Kom ihåg mig!
[Dölj]Obs!
Rankingen är under utveckling!

Rankingsystemet på Skidresultat.se är under utveckling och kan innehålla felaktigheter, konstigheter eller rena orättvisor.

Om du hittar något som verkar konstigt så tveka inte att höra av dig (här)!

Rankingpoängen räknas ut efter hur långt efter täten man är och vilka poäng som de i täten har. Den kan alltså inte jämföras med FIS-rankingen som räknas ut på ett helt annat sätt.

Den som är intresserad av hur rankingpoängen mer exakt räknas ut kan läsa mer här: Info om rankingsystemet

Dölj filter



Född innan (årtal)
Född efter (årtal)
Klubb:
1Marcus JohanssonUlricehamns IFse87.5p
2Andreas SvenssonUlricehamns IFse87.4p
3Markus OttossonSkellefteå SKse86.3p
3Simon AnderssonFalun Borlänge SKse86.3p
5Alfred BuskqvistIK Sternse86.0p
6Jens ErikssonDala-Floda IFse85.8p
7Fredrik ByströmOrsa SKse85.7p
8Jimmie JohnssonRembo IKse85.6p
8Karl-Johan WestbergBorås SKse85.6p
10Robin NorumIFK Umeåse85.4p
11Stian HoelgaardGjesdal ILno85.0p
11Tom FahlénLandsbro IF SKse85.0p
13Victor GustafssonIFK Mora SKse84.9p
14Oscar PerssonSK Borese84.8p
14Oscar KardinÖstersunds SKse84.8p
14Ludwig TärningFalköpings AIK SKse84.8p
17Markus JönssonTranemo IFse84.6p
18Anders SvaneboStockviks SFse84.5p
19Anton KarlssonSockertoppen IF84.4p
19Tore Berdal BjörnsethTeam United Bakeriesno84.4p
21Johan KjølstadSkogn ILno84.3p
21Anton LindbladHudiksvalls IFse84.3p
23Øyvind Moen FjeldKjelsås ILno84.0p
23Marcus FredrikssonLycksele IFse84.0p
25Anton HedlundFalun Borlänge SKse83.9p
26John Kristian DahlStrindheim ILno83.8p
26Mattias BryntessonTrollhättans SOKse83.8p
28Dan MobergIFK Skövde SKse83.7p
29Daniel RickardssonHudiksvalls IFse83.6p
29Torleif SyrstadLundamo ILno83.6p
31Tobias WestmanIK Sternse83.4p
31Andreas HolmbergIFK Mora SKse83.4p
33Anton PerssonSK Borese83.3p
34Oskar SvenssonFalun Borlänge SKse83.1p
35Erik SilfverIFK Umeåse82.9p
35Marcus RuusÅsarna IKse82.9p
37Erik BertilssonIF Hallby SOKse82.8p
38Gabriel ThornSK Borese82.6p
39Johannes RingsbySK Borese82.5p
39Lasse EricssonNybro Skise82.5p
39Robert BrundinKarlslunds IF SFse82.5p
42Fredrik OusbäckIFK Skövde SKse82.2p
42Bill ImpolaSK Borese82.2p
42Petter jr NorthugStrindheim ILno82.2p
45Marcus GrateIFK Umeåse82.0p
45Pontus HermanssonSK Borese82.0p
45Max NovakOfferdals SKse82.0p
45Johannes EklöfIF Hallby SOKse82.0p
49Filip DanielssonSK Borese81.9p
49Lukas BauerDukla Libereccz81.9p
51Jesper NyströmFalun Borlänge SKse81.8p
51Tord Asle GjerdalenFossum IFno81.8p
53Leo JohanssonTorsby Idrottsgymnasium Längd81.7p
53Jan SrailSK Nove Mesto Na Morave81.7p
55Jörgen BrinkDelsbo IFse81.6p
56Simon JonssonIF Hallby SOKse81.5p
57Morten Eide PedersenLillehammer SKno81.4p
57Andreas NygaardBurfjord ILno81.4p
59Johan KantoGöteborgs SKse81.2p
59Kjetil Hagtvedt DammenRustad ILno81.2p
61Patrik TallbomÖstersunds SKse81.1p
62Daniel SvenssonIFK Mora SKse81.0p
62Adam LarssonFalun Borlänge SKse81.0p
64Philip AskerothAktivitus Sports Clubse80.9p
64Ilia ChernousovSKAru80.9p
66Viktor ThornUlricehamns IFse80.7p
67Adam PerssonIF Hallby SOKse80.6p
68Emil PerssonÖstersunds SKse80.5p
68Gabriel StridIFK Mora SKse80.5p
70Hugo JacobssonFalun Borlänge SKse80.3p
71Gustav NordströmBorås SKse80.2p
71Jonathan HedbysNusnäs IF80.2p
71Jerry AhrlinTeam Tynellse80.2p
74Andreas BlohmFilipstads SFse80.0p
75Carl OlanderIK Sternse79.9p
75Måns SunessonSellnäs IFse79.9p
77Eric RosjöIF Hallby SOKse79.8p
77Axel BergstenIFK Skövde SKse79.8p
79Ronny WedinNorbergs SKse79.7p
80Magnus HampIK Sternse79.6p
81Adam FellnerFenix Ski Team Jesenik79.4p
81Fredrik NilssonNybro Skise79.4p
83Jonathan EngströmBorås SKse79.3p
83Nils PerssonÖstersunds SKse79.3p
83Rikard TynellGrycksbo IF OKse79.3p
86Kein EinasteJoulu Skiclub79.2p
86Anders HøstLyn Ski79.2p
86Gilberto PanisiFalun Borlänge SKse79.2p
86Fredrik WallströmNaprapat Walle Skidklubb79.2p
90Torgeir Skare ThygesenIL Korlevollno79.1p
90Bruno DebertolisSci Nordico Sportful79.1p
92Erik Melin-SöderströmÖstersunds SKse79.0p
92Alexander KarlssonIFK Mora SKse79.0p
94Adam BlombergGöteborgs SKse78.9p
94Henrik AlmGnosjö FKse78.9p
94Axel AflodalSundbybergs IKse78.9p
94Olof JonssonTrillevallens Sportklubb78.9p
94Gustav ErikssonFalun Borlänge SKse78.9p
99Anders AuklandOseberg Skilagno78.8p
99Jacob NystedtHudiksvalls IFse78.8p
99Simon MagnussonOK Stigense78.8p
102Fredrik AndreéBengtsfors Boisse78.7p
103Akira LentingTeam Akirajp78.6p
103Erik PerssonIF Hallby SOKse78.6p
105Ragnar Bragvin AndresenNjaardteam Jobzone78.4p
105Vetle ThyliRaufoss bedriftsidrettslagno78.4p
105Erik AnderssonHudiksvalls IFse78.4p
108Bob ImpolaKopparbergs IFse78.3p
108Anders CarlsonSOK 68se78.3p
110Axel EkströmGarphyttans IFse78.2p
110Axel JutterströmIFK Mora SKse78.2p
112Per LöwendahlGöteborgs SKse78.1p
112Erik LiebackUlricehamns IFse78.1p
112Emil FolkessonNybro Skise78.1p
115Mattias ClaessonOK Landehofse77.9p
115Ådne Holter GigernesNes Skise77.9p
117Anders SolinIFK Mora SKse77.8p
117Adam SteenAxa SCse77.8p
117Lars Ove AunliStrindheim ILno77.8p
117Erik SjöbergEksjö SOKse77.8p
121Adam AxelssonHvetlanda SKse77.7p
122Mikael SandgrenIFK Mora SKse77.6p
122Petter EliassenTverrelvdalen ILno77.6p
124Fredrik HanssonIFK Mora SKse77.5p
124Viktor AskingIF Ski Team Skånese77.5p
126Viktor AxelssonBorås SKse77.4p
126Gabriel HöjlindIFK Mora SKse77.4p
126Eddie EdströmStockviks SFse77.4p
126Mats Håkon BredaSande Sportsklubb77.4p
126Alexis JeannerodCsrpontarlier77.4p
126Simon KarlssonIFK Umeåse77.4p
126Jonas ErikssonFalun Borlänge SKse77.4p
133Johan EkbergNacka Värmdö SKse77.3p
133Johannes AnderssonIF Ski Team Skånese77.3p
135Marcus LennartssonGarphyttans IFse77.2p
135Jonas BöhlmarkNacka Värmdö SKse77.2p
137Albin PerssonTranemo IFse77.1p
137Petter PerssonBorås SKse77.1p
137Jacob SöderqvistBrovallens IFse77.1p
140Daniel OlssonGarphyttans IFse77.0p
140Lucas LennartssonGarphyttans IFse77.0p
142Erik WilhelmssonLidköpings VSKse76.8p
142Kalle GräfningsKarlslunds IF SFse76.8p
144Lauri LepistoKouvolan Hiihtoseurafi76.7p
145Erik WickströmUlricehamns IFse76.6p
145Linus af WåhlbergÖlands SK76.6p
147Andreas VikerIK Sternse76.4p
148Calle HalfvarssonSågmyra SKse76.3p
148Markus JohanssonZinkgruvans IFse76.3p
150Edvin AnderssonLandsbro IF SKse76.2p
150Mattias EdvardssonÅrsunda IFse76.2p
150Simen Håkon ØstensenTeam BN Bank76.2p
150Vinjar SkogsholmÅslia Skilagno76.2p
154Martin HerbertSundbybergs IKse76.1p
154Mikael MagnussonNybro Skise76.1p
154Daniel NordeboGöteborgs SKse76.1p
157Jens SelahnStockviks SFse76.0p
157Kenneth IngemarssonIK Sternse76.0p
159Johan LövgrenVännäs SKse75.9p
159Gustav AflodalSundbybergs IKse75.9p
159Anton ErikssonSollefteå SKse75.9p
159Adam GillmanGarphyttans IFse75.9p
163David ThorellIK Sternse75.7p
164Pontus NordströmÖstervåla IFse75.6p
165David FriskIFK Mora SKse75.5p
165Rasmus BlomSK Borese75.5p
165Gustav JohanssonUlricehamns IFse75.5p
165Björn HänninenHögbo GIFse75.5p
169Rickard BergengrenIF Ski Team Skånese75.4p
169Oskar SvärdTvärreds IFse75.4p
171Joakim BydingerSölvesborgs CSKse75.2p
172Tobias KöpmanIFK Mora SKse75.0p
172Anssi PentsinenJämsänkosken Ilvesfi75.0p
174Martin MickelsBålsta SKse74.9p
175Sebastian OlssonStockviks SFse74.8p
175Linn SömskarIFK Umeåse74.8p
175Elias AnderssonLandsbro IF SKse74.8p
178Oliver AngelsiööStorvreta IKse74.7p
178Oscar ClaessonIF Hallby SOKse74.7p
178Andreas BerntssonIK Sternse74.7p
178Mattia PellegrinG.S. Fiamme Oroit74.7p
182Jesper ModinPiteå Elit SKse74.6p
182Petr NovakLk Slovan Karlovy Varycz74.6p
184Elis WeslienNybro Skise74.5p
184Anders HolmerStockholms RK74.5p
186Johan HerbertSundbybergs IKse74.4p
186Joakim StåhlJärbo IFse74.4p
186Karl HjalmarssonIK Sternse74.4p
186Per Henrik SundellHammerdals IFse74.4p
190Maja DahlqvistFalun Borlänge SKse74.2p
190Simon ÅstotIFK Umeåse74.2p
190Jonathan NorderIF Hallby SOKse74.2p
190Runar Skaug MathisenVinje IL74.2p
190Jörgen LindgrenIK Sternse74.2p
195Helene SöderlundIFK Mora SKse74.1p
195Ludvig HolmbergUlricehamns IFse74.1p
197Robin BryntessonSockertoppen IF74.0p
197Henrik WallinBrovallens IFse74.0p
197Martin HammarbergSundsvalls OKse74.0p
197Harald ÖstensenIFK Skövde SKse74.0p
201Maria NordströmUlricehamns IFse73.9p
201Albin JohanssonSätra IFse73.9p
201Mauro BRIGADOITeam Futura Robinsonpetshop73.9p
201Mats RisbergIF Ski Team Skånese73.9p
205Gustav BerglundStorvreta IKse73.8p
205Alfred NilssonFilipstads SFse73.8p
205Rasmus HelgessonÖlands SK73.8p
208Anders RoosÖstersunds SKse73.6p
208Jakob JanssonÖstersunds SKse73.6p
208Callum WatsonCooma Ski Clubau73.6p
208Gustaf NiordVreta Skid o Mkse73.6p
212Stefan EkmanStrömsbergs IFse73.5p
212Oscar JohanssonZinkgruvans IFse73.5p
212Richard BrankellMölndal Outdoor IF73.5p
212Erik JohanssonTranemo IFse73.5p
212Kennet BerglundBravuras Skidvänner73.5p
217Anton EnbergFalun Borlänge SKse73.4p
217André JakobssonÖstersunds SKse73.4p
219Torbjörn GustafssonBorås GIFse73.3p
219Emil HagströmGarphyttans IFse73.3p
219Larz AnderssonKarlslunds IF SFse73.3p
219Thomas GifstadTeam Forever Nordic73.3p
223Oskar Suomi OlssonIFK Mora SKse73.2p
223Thomas WollentzHalmstads Skidklubbse73.2p
225Patrik LindTunafors SKse73.1p
225Elis BergSunne SLFse73.1p
225Jens HulgaardTäfteå IKse73.1p
225Antoine AugerSundbybergs IKse73.1p
229Frank KiereckKarlslunds IF SFse73.0p
229Maria GräfningsKarlslunds IF SFse73.0p
229Emil JohanssonIK Jarl Rättvikse73.0p
229Tommie LindblomStockholms RK73.0p
233Mattias QvarnströmLekeryd-Svarttorps SKse72.9p
233Evelina SettlinHudiksvalls IFse72.9p
233Atle SmenesRustad ILno72.9p
233John WiklundStockholms RK72.9p
233Robin FrostTeam Forever Nordic72.9p
238Sandra OlssonMalungs IFse72.8p
238Ebba AnderssonSollefteå Skidor IFse72.8p
238Tim MagnussonIFK Mora SKse72.8p
238Kristian FuruskogBerga SOKse72.8p
238Daniel JonssonRembo IKse72.8p
243Tomas JelinekSundbybergs IKse72.6p
243Dusan KozisekDukla Libereccz72.6p
245Linus LillsjöHällbybrunns IFse72.5p
245Nicklas JohanssonJärvsjöby IFse72.5p
247Claes OlssonGöteborgs SKse72.4p
247Elin MohlinÅsarna IKse72.4p
249Göran HammarsonStockholms RK72.3p
250Marcus UllmanOK Alehofse72.2p
250Lars SutherIFK Mora SKse72.2p
250Frida ErkersIFK Mora SKse72.2p
250Filip RosjöIF Hallby SOKse72.2p
250Johan LintzénBergnäsets AIKse72.2p
255Robert ErikssonBjörkfors GOIFse72.1p
255Emilia LindstedtFalun Borlänge SKse72.1p
255Joel LagerGarphyttans IFse72.1p
255Candide PralongVal Ferretch72.1p
255Mikael GunnulfsenØrn IFno72.1p
255Vetle JuliussenLyn Skino72.1p
261Sebastian ErikssonRembo IKse72.0p
261Anders MagnussonIK Sternse72.0p
261Andreas DavidsonBorås SKse72.0p
261Sergio BonaldiCS Esercitoit72.0p
265Magnus HedlundGranbergsdals IFse71.7p
265Simone ParediCS Esercitoit71.7p
265Marika SundinDelsbo IFse71.7p
268Claes SteimertStockholms RK71.6p
268Ragnar CronaGöteborgs SKse71.6p
268Lauri VuorinenKouvolan Hiihtoseurafi71.6p
268Johan KlingaAxa SCse71.6p
272Erik NeroMullsjö SOKse71.5p
272Hanna FalkUlricehamns IFse71.5p
272Leif EklundIFK Skövde SKse71.5p
275Alexander GidlundHägglunds Ski Team SKse71.4p
276Linus LarssonKarlslunds IF SFse71.3p
276Anders JohanssonRyda SKse71.3p
276Ales RazymDukla Libereccz71.3p
276Max AnderssonDomnarvets GOIFse71.3p
276Erik GranströmStrömnäs GIFse71.3p
276Zackarias BjörnRembo IKse71.3p
276Mikael MarkstedtStockholms RK71.3p
283Moa OlssonFalun Borlänge SKse71.2p
283Adam BomanTranemo IFse71.2p
285Harald EklöfIF Hallby SOKse71.1p
285Oskar AhnbrinkSundbybergs IKse71.1p
285Edvin ClaessonIF Hallby SOKse71.1p
285Andreas LundhHalmstad OKse71.1p
289Jesper PetterssonStrömnäs GIFse71.0p
289Sebastian SamuelssonSollefteå Skidor IFse71.0p
289Luca ORLANDIG.S. Fiamme Oroit71.0p
292Hannes BoströmIFK Arvidsjaur SKse70.9p
292Frida HallquistÅsarna IKse70.9p
292Sara LindborgÖstersunds SKse70.9p
292Axel SvenssonLandsbro IF SKse70.9p
296Erik SvenssonKarlslunds IF SFse70.8p
296Lisa K SvenssonÅsarna IKse70.8p
296Jonatan PalanderSellnäs IFse70.8p
299Jørgen StigenFredrikstad SK70.7p
300Magnus CalestamIF Hagen SKse70.6p
300Markus BäckYuppie Ski Club70.6p
302Bengt Åke OlofssonIF Ski Team Skånese70.5p
302Nico LarssonBengtsfors Boisse70.5p
304Julia AngelsiööStorvreta IKse70.4p
304Oscar BröteSundbybergs IKse70.4p
304Olle WestinIK Sternse70.4p
304Tommy JonssonSävedalens AIKse70.4p
308Viktor HanssonBrohyttans IF70.3p
308Stina NilssonIFK Mora SKse70.3p
308Jonna SundlingIFK Umeåse70.3p
308Malin BörjesjöSundbybergs IKse70.3p
308Fredrik RosénJönköpings OKse70.3p
308Hannes AssarssonNässjö SFse70.3p
308Bastien PoirrierEmhm - Markstein Ranspachfr70.3p
308Johan EdinIFK Mora SKse70.3p
316David JönssonIK Hakarpspojkarna70.2p
316Annika LöfströmÅrsunda IFse70.2p
316Johannes KnollNybro Skise70.2p
316Kevin HenrikssonGarphyttans IFse70.2p
316Jesper SpjuthIF Ski Team Skånese70.2p
321Jens RönnolsSundbybergs IKse70.1p
321Emil LagergrenTynderö IKse70.1p
321Kristina AxelssonSya SK70.1p
321Seraina BonerSas-Klubbense70.1p
321Linus NilssonIFK Umeåse70.1p
321Nick BergOrsa SKse70.1p
327Mattias VesterlundLycksele IFse70.0p
327Anton SwedbergBorås SKse70.0p
327Hanna AbrahamssonEksjö SOKse70.0p
327Jakob FridesjöSävast Ski Team IFse70.0p
327Katerina SmutnaHsv Saalfeldenat70.0p
332Antonio CicchettiVästerås Skidklubb69.9p
333Kenneth NybohmSundbybergs IKse69.8p
333Adam EkstedtIF Ski Team Skånese69.8p
333Christoffer Kristin CallesenTeam LeasePlan Go69.8p
333Alexander LundhHalmstad OKse69.8p
333Romain BalieuStockholms RK69.8p
338Emil EkmanLandsbro IF SKse69.7p
338Emil NykvistSunne SLFse69.7p
338Ivan SolodovRussiaru69.7p
341Sofia HenrikssonPiteå Elit SKse69.6p
341Niklas HärdinNorrbärke SKse69.6p
341Magnus HultNorrbärke SKse69.6p
341Emil LundborgSya SK69.6p
341David FranssonVäxjö Allmänna ISse69.6p
341Björn HaringÖstersunds SKse69.6p
347Peter GerdlöfHäverödals SKse69.5p
347Clement MaillerLA Bressaudefr69.5p
347David EkstedtUppsala Vasaloppsklubbse69.5p
350Martin LindkvistIFK Mora SKse69.4p
350Ludvig SvenningssonUlricehamns IFse69.4p
350Britta Johansson NorgrenSollefteå Skidor IFse69.4p
350Fredric Killénträningskonsulten sports club69.4p
354Olivia HanssonKarlslunds IF SFse69.3p
354Ola KarlssonÖstersunds SKse69.3p
354Jonas HägerRyda SKse69.3p
357Björn WennblomYuppie Ski Club69.2p
357Laila KveliTeam Tynellse69.2p
357Carl TroedssonStockholms RK69.2p
360Jörgen AuklandOseberg Skilagno69.1p
360Kent TigerbergLidköpings VSKse69.1p
360Johan AhlströmSävast Ski Team IFse69.1p
360Joakim OlssonTrosabygdens OKse69.1p
360Lisa JonssonSävedalens AIKse69.1p
360Richard TiraboshiItalyit69.1p
366Kurt AnderssonSätra IFse69.0p
366Kari Vikhagen GjeitnesHenning Slno69.0p
366Audun LaugalandHjelmeland IL69.0p
369Jenny SolinSollefteå Skidor IFse68.9p
369Erik ThornBengtsfors Boisse68.9p
369Mads BerthelsenFjordens Skiklub68.9p
372Emma RibomKalix SKse68.8p
372Tua DahlgrenOfferdals SKse68.8p
372Emma LarssonIFK Mora SKse68.8p
372Christian RagnarBerga SOKse68.8p
372Joachim Weel RosboKS68.8p
372Kenneth RollingHalmstads Skidklubbse68.8p
378Anders SörenssonTanums IFse68.7p
378Samuel NorlénIK Sternse68.7p
378Stefan MennborgIK Hakarpspojkarna68.7p
378Oskar Danielson FrostDala-Järna IKse68.7p
378Peter BernrothBurseryds IFse68.7p
378Eugenio BianchiS.C. Sormanoit68.7p
378Rasmus AnderssonMalungs IFse68.7p
385Tom AnkerstålRehns BKse68.6p
385Per SandbergFilipstads SFse68.6p
385Maria JonassonÖstersunds SKse68.6p
385Eric JanssonTranemo IFse68.6p
385Gabriel StegmayrVansbro AIK SKse68.6p
385Johan KällBorås GIFse68.6p
385Oleksii KrasovskyiUkraineua68.6p
392Daniel NetzGöteborgs SKse68.5p
392Jan ÖstlundHögbo GIFse68.5p
392Emanuele BecchisS.C. Valle Pesioit68.5p
392Vegard ØdegårdenRustad ILno68.5p
396Wilma JönssonÖstersunds SKse68.4p
396Sergey KorsakovRussiaru68.4p
398Peter EichSG Oberammergaude68.3p
398Evelina BångmanOfferdals SKse68.3p
398Fredrik BjörckIK Rexse68.3p
398Simon SvaneboTynderö IKse68.3p
398Johan MyhrBravuras Skidvänner68.3p
398Isak NilssonGnosjö FKse68.3p
398Terese TherellIFK Umeåse68.3p
405Johan FurunäsIFK Mariefredse68.2p
405Johannes AinegrenIFK Likenässe68.2p
405Lennart RominGävle SKse68.2p
405Kevin LarssonBengtsfors Boisse68.2p
405Martin DanklintTranemo IFse68.2p
405Henrik AlbertssonSya SK68.2p
405Oskar HenrikssonIF Ski Team Skånese68.2p
405Johannes JilleröTrollhättans SOKse68.2p
413Jackline LocknerHudiksvalls IFse68.1p
413Simon JonssonStorviks IFse68.1p
413Linus SvenssonGrönahögs IKse68.1p
413Anders BoströmCcc100068.1p
417Samuel BjörnRembo IKse68.0p
417Tommy BylundGöteborgs SKse68.0p
419Håkan HuseliusIF Ski Team Skånese67.9p
419Anders BuskqvistIK Sternse67.9p
419Ida LindkvistSkogspojkarnas OKse67.9p
419Ulrika AxelssonSya SK67.9p
419Ondrej HorynaOlfin Car Vella Trutnovcz67.9p
419Björn LystedtNacka Värmdö SKse67.9p
419Jonathan DahlbergSkellefteå SKse67.9p
419Benjamin LembkeLinköpings SKse67.9p
427Petter AlapääLuleguttenese67.8p
427Erik HållströmNaprapat Walle Skidklubb67.8p
427Anton Motor ShataginRussiaru67.8p
427Anders PerssonTrosabygdens OKse67.8p
431Alexander SvenssonÄspereds IFse67.7p
431Ville AhonenImatran Urheilijatfi67.7p
431Marius DanuserSC Vaettis67.7p
431David RanfalkIK Sternse67.7p
435Simon NilssonIF Ski Team Skånese67.5p
435Ingvar FolkvordLillehammer SKno67.5p
435Daniel EhnNorbergs SKse67.5p
435Carl BergstenÖstersunds SKse67.5p
439Lina KorsgrenÅre Längdskidklubbse67.4p
439Martin DammBjörkfors GOIFse67.4p
439Mart Kevin PollusteTartu Suusaklubi67.4p
442Andreas NilssonIK Sternse67.3p
442Amelia FurunäsMalungs IFse67.3p
442Ludvig JohanssonUlricehamns IFse67.3p
442Jimmy FriestadIF Ski Team Skånese67.3p
446Nina LintzénStudentidrottse67.2p
446Per Olov AnderssonVästerås Skidklubb67.2p
446Sofie ElebroIFK Umeåse67.2p
446Jesper NelinHestra IFse67.2p
446Jacob LindehagStrömnäs GIFse67.2p
446Ida DahlIFK Mora SKse67.2p
446Tobias BrodénNybro Skise67.2p
446Thomas PerssonKarlslunds IF SFse67.2p
446Fredrik OlofssonÖstersunds SKse67.2p
446Simon LundbergSK Borese67.2p
456Lovisa ModigSävast Ski Team IFse67.1p
456Carolin AnderssonGellivare Skidallians IKse67.1p
456Patrik JohanssonTeam Träningskonsulten67.1p
456Petter JohanssonSävast Ski Team IFse67.1p
460Edvin Quist WeghagenIFK Skövde SKse67.0p
460Fredrik ÖhrnerSkellefteå XCse67.0p
462Daniel DanielssonSya SK66.9p
462Lars-Erik LarssonRyda SKse66.9p
462Jesper BrofjärdBorås SKse66.9p
462Julia JanssonSollefteå Skidor IFse66.9p
462Gustav NilssonNjutångers IF SKse66.9p
462Daniel EdquistAxa SCse66.9p
462Eleonora OlsmatsSundbybergs IKse66.9p
462Marcus LookStudentidrottse66.9p
462Ulf Erik ForsbakkDriv IL66.9p
471Erik UtbergIK Sternse66.8p
471Mattias FritzKarlslunds IF SFse66.8p
471Jack ImpolaSK Borese66.8p
471Emma IvarssonÅrsunda IFse66.8p
471Isac HolmströmIF Ålandax66.8p
471Rasmus PetterssonHägersta GFse66.8p
471Hanna DahlbergUlricehamns IFse66.8p
478Louise LindströmHögbo GIFse66.7p
478Sami LahdemakiSaarijärven Pullistusfi66.7p
478Ivan PavlovDynamo Club66.7p
478Oskar EkholmKarlslunds IF SFse66.7p
478Jonas NilssonRoslagsbro IFse66.7p
483Ulrik KarlssonMotala Aif SKse66.6p
483Marcus GranlundBorås SKse66.6p
483Olle FrykfeldtdIK Hakarpspojkarna66.6p
486William WesterlundFalu IKse66.5p
486Phillip BellinghamTeam Skills66.5p
486Andreas SandgrenHofors Aifse66.5p
486Roger JohanssonOK Vargense66.5p
486Ståle FenstadRustad ILno66.5p
491Kristian Santiago AnkersenOseberg SKIL66.4p
492Magnus GraasOK Linnése66.3p
492Johan OlaussonMagra ISse66.3p
492Astrid Øyre SlindOppdal ILno66.3p
492Evelina SutroIFK Mora SKse66.3p
492Lucia ScardoniG.S Fiamme Gialleit66.3p
492Mikael LarssonTrosabygdens OKse66.3p
498Peter HenningssonFöreningen IKJ Haningese66.2p
498Hampus ÖstlinSunderby SKse66.2p