Kom ihåg mig!
[Dölj]Obs!
Rankingen är under utveckling!

Rankingsystemet på Skidresultat.se är under utveckling och kan innehålla felaktigheter, konstigheter eller rena orättvisor.

Om du hittar något som verkar konstigt så tveka inte att höra av dig (här)!

Rankingpoängen räknas ut efter hur långt efter täten man är och vilka poäng som de i täten har. Den kan alltså inte jämföras med FIS-rankingen som räknas ut på ett helt annat sätt.

Den som är intresserad av hur rankingpoängen mer exakt räknas ut kan läsa mer här: Info om rankingsystemet

Dölj filter



Född innan (årtal)
Född efter (årtal)
Klubb:
1Fredrik AnderssonPiteå Elit SKse89.3p
2Edvin AngerÅsarna IKse88.6p
3Axel JutterströmTeam Eksjöhus87.6p
3Truls GisselmanRehns BKse87.6p
5Marcus RuusÅsarna IKse87.4p
5Måns SkoglundTäby IS SKse87.4p
7Pål JonssonPiteå Elit SKse87.2p
7Elias DanielssonHögbo GIFse87.2p
9Gustav KvarnbrinkÅsarna IKse87.0p
9Gustaf BerglundIFK Mora SKse87.0p
11Pontus NordströmÖstervåla IFse86.9p
11Rikard WestinSollefteå SKse86.9p
13Tom FahlénLandsbro IF SKse86.8p
14Fredrik JonssonHudiksvalls IFse86.7p
14Emil DanielssonHögbo GIFse86.7p
14Axel WernerIK Sternse86.7p
17Nils BergströmRehns BKse86.6p
18Andreas SvenssonUlricehamns IFse86.4p
18Erik LarssonIFK Mora SKse86.4p
20Simon AnderssonFalun Borlänge SKse86.3p
21Björn SandströmPiteå Elit SKse86.2p
21Georg ErssonFalun Borlänge SKse86.2p
23Jonathan EdmanIFK Umeåse85.9p
24Karl-Johan WestbergBorås SKse85.8p
25Axel EkströmIFK Mora SKse85.7p
25Erik GranströmPiteå Elit SKse85.7p
27Adam SteenTeam Ormsalva85.6p
27Ossian RosenbergUlricehamns IFse85.6p
27Joel AnderssonTeam Eksjöhus85.6p
27Johannes EklöfTeam Ramuddense85.6p
27Simeon DeyanovTrillevallens Sportklubbse85.6p
32Simon StenbergKalix SKse85.5p
32Jonas ErikssonIFK Mora SKse85.5p
34Konrad Mattsson MyhrÅsarna IKse85.4p
34Calle RuneTäby IS SKse85.4p
36Marcus JohanssonLager 157se85.3p
36Hugo NilssonHudiksvalls IFse85.3p
38Robert ErikssonBjörkfors GOIFse85.2p
38Olof RoosÖstersunds SKse85.2p
40Marcus FredrikssonHudiksvalls IFse85.1p
41Viktor BrännmarkPiteå Elit SKse85.0p
41Hampus BodinSollefteå Skidor IFse85.0p
41Theo MatteiSj SK Kiruna85.0p
41Alexander MathisenSellnäs IFse85.0p
45Alfred BuskqvistTeam Ramuddense84.9p
46Simon ÖbergKalix SKse84.8p
46Filip RosjöSki Team Göhlins84.8p
46Sander KrouwelStora Tuna IK SKse84.8p
46Alfred NilssonFilipstads SFse84.8p
50Carl RotvoldÅsarna IKse84.7p
50Anton ErikssonSollefteå Skidor IFse84.7p
50Jonathan NorderIF Hallby SOKse84.7p
50Jens JunesIFK Umeåse84.7p
54Jesper PerssonÅsarna IKse84.6p
55Oscar KardinÖstersunds SKse84.5p
55Johan EkbergNacka Värmdö SKse84.5p
57Erik SilfverIFK Umeåse84.4p
57Adam GillmanGarphyttans IFse84.4p
59Fredrik OusbäckIFK Skövde SKse84.3p
59Max NovakTeam Aker Daehlie84.3p
59David LanttoGellivare Skidallians IKse84.3p
59Felix ErlanderHögbo GIFse84.3p
63Anton ElvsethOfferdals SKse84.2p
63Nils BergströmRehns BKse84.2p
65William PoromaaÅsarna IKse84.1p
65Joel ErnstssonRehns BKse84.1p
65Oskar AlgotssonÅsarna IKse84.1p
65Seth GustafssonOfferdals SKse84.1p
69Eelis MurtoGellivare Skidallians IKse84.0p
69Gabriel SöderqvistStorvreta IKse84.0p
69Erik BergströmRehns BKse84.0p
72Olle KaleredStora Tuna IK SKse83.9p
72Filip DanielssonFalun Borlänge SKse83.9p
72Jonathan HedbysStorvreta IKse83.9p
75Axel AflodalOfferdals SKse83.8p
75Linus NygrenUlricehamns IFse83.8p
75Leo SvahnÖstersunds SKse83.8p
75Gustav ErikssonIFK Mora SKse83.8p
79Gabriel ThornTeam Curira83.7p
80Nils PerssonLager 157se83.6p
80Samuel HahnssonIK Sternse83.6p
82Gustav JohanssonGellivare Skidallians IKse83.5p
83Gabriel HöjlindIFK Mora SKse83.4p
83Viktor WiigStockviks SFse83.4p
83Markus JönssonTranemo IFse83.4p
83Elias AnderssonSki Team Göhlins83.4p
83Hannes MickelssonGellivare Skidallians IKse83.4p
83Hannes StenströmNacka Värmdö SKse83.4p
89Eddie EdströmIFK Mora SKse83.3p
89Michael EklöfTunafors SKse83.3p
91Johan HäggströmPiteå Elit SKse83.2p
91Ludvig BergRehns BKse83.2p
91Simon NilssonGranbergsdals IFse83.2p
91Viking OlssonHägglunds Ski Team SKse83.2p
95Johan HerbertIFK Mora SKse83.1p
95Olle AnderssonUlricehamns IFse83.1p
97Jonathan EngströmBorås SKse83.0p
97Anton PerssonFalun Borlänge SKse83.0p
97John LeanderÅsarna IKse83.0p
97Hugo JacobssonFalun Borlänge SKse83.0p
97Elis TingelöfSollefteå Skidor IFse83.0p
97Albin ÅströmBodens SKse83.0p
97Edvard SundmanÅsarna IKse83.0p
104Simon KarlssonIFK Umeåse82.9p
104Simon NordlanderStockviks SFse82.9p
104Albin AugustssonIFK Mora SKse82.9p
104Bruno DettmannOrsa SKse82.9p
108Benjamin TerentRehns BKse82.8p
108Malte JutterdalVreta Skid o Mkse82.8p
108Henri MurtoGellivare Skidallians IKse82.8p
108Bosse LövgrenFalu IKse82.8p
108Robert BrundinKarlslunds IF SFse82.8p
113Johan LövgrenTtgu IF82.7p
113Anton GrahnIFK Mora SKse82.7p
113Axel ErixonGrava SKse82.7p
116Hjalmar BergSunne SLFse82.6p
116Axel BergstenIFK Skövde SKse82.6p
118Dan MobergIFK Skövde SKse82.5p
118Erik NeroMullsjö SOKse82.5p
118Lucas LennartssonGarphyttans IFse82.5p
121Carl GustafssonHägglunds Ski Team SKse82.4p
121Michael BobergÄlvdalens IF SKse82.4p
123Patrik TallbomÖstersunds SKse82.2p
123Niklas ÖsterbergStorvreta IKse82.2p
123Joergen SchjoelbergTynset ILno82.2p
126Carl OlanderIK Sternse82.1p
126Jens AnderssonKalix SKse82.1p
126Eric RosjöIFK Mora SKse82.1p
126Anton KarlssonTanums IFse82.1p
126Klas NilssonSkellefteå XCse82.1p
131Erik Melin-SöderströmÖstersunds SKse81.9p
131Niklas NiskaPajala IFse81.9p
131Arvid JonssonTrillevallens Sportklubbse81.9p
131Leo JohanssonFalun Borlänge SKse81.9p
131Victor BerglundDuveds IFse81.9p
136Magnus CalestamIF Hagen SKse81.8p
136Anders Danielson FrostDala-Järna IKse81.8p
136Martin ElmvallHögbo GIFse81.8p
136Gabriel StridIFK Mora SKse81.8p
136Pierre HallinUlricehamns IFse81.8p
141Simon HallströmBorås SKse81.7p
141Ebba AnderssonPiteå Elit SKse81.7p
141Olof JonssonTrillevallens Sportklubbse81.7p
141Jesper LindbergGellivare Skidallians IKse81.7p
141Erik WickströmHestra IFse81.7p
141Isak LundholmTäfteå IKse81.7p
147Tobias NilssonIFK Umeåse81.6p
147Oskar ÅslundÖstersunds SKse81.6p
147Wictor Magnusson BroderNybro Skise81.6p
147Oscar PetterssonXC Sthlm Ski Club81.6p
151Ulf NordströmÖstervåla IFse81.5p
151Isak AugustssonIFK Mora SKse81.5p
151Hugo SjögrenUlricehamns IFse81.5p
151Melker HendénUlricehamns IFse81.5p
151Hjalmar OskarssonÅs IFse81.5p
151Claes SteimertMälarö SOKse81.5p
157Oscar PerssonSK Borese81.4p
157Erik FranssonBorås SKse81.4p
159Stefan SunnerbergBrudpiga RKse81.3p
159Ole Eirik Fuglehaug EkremTeam Næringsbanken81.3p
161Jonatan SteenSågmyra SKse81.2p
161Simon LagesonFalun Borlänge SKse81.2p
161Sven LeanderÅsarna IKse81.2p
161Isac HolmströmTeam Skills81.2p
165Håkan EmilssonOfferdals SKse81.1p
165Martin BergströmPiteå Elit SKse81.1p
165Jacob NystedtHudiksvalls IFse81.1p
165Anders BoströmXC Sthlm Ski Club81.1p
169Ronnie LöfVästberga PFse81.0p
169Victor OlssonHudiksvalls IFse81.0p
169Ludvig JonssonHudiksvalls IFse81.0p
169Arvid NorbergHudiksvalls IFse81.0p
169Emanuel ElmerssonGnosjö FKse81.0p
169Ragnar HellsvikOK Alehofse81.0p
175John LagerskogÅre Längdskidklubbse80.9p
175Valter LjungdahlMatfors SKse80.9p
175Jimmy AxelssonKarlslunds IF SFse80.9p
178Tobias Åhman1life IF80.8p
178Johan KantoGöteborgs SKse80.8p
178Nikolaj RiekkolaLuleå Gjutarens IFse80.8p
178Tobias ThomsonTtgu IF80.8p
182Adrian LundbergSK Borese80.6p
182Gustav PålssonÖstersunds SKse80.6p
182Kalle GeorgssonHögbo GIFse80.6p
182Joel JänesStockviks SFse80.6p
182Johannes JilleröSK Glädjen Göteborg80.6p
182Magnus NäslundIFK Arvidsjaur SKse80.6p
182Andreas ElvsethOfferdals SKse80.6p
189Arvid VärmsjöSK Borese80.5p
189Petter EngdahlFalun Borlänge SKse80.5p
189Albin AnderssonUlriksbergs IKse80.5p
189Jonathan LindbergIFK Mora SKse80.5p
189Oskar SvenssonFalun Borlänge SKse80.5p
189Arvid TörnblomIFK Umeåse80.5p
189Nils SjöbergOK Landehofse80.5p
196Axel ÅslundÅsarna IKse80.4p
196Jonas LenzMatfors SKse80.4p
196Birk BlomqvistRehns BKse80.4p
196Edvin HögmanUlricehamns IFse80.4p
196Marcus LookXC Sthlm Ski Club80.4p
196Stefan JohanssonXC Sthlm Ski Club80.4p
202Markus JohanssonOfferdals SKse80.3p
202Daniel HolmgrenIFK Umeåse80.3p
202Jesper NilssonUlricehamns IFse80.3p
202Melker ÅkerströmIFK Skövde SKse80.3p
202Gustav HedströmÖstersunds SKse80.3p
207Sebastian NilssonIK Sternse80.2p
207Rickard EricssonMalungs IFse80.2p
207Marcus NilssonHägglunds Ski Team SKse80.2p
210Robert LindbergTtgu IF80.1p
210Samuel OskarssonIFK Mora SKse80.1p
210Edvin SchönStorvreta IKse80.1p
210Oskar OlssonIFK Mora SKse80.1p
210Joachim RonnebackVäsby SKse80.1p
215Hugo HilmerssonGöteborgs SKse80.0p
215Daniel LarssonGällivare Endurance80.0p
215Henrik StrandAbisko Ioik80.0p
218Anders BöhlmarkXC Sthlm Ski Club79.9p
218Oskar ÅrebäckHudiksvalls IFse79.9p
218Linus JonssonÅsarna IKse79.9p
218Axel KarlssonTäby IS SKse79.9p
218Erik FranzénBorås SKse79.9p
218Olle LångbergHudiksvalls IFse79.9p
224Rasmus HörnfeldtÖstersunds SKse79.8p
224Jesper NyströmFalun Borlänge SKse79.8p
224Adam PerssonÖstersunds SKse79.8p
224Andrei LamovIFK Mora SKse79.8p
224Christoffer GruddIFK Mora SKse79.8p
229Wille LångbergHudiksvalls IFse79.7p
229Axel IsacssonUlricehamns IFse79.7p
229Kasper OlsenSK Borese79.7p
229Dagur BenediktssonÅre79.7p
229Jim LundmarkSkellefteå XCse79.7p
229Tomas HolmgrenMatfors SKse79.7p
235Tobias KöpmanIFK Mora SKse79.6p
235Gilberto PanisiFalun Borlänge SKse79.6p
235Isak MaxstadXC Sthlm Ski Club79.6p
238Nils AugustssonIFK Mora SKse79.5p
238Jonas CarlssonStora Tuna IK SKse79.5p
238Love KreijStockviks SFse79.5p
238Axel BjörkmanIF Hallby SOKse79.5p
238Per Henrik SundellXC Sthlm Ski Club79.5p
238Martin RosvallSunne SLFse79.5p
244Viktor ThornUlricehamns IFse79.4p
244Gustav HinderKarlslunds IF SFse79.4p
244Theodor DanielssonEnebybergs IFse79.4p
244Jakob TellsénSK Borese79.4p
248Eric CarlssonIFK Umeåse79.3p
248Adam Agge HagbergSiljansnäs Skid & Löparklubbse79.3p
248Albin GezeliusIFK Mora SKse79.3p
248Isidor WikstenMatfors SKse79.3p
252Erik HållströmTeam Walle SK79.2p
252Alexander JonssonIF Hallby SOKse79.2p
252Eskil PetersonBorås GIFse79.2p
252Hugo GranströmFunäsdalens IFse79.2p
252Albin JelebyHäverödals SKse79.2p
257Ludwig TärningSK Borese79.1p
257Simon ÅstotIFK Umeåse79.1p
257Filip StrandDomnarvets GOIFse79.1p
257Thomas GifstadTeam Milslukern79.1p
257Melker NordgrenFalu IKse79.1p
257Kristian FuruskogBerga SOKse79.1p
257Oskar HöglundSollefteå Skidor IFse79.1p
257Andreas LundhHalmstads Skidklubbse79.1p
257Joel NilssonIFK Umeåse79.1p
266Mikael SandgrenIFK Mora SKse79.0p
266Mattias TörnqvistGarphyttans IFse79.0p
266Simon ClaessonUlricehamns IFse79.0p
266Emil SehlstedtIFK Umeåse79.0p
266Linus JanssonHällbybrunns IFse79.0p
271Emil PerssonLager 157se78.9p
271Jakob TapaniSj SK Kiruna78.9p
271Filip BerglundUlricehamns IFse78.9p
271Robin CarlborgHögbo GIFse78.9p
275Marcus GrateIFK Umeåse78.8p
275Simon MagnussonOK Stigense78.8p
275Anders DahlAlnö SKse78.8p
275Herman SwärdTidaholm SOK Sisuse78.8p
275Daniel KarlströmJokkmokks SKse78.8p
280Marcus LennartssonGarphyttans IFse78.7p
280Jens BurmanÅsarna IKse78.7p
280Petter DahlTrillevallens Sportklubbse78.7p
280Martin BlombergLycksele IFse78.7p
280Elliot AngelsiööStorvreta IKse78.7p
280Viktor NorbergFalu IKse78.7p
280Ivar TörnblomIFK Umeåse78.7p
287Oskar AhnbrinkSundbybergs IKse78.6p
287John HermanssonIFK Mora SKse78.6p
287Emil TalsiÅsarna IKse78.6p
287Hugo StrömDala-Järna IKse78.6p
291Eric SimonssonLandöns IFse78.5p
291Jimmie JohnssonRembo IKse78.5p
291Ludvig WERKMÄSTERTtgu IF78.5p
294Daniel SöderstenOrsa SKse78.4p
294Alexander MelinSundbybergs IKse78.4p
294Arvid WelinErsnäs IFse78.4p
294Elias RedmanÖstersunds SKse78.4p
294Axel PalmFalu IKse78.4p
299Gustav NordströmBorås SKse78.3p
299Ragnar CronaAskim IF78.3p
299Albert JónssonSfí78.3p
299Erik GustafssonTäby IS SKse78.3p
299Tobias AndervangHestra IFse78.3p
304Viktor MajbäckSj SK Kiruna78.2p
304Johannes AnderssonIF Ski Team Skånese78.2p
304Erik SkottAapua IFse78.2p
304Andreas DegerfeldtTurebergs IFse78.2p
304Erik EngströmTunafors SKse78.2p
309Erik BacklundÄspereds IFse78.1p
309Knut VikströmBergeforsens SKse78.1p
309Eric WestbergSK Borese78.1p
309Ebbe ZachrissonÖstersunds SKse78.1p
309Walter HelldénGellivare Skidallians IKse78.1p
309Björn WennblomXC Sthlm Ski Club78.1p
309Alexander GingsjöXC Sthlm Ski Club78.1p
316Gustav RotvoldÅsarna IKse78.0p
316Märta RosenbergDuveds IFse78.0p
316Måns LarssonUlricehamns IFse78.0p
316Alexander BjuredalSälens IFse78.0p
320Sebastian BacklundIK Sternse77.9p
320Hugo AbrahamssonIFK Umeåse77.9p
320Lisa IngessonStrömnäs GIFse77.9p
320Markus AlmgrenIFK Mora SKse77.9p
320Elias MalmTäfteå IKse77.9p
320Elias JannokGellivare Skidallians IKse77.9p
320Robin GrenholmBrunflo IFse77.9p
320Daniel DanielssonXC Sthlm Ski Club77.9p
328Waldemar AnderssonStorvreta IKse77.8p
328Erik EngelinOfferdals SKse77.8p
328Mattias ÖstbergStora Tuna IK SKse77.8p
328Oscar OlssonHudiksvalls IFse77.8p
328Daniel LarssonÖverkalix IFse77.8p
328Carl SternanderVreta Skid o Mkse77.8p
334Sebastian HägglöfHägglunds Ski Team SKse77.7p
334Andreas BerthagenStorvreta IKse77.7p
334Rikard SjödinMatfors SKse77.7p
334Simon BengtssonIF Ski Team Skånese77.7p
334Axel ErikssonStora Tuna IK SKse77.7p
334Axel GunneriussonÖstersunds SKse77.7p
340Marcus UllmanDPONLY Ski Club77.6p
340Måns SunessonSellnäs IFse77.6p
340Victor HallquistÅsarna IKse77.6p
340Martin HerbertIFK Mora SKse77.6p
340Gustav BerggrenSkellefteå SKse77.6p
340Fredrik WallströmTeam Walle SK77.6p
346Loke SköldHäverödals SKse77.5p
346David PalmgrenBergeforsens SKse77.5p
348Anton MurtoGellivare Skidallians IKse77.4p
348Oskar LundbergBorås SKse77.4p
348Henrik LitzellHestra IFse77.4p
351Pontus HermanssonSK Borese77.3p
351William SchultzIFK Umeåse77.3p
351Filip SundinGrava SKse77.3p
351Viktor HolmgrenTäfteå IKse77.3p
351Harald EkenbergIK Sternse77.3p
351Wilhelm SternerTäby IS SKse77.3p
351Hampus ErndinNybro Skise77.3p
351Jakob Saeter VerdeniusTolga ILno77.3p
351Axel ErikssonMyssjö-Ovikens IFse77.3p
360Tor RönnestrandÅs IFse77.2p
360Klas SöderqvistÄlvdalens IF SKse77.2p
360Martin HammarbergSundsvalls OKse77.2p
360Karl HjalmarssonIK Sternse77.2p
360Sebastian SvahnIFK Mora SKse77.2p
365John EnanderUlricehamns IFse77.1p
365Bob ImpolaSK Borese77.1p
365Moa OlssonFalun Borlänge SKse77.1p
365Axel SandbergOK Landehofse77.1p
365Emil SvenssonUmara SC77.1p
370Sofia HenrikssonPiteå Elit SKse77.0p
370Petter HedmanIFK Umeåse77.0p
370Linus JinnesjöUlricehamns IFse77.0p
373Bernt NivaIFK Kirunase76.9p
373Erik LundellIF Hagen SKse76.9p
373Jörgen BrinkDelsbo IFse76.9p
373Ronny WedinPumpen SK76.9p
373Edwin FranzenIFK Mora SKse76.9p
373Filip BorgströmNacka Värmdö SKse76.9p
373Teodor PetersonSågmyra SKse76.9p
373Isak NilssonSki Team Göhlins76.9p
381Alfons WedinGarphyttans IFse76.8p
381Ludvig AnderbergIFK Mora SKse76.8p
383Bill ImpolaSK Borese76.7p
383Johannes EngdahlFalun Borlänge SKse76.7p
383Oskar LundqvistSellnäs IFse76.7p
383David SjöbergTrillevallens Sportklubbse76.7p
383Victor BerglundBodens SKse76.7p
383Lisa ErikssonStrömnäs GIFse76.7p
383Isak Andersson LindIFK Umeåse76.7p
383Mikael AnderssonMalungs IFse76.7p
383Hamish WolfeStorbritanniengb76.7p
392Anders SödergrenHudiksvalls IFse76.6p
392Martin LundströmBodens SKse76.6p
392Gabriel NorderIF Hallby SOKse76.6p
392Måns OlsenGrava SKse76.6p
392Adam EkstedtIF Ski Team Skånese76.6p
392Daniel NordeboGöteborgs SKse76.6p
392Olle BörjessonVreta Skid o Mkse76.6p
399Erik HårrskogFalu IKse76.5p
399Tobias SnellLuleå Gjutarens IFse76.5p
401Simon MarkströmLuleå Gjutarens IFse76.4p
401Axel MäkinenHögbo GIFse76.4p
401Jonas WikströmÖstersunds SKse76.4p
404William KarlssonIFK Mora SKse76.3p
404Simon JonssonIF Hallby SOKse76.3p
404Tilde BångmanOfferdals SKse76.3p
404Moa HanssonFalun Borlänge SKse76.3p
404Albin LundqvistGillberga SKse76.3p
404John Magnus HaugenVarden ILno76.3p
404Erik JohanssonDomnarvets GOIFse76.3p
404Johan DidronDPONLY Ski Club76.3p
404Kristofer LinderTtgu IF76.3p
404Jakob MoritzNattavaaraby SK76.3p
414Patrik LindTunafors SKse76.2p
414Martin RosvallTtgu76.2p
414Victor GustafssonIFK Mora SKse76.2p
414Max AnderssonOxbergs IFse76.2p
414Markus MelénFalu IKse76.2p
414Björn LystedtNacka Värmdö SKse76.2p
414Jakob KarlssonIK Nocout.sese76.2p
414Benjamin EdmanIFK Umeåse76.2p
414Johan BergmanSollefteå Skidor IFse76.2p
414Filip EnbergStrömnäs GIFse76.2p
424Fredrik NilssonOfferdals SKse76.1p
424Klas JohanssonÄlvdalens IF SKse76.1p
426Stefan EkmanVästerfärnebo76.0p
426Karolina HedenströmLager 157se76.0p
428Lukas KarlbergIK Rexse75.9p
428Jacob LarssonIFK Mora SKse75.9p
428Viktor FritzonUlricehamns IFse75.9p
431Rasmus BlomSK Borese75.8p
431Anton EnbergFalun Borlänge SKse75.8p
431Erik PerssonÖstersunds SKse75.8p
431Ask AbrahamssonIK Sternse75.8p
431Andreas BerntssonGöteborgs SKse75.8p
431Hampus WideboIFK Umeåse75.8p
431Albin BlombergRehns BKse75.8p
431Nils BorinÖstersunds SKse75.8p
431Alexander SundinSundbybergs IKse75.8p
431Andreas HolmbergLager 157se75.8p
441Emil LogårdRehns BKse75.7p
441Tove ErikssonHudiksvalls IFse75.7p
441Marcus NilssonXC Piteå75.7p
441Andreas VikerIK Sternse75.7p
441Leo KarlöfTäby IS SKse75.7p
446Tobias JohanssonAxa SCse75.6p
446Kristian TufvessonIK Rexse75.6p
446Hanna LundbergLuleå Gjutarens IFse75.6p
449Gustav HallXC Sthlm Ski Club75.5p
449Rickard BergengrenIF Ski Team Skånese75.5p
449Gösta MalmströmIK Sternse75.5p
449Linus BohmanMotala Aif SKse75.5p
449Johannes JosefssonXC Sthlm Ski Club75.5p
449Tor VincentSätra IFse75.5p
455Adam WestmanHudiksvalls IFse75.4p
455Anton MäkinenHögbo GIFse75.4p
455Tilda JohanssonSollefteå Skidor IFse75.4p
455Oscar Säfström NiemiKalix SKse75.4p
455Olle Olsson BadHallens SKse75.4p
455Elias BengtssonTynderö IKse75.4p
461Magnus HedlundGranbergsdals IFse75.3p
461Hannes BoströmIFK Arvidsjaur SKse75.3p
461Björn RydvallTtgu IF75.3p
461Lovisa ModigFalun Borlänge SKse75.3p
461Johan StridhOckelbo SKse75.3p
461Alexander DanneskogHudiksvalls IFse75.3p
461Erik JohanssonTranemo IFse75.3p
461Björn HaringXC Sthlm Ski Club75.3p
461Niclas HägglundÅsarna IKse75.3p
470Per-Olov SvahnBoxholm-Ekeby SKse75.2p
470Anders SörenssonTeam Swedemount Sports Club75.2p
470Daniel RickardssonHudiksvalls IFse75.2p
470Tommy HedlundTtgu IF75.2p
474Andreas OskarssonSorsele SKse75.1p
474Adam LarssonFalun Borlänge SKse75.1p
474Alexander KarlssonIFK Mora SKse75.1p
474Josehanna Lundgren WikströmIFK Mora SKse75.1p
474Malte JohanssonHögbo GIFse75.1p
474Johan SelanderÖregrunds IKse75.1p
474Elin AnderssonWE Sports Club75.1p
481Gustav JonssonIFK Mora SKse75.0p
482Adam AxelssonHvetlanda SKse74.9p
482Emil SimuLuleå Gjutarens IFse74.9p
482Martin SöderströmIK Rexse74.9p
482David HolmXC Sthlm Ski Club74.9p
482Oscar OlssonSK Glädjen Göteborg74.9p
487Andreas HolmbergIFK Mora SKse74.8p
487Albin BergerDomnarvets GOIFse74.8p
487Malin OskarssonIFK Mora SKse74.8p
487Axel SaittonVårby IKse74.8p
487Albin KällidenGranbergsdals IFse74.8p
487Lars NelsonÅsarna IKse74.8p
487Lukas EjvinssonMatfors SKse74.8p
487Gabriel MiernikGellivare Skidallians IKse74.8p
495Mathias ModinSollefteå Skidor IFse74.7p
495Joakim OlssonHällbybrunns IFse74.7p
495Elof KarlssonIFK Umeåse74.7p
495Melker ElofssonLandsbro IF SKse74.7p
499Niklas HenrikssonI 19 IFse74.6p