Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Lilla Skidspelen Distans
2019-03-30
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
Visar resultat 1 till 500 av 882[
1
2
]
10km
Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
H 20
Jonathan Norder
IF Hallby SOK
23:22.140100
89.8p
2
H 18
Måns Skoglund
Täby IS SK
24:06.144500
+44.4300
87.2p
3
H 18
Edvin Anger
IFK Hedemora SK
24:17.145600
+55.5400
86.6p
4
H 18
Isak Lieback
Ulricehamns IF
24:29.146800
+1:07.6600
85.9p
5
H 18
Jakob Thellsén
Vreta Skid o Mk
24:41.148000
+1:19.7800
85.3p
6
H 20
Johan B Nordahl
Domnarvets GOIF
24:44.148300
+1:22.8100
85.1p
6
H 21
Adam Steen
Axa SC
24:44.148300
+1:22.8100
85.1p
8
H 18
Elis Tingelöf
Sollefteå Skidor IF
24:47.148600
+1:25.8400
84.9p
9
H 18
Joel Ernstsson
Finspångs SOK
24:50.148900
+1:28.8700
84.8p
10
H 21
Gabriel Strid
IFK Mora SK
25:01.150000
+1:39.9800
84.2p
11
H 18
Emil Danielsson
Högbo GIF
25:11.151000
+1:49.10800
83.7p
12
H 21
Måns Sunesson
Sellnäs IF
25:22.152100
+2:00.11900
83.1p
13
H 18
Rikard Westin
Sollefteå Skidor IF
25:27.152600
+2:05.12400
82.8p
14
H 18
Gustav Pålsson
Utrikes SK
25:28.152700
+2:06.12500
82.8p
15
H 21
Emil Johansson
IK Jarl Rättvik
25:43.154200
+2:21.14000
82.0p
16
H 18
Nils Bergström
Domnarvets GOIF
25:58.155700
+2:36.15500
81.3p
17
H 18
Anders Danielson Frost
Dala-Järna IK
26:04.156300
+2:42.16100
81.0p
18
H 18
Kasper Olsen
Grava SK
26:14.157300
+2:52.17100
80.5p
19
H 18
Melker Nordgren
Falu IK
26:16.157500
+2:54.17300
80.4p
20
H 20
William Karlsson
IFK Mora SK
26:20.157900
+2:58.17700
80.2p
21
H 18
Gustav Karlsson
Sundbybergs IK
26:24.158300
+3:02.18100
80.0p
22
H 18
Sander Krouwel
Stora Tuna IK SK
26:28.158700
+3:06.18500
79.8p
23
H 18
Jakob Tapani
Jukkasjärvi IF
26:37.159600
+3:15.19400
79.4p
24
H 20
Emil Hagström
Garphyttans IF
26:38.159700
+3:16.19500
79.4p
25
H 18
Martin Elmvall
Högbo GIF
26:45.160400
+3:23.20200
79.0p
25
H 21
Oskar Lundqvist
Sellnäs IF
26:45.160400
+3:23.20200
79.0p
27
H 20
Max Andersson
Domnarvets GOIF
26:52.161100
+3:30.20900
78.7p
28
H 18
Birk Blomqvist
Funäsdalens IF
26:55.161400
+3:33.21200
78.6p
29
H 20
Alfred Nilsson
Filipstads SF
27:07.162600
+3:45.22400
78.0p
30
H 20
Thomas Fällgren
Arvika IS
27:09.162800
+3:47.22600
77.9p
31
H 18
Isidor Wiksten Melander
Matfors SK
27:14.163300
+3:52.23100
77.7p
31
H 21
Kevin Henriksson
Garphyttans IF
27:14.163300
+3:52.23100
77.7p
33
H 18
Hugo Hilmersson
Göteborgs SK
27:16.163500
+3:54.23300
77.6p
34
D 21
Emma Eriksson
Falun Borlänge SK
27:43.166200
+4:21.26000
76.4p
35
H 21
Niklas Österberg
Storvreta IK
27:46.166500
+4:24.26300
76.3p
36
H 20
Adrian Lundberg
SK Bore
27:53.167200
+4:31.27000
76.0p
37
D 21
Helene Söderlund
IFK Mora SK
28:00.167900
+4:38.27700
75.7p
38
H 18
Johan Källström
OK Landehof
28:08.168700
+4:46.28500
75.3p
39
D 20
Louise Lindström
Högbo GIF
28:21.170000
+4:59.29800
74.8p
40
H 21
Per Löwendahl
Göteborgs SK
28:33.171200
+5:11.31000
74.3p
41
H 20
Rasmus Nordgren
Falu IK
28:42.172100
+5:20.31900
73.9p
42
D 18
Olivia Lavén
Täby IS SK
29:03.174200
+5:41.34000
73.1p
43
D 18
Kajsa Rapp
IFK Mora SK
29:05.174400
+5:43.34200
73.0p
44
D 21
Sara Persson
Åtvidabergs IF
29:07.174600
+5:45.34400
72.9p
45
D 18
Lisa Nystedt
Täby IS SK
29:14.175300
+5:52.35100
72.6p
46
D 18
Linn Tapani
Jukkasjärvi IF
29:22.176100
+6:00.35900
72.3p
47
H 18
Alexander Thudeen
Sya SK
29:28.176700
+6:06.36500
72.1p
48
D 20
Ida Palmberg
Högbo GIF
29:29.176800
+6:07.36600
72.1p
49
D 20
Lovisa Olsson
Hägglunds Ski Team SK
29:31.177000
+6:09.36800
72.0p
50
D 18
Ida Nilsson
Bergeforsens SK
29:32.177100
+6:10.36900
71.9p
51
D 20
Gabriella Pålsson
Utrikes SK
29:43.178200
+6:21.38000
71.5p
52
D 18
Linnea Johansson
Linköpings SK
30:08.180700
+6:46.40500
70.6p
52
H 18
Karl Stark
Vaggeryds SOK
30:08.180700
+6:46.40500
70.6p
54
D 18
Emma Höglund
Sollefteå Skidor IF
30:21.182000
+6:59.41800
70.1p
55
D 18
Alva Björk
Orsa SK
30:23.182200
+7:01.42000
70.0p
55
H 18
Emanuel Alsin
Åmåls OK
30:23.182200
+7:01.42000
70.0p
57
D 20
Julia Albertsson
Stuguns SOK Gjurd
30:24.182300
+7:02.42100
70.0p
58
D 18
Ebba Karlsson
Täby IS SK
30:25.182400
+7:03.42200
70.0p
58
H 21
Daniel Loman Olsson
Falun Borlänge SK
30:25.182400
+7:03.42200
70.0p
60
D 18
Josefin Lindström
Högbo GIF
30:36.183500
+7:14.43300
69.6p
60
D 18
Elsa Wallin
Högbo GIF
30:36.183500
+7:14.43300
69.6p
62
D 21
Madelene Melin
Malungs IF
30:43.184200
+7:21.44000
69.3p
63
D 20
Maja Petersson
Vårby IK
30:47.184600
+7:25.44400
69.2p
64
H 21
Rasmus Andersson
Malungs IF
31:04.186300
+7:42.46100
68.6p
65
H 18
Leo Rodin
Uddevalla IS
31:25.188400
+8:03.48200
67.8p
66
D 18
Moa Backlund
Högbo GIF
31:27.188600
+8:05.48400
67.8p
67
D 18
Kerstin Näslund
SK Bore
31:35.189400
+8:13.49200
67.5p
68
D 18
Rebecca Lekberg
Sävedalens AIK
31:43.190200
+8:21.50000
67.2p
69
D 18
Wilma Westerlund
Vinn
31:45.190400
+8:23.50200
67.2p
70
D 18
Tove Levin Johansson
IFK Hedemora SK
31:52.191100
+8:30.50900
66.9p
71
D 21
Malin Johansson
Pargas IF
32:03.192200
+8:41.52000
66.6p
72
D 20
Alicia Jansson
Filipstads SF
32:23.194200
+9:01.54000
65.9p
73
D 18
Elin Westh
SK Bore
32:30.194900
+9:08.54700
65.7p
74
D 18
Hannah Forsman
Valbo Aif
32:37.195600
+9:15.55400
65.5p
75
D 18
Sara Kajsa Hermansson
Offerdals SK
32:51.197000
+9:29.56800
65.0p
76
H 20
Markus Akne Vieider
Storvreta IK
32:53.197200
+9:31.57000
64.9p
77
D 18
Agnes Öhrn
Bergeforsens SK
32:58.197700
+9:36.57500
64.8p
78
D 18
Jenny Edin
Matfors SK
33:13.199200
+9:51.59000
64.3p
79
H 21
Björn Lystedt
Nacka Värmdö SK
33:15.199400
+9:53.59200
64.3p
80
D 18
Alma Nordström
Vassunda IF
33:17.199600
+9:55.59400
64.2p
81
D 20
Maja Eriksson
Filipstads SF
33:53.203200
+10:31.63000
63.1p
82
D 18
Amanda Hedström
IK Fryken
35:04.210300
+11:42.70100
61.1p
83
D 18
Sara Ingard
IK Rex
23:59:58.8639700
83
H 18
Love Kreij
IF Strategen
23:59:58.8639700
83
H 18
Hampus Bodin
Sollefteå Skidor IF
23:59:58.8639700
83
H 18
Arvid Värmsjö
SK Bore
23:59:58.8639700
83
H 21
Marcus Johansson
IF Hagen SK
23:59:58.8639700
88
D 18
Tilda Ström
Dala-Järna IK
23:59:59.8639800
88
D 18
Lova Broström
Sya SK
23:59:59.8639800
88
D 18
Enja Jonsson
Åsarna IK
23:59:59.8639800
88
H 18
Linus Jonsson
Årjängs IF
23:59:59.8639800
88
H 18
Edvard Nilsson
Filipstads SF
23:59:59.8639800
88
H 18
Johannes Josefsson
Täby IS SK
23:59:59.8639800
88
H 18
Simon Nilsson
IF Hallby SOK
23:59:59.8639800
88
H 18
Karl Grywenz
Täby IS SK
23:59:59.8639800
88
H 18
Gustav Jonsson
Hallstahammars SK SOFK
23:59:59.8639800
88
H 18
John Hermansson
IFK Mora SK
23:59:59.8639800
88
H 18
Emil Selmosson
Lidköpings VSK
23:59:59.8639800
88
H 18
Arvid Schön
Storvreta IK
23:59:59.8639800
88
H 20
Axel Aflodal
Offerdals SK
23:59:59.8639800
88
H 20
Andreas Albinsson
SK Bore
23:59:59.8639800
88
H 20
Johan Ekberg
Nacka Värmdö SK
23:59:59.8639800
88
H 20
Anton Andersson
Garphyttans IF
23:59:59.8639800
88
D 21
Hanna Fritz
IFK Mora SK
23:59:59.8639800
Logga in för att slippa de här annonserna
5km
Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
H 15
Hugo Ström
Dala-Järna IK
12:51.77000
2
H 15
Bosse Lövgren
Falu IK
12:52.77100
+1
3
H 16
Ludvig Berg
Granbergsdals IF
12:53.77200
+2.100
4
H 16
Philip Johansen
Nybergsund IL
13:03.78200
+12.1100
4
H 21 Motion
ulf bernhardsson
Östersunds SK
13:03.78200
+12.1100
73.3p
6
H 16
Wille Långberg
Hudiksvalls IF
13:10.78900
+19.1800
7
H 16
Albin Augustsson
Källbottens IK
13:13.79200
+22.2100
8
H 16
Kalle Georgsson
Högbo GIF
13:18.79700
+27.2600
9
H 16
Erik Bryne
Sunne SLF
13:21.80000
+30.2900
10
H 16
Markus Melén
Falu IK
13:22.80100
+31.3000
11
D 16
Tove Eriksson
Stockviks SF
13:24.80300
+33.3200
11
H 16
Nils Ole Fuglem
Selbu IL
13:24.80300
+33.3200
13
H 16
Simon Nilsson
Granbergsdals IF
13:27.80600
+36.3500
14
H 15
Gabriel Norder
IF Rigor
13:35.81400
+44.4300
15
H 16
Måns Olsen
Grava SK
13:39.81800
+48.4700
16
H 15
Arvid Norberg
Hudiksvalls IF
13:42.82100
+51.5000
17
H 16
Albin Källiden
Granbergsdals IF
13:44.82300
+53.5200
18
H 16
Malte Jutterdal
Vreta Skid o Mk
13:45.82400
+54.5300
19
H 16
Elias Hedlund
Granbergsdals IF
13:46.82500
+55.5400
20
H 15
Viktor Norberg
Kvarnsvedens GOIF SK
13:47.82600
+56.5500
21
H 16
Erik Johansson
Domnarvets GOIF
13:48.82700
+57.5600
22
H 15
Edvin Schön
Storvreta IK
13:49.82800
+58.5700
22
H 16
Viktor Olsson
Hägglunds Ski Team SK
13:49.82800
+58.5700
22
H 16
Axel Karlsson
Täby IS SK
13:49.82800
+58.5700
25
H 15
Elias Danielsson
Högbo GIF
13:54.83300
+1:03.6200
25
H 16
Ludvig Anderberg
IFK Skövde SK
13:54.83300
+1:03.6200
27
H 16
Mattias Östberg
Stora Tuna IK SK
14:00.83900
+1:09.6800
28
H 16
Markus Almgren
IFK Mora SK
14:02.84100
+1:11.7000
29
H 15
Alfons Wedin
Garphyttans IF
14:08.84700
+1:17.7600
29
H 21 Motion
Fredrik Anger
IFK Hedemora SK
14:08.84700
+1:17.7600
67.6p
31
H 15
Melker Åkerström
IFK Skövde SK
14:09.84800
+1:18.7700
32
H 21 Motion
Daniel Olsson
Garphyttans IF
14:10.84900
+1:19.7800
67.5p
33
H 15
Edvin Högman
Ulricehamns IF
14:12.85100
+1:21.8000
34
H 15
Axel Palm
Falu IK
14:14.85300
+1:23.8200
34
H 16
Frank Krouwel
Stora Tuna IK SK
14:14.85300
+1:23.8200
36
D 15
Malin Oskarsson
SK Leksand
14:16.85500
+1:25.8400
37
H 15
Simon Claesson
Ulricehamns IF
14:19.85800
+1:28.8700
38
H 15
Wilhelm Sterner
Täby IS SK
14:20.85900
+1:29.8800
39
H 15
Anton Grahn
IF Hallby SOK
14:21.86000
+1:30.8900
39
H 16
Albin Blomberg
Rehns BK
14:21.86000
+1:30.8900
41
H 15
Erik Byström
Vårby IK
14:24.86300
+1:33.9200
41
H 21 Motion
Håkan Degselius
Svegs IK
14:24.86300
+1:33.9200
66.4p
43
H 15
Filip Sundin
Grava SK
14:31.87000
+1:40.9900
43
D 16
Irja Brandfjell
Funäsdalens IF
14:31.87000
+1:40.9900
45
H 16
Elliot Angelsiöö
Storvreta IK
14:34.87300
+1:43.10200
46
H 15
Hjalmar Oskarsson
Ås IF
14:39.87800
+1:48.10700
46
H 15
Esbjörn Montelius
Falu IK
14:39.87800
+1:48.10700
48
H 15
Arvid Ekberg
Nacka Värmdö SK
14:40.87900
+1:49.10800
49
H 21 Motion
Pelle Fochsen
Täby IS SK
14:41.88000
+1:50.10900
65.1p
50
D 15
Lina Rydén
IFK Mora SK
14:43.88200
+1:52.11100
51
H 15
Eskil Peterson
Borås GIF
14:45.88400
+1:54.11300
51
H 15
Kalle Sörling
Hedesunda IF
14:45.88400
+1:54.11300
51
D 16
Tove Karlsson
Täby IS SK
14:45.88400
+1:54.11300
54
D 16
Emma Lindberg
SK Leksand
14:49.88800
+1:58.11700
55
D 15
Elin Näslund
Vårby IK
14:52.89100
+2:01.12000
56
D 16
Clara Zetterwall
Domnarvets GOIF
14:56.89500
+2:05.12400
57
H 15
Carl Gustafsson
Vårby IK
15:05.90400
+2:14.13300
57
H 16
Martin Arfs
IFK Hedemora SK
15:05.90400
+2:14.13300
59
D 16
Lina Björk
IFK Skövde SK
15:10.90900
+2:19.13800
60
H 21 Motion
Michael Furunäs
IFK Grängesberg SK
15:11.91000
+2:20.13900
63.0p
61
H 16
Wilhelm Dabach
Åsarna IK
15:15.91400
+2:24.14300
62
H 16
Måns Sandmark
Gävle SK
15:22.92100
+2:31.15000
63
D 15
Matilda Bandefur
Idre SK
15:25.92400
+2:34.15300
63
H 15
Axel Svensson
Sundbybergs IK
15:25.92400
+2:34.15300
63
D 16
Maja Heikki
Sälens IF
15:25.92400
+2:34.15300
66
H 15
Axel Mäkinen
Högbo GIF
15:27.92600
+2:36.15500
66
D 16
Alba Björnsdotter
Funäsdalens IF
15:27.92600
+2:36.15500
68
D 15
Molly Furunäs
IFK Grängesberg SK
15:28.92700
+2:37.15600
69
H 16
Lukas Karlberg
IK Rex
15:31.93000
+2:40.15900
70
H 16
Jonathan Bergman
Fagersta Södra IK
15:33.93200
+2:42.16100
71
H 15
Jonathan Enlund
Vassunda IF
15:35.93400
+2:44.16300
71
H 16
Tor Vincent
Sätra IF
15:35.93400
+2:44.16300
73
D 15
Ida Garfvè
IFK Mora SK
15:38.93700
+2:47.16600
74
H 21 Motion
Torgny Karlsson
Täby IS SK
15:40.93900
+2:49.16800
61.0p
75
H 21 Motion
Jakob Tholander
Sundbybergs IK
15:42.94100
+2:51.17000
60.9p
76
H 16
Eskil Friberg
Vassunda IF
15:43.94200
+2:52.17100
76
H 16
Albin Nyqvist
OK Landehof
15:43.94200
+2:52.17100
78
H 15
Albin Värnebjörk
Månkarbo IF
15:53.95200
+3:02.18100
79
H 16
Joel Owén
Valbo Aif
15:56.95500
+3:05.18400
80
D 16
Ingrid Beate Oestbyhaug
Tydal IL
15:58.95700
+3:07.18600
81
H 21 Motion
Fredrik Skogsjö
Nacka Värmdö SK
16:01.96000
+3:10.18900
59.7p
82
H 21 Motion
Klas Larsson
Norabygdens SK
16:06.96500
+3:15.19400
59.4p
83
H 16
Lukas Jonsson
Årjängs IF
16:13.97200
+3:22.20100
84
H 16
Jesper Nyman
IFK Skövde SK
16:15.97400
+3:24.20300
85
H 21 Motion
Stefan Wiklund
Sundbybergs IK
16:17.97600
+3:26.20500
58.7p
86
H 15
Axel Rustas
Storvreta IK
16:20.97900
+3:29.20800
87
H 15
Linus Nilsson
Åmåls OK
16:22.98100
+3:31.21000
88
H 15
Isak Bodin
Sollefteå Skidor IF
16:25.98400
+3:34.21300
89
D 15
Tilde Josefsson
Täby IS SK
16:26.98500
+3:35.21400
90
D 15
Greta Perers
IFK Hedemora SK
16:28.98700
+3:37.21600
91
D 16
Moa Petersson
Boxholm-Ekeby SK
16:29.98800
+3:38.21700
92
H 15
Marius Ducander
Pargas IF
16:30.98900
+3:39.21800
93
D 16
Moa Hedman
Högbo GIF
16:31.99000
+3:40.21900
94
D 15
Vilma Larsson
Norabygdens SK
16:33.99200
+3:42.22100
94
H 15
Anton Andersson
Falu IK
16:33.99200
+3:42.22100
94
H 15
Oskar Jäderblom
Fjärdhundra SK
16:33.99200
+3:42.22100
94
D 16
Anja Stolpe
Filipstads SF
16:33.99200
+3:42.22100
98
H 21 Motion
Thomas Dovander
Sundbybergs IK
16:35.99400
+3:44.22300
57.6p
99
D 16
Amanda Olsson
Åmåls OK
16:40.99900
+3:49.22800
100
D 15
Elsa Gustafsson
Täby IS SK
16:41.100000
+3:50.22900
100
H 21 Motion
Jerker Åberg
Tumba-mälarhöjden OK
16:41.100000
+3:50.22900
57.3p
102
D 15
Ida Abrahamson
Äspereds IF
16:43.100200
+3:52.23100
103
D 21 Motion
Magdalena Carlstein
IFK Lidingö SOK
16:47.100600
+3:56.23500
57.0p
104
D 15
Elsa Carling
Falu IK
16:52.101100
+4:01.24000
105
H 15
Anton Larsson
OK Landehof
16:54.101300
+4:03.24200
106
H 21 Motion
Anders Rennermalm
Sälens IF
16:57.101600
+4:06.24500
56.4p
107
D 15
Louise Hallander
Vreta Skid o Mk
16:58.101700
+4:07.24600
108
D 15
Kerstin Åberg
Tumba-mälarhöjden OK
16:59.101800
+4:08.24700
108
H 15
Jon Hansson
Falu IK
16:59.101800
+4:08.24700
110
D 15
Nora Westerlund
Vårby IK
17:02.102100
+4:11.25000
111
H 15
Wiliam Björklin
Högbo GIF
17:06.102500
+4:15.25400
112
H 21 Motion
Niklas Arfs
IFK Hedemora SK
17:10.102900
+4:19.25800
55.7p
113
H 21 Motion
Anders Fryxell
Täby IS SK
17:13.103200
+4:22.26100
55.5p
114
D 15
Irma Östberg
Åsarna IK
17:15.103400
+4:24.26300
115
H 21 Motion
Oskar Nederheim
Täby IS SK
17:22.104100
+4:31.27000
55.0p
116
D 21 Motion
Jenny Josefsson
Täby IS SK
17:24.104300
+4:33.27200
54.9p
117
D 15
Wilma Gustafsson
IFK Hedemora SK
17:29.104800
+4:38.27700
118
D 15
Greta Lind
Täby IS SK
17:37.105600
+4:46.28500
119
D 15
Nora Bråmer
IFK Mora SK
17:39.105800
+4:48.28700
120
H 15
Johan Thulin
Bålsta SK
17:41.106000
+4:50.28900
121
D 16
Lisa Persson Nyberg
IFK Grängesberg SK
17:47.106600
+4:56.29500
121
D 16
Jessica Borg
Storvreta IK
17:47.106600
+4:56.29500
123
H 15
Ceasar Helmersson-kareld
Kvarnsvedens GOIF SK
17:48.106700
+4:57.29600
124
D 16
Josefine Söderqvist
Storvreta IK
17:52.107100
+5:01.30000
125
D 16
Ebba Gårdmark
Öregrunds IK
17:57.107600
+5:06.30500
126
D 15
Elvira Bylund
Trönö IK
17:59.107800
+5:08.30700
127
D 16
Vendela Söderqvist
Falu IK
18:15.109400
+5:24.32300
128
D 15
Fanny Sundin
Orsa SK
18:57.113600
+6:06.36500
129
D 15
Amanda Fredriksson
Häverödals SK
19:11.115000
+6:20.37900
130
D 15
Wilma Sjödin
Vreta Skid o Mk
19:14.115300
+6:23.38200
131
D 16
Linnea Nordström
Vassunda IF
19:17.115600
+6:26.38500
132
D 15
Frida Lundgren
Filipstads SF
19:25.116400
+6:34.39300
133
D 21 Motion
Elsa Forsgren
Norrbärke SK
19:40.117900
+6:49.40800
48.6p
134
D 21 Motion
Helene Löwendahl
OK Landehof
19:58.119700
+7:07.42600
47.9p
135
D 16
Kajsa Sköld
Filipstads SF
20:05.120400
+7:14.43300
136
D 15
Vilja Björklund
Högbo GIF
20:09.120800
+7:18.43700
137
D 15
Tilda Sahlberg
Trönö IK
20:25.122400
+7:34.45300
138
D 15
Ida Öjerskog
OK Landehof
20:57.125600
+8:06.48500
139
H 21 Motion
Sebastian Lind
Täby IS SK
21:11.127000
+8:20.49900
45.1p
140
D 16
Olivia Ednarsson
Brandsbols SK
21:23.128200
+8:32.51100
141
D 21 Motion
Helena Falk
Täby IS SK
21:46.130500
+8:55.53400
43.9p
142
D 21 Motion
Louise Perottosdotter
Lima IF
28:56.173500
+16:05.96400
33.0p
143
H 15
Ruben Tholander
Sundbybergs IK
23:59:58.8639700
144
D 15
Erika Lavén
Täby IS SK
23:59:59.8639800
144
D 15
Alicia Bergkvist
Källbottens IK
23:59:59.8639800
144
D 15
Signe Schagerström
Garphyttans IF
23:59:59.8639800
144
D 15
Maja Boberg
Duveds IF
23:59:59.8639800
144
D 15
Moa Hansson
Högbo GIF
23:59:59.8639800
144
D 15
Astrid Kolberg
Sunne SLF
23:59:59.8639800
144
H 15
Karl Kylborn
Almby IK
23:59:59.8639800
144
H 15
Jonathan Hedberg
Sunne SLF
23:59:59.8639800
144
H 15
Pelle Boberg
Duveds IF
23:59:59.8639800
144
H 15
Hugo Persson
Åtvidabergs IF
23:59:59.8639800
144
H 15
Simon Claesson
Öregrunds IK
23:59:59.8639800
144
H 15
Johan Borg
Hudiksvalls IF
23:59:59.8639800
144
H 15
Melker Åkesson
OK Landehof
23:59:59.8639800
144
H 15
Karl Grönland
Sälens IF
23:59:59.8639800
144
D 16
Maja Furunäs
IFK Grängesberg SK
23:59:59.8639800
144
D 16
Frida Jonsson
Högbo GIF
23:59:59.8639800
144
D 16
Elsa Hermansson
IFK Mora SK
23:59:59.8639800
144
H 16
Ebbe Abrahamsson Gjersvol
Östersunds SK
23:59:59.8639800
144
H 16
Gustav Svensson
Strängnäs SK
23:59:59.8639800
144
H 16
Jon Oscarsson
Ås IF
23:59:59.8639800
144
H 16
Filip Strand
Sunne SLF
23:59:59.8639800
144
H 16
Mattias Andersson
Domnarvets GOIF
23:59:59.8639800
144
D 21 Motion
Maja Loewy
Täby IS SK
23:59:59.8639800
144
H 21 Motion
Fredrik Strömblad
Täby IS SK
23:59:59.8639800
144
H 21 Motion
Björn Österberg
Funäsdalens IF
23:59:59.8639800
144
H 21 Motion
Torbjörn Karlsson
Täby IS SK
23:59:59.8639800
144
H 21 Motion
Peter Rune
Täby IS SK
23:59:59.8639800
Logga in för att slippa de här annonserna
3km
Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
H 13
Alvar Myhlback
IL Trysilgutten
7:56.47500
2
H 14
Jonathan Lindberg
SK Leksand
7:59.47800
+3.200
3
H 14
Oskar Höglund
Sollefteå Skidor IF
8:15.49400
+19.1800
4
H 14
Viking Olsson
Hägglunds Ski Team SK
8:17.49600
+21.2000
4
H 14
Axel Eriksson
Stora Tuna IK SK
8:17.49600
+21.2000
6
H 14
Gustav Skogsjö
Nacka Värmdö SK
8:18.49700
+22.2100
7
H 14
Erik Bergström
Domnarvets GOIF
8:42.52100
+46.4500
8
H 13
Elfinn Borg Faldmo
IL Trysilgutten
8:44.52300
+48.4700
9
H 13
William Rytter
Älvdalens IF SK
8:50.52900
+54.5300
10
H 14
Edvin Elofsson
Boxholm-Ekeby SK
9:01.54000
+1:05.6400
10
H 14
Alexander Bjuredal
Sälens IF
9:01.54000
+1:05.6400
12
H 13
Leo Kristiansson
Dala-Järna IK
9:02.54100
+1:06.6500
12
H 14
Olle Långberg
Hudiksvalls IF
9:02.54100
+1:06.6500
14
H 13
Erik Nederheim
Täby IS SK
9:07.54600
+1:11.7000
15
H 14
Gustav Eriksson
SK Bore
9:08.54700
+1:12.7100
16
H 14
Olle Börjesson
Vreta Skid o Mk
9:10.54900
+1:14.7300
16
H 14
Elias Thellsén
Vreta Skid o Mk
9:10.54900
+1:14.7300
18
D 14
Alva Nilsson
Bergeforsens SK
9:12.55100
+1:16.7500
19
H 13
Eddie Pettersson
Oxbergs IF
9:16.55500
+1:20.7900
19
H 14
Philip Sundbom
Bergeforsens SK
9:16.55500
+1:20.7900
21
H 14
Karl Bennet
Zinkgruvans IF
9:18.55700
+1:22.8100
22
H 12
Rasmus Lövgren
Finspångs SOK
9:19.55800
+1:23.8200
23
H 13
Eirik Høgli
Byåsen IL
9:22.56100
+1:26.8500
24
H 12
Tage Börjesson
Vreta Skid o Mk
9:24.56300
+1:28.8700
25
H 14
Alfred Derke
Sya SK
9:28.56700
+1:32.9100
26
H 13
Anton Weber
Borås GIF
9:29.56800
+1:33.9200
27
H 13
Anton Modigs
Korsnäs IF SK
9:30.56900
+1:34.9300
28
H 14
Samuel Johansson
Ekshärads SF
9:32.57100
+1:36.9500
29
H 14
Anton Hedlöf
Sundbybergs IK
9:34.57300
+1:38.9700
30
D 12
Astrid Hermansson
Kvarnsvedens GOIF SK
9:35.57400
+1:39.9800
30
D 14
Elsa Palmberg
Högbo GIF
9:35.57400
+1:39.9800
30
D 14
Mira Göransson
Äspereds IF
9:35.57400
+1:39.9800
33
D 13
Maja Pålsson
Utrikes SK
9:36.57500
+1:40.9900
33
D 14
Hanna Östberg
Domnarvets GOIF
9:36.57500
+1:40.9900
35
H 12
Olle Rune
Täby IS SK
9:39.57800
+1:43.10200
36
H 12
Oskar Söder
IFK Grängesberg SK
9:40.57900
+1:44.10300
37
H 13
Anton Unger
Falu IK
9:41.58000
+1:45.10400
37
D 14
Andréa Nyberg
Pargas IF
9:41.58000
+1:45.10400
39
H 14
Albin Jeleby
Häverödals SK
9:42.58100
+1:46.10500
40
H 14
Hugo Fryxell
Täby IS SK
9:45.58400
+1:49.10800
41
D 14
Linnea Björkman
IFK Mora SK
9:46.58500
+1:50.10900
41
H 14
Erik Källström
OK Landehof
9:46.58500
+1:50.10900
43
H 14
Sixten Partanen
Högbo GIF
9:47.58600
+1:51.11000
44
H 13
Gustav Jäderblom
Fjärdhundra SK
9:48.58700
+1:52.11100
44
H 13
Albin Larsson
Filipstads SF
9:48.58700
+1:52.11100
46
H 13
Malte Söderlund
Falu IK
9:49.58800
+1:53.11200
46
H 14
Carl Sternander
Vreta Skid o Mk
9:49.58800
+1:53.11200
48
H 13
Joel Hoflund Martinsson
IK Hakarpspojkarna
9:50.58900
+1:54.11300
48
H 14
Allan Wahlström
Bålsta SK
9:50.58900
+1:54.11300
50
D 14
Ida Bervenstål
Granbergsdals IF
9:51.59000
+1:55.11400
51
H 14
Oliver Vesterlund
Finspångs SOK
9:55.59400
+1:59.11800
52
H 12
Vegard Nordbrandt
Åsarna IK
9:56.59500
+2:00.11900
52
H 12
Erik Danielsson
Dala-Järna IK
9:56.59500
+2:00.11900
54
H 14
Melker Westerlund
Häverödals SK
9:57.59600
+2:01.12000
55
H 11
Theo Malm
Vreta Skid o Mk
9:58.59700
+2:02.12100
55
H 11
Ville Jutterdal
Vreta Skid o Mk
9:58.59700
+2:02.12100
57
D 13
Tuva Furunäs
IFK Grängesberg SK
9:59.59800
+2:03.12200
57
H 13
Malte Lessing
Sundbybergs IK
9:59.59800
+2:03.12200
57
D 14
Louise Wallin
IFK Mora SK
9:59.59800
+2:03.12200
57
D 14
Maja Axelsson
OK Landehof
9:59.59800
+2:03.12200
57
H 14
Elias Nyqvist
OK Landehof
9:59.59800
+2:03.12200
62
H 12
Arvid Trofast
Vreta Skid o Mk
10:00.59900
+2:04.12300
62
H 13
Harald Eriksson
Dala-Järna IK
10:00.59900
+2:04.12300
62
H 14
Axel Tingelöf
Sollefteå Skidor IF
10:00.59900
+2:04.12300
65
D 13
Ronja Westerlund
Pargas IF
10:01.60000
+2:05.12400
65
D 13
Enya Daabach
Åsarna IK
10:01.60000
+2:05.12400
65
D 14
Elsa Kaipe
Falu IK
10:01.60000
+2:05.12400
65
H 14
Hjalmar Mood
Källbottens IK
10:01.60000
+2:05.12400
69
H 14
Simon Sandberg
IK Rex
10:02.60100
+2:06.12500
70
H 14
Alfons Ekhammer
Korsnäs IF SK
10:05.60400
+2:09.12800
71
H 13
Malte Andersson
Domnarvets GOIF
10:08.60700
+2:12.13100
72
D 14
Anna Backlund
Högbo GIF
10:10.60900
+2:14.13300
73
H 12
Viktor Östberg
Domnarvets GOIF
10:11.61000
+2:15.13400
73
D 14
Saga Östling
Bergeforsens SK
10:11.61000
+2:15.13400
75
D 13
Maya Rennermalm
Sälens IF
10:13.61200
+2:17.13600
75
D 14
Evelina Eriksson
SK Bore
10:13.61200
+2:17.13600
75
H 14
Oskar Karlberg
Siljansnäs Skid & Löparklubb
10:13.61200
+2:17.13600
78
D 12
Elsa Tänglander
Östersunds SK
10:14.61300
+2:18.13700
79
D 14
Emilia Johansson
Pargas IF
10:15.61400
+2:19.13800
80
D 12
Ellen Olsson
Garphyttans IF
10:16.61500
+2:20.13900
80
D 13
Nora Nordlund
Falu IK
10:16.61500
+2:20.13900
80
D 13
Ellen Berg
Granbergsdals IF
10:16.61500
+2:20.13900
80
H 13
Melvin Löfgren
Falu IK
10:16.61500
+2:20.13900
84
H 12
Pelle Anger
IFK Hedemora SK
10:17.61600
+2:21.14000
85
H 13
Jonathan Palmberg
Högbo GIF
10:18.61700
+2:22.14100
85
D 14
Emelie Olsson
Åmåls OK
10:18.61700
+2:22.14100
87
H 12
Björn Bromée
Östersunds SK
10:19.61800
+2:23.14200
88
H 12
Atle Blomquist
Funäsdalens IF
10:20.61900
+2:24.14300
88
H 13
Rasmus Anttila
Järbo IF
10:20.61900
+2:24.14300
88
H 14
Simon Andersson Forsså
Högbo GIF
10:20.61900
+2:24.14300
91
H 12
Oskar Olsson
Äspereds IF
10:21.62000
+2:25.14400
92
H 11
Viktor Kullman
Stora Tuna IK SK
10:22.62100
+2:26.14500
93
H 12
Anton Persson
Åmåls OK
10:23.62200
+2:27.14600
93
D 14
Nelly Mårtensson
Garphyttans IF
10:23.62200
+2:27.14600
95
D 12
Ester Strand
Sävedalens AIK
10:24.62300
+2:28.14700
95
D 13
Agnes Josefsson
Täby IS SK
10:24.62300
+2:28.14700
95
H 13
Gustav Palm
Västerås Skidklubb
10:24.62300
+2:28.14700
98
H 13
David Wallin
Järbo IF
10:26.62500
+2:30.14900
99
H 12
Love Tholander
Sundbybergs IK
10:28.62700
+2:32.15100
99
H 14
Anton Lindberg
Sätra IF
10:28.62700
+2:32.15100
101
D 14
Filippa Bernsten
Spikbodarnas IK
10:29.62800
+2:33.15200
102
D 12
Selma Partanen
Högbo GIF
10:30.62900
+2:34.15300
102
D 13
Minna Mikaelsson
Vårby IK
10:30.62900
+2:34.15300
102
H 13
Oliver Hedberg
Sunne SLF
10:30.62900
+2:34.15300
105
H 12
Hugo Enhörning
Täby IS SK
10:31.63000
+2:35.15400
105
H 14
Melvin Törshagen
Granbergsdals IF
10:31.63000
+2:35.15400
107
D 12
Clara Thoresson
Häverödals SK
10:32.63100
+2:36.15500
108
D 12
Tilde Karlsson
IFK Mora SK
10:33.63200
+2:37.15600
108
H 13
Carl Björk
IFK Skövde SK
10:33.63200
+2:37.15600
108
D 14
Lisa Lantz
Sya SK
10:33.63200
+2:37.15600
111
D 13
Klara Pettersson
Åmåls OK
10:36.63500
+2:40.15900
111
D 14
Agnes Jansson Gripemo
IK Rex
10:36.63500
+2:40.15900
113
H 11
Amos Korin
Pargas IF
10:37.63600
+2:41.16000
113
H 12
Hampus Hult
Norrbärke SK
10:37.63600
+2:41.16000
115
H 12
Thijn Omblets
Sälens IF
10:38.63700
+2:42.16100
115
H 13
Vilgot Eriksson
SK Leksand
10:38.63700
+2:42.16100
115
H 13
Benjamin Virta
Pargas IF
10:38.63700
+2:42.16100
115
D 14
Frida Melin
Gimo IF SK
10:38.63700
+2:42.16100
115
D 14
Klara Eriksson
Högbo GIF
10:38.63700
+2:42.16100
115
H 14
Filip Eriksson
SK Bore
10:38.63700
+2:42.16100
115
H 14
Emil Sundholm
Nacka Värmdö SK
10:38.63700
+2:42.16100
122
D 14
Anna Fällgren
Arvika IS
10:39.63800
+2:43.16200
123
D 13
Kajsa Limby
IFK Mora SK
10:40.63900
+2:44.16300
123
D 14
Alva Thudeen
Sya SK
10:40.63900
+2:44.16300
125
D 11
Moa Kristiansson
Dala-Järna IK
10:42.64100
+2:46.16500
125
H 11
Erik Skoglund
Täby IS SK
10:42.64100
+2:46.16500
125
H 13
Anton Hörling
Sundbybergs IK
10:42.64100
+2:46.16500
125
H 14
Trond Fredriksen
Norrbärke SK
10:42.64100
+2:46.16500
129
H 12
Arvid Karlsson
Åsarna IK
10:43.64200
+2:47.16600
129
D 13
Linnea Hermansson
IFK Mora SK
10:43.64200
+2:47.16600
131
H 13
Oskar Bergman
IFK Mora SK
10:44.64300
+2:48.16700
132
D 13
Frida Tynell
Falu IK
10:45.64400
+2:49.16800
132
D 13
Agnes Millén
Sälens IF
10:45.64400
+2:49.16800
132
H 13
Linus Korin
Pargas IF
10:45.64400
+2:49.16800
132
D 14
Emma Strand
Selånger SOK
10:45.64400
+2:49.16800
136
H 11
Julius Eklund
IK Rex
10:46.64500
+2:50.16900
137
H 11
Hjalmar Anderberg
IFK Skövde SK
10:47.64600
+2:51.17000
137
D 13
Moa Söderqvist
Storvreta IK
10:47.64600
+2:51.17000
139
D 12
Alva Widegren
Mälarö SOK
10:48.64700
+2:52.17100
139
D 14
Sanna Hörnell
Domnarvets GOIF
10:48.64700
+2:52.17100
141
D 11
Ella Nordanbro
Falu IK
10:49.64800
+2:53.17200
141
H 13
Felix Frykfeldt
IK Hakarpspojkarna
10:49.64800
+2:53.17200
141
D 14
Agnes Åsberg
Boxholm-Ekeby SK
10:49.64800
+2:53.17200
144
D 13
Johanna Hägg
Finspångs SOK
10:51.65000
+2:55.17400
144
D 14
Ida Ernstsson
Finspångs SOK
10:51.65000
+2:55.17400
146
H 11
Oscar Dahlander
Borås SK
10:52.65100
+2:56.17500
146
D 13
Philippa Eriksson
Filipstads SF
10:52.65100
+2:56.17500
146
D 14
Julia Björn
SK Bore
10:52.65100
+2:56.17500
149
D 14
Sofie Ettling
Finspångs SOK
10:54.65300
+2:58.17700
150
H 13
Wilhelm Kuylenstierna
Sävedalens AIK
10:55.65400
+2:59.17800
151
D 12
Alma Gyllroth
Hägglunds Ski Team SK
10:56.65500
+3:00.17900
151
D 14
Hanna Lindqvist
Spikbodarnas IK
10:56.65500
+3:00.17900
153
D 12
Lova Masapärs
Malungs IF
10:58.65700
+3:02.18100
153
D 13
Ines Stjerna
Utrikes SK
10:58.65700
+3:02.18100
153
H 13
Leon Dahlin
IFK Hedemora SK
10:58.65700
+3:02.18100
156
H 12
Lucas Tommila
Hudiksvalls IF
11:00.65900
+3:04.18300
156
H 12
Eric Åhl
Åmåls OK
11:00.65900
+3:04.18300
158
D 14
Ida Karlsson
Boxholm-Ekeby SK
11:02.66100
+3:06.18500
159
D 12
Lydia Hägg Eveby
Östersunds SK
11:03.66200
+3:07.18600
159
D 13
Selma Stengårds
Lima IF
11:03.66200
+3:07.18600
161
D 13
Hanna Jonsson
Valbo Aif
11:05.66400
+3:09.18800
161
H 13
Emil Larsson
Filipstads SF
11:05.66400
+3:09.18800
163
H 12
Fabian Larsson
Norabygdens SK
11:06.66500
+3:10.18900
164
H 12
Erik Borg
Hudiksvalls IF
11:07.66600
+3:11.19000
164
H 13
Marcus Modig
Västerås Skidklubb
11:07.66600
+3:11.19000
164
D 14
Tuva Åhlen
Vassunda IF
11:07.66600
+3:11.19000
167
D 12
Saga Westerlund
Häverödals SK
11:08.66700
+3:12.19100
167
D 13
Irma Lind
Täby IS SK
11:08.66700
+3:12.19100
169
D 14
Ella Hyttinen
IFK Hedemora SK
11:09.66800
+3:13.19200
170
D 12
Rebecca Nyberg
Pargas IF
11:10.66900
+3:14.19300
170
H 12
Harald Strömblad
Täby IS SK
11:10.66900
+3:14.19300
170
H 13
Carl Svensson
Sundbybergs IK
11:10.66900
+3:14.19300
173
H 12
Eric Stigers
IFK Hedemora SK
11:12.67100
+3:16.19500
173
D 13
Hanna Bengtsson
Sya SK
11:12.67100
+3:16.19500
175
D 13
Felicia Ståhlberg
Högbo GIF
11:13.67200
+3:17.19600
176
D 12
Tuva Landfors
Hägglunds Ski Team SK
11:15.67400
+3:19.19800
177
D 11
Tilde Elofsson
Boxholm-Ekeby SK
11:16.67500
+3:20.19900
177
D 14
Nelly Söderström
Malungs IF
11:16.67500
+3:20.19900
179
D 12
Elsa Martinsson
Västerås Skidklubb
11:17.67600
+3:21.20000
179
D 14
Emelie Melin
Tierps IF
11:17.67600
+3:21.20000
181
D 12
Pauline Bylund
Häverödals SK
11:18.67700
+3:22.20100
182
H 13
Emil Johansen
Högbo GIF
11:21.68000
+3:25.20400
183
H 13
Vilhelm Lernevik
IK Hakarpspojkarna
11:22.68100
+3:26.20500
183
H 13
Lukas Ullberg
Näsvikens IK
11:22.68100
+3:26.20500
185
H 13
Axel Kylborn
Almby IK
11:23.68200
+3:27.20600
186
D 11
Viola Grändborn
Trönö IK
11:24.68300
+3:28.20700
187
D 12
Ida Zeffer
Mälarö SOK
11:27.68600
+3:31.21000
187
D 14
Elin Bygg
Malungs IF
11:27.68600
+3:31.21000
189
D 13
Wilma Helmersson
Svegs IK
11:30.68900
+3:34.21300
190
D 11
Agnes Gustafsson
Åmåls OK
11:31.69000
+3:35.21400
190
H 12
Elias Wetterskog
Norrbärke SK
11:31.69000
+3:35.21400
192
H 12
Gustav Grändborn
Trönö IK
11:32.69100
+3:36.21500
193
D 11
Dinah Handeland
IFK Hedemora SK
11:33.69200
+3:37.21600
193
D 14
Julia Hagelberg-nordahl
Falu IK
11:33.69200
+3:37.21600
195
D 12
Alva Olsson
Åmåls OK
11:34.69300
+3:38.21700
196
H 12
Henning Lindqvist
IK Rex
11:36.69500
+3:40.21900
197
D 11
Malva Nisén
Svegs IK
11:38.69700
+3:42.22100
197
D 12
Fanny Jansson
Filipstads SF
11:38.69700
+3:42.22100
197
D 13
Hilde Oscarsson
Ås IF
11:38.69700
+3:42.22100
200
H 14
Arvid Tunell
Högbo GIF
11:40.69900
+3:44.22300
201
D 14
Ida Backén
Svegs IK
11:41.70000
+3:45.22400
202
D 12
Ottilia Alvarsson
Täby IS SK
11:42.70100
+3:46.22500
202
H 13
Emil Marinus
Vreta Skid o Mk
11:42.70100
+3:46.22500
202
H 14
Jesper Schouten
Vreta Skid o Mk
11:42.70100
+3:46.22500
205
D 11
Maja Wallin
Ås IF
11:43.70200
+3:47.22600
205
D 14
Hedvig Lindqvist
IK Rex
11:43.70200
+3:47.22600
207
D 11
Wera Eckerbom
Svegs IK
11:44.70300
+3:48.22700
208
H 11
Filip Arfs
IFK Hedemora SK
11:46.70500
+3:50.22900
209
D 14
Ellen Trofast
Vreta Skid o Mk
11:47.70600
+3:51.23000
210
H 12
Albin Löv
Domnarvets GOIF
11:48.70700
+3:52.23100
210
H 12
Linus Wedin
Garphyttans IF
11:48.70700
+3:52.23100
212
D 12
Sofia Ingvarsson
Granbergsdals IF
11:49.70800
+3:53.23200
213
H 13
Pontus Nilsson
Linköpings SK
11:50.70900
+3:54.23300
214
D 12
Rebecka Backholm
Pargas IF
11:51.71000
+3:55.23400
215
D 14
Emeli Behr
Garphyttans IF
11:52.71100
+3:56.23500
216
D 12
Hilma Bylund
Trönö IK
11:53.71200
+3:57.23600
216
H 13
Albin Möllerberg
Valbo Aif
11:53.71200
+3:57.23600
218
D 12
Tove Norgren
Domnarvets GOIF
11:54.71300
+3:58.23700
218
D 14
Sigrid Forsman
Sya SK
11:54.71300
+3:58.23700
220
H 12
Simon Åkerlind
Lofsdalens SK
11:55.71400
+3:59.23800
221
H 12
Frode Montelius Risberg
Falu IK
11:56.71500
+4:00.23900
222
D 14
Ellen Bengtsson
Orsa SK
11:57.71600
+4:01.24000
223
H 11
Ville Elgesjö
Domnarvets GOIF
11:58.71700
+4:02.24100
224
D 11
Maja Maxén
Stora Tuna IK SK
12:01.72000
+4:05.24400
224
H 11
Melker Alvarsson
IFK Skövde SK
12:01.72000
+4:05.24400
226
D 12
Silje Abrahamsen
Filipstads SF
12:02.72100
+4:06.24500
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)
Visar resultat 1 till 500 av 882[
1
2
]