Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
JIF-Skidan
2009-01-11
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
10km
Längdskidor, Fristil
1
H 20
Fredrik Nilsson
Bjuråkers GOIF
21:33.129200
5km
Längdskidor, Fristil
1
H 16
Victor Olsson
Söderala AIK
10:04.60300
2
H 14
Markus Persson
Bjuråkers GOIF
10:15.61400
+11.1000
3
H 16
Gustav Larsson
Näsvikens IK
10:25.62400
+21.2000
4
D 16
Agnes Åsander Grahn
Hudiksvalls IF
10:33.63200
+29.2800
5
H 16
Joel Ljunggren
Hudiksvalls IF
10:38.63700
+34.3300
6
H 15
Johan Nilsson
Edsbyns SK
10:58.65700
+54.5300
7
D 14
Erika Forslin
Hudiksvalls IF
11:21.68000
+1:17.7600
8
D 16
Erika Elfstrand
Njutångers IF
11:35.69400
+1:31.9000
9
H 15
Anders Wiklund
Bjuråkers GOIF
11:40.69900
+1:36.9500
10
D 16
Lovisa Sundin
Delsbo IF
11:55.71400
+1:51.11000
11
H 14
Magnus Ekblom
Hudiksvalls IF
12:00.71900
+1:56.11500
12
H 15
Per Bennermo
Ramsjö SK
12:04.72300
+2:00.11900
13
H 15
Anton Bergeståhl
Jättendals IF
12:17.73600
+2:13.13200
14
D 16
Johanna Skalman
Hudiksvalls IF
12:21.74000
+2:17.13600
15
D 14
Josefin Jonsson
Delsbo IF
12:28.74700
+2:24.14300
16
H 14
Oskar Nilsson
Bjuråkers GOIF
12:46.76500
+2:42.16100
17
H 14
Fredrik Jonsson
Näsvikens IK
12:58.77700
+2:54.17300
18
D 14
Emma Palmcrantz
Jättendals IF
13:08.78700
+3:04.18300
19
D 15
Johanna Sundkvist
Bjuråkers GOIF
13:54.83300
+3:50.22900
20
D 14
Tora Engelbrekts
Hudiksvalls IF
14:37.87600
+4:33.27200
21
D 18
Maja Hansson
Jättendals IF
16:59.101800
+6:55.41400
37.8p
2.5km
Längdskidor, Fristil
1
H 13
Gustav Nilsson
Njutångers IF
7:42.46100
2
H 12
Jonas Åsander Grahn
Hudiksvalls IF
7:50.46900
+8.700
3
H 13
Emil Thyrèn
Trönö IK
8:00.47900
+18.1700
4
H 13
Jesper Lind
Hudiksvalls IF
8:17.49600
+35.3400
5
H 13
Alexander Mäki
OK Sarven
8:19.49800
+37.3600
6
H 13
Erik Marsch
Näsvikens IK
8:22.50100
+40.3900
7
H 12
Oscar Lindholm
Ljusne AIK SK
8:33.51200
+51.5000
8
D 12
Emma Persson
Bjuråkers GOIF
8:41.52000
+59.5800
9
H 12
David Larsson
Näsvikens IK
8:42.52100
+1:00.5900
10
D 13
Sofie Nilsson
Delsbo IF
8:43.52200
+1:01.6000
11
D 13
Moa Ljunggren
Hudiksvalls IF
8:45.52400
+1:03.6200
12
H 12
Emil Finnström
Jättendals IF
8:52.53100
+1:10.6900
13
D 13
Ellen Forsgren
Hudiksvalls IF
8:59.53800
+1:17.7600
14
D 12
Anna Larsson
Ljusne AIK SK
9:10.54900
+1:28.8700
15
D 12
Frida Johansson
Njutångers IF
9:14.55300
+1:32.9100
16
D 13
Catarina Larsson
Bjuråkers GOIF
9:24.56300
+1:42.10100
17
H 11
Johan Näsman
Njutångers IF
9:26.56500
+1:44.10300
18
D 13
Jasmine Olsson
Söderala AIK
9:27.56600
+1:45.10400
19
D 12
Klara Logård
Delsbo IF
9:31.57000
+1:49.10800
20
D 12
Matilda Tagg
Njutångers IF
9:33.57200
+1:51.11000
21
H 11
Emil Sångberg
Hudiksvalls IF
9:42.58100
+2:00.11900
22
D 12
Nora Högberg
Bjuråkers GOIF
9:51.59000
+2:09.12800
23
D 13
Agnes Fagerlund
Delsbo IF
9:52.59100
+2:10.12900
24
D 12
Matilda Lingensjö
Hede SK
9:53.59200
+2:11.13000
25
D 12
Felicia Arousell
Njutångers IF
9:55.59400
+2:13.13200
26
D 13
Linnea Söderqvist
Trönö IK
10:03.60200
+2:21.14000
27
D 12
Caroline Andersson
Jättendals IF
10:20.61900
+2:38.15700
28
D 13
Elin Forslund
Söderala AIK
10:32.63100
+2:50.16900
29
H 13
Jonas Persson
Trönö IK
10:54.65300
+3:12.19100
30
D 13
Jennifer Wallberg
Trönö IK
10:58.65700
+3:16.19500
31
D 12
Jenny Schewelius
Trönö IK
11:46.70500
+4:04.24300
Logga in för att slippa de här annonserna
1.5km
Längdskidor, Fristil
1
H 10
Samuel Wallberg
Hybo AIK
4:31.27000
2
H 10
William Steggo Johansson
Delsbo IF
4:33.27200
+2.100
3
H 10
Jesper Thyren
Trönö IK
4:34.27300
+3.200
4
H 9
Emil Logård
Delsbo IF
4:44.28300
+13.1200
5
H 10
Emil Forsberg
Hybo AIK
4:50.28900
+19.1800
6
H 10
Oskar Olsson
Söderala AIK
4:55.29400
+24.2300
7
H 9
Elias Finnström
Jättendals IF
5:03.30200
+32.3100
8
D 9
Hanna Nilsson
Njutångers IF
5:29.32800
+58.5700
9
D 9
Mikaela Näsman
Njutångers IF
5:47.34600
+1:16.7500
10
H 9
August Wallberg
Trönö IK
5:54.35300
+1:23.8200
11
H 9
Albin Sjölén
Njurunda SK
6:27.38600
+1:56.11500
12
D 9
Maja Savolainen
Jättendals IF
6:58.41700
+2:27.14600
13
D 11
Lovisa Lind
Hudiksvalls IF
9:21.56000
+4:50.28900
14
D 11
Jonna Marsch
Näsvikens IK
9:35.57400
+5:04.30300
15
D 11
Ebba Brink
Bjuråkers GOIF
9:46.58500
+5:15.31400
16
D 11
Ellen Larsson
Näsvikens IK
12:20.73900
+7:49.46800
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)