Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Tour de Mösseberg E3 Teknisk Sprint
2014-01-26
Deltävling i
Tour de Mösseberg 2014
<<< Tour de Mösseberg E4 Final
Tour de Mösseberg E4 Final >>>
INFO
RESULTAT
KARTA
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
1km
Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
H 20
Filip Danielsson
Garphyttans IF
1:55.11466
2
H 20
Marcus Johansson
Gillberga SK
1:58.11725
+2.159
3
H 20
Andreas Svensson
Ulricehamns IF
1:58.11776
+3.210
4
H 16
Adam Persson
Eksjö SOK
1:59.11810
+3.244
5
H 20
Pontus Hermansson
Ulricehamns IF
1:59.11880
+4.314
6
H 20
Anton Persson
SK Bore
1:59.11885
+4.319
7
H 20
Ludwig Tärning
Falköpings AIK SK
2:03.12201
+7.635
8
H 16
Eric Jansson
Tranemo IF
2:03.12270
+8.704
9
H 20
Adam Gillman
Garphyttans IF
2:03.12294
+8.728
10
H 20
Markus Johansson
Zinkgruvans IF
2:04.12369
+9.803
11
H 20
Erik Sjöberg
Eksjö SOK
2:05.12440
+9.874
12
H 20
Ludvig Holmberg
Tranemo IF
2:06.12504
+10.938
13
H 20
Jesper Thor
Åsarna IK
2:07.12648
+11.1082
14
H 16
Albin Persson
Tranemo IF
2:08.12799
+13.1233
15
H 20
Oscar Bengtson
IK Stern
2:09.12817
+13.1251
16
H 20
Gustav Johansson
Ulricehamns IF
2:09.12864
+13.1298
17
H 20
John Leander
Åsarna IK
2:09.12876
+14.1310
18
H 20
Ludvig Johansson
Ulricehamns IF
2:10.12975
+15.1409
19
H 16
Ludvig Svenningsson
Ulricehamns IF
2:10.12998
+15.1432
20
H 20
Edvin Andersson
Landsbro IF SK
2:11.13050
+15.1484
21
H 20
Hugo Tärning
Falköpings AIK SK
2:12.13114
+16.1548
22
H 20
Abel Buskqvist
IK Stern
2:12.13171
+17.1605
23
H 16
Erik Lieback
Ulricehamns IF
2:12.13173
+17.1607
24
H 16
Simon Jonsson
IF Hallby SOK
2:12.13186
+17.1620
25
H 20
David Thorell
IK Stern
2:13.13213
+17.1647
26
H 16
Simon Lundberg
Hagfors SF
2:13.13265
+17.1699
27
H 16
Tom Forsberg
Zinkgruvans IF
2:13.13275
+18.1709
28
H 16
Eric Rosjö
IF Hallby SOK
2:14.13312
+18.1746
29
H 16
Leo Johansson
Skillingaryds FK
2:14.13316
+18.1750
30
H 20
Alfred Boman
Tranemo IF
2:14.13349
+18.1783
31
H 16
Anton Swedberg
Borås SK
2:15.13475
+20.1909
32
D 20
Sandra Olsson
Malungs IF
2:16.13529
+20.1963
33
H 16
Karl Hjalmarsson
IK Stern
2:16.13555
+20.1989
34
H 16
Elias Andersson
Landsbro IF SK
2:16.13597
+21.2031
35
H 16
Elias Edvinsson
Hagfors SF
2:17.13630
+21.2064
36
H 20
Gabriel Strid
Sunne SLF
2:17.13645
+21.2079
37
H 14
Jonathan Norder
IF Rigor
2:18.13727
+22.2161
38
H 16
Linus Nygren
Ulricehamns IF
2:19.13811
+23.2245
39
H 16
Erik Bertilsson
IF Hallby SOK
2:19.13819
+23.2253
40
D 16
Johanna Hagström
Falköpings AIK SK
2:20.13969
+25.2403
41
H 16
Petter Persson
Borås SK
2:20.13994
+25.2428
42
H 16
Olle Westin
IK Stern
2:21.14022
+25.2456
43
D 20
Karin Björnlinger
IK Vista
2:22.14161
+26.2595
44
H 14
Axel Ribbholm
Landsbro IF SK
2:22.14176
+27.2610
45
H 14
Kim Norberg
Filipstads SF
2:22.14185
+27.2619
46
H 16
Anton Lund
IK Vista
2:22.14199
+27.2633
47
H 16
Hugo Björklund
Hällbybrunns IF
2:23.14234
+27.2668
48
H 20
Alexander Svensson
Äspereds IF
2:23.14279
+28.2713
49
H 20
Simon Swedberg
Borås SK
2:24.14340
+28.2774
50
D 16
Lisa Johansson
Tranemo IF
2:24.14347
+28.2781
51
D 16
Agnes Berglund
Ulricehamns IF
2:24.14396
+29.2830
52
H 14
Albin Johansson
Linköpings SK
2:25.14491
+30.2925
53
H 14
Oscar Madsstuen
Halmstad OK
2:26.14517
+30.2951
54
D 20
Frida Bjerke
Falköpings AIK SK
2:26.14548
+30.2982
55
H 14
Adam Boman
Tranemo IF
2:26.14560
+30.2994
56
D 13
Moa Hansson
Landsbro IF SK
2:26.14562
+30.2996
57
D 14
Maja Eriksson
Filipstads SF
2:27.14659
+31.3093
58
D 20
Annie Lindh
IF Hallby SOK
2:27.14667
+32.3101
59
H 16
Felix Axelsson
Borås SK
2:28.14711
+32.3145
60
D 20
Amanda Johansson
Tranemo IF
2:28.14717
+32.3151
61
D 16
Kristina Axelsson
Sya SK
2:28.14731
+32.3165
62
H 13
Isak Lieback
Ulricehamns IF
2:28.14737
+32.3171
63
D 16
Evelina Lax
Nässjö SF
2:28.14799
+33.3233
64
D 20
Klara Svensson
Äspereds IF
2:29.14816
+33.3250
65
D 20
Sofie Björklund
Hällbybrunns IF
2:29.14885
+34.3319
66
D 20
Hanna Dahlberg
Bredaryds SOK
2:30.14923
+34.3357
67
H 16
Wilmer Forsgren
Tidaholm SOK Sisu
2:30.14927
+34.3361
68
H 20
John Nyquist
IK Stern
2:30.14931
+34.3365
69
D 16
Klara Ask
Borås SK
2:30.14946
+34.3380
70
H 13
Linus Rydin
Tranemo IF
2:30.14970
+35.3404
71
H 14
Filip Rosjö
IF Hallby SOK
2:30.14978
+35.3412
72
H 14
Harald Eklöf
IF Hallby SOK
2:30.14983
+35.3417
73
H 16
Jacob Jonstoij
Tvärreds IF
2:30.14985
+35.3419
74
D 13
Lovisa Bivstedt
Sundbybergs IK
2:31.15004
+35.3438
75
H 16
Albin Alsiö
Falköpings AIK SK
2:31.15093
+36.3527
76
H 12
Hugo Sjögren
Tranemo IF
2:31.15097
+36.3531
77
D 16
Jenny Movitz
Borås SK
2:33.15270
+38.3704
78
H 16
Emil Björnlinger
IK Vista
2:33.15279
+38.3713
79
H 14
Emil Hagström
Garphyttans IF
2:33.15284
+38.3718
80
H 13
Erik Backlund
Äspereds IF
2:33.15294
+38.3728
81
D 14
Maja Karlsson
Årjängs IF
2:34.15305
+38.3739
82
D 16
Evelina Lindeberg
Årjängs IF
2:34.15332
+38.3766
83
D 20
Daniela Bjärmark
Zinkgruvans IF
2:34.15350
+38.3784
84
D 20
Maja Wiik
Tvärreds IF
2:35.15403
+39.3837
85
H 12
Viktor Lindqvist
Boxholm-Ekeby SK
2:35.15425
+39.3859
86
H 13
Per Nordholm
Sävedalens AIK
2:36.15504
+40.3938
87
D 14
Karin Pettersson
Boxholm-Ekeby SK
2:36.15532
+40.3966
88
H 14
Edvin Quist Weghagen
IFK Skövde SK
2:36.15533
+40.3967
89
D 20
Hanna Fritz
Åmåls OK
2:36.15578
+41.4012
90
H 14
Emil Madstuen
Halmstad OK
2:36.15595
+41.4029
91
H 16
Emil Karlsson
Hestra IF
2:37.15618
+41.4052
92
H 14
Edvin Rösliden
Linköpings SK
2:37.15620
+41.4054
93
H 12
Wilhelm Bergentz
Almby IK
2:38.15745
+42.4179
94
H 13
Linus Jonsson
Årjängs IF
2:38.15758
+42.4192
95
D 20
Malin Jonsson
IK Stern
2:38.15768
+43.4202
96
D 14
Johanna Johansson
Tranemo IF
2:38.15785
+43.4219
97
D 20
Julia Jonsson
IK Stern
2:39.15815
+43.4249
98
D 16
Ida Danielsson
Garphyttans IF
2:39.15842
+43.4276
99
D 16
Frida Svensson
Filipstads SF
2:39.15866
+44.4300
100
H 16
Oscar Höiby
OK Landehof
2:40.15937
+44.4371
101
H 13
Lucas Laagen
Lidköpings VSK
2:41.16034
+45.4468
101
H 13
Axel Berglund
Ulricehamns IF
2:41.16034
+45.4468
103
D 14
Matilda Ekenberg
IK Stern
2:42.16105
+46.4539
104
H 14
Ludvig Karlsten
Zinkgruvans IF
2:42.16112
+46.4546
105
D 20
Agnes Carlsson
Visborgs OK
2:42.16118
+46.4552
106
D 20
Josefine Ellneskog
IFK Skövde SK
2:43.16225
+47.4659
107
D 16
Emma Nordberg
Ulricehamns IF
2:43.16253
+47.4687
108
H 13
Hugo Ström
Ulricehamns IF
2:43.16258
+47.4692
109
D 12
Emma Eriksson
Filipstads SF
2:43.16287
+48.4721
110
D 20
Ida Wånggren
Motala Aif SK
2:43.16292
+48.4726
111
H 16
Adrian Lundberg
Hagfors SF
2:43.16296
+48.4730
112
D 20
Madeleine Forsell
Linköpings SK
2:44.16353
+48.4787
113
H 14
Adam Halleröd
Falköpings AIK SK
2:44.16380
+49.4814
114
D 16
Ida Andersson
Borås SK
2:44.16383
+49.4817
115
H 13
Hugo Djurstedt
Eksjö SOK
2:45.16413
+49.4847
116
D 16
Elin Hacksell
Borås SK
2:46.16510
+50.4944
117
D 16
Hanna Holmgren
Sävedalens AIK
2:46.16534
+50.4968
118
D 14
Hanna Abrahamsson
Eksjö SOK
2:46.16569
+51.5003
119
H 14
Erik Wagne
Linköpings SK
2:47.16602
+51.5036
120
H 11
Lukas Jonsson
Årjängs IF
2:47.16621
+51.5055
121
D 13
Alma Wilhelmsson
Falköpings AIK SK
2:47.16630
+51.5064
122
D 13
Felicia Järsenholt
Ulricehamns IF
2:47.16651
+51.5085
123
H 13
Hugo Hilmersson
Göteborgs SK
2:48.16777
+53.5211
124
H 12
Alexander Jonsson
IF Hallby SOK
2:48.16780
+53.5214
125
H 13
Mårten Gedda
OK Landehof
2:48.16784
+53.5218
126
D 14
Lina Nygren
Ulricehamns IF
2:49.16889
+54.5323
127
H 14
Klas Johansson
Tranemo IF
2:49.16891
+54.5325
128
H 11
Johan Åkerberg
Hällbybrunns IF
2:49.16894
+54.5328
129
D 13
Ingrid Bengtson
IK Stern
2:50.16915
+54.5349
130
H 14
Nils Eriksson
Tvärreds IF
2:50.16927
+54.5361
131
H 13
Carl Hedin
Eksjö SOK
2:50.16948
+54.5382
132
D 16
Hilma Markinhuhta
Göteborgs SK
2:50.16959
+54.5393
133
H 13
Elliot Setterberg
Falköpings AIK SK
2:51.17030
+55.5464
134
D 14
Wilma Johansson
Tvärreds IF
2:51.17037
+55.5471
135
H 12
Fabian Hermansson
Filipstads SF
2:51.17040
+55.5474
136
D 16
Ellen Svensson
Äspereds IF
2:51.17064
+55.5498
137
H 13
Lukas Höiby
OK Landehof
2:52.17117
+56.5551
138
H 10
Gabriel Norder
IF Rigor
2:52.17156
+56.5590
139
H 12
Emil Kun
Hällbybrunns IF
2:52.17165
+56.5599
140
H 13
Axel Jernaeus
Äspereds IF
2:52.17168
+57.5602
141
H 12
David Borg
Oxvretens SK
2:52.17190
+57.5624
142
H 14
Ivar Westin
IK Stern
2:53.17201
+57.5635
143
H 12
David Dudal
Almby IK
2:53.17203
+57.5637
144
D 16
Tuva Carlsson Wallum
Sävedalens AIK
2:53.17272
+58.5706
145
H 12
Gustav Andersson
Borås SK
2:53.17293
+58.5727
146
H 13
August Höglund
IK Hakarpspojkarna
2:54.17302
+58.5736
146
D 13
Ida Roos
SOK Träff
2:54.17302
+58.5736
148
H 13
Alfons Peterson
Borås GIF
2:54.17321
+58.5755
149
D 14
Selma Moqvist
OK Landehof
2:54.17328
+58.5762
150
H 13
Max Ahlin
Falköpings AIK SK
2:54.17329
+58.5763
151
H 13
August Abrahamsson
Ulricehamns IF
2:54.17339
+58.5773
152
H 16
Gösta Malmström
IK Stern
2:54.17340
+58.5774
153
D 13
Elsa Melin
Landsbro IF SK
2:54.17345
+58.5779
154
H 11
Albin Nyqvist
OK Landehof
2:54.17379
+59.5813
155
D 16
Ida Kristiansson
Trollhättans SOK
2:55.17411
+59.5845
156
H 10
Karl Kylborn
Almby IK
2:55.17437
+59.5871
157
H 12
Gustav Ohlin
Tranemo IF
2:55.17458
+59.5892
158
D 16
Klara Axelsson
Borås SK
2:55.17459
+59.5893
159
H 14
Peter Hörstedt
Tranemo IF
2:55.17479
+1:00.5913
160
D 13
Ellen Blennow
Falköpings AIK SK
2:56.17516
+1:00.5950
161
D 13
Rebecca Lekberg
Sävedalens AIK
2:56.17527
+1:00.5961
162
H 14
Rasmus Svensson
SK Hylte
2:56.17565
+1:00.5999
163
H 11
Harald Ekenberg
IK Stern
2:56.17582
+1:01.6016
164
H 13
Mattias Törnqvist
Garphyttans IF
2:57.17625
+1:01.6059
165
H 14
Anton Andersson
Frövi IK
2:57.17692
+1:02.6126
166
H 11
Ludvig Berg
Granbergsdals IF
2:58.17711
+1:02.6145
167
H 12
Olof Hedin
Eksjö SOK
2:59.17809
+1:03.6243
168
D 16
Victoria Andersson
Tranemo IF
2:59.17876
+1:04.6310
169
D 12
Lova Broström
Sya SK
2:59.17888
+1:04.6322
170
H 13
Linus Kristiansson
Trollhättans SOK
2:59.17892
+1:04.6326
171
H 14
Erik Götvall
Almby IK
3:00.17926
+1:04.6360
172
D 13
Felicia Norrby Rydin
Länghems IF
3:00.17927
+1:04.6361
173
D 13
Tuva Persson
Tranemo IF
3:00.17931
+1:04.6365
174
D 13
Ronja Andersdotter
Garphyttans IF
3:00.17935
+1:04.6369
175
H 12
Nils Körle
OK Landehof
3:00.17995
+1:05.6429
176
H 14
Rasmus Nordgren
Falu IK
3:01.18052
+1:05.6486
177
D 16
Gabriella Bengtson
IK Stern
3:01.18068
+1:06.6502
178
H 12
Melker Nordgren
Falu IK
3:01.18074
+1:06.6508
179
H 12
Oskar Lundberg
Borås SK
3:02.18114
+1:06.6548
180
H 12
Axel Werner
IK Stern
3:02.18120
+1:06.6554
180
H 12
Gustav Windahl
Zinkgruvans IF
3:02.18120
+1:06.6554
182
H 12
Simon Nilsson
IF Hallby SOK
3:02.18131
+1:06.6565
183
H 14
Linus Dudal
Almby IK
3:02.18132
+1:06.6566
184
D 13
Elin Wiksell
IK Stern
3:02.18155
+1:06.6589
185
H 12
Marius Madsstuen
Halmstad OK
3:02.18178
+1:07.6612
186
D 14
Elvira Gustavsson
SOK Träff
3:02.18195
+1:07.6629
187
D 11
Moa Petersson
Boxholm-Ekeby SK
3:03.18209
+1:07.6643
188
D 13
Moa Alsiö
Falköpings AIK SK
3:03.18212
+1:07.6646
189
D 11
Emma Wågesson
Landsbro IF SK
3:03.18268
+1:08.6702
190
H 13
Anton Dahlblom
SK Hylte
3:03.18278
+1:08.6712
191
D 20
Siri Johnsson Ohrankämmen
IK Stern
3:05.18457
+1:09.6891
192
D 12
Anja Andersdotter
Garphyttans IF
3:05.18460
+1:09.6894
193
H 12
Gustav Ribbholm
Landsbro IF SK
3:05.18461
+1:09.6895
194
H 13
Emil Öhlund
IK Hakarpspojkarna
3:05.18472
+1:10.6906
195
H 11
Elias Hedlund
Granbergsdals IF
3:05.18496
+1:10.6930
196
H 13
Simon Gustafsson
Ulricehamns IF
3:06.18510
+1:10.6944
197
H 11
Arvid Pettersson
Boxholm-Ekeby SK
3:06.18526
+1:10.6960
198
H 11
David Musslinder
Falköpings AIK SK
3:06.18542
+1:10.6976
199
H 13
Pontus Eriksson
Linköpings SK
3:06.18555
+1:10.6989
200
D 12
Lina Samuelsson
Boxholm-Ekeby SK
3:06.18597
+1:11.7031
Logga in för att slippa de här annonserna
201
H 14
Edvin Fredlund
Almby IK
3:07.18613
+1:11.7047
202
D 12
Sofie Franzén
Almby IK
3:07.18624
+1:11.7058
203
H 13
Oskar Brink
Granbergsdals IF
3:07.18681
+1:12.7115
204
D 20
Anna Kristianson
Trollhättans SOK
3:07.18686
+1:12.7120
205
D 12
Lovisa Moqvist
OK Landehof
3:08.18747
+1:12.7181
206
H 13
Oskar Pettersson
Boxholm-Ekeby SK
3:08.18765
+1:12.7199
207
D 13
Linnea Johansson
Linköpings SK
3:08.18768
+1:13.7202
208
D 12
Andrea Aulin
Eksjö SOK
3:08.18776
+1:13.7210
209
H 11
Ludvig Andersson- Anderberg
IFK Skövde SK
3:09.18820
+1:13.7254
210
H 13
Albin Hallander
Linköpings SK
3:09.18898
+1:14.7332
211
D 16
Lisa Jonsson
Sävedalens AIK
3:10.18919
+1:14.7353
212
H 10
Simon Claesson
Ulricehamns IF
3:10.18958
+1:14.7392
213
D 10
Josefina Bivstedt
Sundbybergs IK
3:10.18963
+1:14.7397
214
D 14
Maja Kindlund
Tranemo IF
3:11.19077
+1:16.7511
215
D 11
Agnes Djurstedt
Eksjö SOK
3:12.19111
+1:16.7545
216
H 13
Axel Björkman
IF Hallby SOK
3:12.19131
+1:16.7565
217
H 11
Leo Setterberg
Falköpings AIK SK
3:13.19225
+1:17.7659
218
H 11
Alfons Ljungberg
Ulricehamns IF
3:13.19235
+1:17.7669
219
H 11
Otto Gustavsson
Ulricehamns IF
3:14.19310
+1:18.7744
220
D 12
Alma Gustafsson
SOK Aneby
3:14.19312
+1:18.7746
221
H 12
Isac Karlsson
Tranemo IF
3:14.19316
+1:18.7750
222
H 13
Martin Movitz
Borås SK
3:14.19325
+1:18.7759
223
D 14
Nora Tärning
Falköpings AIK SK
3:14.19335
+1:18.7769
224
H 11
Matttias Öhlund
IK Hakarpspojkarna
3:15.19411
+1:19.7845
225
D 11
Maria Björnlinger
IK Vista
3:15.19414
+1:19.7848
226
H 11
Joel Björnlinger
IK Vista
3:15.19419
+1:19.7853
227
H 11
Simon Nilsson
Granbergsdals IF
3:16.19548
+1:20.7982
228
D 13
Malin Kristiansson
Trollhättans SOK
3:17.19602
+1:21.8036
229
D 12
Hanna Björkman
Länghems IF
3:18.19723
+1:22.8157
230
D 12
Elin Ekwall
Ulricehamns IF
3:18.19727
+1:22.8161
231
D 13
Kajsa Carlsson Wallum
Sävedalens AIK
3:18.19765
+1:22.8199
232
D 14
Lovisa Blomgren
SOK Aneby
3:19.19805
+1:23.8239
233
D 12
Julia Eriksson
Ulricehamns IF
3:19.19848
+1:23.8282
234
D 10
Tilda Thudèn
Boxholm-Ekeby SK
3:20.19984
+1:25.8418
235
H 13
Ludvig Mogren
IFK Skövde SK
3:21.20034
+1:25.8468
236
H 10
Acke Dahlblom
SK Hylte
3:21.20087
+1:26.8521
237
H 10
Erik Johansson
Zinkgruvans IF
3:23.20210
+1:27.8644
238
H 11
Sondre Swahn
OK Landehof
3:23.20267
+1:28.8701
239
H 11
Axel Isacsson
Ulricehamns IF
3:23.20293
+1:28.8727
240
D 10
Yrla Abrahamsson
OK Landehof
3:24.20343
+1:28.8777
241
H 10
Joel Holmberg
Ulricehamns IF
3:25.20400
+1:29.8834
242
D 13
Wilma Bertilsson
Falköpings AIK SK
3:25.20425
+1:29.8859
243
D 12
Ebba Rosander
SOK Aneby
3:25.20437
+1:29.8871
244
H 11
Henrik Franzén
Almby IK
3:25.20441
+1:29.8875
245
H 13
Ask Abrahamsson
OK Landehof
3:25.20471
+1:30.8905
246
H 11
Mattias Hansson
Granbergsdals IF
3:26.20536
+1:30.8970
247
H 11
Isak Rudenstam
IK Vista
3:26.20542
+1:30.8976
248
D 12
Cora Badh
Falköpings AIK SK
3:26.20550
+1:30.8984
249
H 13
Alfred Pettersson
Falköpings AIK SK
3:27.20612
+1:31.9046
250
H 12
Ludwig Rydén
Ulricehamns IF
3:27.20622
+1:31.9056
251
D 13
Ester Freidlitz
OK Landehof
3:27.20642
+1:31.9076
252
H 10
Erik Källström
OK Landehof
3:27.20653
+1:31.9087
253
D 12
Amanda Norrby Rydin
Länghems IF
3:27.20655
+1:31.9089
254
H 13
Alfred Ander
Istrums SK
3:27.20688
+1:32.9122
255
D 11
Elin Törnqvist
Garphyttans IF
3:27.20692
+1:32.9126
256
D 13
Amanda Robertsson
SK Hylte
3:28.20760
+1:32.9194
257
H 10
Karl Pettersson
Boxholm-Ekeby SK
3:28.20796
+1:33.9230
258
H 14
Anton Hansson
Granbergsdals IF
3:29.20811
+1:33.9245
259
H 10
Elias Nyqvist
OK Landehof
3:31.21094
+1:36.9528
260
H 11
Simon Wiksell
IK Stern
3:32.21118
+1:36.9552
261
D 13
Smilla Tengvall
Boxholm-Ekeby SK
3:32.21149
+1:36.9583
262
H 11
Olle Tärning
Falköpings AIK SK
3:32.21160
+1:36.9594
263
D 11
Moa Eriksson
Trollhättans SOK
3:34.21315
+1:38.9749
264
D 12
Matilda Ahlström
Istrums SK
3:34.21355
+1:38.9789
265
D 10
Tilda Rosander
SOK Aneby
3:35.21471
+1:40.9905
266
D 12
Malin Hörstedt
Tranemo IF
3:35.21489
+1:40.9923
267
H 11
Jonatan Kraft
Almby IK
3:37.21623
+1:41.10057
268
D 12
Alva Eliasson
Tvärreds IF
3:37.21695
+1:42.10129
269
D 10
Klara Borg
Oxvretens SK
3:38.21722
+1:42.10156
270
D 10
Ida Rosjö
IF Hallby SOK
3:39.21832
+1:43.10266
271
H 13
Olof Hjalmarsson
IK Stern
3:40.21995
+1:45.10429
272
D 11
Nora Andersson
Landsbro IF SK
3:41.22046
+1:45.10480
273
H 12
Emil Ravakko
Sävedalens AIK
3:41.22072
+1:46.10506
274
D 10
Ella Gustavsson
Landsbro IF SK
3:43.22256
+1:47.10690
275
H 10
Kalle Ahlin
Falköpings AIK SK
3:43.22258
+1:47.10692
276
H 10
Sebastian Fransson
Boxholm-Ekeby SK
3:44.22355
+1:48.10789
277
D 11
Thea Tanhua
Istrums SK
3:45.22423
+1:49.10857
278
D 14
Malin Nilsson
Tranemo IF
3:45.22499
+1:50.10933
279
H 10
Eskil Pettersson
Borås GIF
3:46.22524
+1:50.10958
280
D 12
Emma Ling
IF Hallby SOK
3:46.22547
+1:50.10981
281
H 10
Karl Bennet
Zinkgruvans IF
3:47.22604
+1:51.11038
282
H 10
Joel Hedlund
Granbergsdals IF
3:47.22612
+1:51.11046
283
D 14
Emma Ravakko
Sävedalens AIK
3:47.22649
+1:51.11083
284
H 11
Gustaf Gustafsson
Ulricehamns IF
3:47.22676
+1:52.11110
285
D 10
Hanna Alsiö
Falköpings AIK SK
3:48.22718
+1:52.11152
286
D 13
Tindra Fröberg
Zinkgruvans IF
3:48.22777
+1:53.11211
287
D 10
Louise Hallander
Linköpings SK
3:49.22830
+1:53.11264
288
D 11
Mirjam Inemyr
Istrums SK
3:50.22929
+1:54.11363
289
D 11
Tove Wiik
Tvärreds IF
3:51.23009
+1:55.11443
290
D 14
Wilma Klar
Istrums SK
3:51.23063
+1:55.11497
291
H 10
Martin Höiby
OK Landehof
3:52.23114
+1:56.11548
292
D 11
Matilda Andersson
Boxholm-Ekeby SK
3:52.23125
+1:56.11559
293
H 10
David Fritz
Åmåls OK
3:53.23219
+1:57.11653
294
H 10
Kalle Öhlund
IK Hakarpspojkarna
3:53.23243
+1:57.11677
295
D 11
Thuva Andersson
OK Landehof
3:54.23322
+1:58.11756
296
D 10
Emilia Eriksson
Ulricehamns IF
3:55.23420
+1:59.11854
297
D 14
Viola Berger
Istrums SK
3:55.23473
+2:00.11907
298
D 10
Emma Bengtsson
Tranemo IF
3:56.23520
+2:00.11954
299
D 10
Hanni Beronius
Boxholm-Ekeby SK
3:57.23614
+2:01.12048
300
D 10
Sofia Ragnarsson
Landsbro IF SK
3:58.23722
+2:02.12156
301
D 11
Idalia Friman
IF Rigor
3:59.23846
+2:03.12280
302
D 11
Alice Strömgren
SOK Aneby
4:00.23905
+2:04.12339
303
D 12
Evelina Jonason
SOK Aneby
4:01.24004
+2:05.12438
304
H 11
Erik Ling
IF Hallby SOK
4:02.24144
+2:06.12578
305
H 10
Melker Persson
Tranemo IF
4:02.24190
+2:07.12624
306
D 10
Amanda Johansson
Ulricehamns IF
4:02.24194
+2:07.12628
307
D 12
Felicia Erlandsson
SOK Aneby
4:03.24219
+2:07.12653
308
D 11
Cayenne Badh
Falköpings AIK SK
4:04.24360
+2:08.12794
309
D 11
Kristina Finnskog
Tranemo IF
4:04.24362
+2:08.12796
310
D 10
Elina Reinholdsson
OK Alehof
4:05.24443
+2:09.12877
311
D 10
Jonna Lindblad
Granbergsdals IF
4:06.24515
+2:10.12949
312
D 12
Alice Klar
Istrums SK
4:08.24772
+2:13.13206
313
D 10
Amanda Abrahamsson
Falköpings AIK SK
4:09.24851
+2:13.13285
314
D 12
Cornelia Svensson
SK Hylte
4:10.24925
+2:14.13359
315
D 11
Thea Fröberg
Zinkgruvans IF
4:10.24972
+2:15.13406
316
D 11
Lisa Järling
SOK Träff
4:12.25113
+2:16.13547
317
H 11
Linus Ganebäck
Almby IK
4:12.25114
+2:16.13548
318
H 10
Jonathan Quick
Falköpings AIK SK
4:14.25369
+2:19.13803
319
H 10
Adam Hallman
Falköpings AIK SK
4:23.26264
+2:27.14698
320
H 10
Daniel Kraft
Almby IK
4:23.26275
+2:28.14709
321
H 10
Emanuel Rudenstam
IK Vista
4:23.26294
+2:28.14728
322
D 12
Elin Thunström
SOK Aneby
4:26.26545
+2:30.14979
323
D 10
Elsa Boberg
IF Rigor
4:33.27250
+2:37.15684
324
D 10
Ida Körle
OK Landehof
4:36.27567
+2:41.16001
325
H 10
Viktor Bertilsson
Falköpings AIK SK
4:37.27621
+2:41.16055
326
D 10
Alva Björk
Trollhättans SOK
4:39.27849
+2:43.16283
327
D 10
Ida Pettersson
Ulricehamns IF
4:39.27880
+2:44.16314
328
H 12
Andreas Hallner
Falköpings AIK SK
4:52.29173
+2:57.17607
329
D 11
Alma Appelgren
Trollhättans SOK
4:56.29592
+3:01.18026
330
D 10
Elin Strömberg
Almby IK
5:08.30719
+3:12.19153
331
D 10
Nellie Andersson
Boxholm-Ekeby SK
5:09.30804
+3:13.19238
332
H 10
Elis Lundqvist
Falköpings AIK SK
5:15.31487
+3:20.19921
333
D 10
Lova Eriksson
Trollhättans SOK
5:17.31602
+3:21.20036
334
D 10
Sandra Ling
IF Hallby SOK
5:17.31620
+3:21.20054
335
D 10
Jennifer Stigsson
Trollhättans SOK
5:33.33277
+3:38.21711
336
H 10
Isac Tanhua
Istrums SK
6:15.37404
+4:19.25838
337
D 10
Alma Ander
Istrums SK
6:36.39556
+4:40.27990
338
D 10
Linnea Andersson
OK Landehof
6:36.39596
+4:41.28030
Logga in för att slippa de här annonserna
0.5km
Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
D 8
Philippa Eriksson
Filipstads SF
2:13.13200
2
H 8
Viktor Persson
Borås SK
2:39.15874
+26.2574
3
H 8
Axel Kylborn
Almby IK
2:43.16257
+30.2957
4
D 8
Ella Beronius
Boxholm-Ekeby SK
2:43.16273
+30.2973
5
D 8
Kajsa Ekenberg
IK Stern
2:56.17504
+43.4204
6
H 8
Albin Fransson
Boxholm-Ekeby SK
2:59.17823
+46.4523
7
H 8
Eddie Gustavsson
Ulricehamns IF
2:59.17887
+46.4587
8
D 8
Ellen Berg
Granbergsdals IF
3:11.19052
+58.5752
9
H 8
Emil Ling
IF Hallby SOK
3:28.20734
+1:15.7434
10
D 8
Agnes Claesson
Ulricehamns IF
3:29.20880
+1:16.7580
11
H 8
Hampus Darius
Falköpings AIK SK
3:30.20949
+1:17.7649
12
H 8
Alfred Swahn
OK Landehof
3:35.21474
+1:22.8174
13
H 8
Erik Kindlund
Tranemo IF
3:35.21481
+1:22.8181
14
D 8
Rut Hansson
Landsbro IF SK
3:41.22028
+1:28.8728
15
D 8
Elsa Karlsson
Tranemo IF
3:45.22403
+1:32.9103
16
H 8
Albin Lundqvist
Falköpings AIK SK
3:56.23580
+1:43.10280
17
D 8
Meja Sahlin
Falköpings AIK SK
4:15.25421
+2:02.12121
18
D 8
Alva Johansson
Ulricehamns IF
4:29.26813
+2:16.13513
19
D 8
Elin Quick
Falköpings AIK SK
4:43.28249
+2:30.14949
20
D 8
Wilda Friman
IF Rigor
4:43.28288
+2:30.14988
21
D 8
Emma Ragnarsson
Landsbro IF SK
5:01.30002
+2:48.16702