Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Knallcrossen Prolog
2017-04-09
INFO
RESULTAT
KARTA
Visa ihopslagen resultatlista
Visa deltider
Visar resultat 501 till 585 av 585[
1
2
]
H 18
Längdskidor, Fristil, Intervallstart
13
Pontus Wikström
Hägglunds Ski Team SK
2:17.13660
+11.1030
14
Johan Lüning
Bålsta SK
2:17.13680
+11.1050
15
Emrik Nordgren
IFK Umeå
2:17.13690
+11.1060
16
Petter Dahl
Alnö SK
2:18.13700
+11.1070
17
Eirik Kjøl Tornes
Norway
2:18.13720
+11.1090
18
Edvin Nordström
Brottby SK
2:18.13770
+12.1140
19
Adrian Lundberg
SK Bore
2:18.13790
+12.1160
20
Adam Boman
Tranemo IF
2:19.13890
+13.1260
21
Emil Logård
Delsbo IF
2:20.13960
+14.1330
22
Sven Leander
Åsarna IK
2:21.14030
+15.1400
23
Filip Fahlström
Johannisbergs AIK
2:23.14240
+17.1610
24
Christian Olsson
Årjängs IF
2:25.14470
+19.1840
25
Johan Stenlund
Ramundberget Ssk
2:26.14540
+20.1910
26
Jurgen Kukk
Estonia
2:28.14760
+22.2130
27
Axel Aflodal
Sundbybergs IK
2:31.15090
+25.2460
28
Alexander Bohle
Storbritannien
2:41.16000
+34.3370
-
Axel Svingstedt
Stockviks SF
23:59:58.8639700
-
Jonathan Norder
IF Hallby SOK
23:59:59.8639800
-
Leo Johansson
Skillingaryds FK
23:59:59.8639800
-
Johan Samuelsson
Husums IF SK
23:59:59.8639800
-
Gustav Kvarnbrink
IFK Umeå
23:59:59.8639800
-
Jon Zachrisson
Svegs IK
23:59:59.8639800
-
Oliver Angelsiöö
Storvreta IK
23:59:59.8639800
-
William Karlsson
Källbottens IK
23:59:59.8639800
-
William Schultz
IFK Umeå
23:59:59.8639800
-
Jesper Persson
Åsarna IK
23:59:59.8639800
-
Emil Hagström
Garphyttans IF
23:59:59.8639800
H 19
Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Karl Johan Dyvik
Falun Borlänge SK
2:00.11970
2
Marcus Grate
IFK Umeå
2:01.12020
+0
3
Olof Jonsson
Trillevallens Sportklubb
2:03.12230
+2.160
4
Sebastian Olsson
Stockviks SF
2:05.12420
+4.350
5
Henrik Roos
Estonia
2:07.12620
+6.550
6
Adam Johansson
IK Jarl Rättvik
2:08.12700
+7.630
7
Hugo Jacobsson
Falun Borlänge SK
2:08.12710
+7.640
8
Jakob Jansson
Östersunds SK
2:08.12740
+7.670
9
Vahur Teppan
Estonia
2:09.12830
+8.760
9
Emil Johansson
IK Jarl Rättvik
2:09.12830
+8.760
11
Alfred Buskqvist
IK Stern
2:10.12910
+9.840
12
Philipp Furrer
Switzerland
2:10.12940
+9.870
13
Gustav Aflodal
Sundbybergs IK
2:10.12990
+10.920
14
Gustav Berglund
Storvreta IK
2:12.13140
+11.1070
15
Oscar Lindell
Stockviks SF
2:13.13220
+12.1150
16
Martin Johansson
Korsnäs IF SK
2:13.13290
+13.1220
17
Simon Lundberg
SK Bore
2:16.13570
+15.1500
18
Gabriel Strid
Sunne SLF
2:17.13600
+16.1530
19
Ludvig Karlsson
Järpens SK
2:17.13620
+16.1550
20
Tim Magnusson
IFK Mora SK
2:19.13810
+18.1740
21
Simon Eriksson
IFK Umeå
2:19.13820
+18.1750
22
Jonas Persson
Trönö IK
2:19.13880
+19.1810
23
Emanuel Becchis
Italy
2:19.13890
+19.1820
24
Ragnar Bragvin Andresen
Norway
2:26.14570
+25.2500
25
Jordan ANDREWS
Storbritannien
2:43.16280
+43.4210
26
Arvid Vänn
Stockviks SF
3:00.17950
+59.5880
-
Johannes Høsflot Klæbo
Norway
23:59:59.8639800
-
Pontus Hermansson
SK Bore
23:59:59.8639800
-
Adam Persson
IF Hallby SOK
23:59:59.8639800
-
Johan Olsson
Årsunda IF
23:59:59.8639800
-
Niklas Dyrhaug
Norway
23:59:59.8639800
-
Andreas Bjoervik Fugle
Norway
23:59:59.8639800
Logga in för att slippa de här annonserna
D 21 Motion
Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Anna Eriksson
Karlslunds IF SF
2:45.16420
2
Cecilia Norberg
Svegs IK
3:14.19360
+29.2840
3
Helen Alexius
Järpens SK
3:50.22980
+1:05.6460
-
Malin Börjesjö
Sundbybergs IK
23:59:59.8639800
H 21 Motion
Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Peter Rune
Täby IS SK
2:18.13740
2
Janek Truu
Estonia
2:22.14130
+3.290
3
Mats Kristiansson
Dala-Järna IK
2:23.14260
+5.420
4
Peter Fredricson
IFK Mora SK
2:25.14450
+7.610
5
Per Carlsson
Stora Tuna IK SK
2:25.14480
+7.640
6
Jonas Pålsson
Utrikes SK
2:26.14590
+8.750
7
Mattias Ström
Dala-Järna IK
2:29.14820
+10.980
8
Erik Lövgren
Falu IK
2:29.14890
+11.1050
9
Fredrik Johansson
Borås GIF
2:31.15030
+12.1190
10
Harri Partanen
Högbo GOIF
2:31.15080
+13.1240
11
Johan Bromée
Östersund-frösö SLK
2:33.15210
+14.1370
12
Kjell Eriksson
Åsarna IK
2:34.15310
+15.1470
13
Anders Åkerlund
Sälens IF
2:36.15520
+17.1680
14
Fredrik Anger
IFK Hedemora SK
2:37.15670
+19.1830
15
Magnus Johansson
Borås GIF
2:47.16670
+29.2830
16
Andreas Pedersen
Åsarna IK
2:49.16890
+31.3050
17
Anders Westlund
Sunne SLF
2:52.17110
+33.3270
18
Mikael Eriksson
Högbo GOIF
2:56.17580
+38.3740
19
Jonas Kolberg
Köla AIK
3:43.22220
+1:24.8380
20
Magnus Rydhult
Funäsdalens IF
3:49.22890
+1:31.9050
-
Anders Fryxell
Täby IS SK
23:59:59.8639800
-
Jakob Walther
Switzerland
23:59:59.8639800
Visar resultat 501 till 585 av 585[
1
2
]