Kom ihåg mig!
[Dölj]Obs!
Rankingen är under utveckling!

Rankingsystemet på Skidresultat.se är under utveckling och kan innehålla felaktigheter, konstigheter eller rena orättvisor.

Om du hittar något som verkar konstigt så tveka inte att höra av dig (här)!

Rankingpoängen räknas ut efter hur långt efter täten man är och vilka poäng som de i täten har. Den kan alltså inte jämföras med FIS-rankingen som räknas ut på ett helt annat sätt.

Den som är intresserad av hur rankingpoängen mer exakt räknas ut kan läsa mer här: Info om rankingsystemet

Dölj filter



Född innan (årtal)
Född efter (årtal)
Klubb:
497Emil NykvistSunne SLFse78.4p
497Calle SjöstrandSollefteå Skidor IFse78.4p
497Håvard Kne GalaaenRöros ILno78.4p
497Curdin PerlBernina Pontresinach78.4p
497Mats RiekkolaLuleå Gjutarens IFse78.4p
497Erik BjornsenApu Nordic Ski Centerus78.4p
497Ristomatti HakolaJämin Jännefi78.4p
497Jörgen RoosBrunflo IFse78.4p
497Kevin HenrikssonGarphyttans IFse78.4p
510David HöglundIFK Mora SKse78.3p
510Oskar AhnbrinkSundbybergs IKse78.3p
510Adam BomanTranemo IFse78.3p
513Kalle GräfningsKarlslunds IF SFse78.2p
513Linus JonssonÅrjängs IFse78.2p
513Nick BergOrsa SKse78.2p
513Gustav JohnssonIFK Mora SKse78.2p
517Arvid VännStockviks SFse78.1p
517Ludvig SvenningssonUlricehamns IFse78.1p
517Sebastian NilssonOK Landehofse78.1p
517Wilhelm KorpelaSollefteå Skidor IFse78.1p
517Bernhard TritscherSC Saalfeldenat78.1p
517Rasmus AxBoxholm-Ekeby SKse78.1p
517André JakobssonÖstersunds SKse78.1p
524Gustaf LjungbergUlricehamns IFse78.0p
524Anders SolinIFK Mora SKse78.0p
524Elias DahlOfferdals SKse78.0p
524Albin BergerDomnarvets GOIFse78.0p
524Nils KylbornAlmby IKse78.0p
524Maria GräfningsSkigo XC Team78.0p
530Fredrik AndreéBengtsfors Boisse77.9p
530Stefan PalmUlricehamns IFse77.9p
530Jan SrailTeam Bauer77.9p
530Raido RankelSkiclub Voruee77.9p
530Vetle ThyliRaufoss bedriftsidrettslagno77.9p
530Mattias TörnqvistGarphyttans IFse77.9p
530Ole Jørgen BruvollLierne IL77.9p
530Lucas BoeglSC Gaissachde77.9p
530Samuel CarlssonSundbybergs IKse77.9p
530Anders HøstTeam Serneke77.9p
540Henrik AlmGnosjö FKse77.8p
540Jennie ÖbergPiteå Elit SKse77.8p
540Johannes SaarioKorsnäs IF SKse77.8p
540Nathalie von SiebenthalSC Turbach-bissench77.8p
540Petr KnopDukla Libereccz77.8p
545Jakob HjelmåkerAktivitus Sports Clubse77.7p
545Emilia LindstedtFalun Borlänge SKse77.7p
545John HermanssonIFK Mora SKse77.7p
545Anssi PentsinenJämsänkosken Ilvesfi77.7p
545Robin DuvillardEmhm - Villard De Lansfr77.7p
545Noah HoffmanSki Snowboard Club Vailus77.7p
545Axel SvenssonLandsbro IF SKse77.7p
545Robert BrundinKarlslunds IF SFse77.7p
553Johan DahlborgFrösö IFse77.6p
553Thomas StridIFK Mora SKse77.6p
553Hanna FalkUlricehamns IFse77.6p
553Arvid VärmsjöSK Borese77.6p
553William WesterlundByske SKse77.6p
553Johan StridhOckelbo SKse77.6p
553Simen Håkon ØstensenTeam BN Bank77.6p
553Emily NishikawaWhitehorse Cross Country S.cca77.6p
561Lars ÅkermanÄlvdalens IF SKse77.5p
561Tobias JohanssonAxa SCse77.5p
561Rebecca ÖhrnIFK Umeåse77.5p
561Ragnar CronaGöteborgs SKse77.5p
561Elin MohlinHudiksvalls IFse77.5p
561Terese TherellIFK Umeåse77.5p
561Florian NotzTysklandde77.5p
561Didrik Fjeld ElsetNTNUIno77.5p
569David BergBodsjöböle SKse77.4p
569Peter EttlingFinspångs SOKse77.4p
569Jonathan PerssonDomnarvets GOIFse77.4p
569Karel TammjarvTartu Skiclubee77.4p
569Masako IshidaTeam Koteng77.4p
569Martin ElmvallHögbo GIFse77.4p
569Martin ÅkerlundKågedalens SKse77.4p
576Stefan MessnerSävast Ski Team IFse77.3p
576Oskar SvärdTvärreds IFse77.3p
576Alicia PerssonStockviks SFse77.3p
576Sven LeanderÅsarna IKse77.3p
576Fredrik ArnbergStockviks SFse77.3p
576Jonatan PalanderSellnäs IFse77.3p
576Moa HanssonLandsbro IF SKse77.3p
576Joergen Solhaug SaeterOs IL77.3p
576Albin HallanderVreta Skid o Mkse77.3p
576Sebastian EisenlauerSC Sonthofende77.3p
576Clement MaillerLA Bressaudefr77.3p
576Natalia NepryaevaRussiaru77.3p
588Maja MajbäckJukkasjärvi IFse77.2p
588David SjöbergGimo IF SKse77.2p
590John EnanderUlricehamns IFse77.1p
590Lisa K SvenssonÅsarna IKse77.1p
590Lari LehtonenImatran Urheilijatfi77.1p
590Linn SvahnIFK Umeåse77.1p
590Ivan BabikovFoothills Nordic Ski Clubca77.1p
590Paul Constantin PepeneRomaniaro77.1p
590Martin Julian BuvarpByåsen ILno77.1p
590Sindre Øwre HauganHommelvik ILno77.1p
590Clement ParisseMegevefr77.1p
590Adam EkstedtIF Ski Team Skånese77.1p
590Harald ÖstensenIFK Skövde SKse77.1p
590Björn HaringXC Sthlm Ski Club77.1p
602Niklas JonassonIFK Mora SKse77.0p
602Truls TorvikVarden ILno77.0p
604Henrik MillestuUtrikes SKse77.1p
605William SelanderÖstersunds SKse77.0p
605Tobias ThomsonAdak SK77.0p
607Joakim ÅleheimNybro Skise76.9p
607Sofia LindbergRobertsfors IKse76.9p
607Jenny SolinSollefteå Skidor IFse76.9p
607Jesper MattiBodens SKse76.9p
607Emil LundborgSya SKse76.9p
607Ingvild Flugstad ØstbergGjøvik SK76.9p
607Fredrik JohanssonVästerås Skidklubbse76.9p
614Vilhelm HampussonIFK Umeåse76.8p
614Kristina AxelssonSya SKse76.8p
614Tilda ÖstbergStora Tuna IK SKse76.8p
614Jacob SöderqvistBrovallens IFse76.8p
614Albin LundqvistGillberga SKse76.8p
614ulf bernhardssonÖstersunds SKse76.8p
620Fredrik GustafssonSträngnäs SKse76.7p
620Gabriel HallquistÅsarna IKse76.7p
620Caroline GlännerudHudiksvalls IFse76.7p
620Kari Øyre SlindOppdal ILno76.7p
620Carl SchogsterIFK Umeåse76.7p
620Albin KarlssonSkellefteå SKse76.7p
620Anton BjörkOrsa SKse76.7p
620Love KreijIF Strategense76.7p
620Roland ClaraG.S Fiamme Gialleit76.7p
620Martin MikkelsenMedkila Skilagno76.7p
620Erik ErikssonGellivare Skidallians IKse76.7p
620Bruno DebertolisTeam Trentino Robinson Trainer76.7p
620Gaute KvaaleNorwayno76.7p
633Daniel Myrmæl HelgestadByåsen ILno76.6p
633Maria JonassonÖstersunds SKse76.6p
633Andre LarssonSvegs IKse76.6p
633Linus LillsjöHällbybrunns IFse76.6p
633Hugo HilmerssonGöteborgs SKse76.6p
633Karl StarkVaggeryds SOKse76.6p
633Tommy GustavssonHemmingsmarks IFse76.6p
633Melker ElofssonLandsbro IF SKse76.6p
633Hans Kristian HolmbroSøndre Høland Idretts og Ungdomslag76.6p
633Antoine AugerSundbybergs IKse76.6p
643Tua DahlgrenOfferdals SKse76.5p
643Emma LarssonIFK Mora SKse76.5p
643Olivia AlmStrömnäs GIFse76.5p
643Hiroyuki MiyazawaWaseda Universityjp76.5p
643Rasmus RudbergSya SKse76.5p
643Jim LundmarkSkellefteå SKse76.5p
643Øystein PettersenTeam BN Bank76.5p
650Anna DyvikIFK Mora SKse76.4p
650Axel ÅslundHedesunda IFse76.4p
650Thomas Albertsen DahlénVarden ILno76.4p
650Miroslav RyplDukla Libereccz76.4p
650Mattia PellegrinG.S. Fiamme Oroit76.4p
650Sami JauhojärviVuokatti Ski Team Kainuufi76.4p
656Johan SandbergTäfteå IKse76.3p
656Even NorthugStrindheim ILno76.3p
656Samuel HöjlindIFK Mora SKse76.3p
656Pawel KliszLks Klimczokpl76.3p
656Rasmus KlintbergNaprapat Walle Skidklubb76.3p
656Tommy HedlundAxa SCse76.3p
656Per Henrik SundellHammerdals IFse76.3p
663Daniel GranbergMellansel IFse76.2p
663Oscar LindellStockviks SFse76.2p
663Johan ForslundLycksele IFse76.2p
663Erik BacklundÄspereds IFse76.2p
663Heidi WengIL I Bulno76.2p
663Emil FolkessonNybro Skise76.2p
663Simen Krüger HegstadLyn Skino76.2p
663Sindre Skar BjoernestadBærums Skiklubb76.2p
663Alisa ZhambalovaRussiaru76.2p
663Fredrik NilssonNybro Skise76.2p
673Adrian BergströmStrömnäs GIFse76.1p
673Mikael MagnussonNybro Skise76.1p
673Jonathan NahlenDomnarvets GOIFse76.1p
673Sergei DolidovichBelarusby76.1p
673Thommy LarssonSundsvall76.1p
678Ulf TingelöfNaprapat Walle Skidklubb76.0p
678Daniel GustavssonBiathlon Östersund IFse76.0p
678Hanna AbrahamssonEksjö SOKse76.0p
678Alexander JonssonIF Hallby SOKse76.0p
678Timor SandbergHudiksvalls IFse76.0p
678Lisa JonssonSävedalens AIKse76.0p
678Veselin TsinzovAlexander Logisticsbg76.0p
678Federico PellegrinoG.S. Fiamme Oroit76.0p
678Gösta MalmströmIK Sternse76.0p
678Dagur BenediktssonIslandis76.0p
688Annika LöfströmÅrsunda IFse75.9p
689Josefina SundmanÅsarna IKse76.0p
690Matilda JönssonGellivare Skidallians IKse75.9p
690Julia AngelsiööStorvreta IKse75.9p
690Tilde BångmanOfferdals SKse75.9p
690Arvid SchönStorvreta IKse75.9p
690Julie MyhreByåsen IL Team Veidekke Midt Norge75.9p
690Martin MoellerDanmarkdk75.9p
690Mauro BRIGADOITeam Trentino Robinson Trainer75.9p
697Tobias WestmanIK Sternse75.8p
697Peter ThunvallFöreningen IKJ Haningese75.8p
697Sara HallquistÅsarna IKse75.8p
697Pontus WikströmHägglunds Ski Team SKse75.8p
697Nils OhlsenXC Sthlm Ski Club75.8p
697Niclas ErikssonÅsarna IKse75.8p
697Len ValjasTeam Hardwoodca75.8p
697Michail SemenovBelarusby75.8p
697Valentin MaettigTeam Pioneer Investments75.8p
706Tarjei SolliDrevja IL75.7p
706Joel ÅströmBodens SKse75.7p
706Andreas AlbinssonSK Borese75.7p
706Petter EliassenTverrelvdalen ILno75.7p
706Peter BernrothBurseryds IFse75.7p
706Philipp HaelgNordic Club Liechtenstein75.7p
706Andreas BerthagenStorvreta IKse75.7p
706Isak SeijsingHägglunds Ski Team SKse75.7p
706Viktor MäenpääSki Team Mäenpää75.7p
715Laila KveliTeam Tynellse75.6p
715Sofie OskarssonSK Leksandse75.6p
715Louise LindströmHögbo GIFse75.6p
715Joakim OlssonTrosabygdens OKse75.6p
715Oscar MadsstuenHalmstads Skidklubbse75.6p
720Erik JonssonRossöns IFse75.5p
720Joel BodénSkellefteå SKse75.5p
720Martin JohanssonLinköpings SKse75.5p
720Magdalena OlssonÄlvdalens IF SKse75.5p
720Isidor Wiksten MelanderMatfors SKse75.5p
720Loke ÖstangårdEksjö SOKse75.5p
720Therese JohaugNansen ILno75.5p
720Jens HalvarssonUmara SCse75.5p
720Fredrik ÅströmGävle SKse75.5p
720Anders BoströmXC Sthlm Ski Club75.5p
730Emma IvarssonÅrsunda IFse75.4p
730Ales RazymDukla Libereccz75.4p
730Andreas BerntssonGöteborgs SKse75.4p
730Jonas AustadHenning Slno75.4p
730Ole Eirik Fuglehaug EkremLillehammer SKno75.4p
730Chrisander Holth SkjønbergBirkebeineren IF75.4p
730Andreas VeerpaluVarden ILno75.4p
730Antti OjansivuJämin Jännefi75.4p
730Erik ViklundHärnösands OKse75.4p
739Anders SörenssonTanums IFse75.3p
739Ola JonssonStorumans IKse75.3p
739Kasper WikenÅsarna IKse75.3p
739Oskar SandbergSäters IF SKse75.3p
739Elias AntonsenSävast Ski Team IFse75.3p
739Simeon HamiltonStratton Mountain Schoolus75.3p
739Tore LerenTolga ILno75.3p
746Peter GerdlöfHäverödals SKse75.2p
746Martin OttossonSkellefteå SKse75.2p
746Marcus CarlénBodsjöböle SKse75.2p
746Fredrik SätterMattmar SK75.2p
746Julia JanssonSollefteå Skidor IFse75.2p
746Emil BybergDomnarvets GOIFse75.2p
746Sergio BonaldiCS Esercitoit75.2p
746Sjur Obrestad GabrielsenSandnes ILno75.2p
746Torgeir Hovland SulenMedkila Skilagno75.2p
755Tobias EngblomStockviks SFse75.1p
755Jesper ModinPiteå Elit SKse75.1p
755Victor OlssonHudiksvalls IFse75.1p
755Ruben NybergGellivare Skidallians IKse75.1p
755Jessica DigginsStratton Mountain Schoolus75.1p
755Marcos PuigdefabregasSpaines75.1p
761David FriskIFK Mora SKse75.0p
761Pontus CarlssonSundborns GOIFse75.0p
761Marcus UllmanOK Alehofse75.0p
761Jonatan SteenFalun Borlänge SKse75.0p
761August SpikSK Leksandse75.0p
761Claes RosenqvistFalun Borlänge SKse75.0p
761Felix ForsbergJärpens SKse75.0p
761Ari LuusuaOh75.0p
761Isac HolmströmJomala75.0p
761Heikki KorpelaPyhäjärven Pohti75.0p
761Magnus StensåsTydal ILno75.0p
761Ivan Perrillat BoiteuxDouanes Grand-Bornandfr75.0p
761Stine.lise TruuJärpens SKse75.0p
761Emil MeijerIFK Mora SKse75.0p
775Johannes HortlundÄlvsby IF SKse74.9p
775Katrin SjödénÄlvdalens IF SKse74.9p
775Axel SvingstedtStockviks SFse74.9p
775Isak NilssonGnosjö FKse74.9p
775Madelene NordIFK Mora SKse74.9p
775Björn LystedtNacka Värmdö SKse74.9p
775Anders Rennemo TettliLeksvik ILno74.9p
775Konstantin GlavatskikhDinamo Kievua74.9p
775Espen SundsvikFrol ILno74.9p
775Haakon MyrmoNorwayno74.9p
775Jason RueeschSki Club Davos74.9p
775Andreas VikerIK Sternse74.9p
787Anders BöhlmarkXC Sthlm Ski Club74.8p
787Brian MckeeverFoothills Nordic Ski Clubca74.8p
787Johan ScottAapua IFse74.8p
787Erik OskarssonSorsele SKse74.8p
787Emil NyengRingebu Fåvang SK74.8p
787Kristoffer LinderKiruna X-country IFse74.8p
787Edvin NordströmBrottby SKse74.8p
787Andrew NewellStratton Mountain Schoolus74.8p
787Torgeir Skare ThygesenRustad ILno74.8p
787Magnus Aarrestad LianNorwayno74.8p
787Joni MakiFinlandfi74.8p
787Kerttu NiskanenViereman Koittofi74.8p
787Kristian OlofssonHestra IFse74.8p
787Henrik BlomRejlers IFse74.8p
801Sara WadmanIFK Mora SKse74.7p
801Marius Landsem MelhusHenning Slno74.7p
801Jacob LindehagStrömnäs GIFse74.7p
801Jens HulgaardTäfteå IKse74.7p
801Markus NormanKalix SKse74.7p
801Marcus LookStudentidrottse74.7p
807Erik LundellIstrums SKse74.6p
807Sebastian SamuelssonSollefteå Skidor IFse74.6p
807Emil LagergrenTynderö IKse74.6p
807Roman FurgerSchattdorfch74.6p
807Fredrik GöranssonÅsarna IKse74.6p
807Mats HenrikssonAxa SCse74.6p
807Maja-Lina SandeGellivare Skidallians IKse74.6p
814Magnus GraasOK Linnése74.5p
814Simone ParediCS Esercitoit74.5p
814Wilma JönssonÖstersunds SKse74.5p
814Krista LahteenmakiIkaalisten Urheilijatfi74.5p
814Jonas PetersonBorås GIFse74.5p
814Astrid Uhrenholdt JacobsenHeming ILno74.5p
814Jack KarlssonGarphyttans IFse74.5p
814Petra NovakovaLK Slovan Karlovy Vary CS MV74.5p
814Juuso MakelaSeinajoen Hiihtoseura74.5p
814Dan LarssonKarlslunds IF SFse74.5p
814Lars JohanssonLycksele IFse74.5p
825Viktor BarkegrenDomnarvets GOIFse74.4p
825Nico LarssonBengtsfors Boisse74.4p
825Henrik UlldahlJönköpings OKse74.4p
825Ville NousiainenTeam Peltonen74.4p
825Yury AstapenkaBelarusby74.4p
825Daulet RakhimbayevKazakstankz74.4p
825Klas JohanssonÄlvdalens IF SKse74.4p
832Simon ÖbergKalix SKse74.3p
832Helena LundkvistKalix SKse74.3p
832Andreas Domeij1life IF74.3p
832Matias StrandvallIF Minkenfi74.3p
832Edvin Quist WeghagenIFK Skövde SKse74.3p
832Johanna AnderssonIFK Mora SKse74.3p
832Elena SobolevaRussiaru74.3p
832Mårten AreskougFrösö IFse74.3p
840Gustaf BerglundÅre Längdskidklubbse74.2p
840Oscar BergströmIFK Mora SKse74.2p
840Lasse HulgaardKøbenhavn SKdk74.2p
840Tobias OlssonÅsarna IKse74.2p
840Anastasia DotsenkoRussiaru74.2p
840Jakub GraefDukla Libereccz74.2p
840Lauri VuorinenKouvolan Hiihtoseurafi74.2p
840Yulia BELORUKOVARussiaru74.2p
840Vegard VinjeLyn Skino74.2p
840Markus VuorelaFinlandfi74.2p
850Kari VarisKouvolan Hiihtoseurafi74.1p
850Dusan KozisekDukla Libereccz74.1p
850Martti JylhaeVuokatti Ski Team Kainuufi74.1p
850Johan MyhrBravur Sports Club74.1p
850Algo KarpSkiclub Viljandipl74.1p
850Sadie BjornsenApu Nordic Ski Centerus74.1p
850Haakon MIKALSENNordreisa ILno74.1p
850Sindre Sætre HammerlundAsker SKno74.1p
850Johan BergmanSollefteå Skidor IFse74.1p
850Jakub ANTOSCzech Republiccz74.1p
860Karl EdenrothStrömnäs GIFse74.0p
860Ida GustavssonIFK Umeåse74.0p
860Yuki KobayashiGifu Hino Motorsjp74.0p
860Lovisa OlssonHägglunds Ski Team SKse74.0p
860Santeri PirneskoskiKarihaaran Visa74.0p
860Dominik BaldaufSV Sulzbergat74.0p
860Anton KarlssonTanums IFse74.0p
867Erik HäggFinspångs SOKse73.9p
867Terje NylandNordbygda Løten Ski73.9p
867Emil ErikssonTierps IFse73.9p
867Moa MajbäckJukkasjärvi IFse73.9p
867Malin BörjesjöSundbybergs IKse73.9p
867Göran KampegårdFöreningen IKJ Haningese73.9p
867Candide PralongVal Ferretch73.9p
874Peter JohanssonLuleå Gjutarens IFse73.8p
874Erik StrindlundÖstersunds SKse73.8p
874David NykvistSunne SLFse73.8p
874Nicole FesselSC Oberstdorfde73.8p
874Daniil PryanichnikovRussiaru73.8p
879Lisa DahlOfferdals SKse73.7p
879Magnus GjemseVarden ILno73.7p
879Adrian LundbergSK Borese73.7p
879Niklas NiskaOunasvaaran Hiihtoseurafi73.7p
879Sebastian ErikssonRembo IKse73.7p
879Ida PalmbergHögbo GIFse73.7p
879Anders CarlsonSOK 68se73.7p
879Polina MedvedevaRussiaru73.7p
879Carl Henrik NiperFöreningen IKJ Haningese73.7p
879Elis WeslienNybro Skise73.7p
879Alexander LundsteinStorvreta IKse73.7p
879Igor FedotovRussiaru73.7p
879Kevin LINDHOLMIF Minkenfi73.7p
892Johan WesterlundPiteå Elit SKse73.6p
892Moa LarssonFalun Borlänge SKse73.6p
892Maja ÅrebäckBolidens SKse73.6p
892Ida LundgrenIFK Umeåse73.6p
892Stefanie BoehlerSC Ibachde73.6p
892Nadine FaehndrichHorw73.6p
892Laura MononenHaemeenlinnan Hiihtoseurafi73.6p
892Anders ErikssonXC Sthlm Ski Club73.6p
892Karl Erik RabakukkSportclub Nommeee73.6p
901Maria RydqvistÄlvdalens IF SKse73.5p
901Matti KerroStensele SK73.5p
901Helene SöderlundIFK Mora SKse73.5p
901Hanna ErikssonIFK Mora SKse73.5p
901Jakob FridesjöSävast Ski Team IFse73.5p
901August AbrahamssonUlricehamns IFse73.5p
901Eleonora OlsmatsSundbybergs IKse73.5p
901Samuel BjörnRembo IKse73.5p
901Gianluca ColognaVal Müstairch73.5p
901Gjermund LøfaldIK Rindals-Troll73.5p
911Johan FurunäsIFK Mariefredse73.4p
911Daniel NilssonOK Norrvirdarnase73.4p
911Oskar Suomi OlssonIFK Mora SKse73.4p
911Alfons PetersonBorås GIFse73.4p
911Mats JonassonSockertoppen IF73.4p
911Teresa StadloberSC Sparkasse Radstadt-Salzburgat73.4p
911Jörgen FhermIK Höa73.4p
911Sam CAIRNSStorbritanniengb73.4p
919Martin RosvallLycksele IFse73.3p
919Evelina BångmanTeam Mäenpää73.3p
919Magdalena PajalaPiteå Elit SKse73.3p
919Signe RosenbergÅsarna IKse73.3p
919Henrik AlbertssonSya SKse73.3p
919Miha SimencTsk Logatecsi73.3p
919Carl TroedssonStockholms RK73.3p
919Magnus HampIK Sternse73.3p
927Clara AulandSävast Ski Team IFse73.2p
927Anne KylloenenKainuun Hiihtoseurafi73.2p
927Henning SjökvistStora Tuna IK SKse73.2p
927Magdalena NilssonIFK Umeåse73.2p
927Andy KuehneWsc Erzgebirge Oberwiesenthalde73.2p
927Marcus NilssonStudentidrottse73.2p
927Anders StrandbergLatikberg IK73.2p
927Markus Lassus BjälnesÖstersunds SKse73.2p
935Mikael HenrikssonTynderö IKse73.1p
935Kent RovioBondsjöhöjdens IKse73.1p
935David FlinkfeldtHudiksvalls IFse73.1p
935Karolina HedenströmÖstersunds SKse73.1p
935Oscar LindholmHudiksvalls IFse73.1p
935Ella GeorgssonHögbo GIFse73.1p
935Oscar BröteSundbybergs IKse73.1p
935Kris FreemanWaterville Valley Bbtsus73.1p
935Ueli SchniderGardes Frontièrech73.1p
935Håkan LöfströmIFK Mora SKse73.1p
935Yulia TchekalevaSeverstalru73.1p
935Björn WinellStorvreta IKse73.1p
947Jackline LocknerHudiksvalls IFse73.0p
947Vendela BlomStockviks SFse73.0p
947Adrian JohanssonHägglunds Ski Team SKse73.0p
947Hallvard LøfaldIK Rindals-Troll73.0p
947Sindre FolkvordLillehammer SKno73.0p
947Emilie KristoffersenLillehammer SKno73.0p
947Adam RohrAxa SCse73.0p
947Evelina NiemiKalix SKse73.0p
947Daniel LarssonÖverkalix IFse73.0p
947Fredrik WallströmNaprapat Walle Skidklubb73.0p
957Martin LundgrenStockviks SFse72.9p
957Maria OlofssonKalix SKse72.9p
957Harald CarlingFalu IKse72.9p
957Henrik WallinAB Karl Hedin IF72.9p
957Jonas Åsander GrahnHudiksvalls IFse72.9p
957Audun ErikstadVadsø SKno72.9p
957Nils Magnus Grave BøenIL Korlevollno72.9p
957Anna NechaevskayaRussiaru72.9p
957Thomas WickSC Motor Zella-Mehlisde72.9p
957Henrik GullikstadLillehammer SKno72.9p
967Lennart HolmströmIF Ålandax72.8p
967Svea HolmbomSävast Ski Team IFse72.8p
967Sandra WiigStockviks SFse72.8p
967Linus KarlssonÄlvsby IF SKse72.8p
967Jan ÖstlundHögbo GIFse72.8p
967Lauri GummerusFinlandfi72.8p
967Magnus OscarssonÅs IFse72.8p
974Thomas SkoghIK Rexse72.7p
974Lars SutherIFK Mora SKse72.7p
974Kristina RobertoKarlslunds IF SFse72.7p
974Fredrik NormanGöteborgs SKse72.7p
974Johan DanielssonLycksele IFse72.7p
974Erik ThornBengtsfors Boisse72.7p
974Linus RydinTranemo IFse72.7p
974Ebba LarssonMalå IFse72.7p
974Lucas LaagenLidköpings VSKse72.7p
974Fredrik KarlssonXC Sthlm Ski Club72.7p
974Ragnhild HagaÅsen ILno72.7p
974Sandra RingwaldST Schonach-Rohrhardsbergde72.7p
974Luca ORLANDIG.S. Fiamme Oroit72.7p
974Torstein Haaker DagestadNorwayno72.7p
988Magnus SjöbjerBorås SKse72.6p
988Håkan WallbergHägglunds Ski Team SKse72.6p
988Hedda BångmanOfferdals SKse72.6p
988Cajsa MartinssonÖstersunds SKse72.6p
988Edvin MurtoGellivare Skidallians IKse72.6p
988Rune Malo OedegaardTeam Synnfjell72.6p
988Kristian GræsliHamar SKno72.6p
988Mikael LindmarkSkellefteå SKse72.6p
988Waltteri VinkanharjuHyvinkään Hiihtäjät72.6p
988Oscar StrömbergHägglunds Ski Team SKse72.6p
998Jonatan ThoressonÖstersunds SKse72.5p
998Kristian TufvessonIK Rexse72.5p
Ad