Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Tour de Huken
2011-02-25
INFO
RESULTAT
KARTA
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
Längdskidor, Fristil, Masstart
1
H 10
Albin Lundqvist
Gillberga SK
2:22.14100
2
H 10
Linus Jonsson
Årjängs IF
2:25.14400
+3.200
3
H 10
Christoffer Eriksson
Årjängs IF
2:28.14700
+6.500
4
D 10
Sandra Ringsby
Töcksfors IF
2:39.15800
+17.1600
5
H 10
Bengin Mahmoud
Årjängs IF
2:40.15900
+18.1700
6
H 10
Karl Bryntesson
Köla AIK
2:55.17400
+33.3200
7
D 10
Clara Lundqvist
Gillberga SK
3:06.18500
+44.4300
8
H 12
Elis Gruvborg
Töcksfors IF
3:48.22700
+1:26.8500
9
H 20
Fredrik Andreé
Årjängs IF
3:52.23100
+1:30.8900
10
H 10
Herman Svensson
Köla AIK
3:56.23500
+1:34.9300
11
D 12
Emma Olofsson
Töcksfors IF
4:00.23900
+1:38.9700
12
H 20
Joacim Remneland
Bengtsfors Bois
4:01.24000
+1:39.9800
13
D 12
Vilma Ling
Årjängs IF
4:03.24200
+1:41.10000
14
D 12
Hanna Thorn
Bengtsfors Bois
4:07.24600
+1:45.10400
15
D 12
Evelina Lindeberg
Årjängs IF
4:13.25200
+1:51.11000
16
D 12
Wilma Persson
Älgå SK
4:20.25900
+1:58.11700
17
H 16
Victor Remneland
Bengtsfors Bois
4:21.26000
+1:59.11800
18
D 12
Astrid Bryntesson
Köla AIK
4:24.26300
+2:02.12100
18
H 14
Erik Thorn
Bengtsfors Bois
4:24.26300
+2:02.12100
20
D 12
Maja Karlsson
Årjängs IF
4:27.26600
+2:05.12400
20
D 10
Ester Wärm
Årjängs IF
4:27.26600
+2:05.12400
22
D 12
Sofia Johansson
Bengtsfors Bois
4:33.27200
+2:11.13000
23
H 20
Tony Kaspersson
Älgå SK
4:36.27500
+2:14.13300
24
D 12
Linn Halvardsson
Åmåls OK
4:42.28100
+2:20.13900
24
H 16
Nico Larsson
Bengtsfors Bois
4:42.28100
+2:20.13900
26
D 14
Mathilda Ruus
Årjängs IF
4:51.29000
+2:29.14800
27
H 14
Kevin Larsson
Bengtsfors Bois
4:54.29300
+2:32.15100
28
H 16
Ola Kaspersson
Älgå SK
4:55.29400
+2:33.15200
29
D 16
Malin Svensson
Årjängs IF
5:00.29900
+2:38.15700
30
D 12
Ida Carlsson
Töcksfors IF
5:02.30100
+2:40.15900
31
D 16
Julia Eriksson
Årjängs IF
5:05.30400
+2:43.16200
32
H 14
Oskar Zetterström
Bengtsfors Bois
5:17.31600
+2:55.17400
33
D 12
Ebba Thor
Bengtsfors Bois
5:20.31900
+2:58.17700
34
H 14
Albin Persson
Älgå SK
5:52.35100
+3:30.20900
35
D 14
Hanna Fritz
Åmåls OK
6:01.36000
+3:39.21800
36
H 14
Lucas Schön
Töcksfors IF
6:10.36900
+3:48.22700
37
D 16
Ellen Wärm
Årjängs IF
6:22.38100
+4:00.23900
38
D 14
Julia Berglund
Töcksfors IF
6:30.38900
+4:08.24700
39
D 16
Alexandria Jensen
Ørje IL
6:32.39100
+4:10.24900
40
H 12
Albin Svensson
Köla AIK
6:46.40500
+4:24.26300
41
D 14
Elin Davidsson
Årjängs IF
7:09.42800
+4:47.28600
42
H 12
Tobias Carlsson
Bengtsfors Bois
23:59:59.8639800