Kom ihåg mig!
[Dölj]Obs!
Rankingen är under utveckling!

Rankingsystemet på Skidresultat.se är under utveckling och kan innehålla felaktigheter, konstigheter eller rena orättvisor.

Om du hittar något som verkar konstigt så tveka inte att höra av dig (här)!

Rankingpoängen räknas ut efter hur långt efter täten man är och vilka poäng som de i täten har. Den kan alltså inte jämföras med FIS-rankingen som räknas ut på ett helt annat sätt.

Den som är intresserad av hur rankingpoängen mer exakt räknas ut kan läsa mer här: Info om rankingsystemet

Dölj filter



Född innan (årtal)
Född efter (årtal)
Klubb:
1Björn SandströmPiteå Elit SKse93.4p
2Anders SödergrenHudiksvalls IFse93.3p
2Anders SvaneboStockviks SFse93.3p
2Petter EngdahlÖstersunds SKse93.3p
2Simon AnderssonFalun Borlänge SKse93.3p
6Simon LagesonÅsarna IKse93.2p
7Daniel RickardssonHudiksvalls IFse92.6p
7Jens BurmanÅsarna IKse92.6p
9Gabriel ThornSK Borese92.2p
9Marcus FredrikssonLycksele IFse92.2p
11Viktor BrännmarkPiteå Elit SKse92.1p
12Marcus HellnerGellivare Skidallians IKse91.9p
13Anton HedlundFalun Borlänge SKse91.7p
14Teodor PetersonIFK Umeåse91.5p
15Martin JohanssonIFK Mora SKse91.4p
15Oscar PerssonSK Borese91.4p
15Axel EkströmGarphyttans IFse91.4p
15Mikael NorbergOK Gränsense91.4p
19Daniel SvenssonIFK Mora SKse91.3p
20Marcus RuusÅsarna IKse91.2p
20Eddie EdströmStockviks SFse91.2p
22Karl-Johan WestbergBorås SKse91.1p
22Dario ColognaVal Müstairch91.1p
24Robin NorumIFK Umeåse90.9p
24Anders JonssonStockviks SFse90.9p
24Johan HäggströmPiteå Elit SKse90.9p
27Victor GustafssonIFK Mora SKse90.7p
27Anton KarlssonSockertoppen IF90.7p
29Marcus GrateIFK Umeåse90.6p
29Andreas HolmbergIFK Mora SKse90.6p
31Alfred BuskqvistIK Sternse90.5p
32Pontus HermanssonSK Borese90.4p
32Oskar SvenssonFalun Borlänge SKse90.4p
34Max NovakOfferdals SKse90.3p
35Niklas HenrikssonGellivare Skidallians IKse90.2p
35Tom FahlénLandsbro IF SKse90.2p
35Olof JonssonTrillevallens Sportklubb90.2p
38Emil PerssonÖstersunds SKse90.1p
38Håkan EmilssonOK Skogsfalkense90.1p
38Jens AnderssonKalix SKse90.1p
41Gustav NordströmBorås SKse90.0p
41Oscar KardinÖstersunds SKse90.0p
41Edvard SundmanÅsarna IKse90.0p
44Filip DanielssonSK Borese89.9p
44Nils PerssonÖstersunds SKse89.9p
46Patrik TallbomÖstersunds SKse89.8p
47Anton LindbladHudiksvalls IFse89.6p
48Andreas SvenssonUlricehamns IFse89.5p
49Erik SilfverIFK Umeåse89.4p
50Erik AnderssonHudiksvalls IFse89.3p
51Johannes EklöfIF Hallby SOKse89.2p
51Alexey ChervotkinRussiaru89.2p
53Karl Johan DyvikIFK Mora SKse89.1p
53Leo JohanssonSkillingaryds FKse89.1p
53Jonas ErikssonIFK Mora SKse89.1p
56Anton PerssonSK Borese89.0p
57Jimmie JohnssonRembo IKse88.9p
57Marcus LennartssonGarphyttans IFse88.9p
57Jacob NystedtHudiksvalls IFse88.9p
57Emil SvenssonÅsarna IKse88.9p
61Daniel SöderstenOrsa SKse88.8p
61Sergey UstiugovRussiaru88.8p
63Lucas LennartssonGarphyttans IFse88.7p
63Johan LövgrenVännäs SKse88.7p
63Viktor ThornUlricehamns IFse88.7p
63William PoromaaÅsarna IKse88.7p
63Eric RosjöIF Hallby SOKse88.7p
68Bill ImpolaSK Borese88.6p
68Adam LarssonFalun Borlänge SKse88.6p
70Rasmus HörnfeldtÖstersunds SKse88.4p
70Johannes RingsbySK Borese88.4p
70Markus OttossonSkellefteå SKse88.4p
70Adam GillmanGarphyttans IFse88.4p
70Gustav BerglundIFK Mora SKse88.4p
75Fredrik AnderssonSollefteå Skidor IFse88.3p
75Klas NilssonSkellefteå XCse88.3p
77Henrik OttossonÅsarna IKse88.1p
77Jesper NyströmFalun Borlänge SKse88.1p
77Gustav ErikssonIFK Mora SKse88.1p
80Jonatan EngdahlTrillevallens Sportklubb88.0p
81Victor HallquistÅsarna IKse87.9p
81Tore Berdal BjörnsethTeam Koteng87.9p
83Konrad Mattsson MyhrÅsarna IKse87.8p
84Gustav RotvoldÅsarna IKse87.7p
84Marcus JohanssonUlricehamns IFse87.7p
86Alexander KarlssonIFK Mora SKse87.5p
87Jonathan EngströmBorås SKse87.4p
87Anton ElvsethLierne IL87.4p
87Markus JönssonTranemo IFse87.4p
90Pontus NordströmÖstervåla IFse87.3p
90John LeanderÅsarna IKse87.3p
92Johan ForsbergIFK Umeåse87.1p
92Hugo JacobssonFalun Borlänge SKse87.1p
92Andrey MelnichenkoRussiaru87.1p
95Adam SteenAxa SCse87.0p
95Petter HedmanIFK Umeåse87.0p
95Fredrik HanssonIFK Mora SKse87.0p
95Axel AflodalSundbybergs IKse87.0p
99Carl OlanderIK Sternse86.9p
99Markus JohanssonZinkgruvans IFse86.9p
99Johan HerbertIFK Mora SKse86.9p
99Evgeniy BelovRussiaru86.9p
99Gilberto PanisiFalun Borlänge SKse86.9p
104Måns SunessonSellnäs IFse86.8p
104Stian HoelgaardTeam Koteng86.8p
104Pål JonssonStrömnäs GIFse86.8p
104Torleif SyrstadTeam Koteng86.8p
104Kentaro IshikawaSensyu University86.8p
109Eric SimonssonLandöns IFse86.6p
109Edvin AnderssonLandsbro IF SKse86.6p
111Per-Olov SvahnBoxholm-Ekeby SKse86.5p
111John LagerskogÅre Längdskidklubbse86.5p
111Mattias BångmanOfferdals SKse86.5p
111Elias AnderssonSunderby SKse86.5p
111Jonas BaumannTambo Splügencz86.5p
111Jerry AhrlinTeam Tynellse86.5p
117Kalle GräfningsKarlslunds IF SFse86.4p
117Henrik FjällborgGellivare Skidallians IKse86.4p
119Erik RostHudiksvalls IFse86.3p
119Johan PerssonTrillevallens Sportklubb86.3p
119Rikard TynellGrycksbo IF OKse86.3p
119Alexey PoltoraninKazakstankz86.3p
119Gustav JohanssonGellivare Skidallians IKse86.3p
119Simon KarlssonIFK Umeåse86.3p
125Ossian RosenbergÅsarna IKse86.2p
125Daniel HolmgrenIFK Umeåse86.2p
127Fredrik ByströmOrsa SKse86.1p
127Axel JutterströmIFK Mora SKse86.1p
127Chris Andre JespersenStrindheim ILno86.1p
127Erik LiebackUlricehamns IFse86.1p
127Gustav KvarnbrinkIFK Umeåse86.1p
127Adam PerssonIF Hallby SOKse86.1p
127Emil TalsiÅsarna IKse86.1p
134Sebastian OlssonStockviks SFse86.0p
135Joel LagerGarphyttans IFse85.9p
135Martin HerbertIFK Mora SKse85.9p
135Erik BjörkmanTäfteå IKse85.9p
135Jonathan NorderIF Hallby SOKse85.9p
135Lars NelsonÅsarna IKse85.9p
135Felix ErlanderHudiksvalls IFse85.9p
135Axel BergstenIFK Skövde SKse85.9p
142Jörgen BrinkDelsbo IFse85.8p
142Fredrik ArnbergStockviks SFse85.8p
142Martin JohanssonKorsnäs IF SKse85.8p
142Oscar JohanssonIFK Mora SKse85.8p
142Andrey LarkovRussiaru85.8p
147Calle HalfvarssonSågmyra SKse85.7p
147Devon KershawOnaping Falls Nordics Ski Clubca85.7p
147Ludwig TärningSK Borese85.7p
150Robin BryntessonSockertoppen IF85.6p
150Anton MurtoGellivare Skidallians IKse85.6p
150John Magnus HaugenHommelvik ILno85.6p
150Sergey TurychevUgra Svsm 2ru85.6p
150Nicklas JohanssonJärvsjöby IFse85.6p
155Erik Melin-SöderströmÖstersunds SKse85.5p
155Mikael SandgrenIFK Mora SKse85.5p
155Martin HammarbergSundsvalls OKse85.5p
158Hannes StenströmTrillevallens Sportklubb85.4p
159Linus LarssonKarlslunds IF SFse85.3p
159Charlotte KallaPiteå Elit SKse85.3p
159Jens ErikssonDala-Floda IFse85.3p
162Oskar SvärdTvärreds IFse85.2p
162Samuel OskarssonSK Leksandse85.2p
164Mattias EdvardssonÅrsunda IFse85.3p
165Akira LentingTeam Akirajp85.2p
165Oscar OlssonHudiksvalls IFse85.2p
167Emil JönssonAnnaEmil Sportklubb85.1p
167Carl RotvoldÅsarna IKse85.1p
167Anton ErikssonSollefteå Skidor IFse85.1p
167Simon ÅstotIFK Umeåse85.1p
167Eirik MysenOseberg Skilagno85.1p
172Simeon DeyanovTrillevallens Sportklubb85.0p
173Dan MobergIFK Skövde SKse84.9p
173David LarssonHudiksvalls IFse84.9p
173Simon StenbergKalix SKse84.9p
173William SchultzIFK Umeåse84.9p
177Tord Asle GjerdalenFossum IFno84.8p
177Alexey VitsenkoRussiaru84.8p
179Johan EkbergNacka Värmdö SKse84.7p
179Gabriel StridIFK Mora SKse84.7p
181Martin Johnsrud SundbyRøa ILno84.6p
182Robert ErikssonBjörkfors GOIFse84.5p
182Jesper PerssonÅsarna IKse84.5p
182Einar Flaktveit Viking MoxnesViking Tifno84.5p
185Keishin YoshidaCold Weather Combat Training Unitjp84.4p
185Maxim VylegzhaninDinamo Kievua84.4p
185Jonathan HedbysNusnäs IF84.4p
188Arvid ForssÅsarna IKse84.3p
188Gabriel HöjlindIFK Mora SKse84.3p
190Simon JonssonIF Hallby SOKse84.4p
191Linus NygrenUlricehamns IFse84.2p
192Johan KjølstadSkogn ILno84.1p
192Anders RoosStuguns SOK Gjurdse84.1p
192Emil JohanssonIK Jarl Rättvikse84.1p
192Petter EliassenTverrelvdalen ILno84.1p
192Petr NovakLk Slovan Karlovy Varycz84.1p
192Alexander BessmertnykhRussiaru84.1p
192Tim MagnussonIFK Mora SKse84.1p
192Andreas NygaardBurfjord ILno84.1p
200Ebba AnderssonSollefteå Skidor IFse84.0p
200Morten Eide PedersenLillehammer SKno84.0p
202Bob ImpolaKarlslunds IF SFse83.9p
202Filip RosjöIF Hallby SOKse83.9p
202Erik PerssonIF Hallby SOKse83.9p
202Kjetil Hagtvedt DammenRustad ILno83.9p
206Lars-Åke StenmarkJunsele IFse83.7p
206Andreas KarlssonKalix SKse83.7p
206Anton EnbergFalun Borlänge SKse83.7p
206Viktor AxelssonBorås SKse83.7p
206Oscar ClaessonIF Hallby SOKse83.7p
206Björn HänninenÅmots SKse83.7p
206Naoto BabaJapanjp83.7p
213Anna HaagAnnaEmil Sportklubb83.6p
214Erik WilhelmssonLidköpings VSKse83.5p
214Emil ThyrènTrönö IKse83.5p
214David NordströmIFK Umeåse83.5p
214Linus LillsjöHällbybrunns IFse83.5p
214Maurice ManificatDouanes/Agy ST Sigismondfr83.5p
214Erik BertilssonIF Hallby SOKse83.5p
220Stefan SunnerbergSK Ringense83.4p
220Fredrik OusbäckIFK Skövde SKse83.4p
220Anders SolinIFK Mora SKse83.4p
220Jesper ModinPiteå Elit SKse83.4p
220Erik GranströmStrömnäs GIFse83.4p
225Gabriel HallquistÅsarna IKse83.3p
225Ola JonssonStorumans IKse83.3p
225Anton LaineKalix SKse83.3p
225Gustav JonssonIFK Mora SKse83.3p
225Alexander LegkovDinamo Kievua83.3p
230Ragnar Bragvin AndresenNjaardteam Jobzone83.2p
230Carl SchogsterIFK Umeåse83.2p
230Antoine AugerSundbybergs IKse83.2p
233Ida IngemarsdotterÅsarna IKse83.1p
233Alex HarveyClub Nordique Mont St. Anneca83.1p
233Emil HagströmGarphyttans IFse83.1p
233Malte StefanssonOxbergs IFse83.1p
237Mathias RundgreenByåsen ILno83.2p
238Petr SedovRussiaru83.1p
238Lukas BauerDukla Libereccz83.1p
238David ThorellIK Sternse83.1p
241Oskar ÅrebäckBolidens SKse83.0p
241Petter jr NorthugStrindheim ILno83.0p
243Rasmus BlomSK Borese82.9p
243Joel BodénSkellefteå SKse82.9p
243Isak AugustssonIFK Mora SKse82.9p
243Joakim LindbergGrytgöls IKse82.9p
243Emil LagergrenTynderö IKse82.9p
243Linn SömskarIFK Umeåse82.9p
243Martin NyengetLillehammer SKno82.9p
243Magnus NäslundIFK Strömsundse82.9p
251Øyvind Moen FjeldKjelsås ILno82.8p
251Filip ÖbergKalix SKse82.8p
251Jacob StarkStockviks SFse82.8p
251Emil WinsaSävast Ski Team IFse82.8p
251Elias AnderssonLandsbro IF SKse82.8p
251Martin MickelsBålsta SKse82.8p
251Jean Marc GaillardDouanes - Pays Rochoisfr82.8p
251Callum WatsonCooma Ski Clubau82.8p
251Erik JohanssonTranemo IFse82.8p
251Vladsqv SkobelevRussiaru82.8p
251Mickael BobergÄlvdalens IF SKse82.8p
262Anders AuklandOseberg Skilagno82.7p
262Hannes BoströmIFK Arvidsjaur SKse82.7p
262Tobias NilssonIFK Umeåse82.7p
262Jakob JanssonÖstersunds SKse82.7p
266Patrik LindTunafors SKse82.6p
266Simon PerssonIFK Umeåse82.6p
266Adrian BergströmStrömnäs GIFse82.6p
266Jennie ÖbergPiteå Elit SKse82.6p
266Arvid JonssonDuveds IFse82.6p
266Petter PerssonBorås SKse82.6p
266Felix ForsbergJärpens SKse82.6p
266Dmitriy JaparovRussiaru82.6p
274Tobias KöpmanIFK Mora SKse82.5p
274John Kristian DahlTeam Koteng82.5p
274Carl QuicklundÖstersunds SKse82.5p
274Simon ÖbergKalix SKse82.5p
274Tobias LindmanStockviks SFse82.5p
279Mattias SundinVårby IKse82.4p
279Gustav JohanssonUlricehamns IFse82.4p
279Francesco de FabianiCS Esercitoit82.4p
282Joel AnderssonIFK Mora SKse82.3p
282Filip KyröHögbo GIFse82.3p
282Vetle ThyliRaufoss bedriftsidrettslagno82.3p
285Jesper SvenskStora Tuna IK SKse82.2p
285Per Kristian NygårdVestre Spone IFno82.2p
285Takatsugu UdaTokai Universityjp82.2p
288Elias DahlOfferdals SKse82.1p
288Oskar LundqvistSellnäs IFse82.1p
288Imanol RojoAlpino Uzturrees82.1p
288Markus LundholmOK Renense82.1p
292Lars Ove AunliStrindheim ILno82.2p
293Sofia HenrikssonPiteå Elit SKse82.0p
293Jonathan ModinSollefteå Skidor IFse82.0p
293Karl IngardIK Rexse82.0p
293Tommy GustavssonHemmingsmarks IFse82.0p
293Alexander EngmanGellivare Skidallians IKse82.0p
293Sjur RøtheVoss ILno82.0p
299Graeme KillickPtarmigan Nordic Ski Clubca82.1p
300Niklas NiskaOunasvaaran Hiihtoseurafi81.9p
300Fredrik JonssonHudiksvalls IFse81.9p
300Albert AskengrenVisborgs OKse81.9p
300Martin JaksDukla Libereccz81.9p
300Erik ErikssonGellivare Skidallians IKse81.9p
300Daniel NordeboGöteborgs SKse81.9p
300Jonas BöhlmarkNacka Värmdö SKse81.9p
307Tarjei SolliDrevja IL81.8p
307Kein EinasteJoulu Skiclub81.8p
307Eelis MurtoGellivare Skidallians IKse81.8p
307Andrew MusgraveTeam LeasePlan Go81.8p
307Yevgeniy VelichkoKazakstankz81.8p
312Erik WickströmUlricehamns IFse81.7p
312Evelina SettlinHudiksvalls IFse81.7p
312Johan KantoGöteborgs SKse81.7p
315Vegard SivertsgårdÅlen ILno81.6p
315Jakob FridesjöSävast Ski Team IFse81.6p
315Finn Haagen KroghTverrelvdalen ILno81.6p
315Jonas DoblerSC Traunsteinde81.6p
315Mattias WidmarkSvegs IKse81.6p
315André JakobssonÖstersunds SKse81.6p
321Joel ÅströmBodens SKse81.5p
321Maria NordströmUlricehamns IFse81.5p
321Moa Molander KristiansenFalun Borlänge SKse81.5p
321Jesper ThorÅsarna IKse81.5p
321William WesterlundFalu IKse81.5p
321Dietmar NoecklerTeam Futura81.5p
321Hans Christer HolundLyn Skino81.5p
321Toni LiversGardes Frontièrech81.5p
321Alfred NilssonFilipstads SFse81.5p
321Jonas GranlundHudiksvalls IFse81.5p
321Akihito UdaJapanjp81.5p
332Martin RosvallLycksele IFse81.4p
332Jonathan PerssonDomnarvets GOIFse81.4p
332Harald EklöfIF Hallby SOKse81.4p
332Jan AntolecLks Poroniec Poroninpl81.4p
332Andreas KatzSv Baiersbronnde81.4p
332Karl HjalmarssonIK Sternse81.4p
332Dominik BuryPolandpl81.4p
339Oscar LindholmHudiksvalls IFse81.3p
339Valdemar NilssonBodens SKse81.3p
339Albin JohanssonSätra IFse81.3p
339Didrik TønsethByåsen ILno81.3p
343David FriskIFK Mora SKse81.2p
343Jonatan SteenFalun Borlänge SKse81.2p
343Stina NilssonIFK Mora SKse81.2p
343Oscar LindellStockviks SFse81.2p
343Elis BergSunne SLFse81.2p
343Hugo ErikssonHägglunds Ski Team SKse81.2p
343Emrik NordgrenIFK Umeåse81.2p
343Oscar BröteSundbybergs IKse81.2p
343Thomas BingRhoener Wsv Dermbachde81.2p
343Jonathan DahlbergSkellefteå SKse81.2p
353Ronny WedinNorbergs SKse81.1p
353Emma WikénÅsarna IKse81.1p
353Joakim StåhlJärbo IFse81.1p
353Lasse EricssonNybro Skise81.1p
353Magnus NorøyFrol ILno81.1p
353Giandomenico SalvadoriItalyit81.1p
359Niklas DyrhaugTydal ILno81.0p
359Karl EdenrothStrömnäs GIFse81.0p
359Victor OlssonHudiksvalls IFse81.0p
359Lisa VinsaPiteå Elit SKse81.0p
359Erik EngelinOfferdals SKse81.0p
359Jesper LindbergGellivare Skidallians IKse81.0p
359Anders Nøstdahl GløersenRustad ILno81.0p
359Simen Håkon ØstensenTeam BN Bank81.0p
359Tomoki SatoWaseda Universityjp81.0p
359Anders HøstLyn Ski81.0p
369Jonny NilimaaAxa SCse80.9p
369Erik NeroMullsjö SOKse80.9p
369Helene SöderlundIFK Mora SKse80.9p
369Frida KarlssonSollefteå Skidor IFse80.9p
369Albert CarlingFalu IKse80.9p
369Jesper NilssonUlricehamns IFse80.9p
369Hikari FujinokiNihon University80.9p
369Erik HUSBYLeik ILno80.9p
377Henrik AlmTeam Igne80.8p
377Moa LundgrenIFK Umeåse80.8p
377Johannes EngdahlDomnarvets GOIFse80.8p
377Jonas Åsander GrahnHudiksvalls IFse80.8p
377Zackarias BjörnRembo IKse80.8p
377Sergey MalyshevKazakstankz80.8p
383Ulf JanssonÖstervåla IFse80.7p
383Emil IversenVarden ILno80.7p
383Lovisa ModigSävast Ski Team IFse80.7p
383Martin LindkvistIFK Mora SKse80.7p
383Stanislav VolzhentsevDinamo Kievua80.7p
383Bruno DebertolisSci Nordico Sportful80.7p
383Christofer ErikssonFörsvarets Skse80.7p
390Anton SwedbergIFK Mora SKse80.6p
390Oskar AhnbrinkSundbybergs IKse80.6p
390Curdin PerlBernina Pontresinach80.6p
390Alexis JeannerodCsrpontarlier80.6p
390Takahiro SuzukiJapanjp80.6p
395Johan WesterlundPiteå Elit SKse80.5p
395Gaute IversenVarden ILno80.5p
395Robin DuvillardEmhm - Villard De Lansfr80.5p
395Clement ParisseMegevefr80.5p
395Mauro BRIGADOITeam Futura Robinsonpetshop80.5p
395Jonathan EdmanIFK Umeåse80.5p
401Oscar BergströmIFK Mora SKse80.4p
401Björn RydvallLycksele IFse80.4p
401Lars SutherIFK Mora SKse80.4p
401Mia ErikssonPiteå Elit SKse80.4p
401Erik BjornsenApu Nordic Ski Centerus80.4p
401Philip KristofferssonHudiksvalls IFse80.4p
407Sindre GrönflatenFjellørnen ILno80.3p
407Maja DahlqvistFalun Borlänge SKse80.3p
407Adam WestmanHudiksvalls IFse80.3p
407Jakob ThellsénVreta Skid o Mkse80.3p
407Johan HundsethKolvereid ILse80.3p
407Maciej StaregaUks Rawa Siedlcepl80.3p
407Ilia ChernousovSKAru80.3p
407Stanislav RezacSilvini Madshus team80.3p
415Lari LehtonenImatran Urheilijatfi80.2p
415Ludvig HolmbergUlricehamns IFse80.2p
415Rikard WestinSollefteå Skidor IFse80.2p
415Ole Morten FlatakerHommelvik ILno80.2p
415Johannes AnderssonIF Ski Team Skånese80.2p
415Andrei LamovÄlvdalens IF SKse80.2p
415Emil SimuLuleå Gjutarens IFse80.2p
415Bernhard TritscherSC Saalfeldenat80.2p
415Thomas EkremNorwayno80.2p
415Øystein PettersenTeam BN Bank80.2p
425Lina KorsgrenÅre Längdskidklubbse80.1p
425Sofie ElebroIFK Umeåse80.1p
425Jens SelahnStockviks SFse80.1p
425Per Henrik SundellHammerdals IFse80.1p
425Anders BoströmCcc100080.1p
430Martin GottingUlricehamns IFse80.0p
430Stefan EkmanStrömsbergs IFse80.0p
430Nico LarssonBengtsfors Boisse80.0p
430Max AnderssonDomnarvets GOIFse80.0p
430William KarlssonKällbottens IKse80.0p
430Elis WeslienNybro Skise80.0p
436Callum SmithHuntly Nordic Ski Clubgb79.9p
436Jan SrailSK Nove Mesto Na Morave79.9p
436Andreas BlohmFilipstads SFse79.9p
436Torstein Buan RøvikVarden ILno79.9p
436Iivo NiskanenVuokatti Ski Team Kainuufi79.9p
441Jacob SöderqvistBrovallens IFse79.8p
441Elin MohlinHudiksvalls IFse79.8p
441Roland ClaraG.S Fiamme Gialleit79.8p
444Perttu HyvarinenRiistaveden Urheilijatfi79.9p
445Nathalie von SiebenthalSC Turbach-bissench79.8p
445Kaichi NaruseJapanjp79.8p
447Johanna HagströmUlricehamns IFse79.7p
447Oliver AngelsiööStorvreta IKse79.7p
447Albin AnderssonSkene Sim o ISse79.7p
447Loke ÖstangårdEksjö SOKse79.7p
447Lucas BoeglSC Gaissachde79.7p
447Daniel PerssonSollefteå Skidor IFse79.7p
453Fredrik RosénJönköpings OKse79.6p
454Johan HoelÅsen ILno79.7p
455Samuel CarlssonSundbybergs IKse79.6p
455Gustaf NiordVreta Skid o Mkse79.6p
457Peter JohanssonLuleå Gjutarens IFse79.5p
457Tobias EngblomStockviks SFse79.5p
457Petter DahlIF Strategense79.5p
457Elis TingelöfSollefteå Skidor IFse79.5p
457Edvin ClaessonIF Hallby SOKse79.5p
457Florian NotzTysklandde79.5p
463Bernt NivaIFK Kirunase79.4p
463Hedda BångmanOfferdals SKse79.4p
463Jacob EngströmKalix SKse79.4p
463Moa OlssonFalun Borlänge SKse79.4p
463Frida ErkersIFK Mora SKse79.4p
463Edvin MurtoGellivare Skidallians IKse79.4p
463Axel ErikssonKvarnsvedens GOIF SKse79.4p
463Alexander GidlundHägglunds Ski Team SKse79.4p
463Peter MlynarSkp Strbske Plesosk79.4p
463Noah HoffmanSki Snowboard Club Vailus79.4p
463Adrien BackscheiderGerardmerfr79.4p
463Ristomatti HakolaJämin Jännefi79.4p
463Tore LerenTolga ILno79.4p
476Anders JohanssonRyda SKse79.3p
476Frida HallquistÅsarna IKse79.3p
476Jesper PetterssonStrömnäs GIFse79.3p
476Elina RönnlundIFK Umeåse79.3p
476Johan B NordahlDomnarvets GOIFse79.3p
476Markus BäckXC Sthlm Ski Club79.3p
482Johan OlssonÅsarna IKse79.2p
482Erik SjöbergEksjö SOKse79.2p
482Petter JohanssonSävast Ski Team IFse79.2p
482Petr KnopDukla Libereccz79.2p
482Jason RueeschSki Club Davos79.2p
482Fredrik WallströmNaprapat Walle Skidklubb79.2p
488Peter EttlingFinspångs SOKse79.1p
488Albin SjölénStockviks SFse79.1p
488Matti HeikkinenVantaan Hiihtoseurafi79.1p
488Olle Olsson BadTullus Sgse79.1p
488Natalia NepryaevaRussiaru79.1p
493Maria RydqvistÄlvdalens IF SKse79.0p
493Nils AugustssonIFK Mora SKse79.0p
493Raido RankelSkiclub Voruee79.0p
493Felix SelinIFK Kirunase79.0p
493Linus NilssonIFK Umeåse79.0p
493Adam EkstedtIF Ski Team Skånese79.0p
493Marcus LookStudentidrottse79.0p