Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Volkswagen ungdomscup distans
2020-03-06
INFO
RESULTAT
KARTA
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 13
Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Ester Strand
Göteborg
9:32.57120
2
Astrid Hermansson
Dalarna
9:36.57510
+3.290
3
Elsa Tänglander
Jämtland Härjedalen
9:39.57870
+7.650
4
Märta Johansson
Norrbotten
9:44.58360
+12.1140
5
Mathea Eriksson
Norrbotten
9:49.58890
+17.1670
6
Selma Johansson
Norrbotten
10:03.60250
+31.3030
7
Minna Turesson
Norrbotten
10:04.60370
+32.3150
8
My Blomqvist
Norrbotten
10:05.60460
+33.3240
9
Lydia Hägg Eveby
Jämtland Härjedalen
10:09.60830
+37.3610
10
Nora Samuelsson
Jämtland Härjedalen
10:11.61080
+39.3860
11
Lova Masapärs
Dalarna
10:15.61400
+42.4180
12
Juvina Agerfalk
Norrbotten
10:16.61510
+43.4290
13
Klara Edström
Medelpad
10:17.61620
+45.4400
14
Saga Westerlund
Uppland
10:20.61950
+48.4730
15
Alva Olsson
Bohuslän Dal
10:21.62080
+49.4860
16
Agnes Isaksson
Norrbotten
10:22.62160
+50.4940
17
Selma Partanen
Gästrikland
10:23.62250
+51.5030
18
Juni Rudström
Värmland
10:25.62400
+52.5180
19
Alice Broström
Norrbotten
10:25.62450
+53.5230
20
Alva Widegren
Stockholm
10:27.62650
+55.5430
21
Maja Lax
Småland
10:28.62740
+56.5520
22
Tilde Karlsson
Dalarna
10:28.62770
+56.5550
23
Tuva Landfors
Ångermanland
10:31.63010
+58.5790
24
Matilda Grahn
Småland
10:32.63120
+1:00.5900
25
Meja Burman
Västerbotten
10:35.63440
+1:03.6220
25
Alma Gyllroth
Ångermanland
10:35.63440
+1:03.6220
27
Vilma Majbäck
Norrbotten
10:41.64010
+1:08.6790
28
Edit Söderlind
Norrbotten
10:42.64170
+1:10.6950
29
HOLMBERG Johanna
Västmanland
10:43.64250
+1:11.7030
30
Viola Gustafsson
Östergötland
10:43.64290
+1:11.7070
31
Nea Seiger
Västerbotten
10:44.64350
+1:12.7130
32
Teresia Ytterbom
Medelpad
10:47.64690
+1:15.7470
33
Frida Bergkvist
Medelpad
10:48.64790
+1:16.7570
34
Signe Zetterberg
Gästrikland
10:50.64980
+1:18.7760
35
Hanna Lidström
Göteborg
10:51.65080
+1:19.7860
36
Pauline Bylund
Uppland
10:52.65140
+1:20.7920
37
Elsa Martinsson
Västmanland
10:55.65410
+1:22.8190
38
Ida Persson
Hälsingland
10:55.65420
+1:23.8200
38
Clara Thoresson
Uppland
10:55.65420
+1:23.8200
40
Nilla Grönborg
Medelpad
10:55.65430
+1:23.8210
41
Ida Zeffer
Stockholm
10:55.65460
+1:23.8240
42
Ellen Lundholm
Norrbotten
10:56.65520
+1:24.8300
43
Edith Carlander
Östergötland
10:59.65850
+1:27.8630
44
Stella Winell
Uppland
11:01.66020
+1:29.8800
45
Svea Pettersson
Norrbotten
11:03.66220
+1:31.9000
46
Linnea Arnlöf
Ångermanland
11:04.66380
+1:32.9160
47
Wilma Lindström
Medelpad
11:08.66720
+1:36.9500
48
Alma Linder
Norrbotten
11:09.66830
+1:37.9610
49
Ottilia Alvarsson
Stockholm
11:10.66940
+1:38.9720
50
Olivia Jonsson
Norrbotten
11:14.67340
+1:42.10120
51
Katja Malm
Västerbotten
11:14.67380
+1:42.10160
52
Anine Karlsson
Dalarna
11:15.67490
+1:43.10270
53
Delia Aidanpää
Norrbotten
11:20.67900
+1:47.10680
54
Hedvig Ulander
Ångermanland
11:21.68010
+1:48.10790
55
Elsa Karlsson
Västergötland
11:26.68580
+1:54.11360
56
Ellen Virding Mattsson
Norrbotten
11:29.68870
+1:57.11650
57
Elin Axelsson
Göteborg
11:36.69500
+2:03.12280
58
Silje Abrahamsen
Värmland
11:36.69510
+2:03.12290
59
Nora Pouliot
Norrbotten
11:36.69580
+2:04.12360
60
Hilma Bylund null
Hälsingland
11:38.69710
+2:05.12490
61
Alva Strand
Medelpad
11:38.69770
+2:06.12550
62
Tilda Persson
Värmland
11:50.70910
+2:17.13690
63
Saga Lingman
Norrbotten
11:51.71090
+2:19.13870
64
Hilda Bergqvist
Ångermanland
11:53.71230
+2:21.14010
65
Märta Wernersson
Småland
11:54.71320
+2:22.14100
66
Ester Törngren
Norrbotten
11:57.71620
+2:25.14400
67
Anna Jonsson
Jämtland Härjedalen
11:57.71680
+2:25.14460
68
Julia Andersson
Norrbotten
12:00.71900
+2:27.14680
69
Moa Robertsson
Ångermanland
12:00.71980
+2:28.14760
70
Lina Lindström
Ångermanland
12:02.72160
+2:30.14940
71
Tilde Johnson
Jämtland Härjedalen
12:02.72170
+2:30.14950
72
Elin Nisén
Dalarna
12:12.73150
+2:40.15930
73
Elsa Hedin
Värmland
12:16.73550
+2:44.16330
74
Kajsa Eklund
Medelpad
12:26.74540
+2:54.17320
75
Noelia Frank
Medelpad
12:28.74740
+2:56.17520
76
Amanda Karunarathna
Medelpad
12:30.74940
+2:58.17720
77
Mina Jakobsson
Västerbotten
12:35.75490
+3:03.18270
78
Elin Quick
Västergötland
12:38.75730
+3:06.18510
79
Klara Olofsson
Ångermanland
12:39.75850
+3:07.18630
80
Ellen Nordberg Fränckel
Ångermanland
12:51.77090
+3:19.19870
81
Alva Johansson
Västergötland
13:13.79260
+3:41.22040
82
Tova Kihlberg
Östergötland
13:20.79980
+3:48.22760
83
Lina Biberg
Medelpad
13:30.80960
+3:58.23740
84
Sofia Hjeltström
Medelpad
13:31.81030
+3:59.23810
85
Moa Däldehög
Hälsingland
13:32.81130
+4:00.23910