Kom ihåg mig!
[Dölj]Obs!
Rankingen är under utveckling!

Rankingsystemet på Skidresultat.se är under utveckling och kan innehålla felaktigheter, konstigheter eller rena orättvisor.

Om du hittar något som verkar konstigt så tveka inte att höra av dig (här)!

Rankingpoängen räknas ut efter hur långt efter täten man är och vilka poäng som de i täten har. Den kan alltså inte jämföras med FIS-rankingen som räknas ut på ett helt annat sätt.

Den som är intresserad av hur rankingpoängen mer exakt räknas ut kan läsa mer här: Info om rankingsystemet

Dölj filter



Född innan (årtal)
Född efter (årtal)
Klubb:
1Tord Asle GjerdalenTeam Ragde Eiendom88.0p
2Marcus JohanssonUlricehamns IFse87.9p
3Anders HøstTeam Serneke87.8p
4Stian HoelgaardTeam Koteng87.4p
5Runar Skaug MathisenTeam Telemark87.3p
5Morten Eide PedersenTeam BN Bank87.3p
7Karl-Johan WestbergBorås SKse86.8p
8Vetle ThyliTeam Kaffebryggeriet86.6p
9Anders AuklandTeam Ragde Eiendom86.5p
10Tom FahlénLandsbro IF SKse86.4p
11Anton KarlssonSockertoppen IF86.3p
12Alfred BuskqvistIK Sternse86.2p
13Victor GustafssonIFK Mora SKse85.9p
14Markus OttossonSkellefteå SKse85.8p
15Oscar KardinTeam Ragde Eiendom85.7p
16Gustav NordströmBorås SKse85.6p
17Robin NorumIFK Umeåse85.5p
17Torleif SyrstadTeam Koteng85.5p
19Tore Berdal BjörnsethTeam Koteng85.3p
20Lasse EricssonNybro Skise85.2p
20Marcus FredrikssonLycksele IFse85.2p
22Øyvind Moen FjeldKjelsås ILno85.1p
22Andreas SvenssonUlricehamns IFse85.1p
24Leo JohanssonSkillingaryds FKse84.9p
25Erik SilfverIFK Umeåse84.8p
26Mattias BryntessonTrollhättans SOKse84.6p
27Tobias WestmanGöteborgs SKse84.5p
28Johannes EklöfIF Hallby SOKse84.4p
29Andreas NygaardBurfjord ILno84.3p
30Gabriel StridIFK Mora SKse84.2p
30Simen Håkon ØstensenTeam BN Bank84.2p
32Johan EkbergNacka Värmdö SKse84.0p
32Thomas GifstadRustad ILno84.0p
34Jens ErikssonDala-Floda IFse83.8p
34Chris Andre JespersenTeam Koteng83.8p
34Markus JönssonTranemo IFse83.8p
37Anton LindbladHudiksvalls IFse83.6p
37Simon JonssonIF Hallby SOKse83.6p
37Vinjar SKOGSHOLMTeam Parkettpartner83.6p
40Thomas GjestrumbakkenTeam Parkettpartner83.4p
41Viktor ThornUlricehamns IFse83.3p
42Erik BertilssonIF Hallby SOKse83.2p
43Marcus RuusÅsarna IKse83.1p
43Robert BrundinKarlslunds IF SFse83.1p
43Gustaf BerglundIFK Mora SKse83.1p
46Bob ImpolaKarlslunds IF SFse82.9p
47Edvin AnderssonLandsbro IF SKse82.8p
48Max NovakOfferdals SKse82.7p
48Johan KantoGöteborgs SKse82.7p
50John Kristian DahlTeam Koteng82.6p
50Rikard TynellGrycksbo IF OKse82.6p
52Gabriel ThornSK Borese82.5p
53Oscar PerssonSK Borese82.4p
53Bastien PoirrierTeam Jobstation82.4p
55Pontus NordströmÖstervåla IFse82.3p
55Pontus HermanssonSK Borese82.3p
57Måns SunessonSellnäs IFse82.2p
57Simon MagnussonOK Stigense82.2p
59Ludwig TärningTeam Serneke82.1p
60Fredrik OusbäckIFK Skövde SKse82.0p
61Oskar SvenssonFalun Borlänge SKse81.9p
61Eirik AsdølNorconsult81.9p
63Gustav AflodalOfferdals SKse81.7p
64Daniel RickardssonHudiksvalls IFse81.6p
64Johan LövgrenVännäs SKse81.6p
64Adam LarssonFalun Borlänge SKse81.6p
64Elias AnderssonLandsbro IF SKse81.6p
64Simon AnderssonFalun Borlänge SKse81.6p
69Amund HoelTeam Bragvin81.5p
70Anton HedlundFalun Borlänge SKse81.3p
70Jonathan NorderIF Hallby SOKse81.3p
70Ådne Holter GigernesNes Skise81.3p
73Jimmie JohnssonRembo IKse81.2p
73Anton PerssonSK Borese81.2p
73Klas NilssonSkellefteå SKse81.2p
76Andreas HolmbergTeam Serneke81.1p
77Alexis JeannerodTeam Bauer81.0p
77Gilberto PanisiFalun Borlänge SKse81.0p
79Simen Nordli EngebretsenTeam Parkettpartner80.9p
79Magnus VesterheimKvæfjord il80.9p
81Lucas LennartssonGarphyttans IFse80.8p
81Karl HjalmarssonIK Sternse80.8p
83Jesper NyströmFalun Borlänge SKse80.7p
83Adrien MougelRossignol80.7p
83Torgeir Skare ThygesenTeam Kaffebryggeriet80.7p
86Dan MobergIFK Skövde SKse80.6p
86Adam GillmanGarphyttans IFse80.6p
88Calle HalfvarssonSågmyra SKse80.3p
89Johannes RingsbySK Borese80.2p
89Erik PerssonIF Hallby SOKse80.2p
91Jonathan HedbysNusnäs IF80.1p
92Rasmus BlomSK Borese80.0p
92Marcus GrateIFK Umeåse80.0p
92Stefan JohanssonXC Sthlm Ski Club80.0p
95Jonathan EngströmBorås SKse79.9p
95Viktor AxelssonBorås SKse79.9p
97Fredrik ByströmOrsa SKse79.8p
98Filip DanielssonSK Borese79.7p
99Jörgen BrinkBrink Ski Team79.6p
100Magnus NäslundIFK Strömsundse79.5p
101Emil PerssonÖstersunds SKse79.4p
102Fredrik NilssonNybro Skise79.2p
103Carl OlanderIK Sternse79.1p
103Adam BlombergGöteborgs SKse79.1p
103Anders CarlsonSOK 68se79.1p
106Axel AflodalOfferdals SKse79.0p
106Adam PerssonTeam Bragvin79.0p
106Johannes AnderssonIF Ski Team Skånese79.0p
109Axel JutterströmIFK Mora SKse78.9p
109Ludvig HolmbergUlricehamns IFse78.9p
109Emil FolkessonNybro Skise78.9p
109Vegard VinjeLyn Skino78.9p
113Anders SvaneboStockviks SFse78.8p
114Daniel SvenssonIFK Mora SKse78.7p
114Alexander KarlssonIFK Mora SKse78.7p
114Jacob NystedtHudiksvalls IFse78.7p
114Alexander BolshunovRussiaru78.7p
118Petter PerssonBorås SKse78.6p
118Clement MaillerRossignol78.6p
118Fredrik WallströmNaprapat Walle Skidklubb78.6p
121Viktor HanssonBrohyttans IF78.5p
121Hugo JacobssonFalun Borlänge SKse78.5p
123Emil JohanssonIK Jarl Rättvikse78.4p
123Martin Johnsrud SundbyRøa ILno78.4p
125Linus LarssonKarlslunds IF SFse78.3p
125Adam AxelssonHvetlanda SKse78.3p
127Eric RosjöIF Hallby SOKse78.2p
128Henrik AlmGnosjö FKse78.1p
128Daniel HolmgrenIFK Umeåse78.1p
128Øystein PettersenTeam BN Bank78.1p
128Viktor AskingIF Ski Team Skånese78.1p
132Marcus UllmanOK Alehofse78.0p
132Karl Johan DyvikIFK Mora SKse78.0p
134Erik Melin-SöderströmÖstersunds SKse77.8p
134Sergey UstiugovRussiaru77.8p
136Tobias ArvidssonLima IFse77.7p
136Mårten GeddaIK Sternse77.7p
136Hans Christer HolundLyn Ski77.7p
136Martin NyengetLillehammer SKno77.7p
136Michael KuisleTeam Forever Nordic77.7p
141Nils PerssonÖstersunds SKse77.6p
141Philip AskerothAktivitus Sports Clubse77.6p
141Linus af WåhlbergÖlands SK77.6p
144Andreas BlohmFilipstads SFse77.5p
145Christofer ErikssonFörsvarets Skse77.4p
145Maria GräfningsTeam Parkettpartner77.4p
147Patrik TallbomÖstersunds SKse77.3p
148Kein EinasteJoulu Skiclub77.2p
148Olof JonssonTrillevallens Sportklubb77.2p
150Håkan EmilssonOK Skogsfalkense77.1p
151Ronny WedinNorbergs SKse77.0p
151Markus JohanssonZinkgruvans IFse77.0p
151Emil DanielssonHögbo GIFse77.0p
151John Magnus HaugenHommelvik ILno77.0p
151Jan SrailTeam Bauer77.0p
151Axel BergstenIFK Skövde SKse77.0p
157Alex HarveyClub Nordique Mont St. Anneca76.9p
157Kari Vikhagen GjeitnesTeam Ragde Eiendom76.9p
157Astrid Øyre SlindTeam Koteng76.9p
157Simen Krüger HegstadLyn Ski76.9p
161Ilia ChernousovTeam Bauer76.8p
161Jean Marc GaillardDouanes - Pays Rochoisfr76.8p
163Johan ForsbergIFK Umeåse76.5p
163Erik LiebackUlricehamns IFse76.5p
163Nicklas JohanssonJärvsjöby IFse76.5p
163Sjur RøtheVoss ILno76.5p
163Iivo NiskanenVuokatti Ski Team Kainuufi76.5p
163Kjetil Hagtvedt DammenRustad ILno76.5p
163Jonas BöhlmarkNacka Värmdö SKse76.5p
170Evgeniy BelovRussiaru76.4p
170Simon KarlssonIFK Umeåse76.4p
172Anton EnbergFalun Borlänge SKse76.3p
172Karl StarkVaggeryds SOKse76.3p
172Harald ÖstensenIFK Skövde SKse76.3p
172Jonas ErikssonIFK Mora SKse76.3p
172Claes SteimertMälarö SOKse76.3p
177Mikael SandgrenIFK Mora SKse76.2p
177Mats RisbergIF Ski Team Skånese76.2p
179Jerry AhrlinTeam Tynellse76.1p
180Maria NordströmBorås SKse76.0p
180Linn SömskarIFK Umeåse76.0p
180Mikael MagnussonNybro Skise76.0p
180Maurice ManificatDouanes/Agy ST Sigismondfr76.0p
184Johan KjølstadSkogn ILno75.9p
184Johan KlingaPumpen SK75.9p
186Martin HerbertIFK Mora SKse75.8p
186Gabriel HöjlindIFK Mora SKse75.8p
186Antoine AugerFrankrikefr75.8p
189Gustaf NiordVreta Skid o Mkse75.7p
189Erik AnderssonHudiksvalls IFse75.7p
191Elis BergSunne SLFse75.6p
191Heikki KorpelaPyhäjärven Pohti75.6p
191Atle SmenesÅsarna IKse75.6p
194Albin JohanssonSätra IFse75.5p
194Andreas BerntssonGöteborgs SKse75.5p
194Kaj NironenIFK Skövde SKse75.5p
194Gustav ErikssonIFK Mora SKse75.5p
194Vinjar SkogsholmTeam Parkettpartner75.5p
199Jakob ThellsénVreta Skid o Mkse75.4p
199Francesco de FabianiCS Esercitoit75.4p
199Magnus HampIK Sternse75.4p
202Marcus LennartssonGarphyttans IFse75.3p
202Mattias EdvardssonÅrsunda IFse75.3p
202Adrien BackscheiderGerardmerfr75.3p
205Adam SteenAxa SCse75.2p
205Johan MyhrBravur Sports Club75.2p
205Anders MagnussonIK Sternse75.2p
205Joar Andreas TheleLyn Ski75.2p
205Andreas VikerIK Sternse75.2p
210Erik WilhelmssonLidköpings VSKse75.1p
210Petter jr NorthugStrindheim ILno75.1p
210Mauro BRIGADOITeam Trentino Robinson Trainer75.1p
213Mattias ClaessonOK Landehofse75.0p
213Ståle FenstadRustad ILno75.0p
215Eddie EdströmAnkarsvik74.9p
215Erik SjöbergEksjö SOKse74.9p
215David ThorellIK Sternse74.9p
215Alfred NilssonFilipstads SFse74.9p
219Emil HagströmGarphyttans IFse74.8p
219Carl TroedssonStockholms RKse74.8p
221Anton ErikssonSollefteå Skidor IFse74.7p
221Albin PerssonTranemo IFse74.7p
221Isak LiebackUlricehamns IFse74.7p
221Johannes JilleröTrollhättans SOKse74.7p
221Björn HaringXC Sthlm Ski Club74.7p
226Karstein Johaug jrTeam Telemark74.6p
227Joakim StåhlJärbo IFse74.5p
228David JönssonIK Hakarpspojkarnase74.4p
228Jonna SundlingIFK Umeåse74.4p
228David RanfalkIK Sternse74.4p
231Joel ErnstssonFinspångs SOKse74.3p
232Candide PralongRossignol74.2p
232Daniel StockNorges Skiforbund74.2p
232Rasmus HelgessonÖlands SK74.2p
235Simon ÅstotIFK Umeåse74.1p
236Gustav JohanssonUlricehamns IFse74.0p
236Richard BrankellGöteborgs SKse74.0p
238Viktor MäenpääTeam Mäenpää73.9p
239Martin OttossonSkellefteå SKse73.8p
239Hannes StenströmTrillevallens Sportklubb73.8p
239Johan HerbertIFK Mora SKse73.8p
239Oscar ClaessonIF Hallby SOKse73.8p
239Martin MickelsBålsta SKse73.8p
239Britta Johansson NorgrenSollefteå Skidor IFse73.8p
239Clement ParisseMegevefr73.8p
239Amund RiegeRustad ILno73.8p
247Lars Ove AunliStrindheim ILno73.7p
247Bruno DebertolisTeam Trentino Robinson Trainer73.7p
247Thomas FällgrenArvika ISse73.7p
250Sandra OlssonMalungs IFse73.6p
250Sebastian SamuelssonSollefteå Skidor IFse73.6p
250Ola KarlssonÖstersunds SKse73.6p
250Alexander JonssonIF Hallby SOKse73.6p
250Isac HolmströmIF Sibbo Vargarne73.6p
255Moa HanssonLandsbro IF SKse73.5p
255Lauri LepistoKouvolan Hiihtoseurafi73.5p
257Daniel OlssonGarphyttans IFse73.4p
257Bill ImpolaSK Borese73.4p
257Ragnar Bragvin AndresenNjaardteam Jobzone73.4p
257Mats Håkon BredaSande Sportsklubb73.4p
261Anders BöhlmarkXC Sthlm Ski Club73.3p
262Ulf JanssonÖstervåla IFse73.2p
262Maja DahlqvistFalun Borlänge SKse73.2p
262Mart Kevin PollusteTartu Skiclubee73.2p
265Stefan EkmanStrömsbergs IFse73.1p
265Sebastian OlssonStockviks SFse73.1p
265Eugeniy DementievDinamo Kievua73.1p
265Anders HolmerStockholms RKse73.1p
265Jesper SpjuthIF Ski Team Skånese73.1p
270Rickard BergengrenIF Ski Team Skånese73.0p
270Torbjörn GustafssonBorås GIFse73.0p
270Olle WestinIK Sternse73.0p
270Daniel NordeboGöteborgs SKse73.0p
274Erik WickströmUlricehamns IFse72.9p
274Gustav JohnssonIFK Mora SKse72.9p
276Mattias QvarnströmLekeryd-Svarttorps SKse72.8p
276Ole Eirik Fuglehaug EkremTeam Synnfjell72.8p
278Daniel EhnPumpen SK72.7p
278Erik SkottAapua IFse72.7p
280Robert ErikssonBjörkfors GOIFse72.6p
281Lina KorsgrenTeam Brunbergs Bygg72.5p
282Henrik WallinBrovallens IFse72.4p
282Lukas BauerTeam Bauer72.4p
282Tommy BylundGöteborgs SKse72.4p
285Tomas JelinekSundbybergs IKse72.3p
285Emil LundborgSya SKse72.3p
287Julia AngelsiööTeam Serneke72.2p
287Adam BomanTranemo IFse72.2p
287Jesper LundqvistSkellefteå SKse72.2p
287Jörgen LindgrenIK Sternse72.2p
287Per Henrik SundellHammerdals IFse72.2p
287Jonas SjölinNässjö SFse72.2p
287Thomas WollentzHalmstads Skidklubbse72.2p
294Jakob HjelmåkerUmara SCse72.1p
294Edvard NilssonFilipstads SFse72.1p
294Anders RoosÖstersunds SKse72.1p
294Jakob JanssonÖstersunds SKse72.1p
294Petr NovakVltava Fund Craft Team72.1p
299Justyna KowalczykTeam Trentino Robinson Trainer72.0p
299Kennet BerglundBravur Sports Club72.0p
301Tommy HedlundUmedalens IFse71.9p
301Francesco BecchisUnder UP71.9p
301Truls GisselmanRehns BKse71.9p
304Peter NilssonÖlmstads ISse71.8p
304Gleb RetivykhRussiaru71.8p
304Mikael MarkstedtStockholms RKse71.8p
304Nick BergOrsa SKse71.8p
308Alexander MelinSundbybergs IKse71.7p
308Elin MohlinHudiksvalls IFse71.7p
308Melker ElofssonLandsbro IF SKse71.7p
311Tommie LindblomStockholms RKse71.6p
311Erik JohanssonTranemo IFse71.6p
311Mads BerthelsenStjerneskolanse71.6p
311Jonathan EdmanIFK Umeåse71.6p
311Mikael AnderssonSkeriol IF71.6p
316Laila KveliTeam Tynellse71.5p
316Simon HallströmIdre SKse71.5p
316Sondre GrønvoldLyn Ski71.5p
316Fabian CsikyLycksele IFse71.5p
316Jörgen RoosBrunflo IFse71.5p
316Björn WennblomXC Sthlm Ski Club71.5p
322Frank KiereckKarlslunds IF SFse71.4p
323Anders BergvallIK Sternse71.3p
323Kjetil TyromTeam Parkettpartner71.3p
323Daniel JonssonPumpen SK71.3p
326Claes OlssonGöteborgs SKse71.2p
326Martin DanklintTranemo IFse71.2p
326Hugo HilmerssonGöteborgs SKse71.2p
326Albert AskengrenVisborgs OKse71.2p
326Håvard Solås TaugbølNsf Rekruttlandslag71.2p
331Andreas NilssonIK Sternse71.1p
331Oscar JohanssonZinkgruvans IFse71.1p
331Elis TingelöfSollefteå Skidor IFse71.1p
331Ragnar CronaGöteborgs SKse71.1p
331Axel SvenssonLandsbro IF SKse71.1p
331Adam FellnerTeam Bauer71.1p
331Fredrik JohanssonVästerås Skidklubbse71.1p
331Kristian OlofssonHestra IFse71.1p
339Peter GerdlöfHäverödals SKse71.0p
339Joakim BydingerSölvesborgs CSKse71.0p
339Jan AntolecTeam Bauer71.0p
339Gerard AgnelletHaute Savoie Nordic Teamfr71.0p
343Emil NykvistSunne SLFse70.9p
343Filip RosjöIF Hallby SOKse70.9p
343Björn HänninenHögbo GIFse70.9p
346Magnus GraasOK Linnése70.8p
346Fredrik AndreéBengtsfors Boisse70.8p
346Jacob SöderqvistBrovallens IFse70.8p
349Anders SörenssonTanums IFse70.7p
349Johan FurunäsIFK Mariefredse70.7p
349Emanuele BecchisSki Avis Borgo70.7p
349Jon BuggeKS70.7p
353Oskar AhnbrinkSundbybergs IKse70.6p
353Emrik NordgrenIFK Umeåse70.6p
353Rickard MolinNaprapat Walle Skidklubb70.6p
356Ludvig SvenningssonUlricehamns IFse70.5p
356Erik HållströmNaprapat Walle Skidklubb70.5p
356Isak NilssonGnosjö FKse70.5p
356Fredrik ÖhrnerSkellefteå XCse70.5p
360Pontus TilleniusVattholma IF70.4p
360Eric CarlssonIFK Umeåse70.4p
360Hampus BodinSollefteå Skidor IFse70.4p
360Kenneth NybohmSundbybergs IKse70.4p
364Per LöwendahlGöteborgs SKse70.3p
364Kent ErikssonBorås SKse70.3p
366Sofie ElebroTeam Ragde Eiendom70.2p
366Elias AnderssonSunderby SKse70.2p
366Rikard WestinSollefteå Skidor IFse70.2p
366Magnus HaglundÅkersberga SKse70.2p
366Damien TarantolaChamonixfr70.2p
366Oskar GrangertIK Nocout.sese70.2p
366Markus BäckXC Sthlm Ski Club70.2p
373John EnanderUlricehamns IFse70.1p
374Thomas PerssonTranemo IFse70.0p
374Magnus HedlundGranbergsdals IFse70.0p
374Jonas HägerRyda SKse70.0p
377Max AnderssonDomnarvets GOIFse69.9p
377Lukas HöibyOK Landehofse69.9p
377Alexander GidlundHägglunds Ski Team SKse69.9p
377Carl Henrik NiperFöreningen IKJ Haningese69.9p
377Andreas BerthagenStorvreta IKse69.9p
377Tim MagnussonIFK Mora SKse69.9p
383Magnus CalestamIF Hagen SKse69.8p
383Arvid VärmsjöSK Borese69.8p
383Fredrik HanssonÅre Björnen Skidcenter69.8p
383Hanna AbrahamssonEksjö SOKse69.8p
383Petter EliassenTverrelvdalen ILno69.8p
383Björn LystedtNacka Värmdö SKse69.8p
383Benjamin LembkeLinköpings SKse69.8p
390Peter ThunvallFöreningen IKJ Haningese69.7p
390Joel LagerGarphyttans IFse69.7p
390Fredric KillénOK Skogsvargarnase69.7p
393Kent TigerbergLidköpings VSKse69.6p
393Emilia LindstedtFalun Borlänge SKse69.6p
393Lotta Udnes WengNes Skise69.6p
393Andreas LundhHalmstad OKse69.6p
397Per Olov AnderssonVästerås Skidklubbse69.5p
397Moa OlssonFalun Borlänge SKse69.5p
397Erik GranströmStrömnäs GIFse69.5p
397Fredrik StrömBålsta SKse69.5p
397Oskar EkholmKarlslunds IF SFse69.5p
402Erik NeroMullsjö SOKse69.4p
402Frida ErkersIFK Mora SKse69.4p
402Niklas HärdinNorrbärke SKse69.4p
402Joakim OlssonNacka Värmdö SKse69.4p
402Johan KällBorås GIFse69.4p
402Albin LundqvistGillberga SKse69.4p
402Fredrik KarlssonXC Sthlm Ski Club69.4p
402Emil SimuLuleå Gjutarens IFse69.4p
402Leif EklundIFK Skövde SKse69.4p
402Terese TherellIFK Umeåse69.4p
402Hans MäenpääTeam Mäenpää69.4p
413Tobias KöpmanIFK Mora SKse69.3p
413Frida HallquistÅsarna IKse69.3p
413Jackline LocknerHudiksvalls IFse69.3p
413Fredrik RosénJönköpings OKse69.3p
413Benjamin TerentRehns BKse69.3p
413Anssi PentsinenJämsänkosken Ilvesfi69.3p
413Albin HallanderVreta Skid o Mkse69.3p
413Larz AnderssonKarlslunds IF SFse69.3p
421Hannes BoströmIFK Arvidsjaur SKse69.2p
421Patrik JonssonNorum-Djäkneboda SKse69.2p
421Anders SolinIFK Mora SKse69.2p
421Jonas NilssonRoslagsbro IFse69.2p
425Kalle GräfningsKarlslunds IF SFse69.1p
425Antonio CicchettiVästerås Skidklubbse69.1p
425Zackarias BjörnRembo IKse69.1p
425Henrik UlldahlJönköpings OKse69.1p
425Peter Gustavsson JosephsonOK Stigense69.1p
425Romain BalieuStockholms RKse69.1p
431Harald EklöfIF Hallby SOKse69.0p
431Jens HulgaardKøbenhavn SKdk69.0p
431Peter BernrothBurseryds IFse69.0p
431Raimo VigantsMadona69.0p
431Stian SvendbyLyn Skino69.0p
431Robin FrostTeam Forever Nordic69.0p
437Johanna SkottheimSälens IFse68.9p
437Mattias TörnqvistGarphyttans IFse68.9p
437Kevin HenrikssonGarphyttans IFse68.9p
440Jesper LarssonVäsby SKse68.8p
440Lisa K SvenssonÅsarna IKse68.8p
440Maria JonassonÖstersunds SKse68.8p
440Emma RibomPiteå Elit SKse68.8p
440Martin LindkvistIFK Mora SKse68.8p
440Oliver AngelsiööStorvreta IKse68.8p
440Jonatan PalanderSellnäs IFse68.8p
440Johan LintzénBergnäsets AIKse68.8p
448Martin HöglundSundbybergs IKse68.7p
448Anders JohanssonRyda SKse68.7p
448Hanna FalkUlricehamns IFse68.7p
448Joel WessmanVreta Skid o Mkse68.7p
448Olle FrykfeldtdIK Hakarpspojkarnase68.7p
448Kristian FuruskogBerga SOKse68.7p
454Ulf AngelsiööStorvreta IKse68.6p
454Erlend Widerøe HennigHjelmeland IL68.6p
454Oskar ÅslundÖstersunds SKse68.6p
454Mattias WikströmKarlslunds IF SFse68.6p
458Ulrik KarlssonMotala Aif SKse68.5p
458Fredrik NormanGöteborgs SKse68.5p
458Thomas NordmanIK Nocout.sese68.5p
458Mikael GunnulfsenØrn IFno68.5p
458Erika KarlssonNybro Skise68.5p
458Iver Tildheim AndersenRustad ILno68.5p
458Charly RoussetTeam Oui.ski Mesmerise68.5p
465Patrik LindTunafors SKse68.4p
465Peter EichSG Oberammergaude68.4p
465Oskar SvärdTvärreds IFse68.4p
465Jens SelahnStockviks SFse68.4p
465Edwin FranzenIFK Mora SKse68.4p
470Evelina SettlinHudiksvalls IFse68.3p
470Bill EngmanKarlslunds IF SFse68.3p
470Kenneth IngemarssonIK Sternse68.3p
470André JakobssonÖstersunds SKse68.3p
474Erik SvenssonKarlslunds IF SFse68.2p
474Olivia AlmStrömnäs GIFse68.2p
474Bengt BernFK Herkulesse68.2p
474Alexander LundhHalmstad OKse68.2p
474Tomas TörevallGällivare Endurance68.2p
479Sebastian NilssonOK Landehofse68.1p
479Akira LentingTeam Akirajp68.1p
479Tommy JonssonSävedalens AIKse68.1p
479Jan KoristekSki Team Jase Latky68.1p
483Lennart RominGävle SKse68.0p
483Kristina AxelssonSya SKse68.0p
483Niclas HanssonBurseryds IFse68.0p
483Linus NilssonIFK Umeåse68.0p
483Jerry DanielssonIF Ålandax68.0p
488Pål Åge JotenTeam Synnfjell67.9p
488Jonas NilssonStockholms RKse67.9p
490Annika LöfströmÅrsunda IFse67.8p
490Jesper PetterssonStrömnäs GIFse67.8p
490Ulrika AxelssonSya SKse67.8p
490Niklas LundmarkVissefjärda GOIFse67.8p
490Jacopo GiardinaTeam Futura67.8p
490Vinjar SkogsholmÅslia67.8p
490Linus SvenssonUlricehamns IFse67.8p
490Tue RoemerKøbenhavn SKdk67.8p
490Samuel HahnssonGävle SKse67.8p
499Jörgen SörqvistGöteborgs SKse67.7p