Kom ihåg mig!
[Dölj]Obs!
Rankingen är under utveckling!

Rankingsystemet på Skidresultat.se är under utveckling och kan innehålla felaktigheter, konstigheter eller rena orättvisor.

Om du hittar något som verkar konstigt så tveka inte att höra av dig (här)!

Rankingpoängen räknas ut efter hur långt efter täten man är och vilka poäng som de i täten har. Den kan alltså inte jämföras med FIS-rankingen som räknas ut på ett helt annat sätt.

Den som är intresserad av hur rankingpoängen mer exakt räknas ut kan läsa mer här: Info om rankingsystemet

Dölj filter



Född innan (årtal)
Född efter (årtal)
Klubb:
1Daniel RickardssonHudiksvalls IFse93.9p
2Jens BurmanÅsarna IKse93.2p
3Oskar SvenssonFalun Borlänge SKse92.9p
4Björn SandströmPiteå Elit SKse92.8p
5Marcus HellnerGellivare Skidallians IKse92.5p
6Karl-Johan WestbergBorås SKse92.4p
7Tiio SöderhielmÅsarna IKse91.9p
8Viktor ThornUlricehamns IFse91.7p
8Fredrik AnderssonSollefteå Skidor IFse91.7p
8Teodor PetersonIFK Umeåse91.7p
11Viktor BrännmarkPiteå Elit SKse91.6p
12Jonas ErikssonIFK Mora SKse91.3p
12Gustaf BerglundIFK Mora SKse91.3p
14Marcus RuusÅsarna IKse91.2p
14Eddie EdströmIFK Mora SKse91.2p
16Oscar PerssonSK Borese91.1p
16Gabriel ThornSK Borese91.1p
16Simon LagesonFalun Borlänge SKse91.1p
16Eric RosjöIFK Mora SKse91.1p
16Gustav ErikssonIFK Mora SKse91.1p
21Håkan EmilssonOK Skogsfalkense90.9p
22Anton HedlundFalun Borlänge SKse90.8p
22Johan HäggströmPiteå Elit SKse90.8p
24Max NovakOfferdals SKse90.7p
24Simon AnderssonFalun Borlänge SKse90.7p
26Anton LindbladHudiksvalls IFse90.6p
26Martin BergströmIFK Umeåse90.6p
28Gustav NordströmBorås SKse90.5p
28Rasmus HörnfeldtÖstersunds SKse90.5p
30Axel EkströmIFK Mora SKse90.3p
30Oscar KardinÖstersunds SKse90.3p
32Daniel SvenssonIFK Mora SKse90.1p
32Robin NorumIFK Umeåse90.1p
32Calle HalfvarssonSågmyra SKse90.1p
32Jacob NystedtHudiksvall90.1p
36Markus OttossonSkellefteå SKse90.0p
37Erik SilfverIFK Umeåse89.9p
37Petter EngdahlÖstersunds SKse89.9p
37Andreas HolmbergIFK Mora SKse89.9p
37Olof JonssonTrillevallens Sportklubb89.9p
41Leo JohanssonSkillingaryds FKse89.8p
42Anders SödergrenHudiksvalls IFse89.7p
42Johannes EklöfIF Hallby SOKse89.7p
42Marcus FredrikssonHudiksvalls IFse89.7p
45Filip DanielssonSK Borese89.6p
46Jörgen BrinkDelsbo IFse89.5p
46Pontus HermanssonSK Borese89.5p
46Jens AnderssonKalix SKse89.5p
49Mikael NorbergOK Gränsense89.3p
49William PoromaaÅsarna IKse89.3p
51Johan HerbertIFK Mora SKse89.2p
52Nils PerssonÖstersunds SKse89.1p
53Lucas LennartssonGarphyttans IFse89.0p
54Alfred BuskqvistIK Sternse88.9p
54Jens ErikssonDala-Floda IFse88.9p
54Emil PerssonLager 15788.9p
54Axel AflodalOfferdals SKse88.9p
58Jimmie JohnssonRembo IKse88.8p
58Tom FahlénLandsbro IF SKse88.8p
60Anton KarlssonSockertoppen IF88.7p
61Marcus GrateIFK Umeåse88.6p
61Adam GillmanGarphyttans IFse88.6p
61Simon KarlssonIFK Umeåse88.6p
64Anton PerssonSK Borese88.4p
65Fredrik JonssonHudiksvalls IFse88.3p
66Victor GustafssonIFK Mora SKse88.2p
67Marcus LennartssonGarphyttans IFse88.1p
67Martin HerbertIFK Mora SKse88.1p
67Jonathan NorderIF Hallby SOKse88.1p
70Victor HallquistÅsarna IKse87.9p
70Rikard TynellGrycksbo IF OKse87.9p
72Johannes RingsbySK Borese87.8p
72Markus JönssonTranemo IFse87.8p
72Klas NilssonSkellefteå XCse87.8p
72Gilberto PanisiFalun Borlänge SKse87.8p
76Mattias BångmanOfferdals SKse87.7p
76Gustav KvarnbrinkIFK Umeåse87.7p
76Felix ErlanderHudiksvalls IFse87.7p
79Simon ÅstotIFK Umeåse87.6p
80Andreas NygaardBurfjord ILno87.5p
81Petter HedmanIFK Umeåse87.4p
82Jonathan EngströmBorås SKse87.3p
82Jesper NyströmFalun Borlänge SKse87.3p
82Pål JonssonStrömnäs GIFse87.3p
82Marcus JohanssonUlricehamns IFse87.3p
82Oscar OlssonHudiksvalls IFse87.3p
87Patrik TallbomÖstersunds SKse87.2p
87Adam LarssonFalun Borlänge SKse87.2p
89Johan LövgrenVännäs SKse87.1p
89Simon StenbergKalix SKse87.1p
91Konrad Mattsson MyhrÅsarna IKse87.0p
91Karl Johan DyvikIFK Mora SKse87.0p
91Alexander KarlssonIFK Mora SKse87.0p
94Erik RostHudiksvalls IFse86.9p
94Anders SvaneboStockviks SFse86.9p
94John LeanderÅsarna IKse86.9p
94Simon HallströmIdre SKse86.9p
94Johan EkbergNacka Värmdö SKse86.9p
99Simeon DeyanovTrillevallens Sportklubb86.8p
99Erik AnderssonHudiksvalls IFse86.8p
101Carl OlanderIK Sternse86.7p
101Johan PerssonTrillevallens Sportklubb86.7p
101Andreas SvenssonUlricehamns IFse86.7p
101William SchultzIFK Umeåse86.7p
101Edvard SundmanÅsarna IKse86.7p
106Adam SteenAxa SCse86.6p
106Niklas HenrikssonI 19 IFse86.6p
106Daniel SöderstenOrsa SKse86.6p
106Axel JutterströmIFK Mora SKse86.6p
110Måns SunessonSellnäs IFse86.5p
110Gustav RotvoldÅsarna IKse86.5p
110Adam PerssonIF Hallby SOKse86.5p
113Markus JohanssonZinkgruvans IFse86.4p
113Ebba AnderssonSollefteå Skidor IFse86.4p
115Anton ErikssonSollefteå Skidor IFse86.3p
116Simon JonssonIF Hallby SOKse86.2p
117Pontus NordströmÖstervåla IFse86.1p
117Martin HammarbergSundsvalls OKse86.1p
119Erik Melin-SöderströmÖstersunds SKse86.0p
119Hugo JacobssonFalun Borlänge SKse86.0p
119Amund HoelTeam Bragvin86.0p
119Thomas Bucher-JohannessenFossum IFno86.0p
119Magnus NäslundIFK Strömsundse86.0p
124Charlotte KallaPiteå Elit SKse85.9p
124Emil DanielssonHögbo GIFse85.9p
124Henrik FjällborgGellivare Skidallians IKse85.9p
127Robert ErikssonBjörkfors GOIFse85.8p
127Joakim LindbergGrytgöls IKse85.8p
127Oskar ÅrebäckBolidens SKse85.8p
127Gabriel StridIFK Mora SKse85.8p
131Samuel OskarssonIFK Mora SKse85.7p
132John Magnus HaugenHommelvik ILno85.6p
132Tord Asle GjerdalenTeam Ragde Eiendom85.6p
132Jonathan EdmanIFK Umeåse85.6p
135Gabriel HöjlindIFK Mora SKse85.5p
135Jonas AustadHenning Slno85.5p
137Ossian RosenbergÅsarna IKse85.4p
137Axel BergstenIFK Skövde SKse85.4p
139Linus LarssonKarlslunds IF SFse85.3p
139Anton MurtoGellivare Skidallians IKse85.3p
141Per-Olov SvahnBoxholm-Ekeby SKse85.2p
141Anton ElvsethLierne IL85.2p
141Erik PerssonIF Hallby SOKse85.2p
141Andrei LamovÄlvdalens IF SKse85.2p
145Gustav AflodalOfferdals SKse85.1p
145Truls GisselmanRehns BKse85.1p
145Mikael AnderssonIFK Mora SKse85.1p
148Anders RoosÖstersunds SKse85.0p
148Carl RotvoldÅsarna IKse85.0p
148Mikael SandgrenIFK Mora SKse85.0p
148Anton LaineKalix SKse85.0p
152Jesper PerssonÅsarna IKse84.6p
152Keishin YoshidaCold Weather Combat Training Unitjp84.6p
152Lars NelsonÅsarna IKse84.6p
155Hannes BoströmIFK Arvidsjaur SKse84.5p
155Viktor AxelssonBorås SKse84.5p
155Filip RosjöIF Hallby SOKse84.5p
155Edvin AngerIFK Hedemora SKse84.5p
155Nils BergströmDomnarvets GOIFse84.5p
160Erik BjörkmanTäfteå IKse84.4p
160Oscar ClaessonIF Hallby SOKse84.4p
160Karl HjalmarssonIK Sternse84.4p
163David LarssonHudiksvalls IFse84.3p
163Georg ErssonIF Strategense84.3p
163Edvin AnderssonLandsbro IF SKse84.3p
166Anders AuklandTeam Ragde Eiendom84.2p
166Martin GottingUlricehamns IFse84.2p
166John LagerskogÅre Längdskidklubbse84.2p
166Sebastian OlssonStockviks SFse84.2p
166Jakob ThellsénVreta Skid o Mkse84.2p
166Emil HagströmGarphyttans IFse84.2p
166Gustav JonssonIFK Mora SKse84.2p
166Naoto BabaJapanjp84.2p
174Erik WilhelmssonLidköpings VSKse84.1p
174Øyvind Moen FjeldKjelsås ILno84.1p
174Frida KarlssonSollefteå Skidor IFse84.1p
174Måns SkoglundTäby IS SK84.1p
174Adam FellnerTeam Bauer84.1p
179Arvid JonssonTrillevallens Sportklubb84.0p
179Joel ErnstssonFinspångs SOKse84.0p
181Jonna SundlingIFK Umeåse83.9p
181Petter DahlIF Strategense83.9p
181Martin MickelsBålsta SKse83.9p
184Emil JohanssonIK Jarl Rättvikse83.8p
184Jonatan EngdahlTrillevallens Sportklubb83.8p
184Tore Berdal BjörnsethTeam Koteng83.8p
187Stina NilssonIFK Mora SKse83.7p
187Linus NygrenUlricehamns IFse83.7p
187Albin JohanssonSätra IFse83.7p
190Bob ImpolaSK Borese83.6p
190Stian HoelgaardTeam Koteng83.6p
190Erik GranströmStrömnäs GIFse83.6p
190Eelis MurtoGellivare Skidallians IKse83.6p
190Gustaf NiordVreta Skid o Mkse83.6p
190Michael BobergÄlvdalens IF SKse83.6p
196Eric SimonssonLandöns IFse83.5p
197Björn RydvallLycksele IFse83.6p
198Petter PerssonBorås SKse83.5p
198Rikard WestinSollefteå Skidor IFse83.5p
198Emrik NordgrenIFK Umeåse83.5p
201Stefan SunnerbergSK Ringense83.4p
201Andreas KarlssonKalix SKse83.4p
201Johan ForsbergIFK Umeåse83.4p
201Emil TalsiÅsarna IKse83.4p
205Hannes StenströmTrillevallens Sportklubb83.3p
206Emil JönssonAnna83.2p
206Johannes EngdahlDomnarvets GOIFse83.2p
206Torleif SyrstadTeam Koteng83.2p
209Ludwig TärningSK Borese83.1p
209Sander KrouwelStora Tuna IK SKse83.1p
209Gustav JohanssonGellivare Skidallians IKse83.1p
209Morten Eide PedersenTeam BN Bank83.1p
209Dominik BuryPolandpl83.1p
214Daniel HolmgrenIFK Umeåse83.0p
214David ThorellIK Sternse83.0p
214Jerry AhrlinÖstersunds SKse83.0p
217Joel AnderssonIFK Mora SKse82.9p
218Erik NeroMullsjö SOKse82.8p
218Tobias LindmanStockviks SFse82.8p
218Albert CarlingFalu IKse82.8p
218Filip ÖbergKalix SKse82.8p
218Erik EngelinOfferdals SKse82.8p
218Mårten GeddaIK Sternse82.8p
218Alexander MelinSundbybergs IKse82.8p
218Magnus NorøyFrol ILno82.8p
218Albert JónssonSfí82.8p
227Elias AnderssonSunderby SKse82.7p
227Isak AugustssonIFK Mora SKse82.7p
227Oscar JohanssonZinkgruvans IFse82.7p
230Oskar LundqvistSellnäs IFse82.6p
231Ida IngemarsdotterÅsarna IKse82.5p
231Maria NordströmBorås SKse82.5p
231Lasse EricssonNybro Skise82.5p
231Bastien PoirrierTeam Jobstation82.5p
235Rasmus BlomOutnorth Ski Team82.4p
235Imanol RojoAlpino Uzturrees82.4p
235Emil WinsaGellivare Skidallians IKse82.4p
235Johannes AnderssonIF Ski Team Skånese82.4p
235Felix SelinIFK Kirunase82.4p
235Kentaro IshikawaTeam Synnfjell82.4p
241Johan B NordahlDomnarvets GOIFse82.3p
241Erik LiebackUlricehamns IFse82.3p
241Elias AnderssonLandsbro IF SKse82.3p
241Anders HøstTeam Serneke82.3p
245Alexander JohanssonÄlvdalens IF SKse82.2p
245Linn SömskarIFK Umeåse82.2p
245Albin SjölénStockviks SFse82.2p
245Eric CarlssonIFK Umeåse82.2p
249Elina RönnlundIFK Umeåse82.1p
249William KarlssonIFK Mora SKse82.1p
249Ludvig HolmbergUlricehamns IFse82.1p
249Filip BorgströmIF Strategense82.1p
249Øystein PettersenTeam BN Bank82.1p
249Jonas GranlundHudiksvalls IFse82.1p
255Elis TingelöfSollefteå Skidor IFse82.0p
255Lisa VinsaPiteå Elit SKse82.0p
255Isak LiebackUlricehamns IFse82.0p
255Dario ColognaVal Müstairch82.0p
255Geir Kristian HoåsLånke IL82.0p
255Jonathan HedbysNusnäs IF82.0p
255Henrik GullikstadLillehammer SKno82.0p
262Tim MagnussonIFK Mora SKse81.9p
263Anna DyvikIFK Mora SKse81.8p
263Oskar Suomi OlssonIFK Mora SKse81.8p
263Elis BergSunne SLFse81.8p
263Erik BertilssonIF Hallby SOKse81.8p
267Evelina SettlinHudiksvalls IFse81.7p
267Jonathan ModinSollefteå Skidor IFse81.7p
267Maja DahlqvistFalun Borlänge SKse81.7p
267Gustav JohanssonUlricehamns IFse81.7p
267Hampus BodinSollefteå Skidor IFse81.7p
272William WesterlundFalu IKse81.6p
272Alfred NilssonFilipstads SFse81.6p
274Jakob JanssonÖstersunds SKse81.5p
274Jonathan DahlbergSkellefteå SKse81.5p
274Haruki YamashitaJapanjp81.5p
277Filip KyröHögbo GIFse81.4p
277Viktor SvenskHögbo GIFse81.4p
277Gustav PålssonUtrikes SKse81.4p
277Erik SjöbergEksjö SOKse81.4p
281Mia ErikssonPiteå Elit SKse81.3p
281Emma WikénÅsarna IKse81.3p
281Chris Andre JespersenTeam Koteng81.3p
281Gustav HedströmÖstersunds SKse81.3p
285Adam WestmanHudiksvalls IFse81.2p
285Kein EinasteJoulu Skiclub81.2p
285Jesper LindbergGellivare Skidallians IKse81.2p
285Petr KnopDukla Libereccz81.2p
289Rickard BergengrenIF Ski Team Skånese81.1p
289Fredrik ByströmOrsa SKse81.1p
289Sebastian SamuelssonSollefteå Skidor IFse81.1p
289Moa Molander KristiansenFalun Borlänge SKse81.1p
289Alfred ErikssonRehns BKse81.1p
289Johan StridhOckelbo SKse81.1p
289Alexis JeannerodTeam Bauer81.1p
289Runar Skaug MathisenTeam Telemark81.1p
297Oskar AlgotssonÅsarna IKse81.0p
297Thomas FällgrenArvika ISse81.0p
299Erik WickströmUlricehamns IFse80.9p
299Emil LagergrenTynderö IKse80.9p
299Joel JänesStockviks SFse80.9p
299Adrien MougelRossignol80.9p
303Adam AxelssonHvetlanda SKse80.8p
303Gustav KarlssonSundbybergs IKse80.8p
303Hikari FujinokiNihon University80.8p
303Jim LundmarkSkellefteå XCse80.8p
303Johan BergmanSollefteå Skidor IFse80.8p
308Olle WindahlZinkgruvans IFse80.7p
308Hyuga OtakiJapanjp80.7p
310Dan MobergIFK Skövde SKse80.6p
310Anders JonssonStockviks SFse80.6p
310Calle RuneTäby IS SK80.6p
310Dagur BenediktssonIslandis80.6p
310Simen Håkon ØstensenTeam BN Bank80.6p
310Kjetil Hagtvedt DammenRustad ILno80.6p
316Frida HallquistÅsarna IKse80.5p
316Emma RibomPiteå Elit SKse80.5p
316Harald EklöfIF Hallby SOKse80.5p
316Hugo ErikssonHägglunds Ski Team SKse80.5p
316Petr NovakVltava Fund Craft Team80.5p
316Jakob TapaniJukkasjärvi IFse80.5p
316Tor RönnestrandÅs IFse80.5p
316Akihito UdaJapanjp80.5p
316Simon GrenlövÄspereds IFse80.5p
316Björn WennblomXC Sthlm Ski Club80.5p
316Alexander BolshunovRussiaru80.5p
327Bernt NivaIFK Kirunase80.4p
327Ole Morten FlatakerHommelvik ILno80.4p
327Olle AnderssonTidaholm SOK Sisuse80.4p
327Gustav JohnssonIFK Mora SKse80.4p
331Mattias SundinVårby IKse80.3p
331Malte StefanssonOxbergs IFse80.3p
331Thomas GifstadRustad ILno80.3p
334Karl IngardIK Rexse80.2p
334Edvin ClaessonIF Hallby SOKse80.2p
336Jonny NilimaaAxa SCse80.1p
336Henrik DahlénTynderö IKse80.1p
336Linus JonssonÅrjängs IFse80.1p
336Nicklas JohanssonJärvsjöby IFse80.1p
336Niklas LiedererAustriaat80.1p
336Jonas BestakCzech Republiccz80.1p
342Patrik LindTunafors SKse80.0p
342Daniel PerssonSollefteå Skidor IFse80.0p
344Magnus HedlundGranbergsdals IFse79.9p
344Ida LindkvistIFK Mora SKse79.9p
344Mattias EdvardssonÅrsunda IFse79.9p
344Ida DahlIFK Mora SKse79.9p
344Jan KoristekSki Team Jase Latky79.9p
349Ulf JanssonÖstervåla IFse79.8p
349Gaute IversenVarden ILno79.8p
349Moa LundgrenIFK Umeåse79.8p
349Max AnderssonDomnarvets GOIFse79.8p
349Emil SvenssonÅsarna IKse79.8p
349Benjamin TerentRehns BKse79.8p
349Linus SvenssonUlricehamns IFse79.8p
349Toni LiversSkigo XC Team79.8p
357Mathias ModinSollefteå Skidor IFse79.7p
357Tony PerssonSK Borese79.7p
357Niclas ErikssonÅsarna IKse79.7p
357Albert AskengrenVisborgs OKse79.7p
357Sergey UstiugovRussiaru79.7p
362Jennie JirhedÖstersunds SKse79.6p
362Lina KorsgrenTeam Ramudden79.6p
362Zackarias BjörnRembo IKse79.6p
362Erik SkottAapua IFse79.6p
362Andreas BlohmFilipstads SFse79.6p
362Samuel CarlssonSundbybergs IKse79.6p
362Tomoki SatoWaseda Universityjp79.6p
362Tobias ThomsonTtgu IF79.6p
370Lovisa ModigPiteå Elit SKse79.5p
370Arvid VännStockviks SFse79.5p
370Martin JohanssonKorsnäs IF SKse79.5p
370Oskar ÅslundÖstersunds SKse79.5p
370Carl TroedssonStockholms RKse79.5p
375Jenny LarssonGellivare Skidallians IKse79.4p
375Ronny WedinPumpen SK79.4p
375Johanna HagströmUlricehamns IFse79.4p
375Håvard Kne GalaaenRöros ILno79.4p
375Vetle ThyliTeam Kaffebryggeriet79.4p
375Johan KantoIK Sternse79.4p
375Erik JohanssonTranemo IFse79.4p
375Jörgen RoosBrunflo IFse79.4p
383Edvard NilssonFilipstads SFse79.3p
383Sven LeanderÅsarna IKse79.3p
383Moa OlssonFalun Borlänge SKse79.3p
383Joakim StåhlJärbo IFse79.3p
383Viktor MajbäckJukkasjärvi IFse79.3p
383Anders Danielson FrostDala-Järna IKse79.3p
383Britta Johansson NorgrenSollefteå Skidor IFse79.3p
383Simen Nordli EngebretsenTeam Parkettpartner79.3p
391Jesper PetterssonStrömnäs GIFse79.2p
391Per JutterströmIFK Mora SKse79.2p
391Olle WestinIK Sternse79.2p
391Hannes MickelssonGellivare Skidallians IKse79.2p
391Gabriel SöderqvistStorvreta IKse79.2p
391Thomas GjestrumbakkenTeam Parkettpartner79.2p
391Christofer ErikssonFörsvarets Skse79.2p
398Anton SwedbergIFK Mora SKse79.1p
398Rasmus HedebergSK Borese79.1p
398Emil SimuLuleå Gjutarens IFse79.1p
398Alexander EngmanGellivare Skidallians IKse79.1p
398Vinjar SKOGSHOLMTeam Parkettpartner79.1p
403Arvid VärmsjöSK Borese79.0p
403Sindre GrönflatenFjellørnen ILno79.0p
403Frida ErkersIFK Mora SKse79.0p
403Alexander GidlundHägglunds Ski Team SKse79.0p
403Jacob SöderqvistPumpen SK79.0p
403Isak NilssonGnosjö FKse79.0p
403Ilia ChernousovTeam Bauer79.0p
403Eirik AsdølAsker SKno79.0p
403Mauro BRIGADOITeam Trentino Robinson Trainer79.0p
403Jonas BöhlmarkNacka Värmdö SKse79.0p
413Axel ElmbladGnosjö FKse78.9p
413Axel WernerIK Sternse78.9p
415Joel BodénBiken Ski78.8p
415Ludvig SvenningssonUlricehamns IFse78.8p
415Jacob LindehagStrömnäs GIFse78.8p
415Axel ErikssonKvarnsvedens GOIF SKse78.8p
415Fredrik RosénJönköpings OKse78.8p
415Takahiro SuzukiJapanjp78.8p
421Sofia LindbergRobertsfors IKse78.7p
421Tobias NilssonIFK Umeåse78.7p
421Anna HaagAnna78.7p
421Jacob StarkStockviks SFse78.7p
421Albin PerssonTranemo IFse78.7p
421Albin BergerDomnarvets GOIFse78.7p
421Rebecca ÖhrnIFK Umeåse78.7p
421Petter JohanssonSävast Ski Team IFse78.7p
421Jesper LundqvistSkellefteå XCse78.7p
421Claes SteimertMälarö SOKse78.7p
421Ivan Perrilat-BoiteuxFrankrikefr78.7p
432Magnus GjemseVarden ILno78.6p
432Love KreijIF Strategense78.6p
432Tommy HedlundTtgu IF78.6p
432Elis WeslienNybro Skise78.6p
432Kasper OlsenGrava SKse78.6p
432Fabian CsikyLycksele IFse78.6p
438Jakob HjelmåkerUmara SCse78.5p
438Hampus MillestuUtrikes SKse78.5p
438Emil LogårdRehns BKse78.5p
438Robert BrundinKarlslunds IF SFse78.5p
442Ronnie LöfHögbo GIFse78.4p
442Alicia PerssonStockviks SFse78.4p
442Anton EnbergFalun Borlänge SKse78.4p
442William StrömbergTäfteå IKse78.4p
442Rasmus WesterlundBergeforsens SKse78.4p
442Christian SeegerUppsala Vasaloppsklubbse78.4p
442Magnus SivertsenVerdal IL78.4p
442Martin ElmvallHögbo GIFse78.4p
442Karl Erik RabakukkValga78.4p
442Andreas VikerIK Sternse78.4p
452Martin JohanssonIFK Mora SKse78.3p
452Evgeniy BelovRussiaru78.3p
452Linus NilssonIFK Umeåse78.3p
452Alexey ChervotkinRussiaru78.3p
452Thommy LarssonTeam ROG78.3p
457Adam BomanTranemo IFse78.2p
457Jonas CarlssonStora Tuna IK SKse78.2p
457Loke ÖstangårdEksjö SOKse78.2p
457Hugo HilmerssonGöteborgs SKse78.2p
457Arvid LarssonIFK Umeåse78.2p
457Sindre FinneKolvereid ILse78.2p
463Hugo SjögrenTranemo IFse78.1p
463Jonathan NahlenDomnarvets GOIFse78.1p
463Isidor Wiksten MelanderMatfors SKse78.1p
463Tobias Åhman1life IF78.1p
463Simon MagnussonOK Stigense78.1p
463Olle Olsson BadHallens SKse78.1p
463Thomas Hjalmar WestgaardIrland78.1p
470Tobias WestmanGöteborgs SKse78.0p
470Gustaf LjungbergUlricehamns IFse78.0p
470David BergBodsjöböle SKse78.0p
470William SelanderÖstersunds SKse78.0p
470Linn SvahnIFK Umeåse78.0p
470Markus LundholmOK Renense78.0p
470Nils KylbornAlmby IKse78.0p
470Rasmus KlintbergNaprapat Walle Skidklubb78.0p
470Axel SvenssonLandsbro IF SKse78.0p
470Mart Kevin PollusteTartu Skiclubee78.0p
470Per Henrik SundellHammerdals IFse78.0p
481Jennie ÖbergPiteå Elit SKse77.9p
481Johan HoelÅsen ILno77.9p
481Adam EkstedtIF Ski Team Skånese77.9p
481Jonatan LindqvistTäfteå IKse77.9p
485John EnanderUlricehamns IFse77.8p
485Joel LagerGarphyttans IFse77.8p
485Lisa K SvenssonÅsarna IKse77.8p
485Alexander JonssonIF Hallby SOKse77.8p
485Örjan MosengRöros ILno77.8p
485Johannes SaarioKorsnäs IF SKse77.8p
485Erik HUSBYSkaun IL77.8p
485Björn HaringXC Sthlm Ski Club77.8p
493Daniel GustavssonBiathlon Östersund IFse77.7p
493Jesper SvenskStora Tuna IK SKse77.7p
493Victor OlssonHudiksvalls IFse77.7p
493Wictor Magnusson BroderNybro Skise77.7p
493Henrik LitzellHestra IFse77.7p
498Johan SandbergTäfteå IKse77.6p
498Laila KveliLierne IL77.6p