Kom ihåg mig!
[Dölj]Obs!
Rankingen är under utveckling!

Rankingsystemet på Skidresultat.se är under utveckling och kan innehålla felaktigheter, konstigheter eller rena orättvisor.

Om du hittar något som verkar konstigt så tveka inte att höra av dig (här)!

Rankingpoängen räknas ut efter hur långt efter täten man är och vilka poäng som de i täten har. Den kan alltså inte jämföras med FIS-rankingen som räknas ut på ett helt annat sätt.

Den som är intresserad av hur rankingpoängen mer exakt räknas ut kan läsa mer här: Info om rankingsystemet

Dölj filter



Född innan (årtal)
Född efter (årtal)
Klubb:
1Daniel RickardssonHudiksvalls IFse93.9p
2Jens BurmanÅsarna IKse93.2p
3Björn SandströmPiteå Elit SKse92.8p
3Oskar SvenssonFalun Borlänge SKse92.8p
5Marcus HellnerGellivare Skidallians IKse92.5p
6Karl-Johan WestbergBorås SKse92.4p
7Tiio SöderhielmÅsarna IKse91.9p
8Viktor ThornUlricehamns IFse91.7p
8Petter EngdahlÖstersunds SKse91.7p
10Viktor BrännmarkPiteå Elit SKse91.6p
11Marcus RuusÅsarna IKse91.4p
11Eddie EdströmIFK Mora SKse91.4p
13Jonas ErikssonIFK Mora SKse91.3p
14Fredrik AnderssonSollefteå Skidor IFse91.2p
15Oscar PerssonSK Borese91.1p
15Simon LagesonFalun Borlänge SKse91.1p
15Eric RosjöIFK Mora SKse91.1p
18Gustaf BerglundIFK Mora SKse91.0p
19Gabriel ThornSK Borese90.9p
20Johan HäggströmPiteå Elit SKse90.8p
20Simon AnderssonFalun Borlänge SKse90.8p
20Teodor PetersonIFK Umeåse90.8p
23Håkan EmilssonOfferdals SKse90.7p
23Max NovakOfferdals SKse90.7p
25Anton LindbladHudiksvalls IFse90.6p
25Martin BergströmIFK Umeåse90.6p
27Rasmus HörnfeldtÖstersunds SKse90.5p
28Jörgen BrinkDelsbo IFse90.4p
29Axel EkströmIFK Mora SKse90.3p
29Oscar KardinÖstersunds SKse90.3p
31Gustav NordströmBorås SKse90.2p
32Calle HalfvarssonSågmyra SKse90.1p
32Marcus FredrikssonHudiksvalls IFse90.1p
34Jens AnderssonKalix SKse90.0p
34Johan HerbertIFK Mora SKse90.0p
34Markus OttossonSkellefteå SKse90.0p
37Robin NorumIFK Umeåse89.9p
37Filip DanielssonSK Borese89.9p
37Andreas HolmbergIFK Mora SKse89.9p
37Olof JonssonTrillevallens Sportklubb89.9p
41Anders SödergrenHudiksvalls IFse89.7p
41Erik SilfverIFK Umeåse89.7p
43Pontus HermanssonSK Borese89.6p
43Johannes EklöfIF Hallby SOKse89.6p
45Nils PerssonÖstersunds SKse89.5p
45Leo JohanssonSkillingaryds FKse89.5p
47Tom FahlénLandsbro IF SKse89.4p
48Alfred BuskqvistIK Sternse89.3p
49Anton HedlundFalun Borlänge SKse89.2p
50Anton KarlssonSockertoppen IF89.1p
50William PoromaaÅsarna IKse89.1p
52Adam GillmanGarphyttans IFse89.0p
53Lucas LennartssonGarphyttans IFse88.9p
53Anton PerssonSK Borese88.9p
55Jimmie JohnssonRembo IKse88.8p
55Axel AflodalOfferdals SKse88.8p
55Fredrik JonssonHudiksvalls IFse88.8p
58Simon KarlssonIFK Umeåse88.7p
59Marcus GrateIFK Umeåse88.6p
59Jonathan NorderIF Hallby SOKse88.6p
59Oscar OlssonHudiksvalls IFse88.6p
62Martin HerbertIFK Mora SKse88.5p
63Jens ErikssonDala-Floda IFse88.2p
63Markus JönssonTranemo IFse88.2p
63Klas NilssonSkellefteå XCse88.2p
66Erik RostHudiksvalls IFse88.1p
66Marcus LennartssonGarphyttans IFse88.1p
68Victor HallquistÅsarna IKse88.0p
68Felix ErlanderHudiksvalls IFse88.0p
70Patrik TallbomÖstersunds SKse87.9p
70Gustav KvarnbrinkIFK Umeåse87.9p
70Rikard TynellGrycksbo IF OKse87.9p
70Erik AnderssonHudiksvalls IFse87.9p
74Petter HedmanIFK Umeåse87.8p
74Gilberto PanisiFalun Borlänge SKse87.8p
76Mattias BångmanOfferdals SKse87.7p
77Daniel SvenssonIFK Mora SKse87.6p
77Victor GustafssonIFK Mora SKse87.6p
77Johannes RingsbySK Borese87.6p
77Anton ErikssonSollefteå Skidor IFse87.6p
81Konrad Mattsson MyhrÅsarna IKse87.5p
81Simon StenbergKalix SKse87.5p
81Lars NelsonÅsarna IKse87.5p
81Andreas NygaardBurfjord ILno87.5p
85Simon ÅstotIFK Umeåse87.4p
85Johan EkbergNacka Värmdö SKse87.4p
85Marcus JohanssonLager 15787.4p
88Jonathan EngströmBorås SKse87.3p
88Emil PerssonLager 15787.3p
90Anders SvaneboStockviks SFse87.2p
90Jesper NyströmFalun Borlänge SKse87.2p
92Johan LövgrenVännäs SKse87.1p
92John LeanderÅsarna IKse87.1p
92Edvard SundmanÅsarna IKse87.1p
95Axel JutterströmIFK Mora SKse87.0p
95Pål JonssonStrömnäs GIFse87.0p
97Simon HallströmIdre SKse86.9p
98Johan PerssonTrillevallens Sportklubb86.8p
98Niklas HenrikssonI 19 IFse86.8p
98Jonathan EdmanIFK Umeåse86.8p
101Andreas SvenssonTidaholm SOK Sisuse86.7p
101Oskar ÅrebäckBolidens SKse86.7p
101William SchultzIFK Umeåse86.7p
104Adam SteenAxa SCse86.6p
104Jacob NystedtHudiksvall86.6p
104Gustav ErikssonIFK Mora SKse86.6p
107Karl Johan DyvikIFK Mora SKse86.5p
107Erik PerssonIF Hallby SOKse86.5p
109Ossian RosenbergÅsarna IKse86.4p
109Adam LarssonFalun Borlänge SKse86.4p
109Ebba AnderssonSollefteå Skidor IFse86.4p
109Adam PerssonIF Hallby SOKse86.4p
113Markus JohanssonZinkgruvans IFse86.3p
113Samuel OskarssonIFK Mora SKse86.3p
115Måns SunessonSellnäs IFse86.1p
115Gustav AflodalOfferdals SKse86.1p
115Daniel SöderstenOrsa SKse86.1p
115Alexander KarlssonIFK Mora SKse86.1p
115Martin HammarbergSundsvalls OKse86.1p
120Carl OlanderIK Sternse86.0p
120Hugo JacobssonFalun Borlänge SKse86.0p
122Charlotte KallaPiteå Elit SKse85.9p
122Gabriel HöjlindIFK Mora SKse85.9p
122Simon JonssonIF Hallby SOKse85.9p
122Gabriel StridIFK Mora SKse85.9p
126Robert ErikssonBjörkfors GOIFse85.8p
126Joakim LindbergGrytgöls IKse85.8p
126Emil DanielssonHögbo GIFse85.8p
126Måns SkoglundTäby IS SK85.8p
130Henrik FjällborgGellivare Skidallians IKse85.7p
131John Magnus HaugenHommelvik ILno85.6p
131Tord Asle GjerdalenTeam Ragde Eiendom85.6p
133Anton LaineKalix SKse85.5p
133Jonas AustadHenning Slno85.5p
133Truls GisselmanRehns BKse85.5p
133Magnus NäslundIFK Strömsundse85.5p
137Per-Olov SvahnBoxholm-Ekeby SKse85.4p
137Linus LarssonKarlslunds IF SFse85.4p
137Filip RosjöIF Hallby SOKse85.4p
140Anton MurtoGellivare Skidallians IKse85.3p
141Jesper PerssonÅsarna IKse85.2p
141Jonatan EngdahlTrillevallens Sportklubb85.2p
141Andrei LamovÄlvdalens IF SKse85.2p
144Gustav RotvoldÅsarna IKse85.1p
144Georg ErssonIF Strategense85.1p
144Edvin AngerIFK Hedemora SKse85.1p
144Mikael AnderssonIFK Mora SKse85.1p
148Erik Melin-SöderströmÖstersunds SKse85.0p
148Mikael SandgrenIFK Mora SKse85.0p
148Erik GranströmStrömnäs GIFse85.0p
151Anders RoosÖstersunds SKse84.9p
151Johannes EngdahlDomnarvets GOIFse84.9p
151Petter DahlIF Strategense84.9p
154Viktor AxelssonBorås SKse84.8p
154Karl HjalmarssonIK Sternse84.8p
154Axel BergstenIFK Skövde SKse84.8p
157Simeon DeyanovTrillevallens Sportklubb84.7p
158Emil HagströmGarphyttans IFse84.6p
158Keishin YoshidaCold Weather Combat Training Unitjp84.6p
158Nils BergströmDomnarvets GOIFse84.6p
161Hannes BoströmIFK Arvidsjaur SKse84.5p
161Pontus NordströmÖstervåla IFse84.5p
161Arvid JonssonTrillevallens Sportklubb84.5p
161Sander KrouwelStora Tuna IK SKse84.5p
161Emil TalsiÅsarna IKse84.5p
166Anders HøstTeam Serneke84.3p
167Anders AuklandTeam Ragde Eiendom84.2p
167Jakob ThellsénVreta Skid o Mkse84.2p
167Naoto BabaJapanjp84.2p
170Øyvind Moen FjeldKjelsås ILno84.1p
170Elias AnderssonSunderby SKse84.1p
170Linus NygrenUlricehamns IFse84.1p
170Eelis MurtoGellivare Skidallians IKse84.1p
170Adam FellnerTeam Bauer84.1p
175Alexander MelinSundbybergs IKse84.0p
176Mikael NorbergOK Gränsense83.9p
176Rikard WestinSollefteå Skidor IFse83.9p
176Emrik NordgrenIFK Umeåse83.9p
176Albin JohanssonSätra IFse83.9p
180John LagerskogÅre Längdskidklubbse83.8p
180Anton ElvsethLierne IL83.8p
180Frida KarlssonSollefteå Skidor IFse83.8p
180Emil JohanssonIK Jarl Rättvikse83.8p
180Joel ErnstssonFinspångs SOKse83.8p
180Johan BergmanSollefteå Skidor IFse83.8p
180Tore Berdal BjörnsethTeam Koteng83.8p
180Oskar OlssonIFK Mora SKse83.8p
188Stina NilssonIFK Mora SKse83.7p
188Joel AnderssonIFK Mora SKse83.7p
190Bob ImpolaSK Borese83.6p
190Stian HoelgaardTeam Koteng83.6p
190Filip ÖbergKalix SKse83.6p
190Gustav JonssonIFK Mora SKse83.6p
190David ThorellIK Sternse83.6p
190Gustaf NiordVreta Skid o Mkse83.6p
196Björn RydvallLycksele IFse83.4p
196Hampus BodinSollefteå Skidor IFse83.4p
198Sebastian OlssonStockviks SFse83.3p
199Petter PerssonBorås SKse83.4p
200Erik BjörkmanTäfteå IKse83.3p
201Emil JönssonAnna83.2p
201Jonna SundlingIFK Umeåse83.2p
201Johan B NordahlDomnarvets GOIFse83.2p
201Torleif SyrstadTeam Koteng83.2p
205Martin GottingUlricehamns IFse83.1p
205Ludwig TärningSK Borese83.1p
205Gustav JohanssonGellivare Skidallians IKse83.1p
205Runar Skaug MathisenVinje IL83.1p
205Morten Eide PedersenTeam BN Bank83.1p
205Dominik BuryPolandpl83.1p
211Andreas KarlssonKalix SKse83.0p
211Edvin AnderssonLandsbro IF SKse83.0p
213Christofer ErikssonFörsvarets Skse82.9p
214Stefan SunnerbergSK Ringense82.8p
214Magnus NorøyFrol ILno82.8p
216Filip KyröHögbo GIFse82.7p
216Albin SjölénStockviks SFse82.7p
218Eric SimonssonLandöns IFse82.6p
218William KarlssonIFK Mora SKse82.6p
218Filip BorgströmIF Strategense82.6p
218Calle RuneTäby IS SK82.6p
218Michael BobergÄlvdalens IF SKse82.6p
223Eric CarlssonIFK Umeåse82.5p
223Ida IngemarsdotterÅsarna IKse82.5p
223Daniel HolmgrenIFK Umeåse82.5p
223Isak LiebackUlricehamns IFse82.5p
223Erik EngelinOfferdals SKse82.5p
228Rasmus BlomOutnorth Ski Team82.4p
228Imanol RojoAlpino Uzturrees82.4p
228Emil WinsaGellivare Skidallians IKse82.4p
228Johannes AnderssonIF Ski Team Skånese82.4p
228Hannes MickelssonGellivare Skidallians IKse82.4p
228Jesper LindbergGellivare Skidallians IKse82.4p
228Jonas GranlundHudiksvalls IFse82.4p
235Erik LiebackUlricehamns IFse82.3p
235Elias AnderssonLandsbro IF SKse82.3p
235Jonathan HedbysNusnäs IF82.3p
238Emil LogårdRehns BKse82.2p
238Linn SömskarIFK Umeåse82.2p
238Victor OlssonHudiksvalls IFse82.2p
238Viktor SvenskHögbo GIFse82.2p
238Joel JänesStockviks SFse82.2p
238Gustav KarlssonSundbybergs IKse82.2p
244Erik WickströmUlricehamns IFse82.1p
244Tobias LindmanStockviks SFse82.1p
244Elina RönnlundIFK Umeåse82.1p
244Gustav PålssonUtrikes SKse82.1p
244Øystein PettersenTeam BN Bank82.1p
249Dan MobergIFK Skövde SKse82.0p
249Lisa VinsaPiteå Elit SKse82.0p
249Dario ColognaVal Müstairch82.0p
249Geir Kristian HoåsLånke IL82.0p
249Jonathan DahlbergSkellefteå SKse82.0p
249Henrik GullikstadLillehammer SKno82.0p
255Erik LarssonIFK Mora SKse81.9p
255Martin MickelsBålsta SKse81.9p
255Vinjar SKOGSHOLMTeam Parkettpartner81.9p
258Anna DyvikIFK Mora SKse81.8p
258Maria NordströmBorås SKse81.8p
258Oscar ClaessonIF Hallby SOKse81.8p
258Erik BertilssonIF Hallby SOKse81.8p
258Jerry AhrlinÖstersunds SKse81.8p
263Evelina SettlinHudiksvalls IFse81.7p
263Oskar LundqvistSellnäs IFse81.7p
263Gustav JohanssonUlricehamns IFse81.7p
263Adam WestmanHudiksvalls IFse81.7p
263Tim MagnussonIFK Mora SKse81.7p
268Isak AugustssonIFK Mora SKse81.6p
269Lasse EricssonNybro Skise81.7p
270Emil SimuLuleå Gjutarens IFse81.6p
270Felix SelinIFK Kirunase81.6p
270Alfred NilssonFilipstads SFse81.6p
273Mia ErikssonPiteå Elit SKse81.5p
273Emma WikénÅsarna IKse81.5p
273Haruki YamashitaJapanjp81.5p
276Elis TingelöfSollefteå Skidor IFse81.4p
276Tor RönnestrandÅs IFse81.4p
276Robert MalmgrenHestra IFse81.4p
279Moa Molander KristiansenFalun Borlänge SKse81.3p
279Chris Andre JespersenTeam Koteng81.3p
279Johan StridhOckelbo SKse81.3p
279Oskar AlgotssonÅsarna IKse81.3p
279Gustav HedströmÖstersunds SKse81.3p
284Hannes StenströmTrillevallens Sportklubb81.2p
284Albert JónssonSfí81.2p
284Petr KnopDukla Libereccz81.2p
287Fredrik ByströmOrsa SKse81.1p
287Sebastian SamuelssonSollefteå Skidor IFse81.1p
287Benjamin TerentRehns BKse81.1p
287Alexis JeannerodTeam Bauer81.1p
287Thomas FällgrenArvika ISse81.1p
292Sven LeanderÅsarna IKse81.0p
292Jonathan ModinSollefteå Skidor IFse81.0p
294Emil LagergrenTynderö IKse80.9p
294William WesterlundFalu IKse80.9p
296Rickard BergengrenIF Ski Team Skånese80.8p
296Emma RibomPiteå Elit SKse80.8p
296Tony PerssonSK Borese80.8p
296Alfred ErikssonRehns BKse80.8p
296Hikari FujinokiNihon University80.8p
301Carl RotvoldÅsarna IKse80.7p
301Jim LundmarkSkellefteå XCse80.7p
301Hyuga OtakiJapanjp80.7p
304Maja DahlqvistFalun Borlänge SKse80.6p
304Viktor MajbäckJukkasjärvi IFse80.6p
304Jakob TapaniJukkasjärvi IFse80.6p
304Linus JonssonÅrjängs IFse80.6p
304Simen Håkon ØstensenTeam BN Bank80.6p
304Kjetil Hagtvedt DammenRustad ILno80.6p
304Jonatan LindqvistTäfteå IKse80.6p
311Martin RosvallLycksele IFse80.5p
311Frida HallquistÅsarna IKse80.5p
311Arvid VärmsjöSK Borese80.5p
311Henrik AlmGnosjö FKse80.5p
311William SelanderÖstersunds SKse80.5p
311David LarssonHudiksvalls IFse80.5p
311Petr NovakVltava Fund Craft Team80.5p
311Rasmus HedebergSK Borese80.5p
311Alexander EngmanGellivare Skidallians IKse80.5p
311Akihito UdaJapanjp80.5p
311Alexander BolshunovRussiaru80.5p
322Bernt NivaIFK Kirunase80.4p
322Ole Morten FlatakerHommelvik ILno80.4p
322Petter JohanssonSävast Ski Team IFse80.4p
322Oskar ÅslundÖstersunds SKse80.4p
322Linus SvenssonUlricehamns IFse80.4p
322Gustav JohnssonIFK Mora SKse80.4p
328Magnus HedlundGranbergsdals IFse80.3p
328Mattias SundinVårby IKse80.3p
330Harald EklöfIF Hallby SOKse80.4p
331Jacob LindehagStrömnäs GIFse80.3p
331Erik SjöbergEksjö SOKse80.3p
331Thomas GifstadRustad ILno80.3p
334Erik WilhelmssonLidköpings VSKse80.2p
335Erik NeroMullsjö SOKse80.3p
336Jakob JanssonÖstersunds SKse80.2p
336Anders Danielson FrostDala-Järna IKse80.2p
338Mathias ModinSollefteå Skidor IFse80.1p
338Mårten GeddaIK Sternse80.1p
338Andreas BlohmFilipstads SFse80.1p
338Niklas LiedererAustriaat80.1p
338Jonas BestakCzech Republiccz80.1p
338Björn WennblomXC Sthlm Ski Club80.1p
344Ulf JanssonÖstervåla IFse80.0p
345Adam AxelssonHvetlanda SKse80.1p
346Nicklas JohanssonJärvsjöby IFse80.0p
346Gabriel SöderqvistStorvreta IKse80.0p
346Daniel PerssonSollefteå Skidor IFse80.0p
349Martin BlombergLycksele IFse79.9p
349Rasmus WesterlundBergeforsens SKse79.9p
349Karl GrywenzTäby IS SK79.9p
349Dagur BenediktssonIslandis79.9p
349Ida DahlIFK Mora SKse79.9p
349Jan KoristekSki Team Jase Latky79.9p
355Ida LindkvistIFK Mora SKse79.8p
355Gaute IversenVarden ILno79.8p
355Erik SkottAapua IFse79.8p
355Toni LiversSkigo XC Team79.8p
355Carl TroedssonStockholms RKse79.8p
360Ronny WedinPumpen SK79.7p
360Niclas ErikssonÅsarna IKse79.7p
360Max AnderssonDomnarvets GOIFse79.7p
360Isidor Wiksten MelanderMatfors SKse79.7p
360Albert AskengrenVisborgs OKse79.7p
360Birk BlomqvistFunäsdalens IFse79.7p
360Sergey UstiugovRussiaru79.7p
360Oscar AnderssonIFK Mora SKse79.7p
368Jonny NilimaaAxa SCse79.6p
368Jennie JirhedÖstersunds SKse79.6p
368Lina KorsgrenTeam Ramudden79.6p
368Moa OlssonFalun Borlänge SKse79.6p
368Ludvig HolmbergUlricehamns IFse79.6p
368Jonas CarlssonStora Tuna IK SKse79.6p
368Melker NordgrenFalu IKse79.6p
368Samuel CarlssonSundbybergs IKse79.6p
368Tomoki SatoWaseda Universityjp79.6p
368Erik JohanssonTranemo IFse79.6p
368Nick BergOrsa SKse79.6p
379Joel BodénBiken Ski79.5p
379Lovisa ModigPiteå Elit SKse79.5p
379Arvid VännStockviks SFse79.5p
379Jacob SöderqvistPumpen SK79.5p
379Rebecca ÖhrnIFK Umeåse79.5p
384Tobias NilssonIFK Umeåse79.4p
384Nils AugustssonIFK Mora SKse79.4p
384Frida ErkersIFK Mora SKse79.4p
384Hugo ErikssonHägglunds Ski Team SKse79.4p
384Håvard Kne GalaaenRöros ILno79.4p
384Zackarias BjörnRembo IKse79.4p
384Vetle ThyliTeam Kaffebryggeriet79.4p
391Olle WestinIK Sternse79.5p
392Kasper OlsenGrava SKse79.4p
392Olle WindahlZinkgruvans IFse79.4p
392Jörgen RoosBrunflo IFse79.4p
392Anton KarlssonTanums IFse79.4p
396Jenny LarssonGellivare Skidallians IKse79.3p
396Henrik DahlénTynderö IKse79.3p
396Edvard NilssonFilipstads SFse79.3p
396Adam BomanTranemo IFse79.3p
396Oscar JohanssonZinkgruvans IFse79.3p
396Hugo HilmerssonGöteborgs SKse79.3p
396Britta Johansson NorgrenSollefteå Skidor IFse79.3p
396Amund HoelTeam Bragvin79.3p
396Olle AnderssonTidaholm SOK Sisuse79.3p
396Johan KantoGöteborgs SKse79.3p
396Simen Nordli EngebretsenVang ILno79.3p
396Thomas Bucher-JohannessenFossum IFno79.3p
408Patrik LindTunafors SKse79.2p
408Jesper PetterssonStrömnäs GIFse79.2p
408Alexander JohanssonÄlvdalens IF SKse79.2p
408Axel ErikssonKvarnsvedens GOIF SKse79.2p
408Thomas GjestrumbakkenTeam Parkettpartner79.2p
413Oskar KarlssonHägglunds Ski Team SKse79.1p
413Rickard EricssonGarphyttans IFse79.1p
415Sofia HenrikssonPiteå Elit SKse79.0p
415Sindre GrönflatenFjellørnen ILno79.0p
415Ilia ChernousovTeam Bauer79.0p
415Pål Åge JotenTeam Synnfjell79.0p
415Eirik AsdølAsker SKno79.0p
415Mauro BRIGADOITeam Trentino Robinson Trainer79.0p
415Claes SteimertMälarö SOKse79.0p
422Jesper NilssonUlricehamns IFse78.9p
422Isak NilssonGnosjö FKse78.9p
422Martin ElmvallHögbo GIFse78.9p
422Harald ÖstensenIFK Skövde SKse78.9p
426Henrik MillestuUtrikes SKse78.8p
426Takahiro SuzukiJapanjp78.8p
426Per Henrik SundellHammerdals IFse78.8p
429Johan ForsbergIFK Umeåse78.7p
429Anna HaagAnna78.7p
429Albin PerssonTranemo IFse78.7p
429Albin BergerDomnarvets GOIFse78.7p
429Ragnar CronaGöteborgs SKse78.7p
429Arvid LarssonIFK Umeåse78.7p
429Jesper LundqvistSkellefteå XCse78.7p
429Linus NilssonIFK Umeåse78.7p
429Jonas BöhlmarkNacka Värmdö SKse78.7p
438Tobias WestmanGöteborgs SKse78.6p
438Magnus GjemseVarden ILno78.6p
438Fredrik RosénJönköpings OKse78.6p
438Samuel HahnssonIK Sternse78.6p
442Love KreijIF Strategense78.5p
442Tommy HedlundTtgu IF78.5p
442Robert BrundinKarlslunds IF SFse78.5p
442Thommy LarssonTeam ROG78.5p
446Jonatan SteenTeam Ormsalva78.4p
446Anders JonssonStockviks SFse78.4p
446Alicia PerssonStockviks SFse78.4p
446Oliver AngelsiööStorvreta IKse78.4p
446Linn SvahnIFK Umeåse78.4p
446Christian SeegerUppsala Vasaloppsklubbse78.4p
446Magnus SivertsenVerdal IL78.4p
446Fabian CsikyLycksele IFse78.4p
454Martin JohanssonIFK Mora SKse78.3p
454John EnanderUlricehamns IFse78.3p
454Emil SvenssonÅsarna IKse78.3p
454Evgeniy BelovRussiaru78.3p
454Alexey ChervotkinRussiaru78.3p
454Gustav HinderKarlslunds IF SFse78.3p
460Sofia LindbergRobertsfors IKse78.2p
460Johanna HagströmUlricehamns IFse78.2p
460Albin LundqvistGillberga SKse78.2p
460Magnus CarlssonNacka Värmdö SKse78.2p
460Sindre FinneKolvereid ILse78.2p
465Alexander GidlundHägglunds Ski Team SKse78.1p
465Jonathan NahlenDomnarvets GOIFse78.1p
465Mattias EdvardssonÅrsunda IFse78.1p
465Bastien PoirrierTeam Jobstation78.1p
465Olle Olsson BadHallens SKse78.1p
465Thomas Hjalmar WestgaardIrland78.1p
471Gustaf LjungbergUlricehamns IFse78.0p
471Jakob HjelmåkerUmara SCse78.0p
471Markus LundholmOK Renense78.0p
471Malte StefanssonOxbergs IFse78.0p
471Rasmus KlintbergNaprapat Walle Skidklubb78.0p
471Victor SvenssonGellivare Skidallians IKse78.0p
477Ludvig SvenningssonUlricehamns IFse77.9p
477Karl IngardIK Rexse77.9p
477Johan HoelÅsen ILno77.9p
477Henrik LitzellHestra IFse77.9p
481Joel LagerGarphyttans IFse77.8p
481Lisa K SvenssonÅsarna IKse77.8p
481Anton SwedbergIFK Mora SKse77.8p
481Joakim StåhlJärbo IFse77.8p
481Per JutterströmIFK Mora SKse77.8p
481Tilde BångmanOfferdals SKse77.8p
481Stefan PalmLager 15777.8p
481Örjan MosengRöros ILno77.8p
481David MelinGimo IF SKse77.8p
481Erik HUSBYSkaun IL77.8p
481Björn HaringXC Sthlm Ski Club77.8p
492Daniel GustavssonBiathlon Östersund IFse77.7p
492Axel ÅslundHedesunda IFse77.7p
492Axel ElmbladGnosjö FKse77.7p
492Johannes SaarioKorsnäs IF SKse77.7p
492Adam EkstedtIF Ski Team Skånese77.7p
497Johan SandbergTäfteå IKse77.6p
497Adrian LundbergSK Borese77.6p
497Hugo SjögrenTranemo IFse77.6p