Kom ihåg mig!
[Dölj]Obs!
Rankingen är under utveckling!

Rankingsystemet på Skidresultat.se är under utveckling och kan innehålla felaktigheter, konstigheter eller rena orättvisor.

Om du hittar något som verkar konstigt så tveka inte att höra av dig (här)!

Rankingpoängen räknas ut efter hur långt efter täten man är och vilka poäng som de i täten har. Den kan alltså inte jämföras med FIS-rankingen som räknas ut på ett helt annat sätt.

Den som är intresserad av hur rankingpoängen mer exakt räknas ut kan läsa mer här: Info om rankingsystemet

Dölj filter



Född innan (årtal)
Född efter (årtal)
Klubb:
1Daniel RickardssonHudiksvalls IFse93.8p
2Björn SandströmPiteå Elit SKse93.3p
3Jens BurmanÅsarna IKse93.1p
4Oskar SvenssonFalun Borlänge SKse92.8p
5Marcus HellnerGellivare Skidallians IKse92.5p
6Karl-Johan WestbergBorås SKse92.2p
7Viktor BrännmarkPiteå Elit SKse91.9p
8Oscar KardinTeam Ragde Eiendom91.8p
9Simon LagesonÅsarna IKse91.7p
9Teodor PetersonIFK Umeåse91.7p
11Marcus FredrikssonLycksele IFse91.6p
12Petter EngdahlÖstersunds SKse91.4p
13Johan HäggströmPiteå Elit SKse91.3p
14Daniel SvenssonIFK Mora SKse91.2p
14Gabriel ThornSK Borese91.2p
16Andreas HolmbergTeam Serneke91.0p
17Gustav NordströmBorås SKse90.9p
17Erik SilfverIFK Umeåse90.9p
17Anton HedlundFalun Borlänge SKse90.9p
17Emil PerssonÖstersunds SKse90.9p
17Håkan EmilssonOK Skogsfalkense90.9p
22Anton KarlssonSockertoppen IF90.8p
22Viktor ThornUlricehamns IFse90.8p
24Gustaf BerglundIFK Mora SKse90.7p
25Marcus RuusÅsarna IKse90.6p
26Oscar PerssonSK Borese90.5p
26Rasmus HörnfeldtÖstersunds SKse90.5p
26Markus OttossonSkellefteå SKse90.5p
29Max NovakOfferdals SKse90.4p
29Olof JonssonTrillevallens Sportklubb90.4p
31Robin NorumIFK Umeåse90.2p
31Anton LindbladHudiksvalls IFse90.2p
31Jacob NystedtHudiksvalls IFse90.2p
34Alfred BuskqvistIK Sternse90.1p
34Martin BergströmStrömnäs GIFse90.1p
36Nils PerssonÖstersunds SKse90.0p
36Simon AnderssonFalun Borlänge SKse90.0p
38Johan LövgrenVännäs SKse89.9p
38Fredrik AnderssonSollefteå Skidor IFse89.9p
38Leo JohanssonSkillingaryds FKse89.9p
41Niklas HenrikssonGellivare Skidallians IKse89.7p
42Erik Melin-SöderströmÖstersunds SKse89.6p
43Pontus HermanssonSK Borese89.5p
43Marcus JohanssonUlricehamns IFse89.5p
45Petter HedmanIFK Umeåse89.4p
45Eddie EdströmAnkarsvik89.4p
45Tom FahlénLandsbro IF SKse89.4p
48Mikael NorbergOK Gränsense89.3p
48Johannes EklöfIF Hallby SOKse89.3p
50Andreas SvenssonUlricehamns IFse89.2p
51Victor GustafssonIFK Mora SKse89.1p
51Jörgen BrinkBrink Ski Team89.1p
51William PoromaaÅsarna IKse89.1p
54Lucas LennartssonGarphyttans IFse89.0p
54Axel EkströmGarphyttans IFse89.0p
54Eric RosjöIF Hallby SOKse89.0p
57Johan PerssonTrillevallens Sportklubb88.9p
57Anton PerssonSK Borese88.9p
57Adam GillmanGarphyttans IFse88.9p
57Gilberto PanisiFalun Borlänge SKse88.9p
61Markus JönssonTranemo IFse88.8p
62Johannes RingsbySK Borese88.7p
62Filip DanielssonSK Borese88.7p
62Jonas ErikssonIFK Mora SKse88.7p
65Adam LarssonFalun Borlänge SKse88.6p
65Gustav ErikssonIFK Mora SKse88.6p
67Anders SödergrenHudiksvalls IFse88.4p
67John LeanderÅsarna IKse88.4p
69Erik AnderssonHudiksvalls IFse88.3p
70Jimmie JohnssonRembo IKse88.2p
70Fredrik JonssonHudiksvalls IFse88.2p
70Rikard TynellGrycksbo IF OKse88.2p
70Klas NilssonSkellefteå SKse88.2p
74Thomas Bucher-JohannessenFossum IFno88.1p
75Marcus LennartssonGarphyttans IFse88.0p
75Johan HerbertIFK Mora SKse88.0p
77Jonathan NorderIF Hallby SOKse87.9p
78Fredrik ByströmOrsa SKse87.8p
78Patrik TallbomÖstersunds SKse87.8p
78Pontus NordströmÖstervåla IFse87.8p
78Anders SvaneboStockviks SFse87.8p
78Mattias BångmanOfferdals SKse87.8p
78Alexander KarlssonIFK Mora SKse87.8p
78Pål JonssonStrömnäs GIFse87.8p
85Martin HerbertIFK Mora SKse87.7p
85Torleif SyrstadTeam Koteng87.7p
87Axel AflodalOfferdals SKse87.6p
87Daniel SöderstenOrsa SKse87.6p
89Marcus GrateIFK Umeåse87.5p
89Victor HallquistÅsarna IKse87.5p
89Karl Johan DyvikIFK Mora SKse87.5p
89Simon KarlssonIFK Umeåse87.5p
93Jonathan EngströmBorås SKse87.4p
93Felix ErlanderHudiksvalls IFse87.4p
95Ludwig TärningTeam Serneke87.3p
96Gustav RotvoldÅsarna IKse87.2p
96Simeon DeyanovTrillevallens Sportklubb87.2p
96Andreas NygaardBurfjord ILno87.2p
99Tiio SöderhielmÅsarna IKse87.1p
99Hugo JacobssonFalun Borlänge SKse87.1p
101Konrad Mattsson MyhrÅsarna IKse87.0p
102Emil JönssonAnna86.9p
102Jesper NyströmFalun Borlänge SKse86.9p
102Edvard SundmanÅsarna IKse86.9p
105Anton ElvsethLierne IL86.8p
105Simon ÅstotIFK Umeåse86.8p
107William SchultzIFK Umeåse86.7p
108Carl OlanderIK Sternse86.6p
108Adam SteenAxa SCse86.6p
108Johan ForsbergIFK Umeåse86.6p
108Adam PerssonTeam Bragvin86.6p
108Amund HoelTeam Bragvin86.6p
108Magnus NäslundIFK Strömsundse86.6p
114Jens ErikssonDala-Floda IFse86.5p
114Måns SunessonSellnäs IFse86.5p
114Carl RotvoldÅsarna IKse86.5p
114Axel JutterströmIFK Mora SKse86.5p
114Mattias EdvardssonÅrsunda IFse86.5p
114Erik PerssonIF Hallby SOKse86.5p
114Gabriel StridIFK Mora SKse86.5p
114Oscar OlssonHudiksvalls IFse86.5p
122Gustav KvarnbrinkIFK Umeåse86.4p
123Jens AnderssonKalix SKse86.3p
123Oscar ClaessonIF Hallby SOKse86.3p
125Viktor AxelssonBorås SKse86.2p
125Edvin AnderssonLandsbro IF SKse86.2p
125Simon StenbergKalix SKse86.2p
125Tore Berdal BjörnsethTeam Koteng86.2p
129Ossian RosenbergÅsarna IKse86.1p
130Per-Olov SvahnBoxholm-Ekeby SKse86.0p
130Robert ErikssonBjörkfors GOIFse86.0p
130Sebastian OlssonStockviks SFse86.0p
133Markus JohanssonZinkgruvans IFse85.9p
133Mikael SandgrenIFK Mora SKse85.9p
133Anton ErikssonSollefteå Skidor IFse85.9p
133Johan EkbergNacka Värmdö SKse85.9p
133Lars NelsonÅsarna IKse85.9p
138Stian HoelgaardTeam Koteng85.8p
138Oskar ÅrebäckBolidens SKse85.8p
140Andrei LamovÄlvdalens IF SKse85.7p
141Linus LarssonKarlslunds IF SFse85.6p
141Samuel OskarssonSK Leksandse85.6p
141Simon JonssonIF Hallby SOKse85.6p
141Tord Asle GjerdalenTeam Ragde Eiendom85.6p
145Gabriel HöjlindIFK Mora SKse85.4p
145Emil TalsiÅsarna IKse85.4p
145Axel BergstenIFK Skövde SKse85.4p
148Henrik FjällborgGellivare Skidallians IKse85.3p
149Emil DanielssonHögbo GIFse85.2p
150Ebba AnderssonSollefteå Skidor IFse85.1p
151Nicklas JohanssonJärvsjöby IFse84.9p
151Martin HammarbergSundsvalls OKse84.9p
153Eric SimonssonLandöns IFse84.8p
153Joel LagerGarphyttans IFse84.8p
153Anton EnbergFalun Borlänge SKse84.8p
153Linus NygrenUlricehamns IFse84.8p
157Rasmus BlomSK Borese84.7p
157Charlotte KallaPiteå Elit SKse84.7p
157David LarssonHudiksvalls IFse84.7p
160Dan MobergIFK Skövde SKse84.6p
160Anton MurtoGellivare Skidallians IKse84.6p
160Erik BjörkmanTäfteå IKse84.6p
160Oscar JohanssonZinkgruvans IFse84.6p
160Michael BobergÄlvdalens IF SKse84.6p
165Martin JohanssonIFK Mora SKse84.5p
165Kentaro IshikawaTeam Synnfjell84.5p
167John LagerskogÅre Längdskidklubbse84.4p
167Calle HalfvarssonSågmyra SKse84.4p
167Anders RoosÖstersunds SKse84.4p
167Isak AugustssonIFK Mora SKse84.4p
167Erik EngelinOfferdals SKse84.4p
167Gustav JonssonIFK Mora SKse84.4p
173Erik WilhelmssonLidköpings VSKse84.3p
173Jerry AhrlinTeam Tynellse84.3p
175Anders AuklandTeam Ragde Eiendom84.2p
175Filip RosjöIF Hallby SOKse84.2p
175Jakob ThellsénVreta Skid o Mkse84.2p
175Dario ColognaVal Müstairch84.2p
179Stefan SunnerbergSK Ringense84.0p
179Martin GottingUlricehamns IFse84.0p
179Johan HoelÅsen ILno84.0p
182Jonna SundlingIFK Umeåse83.9p
183Jesper PerssonÅsarna IKse83.8p
183Joel ErnstssonFinspångs SOKse83.8p
183Martin MickelsBålsta SKse83.8p
183Toni LiversSkigo XC Team83.8p
187Joakim LindbergGrytgöls IKse83.7p
187Anton LaineKalix SKse83.7p
187John Magnus HaugenHommelvik ILno83.7p
187Eelis MurtoGellivare Skidallians IKse83.7p
187Karl HjalmarssonIK Sternse83.7p
192Øyvind Moen FjeldKjelsås ILno83.6p
192Bob ImpolaKarlslunds IF SFse83.6p
192Arvid JonssonDuveds IFse83.6p
192Daniel HolmgrenIFK Umeåse83.6p
192Erik LiebackUlricehamns IFse83.6p
197Tobias LindmanStockviks SFse83.5p
197Emil HagströmGarphyttans IFse83.5p
197Jonathan EdmanIFK Umeåse83.5p
200Jonatan EngdahlTrillevallens Sportklubb83.4p
201Simon PerssonIFK Umeåse83.3p
201Hannes StenströmTrillevallens Sportklubb83.3p
201Filip ÖbergKalix SKse83.3p
201Malte StefanssonOxbergs IFse83.3p
205Hannes BoströmIFK Arvidsjaur SKse83.2p
205Erik RostHudiksvalls IFse83.2p
205Oskar LundqvistSellnäs IFse83.2p
205Kein EinasteJoulu Skiclub83.2p
205Albin JohanssonSätra IFse83.2p
210Andreas KarlssonKalix SKse83.1p
210Emrik NordgrenIFK Umeåse83.1p
210Morten Eide PedersenTeam BN Bank83.1p
213Frida KarlssonSollefteå Skidor IFse83.0p
213Joel AnderssonIFK Mora SKse83.0p
213Ludvig HolmbergUlricehamns IFse83.0p
213Jonathan HedbysNusnäs IF83.0p
217Gustav AflodalOfferdals SKse82.9p
217Georg ErssonIF Strategense82.9p
217Filip KyröHögbo GIFse82.9p
217Lasse EricssonNybro Skise82.9p
217Alexis JeannerodTeam Bauer82.9p
222Maria NordströmBorås SKse82.8p
222Albert CarlingFalu IKse82.8p
222Gustav JohanssonUlricehamns IFse82.8p
222Truls GisselmanRehns BKse82.8p
226Björn RydvallLycksele IFse82.7p
226Jonny NilimaaAxa SCse82.7p
226Alexander JohanssonÄlvdalens IF SKse82.7p
226Erik GranströmStrömnäs GIFse82.7p
226Elias AnderssonLandsbro IF SKse82.7p
226Alexander BolshunovRussiaru82.7p
232Jakob JanssonÖstersunds SKse82.6p
232Chris Andre JespersenTeam Koteng82.6p
232Herman Martens MeyerFrogner IL82.6p
232Ivan Perrilat-BoiteuxFrankrikefr82.6p
236Anders JonssonStockviks SFse82.5p
236Stina NilssonIFK Mora SKse82.5p
236Petter PerssonBorås SKse82.5p
236Alfred ErikssonDala-Järna IKse82.5p
236Martin Johnsrud SundbyRøa ILno82.5p
236Mårten GeddaIK Sternse82.5p
236Bastien PoirrierTeam Jobstation82.5p
236Espen Udjus FrorudSkiptvet IL82.5p
236Alexey ChervotkinRussiaru82.5p
245Emil JohanssonIK Jarl Rättvikse82.3p
245Elis BergSunne SLFse82.3p
245Tim MagnussonIFK Mora SKse82.3p
245Erik JohanssonTranemo IFse82.3p
245Anders HøstTeam Serneke82.3p
245Jonas BöhlmarkNacka Värmdö SKse82.3p
251Johannes AnderssonIF Ski Team Skånese82.2p
251David ThorellIK Sternse82.2p
253Johannes EngdahlDomnarvets GOIFse82.1p
253Linn SömskarIFK Umeåse82.1p
253Adam WestmanHudiksvalls IFse82.1p
253Jesper ThorÅsarna IKse82.1p
253Erik SjöbergEksjö SOKse82.1p
253Alexey PoltoraninKazakstankz82.1p
253Sergey UstiugovRussiaru82.1p
253Øystein PettersenTeam BN Bank82.1p
261Alexander MelinSundbybergs IKse82.0p
261William WesterlundFalu IKse82.0p
261Alexander EngmanGellivare Skidallians IKse82.0p
261Mikael AnderssonSkeriol IF82.0p
265Jonathan ModinSollefteå Skidor IFse81.9p
265Emil WinsaSävast Ski Team IFse81.9p
267Joakim StåhlJärbo IFse81.8p
267Albert JónssonSfí81.8p
269Petter DahlIF Strategense81.7p
269Elis TingelöfSollefteå Skidor IFse81.7p
269Rikard WestinSollefteå Skidor IFse81.7p
269Ilia ChernousovTeam Bauer81.7p
269Martin NyengetLillehammer SKno81.7p
269Thomas FällgrenArvika ISse81.7p
275Eric CarlssonIFK Umeåse81.6p
275Ragnar Bragvin AndresenNjaardteam Jobzone81.6p
275Hampus BodinSollefteå Skidor IFse81.6p
275Hans Christer HolundLyn Ski81.6p
279Robin BryntessonSkiteam Novo Nordisk81.5p
279Maja DahlqvistFalun Borlänge SKse81.5p
279William KarlssonKällbottens IKse81.5p
279Kjetil Hagtvedt DammenRustad ILno81.5p
279Jonas GranlundHudiksvalls IFse81.5p
284Martin LindkvistIFK Mora SKse81.4p
284Ola KarlssonÖstersunds SKse81.4p
284Philip KristofferssonHudiksvalls IFse81.4p
287Isak LiebackUlricehamns IFse81.3p
287Johan KantoGöteborgs SKse81.3p
287Andrey LarkovRussiaru81.3p
287Markus BäckXC Sthlm Ski Club81.3p
291Patrik LindTunafors SKse81.2p
291Lina KorsgrenTeam Brunbergs Bygg81.2p
291Jesper SvenskStora Tuna IK SKse81.2p
291Mathias RundgreenByåsen ILno81.2p
291Mattias WidmarkSvegs IKse81.2p
291Jonathan DahlbergSkellefteå SKse81.2p
291Christofer ErikssonFörsvarets Skse81.2p
298Ronny WedinNorbergs SKse81.1p
298Ronnie LöfHögbo GIFse81.1p
298Sebastian SamuelssonSollefteå Skidor IFse81.1p
298Maurice ManificatDouanes/Agy ST Sigismondfr81.1p
298Runar Skaug MathisenTeam Telemark81.1p
303Niklas DyrhaugTeam Koteng81.0p
303Jacob StarkStockviks SFse81.0p
303William StrömbergTäfteå IKse81.0p
303Hugo ErikssonHägglunds Ski Team SKse81.0p
303Lisa VinsaPiteå Elit SKse81.0p
303Jesper LindbergGellivare Skidallians IKse81.0p
303Didrik TønsethByåsen ILno81.0p
303Erik HUSBYSkaun IL81.0p
303Simon GrenlövÄspereds IFse81.0p
312Nils AugustssonIFK Mora SKse80.9p
312David NordströmIFK Umeåse80.9p
312Alex HarveyClub Nordique Mont St. Anneca80.9p
312Adrien MougelRossignol80.9p
312Jonas BaumannTambo Splügencz80.9p
312Erik BertilssonIF Hallby SOKse80.9p
312Francesco de FabianiCS Esercitoit80.9p
319Martin JohanssonKorsnäs IF SKse80.8p
319Moa Molander KristiansenFalun Borlänge SKse80.8p
319Simen Krüger HegstadLyn Ski80.8p
319Alfred NilssonFilipstads SFse80.8p
319Daniel PerssonSollefteå Skidor IFse80.8p
319Stefan JohanssonXC Sthlm Ski Club80.8p
325Emil IversenVarden ILno80.7p
325Harald EklöfIF Hallby SOKse80.7p
325Emil SvenssonÅsarna IKse80.7p
325Andreas BlohmFilipstads SFse80.7p
325Jean Marc GaillardDouanes - Pays Rochoisfr80.7p
325Petter jr NorthugStrindheim ILno80.7p
325Stanislav VolzhentsevDinamo Kievua80.7p
325Felix SelinIFK Kirunase80.7p
325Vinjar SKOGSHOLMTeam Parkettpartner80.7p
325Antoine AugerFrankrikefr80.7p
335Elina RönnlundIFK Umeåse80.6p
335Johan B NordahlDomnarvets GOIFse80.6p
335Gustav JohanssonGellivare Skidallians IKse80.6p
335Mattis StenshagenFollebu SK80.6p
335Simen Håkon ØstensenTeam BN Bank80.6p
335Maria GräfningsTeam Parkettpartner80.6p
341Mia ErikssonPiteå Elit SKse80.5p
341Frida HallquistÅsarna IKse80.5p
341Petr NovakVltava Fund Craft Team80.5p
341Andrey MelnichenkoRussiaru80.5p
341Gustav JohnssonIFK Mora SKse80.5p
346Lars-Åke StenmarkJunsele IFse80.4p
346Lovisa ModigSävast Ski Team IFse80.4p
346Emil ThyrènTrönö IKse80.4p
346Moa LundgrenIFK Umeåse80.4p
346Karl IngardIK Rexse80.4p
351Fredrik OusbäckIFK Skövde SKse80.3p
351Fredrik RosénJönköpings OKse80.3p
351Viktor SvenskStora Tuna IK SKse80.3p
351Emil SimuLuleå Gjutarens IFse80.3p
351Thomas GifstadRustad ILno80.3p
351Sjur RøtheVoss ILno80.3p
351Iivo NiskanenVuokatti Ski Team Kainuufi80.3p
351Konrad MattssonmyhrÅsarna IKse80.3p
359Bill ImpolaSK Borese80.2p
359Albin SjölénStockviks SFse80.2p
359Zackarias BjörnRembo IKse80.2p
359Simen Andreas SveenRing ILno80.2p
359Evgeniy BelovRussiaru80.2p
359Einar Flaktveit Viking MoxnesViking Tifno80.2p
359Gustaf NiordVreta Skid o Mkse80.2p
366Ulf JanssonÖstervåla IFse80.1p
366Stefan EkmanStrömsbergs IFse80.1p
366Adam AxelssonHvetlanda SKse80.1p
366Valdemar NilssonBodens SKse80.1p
366Oskar OlssonFunäsdalens IFse80.1p
371Rickard BergengrenIF Ski Team Skånese80.0p
371Andreas OskarssonSorsele SKse80.0p
371Mattias SundinVårby IKse80.0p
371Mattias BryntessonTrollhättans SOKse80.0p
371Anna HaagAnna80.0p
371Max AnderssonDomnarvets GOIFse80.0p
371Olle Olsson BadTullus Sgse80.0p
371Olle WindahlZinkgruvans IFse80.0p
379Johanna HagströmUlricehamns IFse79.9p
379Alexander GidlundHägglunds Ski Team SKse79.9p
379Martin JaksDukla Libereccz79.9p
379Andreas KatzSv Baiersbronnde79.9p
379Thomas BingRhoener Wsv Dermbachde79.9p
379Björn HänninenHögbo GIFse79.9p
379Graeme KillickPtarmigan Nordic Ski Clubca79.9p
386Erik NeroMullsjö SOKse79.8p
386Niclas ErikssonUmeåse79.8p
386Dietmar NoecklerTeam Trentino Robinson Trainer79.8p
386Mauro BRIGADOITeam Trentino Robinson Trainer79.8p
390Henrik OttossonÅsarna IKse79.7p
390Simon MagnussonOK Stigense79.7p
390Jonas DoblerSC Traunsteinde79.7p
390Perttu HyvarinenRiistaveden Urheilijatfi79.7p
390Johannes JilleröTrollhättans SOKse79.7p
395Jesper NilssonUlricehamns IFse79.6p
395Benjamin TerentRehns BKse79.6p
395Alexander BessmertnykhRussiaru79.6p
395Heikki KorpelaPyhäjärven Pohti79.6p
395Jesper LundqvistSkellefteå SKse79.6p
395Eirik Sverdrup AugdalRingkollen Skiklubb79.6p
395Giandomenico SalvadoriItalyit79.6p
395Björn WennblomXC Sthlm Ski Club79.6p
403Bernt NivaIFK Kirunase79.5p
403Henrik DahlénTynderö IKse79.5p
403Emma WikénÅsarna IKse79.5p
403Emma RibomPiteå Elit SKse79.5p
403Mathias ModinSollefteå Skidor IFse79.5p
403Olle WestinIK Sternse79.5p
403Daniel StockNorges Skiforbund79.5p
410Hampus MillestuUtrikes SKse79.4p
410Per JutterströmIFK Mora SKse79.4p
410Viktor WiigIF Strategense79.4p
410Andrew MusgraveTeam LeasePlan Go79.4p
410Vetle ThyliTeam Kaffebryggeriet79.4p
410Petter JohanssonSävast Ski Team IFse79.4p
410Maxim VylegzhaninDinamo Kievua79.4p
410Petter StakstonSøre ÅL ILno79.4p
410Per Kristian NygårdVestre Spone IFno79.4p
410Adrien BackscheiderGerardmerfr79.4p
420Erik WickströmUlricehamns IFse79.3p
420Fredrik HanssonÅre Björnen Skidcenter79.3p
420Moa OlssonFalun Borlänge SKse79.3p
420Albin PerssonTranemo IFse79.3p
420Finn Haagen KroghTverrelvdalen ILno79.3p
420Erik SkottAapua IFse79.3p
420Simen Nordli EngebretsenTeam Parkettpartner79.3p
420Fabian CsikyLycksele IFse79.3p
428Ida IngemarsdotterÅsarna IKse79.2p
428Jakob TapaniSågmyra SKse79.2p
428Sergey TurychevUgra Svsm 2ru79.2p
428Thomas GjestrumbakkenTeam Parkettpartner79.2p
428Daniel NordeboGöteborgs SKse79.2p
428Niklas NiskaFinlandfi79.2p
434Claes SteimertMälarö SOKse79.1p
435Sindre GrönflatenFjellørnen ILno79.0p
435Simon SvaneboTynderö IKse79.0p
435Tobias Åhman1life IF79.0p
435Alexander LegkovDinamo Kievua79.0p
435Jonas AustadHenning Slno79.0p
435Ida DahlIFK Mora SKse79.0p
441Edvard NilssonFilipstads SFse78.9p
441Carl QuicklundÖstersunds SKse78.9p
441Anton SwedbergIFK Mora SKse78.9p
441Joel JänesStockviks SFse78.9p
441Matti HeikkinenVantaan Hiihtoseurafi78.9p
441Samuel CarlssonSundbybergs IKse78.9p
447Jenny LarssonGellivare Skidallians IKse78.8p
447Stefan MessnerSävast Ski Team IFse78.8p
447Devon KershawOnaping Falls Nordics Ski Clubca78.8p
447Axel ErikssonKvarnsvedens GOIF SKse78.8p
447Markus LundholmOK Renense78.8p
447Arvid LarssonIFK Umeåse78.8p
447Haakon MIKALSENNordreisa ILno78.8p
447Snorri Veidekke EinarssonTromsø SKno78.8p
447Linus SvenssonUlricehamns IFse78.8p
447Jonatan LindqvistTäfteå IKse78.8p
457Tobias KöpmanIFK Mora SKse78.7p
457Anders JohanssonRyda SKse78.7p
457Simon HallströmIdre SKse78.7p
460Jens SelahnStockviks SFse78.6p
460Rasmus PetterssonHägersta GFse78.6p
460Maicol RastelliCS Esercitoit78.6p
460Oskar ÅslundÖstersunds SKse78.6p
460Victor SvenssonGellivare Skidallians IKse78.6p
465Ida LindkvistIFK Mora SKse78.5p
465Jennie JirhedÖstersunds SKse78.5p
465Sofie ElebroTeam Ragde Eiendom78.5p
465Filip BorgströmIF Strategense78.5p
465Tommy GustavssonHemmingsmarks IFse78.5p
465Eirik MysenOseberg Skilagno78.5p
465Anders Nøstdahl GløersenRustad ILno78.5p
465Linus NilssonIFK Umeåse78.5p
465Kevin HenrikssonGarphyttans IFse78.5p
465Alexey VitsenkoRussiaru78.5p
475Magnus HedlundGranbergsdals IFse78.4p
475Jesper PetterssonStrömnäs GIFse78.4p
475Tobias NilssonIFK Umeåse78.4p
475Emil NykvistSunne SLFse78.4p
475Calle SjöstrandSollefteå Skidor IFse78.4p
475Joel WessmanVreta Skid o Mkse78.4p
475Curdin PerlBernina Pontresinach78.4p
475Mats RiekkolaLuleå Gjutarens IFse78.4p
475Erik BjornsenApu Nordic Ski Centerus78.4p
475Ristomatti HakolaJämin Jännefi78.4p
475Jörgen RoosBrunflo IFse78.4p
475Karl Erik RabakukkValga78.4p
487Evelina SettlinHudiksvalls IFse78.3p
487David HöglundIFK Mora SKse78.3p
487Oskar AhnbrinkSundbybergs IKse78.3p
487Adam BomanTranemo IFse78.3p
487Karstein Johaug jrTeam Telemark78.3p
492Kalle GräfningsKarlslunds IF SFse78.2p
492Frida ErkersIFK Mora SKse78.2p
492Linus JonssonÅrjängs IFse78.2p
492Mikael GunnulfsenØrn IFno78.2p
492Torstein Buan RøvikVarden ILno78.2p
492Johannes SaarioKorsnäs IF SKse78.2p
492Nick BergOrsa SKse78.2p
499Arvid ForssÅsarna IKse78.1p