Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Lilla SS Intervalstart fri stil
2018-03-24
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
H 12
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Alvar Myhlback
IL Trysilgutten
9:03.54200
2
Alvin Rydin Sahlin
Västerås Skidklubb
9:51.59000
+48.4700
3
Carl Björk
IFK Skövde SK
10:00.59900
+57.5600
4
Eddie Pettersson
Oxbergs IF
10:11.61000
+1:08.6700
5
Täpp Olof Almlöf
IK Jarl Rättvik
10:13.61200
+1:10.6900
6
Albin Larsson
Filipstads SF
10:19.61800
+1:16.7500
7
Leo Kristiansson
Dala-Järna IK
10:24.62300
+1:21.8000
8
Erik Nederheim
Täby IS SK
10:29.62800
+1:26.8500
9
Malte Söderlund
Falu IK
10:45.64400
+1:42.10100
10
Anton Weber
Borås GIF
10:48.64700
+1:45.10400
11
Jonathan Palmberg
Högbo GIF
10:56.65500
+1:53.11200
12
Alfred Nilsson
Domnarvets GOIF
10:58.65700
+1:55.11400
13
Vilmer Hylén
Falu IK
10:59.65800
+1:56.11500
14
Malte Andersson
Domnarvets GOIF
11:01.66000
+1:58.11700
15
David Wallin
Järbo IF
11:15.67400
+2:12.13100
16
Oskar Bergman
IFK Mora SK
11:19.67800
+2:16.13500
16
Malte Lessing
Sundbybergs IK
11:19.67800
+2:16.13500
18
Anton Modigs
Korsnäs IF SK
11:20.67900
+2:17.13600
19
William Rytter
Älvdalens IF SK
11:24.68300
+2:21.14000
20
Emil Marinus
Vreta Skid o Mk
11:31.69000
+2:28.14700
20
Alvin Lestander
Västerås Skidklubb
11:31.69000
+2:28.14700
22
Jåvva Rensberg
Funäsdalens IF
11:40.69900
+2:37.15600
23
Melvin Löfgren
Falu IK
11:43.70200
+2:40.15900
24
Lukas Ullberg
Näsvikens IK
11:49.70800
+2:46.16500
25
Anton Nordgren
Åsarna IK
12:02.72100
+2:59.17800
26
Emil Larsson
Filipstads SF
12:04.72300
+3:01.18000
27
Alfred Höijer
Trönö IK
12:08.72700
+3:05.18400
28
Alexander Svahn
IFK Mora SK
12:14.73300
+3:11.19000
29
Vilgot Eriksson
SK Leksand
12:22.74100
+3:19.19800
30
Oliver Hedberg
Sunne SLF
12:24.74300
+3:21.20000
31
Rasmus Anttila
Järbo IF
12:37.75600
+3:34.21300
31
Albin Möllerberg
Valbo Aif
12:37.75600
+3:34.21300
33
Axel Björklund
Korsnäs IF SK
12:49.76800
+3:46.22500
34
Gustav Palm
Västerås Skidklubb
12:50.76900
+3:47.22600
35
Linus Korin
Pargas IF
13:02.78100
+3:59.23800
35
Noah Rådmark
Täby IS SK
13:02.78100
+3:59.23800
37
Elias Hedén
Valbo Aif
13:11.79000
+4:08.24700
38
Leon Dahlin
IFK Hedemora SK
13:12.79100
+4:09.24800
39
Elias Hörnell
Domnarvets GOIF
13:19.79800
+4:16.25500
40
Isak Bengtsson Grund
Korsnäs IF SK
13:25.80400
+4:22.26100
41
Anton Hörling
Sundbybergs IK
13:30.80900
+4:27.26600
42
Hugo Bornegård
Norabygdens SK
13:40.81900
+4:37.27600
43
Oskar Lederud
Rembo IK
14:13.85200
+5:10.30900
44
Emil Johansen
Högbo GIF
14:48.88700
+5:45.34400
45
Rasmus Persson
IK Rex
14:54.89300
+5:51.35000
46
Oscar Lundkvist
Sundbybergs IK
14:59.89800
+5:56.35500
47
Carl Svensson
Sundbybergs IK
15:09.90800
+6:06.36500
48
Tom Hammar
Täby IS SK
17:35.105400
+8:32.51100
49
Alfred Nilsson
Täby IS SK
18:31.111000
+9:28.56700
-
Filip Karlsson
Älvdalens IF SK
23:59:59.8639800
-
Gustav Jäderblom
Fjärdhundra SK
23:59:59.8639800
-
Anton Unger
Falu IK
23:59:59.8639800
-
Filip Borell
IK Rex
23:59:59.8639800
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)