Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Lilla Skidspelen distans
2022-03-19
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
Visar resultat 1 till 500 av 549[
1
2
]
10km
Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
H 20
Edvin Anger
Åsarna IK
25:29.152860
85.1p
2
H 20
Axel Erixon
Grava SK
25:56.155540
+26.2580
83.6p
3
H 20
Simon Nilsson
Granbergsdals IF
25:56.155590
+27.2630
83.6p
4
H 18
Melker Åkerström
IFK Skövde SK
26:55.161420
+1:25.8460
80.7p
5
H 18
Bosse Lövgren
Falu IK
27:02.162100
+1:32.9140
80.4p
6
H 20
Anders Danielson Frost
Dala-Järna IK
27:38.165770
+2:09.12810
78.6p
7
H 18
Filip Sundin
Grava SK
27:46.166560
+2:17.13600
78.3p
8
H 18
Erik Gustafsson
Täby IS SK
27:49.166880
+2:20.13920
78.1p
9
H 18
Leo Karlöf
Täby IS SK
28:16.169500
+2:46.16540
76.9p
10
H 21
Måns Sunesson
Sellnäs IF
28:18.169750
+2:48.16790
76.8p
11
H 18
Axel Eriksson
Myssjö-Ovikens IF
28:22.170120
+2:52.17160
76.7p
12
H 18
Gabriel Norder
IF Hallby SOK
28:27.170600
+2:57.17640
76.5p
13
H 20
Kasper Olsen
Grava SK
28:27.170660
+2:58.17700
76.4p
14
H 20
Albin Källiden
Granbergsdals IF
28:33.171290
+3:04.18330
76.2p
15
H 18
Axel Palm
Falu IK
28:52.173140
+3:22.20180
75.4p
16
H 18
Axel Sandberg
OK Landehof
29:17.175600
+3:47.22640
74.3p
17
H 18
Hugo Ström
Dala-Järna IK
29:21.176040
+3:51.23080
74.2p
18
H 18
Olle Börjesson
Vreta Skid o Mk
29:51.179090
+4:22.26130
72.9p
19
H 18
Hjalmar Wilhelmsson
Filipstads SF
30:00.179920
+4:30.26960
72.6p
20
H 18
Hugo Fryxell
Täby IS SK
30:43.184220
+5:13.31260
70.9p
21
H 18
Oskar Karlberg
Siljansnäs Skid & Löparklubb
30:43.184280
+5:14.31320
70.9p
22
H 20
Frank Krouwel
Stora Tuna IK SK
31:35.189400
+6:05.36440
69.1p
23
D 20
HOLMBERG Sofi
Västerås Skidklubb
31:39.189800
+6:09.36840
68.9p
24
H 18
Ceasar Helmersson-kareld
Kvarnsvedens GOIF SK
31:47.190680
+6:18.37720
68.6p
25
D 20
Alva Björk
Orsa SK
32:21.194050
+6:51.41090
67.4p
26
H 18
Jonathan Hedberg
Sunne SLF
32:38.195710
+7:08.42750
66.9p
27
H 21
Björn Lystedt
Nacka Värmdö SK
32:39.195850
+7:09.42890
66.8p
28
H 21
Fredrik Skogsjö
Nacka Värmdö SK
32:55.197410
+7:25.44450
66.3p
29
H 18
Simon Andersson Forsså
Högbo GIF
33:10.198900
+7:40.45940
65.8p
30
D 20
Moa Hedman
Högbo GIF
33:16.199530
+7:46.46570
65.6p
31
D 18
Elsa Carling
Falu IK
33:23.200270
+7:54.47310
65.4p
32
D 18
Pipar Maja Gruvris
Siljansnäs Skid & Löparklubb
33:39.201860
+8:10.48900
64.9p
33
H 18
Esbjörn Montelius
Falu IK
33:44.202380
+8:15.49420
64.7p
34
D 18
Tilde Josefsson
Täby IS SK
34:30.206900
+9:00.53940
63.3p
35
D 18
Nelly Söderström
Malungs IF
34:40.207910
+9:10.54950
63.0p
36
D 18
Ida Garfvè
IFK Mora SK
35:15.211400
+9:45.58440
62.0p
37
H 21
Mattias Johansson
Täby IS SK
35:16.211530
+9:46.58570
62.0p
38
H 21
Berra Berggren
Falu IK
35:19.211820
+9:49.58860
61.9p
39
H 18
Isak Norén
Västerås Skidklubb
35:55.215480
+10:26.62520
60.9p
40
H 18
Karl Forsgren
Norrbärke SK
36:13.217230
+10:43.64270
60.4p
41
D 18
Sanna Hörnell
Domnarvets GOIF
36:14.217310
+10:44.64350
60.4p
42
H 20
Pontus Hamrin
Västerås Skidklubb
37:11.223030
+11:41.70070
58.9p
43
D 18
Louise Hallander
SK Bore
37:30.224940
+12:00.71980
58.4p
44
D 18
Cornelia Lingblom
IFK Sala
37:31.225050
+12:01.72090
58.3p
45
H 21
Johan Wickenberg
Högbo GIF
38:17.229670
+12:48.76710
57.2p
46
H 21
Per Lindblom
Täby IS SK
39:09.234840
+13:39.81880
56.0p
47
H 21
Pär Nilsen
Gävle SK
40:41.244030
+15:11.91070
53.9p
48
D 18
Elin Jonsson
Åsarna IK
44:42.268190
+19:13.115230
49.1p
49
D 21
Jennie Wickenberg
Högbo GIF
45:25.272490
+19:56.119530
48.4p
5km
Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
H 16
Alvar Myhlback
Bygdø IL
12:05.72480
2
H 16
Joel Martinson
IK Hakarpspojkarna
13:07.78660
+1:01.6080
3
H 16
William Rytter
Älvdalens IF SK
13:08.78730
+1:02.6150
4
H 15
Hugo Enhörning
Falu IK
13:38.81730
+1:32.9150
5
H 16
Erik Nederheim
Täby IS SK
13:42.82130
+1:36.9550
6
H 15
Leon Kvistegården
Högbo GIF
13:47.82620
+1:41.10040
7
H 16
Alvin Rydin Sahlin
Västerås Skidklubb
13:49.82830
+1:43.10250
8
H 15
Oskar Söder
IFK Grängesberg SK
13:59.83820
+1:53.11240
9
H 15
Rasmus Lövgren
Finspångs SOK
14:05.84400
+1:59.11820
10
H 16
Anton Unger
Falu IK
14:08.84700
+2:02.12120
11
H 16
Albin Larsson
Filipstads SF
14:08.84720
+2:02.12140
12
H 16
Hugo Ekström
Grava SK
14:14.85340
+2:08.12760
13
H 16
Vilhelm Lernevik
IK Hakarpspojkarna
14:20.85980
+2:15.13400
14
H 16
Malte Söderlund
Falu IK
14:27.86640
+2:21.14060
15
H 15
Pelle Anger
IFK Hedemora SK
14:30.86900
+2:24.14320
16
H 16
Melvin Löfgren
Falu IK
14:35.87470
+2:29.14890
17
H 15
Gustav Gränborn
Trönö IK
14:52.89120
+2:46.16540
18
H 16
Oskar Flygare
Enhörna IF
14:59.89860
+2:53.17280
19
H 16
Rasmus Persson
IK Rex
15:00.89980
+2:55.17400
20
H 15
Kalle Krysander
Vreta Skid o Mk
15:03.90210
+2:57.17630
21
H 15
Anton Persson
Åmåls OK
15:03.90270
+2:57.17690
22
H 16
Rasmus Anttila
Järbo IF
15:04.90340
+2:58.17760
23
H 15
Edvin Skytt
Falu IK
15:12.91190
+3:07.18610
24
H 15
Henning Lindqvist
IK Rex
15:15.91440
+3:09.18860
25
H 16
Marcus Modig
Västerås Skidklubb
15:19.91830
+3:13.19250
26
H 16
Axel Björklund
Korsnäs IF SK
15:20.91970
+3:14.19390
27
H 16
Emil Jönsson
Malungs IF
15:29.92890
+3:24.20310
28
H 15
Arvid Karlsson
Åsarna IK
15:30.92920
+3:24.20340
29
H 15
Joel Grenholm
Falu IK
15:45.94420
+3:39.21840
30
H 15
Frode Montelius Risberg
Falu IK
15:45.94480
+3:40.21900
31
D 16
Enya Daabach
Åsarna IK
15:50.94900
+3:44.22320
32
D 16
Johanna Hägg
Finspångs SOK
15:52.95130
+3:46.22550
33
D 15
Juni Rudström
Grava SK
15:58.95730
+3:52.23150
34
H 16
Vilgot Eriksson
SK Leksand
15:59.95870
+3:53.23290
35
H 16
Alfred Nilsson
Domnarvets GOIF
15:59.95890
+3:54.23310
36
D 16
Alva Hedström
Funäsdalens IF
16:00.95990
+3:55.23410
37
H 16
Nicolas Laren Hillerström
IFK Hedemora SK
16:02.96130
+3:56.23550
38
H 15
Ville Norling
Domnarvets GOIF
16:11.97020
+4:05.24440
39
H 15
Olle Brandin
Falu IK
16:11.97070
+4:05.24490
40
D 15
HOLMBERG Johanna
Västerås Skidklubb
16:15.97440
+4:09.24860
41
H 16
Emil Marinus
Vreta Skid o Mk
16:19.97800
+4:13.25220
42
H 15
Walter Söderqvist
Falu IK
16:19.97810
+4:13.25230
43
D 15
Tove Norgren
Domnarvets GOIF
16:24.98310
+4:18.25730
44
H 16
Leo Leckne
Täby IS SK
16:26.98510
+4:20.25930
45
H 15
Elias Wetterskog
Norrbärke SK
16:29.98840
+4:23.26260
46
D 16
Elin Gezelius
IFK Mora SK
16:29.98890
+4:24.26310
47
H 21 Motion
Erik Johansson
Täby IS SK
16:31.99000
+4:25.26420
54.7p
48
H 16
Oliver Hedberg
Sunne SLF
16:34.99300
+4:28.26720
49
D 15
Ida Zeffer
Mälarö SOK
16:34.99380
+4:29.26800
50
D 16
Maja Hörnström
Grava SK
16:36.99510
+4:30.26930
51
D 15
Selma Partanen
Högbo GIF
16:40.99950
+4:34.27370
52
D 15
Ottilia Alvarsson
Täby IS SK
16:43.100260
+4:37.27680
52
D 15
Astrid Hermansson
Kvarnsvedens GOIF SK
16:43.100260
+4:37.27680
54
D 15
Alva Widegren
Mälarö SOK
16:49.100840
+4:43.28260
55
D 15
Lova Masapärs
Malungs IF
16:49.100860
+4:43.28280
56
H 15
Love Tholander
Sundbybergs IK
16:50.100990
+4:45.28410
57
H 16
Emil Larsson
Filipstads SF
17:04.102360
+4:58.29780
58
D 16
Agnes Josefsson
Täby IS SK
17:19.103850
+5:13.31270
59
D 16
Felicia Ståhlberg
Högbo GIF
17:19.103870
+5:13.31290
60
H 15
Lowe Engström
Nacka Värmdö SK
17:28.104730
+5:22.32150
61
H 15
Noa Arkebäck
Falu IK
17:30.104920
+5:24.32340
62
D 16
Maja Pålsson
Östersunds SK
17:33.105260
+5:27.32680
63
D 15
Elsa Martinsson
Västerås Skidklubb
17:38.105770
+5:32.33190
64
H 16
Markus Andersson
Västerås Skidklubb
17:40.105900
+5:34.33320
65
H 15
Pontus Nilsson
Åmåls OK
17:44.106310
+5:38.33730
66
D 16
Tilda Eriksson
Filipstads SF
17:45.106400
+5:39.33820
67
D 15
Anine Karlsson
IFK Mora SK
18:04.108370
+5:58.35790
68
D 16
Tuva Karlén
IF Hallby SOK
18:15.109450
+6:09.36870
69
H 16
Filip Borell
IK Rex
18:22.110180
+6:17.37600
70
D 15
Alva Felldin
Västerås Skidklubb
18:28.110780
+6:23.38200
71
H 15
Albin Persson
Täby IS SK
18:48.112790
+6:43.40210
72
D 15
Viola Gustafsson
Linköpings SK
18:59.113890
+6:54.41310
73
H 15
Oscar Alenius
IFK Hedemora SK
19:08.114730
+7:02.42150
74
D 15
Parisa Wickenberg
Högbo GIF
19:10.114960
+7:04.42380
75
D 15
Wilma Hellqvist
Källbottens IK
19:14.115340
+7:08.42760
76
D 16
Viktoria Leandersson
Älvdalens IF SK
19:19.115880
+7:14.43300
77
D 16
Nora Nordlund
Falu IK
19:24.116360
+7:18.43780
78
D 15
Sofia Ingvarsson
Granbergsdals IF
19:34.117340
+7:28.44760
79
D 15
Linnéa Schullström
Gillberga SK
19:36.117590
+7:31.45010
80
D 15
Hanna Jonsson
Åsarna IK
19:46.118560
+7:40.45980
81
D 16
Wilma Olofsson
Malungs IF
19:50.118940
+7:44.46360
82
D 15
Tova Kihlberg
Linköpings SK
20:05.120420
+7:59.47840
83
H 21 Motion
Johan Furestad
Täby IS SK
20:17.121650
+8:11.49070
44.5p
84
D 15
Filippa Persson
Åsarna IK
20:18.121770
+8:12.49190
85
D 15
Tyra Klingspor Lindblom
Täby IS SK
20:43.124230
+8:37.51650
86
D 16
Ellen Thermaenius
Täby IS SK
20:48.124720
+8:42.52140
87
D 15
Saga Boberg
Falu IK
21:30.128960
+9:24.56380
88
D 21 Motion
Elsa Forsgren
Norrbärke SK
21:32.129150
+9:26.56570
41.9p
89
D 15
Elsa Alexandersson
IK Rex
22:28.134700
+10:22.62120
90
D 15
Svea Forsslund
Högbo GIF
23:19.139800
+11:13.67220
91
D 15
Frida Lord
Täby IS SK
25:02.150100
+12:56.77520
92
D 15
Josefin Kjellberg
Täby IS SK
28:41.172050
+16:35.99470
93
D 21 Motion
Jenny Palo
Grava SK
29:23.176290
+17:18.103710
30.7p
Logga in för att slippa de här annonserna
3km
Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
H 14
Ville Jutterdal
Vreta Skid o Mk
7:41.46040
2
H 14
Theo Malm
Vreta Skid o Mk
7:49.46870
+8.730
3
H 13
Hugo Söder
IFK Grängesberg SK
7:58.47730
+16.1590
4
H 13
Einar Blomberg
Rehns BK
7:59.47880
+18.1740
5
H 13
Olle Johansson
IK Stern
8:01.48010
+19.1870
6
H 14
Viktor Kullman
Stora Tuna IK SK
8:02.48150
+21.2010
7
D 14
Hannah Karlsson
Sollefteå Skidor IF
8:05.48410
+23.2270
8
H 14
Hugo Persson
Östersunds SK
8:30.50940
+49.4800
9
H 14
William Dovander
Sundbybergs IK
8:35.51410
+53.5270
10
D 14
Ella Nordanbro
Falu IK
8:36.51560
+55.5420
11
D 13
Hanna Strand
Sävedalens AIK
8:41.52070
+1:00.5930
12
H 13
William Derke
Sya SK
8:47.52660
+1:06.6520
13
H 14
Gustav Mattsson
Valbo Aif
8:49.52860
+1:08.6720
14
H 12
Anton Nilsson
Domnarvets GOIF
8:50.52910
+1:08.6770
15
H 14
Gustav Norberg
Kvarnsvedens GOIF SK
8:50.52930
+1:08.6790
16
D 13
Vera Myhlback
Falu IK
8:51.53050
+1:10.6910
17
H 13
Gustav Eggöy Markhester
Huddinge SK LF
8:54.53320
+1:12.7180
18
H 14
Axel Högberg
Täby IS SK
8:55.53460
+1:14.7320
19
H 14
Axel Lindblad
Granbergsdals IF
8:58.53730
+1:16.7590
20
H 14
Ivar Ahlberg
Täby IS SK
8:59.53850
+1:18.7710
21
D 14
Tilde Elofsson
Boxholm-Ekeby SK
9:01.54000
+1:19.7860
22
H 14
Ludvig Burenius
Sundbybergs IK
9:03.54220
+1:21.8080
23
H 13
Aron Hyttinen
IFK Hedemora SK
9:06.54500
+1:24.8360
24
H 13
Isak Unger
Falu IK
9:07.54680
+1:26.8540
25
H 11
Olle Eriksson
IFK Mora SK
9:08.54730
+1:26.8590
26
D 13
Kerstin LÖVGREN
Falu IK
9:08.54760
+1:27.8620
27
H 13
Anton Thermaenius
Täby IS SK
9:09.54810
+1:27.8670
28
D 13
Lisa Lundberg
Falu IK
9:10.54980
+1:29.8840
29
H 12
Aron Lundqvist
Boxholm-Ekeby SK
9:11.55040
+1:30.8900
30
D 13
Hedda Fochsen
Täby IS SK
9:12.55120
+1:30.8980
31
D 14
Julia Blomgren
Östersunds SK
9:14.55360
+1:33.9220
32
H 11
Tom Zeffer
Mälarö SOK
9:15.55490
+1:34.9350
33
H 14
Edvin Eriksson
IFK Mora SK
9:16.55570
+1:35.9430
34
H 13
Arvid Björklund
Korsnäs IF SK
9:16.55590
+1:35.9450
35
D 13
Noomi Zeffer
Mälarö SOK
9:17.55650
+1:36.9510
36
H 12
Max Enhörning
Falu IK
9:17.55660
+1:36.9520
37
D 12
Lisen Nygård
Falu IK
9:17.55690
+1:36.9550
38
D 13
Agnes Liss Berglund
Korsnäs IF SK
9:18.55740
+1:37.9600
39
H 14
Isak Josefsson
Täby IS SK
9:24.56340
+1:43.10200
40
D 13
Filippa Karlsson
IFK Mora SK
9:24.56390
+1:43.10250
41
D 13
Agnes Karlsson
IFK Mora SK
9:28.56760
+1:47.10620
42
D 13
Siri Colliander
Häverödals SK
9:29.56830
+1:47.10690
42
H 14
Casper Sundström
Högbo GIF
9:29.56830
+1:47.10690
44
H 13
Erik Nordahl
Domnarvets GOIF
9:29.56860
+1:48.10720
45
H 13
Vilgot Elofsson
Korsnäs IF SK
9:30.56900
+1:48.10760
46
D 14
Ebba Fryxell
Dala-Järna IK
9:31.57020
+1:49.10880
46
D 14
Wera Eckerbom
Svegs IK
9:31.57020
+1:49.10880
48
D 13
Signe Thoresson
Häverödals SK
9:32.57100
+1:50.10960
49
H 13
Oscar Persson
IK Rex
9:34.57320
+1:52.11180
50
H 14
Ludvig Johansson
Täby IS SK
9:35.57420
+1:53.11280
51
H 14
Oscar Forsberg
Linköpings SK
9:35.57430
+1:53.11290
52
D 12
Ebba Engman
Häverödals SK
9:35.57450
+1:54.11310
53
D 14
Agnes Gustafsson
Åmåls OK
9:36.57540
+1:55.11400
54
H 12
Samuel Wallin
Järbo IF
9:36.57560
+1:55.11420
54
H 13
Sigge Löfgren
Falu IK
9:36.57560
+1:55.11420
56
H 13
Elias Fredriksson
Linköpings SK
9:36.57580
+1:55.11440
57
H 11
Henry Hellman
SK Leksand
9:37.57600
+1:55.11460
58
H 13
Malte Dag Åkerlund
Sälens IF
9:37.57690
+1:56.11550
59
H 11
Arvid Eriksson
Stora Tuna IK SK
9:38.57740
+1:57.11600
60
H 14
Hjalmar Anderberg
IFK Mora SK
9:39.57860
+1:58.11720
61
H 13
Wilmer Ingrids
Falu IK
9:39.57870
+1:58.11730
62
D 14
Vera Jeppsson
Högbo GIF
9:40.57910
+1:58.11770
63
D 14
Vera Johansson Källstrand
Östersunds SK
9:43.58290
+2:02.12150
64
H 14
Isak Nilsson
Åmåls OK
9:44.58310
+2:02.12170
65
H 13
Viktor Höök
Källbottens IK
9:45.58490
+2:04.12350
66
H 14
Alexander Thalin Navia
Storvreta IK
9:46.58530
+2:04.12390
66
D 14
Tilde Vikblom
Högbo GIF
9:46.58530
+2:04.12390
68
H 13
Hugo Claesson
Stora Tuna IK SK
9:48.58730
+2:06.12590
69
D 14
Alicia Ivarsson
Högbo GIF
9:48.58790
+2:07.12650
70
H 12
Simon Modig
Västerås Skidklubb
9:49.58820
+2:07.12680
71
H 11
Emil Johansson
IK Stern
9:49.58880
+2:08.12740
72
H 12
Adam Vetterskog
Norrbärke SK
9:50.58980
+2:09.12840
73
D 11
Maja Höök
Källbottens IK
9:51.59080
+2:10.12940
74
H 12
Viktor Löv
Domnarvets GOIF
9:53.59240
+2:12.13100
75
H 12
Walter Eckerbom
Svegs IK
9:54.59310
+2:12.13170
76
D 14
Sandra Franz
SK Leksand
9:54.59340
+2:13.13200
77
H 13
Aaron Gunnarsson
Brovallens IF
9:58.59770
+2:17.13630
78
D 14
Molly Boman
Mälarö SOK
9:58.59790
+2:17.13650
79
H 12
Elias Vikman
Bålsta SK
9:59.59800
+2:17.13660
79
D 14
Tuva Richardsson
Östersunds SK
9:59.59800
+2:17.13660
81
D 13
Maja Sveder
Domnarvets GOIF
9:59.59810
+2:17.13670
82
D 14
Lina Lingman
Trönö IK
10:00.59950
+2:19.13810
83
D 14
Elsa Mattsson
Lima IF
10:01.60030
+2:19.13890
84
H 12
Elias Forsberg
Linköpings SK
10:01.60040
+2:20.13900
85
D 14
Hilda Nygård
Falu IK
10:03.60230
+2:21.14090
86
D 11
Alva Tänglander
Östersunds SK
10:05.60410
+2:23.14270
87
D 13
Elin Bergman
IFK Mora SK
10:05.60460
+2:24.14320
88
H 13
Erik Kylborn
Almby IK
10:07.60690
+2:26.14550
89
D 11
Ruth Strand
Sävedalens AIK
10:08.60740
+2:27.14600
89
H 14
Olle Fischer
Hagfors SF
10:08.60740
+2:27.14600
91
D 14
Liv Kallur
Falu IK
10:08.60770
+2:27.14630
92
D 14
Elsa Norgren
Domnarvets GOIF
10:10.60920
+2:28.14780
93
H 13
Albin Martinsson
Västerås Skidklubb
10:11.61040
+2:30.14900
94
H 13
Elias Landh
Falu IK
10:11.61070
+2:30.14930
95
D 12
Lovisa Nederheim
Täby IS SK
10:12.61140
+2:31.15000
96
D 14
Alva Boman
Häverödals SK
10:16.61570
+2:35.15430
97
D 12
Alva Widmark
Svegs IK
10:18.61710
+2:36.15570
98
H 11
Olle Danielsson
Stockviks SF
10:18.61720
+2:36.15580
99
H 12
Loktäpp Edvin Johansson
Malungs IF
10:20.61930
+2:38.15790
100
H 13
Klas Eriksson
Sunne SLF
10:20.61960
+2:39.15820
101
H 12
Elias Åsberg
Boxholm-Ekeby SK
10:22.62100
+2:40.15960
102
D 12
Astrid Persson
Östersunds SK
10:24.62310
+2:42.16170
103
H 13
Edvin Lindberg
Kungsgårdens SK
10:25.62410
+2:43.16270
104
D 12
Meja Vikblom
Högbo GIF
10:25.62450
+2:44.16310
105
H 13
Rasmus Wedholm
Falu IK
10:27.62600
+2:45.16460
106
H 13
Albin Fundin
Svegs IK
10:27.62660
+2:46.16520
106
D 13
Majken Norgren
Domnarvets GOIF
10:27.62660
+2:46.16520
108
D 13
Ella Zetterström
Svegs IK
10:27.62680
+2:46.16540
109
H 11
Helge Ström
Dala-Järna IK
10:28.62780
+2:47.16640
110
D 14
Hanna Rydesäter
Rehns BK
10:29.62820
+2:47.16680
111
D 14
Viola Grändborn
Trönö IK
10:29.62850
+2:48.16710
112
D 11
Flora Mattsson
Svegs IK
10:30.62960
+2:49.16820
113
H 11
Anton Helmersson
Svegs IK
10:31.63000
+2:49.16860
114
D 12
Carla Dovander
Täby IS SK
10:34.63350
+2:53.17210
115
D 14
Mercedes Melbye
Årjängs IF
10:34.63370
+2:53.17230
116
H 12
Walter Vikman
Bålsta SK
10:35.63400
+2:53.17260
117
D 13
Cajsa Persson
Häverödals SK
10:35.63410
+2:53.17270
118
H 12
Sixten Norberg
Svegs IK
10:35.63420
+2:53.17280
119
D 13
Annie Modigs
Korsnäs IF SK
10:35.63480
+2:54.17340
120
D 14
Anna Gustafsson
Täby IS SK
10:35.63490
+2:54.17350
121
D 11
Wilma Hermansson
IFK Mora SK
10:36.63590
+2:55.17450
122
D 13
Moa Jäderberg
SK Leksand
10:37.63610
+2:55.17470
123
D 14
Elsa Reuter
Åmåls OK
10:39.63800
+2:57.17660
124
D 14
Agnes Ledin
Täby IS SK
10:39.63840
+2:58.17700
125
H 13
Oskar Grenholm
Falu IK
10:41.64000
+2:59.17860
126
H 12
Oskar Kullman
Stora Tuna IK SK
10:42.64190
+3:01.18050
127
H 12
Aaron Palmkvist
Vreta Skid o Mk
10:43.64250
+3:02.18110
128
H 11
Herman Grändborn
Trönö IK
10:44.64310
+3:02.18170
129
D 12
Cajsa Sundén
Huddinge SK LF
10:44.64390
+3:03.18250
130
D 14
Alice Jonasson
Valbo Aif
10:47.64690
+3:06.18550
131
D 12
Rostedt Magnusson Molly
IFK Mora SK
10:49.64810
+3:07.18670
131
H 13
Oscar Gustavsson
Filipstads SF
10:49.64810
+3:07.18670
133
D 11
Tuva Eliasson
Bjursås IK
10:52.65190
+3:11.19050
134
H 11
Axel Thermaenius
Täby IS SK
10:54.65340
+3:13.19200
135
D 12
Anja Nordenström
Domnarvets GOIF
10:55.65470
+3:14.19330
136
H 12
Axel Stolt
SK Leksand
10:55.65480
+3:14.19340
137
D 11
Olivia Essén
Storvreta IK
10:56.65520
+3:14.19380
138
H 12
Ludvig Ljunggren
Högbo GIF
10:57.65660
+3:16.19520
139
H 11
Max Islén
Falu IK
10:57.65670
+3:16.19530
140
H 11
Alfred Skogsjö
Nacka Värmdö SK
10:58.65790
+3:17.19650
141
D 12
Lilly Bjuredal
Sälens IF
10:59.65810
+3:17.19670
142
D 14
Ida Jansson
Häverödals SK
11:00.65950
+3:19.19810
143
D 13
Alva Hedlund
Åmåls OK
11:01.66020
+3:19.19880
144
D 13
Tilde Bohman
Sälens IF
11:01.66090
+3:20.19950
145
H 11
Hannes Engström
Nacka Värmdö SK
11:04.66320
+3:22.20180
146
D 11
Emma Lindström
Föreningen IKJ Haninge
11:04.66380
+3:23.20240
147
D 12
Edith Eriksson
SK Leksand
11:04.66390
+3:23.20250
148
H 11
Otto Cederberg
IFK Mora SK
11:05.66450
+3:24.20310
149
D 14
Ellen Björklund
IFK Hedemora SK
11:05.66480
+3:24.20340
150
D 13
Tuva Lindberg
Kungsgårdens SK
11:06.66590
+3:25.20450
151
H 11
William Hedman
Årsunda IF
11:07.66670
+3:26.20530
151
H 11
Assar Otterskog
Falu IK
11:07.66670
+3:26.20530
153
D 12
Svea Eriksson
Svegs IK
11:08.66730
+3:26.20590
154
D 11
Tindra Furunäs
IFK Grängesberg SK
11:10.66950
+3:29.20810
155
H 14
Alvin Marinus
Vreta Skid o Mk
11:11.67010
+3:29.20870
156
D 13
Vilma Hagelberg Nordahl
Falu IK
11:11.67060
+3:30.20920
157
D 13
Wilma Grubb
Älvdalens IF SK
11:12.67130
+3:30.20990
158
D 14
Lina Jernberg
Källbottens IK
11:12.67140
+3:31.21000
159
H 11
Sixten Röös
Vassunda IF
11:12.67190
+3:31.21050
160
D 13
Moa Persson
Täby IS SK
11:13.67260
+3:32.21120
161
H 13
Lowe Ekström
Grava SK
11:14.67340
+3:33.21200
162
H 12
Conrad Wickenberg
Högbo GIF
11:14.67380
+3:33.21240
163
H 12
Elias EK
Sälens IF
11:15.67420
+3:33.21280
164
H 13
Viktor Gustafsson
Linköpings SK
11:15.67480
+3:34.21340
165
D 11
Minna Nyström
Älvdalens IF SK
11:15.67490
+3:34.21350
166
D 12
Ellen Felldin
Västerås Skidklubb
11:16.67520
+3:34.21380
167
D 11
Mira Dahl
Sälens IF
11:16.67540
+3:35.21400
168
D 11
Leia Hedin
Norrbärke SK
11:18.67730
+3:36.21590
169
H 13
Melker Brodén
Östervåla IF
11:18.67770
+3:37.21630
170
D 13
Tove Anttila
Järbo IF
11:19.67840
+3:38.21700
171
D 13
Elsa Elf Boberg
Falu IK
11:20.67900
+3:38.21760
172
D 14
Ingrid Wissman
IK Rex
11:20.67950
+3:39.21810
173
D 14
Agnes Andersson
IFK Hedemora SK
11:23.68200
+3:41.22060
174
D 11
Ida Zetterström
Svegs IK
11:23.68230
+3:41.22090
175
H 12
Linus Bergfors
Valbo Aif
11:23.68250
+3:42.22110
176
H 13
Nils Sjögren
IK Rex
11:23.68290
+3:42.22150
177
H 13
Zaakris Haanes
Falu IK
11:24.68330
+3:42.22190
178
H 11
Ricky Hansson
Sätra IF
11:24.68360
+3:43.22220
179
D 11
Linnea Forsberg
Linköpings SK
11:25.68430
+3:43.22290
180
H 12
Otto Krysander
Vreta Skid o Mk
11:26.68500
+3:44.22360
181
H 11
Edvin Carlstein
Täby IS SK
11:29.68810
+3:47.22670
182
D 12
Ebba Karelius
Lima IF
11:32.69190
+3:51.23050
183
H 13
Tim Thomson
Falu IK
11:34.69380
+3:53.23240
184
H 11
Ludvig Ståbi
Falu IK
11:36.69520
+3:54.23380
185
D 13
Greta Brandin
Falu IK
11:36.69590
+3:55.23450
186
H 12
Ivar Kihlberg
Linköpings SK
11:38.69740
+3:57.23600
187
D 13
Emma Ehrling
Falu IK
11:39.69870
+3:58.23730
188
D 11
Hedvig Fridner
Falu IK
11:40.69940
+3:59.23800
189
H 13
Viktor Lindgren
Falu IK
11:41.70020
+3:59.23880
190
H 12
Walter Persson
Åmåls OK
11:46.70510
+4:04.24370
191
H 13
Nils Ståbi
Falu IK
11:46.70550
+4:05.24410
192
D 11
Stella Nordell
Östersunds SK
11:46.70570
+4:05.24430
193
D 11
Tove Dahlqvist
Falu IK
11:47.70630
+4:05.24490
193
H 14
Vide Jonsson
Linköpings SK
11:47.70630
+4:05.24490
195
H 12
Alfred Ståbi
Falu IK
11:48.70760
+4:07.24620
196
D 11
Signe Partanen
Högbo GIF
11:50.70900
+4:08.24760
197
D 12
Alice Bygg
Malungs IF
11:53.71290
+4:12.25150
197
D 12
Freja Mogren
Västerås Skidklubb
11:53.71290
+4:12.25150
199
H 11
Lukas Marklund Jonsson
Täby IS SK
11:54.71330
+4:12.25190
200
D 11
Elin Bennstam
Linköpings SK
11:54.71350
+4:13.25210
201
H 12
Lukas Björkman
Månkarbo IF
11:54.71380
+4:13.25240
202
H 11
Ville Johansson
Årjängs IF
11:54.71390
+4:13.25250
203
H 14
Lukas Fahlstedt
Gävle SK
11:55.71480
+4:14.25340
204
H 11
Atle Rytterkull
Stora Tuna IK SK
11:56.71540
+4:15.25400
205
D 12
Embla Tuvall
Falu IK
11:56.71590
+4:15.25450
206
D 12
Hedda Marie Lundvall Prestbakmo
Karlslunds IF SF
11:57.71630
+4:15.25490
207
H 11
Daniel Torége
Garphyttans IF
11:59.71830
+4:17.25690
208
H 12
Samuel Vestling
Falu IK
12:00.71960
+4:19.25820
209
D 12
Stina Zetterberg
Årsunda IF
12:00.71970
+4:19.25830
210
D 12
Stella Engström
Nacka Värmdö SK
12:02.72130
+4:20.25990
211
H 11
Svante Börjesson
Vreta Skid o Mk
12:05.72490
+4:24.26350
212
D 11
Hilma Degselius
Svegs IK
12:07.72610
+4:25.26470
213
D 12
Silje Skärhem
Domnarvets GOIF
12:07.72650
+4:26.26510
214
D 11
Tyra Kallur
Falu IK
12:09.72820
+4:27.26680
215
H 13
Elis Näsbom
Sätra IF
12:09.72830
+4:27.26690
216
D 13
Nora Aldin
Stora Tuna IK SK
12:09.72860
+4:28.26720
217
D 11
Mimmi Åkerlund
Sälens IF
12:11.73000
+4:29.26860
217
D 12
Alma Värn
Norrbärke SK
12:11.73000
+4:29.26860
219
D 12
Linnéa Hjortvall
Domnarvets GOIF
12:15.73470
+4:34.27330
220
D 13
Amanda Westlin
Högbo GIF
12:17.73690
+4:36.27550
221
D 13
Tilda Lestander
Västerås Skidklubb
12:18.73770
+4:37.27630
222
H 12
Melker Sundström
SK Leksand
12:18.73780
+4:37.27640
223
D 12
Elsie Ledin
Täby IS SK
12:21.74060
+4:40.27920
224
D 12
Tuva Arvelius
Västerås Skidklubb
12:23.74230
+4:41.28090
225
D 13
Hanna Norman
Falu IK
12:26.74550
+4:45.28410
226
D 13
Natalie Norén
Malungs IF
12:27.74640
+4:46.28500
227
H 11
William Björkman
Domnarvets GOIF
12:28.74780
+4:47.28640
228
H 13
Lukas Nääs
Falu IK
12:31.75090
+4:50.28950
229
D 13
Wilma Larsson
Högbo GIF
12:35.75430
+4:53.29290
230
D 11
Olivia Stolt
SK Leksand
12:36.75520
+4:54.29380
231
H 12
Assar Degselius
Svegs IK
12:36.75550
+4:55.29410
232
H 13
Erik Söderström
Malungs IF
12:37.75630
+4:55.29490
233
D 13
Molly Joelsson
Östervåla IF
12:37.75670
+4:56.29530
234
D 12
Meja Nygårds Bodin
Falu IK
12:38.75740
+4:57.29600
235
D 14
Alice Morelius
IFK Hedemora SK
12:39.75820
+4:57.29680
236
H 11
Axel Lindahl
Korsnäs IF SK
12:42.76100
+5:00.29960
237
D 13
Julia Grip
Hällefors SK
12:42.76150
+5:01.30010
238
D 12
Hedda Cederqvist
Karlslunds IF SF
12:44.76380
+5:03.30240
239
D 12
Elin Ingvarsson
Granbergsdals IF
12:45.76490
+5:04.30350
240
D 13
Julia Jennische Péclard
Falu IK
12:46.76590
+5:05.30450
241
D 11
Alva Jäderberg
SK Leksand
12:48.76790
+5:07.30650
242
D 12
Elin Reuter
Åmåls OK
12:52.77100
+5:10.30960
243
D 12
Ella Furestad
Täby IS SK
12:52.77130
+5:10.30990
244
D 12
Lin Pelander
Granbergsdals IF
12:57.77640
+5:16.31500
245
D 12
Cornelia Hedlund
Högbo GIF
12:57.77650
+5:16.31510
246
D 11
Emma Ahlberg
Täby IS SK
12:59.77850
+5:18.31710
247
H 11
Nils Forsgren
Norrbärke SK
12:59.77880
+5:18.31740
248
H 11
Viktor Sjögren
Täby IS SK
13:13.79280
+5:32.33140
249
D 11
Emilia Kruglowa
Linköpings SK
13:14.79340
+5:33.33200
250
D 11
Vera Djurback
Falu IK
13:16.79510
+5:34.33370
251
H 12
Harald Lindqvist
IK Rex
13:19.79830
+5:37.33690
252
D 11
Elna Johansson
Falu IK
13:25.80430
+5:43.34290
253
D 13
Julia Vestman
Almby IK
13:28.80770
+5:47.34630
254
H 12
Jonathan Kaiser
Sundborns GOIF
13:37.81600
+5:55.35460
255
D 13
Hanna Wennberg
Gävle SK
13:37.81620
+5:55.35480
256
H 12
Elias Bergqvist
Korsnäs IF SK
13:40.81970
+5:59.35830
257
D 12
Astrid Danils
Norrbärke SK
13:46.82540
+6:05.36400
258
D 12
Tilde Bolinder
Falu IK
13:47.82600
+6:05.36460
259
D 14
Ellen Forsgren
Norrbärke SK
13:47.82680
+6:06.36540
Logga in för att slippa de här annonserna
260
H 12
Levi Haanaes
Falu IK
13:49.82800
+6:07.36660
261
D 11
Elin-karin Johansson
Falu IK
13:49.82850
+6:08.36710
262
D 14
Lovisa Hammare
Orsa SK
13:55.83410
+6:13.37270
263
D 11
Isadora Ahlholm
IFK Grängesberg SK
13:55.83470
+6:14.37330
264
H 11
Axel Wissman
IK Rex
13:56.83540
+6:15.37400
265
D 12
Linnea Holm
Storvreta IK
14:03.84240
+6:22.38100
266
H 12
Elton Martinsson
Vreta Skid o Mk
14:04.84320
+6:22.38180
267
D 12
Ebba Buskqvist
Falu IK
14:04.84340
+6:23.38200
268
D 11
Stella Johansson
Falu IK
14:07.84600
+6:25.38460
269
D 11
Sofia Bennet
Zinkgruvans IF
14:13.85200
+6:31.39060
270
D 11
Ebba Vestman
Almby IK
14:14.85370
+6:33.39230
271
D 14
Klara Westergren
Falu IK
14:14.85380
+6:33.39240
272
H 11
Anton Degerman
Korsnäs IF SK
14:15.85410
+6:33.39270
273
H 12
Adam Lindwall Busch
Falu IK
14:15.85420
+6:33.39280
274
H 11
Gustav Rutfors
Korsnäs IF SK
14:16.85550
+6:35.39410
275
H 12
Emil Linder
Korsnäs IF SK
14:17.85600
+6:35.39460
276
D 12
Teresa-victoria Thalin Navia
Storvreta IK
14:21.86010
+6:39.39870
277
D 11
Elisa Kruglowa
Linköpings SK
14:21.86040
+6:40.39900
277
D 12
Elvira Landqvist
IFK Grängesberg SK
14:21.86040
+6:40.39900
279
D 12
Vera Eriksson
Filipstads SF
14:22.86180
+6:41.40040
280
D 12
Esmeralda Ahlholm
IFK Grängesberg SK
14:34.87370
+6:53.41230
281
H 12
Truls Nilsen
Gävle SK
14:47.88610
+7:05.42470
282
H 11
Edvin Östlund
Falu IK
14:58.89750
+7:17.43610
283
D 11
Kajsa Johansson
Gävle SK
14:59.89830
+7:17.43690
284
D 13
Elvira Lopes Saxberg
IFK Grängesberg SK
15:17.91610
+7:35.45470
285
D 11
Astrid Remb
Falu IK
15:18.91750
+7:37.45610
286
D 11
Tilda Wester
Falu IK
15:23.92250
+7:42.46110
287
D 11
Svea Brandel
Östervåla IF
15:43.94290
+8:02.48150
288
H 11
Vilgot Hoback
Korsnäs IF SK
15:46.94590
+8:05.48450
289
H 11
Victor Petersson
Gävle SK
16:03.96260
+8:22.50120
290
D 11
Lykke Wåglund
Täby IS SK
16:23.98210
+8:41.52070
291
D 12
Ellen Sjödin
Vreta Skid o Mk
17:56.107570
+10:15.61430
292
H 11
Set Käller Karlöf
Täby IS SK
19:24.116320
+11:42.70180
2km
Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
D 10
Maja Lundberg
Falu IK
6:18.37730
2
H 10
Nils Liljemark
SK Bore
6:29.38880
+11.1050
3
H 10
Alfred Granath
Gagnefs IF
6:31.39040
+13.1210
4
H 10
Viggo Grip
Hällefors SK
6:35.39410
+16.1580
5
H 10
David Anderfjäll
Västerås Skidklubb
6:49.40850
+31.3020
6
H 10
Arvid Stenman
Falu IK
6:54.41370
+36.3540
7
H 9
Edward Alvarsson
Täby IS SK
7:04.42330
+46.4500
8
H 10
Ville Berglund Aune
Tierps IF
7:07.42610
+48.4780
9
H 10
Aron Söderlund
Falu IK
7:09.42840
+51.5010
10
H 10
Scott Svelander
Åsarna IK
7:09.42870
+51.5040
11
H 10
Oskar Olsson
Åmåls OK
7:11.43080
+53.5250
12
H 10
Tor Johansson
Täby IS SK
7:14.43330
+56.5500
13
H 10
Eric Törnqvist
Garphyttans IF
7:14.43340
+56.5510
14
H 10
Hugo Persson
Zinkgruvans IF
7:14.43350
+56.5520
15
H 10
David Bäckström
Storvreta IK
7:14.43370
+56.5540
16
D 9
Nike Karlsson
IFK Mora SK
7:22.44150
+1:04.6320
17
D 9
Stina Colliander
Häverödals SK
7:24.44320
+1:05.6490
18
H 9
Gustav Aspelin
Falu IK
7:24.44340
+1:06.6510
19
H 10
Kalle Bredin-lindholm
Högbo GIF
7:26.44540
+1:08.6710
20
D 10
Stella Ribjer
Falu IK
7:29.44880
+1:11.7050
21
H 10
Linus Hjortvall
Domnarvets GOIF
7:30.44920
+1:11.7090
22
D 10
Anna Lindström
Föreningen IKJ Haninge
7:31.45040
+1:13.7210
23
D 10
Minna Sjögren
Falu IK
7:31.45080
+1:13.7250
24
H 10
Helmer Freijd
Årsunda IF
7:32.45180
+1:14.7350
25
H 10
Alwin Bodin
Falu IK
7:33.45260
+1:15.7430
26
D 10
Greta Limby
Orsa SK
7:35.45490
+1:17.7660
27
H 10
Olle Täpp
IK Jarl Rättvik
7:36.45550
+1:18.7720
28
D 9
Ebba Grudd
IFK Mora SK
7:38.45740
+1:20.7910
29
D 10
Stina Persson
Häverödals SK
7:40.45980
+1:22.8150
30
H 10
Noel Persson
Högbo GIF
7:46.46510
+1:27.8680
31
D 9
Stina Norgren
Domnarvets GOIF
7:49.46830
+1:31.9000
32
D 9
Nora Johansson
Täby IS SK
7:50.46980
+1:32.9150
33
H 10
Olov Källgården
Falu IK
7:53.47230
+1:35.9400
34
H 9
Erik Söderberg
Falu IK
7:54.47390
+1:36.9560
35
H 9
Harry Röös
Vassunda IF
7:55.47440
+1:37.9610
36
H 10
Charlie Sveder
Domnarvets GOIF
7:55.47470
+1:37.9640
37
H 10
Elias Gudmunds
Lima IF
7:56.47530
+1:38.9700
38
H 10
Erik Hörnström
Grava SK
7:57.47650
+1:39.9820
39
D 10
Molly Mörk
Älvdalens IF SK
7:57.47670
+1:39.9840
40
H 10
Vide Zetterberg Viklund
Sälens IF
7:58.47720
+1:39.9890
41
D 10
Elsa Eskelund
Högbo GIF
8:02.48130
+1:44.10300
42
H 9
Eli Ahlvin
Falu IK
8:04.48330
+1:46.10500
43
H 10
Theo Palmkvist
Vreta Skid o Mk
8:05.48480
+1:47.10650
44
D 10
Astrid Tjällgren
Högbo GIF
8:07.48650
+1:49.10820
45
D 9
Alma Mattsson
Valbo Aif
8:08.48700
+1:49.10870
46
H 10
Edvin Sayago Jonsell
Täby IS SK
8:10.48970
+1:52.11140
47
H 10
Love Eriksson
Filipstads SF
8:11.49050
+1:53.11220
48
D 10
Alma Jönsson Ideborg
Svegs IK
8:12.49140
+1:54.11310
49
D 10
Astrid Widmark
Svegs IK
8:12.49150
+1:54.11320
50
H 10
Arvid Edwardsson
Täby IS SK
8:13.49220
+1:54.11390
51
D 9
Wilma Essén
Storvreta IK
8:15.49450
+1:57.11620
52
D 10
Viola Olsson
Filipstads SF
8:18.49730
+2:00.11900
53
H 10
Melker Palmgren
Täby IS SK
8:19.49820
+2:00.11990
54
H 10
Jakob Bauer
Falu IK
8:24.50350
+2:06.12520
55
H 10
Rasmus Hermansson
Täby IS SK
8:25.50400
+2:06.12570
56
D 10
Majken Wikar
Domnarvets GOIF
8:25.50430
+2:07.12600
57
D 9
Alice Nordell
Östersunds SK
8:26.50510
+2:07.12680
58
D 9
Charlize Rydqvist
Älvdalens IF SK
8:37.51640
+2:19.13810
59
H 10
Harry Brodén
Östervåla IF
8:37.51690
+2:19.13860
60
D 10
Vera Tosteby
Falu IK
8:40.51970
+2:22.14140
61
H 10
Isak Persson
Täby IS SK
8:42.52180
+2:24.14350
62
D 10
Agnes Lundqvist
Boxholm-Ekeby SK
8:43.52200
+2:24.14370
63
H 9
Gustav Sternander
Vreta Skid o Mk
8:44.52380
+2:26.14550
64
D 9
Stina Persson
Östersunds SK
8:46.52550
+2:28.14720
65
D 9
Agnes Fryxell
Garphyttans IF
8:46.52570
+2:28.14740
66
H 10
Louie Leback
Täby IS SK
8:47.52630
+2:28.14800
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)
Visar resultat 1 till 500 av 549[
1
2
]