Kom ihåg mig!
[Dölj]Obs!
Rankingen är under utveckling!

Rankingsystemet på Skidresultat.se är under utveckling och kan innehålla felaktigheter, konstigheter eller rena orättvisor.

Om du hittar något som verkar konstigt så tveka inte att höra av dig (här)!

Rankingpoängen räknas ut efter hur långt efter täten man är och vilka poäng som de i täten har. Den kan alltså inte jämföras med FIS-rankingen som räknas ut på ett helt annat sätt.

Den som är intresserad av hur rankingpoängen mer exakt räknas ut kan läsa mer här: Info om rankingsystemet

Dölj filter



Född innan (årtal)
Född efter (årtal)
Klubb:
500Joakim StåhlJärbo IFse80.2p
500William WesterlundFalu IKse80.2p
500Øystein PettersenTeam BN Bank80.2p
504Frida ErkersIFK Mora SKse80.1p
504Ales RazymDukla Libereccz80.1p
504Erik SjöbergEksjö SOKse80.1p
504Ari LuusuaOh80.1p
504Gustaf NiordVreta Skid o Mkse80.1p
504Per Henrik SundellHammerdals IFse80.1p
510Ulf JanssonÖstervåla IFse80.0p
510Even NorthugStrindheim ILno80.0p
510Axel ErikssonKvarnsvedens GOIF SKse80.0p
510Aivar RehemaaSportclub Spartaee80.0p
510Roman FurgerSchattdorfch80.0p
510Kristian A KjonerudLillehammer SKno80.0p
510Teresa StadloberSC Sparkasse Radstadt-Salzburgat80.0p
517Kevin LarssonBengtsfors Boisse79.9p
517Johannes AnderssonIF Ski Team Skånese79.9p
517Andreas BlohmFilipstads SFse79.9p
517Bruno DebertolisTeam Xcalibur79.9p
517Snorri Veidekke EinarssonTromsø SKno79.9p
522Rasmus BlomTeam Serneke79.8p
522Anders JohanssonRyda SKse79.8p
522Lisa DahlOfferdals SKse79.8p
522Ida IndahlOfferdals SKse79.8p
522Jennie JirhedÖstersunds SKse79.8p
522Oliver AngelsiööStorvreta IKse79.8p
522Jacob SöderqvistBrovallens IFse79.8p
522Federico PellegrinoG.S. Fiamme Oroit79.8p
522Erik K HoffsbakkenLillehammer SKno79.8p
522Laura MononenHaemeenlinnan Hiihtoseurafi79.8p
532Rickard BergengrenIF Ski Team Skånese79.7p
532Simon SvaneboTynderö IKse79.7p
532Elis BergSunne SLFse79.7p
532Albin AnderssonSkene Sim o ISse79.7p
532Eirik BrandsdalKjelsås ILno79.7p
532Alexey ChervotkinRussiaru79.7p
538Brynjar Leo KristinssonAkureyriis79.6p
538Peter EttlingFinspångs SOKse79.6p
538Eirik LorentsenHenning Slno79.6p
538Moa LundgrenIFK Umeåse79.6p
538Max AnderssonDomnarvets GOIFse79.6p
538William KarlssonKällbottens IKse79.6p
538Kari Øyre SlindOppdal ILno79.6p
538Hiroyuki MiyazawaWaseda Universityjp79.6p
538Sondre HandelandSauda IL79.6p
538Gjoeran TefreNorwayno79.6p
538Nathalie von SiebenthalSC Turbach-bissench79.6p
549Tobias EngblomStockviks SFse79.5p
549Petter DahlAlnö SKse79.5p
549Eivind BakkeneØystre Slidre ILno79.5p
549Loke ÖstangårdEksjö SOKse79.5p
549Sadie BjornsenApu Nordic Ski Centerus79.5p
549Giorgio DI CentaC.S Carabinieriit79.5p
549Halvor Thoner KorbølSlåstad ILno79.5p
549Thomas EkremNorwayno79.5p
557Clara AulandSävast Ski Team IFse79.4p
557Jacob EngströmKalix SKse79.4p
557Moa OlssonFalun Borlänge SKse79.4p
557Thomas Albertsen DahlénVarden ILno79.4p
557Alexander GidlundHägglunds Ski Team SKse79.4p
557Stefanie BoehlerSC Ibachde79.4p
557Tim TscharnkeSV Biberaude79.4p
557Miha SimencTsk Logatecsi79.4p
565Tarjei SolliDrevja IL79.3p
565Pål GolbergGol ILno79.3p
565Nicole FesselSC Oberstdorfde79.3p
565Virginia DE Martin TopraninC S Forestale Dello Statoit79.3p
565Denise HerrmannWsc Erzgebirge Oberwiesenthalde79.3p
565Daniel AjaxRagunda IFse79.3p
565Markus BäckYuppie Ski Club79.3p
572David BergBodsjöböle SKse79.2p
572Johan OlssonÅsarna IKse79.2p
572William SelanderSpikbodarnas IKse79.2p
572Elina RönnlundIFK Umeåse79.2p
572Johannes CarlzénUlricehamns IFse79.2p
572Karstein Johaug jrGran ILno79.2p
572Torgeir Hovland SulenMedkila Skiclub79.2p
572Samuel CarlssonSundbybergs IKse79.2p
572Marcus LookStudentidrottse79.2p
572Fredrik WallströmNaprapat Walle Skidklubb79.2p
582Fredrik RosénJönköpings OKse79.1p
582Yerdos AkhmadiyevKazakstankz79.1p
582Antti OjansivuJämin Jännefi79.1p
585Justyna KowalczykAzs Awf Katowicepl79.0p
585Rebecca ÖhrnIFK Umeåse79.0p
585Len ValjasTeam Hardwoodca79.0p
585Matias StrandvallIF Minkenfi79.0p
585Sergey MikayelyanArmeniaam79.0p
585Vegard Bjerkreim NilsenLillehammer SKno79.0p
585Linus NilssonIFK Umeåse79.0p
585Max HaukeWsv Liezenat79.0p
585Adam EkstedtIF Ski Team Skånese79.0p
594Erik JonssonRossöns IFse78.9p
594Emilie CedervärnUlricehamns IFse78.9p
594Erik OskarssonSorsele SKse78.9p
594Sandra OlssonMalungs IFse78.9p
594Andrew YoungHuntly Nordic Ski Clubgb78.9p
594Albin LarssonSunderby SKse78.9p
594Tobias OlssonÅsarna IKse78.9p
594Lasse EricssonNybro Skise78.9p
594Gianluca ColognaVal Müstairch78.9p
603Magnus HedlundGranbergsdals IFse78.8p
603Ida LindkvistSkogspojkarnas OKse78.8p
603Björn WennblomYuppie Ski Club78.8p
603Zackarias ToressonSävast Ski Team IFse78.8p
603Andreas SteenLeksvik ILno78.8p
603Tomas NorthugStrindheim ILno78.8p
603Jens RönnolsSundbybergs IKse78.8p
603Elias OlofssonVårby IKse78.8p
603Sandra RingwaldST Schonach-Rohrhardsbergde78.8p
603Masako IshidaHokkaido Ski Teamjp78.8p
603Geir Kristian HoåsLånke IL78.8p
603Torgeir Skare ThygesenIL Korlevollno78.8p
615Tom AnkerstålRehns BKse78.7p
615Johanna HagströmFalköpings AIK SKse78.7p
615Johan B NordahlDomnarvets GOIFse78.7p
615Petter JohanssonSävast Ski Team IFse78.7p
615Riitta-liisa RoponenOulun Hiihtoseurafi78.7p
615Petrica HogiuRomaniaro78.7p
615Daniel StockLillehammer SKno78.7p
615Marcos PuigdefabregasSpaines78.7p
623Joakim ÅleheimNybro Skise78.6p
623Emilia LindstedtFalun Borlänge SKse78.6p
623Eldar RønningSkogn ILno78.6p
623Martin JohanssonLinköpings SKse78.6p
623Oskar Danielson FrostDala-Järna IKse78.6p
623Magne HagaÅsen ILno78.6p
629Jenny LarssonGellivare Skidallians IKse78.5p
629Erlend NydalTeam Synnfjell78.5p
629Elizabeth StephenBurke Mountain Academyus78.5p
629Nikolay ChebotkoCskakz78.5p
629Chrisander Holth SkjønbergBirkebeineren IF78.5p
629Eirik Sverdrup AugdalRingkollen Skiklubb78.5p
629Lauri VuorinenKouvolan Hiihtoseurafi78.5p
629Lauri LepistoKouvolan Hiihtoseurafi78.5p
637Ulf TingelöfNaprapat Walle Skidklubb78.4p
637Anastasia DotsenkoRussiaru78.4p
637Karl HjalmarssonIK Sternse78.4p
637Kristian Santiago AnkersenOseberg SKIL78.4p
637Johan LintzénBergnäsets AIKse78.4p
642Jonatan ThoressonÖstersunds SKse78.3p
642Ronnie LöfHögbo GOIFse78.3p
642Martti JylhaeVuokatti Ski Team Kainuufi78.3p
645Erling FlatakerHommelvik ILno78.2p
645Mattias VesterlundLycksele IFse78.2p
645Albin PerssonTranemo IFse78.2p
645Johan EdinIFK Mora SKse78.2p
645Alenka CebasekTsk Ogp Grad Bledsi78.2p
645Oleg YoltukhovskyyUkraineua78.2p
651Stefan EkmanStrömsbergs IFse78.1p
651Lisa K SvenssonÅsarna IKse78.1p
651Lars Gunnar SkjevdalRöros ILno78.1p
651Eric JanssonTranemo IFse78.1p
651Louise LindströmHögbo GOIFse78.1p
651Algo KarpSkiclub Viljandipl78.1p
651Vegard VårheimFjellørnen ILno78.1p
651Mikael AnderssonTurebergs IFse78.1p
651Vladsqv SkobelevRussiaru78.1p
660Niklas JonassonIFK Mora SKse78.0p
660Magdalena PajalaPiteå Elit SKse78.0p
660Timor SandbergHudiksvalls IFse78.0p
660Ragnar CronaGöteborgs SKse78.0p
660Candide PralongVal Ferretch78.0p
660Gjermund LøfaldIK Rindals-Troll78.0p
660Haakon MIKALSENNordreisa ILno78.0p
660Maria Ström NakstadByåsen ILno78.0p
660Sjur Obrestad GabrielsenSandnes ILno78.0p
660Oleksii KrasovskyiUkraineua78.0p
660Kevin HenrikssonGarphyttans IFse78.0p
671Tobias JohanssonAxa SCse77.9p
671Sebastian ErikssonFalu IKse77.9p
671Adam AxelssonHvetlanda SKse77.9p
671Anouk Faivre PiconDefense Emhm -pontarlierfr77.9p
671Polina MedvedevaRussiaru77.9p
676Kari VarisKouvolan Hiihtoseurafi77.8p
676Henrik MillestuUtrikes SKse77.8p
676Jesper MattiBodens SKse77.8p
676Maja MajbäckJukkasjärvi IFse77.8p
676Anton BjörkOrsa SKse77.8p
676Rasmus KlintbergNaprapat Walle Skidklubb77.8p
676Francesco BecchisItalyit77.8p
676Robert BrundinKarlslunds IF SFse77.8p
684Arvid LarssonIFK Umeåse77.7p
684Thomas HetlandHelleland IL77.7p
684Björn HaringÖstersunds SKse77.7p
684Daria StorozhilovaRussiaru77.7p
684Sturla Viking LieBK Wiking77.7p
689Annika LöfströmÅrsunda IFse77.6p
689Martin EmilssonOfferdals SKse77.6p
689Jacob LindehagStrömnäs GIFse77.6p
689Jonas BöhlmarkNacka Värmdö SKse77.6p
689Dmitriy JaparovRussiaru77.6p
689Alexis JeannerodTeam Pioneer Investments77.6p
689Sindre Odberg PalmSpydeberg ILno77.6p
689Rasmus AxUlricehamns IFse77.6p
689Victor LovdahlFinlandfi77.6p
689Jörgen RoosBrunflo IFse77.6p
689Caitlin GreggLoppet Nordic Racingus77.6p
689Jonas RisethSpillum ILno77.6p
701Tobias WestmanIK Sternse77.5p
701Torben SvenssonTrillevallens Sportklubb77.5p
701Arvid VännStockviks SFse77.5p
701Kathrine Rolsted HarsemVarden ILno77.5p
701Joachim Weel RosboKS77.5p
701Jens FilipssonSunne SLFse77.5p
701Monique SiegelWsc Erzgebirge Oberwiesenthalde77.5p
701Johan TjelleLyn Skino77.5p
701Evelina SutroIFK Mora SKse77.5p
701Marcus KarlssonKalix SKse77.5p
701Waltteri VinkanharjuHyvinkään Hiihtäjät77.5p
712Sara HallquistÅsarna IKse77.4p
712Gustav AflodalSundbybergs IKse77.4p
712Emma LarssonIFK Mora SKse77.4p
712Samuel HöjlindIFK Mora SKse77.4p
712Johan ForslundLycksele IFse77.4p
712Andy KuehneWsc Erzgebirge Oberwiesenthalde77.4p
712Jørgen Dahl PauleBirkebeineren IF77.4p
712Rosie BrennanApu Nordic Ski Centerus77.4p
720Emma RibomKalix SKse77.3p
720Katrin SjödénÄlvdalens IF SKse77.3p
720Adam BomanTranemo IFse77.3p
720Elena SobolevaRussiaru77.3p
720Runar Skaug MathisenVinje IL77.3p
720Mats RiekkolaLuleå Gjutarens IFse77.3p
720Axel SvenssonLandsbro IF SKse77.3p
720Fredrik ÅströmGävle SKse77.3p
720Fredrik GöranssonÅsarna IKse77.3p
720Daniel PerssonSollefteå Skidor IFse77.3p
730Jörgen AuklandOseberg Skilagno77.2p
730Johan DahlborgFrösö IFse77.2p
730Arild Olav SagvoldTeam Nava77.2p
730Helena LundkvistKalix SKse77.2p
730Johannes HortlundÄlvsby IF SKse77.2p
730Emil LundborgSya SK77.2p
730Santeri PirneskoskiKarihaaran Visa77.2p
730Seraina BonerSC Klostersch77.2p
730Ida DahlIFK Mora SKse77.2p
730Dominik BaldaufSV Sulzbergat77.2p
740Henrik DahlénTynderö IKse77.1p
740Ole Marius BachLeksvik ILno77.1p
740Kristina AxelssonSya SK77.1p
740Oskar SandbergSäters IF SKse77.1p
740Johanna AnderssonFalu IKse77.1p
740Marika SundinIFK Mora SKse77.1p
740Alevtina TanyginaRussiaru77.1p
740John Gunnar HoåsLånke IL77.1p
740Eivind Maurseth BlindheimBulken IL77.1p
740Petter Soleng Veidekke SkinstadVind ILno77.1p
740Mikael JonssonNässjö SFse77.1p
740Christoffer Kristin CallesenTeam LeasePlan Go77.1p
752Viktor ElfvénIF Hagen SKse77.0p
752Gustav NilssonNjutångers IF SKse77.0p
752Oscar MadsstuenHalmstads Skidklubb77.0p
752Britta Johansson NorgrenSollefteå Skidor IFse77.0p
752Fredrik ÖhrnerSkellefteå XCse77.0p
752Lea EinfaltTsk Triglav Kranjsi77.0p
752Clement MaillerLA Bressaudefr77.0p
752Nick BergOrsa SKse77.0p
752Linus SvenssonGrönahögs IKse77.0p
752Simon GrenlövÄspereds IFse77.0p
762Per LöwendahlGöteborgs SKse76.9p
762Lina KorsgrenÅre SLKse76.9p
762Sebastian SamuelssonSollefteå Skidor IFse76.9p
762Heikki KorpelaPyhäjärven Pohti76.9p
762Sindre FolkvordLillehammer SKno76.9p
762Ole Jørgen BruvollLierne IL76.9p
762Tore Berdal BjørsethByåsen ILno76.9p
762Natalia ZhukovaRussiaru76.9p
762Lars TuoremaKiruna X-country IFse76.9p
762Martin BergvallStrömnäs GIFse76.9p
772Johannes AinegrenIFK Likenässe76.8p
772Torstein ÖstnorLierne IL76.8p
772Hampus MillestuUtrikes SKse76.8p
772Mattias BryntessonTrollhättans SOKse76.8p
772Matilda JönssonGellivare Skidallians IKse76.8p
772Ebba LarssonGellivare Skidallians IKse76.8p
772David HoferC.S Carabinieri Sez.Sciit76.8p
772Rasmus PetterssonHägersta GFse76.8p
772Juho MikkonenKuhmo-skifi76.8p
772Kaichi NaruseJapanjp76.8p
782Thomas StridIFK Mora SKse76.7p
782Johan SandbergTäfteå IKse76.7p
782Filip FahlströmJohannisbergs AIKse76.7p
782Albin ErikssonHägglunds Ski Team SKse76.7p
782Olle WestinIK Sternse76.7p
782Yevgeniy VelichkoKazakstankz76.7p
782Ilaria DebertolisTeam Futura76.7p
782Eirik TelebondKlæbu ILno76.7p
782Sævar BirgissonOLAFSFJORDUR76.7p
782Konrad MotorAzs Awf Katowicepl76.7p
782Erwan KaeserBexch76.7p
782Olle WindahlZinkgruvans IFse76.7p
782Yulia TikhonovaBelarusby76.7p
795Linus LarssonKarlslunds IF SFse76.6p
795Daniel DanielssonSya SK76.6p
795Espen KveliLierne IL76.6p
795Mathias ModinSollefteå Skidor IFse76.6p
795Martin AuneSkogn ILno76.6p
795Ulrika AxelssonSya SK76.6p
795Malin BörjesjöSundbybergs IKse76.6p
795Martin DammBjörkfors GOIFse76.6p
795Debora AgreiterC.S Carabinieri Sez.Sciit76.6p
795Lucia ScardoniG.S Fiamme Gialleit76.6p
805Emil FolkessonNybro Skise76.5p
805Kasper StadaasHeming ILno76.5p
805Phillip BellinghamTeam Skills76.5p
805Hannes DotzlerSC Sonthofende76.5p
805Thomas FällgrenArvika ISse76.5p
810Tua DahlgrenSpikbodarnas IKse76.4p
810Nils OhlsenBålsta SKse76.4p
810Martin MikkelsenMedkila Skiclub76.4p
810Rolf KempeBergeforsens SKse76.4p
810Joonas SarkkinenOunasvaaran Hiihtoseurafi76.4p
810Andrey GridinBulgariabg76.4p
810Jun-ho HwangSouth Koreakr76.4p
810Jari MakelaIlmajoen Kisailijatfi76.4p
810Markus WeegerSC Monte Kaolino Hirschau76.4p
819Anthony SorsaGellivare Skidallians IKse76.3p
819Josefina SundmanÅsarna IKse76.3p
819Cajsa MartinssonÖstersunds SKse76.3p
819Emil ErikssonTierps IFse76.3p
819Hanna ErikssonIFK Mora SKse76.3p
819Jonatan PalanderSellnäs IFse76.3p
819Ludvig SöderlindIFK Kirunase76.3p
819Aliaksandr VoranauBelarusby76.3p
819Jonas AustadHenning Slno76.3p
819Dagur BenediktssonIslandis76.3p
829Gustaf LjungbergUlricehamns IFse76.2p
829Peter ArnessonUlricehamns IFse76.2p
829Erik AxelssonStrömnäs GIFse76.2p
829Wilma JönssonÖstersunds SKse76.2p
829Rickard NoberiusFalu IKse76.2p
829Linus KarlssonÄlvsby IF SKse76.2p
829Oddne Håvardstun MunkvoldFørde IL76.2p
829Paul GoalabreQueyrasfr76.2p
829Pål Trøan AuneSteinkjer Skl76.2p
829Emanuele BecchisS.C. Valle Pesioit76.2p
839Sofia LindbergRobertsfors IKse76.1p
839Julia JanssonSollefteå Skidor IFse76.1p
839Maria JonassonÖstersunds SKse76.1p
839Sven LeanderÅsarna IKse76.1p
839Johan StridsmanBodens SKse76.1p
839Jonas BergByåsen ILno76.1p
839Martin BajcicakSkp Strbske Plesosk76.1p
839Petr SedovRussiaru76.1p
839Nils Magnus Grave BøenIL Korlevollno76.1p
839Nathalie SchwarzSU Raika Zwettlat76.1p
839Alisa ZhambalovaRussiaru76.1p
839Rune SkogBjerkvik IFno76.1p
851Henning SjökvistStora Tuna IK SKse76.0p
851Robert BomanPiteå Elit SKse76.0p
851Silje Øyre SlindOppdal ILno76.0p
851Victor SehlstedtIFK Umeåse76.0p
851Martin EdmanUlricehamns IFse76.0p
851Valerio LeccardiTeam Xcalibur76.0p
851Markus Emaus HolmLillehammer SKno76.0p
851Roger Øye PollenFørde IL76.0p
851Sergey MalyshevKazakstankz76.0p
851Audun LaugalandHjelmeland IL76.0p
861Eva JohanssonLinköpings SKse75.9p
861Alexander SvenssonÄspereds IFse75.9p
861Hannes AssarssonNässjö SFse75.9p
861Bastien PoirrierEmhm - Markstein Ranspachfr75.9p
861Natalia NepryaevaRussiaru75.9p
861Eivind KlemoenVind ILno75.9p
861Victor SvenssonGellivare Skidallians IKse75.9p
868Tom ForsbergZinkgruvans IFse75.8p
868Ludvig SvenningssonUlricehamns IFse75.8p
868Vegard StavFlå IL75.8p
868Henrik AlbertssonSya SK75.8p
868Jim LundmarkSkellefteå XCse75.8p
868Thomas WickSC Motor Zella-Mehlisde75.8p
868Robert MalmgrenBorås SKse75.8p
875Maciej KreczmerLks Poroniec Poroninpl75.7p
875Mikko KoutaniemiVuokatti Ski Team Kainuufi75.7p
875Emil EkmanLandsbro IF SKse75.7p
875Richard EngholmJohannisbergs AIKse75.7p
875Ruben NybergGellivare Skidallians IKse75.7p
875Sophie CaldwellStratton Mountain Schoolus75.7p
875Thommy LarssonTeam ROG75.7p
875Carl TroedssonStockholms RKse75.7p
883Andreas NilssonIK Sternse75.6p
883Hans TurtolaÖverkalix IFse75.6p
883Olivia AlmStrömnäs GIFse75.6p
883Sandra SchuetzovaCks Ski Jilemnice75.6p
883Katerina SmutnaHsv Saalfeldenat75.6p
883Håkan LöfströmIFK Mora SKse75.6p
883Topias TyniMetsa-veikot75.6p
883Ståle FenstadRustad ILno75.6p
891Johan SamuelssonSK Järvense75.5p
891Jakob HjelmåkerAxa SCse75.5p
891Emma IvarssonÅrsunda IFse75.5p
891Ludvig JohanssonUlricehamns IFse75.5p
891Karolina GrohovaSK Nove Mesto Na Morave75.5p
891Nils TjärnlundStockviks SFse75.5p
897Jo SvinsåsIK Rindals-Troll75.4p
897Gjermund NilsenGran ILno75.4p
897Lars Habostad FalsenHeming ILno75.4p
897Alexander UtkinRussiaru75.4p
897Vegard HamnesLillehammer SKno75.4p
902Daniel GranbergMellansel IFse75.3p
902Peter ThunvallFöreningen IKJ Haningese75.3p
902Ingvar FolkvordLillehammer SKno75.3p
902Alicia PerssonStockviks SFse75.3p
902Emil EliassonGellivare Skidallians IKse75.3p
902Jonathan NahlenDomnarvets GOIFse75.3p
902Barbro KvåleLillehammer SKno75.3p
902Sivert Grøtan EriksenByåsen ILno75.3p
910Marcus CarlénBodsjöböle SKse75.2p
910Joakim LöfGlommersträsk Lappträsk IFse75.2p
910Andreas GrannSunne SLFse75.2p
910Alena ProchazkovaLk Slavia Umb Banska Bystricask75.2p
910Denis VolotkaKazakstankz75.2p
910Terese TherellIFK Umeåse75.2p
910Joakim KangasharjuRagunda IFse75.2p
910Sam CAIRNSStorbritanniengb75.2p
918Simon SundbergSkellefteå SKse75.1p
918Terje NylandNordbygda Løten Ski75.1p
918Marit BjørgenRognes ILno75.1p
918Måns OlssonOfferdals SKse75.1p
918Ola KarlssonÖstersunds SKse75.1p
918Claes SteimertStockholms RKse75.1p
918Coraline HugueDefense EMHM - Crevouxfr75.1p
918Maiken Caspersen FallaGjerdrum ILno75.1p
918Erik CarletonRocky Mountain Racers75.1p
918Håvard Solås TaugbølLillehammer SKno75.1p
918Anna PovaliaevaRussiaru75.1p
929Lars ÅkermanÄlvdalens IF SKse75.0p
929Petter AlapääLuleguttenese75.0p
929Per SandbergFilipstads SFse75.0p
929Jackline LocknerHudiksvalls IFse75.0p
929Axel ÅslundHedesunda IFse75.0p
929Hampus ÖstlinSunderby SKse75.0p
929Ebba StenmanÄlvsby IF SKse75.0p
929David DahlVisborgs OKse75.0p
929Ola Raaum JansenSpillum ILno75.0p
929Sami LahdemakiSaarijärven Pullistusfi75.0p
929Tue RoemerKS75.0p
929Mattis SjoeliHalmsås og omegn75.0p
941Laila KveliTeam Tynellse74.9p
941Martin BergströmPiteå Elit SKse74.9p
941Ted ArmgrenSkellefteå SKse74.9p
941Johan LüningBålsta SKse74.9p
941Isak NilssonGnosjö FKse74.9p
941Susanna SaapunkiVuokatti Ski Team Kainuufi74.9p
941Daniel LarssonÖverkalix IFse74.9p
941Joergen BorgersenHokksund ILno74.9p
941John WiklundStockholms RKse74.9p
950Christian LejonStöcke Ts Järnetse74.8p
950Johan ScottAapua IFse74.8p
950Adam JohanssonIK Jarl Rättvikse74.8p
950Albin KarlssonSkellefteå SKse74.8p
950Albin SjölénStockviks SFse74.8p
950Ondrej HorynaOlfin Car Vella Trutnovcz74.8p
950Torstein VestliStrandbygda ILno74.8p
957Maria SundströmStrömnäs GIFse74.7p
957Magdalena OlssonÄlvdalens IF SKse74.7p
957Joakim OlssonTrosabygdens OKse74.7p
957Henrik WallinAB Karl Hedin IFse74.7p
957Jonas PetersonBorås GIFse74.7p
957Kristoffer HestetræetLillehammer SKno74.7p
957Emily NishikawaWhitehorse Cross Country S.cca74.7p
957Tino TiilikainenFinlandfi74.7p
965Erik HäggFinspångs SOKse74.6p
965Victor OlssonHudiksvalls IFse74.6p
965Johannes RautioVittangi SKse74.6p
965Lasse PaakkonenOulun Hiihtoseurafi74.6p
965Espen Holen HonganvikMagnor Ulno74.6p
965Eivind Kvaale RombergHøydalsmo ILno74.6p
965Johannes ViklundSkellefteå SKse74.6p
972Ida PalmbergHögbo GOIFse74.5p
972Mattias ClaessonOK Landehofse74.5p
972Mathias WibaultChamonixfr74.5p
972Damien TarantolaChamonixfr74.5p
972Natalja IljinaVitiazbg74.5p
972Linda Danvid-malmIFK Umeåse74.5p
972Sigurd RoenningVikersund IF74.5p
979Thomas SkoghRoslagsbro IFse74.4p
979Nina LintzénStudentidrottse74.4p
979Elvira ÖbergHemmingsmarks IFse74.4p
979Emma ThalinHudiksvalls IFse74.4p
979Sofie OskarssonSK Leksandse74.4p
979Gabriel StegmayrVansbro AIK SKse74.4p
979Peter BernrothBurseryds IFse74.4p
979Vebjørn TurtveitVoss ILno74.4p
979Indulis BikseSS Arkadija74.4p
979Rikhard Maki-heikkilaIF Lanken74.4p
979Magnus JonssonSollefteå Skidor IFse74.4p
979Livio BielerSwitzerlandch74.4p
979Olga REPNITSYNARussiaru74.4p
979Mathias NyströmNorbergs OKse74.4p
979Christoffer GruddPerbellum SSse74.4p
994Martin OttossonSkellefteå SKse74.3p
994Jonas BlomIFK Skövde SKse74.3p
994Patrik JohanssonTeam Träningskonsulten74.3p
994Berit MogstadStrindheim ILno74.3p
994Kristjan KollEstoniaee74.3p
994Mats HenrikssonLuleguttenese74.3p