Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Scandic Cup - Östersund Sprint
2019-12-21
INFO
RESULTAT
KARTA
Visa vanlig resultatlista
D 20
1.3km, Längdskidor, Klassisk stil
1
Tilde Bångman
Offerdals SK
2
Louise Lindström
Högbo GIF
3
Moa Hansson
Landsbro IF SK
4
Hanna Abrahamsson
Eksjö SOK
5
Tilda Östberg
IFK Mora SK
6
Emma Jönsson
Östersunds SK
7
Elsa Forsberg
Hägglunds Ski Team SK
8
Ella Olsson
Högbo GIF
9
Elsa Wallin
Högbo GIF
10
Svea Holmbom
Sävast Ski Team IF
11
Tale Bruheim Breding
Norway
12
Linn Tapani
Jukkasjärvi IF
13
Maja Årebäck
Bolidens SK
14
Magdalena Nilsson
IFK Umeå
15
Maja-Lina Sande
Gellivare Skidallians IK
16
Julia Albertsson
Stuguns SOK Gjurd
17
Karin Pettersson
IFK Mora SK
18
Maria Novak
Offerdals SK
19
Gabriella Pålsson
Utrikes SK
20
Emilia Riekkola
Sävast Ski Team IF
21
Elin Schagerström
Garphyttans IF
22
Karolina Hedenström
Östersunds SK
23
Moa Majbäck
Jukkasjärvi IF
24
Elin Andersson
Stuguns SOK Gjurd
25
Lovisa Olsson
Hägglunds Ski Team SK
26
Jenny Edin
Matfors SK
27
Hilma Törngren
Sävast Ski Team IF
28
Sofie Mohn
Norway
29
Alice Hellström
Stockviks SF
30
Moa Nilsson
Sävast Ski Team IF
31
Sara Brännström
Luleå Gjutarens IF
32
Signe Svensson
Järpens SK
33
Klara Abrahamsson
IFK Umeå
34
Ronja Andersdotter
Garphyttans IF
35
Elsa Christoffersson
Luleå Gjutarens IF
36
Emma Olsson
Vassunda IF
37
Felicia Norrby Rydin
Tranemo IF
38
Tuva Persson
Borås SK
39
Julia Nilsson
Offerdals SK
40
Julia Jonsson
Jättendals IF
41
Rebecca Lekberg
Sävedalens AIK
42
Tove Levin Johansson
IFK Hedemora SK
43
Ellinor Jakobsson
Gellivare Skidallians IK
44
Linnea Johansson
Linköpings SK
45
Kerstin Näslund
SK Bore
46
Ida Wasell
Järpens SK
47
Wilma Björkman
IFK Mora SK
48
Johanna Ingard
IK Rex
49
Chanell Cranning Hillgren
Dala-Järna IK
50
Jasmine Konradsson
Lycksele IF
51
Amanda Hedström
IK Fryken
52
Engla Larsson
Hedesunda IF
53
Moa Backlund
Högbo GIF
54
Hanna Holmgren
Bergeforsens SK
55
Anna Maria Danielsdottir
Ulricehamns IF
56
Maja Karlsson
Årjängs IF
57
Olivia Lavén
Täby IS SK
58
Maja Eriksson
Högbo GIF
59
Johanna Dahl
Vårby IK
60
Elina Nilsson
Spöland Vännäs IF
61
Emilia Pettersson
Sollefteå Skidor IF