Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
ICA Cup Riksfinal Skicross
2016-02-20
INFO
RESULTAT
KARTA
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
0.8km
Längdskidor, Skicross, Fristil
1
H 14
Victor Lindquist
Östergötland
2:22.14150
2
H 14
Gustav Pålsson
Jämtland-härjedalen
2:28.14720
+5.470
3
H 14
Edvin Anger
Dalarna
2:28.14770
+6.520
4
H 14
Nils Bergström
Dalarna
2:28.14790
+6.540
5
H 14
Måns Skoglund
Stockholm
2:29.14820
+6.570
6
H 14
Rasmus Westerlund
Medelpad
2:30.14960
+8.710
7
H 14
Gustav Hedström
Jämtland-härjedalen
2:32.15140
+9.890
8
H 14
Rasmus Hedeberg
Värmland
2:32.15150
+10.900
9
H 13
Mattias Östberg
Dalarna
2:36.15510
+13.1260
10
H 14
Martin Blomberg
Västerbotten
2:37.15690
+15.1440
11
D 13
Tove Ericsson
Medelpad
2:38.15720
+15.1470
12
H 14
Tobias Snell
Norrbotten
2:38.15730
+15.1480
13
H 14
Carl Rune
Stockholm
2:38.15780
+16.1530
14
H 14
Hugo Sjögren
Västergötland
2:39.15810
+16.1560
15
H 14
Sander Krouwel
Dalarna
2:39.15880
+17.1630
16
H 14
Gustav Karlsson
Stockholm
2:39.15890
+17.1640
17
H 13
Mattias Andersson
Dalarna
2:40.15930
+17.1680
18
H 14
Albin Åström
Norrbotten
2:40.15990
+18.1740
19
H 14
Jonas Carlsson
Dalarna
2:41.16060
+19.1810
20
H 14
Viktor Majbäck
Norrbotten
2:42.16100
+19.1850
21
H 14
Simon Nilsson
Småland
2:42.16150
+20.1900
22
H 14
Emil Granstedt
Småland
2:43.16260
+21.2010
23
H 13
Theo Mattei
Norrbotten
2:44.16320
+21.2070
24
D 14
Märta Rosenberg
Jämtland-härjedalen
2:44.16350
+22.2100
25
D 14
Kajsa Rapp
Dalarna
2:45.16410
+22.2160
25
H 13
Isak Lundholm
Västerbotten
2:45.16410
+22.2160
27
H 13
Erik Johansson
Dalarna
2:45.16460
+23.2210
27
H 13
Hjalmar Berg
Värmland
2:45.16460
+23.2210
29
H 14
Wilhelm Bergentz
Örebro Län
2:45.16470
+23.2220
30
H 14
Aksel Halvarsson
Jämtland-härjedalen
2:46.16530
+23.2280
30
H 14
Olof Hedin
Småland
2:46.16530
+23.2280
32
H 14
Isak Garfvé
Dalarna
2:46.16550
+24.2300
33
H 14
Alexander Jonsson
Småland
2:46.16590
+24.2340
34
H 14
Oscar Andersson
Dalarna
2:47.16610
+24.2360
34
D 13
Emma Lindberg
Dalarna
2:47.16610
+24.2360
36
D 14
Alva Björk
Dalarna
2:47.16640
+24.2390
37
H 13
Albin Gezelius
Dalarna
2:47.16650
+25.2400
38
D 14
Saga Fältenhag
Gästrikland
2:47.16670
+25.2420
39
H 13
Kalle Georgsson
Gästrikland
2:48.16700
+25.2450
40
H 14
Oskar Lundberg
Västergötland
2:48.16740
+25.2490
41
H 13
Filip Strand
Värmland
2:48.16750
+26.2500
42
D 14
Elina Franzén
Dalarna
2:49.16850
+27.2600
43
H 13
Eskil Nääs Klockar
Dalarna
2:50.16930
+27.2680
44
H 14
Oskar Algotsson
Jämtland-härjedalen
2:50.16950
+28.2700
45
H 14
Gabriel Söderqvist
Uppland
2:50.16970
+28.2720
46
H 14
Jens Nilsson
Ångermanland
2:50.16980
+28.2730
47
H 14
Kasper Olsen
Värmland
2:51.17000
+28.2750
48
H 14
Laban Nordin
Ångermanland
2:51.17040
+28.2790
49
H 14
Axel Elmblad
Småland
2:51.17050
+29.2800
50
H 13
Erik Bryne
Värmland
2:51.17060
+29.2810
50
D 13
Lina Hennings
Jämtland-härjedalen
2:51.17060
+29.2810
52
H 14
Axel Lundgren
Medelpad
2:51.17070
+29.2820
52
H 14
Johan Källström
Göteborg
2:51.17070
+29.2820
54
H 14
Viktor Grenedal
Hälsingland
2:51.17080
+29.2830
55
H 14
Martin Lundström
Norrbotten
2:52.17110
+29.2860
56
H 14
Eric Westerberg
Värmland
2:52.17120
+29.2870
56
D 13
Klara Torshage
Ångermanland
2:52.17120
+29.2870
58
H 13
Ebbe Gjersvold
Jämtland-härjedalen
2:52.17130
+29.2880
59
H 14
Tor Rönnestrand
Jämtland-härjedalen
2:52.17140
+29.2890
60
D 13
Irja Brandfjäll
Jämtland-härjedalen
2:52.17160
+30.2910
61
H 14
Melker Eklund
Ångermanland
2:53.17200
+30.2950
61
H 13
Oskar Vikström
Medelpad
2:53.17200
+30.2950
63
D 13
Maja Furunäs
Dalarna
2:53.17250
+31.3000
64
H 14
Fabian Hermansson
Värmland
2:53.17280
+31.3030
65
D 14
Enja Jonsson
Jämtland-härjedalen
2:53.17290
+31.3040
66
H 13
Ludvig Berg
Värmland
2:54.17300
+31.3050
67
H 13
Lukas Jonsson
Värmland
2:54.17340
+31.3090
68
D 14
Tilda Ström
Dalarna
2:54.17350
+32.3100
69
H 13
Otto Gustafsson
Västergötland
2:54.17360
+32.3110
69
H 13
Arvid Feil-lindmark
Västerbotten
2:54.17360
+32.3110
71
H 14
Hugo Enetjärn
Södermanland
2:54.17380
+32.3130
71
H 14
Vidar Lindqvist
Jämtland-härjedalen
2:54.17380
+32.3130
73
H 13
Anders Dahl
Medelpad
2:55.17410
+32.3160
74
H 14
Olle Andersson
Västergötland
2:55.17440
+32.3190
75
D 13
Clara Zettervall
Dalarna
2:55.17470
+33.3220
76
D 14
Saga Nilsson
Västerbotten
2:55.17480
+33.3230
77
H 14
Viktor Holmgren
Västerbotten
2:56.17500
+33.3250
78
H 14
Birk Blomqvist
Jämtland-härjedalen
2:56.17580
+34.3330
78
H 13
Jacob Lundkvist
Stockholm
2:56.17580
+34.3330
80
H 14
David Borg
Södermanland
2:56.17590
+34.3340
80
H 14
Isac Morin
Jämtland-härjedalen
2:56.17590
+34.3340
80
H 13
Victor Berglund
Norrbotten
2:56.17590
+34.3340
83
H 13
Loke Sköld
Uppland
2:57.17610
+34.3360
83
D 13
Therese Patomella
Norrbotten
2:57.17610
+34.3360
85
D 13
Wilma Riekkola
Norrbotten
2:57.17640
+34.3390
86
D 14
Lova Broström
Östergötland
2:57.17650
+35.3400
87
D 13
Lovisa Broström
Norrbotten
2:57.17690
+35.3440
87
D 13
Alba Johansson
Jämtland-härjedalen
2:57.17690
+35.3440
89
D 14
Hanna Lundberg
Norrbotten
2:58.17710
+35.3460
89
H 13
Hampus Björck
Västerbotten
2:58.17710
+35.3460
91
H 14
Gustav Ohlin
Västergötland
2:58.17720
+35.3470
92
D 14
Anja Andersdotter
Örebro Län
2:58.17750
+36.3500
92
H 13
Hugo Abrahamsson
Västerbotten
2:58.17750
+36.3500
94
H 14
Albert Mattsson
Stockholm
2:58.17780
+36.3530
95
H 13
Simon Markström
Norrbotten
2:58.17790
+36.3540
96
H 14
David Melin
Uppland
2:59.17810
+36.3560
96
D 14
Klara Andersson
Dalarna
2:59.17810
+36.3560
96
H 13
Christian Eriksson
Värmland
2:59.17810
+36.3560
99
D 14
Märta Andersson
Dalarna
2:59.17860
+37.3610
100
H 13
Johan Söderholm
Ångermanland
3:00.17900
+37.3650
101
D 14
Ida Nilsson
Medelpad
3:00.17910
+37.3660
101
H 13
Markus Melén
Dalarna
3:00.17910
+37.3660
101
D 13
Frida Hamrin
Medelpad
3:00.17910
+37.3660
104
H 14
Oliver Vengelin
Hälsingland
3:00.17930
+37.3680
104
D 13
Elin Forsgren
Ångermanland
3:00.17930
+37.3680
106
D 13
Elin Henriksson
Västerbotten
3:00.17980
+38.3730
107
D 13
Ellen Hedeberg
Värmland
3:00.17990
+38.3740
108
D 14
Elin West
Värmland
3:01.18000
+38.3750
108
D 13
Elin Törnqvist
Örebro Län
3:01.18000
+38.3750
110
H 13
Oskar Johansson
Västerbotten
3:01.18010
+38.3760
111
H 14
Samuel Henning
Bohuslän-dal
3:01.18020
+38.3770
112
H 13
Felix Westerlund
Medelpad
3:01.18040
+38.3790
113
H 14
Gabriel Nordgren
Västerbotten
3:01.18070
+39.3820
113
H 13
Axel Mannelqvist
Ångermanland
3:01.18070
+39.3820
115
D 14
Elsa Karlsson
Jämtland-härjedalen
3:01.18080
+39.3830
116
H 14
Alexander Thudeén
Östergötland
3:02.18110
+39.3860
116
H 14
Gabriel Häggkvist
Värmland
3:02.18110
+39.3860
116
D 13
Lisa Eriksson
Norrbotten
3:02.18110
+39.3860
119
D 14
Elsa Holmbom
Norrbotten
3:02.18120
+39.3870
120
H 14
Pontus Lundholm
Norrbotten
3:02.18140
+39.3890
120
H 14
Gustav Andersson
Västergötland
3:02.18140
+39.3890
120
H 14
Filip Ericson
Hälsingland
3:02.18140
+39.3890
123
H 14
Axel Saitton
Ångermanland
3:02.18150
+40.3900
124
H 14
Elias Thun Hansson
Medelpad
3:02.18160
+40.3910
125
H 14
Axel Gustavsson
Småland
3:02.18180
+40.3930
126
H 13
Joel Eriksson
Värmland
3:03.18230
+40.3980
127
H 14
Arvid Henning
Ångermanland
3:03.18240
+40.3990
128
H 14
Jonne Liukkonen
Medelpad
3:03.18250
+41.4000
129
H 14
Rickard Mårtensson
Medelpad
3:03.18280
+41.4030
129
D 13
Elsa Eriksson
Ångermanland
3:03.18280
+41.4030
131
H 14
Adam Näslund
Medelpad
3:03.18290
+41.4040
131
H 14
Marius Madsstuen
Halland
3:03.18290
+41.4040
133
H 13
Emil Löfgren
Västerbotten
3:04.18310
+41.4060
133
H 13
Jens Junes
Västerbotten
3:04.18310
+41.4060
135
D 14
Lisa Nystedt
Stockholm
3:04.18320
+41.4070
136
D 14
Ylva Olsson
Jämtland-härjedalen
3:04.18340
+41.4090
137
D 14
Anna Novak
Jämtland-härjedalen
3:04.18370
+42.4120
138
H 14
Nils Körle
Göteborg
3:04.18380
+42.4130
139
H 13
Joel Björnlinger
Småland
3:04.18390
+42.4140
140
H 13
Wille Långberg
Hälsingland
3:05.18400
+42.4150
141
H 13
David Musslinder
Västergötland
3:05.18410
+42.4160
142
D 14
Andrea Aulin
Småland
3:05.18420
+42.4170
143
H 14
Philip Forngren
Stockholm
3:05.18440
+42.4190
143
H 13
Sebastian Hägglöf
Ångermanland
3:05.18440
+42.4190
145
D 13
Frida Poroma
Medelpad
3:05.18460
+43.4210
146
D 13
Filippa Lundgren Wikström
Värmland
3:05.18470
+43.4220
147
D 14
Emma Lindqvist
Norrbotten
3:05.18480
+43.4230
147
D 14
Josefin Lindström
Gästrikland
3:05.18480
+43.4230
147
H 13
Albin Källiden
Värmland
3:05.18480
+43.4230
147
D 13
Sanna Berglund
Ångermanland
3:05.18480
+43.4230
151
D 14
Wilma Björn
Värmland
3:06.18510
+43.4260
151
D 13
Kristina Finnskog
Västergötland
3:06.18510
+43.4260
153
H 13
Edvin Nordgren
Jämtland-härjedalen
3:06.18520
+43.4270
153
D 13
Amanda Pallin
Medelpad
3:06.18520
+43.4270
155
H 13
Hjalmar Gedda
Göteborg
3:06.18550
+44.4300
156
H 14
Jonas Lenz
Medelpad
3:06.18560
+44.4310
157
H 14
Hampus Arnestrand
Uppland
3:06.18570
+44.4320
158
D 13
Lina Sjöberg
Uppland
3:06.18580
+44.4330
159
H 13
Gustav Svensson
Södermanland
3:06.18590
+44.4340
160
D 13
Hanna Hodin
Gästrikland
3:07.18620
+44.4370
161
H 13
Nils Norberg
Medelpad
3:07.18640
+44.4390
162
D 13
Alva Eklund
Ångermanland
3:07.18650
+45.4400
163
H 13
Simon Wiksell
Göteborg
3:08.18700
+45.4450
164
D 14
Sally Berglund
Norrbotten
3:08.18720
+45.4470
165
H 14
B Hampus Hallberg
Hälsingland
3:08.18730
+45.4480
166
D 14
Sofie Franzén
Örebro Län
3:08.18750
+46.4500
166
D 14
Anna Jonsson
Jämtland-härjedalen
3:08.18750
+46.4500
166
D 14
Tuva Dahlin
Västerbotten
3:08.18750
+46.4500
166
H 13
Albin Blomberg
Hälsingland
3:08.18750
+46.4500
170
H 14
Gustav Ribbholm
Småland
3:08.18760
+46.4510
171
D 14
Emelie Englund
Medelpad
3:08.18770
+46.4520
172
D 14
Emma Höglund
Ångermanland
3:08.18780
+46.4530
172
H 13
Lukas Ivarsson
Uppland
3:08.18780
+46.4530
174
H 13
Arve Lignell
Medelpad
3:08.18790
+46.4540
175
D 14
Johanna Pahlin
Ångermanland
3:09.18810
+46.4560
176
D 14
Ellen Sjölund
Jämtland-härjedalen
3:09.18820
+46.4570
176
D 14
Agnes Öhrn
Medelpad
3:09.18820
+46.4570
178
H 13
Axel Karlsson
Stockholm
3:09.18850
+47.4600
179
D 14
Julia Lundgren
Västerbotten
3:09.18860
+47.4610
180
H 13
Viktor Olsson
Ångermanland
3:10.18900
+47.4650
181
D 13
Elsa Hermansson
Dalarna
3:10.18940
+47.4690
182
D 13
Lina Lundgren
Medelpad
3:10.18950
+48.4700
183
D 13
Mirjam Inemyr
Västergötland
3:10.18970
+48.4720
184
D 14
Thula Olskims
Hälsingland
3:10.18980
+48.4730
184
H 14
Isac Karlsson
Västergötland
3:10.18980
+48.4730
186
H 13
Harald Ekenberg
Göteborg
3:11.19010
+48.4760
187
D 14
Hanna Johansson
Värmland
3:11.19040
+48.4790
187
H 13
Arvid Pettersson
Östergötland
3:11.19040
+48.4790
189
D 13
Elvira Hermansson
Jämtland-härjedalen
3:11.19070
+49.4820
190
D 13
Moa Pettersson
Östergötland
3:11.19080
+49.4830
191
D 14
Agnes Bennett
Stockholm
3:11.19090
+49.4840
192
D 14
Emma Eriksson
Småland
3:12.19110
+49.4860
192
D 14
Nelly Hedlund
Gästrikland
3:12.19110
+49.4860
194
D 14
Lovisa Moqvist
Göteborg
3:12.19130
+49.4880
195
H 13
Simon Nilsson
Värmland
3:12.19140
+49.4890
196
D 14
Elin Modin
Ångermanland
3:12.19180
+50.4930
196
D 13
Linn Palmberg
Gästrikland
3:12.19180
+50.4930
198
H 13
Oscar Carlsson
Östergötland
3:12.19190
+50.4940
199
D 13
Emma Holmgren
Medelpad
3:13.19210
+50.4960
200
D 14
Cora Badh
Västergötland
3:13.19220
+50.4970
Logga in för att slippa de här annonserna
200
H 13
Teo Eikelboom
Ångermanland
3:13.19220
+50.4970
202
H 13
Alvin Källberg
Örebro Län
3:13.19230
+50.4980
203
H 13
Otto Balck
Stockholm
3:13.19270
+51.5020
204
D 13
Tuva Forsell
Östergötland
3:13.19290
+51.5040
205
H 13
Hannes Sjölund-myhr
Jämtland-härjedalen
3:14.19300
+51.5050
206
D 14
Sanna Sundström
Ångermanland
3:14.19330
+51.5080
207
H 14
Arvid Aronsson
Bohuslän-dal
3:14.19340
+51.5090
207
H 13
Victor Berglund
Jämtland-härjedalen
3:14.19340
+51.5090
209
D 13
Flisa Ravald
Jämtland-härjedalen
3:14.19350
+52.5100
210
D 14
Clara Lundquist
Värmland
3:14.19370
+52.5120
211
D 14
Julia Eriksson
Västergötland
3:14.19380
+52.5130
212
H 13
Elias Hedlund
Värmland
3:15.19410
+52.5160
213
D 14
Wilma Johansson
Jämtland-härjedalen
3:15.19420
+52.5170
213
H 13
Theo Nilsson
Västerbotten
3:15.19420
+52.5170
215
H 13
Albin Björk
Gästrikland
3:15.19430
+52.5180
216
D 13
Linn Gradin
Medelpad
3:15.19440
+52.5190
217
H 14
Erik Danielsson
Stockholm
3:15.19470
+53.5220
218
H 13
Alfons Ljungberg
Västergötland
3:16.19500
+53.5250
219
D 13
Alice Modin
Uppland
3:16.19520
+53.5270
220
H 14
Sebastian Norr
Uppland
3:16.19540
+53.5290
221
D 14
Maja Högfelt
Västergötland
3:16.19560
+54.5310
222
D 13
Elina Karlsson
Västerbotten
3:16.19570
+54.5320
223
D 13
Lykke Kyllingstad
Uppland
3:17.19600
+54.5350
224
H 13
Alexander Danneskog
Hälsingland
3:17.19610
+54.5360
225
D 14
Lovisa Brink
Hälsingland
3:17.19660
+55.5410
226
D 13
Alice Vretblom
Västerbotten
3:17.19670
+55.5420
227
D 13
Hannah Bengtsson
Värmland
3:18.19720
+55.5470
228
H 13
Mattias Öhlund
Småland
3:18.19730
+55.5480
229
D 14
Troja Schönborg
Hälsingland
3:18.19770
+56.5520
230
D 14
Elin Schönborg
Hälsingland
3:19.19840
+56.5590
230
D 13
Thea Tanhua
Västergötland
3:19.19840
+56.5590
232
D 13
Tindra Österberg
Jämtland-härjedalen
3:19.19850
+57.5600
232
D 13
Sofia Redman
Jämtland-härjedalen
3:19.19850
+57.5600
234
D 14
Lina Samulesson
Östergötland
3:19.19860
+57.5610
235
D 14
Julia Löfström
Uppland
3:19.19880
+57.5630
236
H 13
Albin Johansson
Bohuslän-dal
3:20.19930
+57.5680
237
H 13
Wilhelm Daabach
Jämtland-härjedalen
3:20.19950
+58.5700
238
D 14
Julia Järvholm
Västerbotten
3:21.20010
+58.5760
238
D 14
Malin Hörstedt
Västergötland
3:21.20010
+58.5760
240
H 13
Elliot Angelsiöö
Uppland
3:21.20040
+58.5790
241
D 13
Emma Gustavsson
Norrbotten
3:21.20050
+59.5800
241
D 13
Stina Nilsson
Dalarna
3:21.20050
+59.5800
243
H 13
August Rosén Stagnell
Hälsingland
3:21.20090
+59.5840
244
D 13
Ebba Englund
Medelpad
3:22.20100
+59.5850
245
D 14
Louisa Sjöholm
Stockholm
3:22.20110
+59.5860
245
D 13
Cayenne Badh
Västergötland
3:22.20110
+59.5860
247
D 14
Clara Johansson
Bohuslän-dal
3:22.20150
+1:00.5900
247
D 14
Ebba Andersson
Dalarna
3:22.20150
+1:00.5900
249
H 14
Erik Gräntz
Hälsingland
3:22.20180
+1:00.5930
250
H 13
Sondre Swahn
Göteborg
3:22.20190
+1:00.5940
251
D 13
Tilde Ingvarsson
Jämtland-härjedalen
3:23.20200
+1:00.5950
252
H 14
Alvar Melin
Stockholm
3:23.20210
+1:00.5960
252
D 14
Thea Braneby
Värmland
3:23.20210
+1:00.5960
252
H 13
Henrik Franzén
Örebro Län
3:23.20210
+1:00.5960
252
D 13
Thea Eriksson
Medelpad
3:23.20210
+1:00.5960
256
H 13
Leo Sandberg
Stockholm
3:23.20230
+1:00.5980
257
D 13
Saga Nelsson
Norrbotten
3:23.20240
+1:00.5990
258
H 13
Rasmus Eriksson
Västerbotten
3:23.20250
+1:01.6000
259
D 14
Sigrid Hübenette
Ångermanland
3:23.20290
+1:01.6040
259
D 13
Maja Andersson
Medelpad
3:23.20290
+1:01.6040
261
D 14
Cornelia Nilsson
Norrbotten
3:24.20310
+1:01.6060
262
H 13
Alfons Peterson
Östergötland
3:24.20330
+1:01.6080
263
H 13
Walter Helldén
Stockholm
3:24.20360
+1:02.6110
264
D 13
Alice Pettersson
Östergötland
3:24.20370
+1:02.6120
264
D 13
Josefin Ahnbrink
Stockholm
3:24.20370
+1:02.6120
266
D 13
Rebecka Westlund
Värmland
3:25.20400
+1:02.6150
267
H 13
Axel Isaksson
Västergötland
3:25.20420
+1:02.6170
268
H 13
Isak Österman
Uppland
3:25.20430
+1:02.6180
268
D 13
Trude Burman
Medelpad
3:25.20430
+1:02.6180
270
D 14
Sofia Lundkvist
Norrbotten
3:25.20470
+1:03.6220
270
D 13
Rebecca Johnselius
Norrbotten
3:25.20470
+1:03.6220
272
H 13
Arvid Jönsson
Jämtland-härjedalen
3:25.20490
+1:03.6240
273
H 14
Daniel Näs
Värmland
3:26.20510
+1:03.6260
273
H 13
Linus Ganebäck
Örebro Län
3:26.20510
+1:03.6260
275
D 14
Sara Ingard
Uppland
3:26.20530
+1:03.6280
275
H 13
Ludvig Anderberg
Västergötland
3:26.20530
+1:03.6280
277
D 14
Emma Ling
Småland
3:26.20540
+1:03.6290
278
D 14
Cornelia Ivarsson
Gästrikland
3:26.20570
+1:04.6320
278
D 13
Ellen Karlsson
Värmland
3:26.20570
+1:04.6320
280
D 13
Anna Brännström
Norrbotten
3:26.20580
+1:04.6330
281
D 14
Elin Vesterlund
Västerbotten
3:27.20630
+1:04.6380
282
D 13
Ella Selmonsson
Västergötland
3:27.20670
+1:05.6420
283
H 14
Felix Bäckstäde
Gotland
3:28.20710
+1:05.6460
283
D 13
Moa Hedman
Gästrikland
3:28.20710
+1:05.6460
285
D 13
Nora Andersson
Småland
3:28.20750
+1:06.6500
286
D 13
Evelina Nilsson
Västerbotten
3:28.20760
+1:06.6510
287
D 13
Thuva Andersson
Göteborg
3:29.20810
+1:06.6560
288
D 14
Alma Nordström
Uppland
3:29.20870
+1:07.6620
289
H 14
Gabriel Johansson
Bohuslän-dal
3:30.20900
+1:07.6650
290
D 14
Alma Gustavsson
Småland
3:30.20920
+1:07.6670
290
H 13
Lukas Karlberg
Uppland
3:30.20920
+1:07.6670
292
D 14
Hannah Forsman
Gästrikland
3:30.20960
+1:08.6710
292
D 13
Leanda Björkvall
Uppland
3:30.20960
+1:08.6710
294
H 13
Filip Rentzog
Jämtland-härjedalen
3:30.20970
+1:08.6720
295
H 14
Gustav Rautila
Medelpad
3:31.21030
+1:08.6780
295
D 14
Hanna Rydén
Uppland
3:31.21030
+1:08.6780
295
D 14
Lisa Ekberg
Stockholm
3:31.21030
+1:08.6780
295
D 13
Emma Johansson
Norrbotten
3:31.21030
+1:08.6780
299
D 14
Hilda Lingman
Hälsingland
3:31.21060
+1:09.6810
300
D 13
Lina Björk
Västergötland
3:31.21070
+1:09.6820
301
D 14
Julia Nordlander
Medelpad
3:32.21130
+1:09.6880
302
D 13
Felicia Larsson
Hälsingland
3:32.21170
+1:10.6920
303
H 13
Albin Persson
Bohuslän-dal
3:32.21190
+1:10.6940
304
D 14
Elin Rindstig
Småland
3:33.21230
+1:10.6980
305
H 13
Simon Arnestrand
Uppland
3:33.21240
+1:10.6990
305
D 13
Alice Strömgren
Småland
3:33.21240
+1:10.6990
307
H 13
Andreas Svensson
Västerbotten
3:34.21310
+1:11.7060
308
D 14
Emilia Bergström
Uppland
3:34.21320
+1:11.7070
309
D 14
Hanna Nilsson
Medelpad
3:35.21430
+1:12.7180
310
H 13
Anton Henriksson
Hälsingland
3:35.21490
+1:13.7240
311
D 13
Mathilda Karlsson
Gästrikland
3:36.21550
+1:14.7300
312
D 14
Amanda Norrby
Västergötland
3:37.21610
+1:14.7360
313
D 13
Josefine Söderqvist
Uppland
3:37.21630
+1:14.7380
314
H 13
Melwin Björklin
Hälsingland
3:38.21770
+1:16.7520
315
D 13
Cecilia Ström
Hälsingland
3:39.21880
+1:17.7630
316
D 14
Moa Larsson
Medelpad
3:40.21960
+1:18.7710
317
D 13
Isabell Petersson
Småland
3:41.22000
+1:18.7750
318
D 14
Julia Öhberg
Västerbotten
3:41.22030
+1:18.7780
319
D 14
Tove Lundh
Medelpad
3:42.22160
+1:20.7910
320
H 14
Oscar Eriksson
Värmland
3:44.22370
+1:22.8120
321
H 13
Simon Isaksson-westermark
Västerbotten
3:45.22460
+1:23.8210
322
D 13
Greta Söderberg
Uppland
3:45.22490
+1:23.8240
323
D 14
Elin Ekwall
Västergötland
3:48.22710
+1:25.8460
324
H 14
Theodor Wall
Värmland
3:49.22800
+1:26.8550
325
H 13
Erik Ling
Småland
3:50.22900
+1:27.8650
326
D 13
Frida Johansson
Bohuslän-dal
3:50.22910
+1:27.8660
327
D 13
Moa Magnusson
Västerbotten
3:50.22950
+1:28.8700
328
D 13
Kajsa Schouten
Östergötland
3:50.22980
+1:28.8730
329
H 13
Niklas Lönnqvist
Södermanland
3:51.23040
+1:28.8790
330
D 13
Hilda Simu
Norrbotten
3:52.23140
+1:29.8890
331
D 14
Isabelle Fredriksson
Uppland
3:53.23230
+1:30.8980
332
H 13
Hampus Olsson
Hälsingland
3:53.23260
+1:31.9010
333
D 14
Alva Zakrisson
Västerbotten
3:54.23320
+1:31.9070
334
D 13
Sofia Green
Örebro Län
3:55.23440
+1:32.9190
335
H 13
Adrian Skiöld
Västergötland
3:55.23480
+1:33.9230
335
D 13
Tuffi Tiare
Småland
3:55.23480
+1:33.9230
337
D 13
Hannah Eneslätt
Västerbotten
3:58.23710
+1:35.9460
338
D 13
Olivia Ednarsson
Värmland
4:02.24150
+1:40.9900
339
D 14
Ellen Bylund
Uppland
4:05.24440
+1:42.10190
340
D 13
Alma Lundström
Västerbotten
4:16.25540
+1:53.11290
341
D 13
Elsa Fischer
Värmland
4:22.26170
+2:00.11920
342
H 13
Adam Österdahl
Gotland
4:23.26240
+2:00.11990
343
D 13
Elin Nyström
Hälsingland
4:25.26410
+2:02.12160
344
H 14
Karl Grywenz
Uppland
23:59:59.8639800
344
H 14
Axel Mattson
Jämtland-härjedalen
23:59:59.8639800
344
H 14
David Dudal
Örebro Län
23:59:59.8639800
344
D 14
Linda Forsby
Värmland
23:59:59.8639800
344
D 14
Tua Germann
Västerbotten
23:59:59.8639800
344
D 14
Emma Eriksson
Värmland
23:59:59.8639800
344
D 14
Wilma Tudén
Östergötland
23:59:59.8639800
344
H 13
Malte Jutterdal
Östergötland
23:59:59.8639800
344
H 13
Malte Johansson
Gästrikland
23:59:59.8639800
344
D 13
Elsa Larsson
Norrbotten
23:59:59.8639800
344
D 13
Julia Näslund
Gästrikland
23:59:59.8639800
344
D 13
Linnea Antonsen
Norrbotten
23:59:59.8639800
344
D 13
Sara Andersson
Dalarna
23:59:59.8639800