Kom ihåg mig!
[Dölj]Obs!
Rankingen är under utveckling!

Rankingsystemet på Skidresultat.se är under utveckling och kan innehålla felaktigheter, konstigheter eller rena orättvisor.

Om du hittar något som verkar konstigt så tveka inte att höra av dig (här)!

Rankingpoängen räknas ut efter hur långt efter täten man är och vilka poäng som de i täten har. Den kan alltså inte jämföras med FIS-rankingen som räknas ut på ett helt annat sätt.

Den som är intresserad av hur rankingpoängen mer exakt räknas ut kan läsa mer här: Info om rankingsystemet

Dölj filter



Född innan (årtal)
Född efter (årtal)
Klubb:
1Marcus HellnerGellivare Skidallians IKse95.0p
2Martin JohanssonIFK Mora SKse94.1p
3Björn SandströmPiteå Elit SKse94.0p
4Jens BurmanÅsarna IKse93.8p
4Simon AnderssonFalun Borlänge SKse93.8p
6Anders SvaneboStockviks SFse93.7p
7Daniel RickardssonHudiksvalls IFse93.5p
8Axel EkströmGarphyttans IFse93.4p
9Anders SödergrenHudiksvalls IFse93.3p
9Petter EngdahlÖstersunds SKse93.3p
11Viktor ThornUlricehamns IFse93.1p
12Karl-Johan WestbergBorås SKse92.9p
13Simon LagesonÅsarna IKse92.8p
13Gustav ErikssonFalun Borlänge SKse92.8p
15Marcus RuusÅsarna IKse92.4p
16Oscar PerssonSK Borese92.3p
17Marcus FredrikssonLycksele IFse92.2p
18Teodor PetersonIFK Umeåse92.1p
19Viktor BrännmarkPiteå Elit SKse92.0p
19Mikael NorbergPiteå Elit SKse92.0p
21Daniel SvenssonIFK Mora SKse91.8p
21Robin NorumIFK Umeåse91.8p
21Gabriel ThornBengtsfors Boisse91.8p
24Anton HedlundFalun Borlänge SKse91.7p
25Anders JonssonStockviks SFse91.6p
25Oscar KardinTeam Serneke91.6p
25Lars NelsonÅsarna IKse91.6p
28Oskar SvenssonFalun Borlänge SKse91.4p
29Gustav NordströmBorås SKse91.2p
29Johan HäggströmPiteå Elit SKse91.2p
29Eddie EdströmStockviks SFse91.2p
32Fredrik ByströmOrsa SKse91.1p
32Andreas HolmbergIFK Mora SKse91.1p
34Bill ImpolaSK Borese91.0p
35Anton KarlssonÅsarna IKse90.9p
35Anton LindbladSwedense90.9p
37Erik SilfverIFK Umeåse90.8p
37Jens AnderssonKalix SKse90.8p
37Max NovakOfferdals SKse90.8p
40Jimmie JohnssonAxa SCse90.7p
40Victor GustafssonIFK Mora SKse90.7p
42Patrik TallbomÖstersunds SKse90.5p
42Lucas LennartssonGarphyttans IFse90.5p
42Håkan EmilssonOfferdals SKse90.5p
42Karl Johan DyvikFalun Borlänge SKse90.5p
42Edvard SundmanÅsarna IKse90.5p
47Pontus HermanssonSK Borese90.4p
48Filip DanielssonSK Borese90.3p
49Marcus GrateIFK Umeåse90.2p
49Nils PerssonÖstersunds SKse90.2p
49Tom FahlénLandsbro IF SKse90.2p
52Olof JonssonTrillevallens Sportklubb90.1p
53Anton PerssonSK Borese90.0p
53Jesper NyströmFalun Borlänge SKse90.0p
55Alfred BuskqvistIK Sternse89.9p
56Emil PerssonÖstersunds SKse89.8p
57Erik AnderssonHudiksvalls IFse89.7p
57Gilberto PanisiFalun Borlänge SKse89.7p
59Carl QuicklundÖstersunds SKse89.6p
60Emil SvenssonÅsarna IKse89.5p
61Johannes EklöfIF Hallby SOKse89.4p
61Dario ColognaVal Müstairch89.4p
63Erik Melin-SöderströmÖstersunds SKse89.1p
64Andreas SvenssonUlricehamns IFse89.0p
64Martin Johnsrud SundbyRøa ILno89.0p
66Victor HallquistÅsarna IKse88.8p
67Daniel SöderstenOrsa SKse88.7p
67Jonas ErikssonFalun Borlänge SKse88.7p
69Henrik OttossonÅsarna IKse88.6p
69Martin HerbertSundbybergs IKse88.6p
69Adam LarssonFalun Borlänge SKse88.6p
69Klas NilssonSkellefteå XCse88.6p
73Johannes RingsbySK Borese88.5p
73Johan LövgrenVännäs SKse88.5p
73Petter HedmanIFK Umeåse88.5p
73Eric RosjöIF Hallby SOKse88.5p
77Fredrik AnderssonSollefteå Skidor IFse88.4p
77Leo JohanssonSkillingaryds FKse88.4p
79Sergey UstiugovRussiaru88.3p
80Rasmus HörnfeldtÖstersunds SKse88.2p
80William PoromaaJohannisbergs AIKse88.2p
80Jonatan EngdahlTrillevallens Sportklubb88.2p
80Akira LentingTeam Akirajp88.2p
80Petter jr NorthugStrindheim ILno88.2p
80Jerry AhrlinTeam Tynellse88.2p
86Jens ErikssonDala-Floda IFse88.1p
86Fredrik HanssonIFK Mora SKse88.1p
86Konrad Mattsson MyhrÅsarna IKse88.1p
86Maurice ManificatDouanes/Agy ST Sigismondfr88.1p
90Simon PerssonIFK Umeåse88.0p
90Markus OttossonSkellefteå SKse88.0p
90Adam GillmanGarphyttans IFse88.0p
93Erik RostHudiksvalls IFse87.9p
93Alex HarveyClub Nordique Mont St. Anneca87.9p
95Arvid ForssÅsarna IKse87.8p
95Adam SteenAxa SCse87.8p
95Anton ElvsethLierne IL87.8p
95Lukas BauerTeam Pioneer Investments87.8p
95Sjur RøtheVoss ILno87.8p
100Johan PerssonTrillevallens Sportklubb87.7p
100Jonathan EngströmBorås SKse87.7p
100Gustav RotvoldÅsarna IKse87.7p
100Marcus JohanssonUlricehamns IFse87.7p
100Finn Haagen KroghTverrelvdalen ILno87.7p
100Evgeniy BelovRussiaru87.7p
106Marcus LennartssonGarphyttans IFse87.6p
106Devon KershawOnaping Falls Nordics Ski Clubca87.6p
106Gustav BerglundStorvreta IKse87.6p
106Hans Christer HolundLyn Skino87.6p
110Emil JönssonAnnaEmil Sportklubb87.5p
110Niklas DyrhaugTydal ILno87.5p
110Nils AugustssonIFK Mora SKse87.5p
110Alexander KarlssonKällbottens IKse87.5p
110Alexey PoltoraninKazakstankz87.5p
110Gustav JohanssonGellivare Skidallians IKse87.5p
116Jörgen BrinkDelsbo IFse87.4p
116Måns SunessonSellnäs IFse87.4p
116Jens SelahnStockviks SFse87.4p
116Jacob NystedtHudiksvalls IFse87.4p
120Emil IversenVarden ILno87.3p
120Niklas HenrikssonGellivare Skidallians IKse87.3p
120Didrik TønsethByåsen ILno87.3p
123Johan ForsbergIFK Umeåse87.2p
123Alexander LegkovDinamo Kievua87.2p
123Alexander BessmertnykhRussiaru87.2p
123Anders Nøstdahl GløersenRustad ILno87.2p
127Erik LiebackUlricehamns IFse87.1p
127Francesco de FabianiCS Esercitoit87.1p
129Mattias BångmanOfferdals SKse87.0p
129Axel AflodalSundbybergs IKse87.0p
129Stanislav VolzhentsevDinamo Kievua87.0p
132Kalle GräfningsKarlslunds IF SFse86.9p
132Jean Marc GaillardDouanes - Pays Rochoisfr86.9p
132Jonas DoblerSC Traunsteinde86.9p
132Axel BergstenIFK Skövde SKse86.9p
136Elias AnderssonSunderby SKse86.8p
136Andreas KatzSv Baiersbronnde86.8p
138Carl OlanderIK Sternse86.7p
138Ossian RosenbergDuveds IFse86.7p
138Hugo JacobssonFalun Borlänge SKse86.7p
141Eric SimonssonLandöns IFse86.6p
141John LagerskogÅre SLKse86.6p
141Anders SolinIFK Mora SKse86.6p
141David NordströmIFK Umeåse86.6p
141Henrik FjällborgGellivare Skidallians IKse86.6p
141Sergey TurychevUgra Svsm 2ru86.6p
141Martin JaksDukla Libereccz86.6p
141Matti HeikkinenVantaan Hiihtoseurafi86.6p
149Per-Olov SvahnBoxholm-Ekeby SKse86.5p
149Markus JohanssonZinkgruvans IFse86.5p
149Johan HerbertSundbybergs IKse86.5p
149Adam PerssonIF Hallby SOKse86.5p
149Maxim VylegzhaninDinamo Kievua86.5p
154Robin DuvillardEmhm - Villard De Lansfr86.4p
154Jonas BaumannTambo Splügencz86.4p
154Toni LiversGardes Frontièrech86.4p
157Markus JönssonTranemo IFse86.3p
157Noah HoffmanSki Snowboard Club Vailus86.3p
157Andrey LarkovRussiaru86.3p
160Fredrik AndreéBengtsfors Boisse86.2p
160Edvin AnderssonLandsbro IF SKse86.2p
160Curdin PerlBernina Pontresinach86.2p
160Emil TalsiÅsarna IKse86.2p
160Martin HammarbergSundsvalls OKse86.2p
165Bob ImpolaTeam Serneke86.1p
165Erik BjörkmanTäfteå IKse86.1p
165Chris Andre JespersenIL Korlevollno86.1p
165Andrew MusgraveTeam LeasePlan Go86.1p
169Anton MurtoGellivare Skidallians IKse86.0p
169Simon KarlssonIFK Umeåse86.0p
169Adrien BackscheiderGerardmerfr86.0p
169Giandomenico SalvadoriItalyit86.0p
173Robin BryntessonSockertoppen IF85.9p
173Joel LagerGarphyttans IFse85.9p
173Takatsugu UdaTokai Universityjp85.9p
176Fredrik ArnbergStockviks SFse85.8p
176Mikael SandgrenIFK Mora SKse85.8p
176Martin JohanssonKorsnäs IF SKse85.8p
176Axel JutterströmIFK Mora SKse85.8p
176Ebba AnderssonSollefteå Skidor IFse85.8p
176Oscar JohanssonZinkgruvans IFse85.8p
176Mathias RundgreenByåsen ILno85.8p
183John LeanderÅsarna IKse85.7p
183Paul Constantin PepeneRomaniaro85.7p
183Martin NyengetLillehammer SKno85.7p
186Johan KjølstadSkogn ILno85.6p
186Ivan BabikovFoothills Nordic Ski Clubca85.6p
186Thomas BingRhoener Wsv Dermbachde85.6p
189Ragnar Bragvin AndresenNjaardteam Jobzone85.4p
190John Kristian DahlStrindheim ILno85.3p
190Mattias EdvardssonÅrsunda IFse85.3p
190Dietmar NoecklerTeam Futura85.3p
190Eirik MysenOseberg Skilagno85.3p
194Daniel Myrmæl HelgestadByåsen ILno85.2p
194Oskar SvärdTvärreds IFse85.2p
194Hannes StenströmTrillevallens Sportklubb85.2p
194Carl RotvoldÅsarna IKse85.2p
194Isak AugustssonIFK Mora SKse85.2p
194Keishin YoshidaCold Weather Combat Training Unitjp85.2p
194Ilia ChernousovTeam Pioneer Investments85.2p
194Roland ClaraG.S Fiamme Gialleit85.2p
194Bernhard TritscherSC Saalfeldenat85.2p
203Charlotte KallaPiteå Elit SKse85.1p
203Erik PerssonIF Hallby SOKse85.1p
203Antoine AugerSundbybergs IKse85.1p
206Daniel HolmgrenIFK Umeåse85.0p
207Calle HalfvarssonSågmyra SKse84.9p
207Sebastian OlssonStockviks SFse84.9p
207Miroslav RyplDukla Libereccz84.9p
207Mattia PellegrinG.S. Fiamme Oroit84.9p
207Sami JauhojärviVuokatti Ski Team Kainuufi84.9p
207Florian NotzTysklandde84.9p
213Dan MobergIFK Skövde SKse84.8p
213Tobias KöpmanIFK Mora SKse84.8p
213Pontus NordströmÖstervåla IFse84.8p
213Anton ErikssonSollefteå SKse84.8p
213Ludwig TärningFalköpings AIK SKse84.8p
213Carl SchogsterIFK Umeåse84.8p
213Jan AntolecLks Poroniec Poroninpl84.8p
213Oscar ClaessonIF Hallby SOKse84.8p
213Rikard TynellGrycksbo IF OKse84.8p
222Imanol RojoAlpino Uzturrees84.7p
222Simen Krüger HegstadLyn Skino84.7p
222Petr KnopDukla Libereccz84.7p
225Sergei DolidovichBelarusby84.6p
226Adrian BergströmStrömnäs GIFse84.5p
226Jesper PerssonÅsarna IKse84.5p
226David LarssonHudiksvalls IFse84.5p
226Gabriel HöjlindIFK Mora SKse84.5p
226Emil WinsaSävast Ski Team IFse84.5p
226Veselin TsinzovAlexander Logisticsbg84.5p
226Callum WatsonCooma Ski Clubau84.5p
226Gabriel StridSunne SLFse84.5p
226Erik BjornsenApu Nordic Ski Centerus84.5p
235Fredrik OusbäckIFK Skövde SKse84.4p
235Sindre GrönflatenFjellørnen ILno84.4p
235Maciej StaregaUks Rawa Siedlcepl84.4p
235Jonathan HedbysNusnäs IF84.4p
239Elias DahlOfferdals SKse84.3p
239Emil ThyrènTrönö IKse84.3p
239Viktor AxelssonBorås SKse84.3p
239Martin MoellerDanmarkdk84.3p
243Gabriel HallquistÅsarna IKse84.2p
243Anna HaagAnnaEmil Sportklubb84.2p
243Gustav KvarnbrinkIFK Umeåse84.2p
243Graeme KillickPtarmigan Nordic Ski Clubca84.2p
243Lucas BoeglSC Gaissachde84.2p
248Lars-Åke StenmarkJunsele IFse84.1p
248Anders RoosÖstersunds SKse84.1p
248Petter EliassenTverrelvdalen ILno84.1p
248Anssi PentsinenJämsänkosken Ilvesfi84.1p
248Philipp HaelgNordic Club Liechtenstein84.1p
248Tim MagnussonIFK Mora SKse84.1p
248Tore Bjørseth BerdalTeam United Bakeriesno84.1p
255Simon ÅstotIFK Umeåse84.0p
255Elias AnderssonLandsbro IF SKse84.0p
255Jonathan NorderIF Hallby SOKse84.0p
255Morten Eide PedersenTeam BN Bank84.0p
255Tord Asle GjerdalenFossum IFno84.0p
260Joel BodénSkellefteå SKse83.9p
260Filip RosjöIF Hallby SOKse83.9p
260Johan EkbergNacka Värmdö SKse83.9p
260Therese JohaugNansen ILno83.9p
264Erik WilhelmssonLidköpings VSKse83.8p
264Simon JonssonIF Hallby SOKse83.8p
266Henrik AlmGnosjö FKse83.7p
266Ola JonssonStorumans IKse83.7p
266Peter MlynarSkp Strbske Plesosk83.7p
266Ristomatti HakolaJämin Jännefi83.7p
270Raido RankelSkiclub Voruee83.6p
270Björn HänninenHögbo GOIFse83.6p
270Per Kristian NygårdVestre Spone IFno83.6p
270Oscar OlssonHudiksvalls IFse83.6p
274Joakim LindbergGrytgöls IKse83.5p
274Linus LillsjöHällbybrunns IFse83.5p
274Johan HoelÅsen ILno83.5p
277David FriskIFK Mora SKse83.4p
277Stefan SunnerbergSK Ringense83.4p
277Patrik LindTunafors SKse83.4p
277Björn RydvallLycksele IFse83.4p
277Tobias NilssonIFK Umeåse83.4p
277Jesper ModinPiteå Elit SKse83.4p
277Erik EngelinOfferdals SKse83.4p
277Jan SrailTeam Pioneer Investments83.4p
277Felix ForsbergJärpens SKse83.4p
277Magnus StensåsLundamo ILno83.4p
277Kristoffer LamøyÅsen ILno83.4p
277Perttu HyvarinenRiistaveden Urheilijatfi83.4p
277Iivo NiskanenVuokatti Ski Team Kainuufi83.4p
290Hannes BoströmIFK Arvidsjaur SKse83.3p
290Evelina SettlinHudiksvalls IFse83.3p
290Stina NilssonIFK Mora SKse83.3p
290Karel TammjarvTartu Skiclubee83.3p
290Anton LaineKalix SKse83.3p
290Ivan Perrillat BoiteuxDouanes Grand-Bornandfr83.3p
290Anders Rennemo TettliLeksvik ILno83.3p
297Ronny WedinNorbergs SKse83.2p
297Mattias SundinVårby IKse83.2p
297Linn SömskarIFK Umeåse83.2p
297Simon StenbergKalix SKse83.2p
297Konstantin GlavatskikhDinamo Kievua83.2p
297Espen SundsvikFrol ILno83.2p
297Jason RueeschSki Club Davos83.2p
297André JakobssonÖstersunds SKse83.2p
305Samuel OskarssonSK Leksandse83.1p
305William SchultzIFK Umeåse83.1p
305David ThorellIK Sternse83.1p
308Ida IngemarsdotterÅsarna IKse83.0p
308Andreas KarlssonKalix SKse83.0p
308Marius Landsem MelhusHenning Slno83.0p
308Michail SemenovBelarusby83.0p
308Sebastian EisenlauerSC Sonthofende83.0p
308Maicol RastelliCS Esercitoit83.0p
308Kjetil Hagtvedt DammenRustad ILno83.0p
308Andreas NygaardBurfjord ILno83.0p
316Stian HoelgaardOddersjaa Sskno82.9p
316Sofia HenrikssonPiteå Elit SKse82.9p
316Emil LagergrenTynderö IKse82.9p
316Petter PerssonBorås SKse82.9p
316Jens HulgaardTäfteå IKse82.9p
321Oskar ÅrebäckBolidens SKse82.8p
321Erik GranströmStrömnäs GIFse82.8p
321Gustav JonssonHällbybrunns IFse82.8p
321Erik ErikssonGellivare Skidallians IKse82.8p
325Jennie ÖbergPiteå Elit SKse82.7p
325Vegard SivertsgårdÅlen ILno82.7p
325Nico LarssonBengtsfors Boisse82.7p
325Linus NygrenUlricehamns IFse82.7p
325Tommy GustavssonHemmingsmarks IFse82.7p
325Ville NousiainenTeam Peltonen82.7p
325Erik JohanssonTranemo IFse82.7p
332Robert ErikssonBjörkfors GOIFse82.6p
332Erik WickströmUlricehamns IFse82.6p
332Maja DahlqvistFalun Borlänge SKse82.6p
332Kein EinasteTeam Xcalibur82.6p
332Malte StefanssonOxbergs IFse82.6p
332Martin MickelsBålsta SKse82.6p
332Simen Håkon ØstensenTeam BN Bank82.6p
332Erik HUSBYLeik ILno82.6p
340Simon ÖbergKalix SKse82.5p
340Lasse HulgaardKøbenhavn SK82.5p
340Johan HundsethKolvereid ILse82.5p
340Ingvild Flugstad ØstbergGjøvik SK82.5p
340Johan KantoGöteborgs SKse82.5p
340Jakub GraefDukla Libereccz82.5p
346Jacob StarkStockviks SFse82.4p
346Gustav JohanssonUlricehamns IFse82.4p
346Lari LehtonenImatran Urheilijatfi82.4p
346Sindre Sætre HammerlundAsker SK82.4p
350Andre LarssonSvegs IKse82.3p
350Jonathan ModinSollefteå Skidor IFse82.3p
350Mats IversenVarden ILno82.3p
350Dusan KozisekDukla Libereccz82.3p
350Jesper ThorÅsarna IKse82.3p
350Alexander EngmanGellivare Skidallians IKse82.3p
350Mikael GunnulfsenØrn IFno82.3p
350Johan BergmanSollefteå Skidor IFse82.3p
350Jakub ANTOSCzech Republiccz82.3p
359Emma WikénÅsarna IKse82.2p
359Karl EdenrothStrömnäs GIFse82.2p
359Tobias LindmanStockviks SFse82.2p
359Karl IngardIK Rexse82.2p
359Jesper SvenskStora Tuna IK SKse82.2p
359Markus LundholmOK Renense82.2p
359Heidi WengIL I Bulno82.2p
359Adam FellnerFenix Ski Team Jesenik82.2p
367Arvid JonssonDuveds IFse82.1p
367Callum SmithHuntly Nordic Ski Clubgb82.1p
367Ole Morten FlatakerHommelvik ILno82.1p
367Andrei LamovÄlvdalens IF SKse82.1p
367Erik BertilssonIF Hallby SOKse82.1p
367Magnus NorøyFrol ILno82.1p
373Anders AuklandOseberg Skilagno82.0p
373Peter JohanssonLuleå Gjutarens IFse82.0p
373Torstein Buan RøvikVarden ILno82.0p
376Bernt NivaIFK Kirunase81.9p
376Jonatan SteenFalun Borlänge SKse81.9p
376Magnus GjemseVarden ILno81.9p
376Niklas NiskaOunasvaaran Hiihtoseurafi81.9p
376Jakob JanssonÖstersunds SKse81.9p
376Filip KyröHögbo GOIFse81.9p
376Albert AskengrenVisborgs OKse81.9p
376Yury AstapenkaBelarusby81.9p
376Daniel NordeboGöteborgs SKse81.9p
385Jonny NilimaaAxa SCse81.8p
385Johan WesterlundPiteå Elit SKse81.8p
385Jonathan PerssonDomnarvets GOIFse81.8p
385Emrik NordgrenIFK Umeåse81.8p
389Øyvind Moen FjeldKjelsås ILno81.7p
389Filip ÖbergKalix SKse81.7p
389Lisa VinsaPiteå Elit SKse81.7p
389Sindre Øwre HauganHommelvik ILno81.7p
393Maria RydqvistÄlvdalens IF SKse81.6p
393Helene SöderlundIFK Mora SKse81.6p
393Oscar LindellStockviks SFse81.6p
393Anna DyvikFalun Borlänge SKse81.6p
393Oskar LundqvistSellnäs IFse81.6p
393Moa Molander KristiansenÅsarna IKse81.6p
393Jakob FridesjöSävast Ski Team IFse81.6p
393Mattias WidmarkSvegs IKse81.6p
401Joel ÅströmBodens SKse81.5p
401Oskar Suomi OlssonIFK Mora SKse81.5p
401Petr NovakAtlas Craft Team81.5p
401Simeon DeyanovTrillevallens Sportklubb81.5p
401Alfred NilssonFilipstads SFse81.5p
401Jonas GranlundHudiksvalls IFse81.5p
407Martin RosvallLycksele IFse81.4p
407Jonna SundlingIFK Umeåse81.4p
407Harald EklöfIF Hallby SOKse81.4p
407Felix ErlanderHudiksvalls IFse81.4p
407Clement ParisseMegevefr81.4p
412Maria GräfningsKarlslunds IF SFse81.3p
412Hanna FalkUlricehamns IFse81.3p
412Oscar LindholmHudiksvalls IFse81.3p
412Valdemar NilssonBodens SKse81.3p
412Oscar BröteSundbybergs IKse81.3p
412Kris FreemanWaterville Valley Bbtsus81.3p
412Torleif SyrstadTeam Synnfjell81.3p
419Maria NordströmUlricehamns IFse81.2p
419Albert CarlingFalu IKse81.2p
419Pawel KliszLks Klimczokpl81.2p
419Vetle ThyliRaufoss IL Langrennno81.2p
419Ueli SchniderGardes Frontièrech81.2p
419Jonathan DahlbergSkellefteå SKse81.2p
425Martin GottingUlricehamns IFse81.1p
425August SpikSK Leksandse81.1p
425Anton EnbergFalun Borlänge SKse81.1p
425Joel AnderssonIFK Mora SKse81.1p
425Hugo ErikssonHägglunds Ski Team SKse81.1p
425Ludvig HolmbergUlricehamns IFse81.1p
425Zackarias BjörnRembo IKse81.1p
425Hallvard LøfaldIK Rindals-Troll81.1p
425Jessica DigginsStratton Mountain Schoolus81.1p
425Nicklas JohanssonJärvsjöby IFse81.1p
425Einar Flaktveit Viking MoxnesViking Tifno81.1p
425Magnus NäslundIFK Strömsundse81.1p
425Anders BoströmCcc100081.1p
438Emil JohanssonIK Jarl Rättvikse81.0p
438Jesper NilssonUlricehamns IFse81.0p
438Jonas Åsander GrahnHudiksvalls IFse81.0p
438John Magnus HaugenHommelvik ILno81.0p
438Simen Andreas SveenRing ILno81.0p
438Audun ErikstadVadsø SKno81.0p
444Sara LindborgTeam Serneke80.9p
444Truls TorvikVarden ILno80.9p
444Lovisa ModigSävast Ski Team IFse80.9p
444Andrew NewellStratton Mountain Schoolus80.9p
444Philip KristofferssonAlnö SKse80.9p
444Anders HøstLyn Skino80.9p
450Lars SutherIFK Mora SKse80.8p
450Sofie ElebroIFK Umeåse80.8p
450Frida KarlssonSollefteå Skidor IFse80.8p
450Gaute IversenVarden ILno80.8p
450Johannes EngdahlDomnarvets GOIFse80.8p
450Krista LahteenmakiIkaalisten Urheilijatfi80.8p
450Erik ThornBengtsfors Boisse80.8p
450Emil HagströmGarphyttans IFse80.8p
450Elin MohlinÅsarna IKse80.8p
450Ragnhild HagaÅsen ILno80.8p
450Espen Udjus FrorudSkiptvet IL80.8p
450Elis WeslienNybro Skise80.8p
450Kerttu NiskanenViereman Koittofi80.8p
463Jesper PetterssonStrömnäs GIFse80.7p
463Lars Ove AunliStrindheim ILno80.7p
463Astrid Uhrenholdt JacobsenHeming ILno80.7p
463Kristian GræsliHamar SKno80.7p
463Luca ORLANDIG.S. Fiamme Oroit80.7p
463Torstein Haaker DagestadNorwayno80.7p
463Mickael BobergÄlvdalens IF SKse80.7p
470Erik NeroMullsjö SOKse80.6p
470Mia ErikssonPiteå Elit SKse80.6p
470Hedda BångmanOfferdals SKse80.6p
470Edvin MurtoGellivare Skidallians IKse80.6p
470Anton SwedbergBorås SKse80.6p
470Oskar AhnbrinkSundbybergs IKse80.6p
470Rune Malo OedegaardTeam Synnfjell80.6p
470Jørgen Sæternes UlvangVarden ILno80.6p
478Emil NyengRingebu Fåvang SK80.5p
478Anne KylloenenKainuun Hiihtoseurafi80.5p
478Michael SomppiLappe Nordic Ski Clubca80.5p
478Petra NovakovaLK Slovan Karlovy Vary CS MV80.5p
478Mauro BRIGADOITeam Futura Robinsonpetshop80.5p
478Erik ViklundBondsjöhöjdens IKse80.5p
484Oscar BergströmIFK Mora SKse80.4p
484Martin LindkvistIFK Mora SKse80.4p
484Edvin ClaessonIF Hallby SOKse80.4p
484Albert JónssonSfí80.4p
488Frida HallquistÅsarna IKse80.3p
488Johan AhlströmSävast Ski Team IFse80.3p
488Adam WestmanHudiksvalls IFse80.3p
488Albin JohanssonSätra IFse80.3p
488Simeon HamiltonStratton Mountain Schoolus80.3p
488Felix SelinIFK Kirunase80.3p
488Olle Olsson BadTullus Sgse80.3p
488Sindre Skar BjoernestadBærums Skiklubb80.3p
488Stanislav RezacSilvini Madshus team80.3p
488Thomas Hjalmar WestgaardIrland80.3p
498Jenny SolinSollefteå Skidor IFse80.2p
498Joakim StåhlJärbo IFse80.2p