Kom ihåg mig!
[Dölj]Obs!
Rankingen är under utveckling!

Rankingsystemet på Skidresultat.se är under utveckling och kan innehålla felaktigheter, konstigheter eller rena orättvisor.

Om du hittar något som verkar konstigt så tveka inte att höra av dig (här)!

Rankingpoängen räknas ut efter hur långt efter täten man är och vilka poäng som de i täten har. Den kan alltså inte jämföras med FIS-rankingen som räknas ut på ett helt annat sätt.

Den som är intresserad av hur rankingpoängen mer exakt räknas ut kan läsa mer här: Info om rankingsystemet

Dölj filter



Född innan (årtal)
Född efter (årtal)
Klubb:
1Max NovakTeam Ramudden88.6p
2Marcus JohanssonLager 15787.3p
3Johannes EklöfTeam Ramudden86.7p
4Alfred BuskqvistIK Sternse85.6p
5Andreas SvenssonUlricehamns IFse85.2p
6Gabriel StridIFK Mora SKse84.6p
7Stian HoelgaardGjesdal ILno84.5p
8Axel JutterströmIFK Mora SKse82.6p
8Robert BrundinKarlslunds IF SFse82.6p
10Nils PerssonTeam Engcom82.4p
11Jonathan HedbysStorvreta IKse81.6p
12Simon MagnussonOK Stigense81.3p
12Truls GisselmanRehns BKse81.3p
14Tom FahlénLandsbro IF SKse80.9p
15Malte JutterdalVreta Skid o Mkse80.4p
16Simon AnderssonFalun Borlänge SKse80.1p
16Gustaf BerglundIFK Mora SKse80.1p
18Eddie EdströmLager 15779.9p
18Anton GrahnIFK Mora SKse79.9p
20Simen Nordli EngebretsenVang ILno79.8p
21Gabriel ThornTeam Curira79.7p
21Fredrik AnderssonPiteå Elit SKse79.7p
21Isac HolmströmVinn79.7p
24Gabriel HöjlindTeam Engcom79.5p
25Ragnar HellsvikOK Alehofse79.3p
26Johan KantoGöteborgs SKse79.1p
27Marcus UllmanOK Alehofse79.0p
28Hugo HilmerssonGöteborgs SKse78.8p
29Leo JohanssonFalun Borlänge SKse78.5p
29Markus JönssonTranemo IFse78.5p
31Adrian LundbergSK Borese78.4p
32Fredrik OusbäckIFK Skövde SKse78.3p
32Hugo SjögrenTranemo IFse78.3p
34Karl-Johan WestbergBorås SKse78.2p
34Eric RosjöIFK Mora SKse78.2p
34Alfred NilssonTeam Curira78.2p
37Marcus RuusÅsarna IKse78.1p
38Emil PerssonLager 15777.9p
38Oskar SvenssonFalun Borlänge SKse77.9p
38Jonas ErikssonIFK Mora SKse77.9p
38Thomas WollentzHalmstads Skidklubbse77.9p
42Klas NilssonSkellefteå XCse77.7p
43Adam BlombergGöteborgs SKse77.5p
43Kasper StadaasHenning77.5p
45Tobias WestmanGöteborgs SKse77.3p
45Lina KorsgrenTeam Ramudden77.3p
45Kristian FuruskogBerga SOKse77.3p
48Erik WickströmHestra IFse77.1p
49Wictor Magnusson BroderNybro Skise77.0p
50Jonathan EngströmBorås SKse76.9p
50Viktor BrännmarkPiteå Elit SKse76.9p
52Harald EkenbergIK Sternse76.8p
52Hampus ErndinÅsarna IKse76.8p
54Erik SilfverIFK Umeåse76.7p
54Tommy BylundGöteborgs SKse76.7p
54Samuel HahnssonIK Sternse76.7p
54Jimmy AxelssonKarlslunds IF SFse76.7p
58Alexander ThudeenSya SKse76.6p
58Leo SvahnÖstersunds SKse76.6p
58Axel BergstenIFK Skövde SKse76.6p
61Edvin AngerÅsarna IKse76.5p
61Erik FranssonBorås SKse76.5p
63Georg ErssonIF Strategense76.3p
64Marcus GrateIFK Umeåse76.2p
64Jakob KarlssonIK Nocout.sese76.2p
66Oscar KardinÖstersunds SKse76.0p
66Andreas VikerIK Sternse76.0p
68Pontus NordströmÖstervåla IFse75.8p
69Oskar AlgotssonÅsarna IKse75.7p
70Jimmy TigerbergLidköpings VSKse75.5p
70Johan HäggströmPiteå Elit SKse75.5p
70Emil DanielssonHögbo GIFse75.5p
73Ossian RosenbergLager 15775.3p
73Anders CarlsonGöteborgs SKse75.3p
73Kennet BerglundNacka Värmdö SKse75.3p
73Viktor AskingIF Ski Team Skånese75.3p
77Konrad Mattsson MyhrÅsarna IKse75.2p
77Edwin FranzenIFK Mora SKse75.2p
77Johannes JilleröTrollhättans SOK75.2p
80Daniel OlssonGarphyttans IFse75.0p
81Olof RoosÖstersunds SKse74.9p
82Björn JohannessonSnö & Tö Skidklubbse74.8p
83Oskar EkholmKarlslunds IF SFse74.7p
83Theodor DanielssonEnebybergs IFse74.7p
85Carl OlanderIK Sternse74.6p
85Johan EkbergNacka Värmdö SKse74.6p
87Niklas ÖsterbergStorvreta IKse74.5p
87Gösta MalmströmIK Sternse74.5p
87Melker NordgrenFalu IKse74.5p
90Rickard EricssonGarphyttans IFse74.4p
90Gabriel SöderqvistStorvreta IKse74.4p
90Michael EklöfTunafors SKse74.4p
93Christian RagnarBerga SOKse74.3p
93Vetle ThyliTeam Kaffebryggeriet74.3p
93Marcus LookXC Sthlm Ski Club74.3p
96Robin LarssonOK Alehofse74.2p
97Mattias FritzKarlslunds IF SFse74.1p
97Linus NygrenUlricehamns IFse74.1p
97Claes SteimertMälarö SOKse74.1p
97Jakob MörhedVaggeryds SOKse74.1p
101Erik HållströmNaprapat Walle Skidklubb74.0p
101Elias DanielssonHögbo GIFse74.0p
103Viktor NorbergFalu IKse73.9p
104Fredrik JonssonHudiksvalls IFse73.8p
104Elias AnderssonLandsbro IF SKse73.8p
104Staffan StegmarkIF Ski Team Skånese73.8p
107Elliot AngelsiööStorvreta IKse73.7p
108Magnus GraasStorvreta IKse73.6p
108David RanfalkIK Sternse73.6p
108Gilberto PanisiFalun Borlänge SKse73.6p
108Magnus VesterheimKvæfjord il73.6p
112Andreas NygaardBurfjord ILno73.5p
112Ken SlättengrenNybro Skise73.5p
112Viktor RiknerKarlslunds IF SFse73.5p
115Björn SandströmPiteå Elit SKse73.3p
115Mart Kevin PollusteNordic Jobs World Wide73.3p
117Martin SiljegårdHalmstads Skidklubbse73.1p
117Erik WilhemssonLidköpings VSKse73.1p
119Albin AugustssonKällbottens IKse73.0p
119Andreas Kallin KarnehedSnö & Tö Skidklubbse73.0p
121Patrik TallbomÖstersunds SKse72.9p
121Sebastian NilssonOK Landehofse72.9p
123Ulf NordströmÖstervåla IFse72.8p
123Joel AnderssonIFK Mora SKse72.8p
123Linus JonssonÅsarna IKse72.8p
123Ole Eirik Fuglehaug EkremTeam Næringsbanken72.8p
127Hanna FalkUlricehamns IFse72.7p
127Anton ErikssonLager 15772.7p
127Adam AxelssonHvetlanda SKse72.7p
130Gustav NordströmBorås SKse72.6p
130Anton PerssonSK Borese72.6p
130Henrik AlmGnosjö FKse72.6p
130Gustav PålssonÖstersunds SKse72.6p
130Simon BengtssonIF Ski Team Skånese72.6p
135Rickard BergengrenIF Ski Team Skånese72.5p
135Jimmie JohnssonRembo IKse72.5p
135Simon LagesonFalun Borlänge SKse72.5p
135Marcus FredrikssonHudiksvalls IFse72.5p
139Olle AnderssonTidaholm SOK Sisuse72.4p
140Daniel RickardssonHudiksvalls IFse72.3p
140Oscar PerssonSK Borese72.3p
140Melker ElofssonLandsbro IF SKse72.3p
143Anders AuklandTeam Ragde Charge72.2p
143Martin ElmvallHögbo GIFse72.2p
143Karl HjalmarssonIK Sternse72.2p
146Sebastian BacklundIK Sternse72.1p
146Ludvig BergRehns BKse72.1p
148Bob ImpolaSK Borese72.0p
148Axel AflodalOfferdals SKse72.0p
148Jonathan NorderIF Hallby SOKse72.0p
148Marius HarvRustad ILno72.0p
152Anders SörenssonTanums IFse71.9p
152Anders BergvallIK Sternse71.9p
152Fredrik BjörckIK Rexse71.9p
152Erik Melin-SöderströmÖstersunds SKse71.9p
152Anders MagnussonIK Sternse71.9p
152Emanuel ElmerssonGnosjö FKse71.9p
152Martin RosvallSunne SLFse71.9p
159Ludwig TärningSK Borese71.8p
159David MusslinderFalköpings AIK SKse71.8p
159Herman SwärdTidaholm SOK Sisuse71.8p
162Olof JonssonTrillevallens Sportklubbse71.6p
162Gustav HedströmÖstersunds SKse71.6p
162Alexander ElmerssonGnosjö FKse71.6p
165Lasse EricssonNybro Skise71.5p
165Axel BjörkmanIF Hallby SOKse71.5p
167Mårten GeddaIK Sternse71.4p
167Runar Skaug MathisenLager 15771.4p
167Björn AiffHestra IFse71.4p
167Morten Eide PedersenTeam Eksjöhus71.4p
171Martin MännerGöteborgs SKse71.3p
172Björn MelanderTimrå SOKse71.2p
172Mats RisbergIF Ski Team Skånese71.2p
172Elliot ÅkessonIF Hallby SOKse71.2p
172Emil SvenssonSnö & Tö Skidklubbse71.2p
176Hugo JacobssonFalun Borlänge SKse71.1p
177Ulrik KarlssonMotala Aif SKse71.0p
177Calle HalfvarssonSågmyra SKse71.0p
177Olivia HanssonKarlslunds IF SFse71.0p
177William KarlssonIFK Mora SKse71.0p
177Nils SjöbergOK Landehofse71.0p
177Andreas HolmbergLager 15771.0p
183Ulf AngelsiööStorvreta IKse70.9p
183Waldemar AnderssonStorvreta IKse70.9p
183Alexander JonssonIF Hallby SOKse70.9p
183Fredrik StrömBålsta SKse70.9p
183Fredrik WallströmNaprapat Walle Skidklubb70.9p
188Anton KarlssonTanums IFse70.8p
189Viktor ThornUlricehamns IFse70.7p
189Petter jr NorthugTeam Northug70.7p
189Linus af WåhlbergÖlands SK70.7p
189Johan DidronIK Sternse70.7p
189Alfred KällsmyrIK Frykense70.7p
194Hjalmar BergSunne SLFse70.6p
194Jan ÖstlundNaprapat Walle Skidklubb70.6p
194Jonas HägerRyda SKse70.6p
197Simon KarlssonIFK Umeåse70.5p
198Daniel HolmgrenIFK Umeåse70.4p
198Jesper NyströmFalun Borlänge SKse70.4p
198Thomas NordmanIK Nocout.sese70.4p
201Jörgen SörqvistGöteborgs SKse70.3p
201Andreas BerntssonGöteborgs SKse70.3p
201David HollstenSnö & Tö Skidklubbse70.3p
204Anton ElvsethOfferdals SKse70.2p
204Björn HaringXC Sthlm Ski Club70.2p
204Øyvind Moen FjeldLager 15770.2p
204Petter GustavssonGnosjö FKse70.2p
208Erik NeroMullsjö SOKse70.1p
208Staffan ThörneHagfors SFse70.1p
208Rasmus HörnfeldtÖstersunds SKse70.1p
208Magnus HampIK Sternse70.1p
212Oscar AskerlundHällbybrunns IFse70.0p
212Jan JohanssonLima IFse70.0p
212Björn JohanssonFilipstads SFse70.0p
215Victor GustafssonIFK Mora SKse69.9p
215Mikael SandgrenIFK Mora SKse69.9p
215Oliver AngelsiööStorvreta IKse69.9p
215Isak NilssonGnosjö FKse69.9p
219Linus WalldenSK Graal69.8p
219Erik EngströmTunafors SKse69.8p
221Alexander MelinSundbybergs IKse69.7p
221Richard JohanssonBålsta SKse69.7p
221Haakon HoldenTeam Næringsbanken69.7p
224Filip RosjöIF Hallby SOKse69.6p
224Fabian KarlssonStorvreta IKse69.6p
226Stefan MennborgIK Hakarpspojkarnase69.5p
226Emil JohanssonIK Jarl Rättvikse69.5p
226Amund RiegeRustad ILno69.5p
226Robin CarlborgHögbo GIFse69.5p
230Petter Soleng SkinstadVind ILno69.4p
230Patric WilhelmssonNorbergs Ckse69.4p
230Andreas BerthagenStorvreta IKse69.4p
230Patrik SamuelssonStorvreta IKse69.4p
230Joachim RonnebackXC Sthlm Ski Club69.4p
235Erik LarssonIFK Mora SKse69.3p
235Johan KlingaSnö & Tö Skidklubbse69.3p
237Pontus HermanssonSK Borese69.2p
237Joel ErnstssonRehns BKse69.2p
237Oscar PetterssonXC Sthlm Ski Club69.2p
237Daniel KarlströmJokkmokks SKse69.2p
241Mattias QvarnströmLekeryd-Svarttorps SKse69.0p
241Pär WedinGarphyttans IFse69.0p
241John Magnus HaugenVarden ILno69.0p
241Adam PerssonÖstersunds SKse69.0p
241Patrik SöderqvistStorvreta IKse69.0p
241Andreas LundhHalmstads Skidklubbse69.0p
241Anders HøstLyn Ski69.0p
241Mikael LindbladAktivitetsklubben Smärtan och Glädjen69.0p
241Johan SelanderÖregrunds IKse69.0p
241Anders KarlssonFritsla Vikse69.0p
251Niklas BackåbergÅsk68.9p
251Jonathan FleischerUlricehamns IFse68.9p
253Patrick HanssonKarlslunds IF SFse68.8p
253Adam GillmanGarphyttans IFse68.8p
253Lukas HöibyOK Landehofse68.8p
253Ludvig AnderbergIFK Mora SKse68.8p
253Oscar StenhammarIK Rexse68.8p
253Andreas IreholmVolvo IFse68.8p
259John HarryssonGöteborgs SKse68.7p
259Daniel SöderstenOrsa SKse68.7p
259Larz AnderssonKarlslunds IF SFse68.7p
259Thomas GifstadTeam Milslukern68.7p
259Kevin HenrikssonFjugesta68.7p
264Markus JohanssonZinkgruvans IFse68.6p
264Moa OlssonFalun Borlänge SKse68.6p
264Oskar AhnbrinkSundbybergs IKse68.6p
264Jens JunesIFK Umeåse68.6p
264Axel WernerIK Sternse68.6p
264Simon GrenlövÄspereds IFse68.6p
270Ove HelgeeAlstermo IFse68.5p
270Arvid VärmsjöSK Borese68.5p
270Lucas LennartssonGarphyttans IFse68.5p
270Linn SömskarOfferdals SKse68.5p
270Tore Berdal BjörnsethTeam Koteng68.5p
275Jesper GunnerlingIF Hallby SOKse68.4p
276Erik WilhelmssonLidköpings VSKse68.3p
276Stefan EkmanStrömsbergs IFse68.3p
276Karl StarkVaggeryds SOKse68.3p
276Jonas NilssonStockholms RKse68.3p
276Jakob JosefssonAxa SCse68.3p
281Calle RuneTäby IS SKse68.2p
281Henrik JonssonSnö & Tö Skidklubbse68.2p
283Britta Johansson NorgrenLager 15768.1p
284Dan MobergIFK Skövde SKse68.0p
284Christer BäckströmIK Aluminiumse68.0p
284Anton KarlssonSockertoppen IF68.0p
284Kenneth SöderbergApladalens Lk68.0p
284Alfons WedinGarphyttans IFse68.0p
284Olle WindahlZinkgruvans IFse68.0p
290Tommy HedlundTtgu IF67.9p
291Eric CarlssonIFK Umeåse67.8p
291Laila KveliTeam Engcom67.8p
291Simon JonssonIF Hallby SOKse67.8p
291Oskar LundbergBorås SKse67.8p
291Axel PalmFalu IKse67.8p
291Stian BergTeam Kaffebryggeriet67.8p
297Alexander KarlssonIFK Mora SKse67.7p
297Viktor WiigIF Strategense67.7p
297Jens KirkStockholms RKse67.7p
300Andreas HolmbergIFK Mora SKse67.6p
300Erik EngelinOfferdals SKse67.6p
300Albin LundqvistGillberga SKse67.6p
300Björn LystedtNacka Värmdö SKse67.6p
304Magnus CalestamIF Hagen SKse67.5p
304Gustav AflodalOfferdals SKse67.5p
304Max AnderssonOxbergs IFse67.5p
304Edvin AnderssonLandsbro IF SKse67.5p
304Johannes AnderssonIF Ski Team Skånese67.5p
304Martin MickelsBålsta SKse67.5p
304Jimmy FriestadIF Ski Team Skånese67.5p
304Emil OlssonIF Ski Team Skånese67.5p
304Carl-Henrik NiperFöreningen IKJ Haningese67.5p
313Linnea JohanssonLinköpings SKse67.4p
313Joakim CarlssonIK Sternse67.4p
315Hanna AbrahamssonUlricehamns IFse67.3p
315Kenneth NybohmSnö & Tö Skidklubbse67.3p
315Ludwig ÅkestrandBurseryds IFse67.3p
315Adam NyrénKarlslunds IF SFse67.3p
319Tilde BångmanOfferdals SKse67.2p
320Johan PerssonTrillevallens Sportklubbse67.1p
320Mattias BryntessonTrollhättans SOK67.1p
320Mats LundhAxa SCse67.1p
320Mikael AnderssonMalungs IFse67.1p
324Daniel JohanssonKungsäters IFse67.0p
324Markus AlmgrenIFK Mora SKse67.0p
326Emma RibomPiteå Elit SKse66.9p
326Alfred DerkeSya SKse66.9p
326Björn WennblomXC Sthlm Ski Club66.9p
329Anders BöhlmarkXC Sthlm Ski Club66.8p
329Rasmus BlomSK Borese66.8p
329Robin NorumIFK Umeåse66.8p
329Måns SunessonSellnäs IFse66.8p
333Lovisa ModigFalun Borlänge SKse66.7p
333Johan KastenssonEksjö SOKse66.7p
335Adam LarssonFalun Borlänge SKse66.6p
335Klas CarlssonStorvreta IKse66.6p
337Viktor HanssonBrohyttans IF66.5p
337Niclas HägglundÅsarna IKse66.5p
337Jonas NilssonSnö & Tö Skidklubbse66.5p
340Oskar LundqvistSellnäs IFse66.4p
340Jerry AhrlinÖstersunds SKse66.4p
340Peter HåkanssonASK Växjö66.4p
343Maria NordströmBorås SKse66.3p
343Jakob SvenssonHärlövs IFse66.3p
343Leif EklundIFK Skövde SKse66.3p
343Hjalmar GeddaOK Landehofse66.3p
343Ida DahlTeam Ramudden66.3p
343Peter ÅhlénNorbergs Ckse66.3p
343Rasmus HelgessonÖlands SK66.3p
350Niclas AnderssonÅsarna IKse66.2p
350Kalle GeorgssonHögbo GIFse66.2p
350Gustav NilssonOK Stigense66.2p
353Anton MäkinenHögbo GIFse66.1p
353Johan MyhrNacka Värmdö SKse66.1p
353Vinjar SkogsholmÅslia SKIKL66.1p
353Stefan JohanssonXC Sthlm Ski Club66.1p
353Johan GunnarssonIK Rexse66.1p
358Johannes EngdahlFalun Borlänge SKse66.0p
358Jonatan EngdahlFalun Borlänge SKse66.0p
358Moa HanssonFalun Borlänge SKse66.0p
358Hannes AssarssonNässjö SFse66.0p
358Birk BlomqvistRehns BKse66.0p
358Rickard MolinNaprapat Walle Skidklubb66.0p
364Torleif SyrstadTeam Koteng65.9p
364Per CarlssonIK Sternse65.9p
364Oscar BergenholtzÄspereds IFse65.9p
364David HolmXC Sthlm Ski Club65.9p
364Tomas JohanssonElmhults SCse65.9p
369Ronny WedinPumpen SK65.8p
369John Andersson GullStorvreta IKse65.8p
369Magnus NäslundIFK Strömsundse65.8p
369Peter GustafssonSnö & Tö Skidklubbse65.8p
373Patrik JonssonNorum-Djäkneboda SKse65.7p
373Harald ÖstensenIFK Skövde SKse65.7p
375Axel ÅslundÅsarna IKse65.6p
375Kenneth RollingHalmstads Skidklubbse65.6p
375Henrik ForsTtgu IF65.6p
378Martin DanklintTranemo IFse65.5p
378Anders SöderlundNacka Värmdö SKse65.5p
378Kristian OlofssonHestra IFse65.5p
381Kent AurbakkenFinnskogarnas SKse65.4p
381Gustav KarlssonTäby IS SKse65.4p
381Emil ÖstlinIK Hakarpspojkarnase65.4p
384Frida HallquistÅsarna IKse65.3p
384Per Henrik SundellXC Sthlm Ski Club65.3p
384Christian HasselbergGöteborgs SKse65.3p
384Niklas KorallMotala Aif SKse65.3p
388Rikard TynellGrycksbo IF OKse65.2p
389Evelina SettlinHudiksvalls IFse65.1p
389Anton EnbergFalun Borlänge SKse65.1p
389Jonathan HanssonBurseryds IFse65.1p
389Tommie LindblomStockholms RKse65.1p
389Johan AhlbergRyda SKse65.1p
389Mikael PeterssonKarlslunds IF SFse65.1p
389Niclas NilssonGöteborgs SKse65.1p
396Daniel EdquistAxa SCse65.0p
396Ragnar CronaGöteborgs SKse65.0p
396Erik PerssonÖstersunds SKse65.0p
396Mattias TörnqvistGarphyttans IFse65.0p
400Göran HammarsonStockholms RKse64.9p
400Viktor parkOK Stigense64.9p
402Anton LindbladHudiksvalls IFse64.8p
402Isak LiebackUlricehamns IFse64.8p
402Jakob ThellsénVreta Skid o Mkse64.8p
402Magnus HaglundÅkersberga SKse64.8p
402Klas SöderqvistÄlvdalens IF SKse64.8p
402Magnus SvenssonGranbergsdals IFse64.8p
408Thomas PerssonTranemo IFse64.7p
408Martin BlombergLycksele IFse64.7p
408David JohanssonNässjö SFse64.7p
408Johan EnglundOK Stigense64.7p
408Patrik BäckströmNybro Skise64.7p
413David SjöbergGimo IF SKse64.6p
413Erika LavénTäby IS SKse64.6p
413Tobias AndervangFritsla Vikse64.6p
413Julius HållstedtSnö & Tö Skidklubbse64.6p
417Jens ErikssonDala-Floda IFse64.5p
417Julia AngelsiööStorvreta IKse64.5p
417Chris Andre JespersenStrindheim ILno64.5p
417Filip StrandSunne SLFse64.5p
417Jonathan NahlenFalun Borlänge SKse64.5p
417Michael JohanssonIK Sternse64.5p
417Jonas SjölinNässjö SFse64.5p
417Matti NäslundXC Sthlm Ski Club64.5p
417Jonas BöhlmarkNacka Värmdö SKse64.5p
426Jacob SöderqvistPumpen SK64.4p
427Kent TigerbergLidköpings VSKse64.3p
427Ådne Holter GigernesNes Skise64.3p
429Andreas GrahnLandsbro IF SKse64.2p
429Maja DahlqvistFalun Borlänge SKse64.2p
429Andreas BlohmFilipstads SFse64.2p
429Bastien PoirrierEmhm - Markstein Ranspachfr64.2p
429Tord Asle GjerdalenKjelsås ILno64.2p
434Daniel CorneliusKarlslunds IF SFse64.1p
435Jonas BlomIFK Skövde SKse64.0p
435Øyvind Moen FjeldKjelsås ILno64.0p
435Loke SköldHäverödals SKse64.0p
435Daniel PåhlstorpIF Ski Team Skånese64.0p
435David ErndinÅsarna IKse64.0p
440Peter SaarikoskiStorvreta IKse63.9p
440Erik LiebackUlricehamns IFse63.9p
440Sebastian SvahnIFK Mora SKse63.9p
440Mikael RaskOK Stigense63.9p
440Erik NordStorvreta IKse63.9p
445Tommy VikmanBålsta SKse63.8p
445Lennart RominNaprapat Walle Skidklubb63.8p
445Måns LarssonUlricehamns IFse63.8p
445Robert JohanssonKarlslunds IF SFse63.8p
445Rickard RosénUfk63.8p
445Johan OhlssonBålsta SKse63.8p
451Torbjörn GustafssonBorås GIFse63.7p
451Sandra OlssonMalungs IFse63.7p
451Karolina HedenströmÖstersunds SKse63.7p
451Joar TheleTeam Ragde Eiendom63.7p
451Linus JanssonHällbybrunns IFse63.7p
451Anders BoströmXC Sthlm Ski Club63.7p
451Roger HanssonKumla SFse63.7p
458Leo RodinUddevalla ISse63.6p
458Anders CarbonnierXC Sthlm Ski Club63.6p
460Patrik PeterssonApladalens Lk63.4p
460Mattias NygrenUlricehamns IFse63.4p
460Johan LövgrenVännäs SKse63.4p
460Kaj NironenIF Hagen SKse63.4p
460Malte JohanssonHögbo GIFse63.4p
460Måns OlsenGrava SKse63.4p
460Albin BlombergRehns BKse63.4p
460Thomas FällgrenArvika ISse63.4p
468Ida PalmbergHögbo GIFse63.3p
468Daniel JosefssonApladalens Lk63.3p
468Jonas NilssonRoslagsbro IFse63.3p
468Erik WoxlinIK Sternse63.3p
472Martin OttossonSkellefteå SKse63.2p
472Elsa WallinHögbo GIFse63.2p
472Emil HagströmGarphyttans IFse63.2p
472Stefan PalmLager 15763.2p
472Carl TroedssonStockholms RKse63.2p
472Viktor FritzonUlricehamns IFse63.2p
478Johanna HagströmUlricehamns IFse63.1p
478Emma LindbergIFK Mora SKse63.1p
478Andreas SunessonOK Orionse63.1p
478Thomas GjestrumbakkenMoss SK63.1p
478Fredrik PalmÅkersberga SKse63.1p
478Robin GrenholmBrunflo IFse63.1p
484Mandus AnderssonIK Rexse63.0p
484Markus OttossonSkellefteå SKse63.0p
484Niclas HanssonBurseryds IFse63.0p
484Morten ChristensenKøbenhavn SKdk63.0p
484Anton BäckmanKarlslunds IF SFse63.0p
484Johan LindOK Stigense63.0p
490Andreas NilssonGöteborgs SKse62.9p
490Sofia LindbergNordic Jobs World Wide62.9p
490Hedda BångmanOfferdals SKse62.9p
490Emil FolkessonNybro Skise62.9p
490Patrik AnderssonSpirit IFse62.9p
495Erik BryneSunne SLFse62.8p
495Oskar StrömbergHägglunds Ski Team SKse62.8p
495Sofia EbermarkGöteborgs SKse62.8p
495Mikael MarkstedtStockholms RKse62.8p
495Vegard VinjeLyn Ski62.8p