Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Vauthi Vålåskejten
2020-12-28
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
D 21
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Emma Wikén
Åsarna IK
27:25.164410
77.2p
2
Tilde Bångman
Offerdals SK
27:46.166500
+20.1990
76.3p
3
Tilda Johansson
Skorpeds SK
27:48.166740
+23.2230
76.2p
4
Alicia Persson
Stockviks SF
27:49.166850
+24.2340
76.1p
5
Elin Andersson
WE Sports Club
28:12.169140
+47.4630
75.1p
6
Ida Nilsson
Bergeforsens SK
28:39.171820
+1:14.7310
74.0p
7
Erika Lavén
Täby IS SK
28:59.173820
+1:34.9310
73.2p
8
Ida Andersson
WE Sports Club
29:28.176790
+2:03.12280
72.1p
9
Tove Karlsson
Täby IS SK
29:45.178460
+2:20.13950
71.4p
10
Maria Novak
Offerdals SK
29:49.178860
+2:24.14350
71.3p
11
Flisa Ravald
Ås IF
30:05.180410
+2:40.15900
70.7p
12
Wilma Johansson
Åsarna IK
30:14.181320
+2:49.16810
70.4p
13
Elin Näslund
Vårby IK
30:21.182050
+2:56.17540
70.1p
14
Gabriella Pålsson
Östersunds SK
30:29.182890
+3:04.18380
69.8p
15
Vendela Blom
Stockviks SF
30:30.182980
+3:05.18470
69.8p
16
Emma Lindberg
IFK Mora SK
30:50.184910
+3:25.20400
69.1p
17
Elina Franzén
Borås SK
30:50.184990
+3:25.20480
69.1p
18
Anna Jonsson
Duveds IF
31:12.187140
+3:47.22630
68.3p
19
Jonna Persson Kjellgren
Järpens SK
31:28.188790
+4:03.24280
67.7p
20
Ebba Karlsson
Täby IS SK
31:58.191720
+4:33.27210
66.8p
21
Emelie Englund
Bergeforsens SK
32:00.191970
+4:35.27460
66.7p
22
Freya Orban
IF Ski Team Skåne
32:03.192250
+4:38.27740
66.6p
23
Ida Wasell
Järpens SK
32:19.193870
+4:54.29360
66.1p
24
Alba Björnsdotter
Funäsdalens IF
32:26.194580
+5:01.30070
65.8p
25
Hedda Samuelsson
Östersunds SK
32:43.196210
+5:18.31700
65.3p
26
Elin Modin
Sollefteå Skidor IF
32:57.197680
+5:32.33170
64.8p
27
Signe Svensson
Järpens SK
33:36.201510
+6:11.37000
63.7p
28
Amanda Pallin
Alnö SK
33:44.202360
+6:19.37850
63.4p
29
Irja Brandfjell
Funäsdalens IF
33:44.202380
+6:19.37870
63.4p
30
Agnes Öhrn
Bergeforsens SK
33:58.203750
+6:33.39240
63.0p
31
Maja Aronsson
Östersunds SK
34:49.208870
+7:24.44360
61.5p
32
Paige Lembke
WE Sports Club
35:06.210500
+7:40.45990
61.1p
33
Ebba Englund
Bergeforsens SK
35:07.210650
+7:42.46140
61.0p
34
Alva Eriksson
Sollefteå Skidor IF
35:14.211360
+7:49.46850
60.9p
35
Nova Noaksson
Ås IF
35:29.212810
+8:04.48300
60.5p
36
Olivia Ednarsson
Brandsbols SK
35:49.214800
+8:23.50290
59.9p
37
Wilma Karlsson
Östersunds SK
36:27.218650
+9:02.54140
58.9p