Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Prova På Tävling 2
2021-02-18
INFO
RESULTAT
KARTA
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
5km
Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
H 16
Måns Bergqvist
Garphyttans IF
13:09.78800
2
D 16
Nelly Mårtensson
Garphyttans IF
15:19.91800
+2:10.12900
3
H 16
David Stomberg
Almby IK
15:34.93300
+2:25.14400
4
H 16
Filip Larsson
Garphyttans IF
16:29.98800
+3:20.19900
5
D 16
Emeli Behr
Garphyttans IF
18:02.108100
+4:53.29200
6
D 16
Ella Jonsson
Zinkgruvans IF
18:21.110000
+5:12.31100
2.5km
Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
H 14
Fabian Larsson
Norabygdens SK
6:56.41500
1
H 14
Linus Wedin
Garphyttans IF
6:56.41500
3
D 14
Ellen Olsson
Garphyttans IF
7:08.42700
+12.1100
4
H 14
Fabian Bergqvist
Garphyttans IF
7:11.43000
+15.1400
5
D 14
Ebba Fryxell
Garphyttans IF
7:13.43200
+17.1600
6
H 14
Sixten Widmark
Almby IK
7:38.45700
+42.4100
7
D 14
Sofia Ingvarsson
Granbergsdals IF
7:49.46800
+53.5200
8
H 14
Axel Lindblad
Granbergsdals IF
7:56.47500
+1:00.5900
9
H 12
Mio Eriksson
Norabygdens SK
8:15.49400
+1:19.7800
10
D 14
Alma Skeppner
Garphyttans IF
8:22.50100
+1:26.8500
11
H 14
Arvid Andersson
Almby IK
8:27.50600
+1:31.9000
12
H 14
Ludvig Larsson
Karlslunds IF SF
8:28.50700
+1:32.9100
13
H 12
Petter Bergqvist
Garphyttans IF
8:48.52700
+1:52.11100
14
H 12
Vide Bornegård
Norabygdens SK
8:58.53700
+2:02.12100
15
H 12
Arne Lagerqvist
Garphyttans IF
9:05.54400
+2:09.12800
16
H 12
Axel Sjöholm
Garphyttans IF
9:14.55300
+2:18.13700
17
D 14
Elin Doering
Garphyttans IF
9:18.55700
+2:22.14100
18
D 12
Inga Eliasson
Garphyttans IF
9:44.58300
+2:48.16700
19
H 12
Daniel Bennet
Zinkgruvans IF
9:45.58400
+2:49.16800
20
H 14
Sixten Österman
Karlslunds IF SF
9:46.58500
+2:50.16900
21
H 14
Vilgot Pettersson
Garphyttans IF
10:20.61900
+3:24.20300
22
H 12
Victor Norling
Zinkgruvans IF
10:50.64900
+3:54.23300
23
D 12
Meja Nilson
Karlslunds IF SF
10:59.65800
+4:03.24200
24
D 12
Hedda Marie Lundvall Prestbakmo
Karlslunds IF SF
11:14.67300
+4:18.25700
25
D 12
Iben Alvbrant
Garphyttans IF
11:18.67700
+4:22.26100
26
H 12
Sixten Axmon
Almby IK
11:29.68800
+4:33.27200
27
D 12
Elin Ingvarsson
Granbergsdals IF
11:30.68900
+4:34.27300
28
D 12
Olivia Prejer
Garphyttans IF
11:32.69100
+4:36.27500
29
D 12
Jonna Doering
Garphyttans IF
12:05.72400
+5:09.30800
30
D 12
Lin Pelander
Granbergsdals IF
12:27.74600
+5:31.33000
31
D 12
Emelie Andersson
Garphyttans IF
12:37.75600
+5:41.34000
1.5km
Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
H 10
Eric Törnqvist
Garphyttans IF
6:52.41100
2
H 10
Hugo Persson
Zinkgruvans IF
7:24.44300
+32.3100
3
D 10
Sofia Bennet
Zinkgruvans IF
7:33.45200
+41.4000
3
H 10
Daniel Torége
Garphyttans IF
7:33.45200
+41.4000
5
D 10
Jill Halldén
Garphyttans IF
7:38.45700
+46.4500
6
D 10
Joy Stenholm
Zinkgruvans IF
8:10.48900
+1:18.7700
7
D 10
Julia Karlsson
Garphyttans IF
8:25.50400
+1:33.9200
8
H 10
Enok Forsman
Garphyttans IF
8:29.50800
+1:37.9600
9
D 10
Andrea Hagström Larsson
Garphyttans IF
8:32.51100
+1:40.9900
10
H 10
Emil Nurisalo Eriksson
Garphyttans IF
12:07.72600
+5:15.31400