8.4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Tobias Jonsson | Bjuråkers GOIF | 30:06.180500 | 55.8p | |
8.4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Thomas Westrin | Trönö IK | 22:46.136500 | 73.8p | |
2 | Göran Härdin | Söderala AIK | 22:50.136900 | 73.6p | |
3 | Rikard Claesson | Stora Tuna IK SK | 22:54.137300 | 73.4p | |
5.6km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Matilda Jonsson | Bjuråkers GOIF | 21:30.128900 | ||
5.6km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Elin Blomfeldt | Gävle SK | 20:26.122500 | 48.7p | |
5.6km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Pär Björk | Bjuråkers GOIF | 23:31.141000 | ||
5.6km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Anton Bergeståhl | Jättendals IF | 16:59.101800 | ||
2 | Anton Svensson | Söderala AIK | 18:27.110600 | ||
2.8km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Wilma Berger | Domnarvets GOIF | 13:48.82700 | ||
2 | Ida Hellberg | Näsvikens IK | 13:59.83800 | ||
3 | Tilde Dahl | Norrala IF | 15:36.93500 | ||
2.8km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Jonna Marsch | Näsvikens IK | 10:03.60200 | ||
2 | Klara Eriksson | Näsvikens IK | 14:37.87600 | ||
2.8km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Emma Persson | Bjuråkers GOIF | 9:30.56900 | ||
2 | Matilda Tagg | Njutångers IF | 10:35.63400 | ||
3 | Frida Johansson | Njutångers IF | 10:45.64400 | ||
2.8km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | William Steggo Johansson | Delsbo IF | 10:53.65200 | ||
2 | Oskar Olsson | Söderala AIK | 11:38.69700 | ||
2.8km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Johan Näsman | Njutångers IF | 10:56.65500 | ||
2 | Emil Sångberg | Hudiksvalls IF | 11:17.67600 | ||
3 | Kristian Gajdos | Trönö IK | 12:20.73900 | ||
2.8km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Jonas Åsander Grahn | Hudiksvalls IF | 8:43.52200 | ||
2 | David Larsson | Hudiksvalls IF | 9:16.55500 | ||
3 | Oscar Lindholm | Ljusne AIK SK | 9:30.56900 | ||
2.8km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Erik Marsch | Näsvikens IK | 8:18.49700 | ||
2 | Jesper Lind | Hudiksvalls IF | 8:35.51400 | ||
3 | Felix Örnehag | Hudiksvalls IF | 8:50.52900 | ||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Jasmine Olsson | Söderala AIK | 10:06.60500 | ||
2 | Moa Ljunggren | Hudiksvalls IF | 10:15.61400 | ||
3 | Emilia Dahl | Norrala IF | 11:38.69700 | ||
1.7km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Leneli Grönoset | Näsvikens IK | 9:09.54800 | ||
2 | Alva Eriksson | Näsvikens IK | 11:16.67500 | ||
3 | Louise Larsson | Ljusne AIK SK | 11:27.68600 | ||
1.7km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Linnéa Ånger | Norrala IF | 9:58.59700 | ||
2 | Kristina Edenström | Norrala IF | 13:53.83200 | ||
1.7km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Emil Marsch | Näsvikens IK | 9:05.54400 | ||
2 | Albin Berger | Domnarvets GOIF | 10:37.63600 | ||
3 | Rasmus Kihlström | Trönö IK | 17:36.105500 | ||
1.7km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Elias Finnström | Jättendals IF | 7:55.47400 | ||
2 | Emil Logård | Delsbo IF | 8:12.49100 | ||
3 | August Wallberg | Trönö IK | 9:01.54000 |