Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Tour de Huken
2011-02-25
INFO
RESULTAT
KARTA
Visa ihopslagen resultatlista
Visa deltider
D 10
Längdskidor, Fristil, Masstart
1
Sandra Ringsby
Töcksfors IF
2:39.15800
2
Clara Lundqvist
Gillberga SK
3:06.18500
+27.2600
3
Ester Wärm
Årjängs IF
4:27.26600
+1:48.10700
D 12
Längdskidor, Fristil, Masstart
1
Emma Olofsson
Töcksfors IF
4:00.23900
2
Vilma Ling
Årjängs IF
4:03.24200
+3.200
3
Hanna Thorn
Bengtsfors Bois
4:07.24600
+7.600
4
Evelina Lindeberg
Årjängs IF
4:13.25200
+13.1200
5
Wilma Persson
Älgå SK
4:20.25900
+20.1900
6
Astrid Bryntesson
Köla AIK
4:24.26300
+24.2300
7
Maja Karlsson
Årjängs IF
4:27.26600
+27.2600
8
Sofia Johansson
Bengtsfors Bois
4:33.27200
+33.3200
9
Linn Halvardsson
Åmåls OK
4:42.28100
+42.4100
10
Ida Carlsson
Töcksfors IF
5:02.30100
+1:02.6100
11
Ebba Thor
Bengtsfors Bois
5:20.31900
+1:20.7900
D 14
Längdskidor, Fristil, Masstart
1
Mathilda Ruus
Årjängs IF
4:51.29000
2
Hanna Fritz
Åmåls OK
6:01.36000
+1:10.6900
3
Julia Berglund
Töcksfors IF
6:30.38900
+1:39.9800
4
Elin Davidsson
Årjängs IF
7:09.42800
+2:18.13700
D 16
Längdskidor, Fristil, Masstart
1
Malin Svensson
Årjängs IF
5:00.29900
2
Julia Eriksson
Årjängs IF
5:05.30400
+5.400
3
Ellen Wärm
Årjängs IF
6:22.38100
+1:22.8100
4
Alexandria Jensen
Ørje IL
6:32.39100
+1:32.9100
H 10
Längdskidor, Fristil, Masstart
1
Albin Lundqvist
Gillberga SK
2:22.14100
2
Linus Jonsson
Årjängs IF
2:25.14400
+3.200
3
Christoffer Eriksson
Årjängs IF
2:28.14700
+6.500
4
Bengin Mahmoud
Årjängs IF
2:40.15900
+18.1700
5
Karl Bryntesson
Köla AIK
2:55.17400
+33.3200
6
Herman Svensson
Köla AIK
3:56.23500
+1:34.9300
H 12
Längdskidor, Fristil, Masstart
1
Elis Gruvborg
Töcksfors IF
3:48.22700
2
Albin Svensson
Köla AIK
6:46.40500
+2:58.17700
-
Tobias Carlsson
Bengtsfors Bois
23:59:59.8639800
H 14
Längdskidor, Fristil, Masstart
1
Erik Thorn
Bengtsfors Bois
4:24.26300
2
Kevin Larsson
Bengtsfors Bois
4:54.29300
+30.2900
3
Oskar Zetterström
Bengtsfors Bois
5:17.31600
+53.5200
4
Albin Persson
Älgå SK
5:52.35100
+1:28.8700
5
Lucas Schön
Töcksfors IF
6:10.36900
+1:46.10500
H 16
Längdskidor, Fristil, Masstart
1
Victor Remneland
Bengtsfors Bois
4:21.26000
2
Nico Larsson
Bengtsfors Bois
4:42.28100
+21.2000
3
Ola Kaspersson
Älgå SK
4:55.29400
+34.3300
H 20
Längdskidor, Fristil, Masstart
1
Fredrik Andreé
Årjängs IF
3:52.23100
2
Joacim Remneland
Bengtsfors Bois
4:01.24000
+9.800
3
Tony Kaspersson
Älgå SK
4:36.27500
+44.4300