Kom ihåg mig!
[Dölj]Obs!
Rankingen är under utveckling!

Rankingsystemet på Skidresultat.se är under utveckling och kan innehålla felaktigheter, konstigheter eller rena orättvisor.

Om du hittar något som verkar konstigt så tveka inte att höra av dig (här)!

Rankingpoängen räknas ut efter hur långt efter täten man är och vilka poäng som de i täten har. Den kan alltså inte jämföras med FIS-rankingen som räknas ut på ett helt annat sätt.

Den som är intresserad av hur rankingpoängen mer exakt räknas ut kan läsa mer här: Info om rankingsystemet

Dölj filter



Född innan (årtal)
Född efter (årtal)
Klubb:
1Marcus HellnerGellivare Skidallians IKse95.0p
2Martin JohanssonIFK Mora SKse94.1p
3Björn SandströmPiteå Elit SKse94.0p
4Jens BurmanÅsarna IKse93.8p
4Simon AnderssonFalun Borlänge SKse93.8p
6Anders SvaneboStockviks SFse93.7p
7Daniel RickardssonHudiksvalls IFse93.5p
8Axel EkströmGarphyttans IFse93.4p
9Anders SödergrenHudiksvalls IFse93.3p
9Petter EngdahlÖstersunds SKse93.3p
11Viktor ThornUlricehamns IFse93.1p
12Karl-Johan WestbergBorås SKse92.9p
13Simon LagesonÅsarna IKse92.8p
13Gustav ErikssonFalun Borlänge SKse92.8p
15Marcus RuusÅsarna IKse92.4p
16Oscar PerssonSK Borese92.3p
17Marcus FredrikssonLycksele IFse92.2p
18Teodor PetersonIFK Umeåse92.1p
19Viktor BrännmarkPiteå Elit SKse92.0p
19Mikael NorbergPiteå Elit SKse92.0p
21Robin NorumIFK Umeåse91.9p
22Daniel SvenssonIFK Mora SKse91.8p
22Gabriel ThornSK Borese91.8p
24Anton HedlundFalun Borlänge SKse91.7p
25Anders JonssonStockviks SFse91.6p
25Oscar KardinÖstersunds SKse91.6p
25Lars NelsonÅsarna IKse91.6p
28Oskar SvenssonFalun Borlänge SKse91.4p
29Gustav NordströmBorås SKse91.2p
29Johan HäggströmPiteå Elit SKse91.2p
29Eddie EdströmStockviks SFse91.2p
32Fredrik ByströmOrsa SKse91.1p
32Andreas HolmbergIFK Mora SKse91.1p
34Bill ImpolaSK Borese91.0p
35Erik SilfverIFK Umeåse90.9p
35Anton KarlssonSockertoppen IF90.9p
35Anton LindbladHudiksvalls IFse90.9p
38Jens AnderssonKalix SKse90.8p
38Max NovakOfferdals SKse90.8p
40Jimmie JohnssonRembo IKse90.7p
40Victor GustafssonIFK Mora SKse90.7p
42Marcus GrateIFK Umeåse90.6p
43Patrik TallbomÖstersunds SKse90.5p
43Lucas LennartssonGarphyttans IFse90.5p
43Håkan EmilssonOfferdals SKse90.5p
43Karl Johan DyvikIFK Mora SKse90.5p
43Edvard SundmanÅsarna IKse90.5p
48Pontus HermanssonSK Borese90.4p
49Filip DanielssonSK Borese90.3p
50Nils PerssonÖstersunds SKse90.2p
50Tom FahlénLandsbro IF SKse90.2p
52Olof JonssonTrillevallens Sportklubb90.1p
53Anton PerssonSK Borese90.0p
53Jesper NyströmFalun Borlänge SKse90.0p
55Alfred BuskqvistIK Sternse89.9p
56Emil PerssonÖstersunds SKse89.8p
57Erik AnderssonHudiksvalls IFse89.7p
57Gilberto PanisiFalun Borlänge SKse89.7p
59Carl QuicklundÖstersunds SKse89.6p
60Emil SvenssonÅsarna IKse89.5p
61Johannes EklöfIF Hallby SOKse89.4p
61Dario ColognaVal Müstairch89.4p
63Erik Melin-SöderströmÖstersunds SKse89.1p
64Andreas SvenssonUlricehamns IFse89.0p
64Martin Johnsrud SundbyRøa ILno89.0p
66Victor HallquistÅsarna IKse88.8p
67Daniel SöderstenOrsa SKse88.7p
67Jonas ErikssonFalun Borlänge SKse88.7p
69Henrik OttossonÅsarna IKse88.6p
69Martin HerbertSundbybergs IKse88.6p
69Adam LarssonFalun Borlänge SKse88.6p
69Klas NilssonSkellefteå XCse88.6p
73Johannes RingsbySK Borese88.5p
73Johan LövgrenVännäs SKse88.5p
73Petter HedmanIFK Umeåse88.5p
73Eric RosjöIF Hallby SOKse88.5p
77Fredrik AnderssonSollefteå Skidor IFse88.4p
77Leo JohanssonTorsby Idrottsgymnasium Längd88.4p
79Sergey UstiugovRussiaru88.3p
80Rasmus HörnfeldtÖstersunds SKse88.2p
80William PoromaaJohannisbergs AIKse88.2p
80Jonatan EngdahlTrillevallens Sportklubb88.2p
80Akira LentingTeam Akirajp88.2p
80Petter jr NorthugStrindheim ILno88.2p
80Jerry AhrlinTeam Tynellse88.2p
86Jens ErikssonDala-Floda IFse88.1p
86Fredrik HanssonIFK Mora SKse88.1p
86Konrad Mattsson MyhrÅsarna IKse88.1p
86Maurice ManificatDouanes/Agy ST Sigismondfr88.1p
90Simon PerssonIFK Umeåse88.0p
90Markus OttossonSkellefteå SKse88.0p
90Adam GillmanGarphyttans IFse88.0p
93Erik RostHudiksvalls IFse87.9p
93Alex HarveyClub Nordique Mont St. Anneca87.9p
95Arvid ForssÅsarna IKse87.8p
95Adam SteenAxa SCse87.8p
95Anton ElvsethLierne IL87.8p
95Lukas BauerDukla Libereccz87.8p
95Sjur RøtheVoss ILno87.8p
100Johan PerssonTrillevallens Sportklubb87.7p
100Jonathan EngströmBorås SKse87.7p
100Gustav RotvoldÅsarna IKse87.7p
100Marcus JohanssonUlricehamns IFse87.7p
100Finn Haagen KroghTverrelvdalen ILno87.7p
100Evgeniy BelovRussiaru87.7p
106Marcus LennartssonGarphyttans IFse87.6p
106Devon KershawOnaping Falls Nordics Ski Clubca87.6p
106Gustav BerglundStorvreta IKse87.6p
106Hans Christer HolundLyn Skino87.6p
110Emil JönssonAnnaEmil Sportklubb87.5p
110Niklas DyrhaugTydal ILno87.5p
110Nils AugustssonIFK Mora SKse87.5p
110Alexander KarlssonIFK Mora SKse87.5p
110Alexey PoltoraninKazakstankz87.5p
110Gustav JohanssonGellivare Skidallians IKse87.5p
116Jörgen BrinkDelsbo IFse87.4p
116Måns SunessonSellnäs IFse87.4p
116Jens SelahnStockviks SFse87.4p
116Jacob NystedtHudiksvalls IFse87.4p
120Emil IversenVarden ILno87.3p
120Niklas HenrikssonGellivare Skidallians IKse87.3p
120Didrik TønsethByåsen ILno87.3p
123Johan ForsbergIFK Umeåse87.2p
123Alexander LegkovDinamo Kievua87.2p
123Alexander BessmertnykhRussiaru87.2p
123Anders Nøstdahl GløersenRustad ILno87.2p
127Erik LiebackUlricehamns IFse87.1p
127Francesco de FabianiCS Esercitoit87.1p
129Mattias BångmanOfferdals SKse87.0p
129Axel AflodalSundbybergs IKse87.0p
129Stanislav VolzhentsevDinamo Kievua87.0p
132Kalle GräfningsKarlslunds IF SFse86.9p
132Jean Marc GaillardDouanes - Pays Rochoisfr86.9p
132Jonas DoblerSC Traunsteinde86.9p
132Axel BergstenIFK Skövde SKse86.9p
136Elias AnderssonSunderby SKse86.8p
136Andreas KatzSv Baiersbronnde86.8p
138Carl OlanderIK Sternse86.7p
138Ossian RosenbergDuveds IFse86.7p
138Hugo JacobssonFalun Borlänge SKse86.7p
141Eric SimonssonLandöns IFse86.6p
141John LagerskogÅre SLKse86.6p
141Anders SolinIFK Mora SKse86.6p
141David NordströmIFK Umeåse86.6p
141Henrik FjällborgGellivare Skidallians IKse86.6p
141Sergey TurychevUgra Svsm 2ru86.6p
141Martin JaksDukla Libereccz86.6p
141Matti HeikkinenVantaan Hiihtoseurafi86.6p
149Per-Olov SvahnBoxholm-Ekeby SKse86.5p
149Markus JohanssonZinkgruvans IFse86.5p
149Daniel HolmgrenIFK Umeåse86.5p
149Johan HerbertSundbybergs IKse86.5p
149Adam PerssonIF Hallby SOKse86.5p
149Maxim VylegzhaninDinamo Kievua86.5p
155Robin DuvillardEmhm - Villard De Lansfr86.4p
155Jonas BaumannTambo Splügencz86.4p
155Toni LiversGardes Frontièrech86.4p
158Markus JönssonTranemo IFse86.3p
158Noah HoffmanSki Snowboard Club Vailus86.3p
158Andrey LarkovRussiaru86.3p
161Fredrik AndreéBengtsfors Boisse86.2p
161Edvin AnderssonLandsbro IF SKse86.2p
161Curdin PerlBernina Pontresinach86.2p
161Emil TalsiÅsarna IKse86.2p
161Martin HammarbergSundsvalls OKse86.2p
166Bob ImpolaKopparbergs IFse86.1p
166Erik BjörkmanTäfteå IKse86.1p
166Chris Andre JespersenStrindheim ILno86.1p
166Andrew MusgraveTeam LeasePlan Go86.1p
170Anton MurtoGellivare Skidallians IKse86.0p
170Simon KarlssonIFK Umeåse86.0p
170Adrien BackscheiderGerardmerfr86.0p
170Tore Berdal BjörnsethTeam United Bakeriesno86.0p
170Giandomenico SalvadoriItalyit86.0p
175Robin BryntessonSockertoppen IF85.9p
175Joel LagerGarphyttans IFse85.9p
175Takatsugu UdaTokai Universityjp85.9p
178Fredrik ArnbergStockviks SFse85.8p
178Mikael SandgrenIFK Mora SKse85.8p
178Martin JohanssonKorsnäs IF SKse85.8p
178Axel JutterströmIFK Mora SKse85.8p
178Ebba AnderssonSollefteå Skidor IFse85.8p
178Oscar JohanssonZinkgruvans IFse85.8p
178Mathias RundgreenByåsen ILno85.8p
185John LeanderÅsarna IKse85.7p
185Paul Constantin PepeneRomaniaro85.7p
185Martin NyengetLillehammer SKno85.7p
188Johan KjølstadSkogn ILno85.6p
188Ivan BabikovFoothills Nordic Ski Clubca85.6p
188Thomas BingRhoener Wsv Dermbachde85.6p
191Ragnar Bragvin AndresenNjaardteam Jobzone85.4p
192John Kristian DahlStrindheim ILno85.3p
192Mattias EdvardssonÅrsunda IFse85.3p
192Dietmar NoecklerTeam Futura85.3p
192Eirik MysenOseberg Skilagno85.3p
196Daniel Myrmæl HelgestadByåsen ILno85.2p
196Oskar SvärdTvärreds IFse85.2p
196Hannes StenströmTrillevallens Sportklubb85.2p
196Carl RotvoldÅsarna IKse85.2p
196Isak AugustssonIFK Mora SKse85.2p
196Keishin YoshidaCold Weather Combat Training Unitjp85.2p
196Ilia ChernousovSKAru85.2p
196Roland ClaraG.S Fiamme Gialleit85.2p
196Bernhard TritscherSC Saalfeldenat85.2p
205Charlotte KallaPiteå Elit SKse85.1p
205Erik PerssonIF Hallby SOKse85.1p
205Antoine AugerSundbybergs IKse85.1p
208Calle HalfvarssonSågmyra SKse84.9p
208Sebastian OlssonStockviks SFse84.9p
208Miroslav RyplDukla Libereccz84.9p
208Mattia PellegrinG.S. Fiamme Oroit84.9p
208Sami JauhojärviVuokatti Ski Team Kainuufi84.9p
208Florian NotzTysklandde84.9p
214Dan MobergIFK Skövde SKse84.8p
214Tobias KöpmanIFK Mora SKse84.8p
214Pontus NordströmÖstervåla IFse84.8p
214Stian HoelgaardGjesdal ILno84.8p
214Anton ErikssonSollefteå SKse84.8p
214Ludwig TärningFalköpings AIK SKse84.8p
214Carl SchogsterIFK Umeåse84.8p
214Jan AntolecLks Poroniec Poroninpl84.8p
214Oscar ClaessonIF Hallby SOKse84.8p
214Rikard TynellGrycksbo IF OKse84.8p
214Tord Asle GjerdalenFossum IFno84.8p
225Imanol RojoAlpino Uzturrees84.7p
225Simen Krüger HegstadLyn Skino84.7p
225Petr KnopDukla Libereccz84.7p
228Sergei DolidovichBelarusby84.6p
228Morten Eide PedersenLillehammer SKno84.6p
230Adrian BergströmStrömnäs GIFse84.5p
230Jesper PerssonÅsarna IKse84.5p
230David LarssonHudiksvalls IFse84.5p
230Gabriel HöjlindIFK Mora SKse84.5p
230Emil WinsaSävast Ski Team IFse84.5p
230Veselin TsinzovAlexander Logisticsbg84.5p
230Callum WatsonCooma Ski Clubau84.5p
230Gabriel StridIFK Mora SKse84.5p
230Erik BjornsenApu Nordic Ski Centerus84.5p
239Fredrik OusbäckIFK Skövde SKse84.4p
239Sindre GrönflatenFjellørnen ILno84.4p
239Maciej StaregaUks Rawa Siedlcepl84.4p
239Nicklas JohanssonJärvsjöby IFse84.4p
239Jonathan HedbysNusnäs IF84.4p
244Elias DahlOfferdals SKse84.3p
244Emil ThyrènTrönö IKse84.3p
244Viktor AxelssonBorås SKse84.3p
244Jan SrailSK Nove Mesto Na Morave84.3p
244Martin MoellerDanmarkdk84.3p
249Gabriel HallquistÅsarna IKse84.2p
249Anna HaagAnnaEmil Sportklubb84.2p
249Gustav KvarnbrinkIFK Umeåse84.2p
249Graeme KillickPtarmigan Nordic Ski Clubca84.2p
249Lucas BoeglSC Gaissachde84.2p
254Lars-Åke StenmarkJunsele IFse84.1p
254Anders RoosÖstersunds SKse84.1p
254Petter EliassenTverrelvdalen ILno84.1p
254Anssi PentsinenJämsänkosken Ilvesfi84.1p
254Philipp HaelgNordic Club Liechtenstein84.1p
254Tim MagnussonIFK Mora SKse84.1p
254Andreas NygaardBurfjord ILno84.1p
261Simon ÅstotIFK Umeåse84.0p
261Elias AnderssonLandsbro IF SKse84.0p
261Jonathan NorderIF Hallby SOKse84.0p
264Joel BodénSkellefteå SKse83.9p
264Filip RosjöIF Hallby SOKse83.9p
264Johan EkbergNacka Värmdö SKse83.9p
264Therese JohaugNansen ILno83.9p
264Kjetil Hagtvedt DammenRustad ILno83.9p
269Erik WilhelmssonLidköpings VSKse83.8p
269Simon JonssonIF Hallby SOKse83.8p
271Henrik AlmGnosjö FKse83.7p
271Ola JonssonStorumans IKse83.7p
271Peter MlynarSkp Strbske Plesosk83.7p
271Ristomatti HakolaJämin Jännefi83.7p
275Raido RankelSkiclub Voruee83.6p
275Björn HänninenHögbo GIFse83.6p
275Per Kristian NygårdVestre Spone IFno83.6p
275Oscar OlssonHudiksvalls IFse83.6p
279Joakim LindbergGrytgöls IKse83.5p
279Linus LillsjöHällbybrunns IFse83.5p
279Johan HoelÅsen ILno83.5p
282David FriskIFK Mora SKse83.4p
282Stefan SunnerbergSK Ringense83.4p
282Patrik LindTunafors SKse83.4p
282Björn RydvallLycksele IFse83.4p
282Tobias NilssonIFK Umeåse83.4p
282Jesper ModinPiteå Elit SKse83.4p
282Erik EngelinOfferdals SKse83.4p
282Felix ForsbergJärpens SKse83.4p
282Magnus StensåsTydal ILno83.4p
282Kristoffer LamøyÅsen ILno83.4p
282Perttu HyvarinenRiistaveden Urheilijatfi83.4p
282Iivo NiskanenVuokatti Ski Team Kainuufi83.4p
294Hannes BoströmIFK Arvidsjaur SKse83.3p
294Evelina SettlinHudiksvalls IFse83.3p
294Stina NilssonIFK Mora SKse83.3p
294Karel TammjarvTartu Skiclubee83.3p
294Anton LaineKalix SKse83.3p
294Torleif SyrstadLundamo ILno83.3p
294Ivan Perrillat BoiteuxDouanes Grand-Bornandfr83.3p
294Anders Rennemo TettliLeksvik ILno83.3p
302Ronny WedinNorbergs SKse83.2p
302Mattias SundinVårby IKse83.2p
302Linn SömskarIFK Umeåse83.2p
302Simon StenbergKalix SKse83.2p
302Adam FellnerFenix Ski Team Jesenik83.2p
302Konstantin GlavatskikhDinamo Kievua83.2p
302Espen SundsvikFrol ILno83.2p
302Jason RueeschSki Club Davos83.2p
302André JakobssonÖstersunds SKse83.2p
311Samuel OskarssonSK Leksandse83.1p
311William SchultzIFK Umeåse83.1p
311David ThorellIK Sternse83.1p
314Ida IngemarsdotterÅsarna IKse83.0p
314Andreas KarlssonKalix SKse83.0p
314Marius Landsem MelhusHenning Slno83.0p
314Michail SemenovBelarusby83.0p
314Sebastian EisenlauerSC Sonthofende83.0p
314Maicol RastelliCS Esercitoit83.0p
320Sofia HenrikssonPiteå Elit SKse82.9p
320Emil LagergrenTynderö IKse82.9p
320Petter PerssonBorås SKse82.9p
320Jens HulgaardTäfteå IKse82.9p
324Øyvind Moen FjeldKjelsås ILno82.8p
324Oskar ÅrebäckBolidens SKse82.8p
324Erik GranströmStrömnäs GIFse82.8p
324Gustav JonssonHällbybrunns IFse82.8p
324Erik ErikssonGellivare Skidallians IKse82.8p
329Anders AuklandOseberg Skilagno82.7p
329Jennie ÖbergPiteå Elit SKse82.7p
329Vegard SivertsgårdÅlen ILno82.7p
329Nico LarssonBengtsfors Boisse82.7p
329Kein EinasteJoulu Skiclub82.7p
329Linus NygrenUlricehamns IFse82.7p
329Tommy GustavssonHemmingsmarks IFse82.7p
329Ville NousiainenTeam Peltonen82.7p
329Erik JohanssonTranemo IFse82.7p
338Robert ErikssonBjörkfors GOIFse82.6p
338Erik WickströmUlricehamns IFse82.6p
338Maja DahlqvistFalun Borlänge SKse82.6p
338Malte StefanssonOxbergs IFse82.6p
338Martin MickelsBålsta SKse82.6p
338Simen Håkon ØstensenTeam BN Bank82.6p
338Erik HUSBYLeik ILno82.6p
345Simon ÖbergKalix SKse82.5p
345Lasse HulgaardKøbenhavn SK82.5p
345Johan HundsethKolvereid ILse82.5p
345Ingvild Flugstad ØstbergGjøvik SK82.5p
345Johan KantoGöteborgs SKse82.5p
345Jakub GraefDukla Libereccz82.5p
351Jacob StarkStockviks SFse82.4p
351Gustav JohanssonUlricehamns IFse82.4p
351Lari LehtonenImatran Urheilijatfi82.4p
351Sindre Sætre HammerlundAsker SK82.4p
355Andre LarssonSvegs IKse82.3p
355Jonathan ModinSollefteå Skidor IFse82.3p
355Mats IversenVarden ILno82.3p
355Dusan KozisekDukla Libereccz82.3p
355Jesper ThorÅsarna IKse82.3p
355Vetle ThyliRaufoss bedriftsidrettslagno82.3p
355Albert AskengrenVisborgs OKse82.3p
355Alexander EngmanGellivare Skidallians IKse82.3p
355Mikael GunnulfsenØrn IFno82.3p
355Johan BergmanSollefteå Skidor IFse82.3p
355Jakub ANTOSCzech Republiccz82.3p
366Emma WikénÅsarna IKse82.2p
366Karl EdenrothStrömnäs GIFse82.2p
366Tobias LindmanStockviks SFse82.2p
366Karl IngardIK Rexse82.2p
366Jesper SvenskStora Tuna IK SKse82.2p
366Markus LundholmOK Renense82.2p
366Heidi WengIL I Bulno82.2p
373Arvid JonssonDuveds IFse82.1p
373Callum SmithHuntly Nordic Ski Clubgb82.1p
373Ole Morten FlatakerHommelvik ILno82.1p
373Andrei LamovÄlvdalens IF SKse82.1p
373Erik BertilssonIF Hallby SOKse82.1p
373Magnus NorøyFrol ILno82.1p
379Peter JohanssonLuleå Gjutarens IFse82.0p
379Torstein Buan RøvikVarden ILno82.0p
381Bernt NivaIFK Kirunase81.9p
381Jonatan SteenFalun Borlänge SKse81.9p
381Magnus GjemseVarden ILno81.9p
381Niklas NiskaOunasvaaran Hiihtoseurafi81.9p
381Jakob JanssonÖstersunds SKse81.9p
381Filip KyröHögbo GIFse81.9p
381Yury AstapenkaBelarusby81.9p
381Daniel NordeboGöteborgs SKse81.9p
389Jonny NilimaaAxa SCse81.8p
389Johan WesterlundPiteå Elit SKse81.8p
389Jonathan PerssonDomnarvets GOIFse81.8p
389Emrik NordgrenIFK Umeåse81.8p
393Filip ÖbergKalix SKse81.7p
393Lisa VinsaPiteå Elit SKse81.7p
393Lars Ove AunliStrindheim ILno81.7p
393Sindre Øwre HauganHommelvik ILno81.7p
397Maria RydqvistÄlvdalens IF SKse81.6p
397Helene SöderlundIFK Mora SKse81.6p
397Oscar LindellStockviks SFse81.6p
397Anna DyvikFalun Borlänge SKse81.6p
397Oskar LundqvistSellnäs IFse81.6p
397Moa Molander KristiansenÅsarna IKse81.6p
397Jakob FridesjöSävast Ski Team IFse81.6p
397Mattias WidmarkSvegs IKse81.6p
405Joel ÅströmBodens SKse81.5p
405Oskar Suomi OlssonIFK Mora SKse81.5p
405Petr NovakLk Slovan Karlovy Varycz81.5p
405Simeon DeyanovTrillevallens Sportklubb81.5p
405Alfred NilssonFilipstads SFse81.5p
405Jonas GranlundHudiksvalls IFse81.5p
411Martin RosvallLycksele IFse81.4p
411Jonna SundlingIFK Umeåse81.4p
411Harald EklöfIF Hallby SOKse81.4p
411Felix ErlanderHudiksvalls IFse81.4p
411Clement ParisseMegevefr81.4p
416Maria GräfningsKarlslunds IF SFse81.3p
416Hanna FalkUlricehamns IFse81.3p
416Oscar LindholmHudiksvalls IFse81.3p
416Valdemar NilssonBodens SKse81.3p
416Oscar BröteSundbybergs IKse81.3p
416Kris FreemanWaterville Valley Bbtsus81.3p
422Maria NordströmUlricehamns IFse81.2p
422Albert CarlingFalu IKse81.2p
422Pawel KliszLks Klimczokpl81.2p
422Ueli SchniderGardes Frontièrech81.2p
422Alexis JeannerodCsrpontarlier81.2p
422Jonathan DahlbergSkellefteå SKse81.2p
428Martin GottingUlricehamns IFse81.1p
428August SpikSK Leksandse81.1p
428Anton EnbergFalun Borlänge SKse81.1p
428Joel AnderssonIFK Mora SKse81.1p
428Hugo ErikssonHägglunds Ski Team SKse81.1p
428Ludvig HolmbergUlricehamns IFse81.1p
428Zackarias BjörnRembo IKse81.1p
428Hallvard LøfaldIK Rindals-Troll81.1p
428Jessica DigginsStratton Mountain Schoolus81.1p
428Einar Flaktveit Viking MoxnesViking Tifno81.1p
428Magnus NäslundIFK Strömsundse81.1p
428Anders BoströmCcc100081.1p
440Emil JohanssonIK Jarl Rättvikse81.0p
440Jesper NilssonUlricehamns IFse81.0p
440Jonas Åsander GrahnHudiksvalls IFse81.0p
440John Magnus HaugenHommelvik ILno81.0p
440Simen Andreas SveenRing ILno81.0p
440Audun ErikstadVadsø SKno81.0p
440Anders HøstLyn Ski81.0p
447Sara LindborgÖstersunds SKse80.9p
447Truls TorvikVarden ILno80.9p
447Lovisa ModigSävast Ski Team IFse80.9p
447Andrew NewellStratton Mountain Schoolus80.9p
447Philip KristofferssonAlnö SKse80.9p
452Lars SutherIFK Mora SKse80.8p
452Sofie ElebroIFK Umeåse80.8p
452Frida KarlssonSollefteå Skidor IFse80.8p
452Gaute IversenVarden ILno80.8p
452Johannes EngdahlDomnarvets GOIFse80.8p
452Krista LahteenmakiIkaalisten Urheilijatfi80.8p
452Erik ThornBengtsfors Boisse80.8p
452Emil HagströmGarphyttans IFse80.8p
452Elin MohlinÅsarna IKse80.8p
452Ragnhild HagaÅsen ILno80.8p
452Espen Udjus FrorudSkiptvet IL80.8p
452Elis WeslienNybro Skise80.8p
452Kerttu NiskanenViereman Koittofi80.8p
465Jesper PetterssonStrömnäs GIFse80.7p
465Astrid Uhrenholdt JacobsenHeming ILno80.7p
465Kristian GræsliHamar SKno80.7p
465Bruno DebertolisSci Nordico Sportful80.7p
465Luca ORLANDIG.S. Fiamme Oroit80.7p
465Torstein Haaker DagestadNorwayno80.7p
465Mickael BobergÄlvdalens IF SKse80.7p
472Erik NeroMullsjö SOKse80.6p
472Mia ErikssonPiteå Elit SKse80.6p
472Hedda BångmanOfferdals SKse80.6p
472Edvin MurtoGellivare Skidallians IKse80.6p
472Anton SwedbergBorås SKse80.6p
472Oskar AhnbrinkSundbybergs IKse80.6p
472Rune Malo OedegaardTeam Synnfjell80.6p
472Jørgen Sæternes UlvangVarden ILno80.6p
480Emil NyengRingebu Fåvang SK80.5p
480Anne KylloenenKainuun Hiihtoseurafi80.5p
480Michael SomppiLappe Nordic Ski Clubca80.5p
480Petra NovakovaLK Slovan Karlovy Vary CS MV80.5p
480Mauro BRIGADOITeam Futura Robinsonpetshop80.5p
480Erik ViklundBondsjöhöjdens IKse80.5p
486Oscar BergströmIFK Mora SKse80.4p
486Martin LindkvistIFK Mora SKse80.4p
486Edvin ClaessonIF Hallby SOKse80.4p
486Albert JónssonSfí80.4p
490Frida HallquistÅsarna IKse80.3p
490Johan AhlströmSävast Ski Team IFse80.3p
490Adam WestmanHudiksvalls IFse80.3p
490Albin JohanssonSätra IFse80.3p
490Simeon HamiltonStratton Mountain Schoolus80.3p
490Felix SelinIFK Kirunase80.3p
490Olle Olsson BadTullus Sgse80.3p
490Sindre Skar BjoernestadBærums Skiklubb80.3p
490Stanislav RezacSilvini Madshus team80.3p
490Thomas Hjalmar WestgaardIrland80.3p
Ad