Kom ihåg mig!
[Dölj]Obs!
Rankingen är under utveckling!

Rankingsystemet på Skidresultat.se är under utveckling och kan innehålla felaktigheter, konstigheter eller rena orättvisor.

Om du hittar något som verkar konstigt så tveka inte att höra av dig (här)!

Rankingpoängen räknas ut efter hur långt efter täten man är och vilka poäng som de i täten har. Den kan alltså inte jämföras med FIS-rankingen som räknas ut på ett helt annat sätt.

Den som är intresserad av hur rankingpoängen mer exakt räknas ut kan läsa mer här: Info om rankingsystemet

Dölj filter



Född innan (årtal)
Född efter (årtal)
Klubb:
1Marcus JohanssonUlricehamns IFse87.9p
2Anton KarlssonSockertoppen IF87.4p
3Karl-Johan WestbergBorås SKse86.8p
4Stian HoelgaardTeam Koteng86.6p
5Tom FahlénLandsbro IF SKse86.4p
6Jens ErikssonDala-Floda IFse86.1p
6Oscar KardinTeam Ragde Eiendom86.1p
8Victor GustafssonIFK Mora SKse85.9p
8Markus OttossonSkellefteå SKse85.9p
10Torleif SyrstadTeam Koteng85.5p
11Alfred BuskqvistIK Sternse85.3p
12Marcus FredrikssonLycksele IFse85.2p
13Robin NorumIFK Umeåse85.1p
13Andreas SvenssonUlricehamns IFse85.1p
13Lasse EricssonNybro Skise85.1p
16Leo JohanssonSkillingaryds FKse84.9p
17Gustav NordströmBorås SKse84.7p
18Tobias WestmanGöteborgs SKse84.5p
18Erik SilfverIFK Umeåse84.5p
18Gabriel StridIFK Mora SKse84.5p
21Johannes EklöfIF Hallby SOKse84.4p
22Johan EkbergNacka Värmdö SKse84.0p
23Tore Berdal BjörnsethTeam Koteng83.7p
24Anton LindbladHudiksvalls IFse83.6p
24Simon JonssonIF Hallby SOKse83.6p
26Markus JönssonTranemo IFse83.5p
27Jimmie JohnssonRembo IKse83.4p
28Oscar PerssonSK Borese83.3p
28Bob ImpolaTeam Serneke83.3p
28Viktor ThornUlricehamns IFse83.3p
31Erik BertilssonIF Hallby SOKse83.2p
32Marcus RuusÅsarna IKse83.1p
32Gustaf BerglundIFK Mora SKse83.1p
34Øyvind Moen FjeldKjelsås ILno82.9p
34Johan KantoGöteborgs SKse82.9p
36Edvin AnderssonLandsbro IF SKse82.8p
37Max NovakOfferdals SKse82.7p
37Mattias BryntessonTrollhättans SOKse82.7p
39Gabriel ThornSK Borese82.5p
40Pontus HermanssonSK Borese82.3p
41Pontus NordströmÖstervåla IFse82.2p
41Måns SunessonSellnäs IFse82.2p
41Robert BrundinKarlslunds IF SFse82.2p
44John Kristian DahlTeam Koteng82.1p
45Oskar SvenssonFalun Borlänge SKse81.9p
46Jörgen BrinkBrink Ski Team81.7p
46Gustav AflodalOfferdals SKse81.7p
48Daniel RickardssonHudiksvalls IFse81.6p
48Calle HalfvarssonSågmyra SKse81.6p
48Adam LarssonFalun Borlänge SKse81.6p
48Ludwig TärningTeam Serneke81.6p
48Elias AnderssonLandsbro IF SKse81.6p
48Simon AnderssonFalun Borlänge SKse81.6p
54Fredrik OusbäckIFK Skövde SKse81.5p
54Simon MagnussonOK Stigense81.5p
54Amund HoelTeam Bragvin81.5p
57Fredrik ByströmOrsa SKse81.4p
58Anton HedlundFalun Borlänge SKse81.3p
58Jonathan NorderIF Hallby SOKse81.3p
58Ådne Holter GigernesNes Skise81.3p
58Anders HøstTeam Serneke81.3p
62Anton PerssonSK Borese81.2p
63Andreas HolmbergTeam Serneke81.1p
64Gilberto PanisiFalun Borlänge SKse81.0p
65Lucas LennartssonGarphyttans IFse80.8p
66Jesper NyströmFalun Borlänge SKse80.7p
67Dan MobergIFK Skövde SKse80.6p
67Adam GillmanGarphyttans IFse80.6p
67Rikard TynellGrycksbo IF OKse80.6p
67Karl HjalmarssonIK Sternse80.6p
71Johannes AnderssonIF Ski Team Skånese80.5p
71Tord Asle GjerdalenRagde Eiendom80.5p
73Emil JohanssonIK Jarl Rättvikse80.3p
74Johannes RingsbySK Borese80.2p
74Erik PerssonIF Hallby SOKse80.2p
76Chris Andre JespersenTeam Koteng80.1p
77Jonathan HedbysNusnäs IF80.0p
78Jonathan EngströmBorås SKse79.9p
78Viktor AxelssonBorås SKse79.9p
80Filip DanielssonSK Borese79.7p
80Alexis JeannerodTeam Bauer79.7p
82Philip AskerothAktivitus Sports Clubse79.6p
83Anders AuklandTeam Ragde Eiendom79.5p
83Magnus NäslundIFK Strömsundse79.5p
85Emil PerssonÖstersunds SKse79.4p
85Morten Eide PedersenTeam BN Bank79.4p
85Christofer ErikssonFörsvarets Skse79.4p
88Fredrik NilssonNybro Skise79.2p
89Axel AflodalOfferdals SKse79.0p
89Adam PerssonTeam Bragvin79.0p
91Axel JutterströmIFK Mora SKse78.9p
91Ludvig HolmbergUlricehamns IFse78.9p
91Emil FolkessonNybro Skise78.9p
94Anders SvaneboStockviks SFse78.8p
95Daniel SvenssonIFK Mora SKse78.7p
95Adam BlombergGöteborgs SKse78.7p
95Alexander KarlssonIFK Mora SKse78.7p
95Jacob NystedtHudiksvalls IFse78.7p
95Vetle ThyliTeam Kaffebryggeriet78.7p
100Rasmus BlomSK Borese78.6p
100Petter PerssonBorås SKse78.6p
100Anders CarlsonSOK 68se78.6p
100Clement MaillerRossignol78.6p
100Fredrik WallströmNaprapat Walle Skidklubb78.6p
105Carl OlanderIK Sternse78.5p
105Hugo JacobssonFalun Borlänge SKse78.5p
107Linus LarssonKarlslunds IF SFse78.4p
108Marcus GrateIFK Umeåse78.3p
108Adam AxelssonHvetlanda SKse78.3p
110Eric RosjöIF Hallby SOKse78.2p
111Johan KjølstadSkogn ILno78.1p
111Henrik AlmGnosjö FKse78.1p
111Viktor AskingIF Ski Team Skånese78.1p
114Karl Johan DyvikIFK Mora SKse78.0p
115Erik Melin-SöderströmÖstersunds SKse77.8p
116Tobias ArvidssonLima IFse77.7p
116Martin NyengetLillehammer SKno77.7p
116Andreas NygaardBurfjord ILno77.7p
119Ronny WedinNorbergs SKse77.6p
119Nils PerssonÖstersunds SKse77.6p
119Linus af WåhlbergÖlands SK77.6p
122Patrik TallbomÖstersunds SKse77.3p
122Jonas BöhlmarkNacka Värmdö SKse77.3p
124Jan SrailTeam Bauer77.2p
124Olof JonssonTrillevallens Sportklubb77.2p
126Markus JohanssonZinkgruvans IFse77.0p
126Emil DanielssonHögbo GIFse77.0p
126Axel BergstenIFK Skövde SKse77.0p
126Claes SteimertMälarö SOKse77.0p
130Viktor HanssonBrohyttans IF76.9p
131Erik LiebackUlricehamns IFse76.7p
132Simen Håkon ØstensenTeam BN Bank76.6p
133Johan ForsbergIFK Umeåse76.5p
133Mikael MagnussonNybro Skise76.5p
133Andreas BlohmFilipstads SFse76.5p
133Nicklas JohanssonJärvsjöby IFse76.5p
133Torgeir Skare ThygesenTeam Kaffebryggeriet76.5p
133Eirik AsdølNorconsult76.5p
139Simon KarlssonIFK Umeåse76.4p
140Marcus UllmanOK Alehofse76.3p
140Anton EnbergFalun Borlänge SKse76.3p
140Karl StarkVaggeryds SOKse76.3p
140Harald ÖstensenIFK Skövde SKse76.3p
140Jonas ErikssonIFK Mora SKse76.3p
140Gustaf NiordVreta Skid o Mkse76.3p
146Mikael SandgrenIFK Mora SKse76.2p
146Mats RisbergIF Ski Team Skånese76.2p
146Stefan JohanssonXC Sthlm Ski Club76.2p
149Jerry AhrlinTeam Tynellse76.1p
150Maria NordströmBorås SKse76.0p
150Mårten GeddaIK Sternse76.0p
152Daniel HolmgrenIFK Umeåse75.9p
152Thomas GifstadRustad ILno75.9p
154Martin HerbertIFK Mora SKse75.8p
154Gabriel HöjlindIFK Mora SKse75.8p
154Lars Ove AunliStrindheim ILno75.8p
157Linn SömskarIFK Umeåse75.7p
157Erik AnderssonHudiksvalls IFse75.7p
159Elis BergSunne SLFse75.6p
159Jan AntolecTeam Bauer75.6p
161Albin JohanssonSätra IFse75.5p
161Gustav ErikssonIFK Mora SKse75.5p
163Jakob ThellsénVreta Skid o Mkse75.4p
163Mattias EdvardssonÅrsunda IFse75.4p
163Björn HaringXC Sthlm Ski Club75.4p
166Marcus LennartssonGarphyttans IFse75.3p
167Adam SteenAxa SCse75.2p
167Carl TroedssonStockholms RKse75.2p
167Magnus HampIK Sternse75.2p
170Erik WilhelmssonLidköpings VSKse75.1p
171Mattias ClaessonOK Landehofse75.0p
172Eddie EdströmAnkarsvik74.9p
172Erik SjöbergEksjö SOKse74.9p
172Alfred NilssonFilipstads SFse74.9p
175Daniel OlssonGarphyttans IFse74.8p
175Emil HagströmGarphyttans IFse74.8p
175Isac HolmströmIF Sibbo Vargarne74.8p
178Anton ErikssonSollefteå Skidor IFse74.7p
178Albin PerssonTranemo IFse74.7p
178Isak LiebackUlricehamns IFse74.7p
178Petter jr NorthugStrindheim ILno74.7p
178Lukas BauerTeam Bauer74.7p
178Johannes JilleröTrollhättans SOKse74.7p
178Johan KlingaPumpen SK74.7p
185Joakim StåhlJärbo IFse74.5p
185Daniel NordeboGöteborgs SKse74.5p
187David JönssonIK Hakarpspojkarnase74.4p
187Jonna SundlingIFK Umeåse74.4p
187Vegard VinjeLyn Skino74.4p
190Joel ErnstssonFinspångs SOKse74.3p
191Hannes StenströmTrillevallens Sportklubb74.2p
191Candide PralongRossignol74.2p
191Daniel StockNorges Skiforbund74.2p
191Kjetil Hagtvedt DammenRustad ILno74.2p
191Rasmus HelgessonÖlands SK74.2p
196Simon ÅstotIFK Umeåse74.1p
196Ola KarlssonÖstersunds SKse74.1p
198Bill ImpolaSK Borese74.0p
198Gustav JohanssonUlricehamns IFse74.0p
198Kein EinasteJoulu Skiclub74.0p
198Runar Skaug MathisenTeam Telemark74.0p
202Akira LentingTeam Akirajp73.9p
202Ilia ChernousovTeam Bauer73.9p
202Viktor MäenpääTeam Mäenpää73.9p
205Torbjörn GustafssonBorås GIFse73.8p
205Johan HerbertIFK Mora SKse73.8p
205Oscar ClaessonIF Hallby SOKse73.8p
205Martin MickelsBålsta SKse73.8p
209Thomas FällgrenArvika ISse73.7p
210Sandra OlssonMalungs IFse73.6p
210Sebastian SamuelssonSollefteå Skidor IFse73.6p
210Alexander JonssonIF Hallby SOKse73.6p
213Simon HallströmIdre SKse73.5p
213Moa HanssonLandsbro IF SKse73.5p
213Petr NovakVltava Fund Craft Team73.5p
213Andreas BerntssonGöteborgs SKse73.5p
213Lauri LepistoKouvolan Hiihtoseurafi73.5p
218Ragnar Bragvin AndresenNjaardteam Jobzone73.4p
218Mikael AnderssonSkeriol IF73.4p
218Björn WennblomXC Sthlm Ski Club73.4p
221Anders BöhlmarkXC Sthlm Ski Club73.3p
222Ulf JanssonÖstervåla IFse73.2p
222Maja DahlqvistFalun Borlänge SKse73.2p
222Anders MagnussonIK Sternse73.2p
222Anders HolmerStockholms RKse73.2p
226Stefan EkmanStrömsbergs IFse73.1p
226Sebastian OlssonStockviks SFse73.1p
226Eugeniy DementievDinamo Kievua73.1p
226Jesper SpjuthIF Ski Team Skånese73.1p
230Rickard BergengrenIF Ski Team Skånese73.0p
230Olle WestinIK Sternse73.0p
232Erik WickströmUlricehamns IFse72.9p
232Gustav JohnssonIFK Mora SKse72.9p
234Mattias QvarnströmLekeryd-Svarttorps SKse72.8p
234David ThorellIK Sternse72.8p
234Adam FellnerTeam Bauer72.8p
237Andreas VikerIK Sternse72.7p
238Robert ErikssonBjörkfors GOIFse72.6p
239Lina KorsgrenTeam Brunbergs Bygg72.5p
239Thomas WollentzHalmstads Skidklubbse72.5p
241Henrik WallinBrovallens IFse72.4p
241Tommy BylundGöteborgs SKse72.4p
243Per LöwendahlGöteborgs SKse72.3p
243Emil LundborgSya SKse72.3p
243Britta Johansson NorgrenSollefteå Skidor IFse72.3p
246Julia AngelsiööTeam Serneke72.2p
246Adam BomanTranemo IFse72.2p
246Ragnar CronaGöteborgs SKse72.2p
246Oskar GrangertIK Nocout.sese72.2p
246Per Henrik SundellHammerdals IFse72.2p
251Edvard NilssonFilipstads SFse72.1p
251Anders RoosÖstersunds SKse72.1p
251Jakob JanssonÖstersunds SKse72.1p
251Johan MyhrBravura Sportsclub72.1p
251Håvard Solås TaugbølNsf Rekruttlandslag72.1p
251Antoine AugerHaute Savoie Nordic Team72.1p
257Tommie LindblomStockholms RKse72.0p
257Atle SmenesÅsarna IKse72.0p
257Ståle FenstadRustad ILno72.0p
260Pawel KliszTeam Bauer71.9p
260Francesco BecchisUnder UP71.9p
260Truls GisselmanRehns BKse71.9p
260Kennet BerglundBravur Sports Club71.9p
264Magnus HedlundGranbergsdals IFse71.8p
264Peter GerdlöfHäverödals SKse71.8p
264Mats Håkon BredaSande Sportsklubb71.8p
264Kenneth IngemarssonIK Sternse71.8p
264Bruno DebertolisTeam Trentino Robinson Trainer71.8p
264Markus BäckXC Sthlm Ski Club71.8p
264Nick BergOrsa SKse71.8p
264Maria GräfningsTeam Parkettpartner71.8p
272Alexander MelinSundbybergs IKse71.7p
272Richard BrankellGöteborgs SKse71.7p
272Melker ElofssonLandsbro IF SKse71.7p
275Erik JohanssonTranemo IFse71.6p
275Mads BerthelsenStjerneskolanse71.6p
275Jonathan EdmanIFK Umeåse71.6p
278Martin OttossonSkellefteå SKse71.5p
278Jacob SöderqvistBrovallens IFse71.5p
278Simen Nordli EngebretsenTeam Parkettpartner71.5p
278Jörgen RoosBrunflo IFse71.5p
278David RanfalkIK Sternse71.5p
283Daniel JonssonPumpen SK71.3p
284Martin DanklintTranemo IFse71.2p
284Hugo HilmerssonGöteborgs SKse71.2p
284Albert AskengrenVisborgs OKse71.2p
284Erik SkottAapua IFse71.2p
284Jan KoristekSki Team Jase Latky71.2p
289Andreas NilssonIK Sternse71.1p
289Hanna FalkUlricehamns IFse71.1p
289Joakim BydingerSölvesborg71.1p
289Oscar JohanssonZinkgruvans IFse71.1p
289Elis TingelöfSollefteå Skidor IFse71.1p
289Axel SvenssonLandsbro IF SKse71.1p
289Fredrik JohanssonVästerås Skidklubbse71.1p
289Kristian OlofssonHestra IFse71.1p
297Frank KiereckKarlslunds IF SFse70.9p
297Fredrik AndreéBengtsfors Boisse70.9p
297Emil NykvistSunne SLFse70.9p
297Filip RosjöIF Hallby SOKse70.9p
297Björn HänninenHögbo GIFse70.9p
297Raimo VigantsMadona70.9p
303Magnus GraasOK Linnése70.8p
303Emilia LindstedtFalun Borlänge SKse70.8p
303Ludvig SvenningssonUlricehamns IFse70.8p
306Anders SörenssonTanums IFse70.7p
306Jens HulgaardKøbenhavn SKdk70.7p
306Emanuele BecchisSki Avis Borgo70.7p
309Emrik NordgrenIFK Umeåse70.6p
309Daniel EhnPumpen SK70.6p
309Fredrik KarlssonXC Sthlm Ski Club70.6p
309Elin MohlinHudiksvalls IFse70.6p
309Rickard MolinNaprapat Walle Skidklubb70.6p
314Johan FurunäsIFK Mariefredse70.5p
314Erik HållströmNaprapat Walle Skidklubb70.5p
314Isak NilssonGnosjö FKse70.5p
314Kenneth NybohmSundbybergs IKse70.5p
314Leif EklundIFK Skövde SKse70.5p
314Benjamin LembkeLinköpings SKse70.5p
320Eric CarlssonIFK Umeåse70.4p
320Hampus BodinSollefteå Skidor IFse70.4p
320Larz AnderssonKarlslunds IF SFse70.4p
323Claes OlssonGöteborgs SKse70.3p
324Tomas JelinekSundbybergs IKse70.2p
324Elias AnderssonSunderby SKse70.2p
324Rikard WestinSollefteå Skidor IFse70.2p
324Magnus HaglundÅkersberga SKse70.2p
328John EnanderUlricehamns IFse70.1p
328Tommy HedlundUmedalens IFse70.1p
330Thomas PerssonTranemo IFse70.0p
330Anders SolinIFK Mora SKse70.0p
330Jörgen LindgrenIK Sternse70.0p
330Jonas HägerRyda SKse70.0p
334Patrik LindTunafors SKse69.9p
334Erik NeroMullsjö SOKse69.9p
334Max AnderssonDomnarvets GOIFse69.9p
334Alexander GidlundHägglunds Ski Team SKse69.9p
334Andreas BerthagenStorvreta IKse69.9p
334Tim MagnussonIFK Mora SKse69.9p
340Magnus CalestamIF Hagen SKse69.8p
340Anders JohanssonRyda SKse69.8p
340Arvid VärmsjöSK Borese69.8p
340Fredrik HanssonÅre Björnen Skidcenter69.8p
340Frida ErkersIFK Mora SKse69.8p
340Hanna AbrahamssonEksjö SOKse69.8p
340Petter EliassenTverrelvdalen ILno69.8p
340Björn LystedtNacka Värmdö SKse69.8p
340Elis WeslienNybro Skise69.8p
340Michael KuisleTeam Forever Nordic69.8p
350Peter ThunvallFöreningen IKJ Haningese69.7p
350Joel LagerGarphyttans IFse69.7p
350Fredric KillénOK Skogsvargarnase69.7p
353Sofie ElebroTeam Ragde Eiendom69.6p
353Lotta Udnes WengNes Skise69.6p
355Per Olov AnderssonVästerås Skidklubbse69.5p
355Jackline LocknerHudiksvalls IFse69.5p
355Moa OlssonFalun Borlänge SKse69.5p
355Erik GranströmStrömnäs GIFse69.5p
355Fredrik StrömBålsta SKse69.5p
355Oskar EkholmKarlslunds IF SFse69.5p
355Jonas SjölinNässjö SFse69.5p
362Niklas HärdinNorrbärke SKse69.4p
362Claes RosenqvistFalun Borlänge SKse69.4p
362Albin LundqvistGillberga SKse69.4p
362Emil SimuLuleå Gjutarens IFse69.4p
362Terese TherellIFK Umeåse69.4p
362Hans MäenpääTeam Mäenpää69.4p
368Tobias KöpmanIFK Mora SKse69.3p
368Frida HallquistÅsarna IKse69.3p
368Joakim OlssonTrosabygdens OKse69.3p
368Fredrik RosénJönköpings OKse69.3p
368Benjamin TerentRehns BKse69.3p
368Anssi PentsinenJämsänkosken Ilvesfi69.3p
368Albin HallanderVreta Skid o Mkse69.3p
368Mauro BRIGADOITeam Trentino Robinson Trainer69.3p
368Andreas LundhHalmstad OKse69.3p
377Hannes BoströmIFK Arvidsjaur SKse69.2p
377Anders BergvallIK Sternse69.2p
377Jonas NilssonRoslagsbro IFse69.2p
380Kalle GräfningsKarlslunds IF SFse69.1p
380Zackarias BjörnRembo IKse69.1p
380Henrik UlldahlJönköpings OKse69.1p
380Peter Gustavsson JosephsonOK Stigense69.1p
384Harald EklöfIF Hallby SOKse69.0p
384Peter BernrothBurseryds IFse69.0p
384Jonas NilssonStockholms RKse69.0p
387Antonio CicchettiVästerås Skidklubbse68.9p
387Martin LindkvistIFK Mora SKse68.9p
387Johanna SkottheimSälens IFse68.9p
387Mattias TörnqvistGarphyttans IFse68.9p
387Kevin HenrikssonGarphyttans IFse68.9p
392Peter EichSG Oberammergaude68.8p
392Jesper LarssonVäsby SKse68.8p
392Lisa K SvenssonÅsarna IKse68.8p
392Maria JonassonÖstersunds SKse68.8p
392Emma RibomPiteå Elit SKse68.8p
392Oliver AngelsiööStorvreta IKse68.8p
392Jonatan PalanderSellnäs IFse68.8p
392Kaj NironenIFK Skövde SKse68.8p
392Mikael GunnulfsenØrn IFno68.8p
392Johan LintzénBergnäsets AIKse68.8p
402Niclas HanssonBurseryds IFse68.7p
402Joel WessmanVreta Skid o Mkse68.7p
402Bastien PoirrierTeam Jobstation68.7p
402Olle FrykfeldtdIK Hakarpspojkarnase68.7p
402Kristian FuruskogBerga SOKse68.7p
407Evelina SettlinHudiksvalls IFse68.6p
407Ulf AngelsiööStorvreta IKse68.6p
407Astrid Øyre SlindTeam Koteng68.6p
407Oskar ÅslundÖstersunds SKse68.6p
407Vinjar SkogsholmÅslia Skilagno68.6p
412Fredrik NormanGöteborgs SKse68.5p
412Laila KveliTeam Tynellse68.5p
412Erika KarlssonNybro Skise68.5p
412Romain BalieuStockholms RKse68.5p
416Annika LöfströmÅrsunda IFse68.4p
416Johannes KnollNybro Skise68.4p
416Oskar SvärdTvärreds IFse68.4p
416Jens SelahnStockviks SFse68.4p
416Edwin FranzenIFK Mora SKse68.4p
421Johan KällBorås GIFse68.3p
421André JakobssonÖstersunds SKse68.3p
423Erik SvenssonKarlslunds IF SFse68.2p
423Olivia AlmStrömnäs GIFse68.2p
423Bengt BernFK Herkulesse68.2p
426Kent TigerbergLidköpings VSKse68.1p
426Evelina BångmanTeam Mäenpää68.1p
426Sebastian NilssonOK Landehofse68.1p
426Tommy JonssonSävedalens AIKse68.1p
426Mikael MarkstedtStockholms RKse68.1p
431Kristina AxelssonSya SKse68.0p
431Linus NilssonIFK Umeåse68.0p
431Jerry DanielssonIF Ålandax68.0p
434David FriskIFK Mora SKse67.9p
435Jesper PetterssonStrömnäs GIFse67.8p
435Ulrika AxelssonSya SKse67.8p
435Oskar AhnbrinkSundbybergs IKse67.8p
435Joachim Weel RosboKøbenhavn SKdk67.8p
435Jacopo GiardinaTeam Futura67.8p
435Linus SvenssonUlricehamns IFse67.8p
441Peter NilssonÖlmstads ISse67.7p
441Anton SwedbergIFK Mora SKse67.7p
441Lisa JonssonSävedalens AIKse67.7p
441Jan ÖstlundHögbo GIFse67.7p
441Emil ÖstlinIK Hakarpspojkarnase67.7p
441John WiklundStockholms RKse67.7p
447Tomas HagströmSya SKse67.6p
447Sara LindborgTeam Serneke67.6p
447Carl Henrik NiperFöreningen IKJ Haningese67.6p
447Lauri VuorinenKouvolan Hiihtoseurafi67.6p
447Tue RoemerKøbenhavn SKdk67.6p
452Olivia HanssonKarlslunds IF SFse67.5p
452Sebastian ErikssonRembo IKse67.5p
452Bill EngmanKarlslunds IF SFse67.5p
455Fredrik GustafssonSträngnäs SKse67.4p
455Alfred ErikssonDala-Järna IKse67.4p
455Kasper StadaasNsf Rekruttlandslag67.4p
455Andreas SandgrenHofors Aifse67.4p
455Vegard ØdegårdenTeam Oslono67.4p
460Emma IvarssonÅrsunda IFse67.3p
460Malin BörjesjöSundbybergs IKse67.3p
460David SjöbergGimo IF SKse67.3p
460Thomas PerssonKarlslunds IF SFse67.3p
460Linus JanssonHällbybrunns IFse67.3p
465Göran HammarsonStockholms RKse67.2p
465Tua DahlgrenOfferdals SKse67.2p
465Mattias WikströmKarlslunds IF SFse67.2p
468Adrian LundbergSK Borese67.1p
468Jesper ModinPiteå Elit SKse67.1p
468Ida DahlIFK Mora SKse67.1p
471Lars JohanssonLycksele IFse67.0p
472Andreas AlbinssonSK Borese66.9p
472Lucas LaagenLidköpings VSKse66.9p
472Gösta MalmströmIK Sternse66.9p
472Adam EkstedtIF Ski Team Skånese66.9p
472Vetle JuliussenLyn Skino66.9p
477Louise LindströmHögbo GIFse66.8p
477Thomas GjestrumbakkenTeam Parkettpartner66.8p
479Martin HöglundSundbybergs IKse66.7p
479Thomas NordmanIK Nocout.sese66.7p
479Jonathan DahlbergSkellefteå SKse66.7p
479Oskar HenrikssonIF Ski Team Skånese66.7p
483Robert OlssonFinnskogarnas SKse66.6p
483Helene SöderlundIFK Mora SKse66.6p
483Peder GustavssonUlricehamns IFse66.6p
486Peter HenningssonFöreningen IKJ Haningese66.5p
486Emma LarssonIFK Mora SKse66.5p
486Samuel BjörnRembo IKse66.5p
486Petter JohanssonSävast Ski Team IFse66.5p
490Ulrik KarlssonMotala Aif SKse66.4p
490Thomas SkoghIK Rexse66.4p
490Hg ArvidssonSya SKse66.4p
490Simon SvaneboTynderö IKse66.4p
490Edvin ClaessonIF Hallby SOKse66.4p
490Edvin Quist WeghagenIFK Skövde SKse66.4p
490Rasmus PetterssonHägersta GFse66.4p
497Lennart HolmströmIF Ålandax66.3p
498Linus LillsjöHällbybrunns IFse66.2p
498Silje Øyre SlindNsf Rekruttlandslag66.2p
Ad