Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Lilla Skidspelen - fri stil
2017-03-18
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
Visar resultat 1 till 500 av 891[
1
2
]
10km
Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
H 20
Eric Rosjö
IF Hallby SOK
24:20.145900
88.3p
2
H 20
Martin Johansson
Korsnäs IF SK
24:49.148800
+29.2800
86.2p
3
H 20
Alexander Karlsson
Källbottens IK
24:51.149000
+31.3000
86.0p
4
H 20
Adam Persson
IF Hallby SOK
24:57.149600
+37.3600
85.6p
5
H 21
Adam Steen
Axa SC
24:59.149800
+39.3800
85.5p
6
H 20
Gustav Berglund
Storvreta IK
25:11.151000
+51.5000
84.6p
7
H 20
Axel Jutterström
IFK Mora SK
25:15.151400
+55.5400
84.4p
8
H 20
Filip Rosjö
IF Hallby SOK
25:48.154700
+1:28.8700
82.2p
9
H 20
Jonathan Norder
IF Hallby SOK
25:51.155000
+1:31.9000
82.0p
10
H 20
Joakim Ståhl
Järbo IF
26:02.156100
+1:42.10100
81.3p
11
H 21
Mattias Edvardsson
Årsunda IF
26:13.157200
+1:53.11200
80.6p
12
H 20
Alfred Nilsson
Filipstads SF
26:15.157400
+1:55.11400
80.5p
13
H 40 Motion
Niklas Westerlund
Pargas IF
26:17.157600
+1:57.11600
80.3p
14
H 21
Antoine Auger
Sundbybergs IK
26:27.158600
+2:07.12600
79.7p
15
H 20
Oskar Ahnbrink
Sundbybergs IK
26:28.158700
+2:08.12700
79.7p
16
H 20
Samuel Oskarsson
SK Leksand
26:43.160200
+2:23.14200
78.8p
17
H 20
Albert Carling
Falu IK
26:52.161100
+2:32.15100
78.2p
18
H 40 Motion
Kari Kalliokoski
Pargas IF
27:10.162900
+2:50.16900
77.2p
19
H 20
Albin Johansson
Sätra IF
27:19.163800
+2:59.17800
76.7p
20
H 20
Axel Eriksson
Kvarnsvedens GOIF SK
27:33.165200
+3:13.19200
75.9p
21
H 20
William Karlsson
Källbottens IK
27:36.165500
+3:16.19500
75.7p
22
H 20
William Westerlund
Falu IK
28:02.168100
+3:42.22100
74.3p
23
H 20
Gustav Jonsson
Hällbybrunns IF
28:09.168800
+3:49.22800
74.0p
24
H 20
Simon Lundberg
SK Bore
28:10.168900
+3:50.22900
73.9p
25
D 21
Emma Eriksson
Falun Borlänge SK
28:11.169000
+3:51.23000
73.9p
26
H 40 Motion
Peter Fredricson
IFK Mora SK
28:15.169400
+3:55.23400
73.7p
27
H 20
Johan Lüning
Bålsta SK
28:26.170500
+4:06.24500
73.1p
28
H 20
Nick Berg
Orsa SK
28:43.172200
+4:23.26200
72.2p
29
H 20
Alexander Lundstein
Storvreta IK
28:55.173400
+4:35.27400
71.6p
30
H 20
Olle Windahl
Zinkgruvans IF
29:04.174300
+4:44.28300
71.2p
31
H 40 Motion
Sven Persson
Årsunda IF
29:11.175000
+4:51.29000
70.9p
32
H 40 Motion
Jonas Lindqvist
Funäsdalens IF
29:28.176700
+5:08.30700
70.1p
33
H 40 Motion
Anders Lavén
Täby IS SK
29:29.176800
+5:09.30800
70.0p
34
H 40 Motion
Erik Lövgren
Falu IK
29:31.177000
+5:11.31000
69.9p
35
H 40 Motion
Rikard Claesson
Stora Tuna IK SK
29:34.177300
+5:14.31300
69.8p
36
D 21
Madelene Nord
IFK Mora SK
30:04.180300
+5:44.34300
68.4p
37
H 20
Adrian Lundberg
SK Bore
30:06.180500
+5:46.34500
68.3p
38
H 40 Motion
Jonas Karlsson
Sundbybergs IK
30:07.180600
+5:47.34600
68.3p
39
H 40 Motion
Lars-Olof Jönsson
Malungs IF
30:11.181000
+5:51.35000
68.1p
40
H 20
Simon Jonsson
Storviks IF
30:14.181300
+5:54.35300
68.0p
41
D 21
Malin Johansson
Pargas IF
30:20.181900
+6:00.35900
67.7p
42
D 40 Motion
Riikka Kalliokoski
Pargas IF
30:28.182700
+6:08.36700
67.4p
43
H 40 Motion
Fredrik Anger
IFK Hedemora SK
30:39.183800
+6:19.37800
66.9p
44
H 40 Motion
Jerker Åberg
Tumba-mälarhöjden OK
30:51.185000
+6:31.39000
66.4p
45
H 20
Anton Andersson
Garphyttans IF
31:02.186100
+6:42.40100
65.9p
46
H 40 Motion
Björn Albinsson
Väsby SK
31:06.186500
+6:46.40500
65.7p
47
H 40 Motion
Staffan Eriksson
Stora Tuna IK SK
31:09.186800
+6:49.40800
65.6p
48
H 40 Motion
Stefan Johansson
Falu IK
31:12.187100
+6:52.41100
65.5p
49
H 40 Motion
Dick Johansson
SK Granan
31:28.188700
+7:08.42700
64.9p
50
H 40 Motion
Mats Hedlund
SK Leksand
32:22.194100
+8:02.48100
62.8p
51
H 40 Motion
Anders Rennermalm
Lima IF
32:26.194500
+8:06.48500
62.6p
52
H 20
Oscar Persson
Årsunda IF
32:36.195500
+8:16.49500
62.2p
53
H 40 Motion
Oskar Nederheim
Föreningen IKJ Haninge
32:43.196200
+8:23.50200
62.0p
54
H 40 Motion
Rasmus Brenter
Nacka Värmdö SK
33:01.198000
+8:41.52000
61.3p
55
H 40 Motion
Fredrik Strömblad
Täby IS SK
33:33.201200
+9:13.55200
60.2p
56
H 40 Motion
Björn Österberg
Funäsdalens IF
33:40.201900
+9:20.55900
59.9p
57
H 20
Jacob Persson
IK Rex
33:44.202300
+9:24.56300
59.8p
58
H 40 Motion
Per Wernersson
IF Hallby SOK
33:53.203200
+9:33.57200
59.5p
59
H 40 Motion
Peter Lekberg
Sävedalens AIK
34:34.207300
+10:14.61300
58.1p
60
D 40 Motion
Joesphine Åberg
Pargas IF
35:16.211500
+10:56.65500
56.8p
61
H 20
Linus Dudal
Garphyttans IF
35:51.215000
+11:31.69000
55.8p
62
H 20
Martin Danielsson
Falu IK
36:02.216100
+11:42.70100
55.4p
63
D 40 Motion
Jenny Josefsson
Täby IS SK
36:43.220200
+12:23.74200
54.3p
64
H 40 Motion
Stefan Sundell
Nacka Värmdö SK
36:44.220300
+12:24.74300
54.2p
65
D 21
Daniela Profir
Sundbybergs IK
37:18.223700
+12:58.77700
53.3p
66
D 40 Motion
Maria Carling
Falu IK
39:43.238200
+15:23.92200
49.6p
67
D 40 Motion
Cecilia Forslund
Falu IK
41:49.250800
+17:29.104800
46.8p
68
H 40 Motion
Teodor Aastrup
Täby IS SK
23:59:58.8639700
69
D 40 Motion
Liselott Nordgren
Falu IK
23:59:59.8639800
69
H 40 Motion
Mårten Sahlin
Falu IK
23:59:59.8639800
69
H 40 Motion
Peter Hilmersson
Göteborgs SK
23:59:59.8639800
69
H 40 Motion
Torbjörn Karlsson
Täby IS SK
23:59:59.8639800
69
H 40 Motion
Michael Furunäs
IFK Grängesberg SK
23:59:59.8639800
69
H 20
Loke Östangård
Eksjö SOK
23:59:59.8639800
69
H 20
Martin Mickels
Bålsta SK
23:59:59.8639800
69
H 20
Martin Lindkvist
IFK Mora SK
23:59:59.8639800
69
H 20
Rasmus Nordgren
Falu IK
23:59:59.8639800
69
H 20
Anton Björk
Orsa SK
23:59:59.8639800
69
H 20
Johan B Nordahl
Domnarvets GOIF
23:59:59.8639800
69
H 20
Johan Ekberg
Nacka Värmdö SK
23:59:59.8639800
5km
Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
H 15
Nils Bergström
Domnarvets GOIF
12:07.72600
2
H 15
Calle Rune
Täby IS SK
12:26.74500
+19.1800
2
H 15
Edvin Anger
IFK Hedemora SK
12:26.74500
+19.1800
4
H 15
Sander Krouwel
Stora Tuna IK SK
12:29.74800
+22.2100
5
H 16
Viktor Svensk
Stora Tuna IK SK
12:34.75300
+27.2600
6
H 16
Alfred Eriksson
Dala-Järna IK
12:36.75500
+29.2800
6
H 16
Jakob Thellsén
Vreta Skid o Mk
12:36.75500
+29.2800
8
H 15
Gustav Karlsson
Sundbybergs IK
12:37.75600
+30.2900
9
H 16
Mårten Gedda
OK Landehof
12:52.77100
+45.4400
10
H 15
Jonas Carlsson
Stora Tuna IK SK
12:53.77200
+46.4500
10
H 15
Isak Garfvé
IFK Mora SK
12:53.77200
+46.4500
12
H 15
Karl Grywenz
Storvreta IK
12:55.77400
+48.4700
13
H 16
Edvard Nilsson
Filipstads SF
12:57.77600
+50.4900
14
H 16
John Hermansson
IFK Mora SK
12:58.77700
+51.5000
15
H 16
Per Jutterström
IFK Mora SK
13:01.78000
+54.5300
16
H 15
Oscar Andersson
Älvdalens IF SK
13:02.78100
+55.5400
17
H 16
Benjamin Terent
Rehns BK
13:03.78200
+56.5500
18
H 16
Emil Danielsson
Högbo GOIF
13:07.78600
+1:00.5900
19
H 15
Rasmus Hedeberg
SK Bore
13:08.78700
+1:01.6000
20
H 16
Elis Tingelöf
Sollefteå Skidor IF
13:09.78800
+1:02.6100
21
H 15
Anders Danielson Frost
Dala-Järna IK
13:11.79000
+1:04.6300
22
H 16
Isak Lieback
Ulricehamns IF
13:14.79300
+1:07.6600
23
H 16
Rikard Westin
Sollefteå Skidor IF
13:16.79500
+1:09.6800
24
H 15
David Borg
Täby IS SK
13:18.79700
+1:11.7000
25
H 15
Gabriel Söderqvist
Storvreta IK
13:26.80500
+1:19.7800
26
H 15
Eric Westberg
SK Bore
13:29.80800
+1:22.8100
27
H 16
Lucas Laagen
Lidköpings VSK
13:30.80900
+1:23.8200
28
H 16
Lukas Höiby
OK Landehof
13:32.81100
+1:25.8400
29
D 20
Katrin Sjödén
Älvdalens IF SK
13:33.81200
+1:26.8500
68.3p
30
H 15
Gustav Hedström
Östersunds SK
13:35.81400
+1:28.8700
31
H 15
Alexander Jonsson
IF Hallby SOK
13:36.81500
+1:29.8800
32
H 15
Simon Nilsson
IF Hallby SOK
13:38.81700
+1:31.9000
33
H 16
Linus Jonsson
Årjängs IF
13:40.81900
+1:33.9200
34
H 16
Anton Mäkinen
Högbo GOIF
13:41.82000
+1:34.9300
35
H 15
David Melin
Gimo IF SK
13:50.82900
+1:43.10200
35
H 16
Joel Wessman
Vreta Skid o Mk
13:50.82900
+1:43.10200
37
H 16
Oskar Åslund
Östersunds SK
13:51.83000
+1:44.10300
38
H 16
Mattias Törnqvist
Garphyttans IF
13:53.83200
+1:46.10500
38
D 16
Tilde Bångman
Offerdals SK
13:53.83200
+1:46.10500
40
H 15
Gabinus Ripa
Idre SK
13:57.83600
+1:50.10900
41
H 15
Axel Werner
IK Stern
13:58.83700
+1:51.11000
42
H 15
Birk Blomqvist
Funäsdalens IF
14:00.83900
+1:53.11200
43
H 15
Kasper Olsen
Grava SK
14:01.84000
+1:54.11300
43
H 16
Christoffer Eriksson
Årjängs IF
14:01.84000
+1:54.11300
45
H 15
Melker Nordgren
Falu IK
14:02.84100
+1:55.11400
45
H 16
Wilhelm Korpela
Sollefteå Skidor IF
14:02.84100
+1:55.11400
47
D 20
Judith Dolleris
Falu IK
14:05.84400
+1:58.11700
66.3p
48
D 16
Tilda Östberg
Stora Tuna IK SK
14:08.84700
+2:01.12000
49
H 16
Martin Elmvall
Högbo GOIF
14:09.84800
+2:02.12100
50
H 15
Alexander Thudeen
Sya SK
14:10.84900
+2:03.12200
50
H 16
Erik Lindgren
Gävle SK
14:10.84900
+2:03.12200
50
H 16
Felix Fougstedt
Grava SK
14:10.84900
+2:03.12200
53
H 15
Vidar Lindqvist
Funäsdalens IF
14:15.85400
+2:08.12700
54
H 15
Nils Schagerström
Garphyttans IF
14:16.85500
+2:09.12800
55
H 16
Arvid Schön
Storvreta IK
14:17.85600
+2:10.12900
56
D 15
Elina Franzén
Idre SK
14:18.85700
+2:11.13000
57
H 16
Ask Abrahamsson
IK Stern
14:20.85900
+2:13.13200
58
H 16
Rasmus Rudberg
Sya SK
14:21.86000
+2:14.13300
59
H 16
Jakob Tapani
Sågmyra SK
14:24.86300
+2:17.13600
59
D 20
Annie Lindh
IF Hallby SOK
14:24.86300
+2:17.13600
65.1p
61
D 15
Alva Björk
Orsa SK
14:28.86700
+2:21.14000
61
D 16
Alva Sköld
Häverödals SK
14:28.86700
+2:21.14000
63
D 20
Sofie Oskarsson
SK Leksand
14:29.86800
+2:22.14100
64.8p
64
H 16
Oskar Persson
OK Landehof
14:30.86900
+2:23.14200
65
H 15
Erik Larsson
IFK Mora SK
14:31.87000
+2:24.14300
66
H 16
Petter Bengtsson
Storvreta IK
14:34.87300
+2:27.14600
67
D 15
Saga Fältenhag
Högbo GOIF
14:35.87400
+2:28.14700
68
H 15
Hugo Enetjärn
Nyköpings OK
14:37.87600
+2:30.14900
69
H 15
Oskar Algotsson
Åsarna IK
14:44.88300
+2:37.15600
70
D 15
Lisa Nystedt
Täby IS SK
14:47.88600
+2:40.15900
71
D 16
Wilma Björkman
IFK Mora SK
14:49.88800
+2:42.16100
72
D 20
Amelia Furunäs
Malungs IF
14:50.88900
+2:43.16200
63.6p
73
H 15
Viktor Björklind
Västerås Skidklubb
14:52.89100
+2:45.16400
74
D 15
Klara Andersson
Dala-Järna IK
14:55.89400
+2:48.16700
74
H 16
Johannes Saario
Korsnäs IF SK
14:55.89400
+2:48.16700
76
H 16
Hugo Hilmersson
Göteborgs SK
14:56.89500
+2:49.16800
77
D 20
Sofia Eriksson
Stora Tuna IK SK
15:03.90200
+2:56.17500
62.9p
78
D 15
Ida Nilsson
Bergeforsens SK
15:04.90300
+2:57.17600
78
D 20
Madelene Melin
Malungs IF
15:04.90300
+2:57.17600
62.8p
80
D 20
Emma Olsson
Storvreta IK
15:06.90500
+2:59.17800
62.7p
81
D 15
Tilda Ström
Dala-Järna IK
15:07.90600
+3:00.17900
82
H 15
Albert Mattsson
Sundbybergs IK
15:08.90700
+3:01.18000
83
D 16
Linnea Johansson
Linköpings SK
15:11.91000
+3:04.18300
84
D 16
Lisa Melén Olsson
Häverödals SK
15:12.91100
+3:05.18400
84
D 20
Cordelia Melén Olsson
Häverödals SK
15:12.91100
+3:05.18400
62.4p
86
D 16
Petra Forsman
Öje IF
15:14.91300
+3:07.18600
87
H 15
Filip Andersson
Garphyttans IF
15:15.91400
+3:08.18700
88
D 20
Sanna Forsman
Öje IF
15:17.91600
+3:10.18900
62.1p
89
D 15
Emma Höglund
Sollefteå Skidor IF
15:18.91700
+3:11.19000
90
D 16
Olivia Lavén
Täby IS SK
15:19.91800
+3:12.19100
91
D 16
Ella Georgsson
Högbo GOIF
15:20.91900
+3:13.19200
91
D 16
Gabriella Thors
Malungs IF
15:20.91900
+3:13.19200
93
D 15
Kajsa Rapp
SK Leksand
15:25.92400
+3:18.19700
94
H 15
Erik Schjoelberg
Röros IL
15:27.92600
+3:20.19900
94
D 15
Andrea Aulin
Eksjö SOK
15:27.92600
+3:20.19900
96
D 15
Märta Anderson
Dala-Järna IK
15:30.92900
+3:23.20200
97
D 20
Elin Schagerström
Garphyttans IF
15:31.93000
+3:24.20300
61.3p
98
D 20
Maja Karlsson
Årjängs IF
15:33.93200
+3:26.20500
61.2p
99
D 16
Linn Tapani
Sågmyra SK
15:34.93300
+3:27.20600
100
D 15
Thula Olskims
Delsbo IF
15:35.93400
+3:28.20700
101
D 16
Malin Hedström
Delsbo IF
15:38.93700
+3:31.21000
102
D 16
Kerstin Näslund
SK Bore
15:39.93800
+3:32.21100
103
D 15
Agnes Öhrn
Bergeforsens SK
15:41.94000
+3:34.21300
104
D 15
Enja Jonsson
Åsarna IK
15:42.94100
+3:35.21400
105
D 16
Mathilda Evaldsson
Ekshärads SF
15:46.94500
+3:39.21800
106
D 20
Evelina Lindeberg
Årjängs IF
15:48.94700
+3:41.22000
60.4p
107
D 20
Karin Pettersson
Boxholm-Ekeby SK
15:50.94900
+3:43.22200
60.3p
108
H 16
Emil Byberg
Domnarvets GOIF
15:51.95000
+3:44.22300
109
D 20
Daniela Bjärmark
Zinkgruvans IF
15:52.95100
+3:45.22400
60.2p
109
D 20
Matilda Melén
Falu IK
15:52.95100
+3:45.22400
60.2p
111
D 20
Alicia Jansson
Filipstads SF
15:53.95200
+3:46.22500
60.2p
112
H 16
Johannes Josefsson
Täby IS SK
15:55.95400
+3:48.22700
113
D 15
Elsa Carlsson
Åsarna IK
15:56.95500
+3:49.22800
113
D 15
Elin Westh
SK Bore
15:56.95500
+3:49.22800
115
D 20
Carolina Yngvesson
Rembo IK
16:00.95900
+3:53.23200
59.8p
116
D 15
Wilma Björn
SK Bore
16:06.96500
+3:59.23800
116
D 15
Emma Eriksson
Filipstads SF
16:06.96500
+3:59.23800
118
D 16
Moa Backlund
Högbo GOIF
16:10.96900
+4:03.24200
119
H 16
Ludwig Sandberg
IK Rex
16:12.97100
+4:05.24400
119
H 16
Arvid Andersson
Garphyttans IF
16:12.97100
+4:05.24400
Logga in för att slippa de här annonserna
121
D 15
Elin Schönborg
Delsbo IF
16:14.97300
+4:07.24600
122
D 15
Elin Eriksson Englund
Kvarnsvedens GOIF SK
16:28.98700
+4:21.26000
123
D 15
Ebba Karlsson
Täby IS SK
16:29.98800
+4:22.26100
124
D 15
Alma Nordström
Vassunda IF
16:30.98900
+4:23.26200
125
D 16
Jenny Edin
Matfors SK
16:31.99000
+4:24.26300
126
D 16
Amanda Hedström
IK Fryken
16:32.99100
+4:25.26400
127
D 16
Nannie Johansson
SK Granan
16:33.99200
+4:26.26500
128
H 15
David Dudal
Garphyttans IF
16:52.101100
+4:45.28400
129
D 15
Linda Forsby
Årjängs IF
16:54.101300
+4:47.28600
130
D 15
Lovisa Brink
Delsbo IF
16:55.101400
+4:48.28700
131
H 16
Carl Svensson
Sundbybergs IK
16:58.101700
+4:51.29000
131
D 20
Louise Adolfsson
SK Bore
16:58.101700
+4:51.29000
57.0p
133
H 15
Emanuel Alsin
Åmåls OK
16:59.101800
+4:52.29100
134
D 20
Moa Westh
SK Bore
17:01.102000
+4:54.29300
56.9p
135
D 15
Sara Ingard
IK Rex
17:13.103200
+5:06.30500
136
D 16
Hanna Carlsson
Falu IK
17:14.103300
+5:07.30600
137
D 16
Rebecca Lekberg
Sävedalens AIK
17:17.103600
+5:10.30900
138
D 15
Thea Braneby
Sunne SLF
17:21.104000
+5:14.31300
139
D 16
Maja Eriksson
Högbo GOIF
17:42.106100
+5:35.33400
140
D 16
Ida Johnsson
Falu IK
17:43.106200
+5:36.33500
141
H 16
Thorwout Warntjes
Vreta Skid o Mk
17:51.107000
+5:44.34300
142
D 20
Maja Landström
Gävle SK
18:05.108400
+5:58.35700
54.1p
143
H 15
Oscar Ericsson
Årjängs IF
18:14.109300
+6:07.36600
144
D 16
Minna Seger
Garphyttans IF
18:43.112200
+6:36.39500
145
D 15
Hannah Forsman
Valbo Aif
18:56.113500
+6:49.40800
146
D 20
Rebecka Widen
Filipstads SF
19:07.114600
+7:00.41900
51.6p
147
D 15
Emilia Brangefält
Västerås Skidklubb
19:09.114800
+7:02.42100
148
D 15
Ellen Bylund
Gimo IF SK
19:11.115000
+7:04.42300
149
D 15
Elsa Forsgren
Norrbärke SK
19:20.115900
+7:13.43200
150
D 20
Ida Carling
Falu IK
19:27.116600
+7:20.43900
50.9p
151
D 15
Wilma Thudén
Boxholm-Ekeby SK
21:29.128800
+9:22.56100
152
H 15
Hugo Bjurström
Älvdalens IF SK
22:00.131900
+9:53.59200
153
D 20
Alma Johansson
Falu IK
25:07.150600
+13:00.77900
40.9p
154
D 15
Tilde Boström
Gimo IF SK
23:59:58.8639700
155
H 15
Johan Källström
OK Landehof
23:59:59.8639800
155
H 15
Nils Melén
SK Bore
23:59:59.8639800
155
H 15
Måns Skoglund
Täby IS SK
23:59:59.8639800
155
H 15
Nils Körle
OK Landehof
23:59:59.8639800
155
D 15
Sofia Djerf
Källbottens IK
23:59:59.8639800
155
D 15
Amanda Norrby Rydin
Tranemo IF
23:59:59.8639800
155
D 15
Wilma Johansson
Åsarna IK
23:59:59.8639800
155
D 15
Julia Löfström
Månkarbo IF
23:59:59.8639800
155
D 15
Hanna Johansson
Ekshärads SF
23:59:59.8639800
155
D 15
Lisa Ekberg
Nacka Värmdö SK
23:59:59.8639800
155
D 15
Josefin Lindström
Högbo GOIF
23:59:59.8639800
155
H 16
Anton Karlsson
Tanums IF
23:59:59.8639800
155
H 16
Hampus Claesson
Öregrunds IK
23:59:59.8639800
155
H 16
Albin Berger
Domnarvets GOIF
23:59:59.8639800
155
H 16
Truls Gisselman
Rehns BK
23:59:59.8639800
155
H 16
Joel Ernstsson
Finspångs SOK
23:59:59.8639800
155
H 16
Arvid Värmsjö
SK Bore
23:59:59.8639800
155
H 16
Albin Hallander
Vreta Skid o Mk
23:59:59.8639800
155
D 16
Tove Levin Johansson
IFK Hedemora SK
23:59:59.8639800
155
D 16
Elsa Wallin
Högbo GOIF
23:59:59.8639800
155
D 16
Julia Gunnarsson
Malungs IF
23:59:59.8639800
155
D 16
Felicia Norrby
Tranemo IF
23:59:59.8639800
155
D 16
Josehanna Lundgren Wikström
Grava SK
23:59:59.8639800
155
D 20
Lina Lagerberg
Älvdalens IF SK
23:59:59.8639800
155
D 20
Frida Peterson
Älvdalens IF SK
23:59:59.8639800
155
D 20
Ida Wånggren
Motala Aif SK
23:59:59.8639800
155
D 20
Sara Persson
Åtvidabergs IF
23:59:59.8639800
3km
Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
H 14
Ludvig Berg
Granbergsdals IF
7:09.42800
2
H 14
Mattias Andersson
Domnarvets GOIF
7:24.44300
+15.1400
3
H 13
Elias Danielsson
Högbo GOIF
7:30.44900
+21.2000
4
H 13
Erik Franzén
Idre SK
7:38.45700
+29.2800
5
H 14
Hjalmar Berg
Sunne SLF
7:39.45800
+30.2900
6
H 11
Alvar Myhlback
Bjursås IK
7:41.46000
+32.3100
6
H 12
Erik Bergström
Domnarvets GOIF
7:41.46000
+32.3100
8
H 14
Erik Bryne
Sunne SLF
7:43.46200
+34.3300
9
H 13
Hugo Ström
Dala-Järna IK
7:44.46300
+35.3400
10
H 14
Loke Sköld
Häverödals SK
7:47.46600
+38.3700
11
H 14
Kalle Georgsson
Högbo GOIF
7:50.46900
+41.4000
12
H 13
Bosse Lövgren
Falu IK
7:54.47300
+45.4400
13
H 12
Jonatan Lindberg
SK Leksand
7:56.47500
+47.4600
13
D 14
Emma Lindberg
SK Leksand
7:56.47500
+47.4600
15
H 12
Hugo Granström
Sundbybergs IK
7:58.47700
+49.4800
15
H 14
Erik Johansson
Domnarvets GOIF
7:58.47700
+49.4800
17
H 12
Martin Höiby
OK Landehof
7:59.47800
+50.4900
18
H 13
Jacob Carlsson
Stora Tuna IK SK
8:00.47900
+51.5000
19
H 13
Rikard Sjödin
Bondsjöhöjdens IK
8:01.48000
+52.5100
19
H 13
Viktor Norberg
Kvarnsvedens GOIF SK
8:01.48000
+52.5100
21
H 14
Albin Gezelius
IFK Mora SK
8:02.48100
+53.5200
21
H 14
Lukas Jonsson
Årjängs IF
8:02.48100
+53.5200
21
H 14
Christian Eriksson
Årjängs IF
8:02.48100
+53.5200
24
H 14
Markus Almgren
IFK Mora SK
8:03.48200
+54.5300
25
H 14
Mattias Östberg
Stora Tuna IK SK
8:04.48300
+55.5400
26
H 11
Alvin Rydin Sahlin
Västerås Skidklubb
8:06.48500
+57.5600
26
H 13
Fabian Nordgren
Falu IK
8:06.48500
+57.5600
28
H 13
Hampus Skoglund
Täby IS SK
8:08.48700
+59.5800
29
H 12
Casper Eriksson
Årjängs IF
8:10.48900
+1:01.6000
30
H 13
Sebastian Höglund
Bondsjöhöjdens IK
8:11.49000
+1:02.6100
30
H 13
Jacob Larsson
IFK Mora SK
8:11.49000
+1:02.6100
30
H 13
Sebastian Svahn
IFK Mora SK
8:11.49000
+1:02.6100
30
D 13
Malin Oskarsson
SK Leksand
8:11.49000
+1:02.6100
34
H 14
Hjalmar Gedda
OK Landehof
8:12.49100
+1:03.6200
34
D 14
Sara Andersson
IFK Mora SK
8:12.49100
+1:03.6200
36
D 14
Thea Eriksson
Bergeforsens SK
8:15.49400
+1:06.6500
37
H 13
Oskari Kalliokoski
Pargas IF
8:17.49600
+1:08.6700
38
H 14
Albin Augustsson
Källbottens IK
8:19.49800
+1:10.6900
39
D 13
Matilda Bandefur
Idre SK
8:20.49900
+1:11.7000
40
D 13
Lina Rydén
IFK Mora SK
8:22.50100
+1:13.7200
40
H 14
Markus Melén
Falu IK
8:22.50100
+1:13.7200
42
H 14
Martin Arfs
IFK Hedemora SK
8:25.50400
+1:16.7500
42
H 14
Malte Johansson
Högbo GOIF
8:25.50400
+1:16.7500
44
H 11
Eddie Pettersson
Oxbergs IF
8:26.50500
+1:17.7600
44
H 13
Karl Grönland
Sälens IF
8:26.50500
+1:17.7600
44
H 13
Filip Sundin
Grava SK
8:26.50500
+1:17.7600
47
H 11
Täpp Olof Almlöf
IK Jarl Rättvik
8:27.50600
+1:18.7700
47
D 14
Irja Brandfjell
Funäsdalens IF
8:27.50600
+1:18.7700
49
H 11
Carl Björk
IFK Skövde SK
8:29.50800
+1:20.7900
50
H 12
Gustav Ejnarsson
Källbottens IK
8:30.50900
+1:21.8000
51
H 13
Joel Bjurström
Älvdalens IF SK
8:31.51000
+1:22.8100
51
H 14
Frank Krouwel
Stora Tuna IK SK
8:31.51000
+1:22.8100
53
H 11
Albin Larsson
Filipstads SF
8:32.51100
+1:23.8200
53
D 13
Alva Hermansson
Kvarnsvedens GOIF SK
8:32.51100
+1:23.8200
53
H 14
Lukas Ivarsson
Bålsta SK
8:32.51100
+1:23.8200
53
H 14
Måns Olsen
Grava SK
8:32.51100
+1:23.8200
57
H 11
Erik Nederheim
Täby IS SK
8:34.51300
+1:25.8400
58
H 13
Hugo Persson
Åtvidabergs IF
8:35.51400
+1:26.8500
58
D 13
Erika Lavén
Täby IS SK
8:35.51400
+1:26.8500
60
H 13
Linus Sjödén
Älvdalens IF SK
8:36.51500
+1:27.8600
60
D 14
Moa Petersson
Boxholm-Ekeby SK
8:36.51500
+1:27.8600
62
H 12
Gustav Skogsjö
Skogsluffarnas OK
8:37.51600
+1:28.8700
62
H 13
Kalle Sörling
Hedesunda IF
8:37.51600
+1:28.8700
62
H 14
Albin Blomberg
Rehns BK
8:37.51600
+1:28.8700
65
H 13
Jonathan Hedberg
Sunne SLF
8:38.51700
+1:29.8800
66
H 11
Leo Kristiansson
Dala-Järna IK
8:39.51800
+1:30.8900
66
H 12
Karl Bennet
Zinkgruvans IF
8:39.51800
+1:30.8900
66
H 12
Edvin Elofsson
Boxholm-Ekeby Skidklubb
8:39.51800
+1:30.8900
69
D 13
Molly Furunäs
IFK Grängesberg SK
8:40.51900
+1:31.9000
70
H 12
Milton Loft
Åsarna IK
8:42.52100
+1:33.9200
70
H 14
Albin Källiden
Granbergsdals IF
8:42.52100
+1:33.9200
70
H 14
Jacob Lundkvist
Sundbybergs IK
8:42.52100
+1:33.9200
73
D 14
Filippa Lundgren Wikström
Grava SK
8:43.52200
+1:34.9300
74
H 14
Isak Österman
Häverödals SK
8:44.52300
+1:35.9400
75
D 14
Ellen Hedeberg
SK Bore
8:45.52400
+1:36.9500
76
D 14
Linn Palmberg
Högbo GOIF
8:46.52500
+1:37.9600
77
D 13
Ida Garfvè
IFK Mora SK
8:47.52600
+1:38.9700
78
H 12
Lukas Rudberg
Sya SK
8:48.52700
+1:39.9800
78
D 12
Andréa Nyberg
Pargas IF
8:48.52700
+1:39.9800
80
H 13
Axel Palm
Västerås Skidklubb
8:49.52800
+1:40.9900
80
H 14
Albin Nyqvist
OK Landehof
8:49.52800
+1:40.9900
80
D 14
Alba Johansson
Funäsdalens IF
8:49.52800
+1:40.9900
83
H 13
Karl Kylborn
Almby IK
8:50.52900
+1:41.10000
84
D 11
Ronja Westerlund
Pargas IF
8:51.53000
+1:42.10100
85
D 12
Elsa Brandt
Domnarvets GOIF
8:52.53100
+1:43.10200
86
H 11
Alfred Nilsson
Domnarvets GOIF
8:53.53200
+1:44.10300
86
H 13
Ruben Tholander
Sundbybergs IK
8:53.53200
+1:44.10300
86
H 13
Axel Mäkinen
Högbo GOIF
8:53.53200
+1:44.10300
86
H 14
Simon Nilsson
Granbergsdals IF
8:53.53200
+1:44.10300
86
H 14
Edvin Nordgren
Åsarna IK
8:53.53200
+1:44.10300
91
H 11
Malte Andersson
Domnarvets GOIF
8:54.53300
+1:45.10400
91
H 13
Lucas Wanner
IFK Hedemora SK
8:54.53300
+1:45.10400
91
D 14
Olivia Kalliokoski
Pargas IF
8:54.53300
+1:45.10400
94
H 11
William Rytter
Älvdalens IF SK
8:55.53400
+1:46.10500
94
D 12
Moa Birkebæk
Stora Tuna IK SK
8:55.53400
+1:46.10500
94
H 13
Edvin Schön
Storvreta IK
8:55.53400
+1:46.10500
94
H 13
Alfred Hedlund
SK Leksand
8:55.53400
+1:46.10500
94
H 14
Lukas Karlberg
IK Rex
8:55.53400
+1:46.10500
99
D 14
Maja Furunäs
IFK Grängesberg SK
8:56.53500
+1:47.10600
100
H 12
Oskar Höglund
Sollefteå Skidor IF
8:57.53600
+1:48.10700
100
H 13
Axel Klingberg
Falu IK
8:57.53600
+1:48.10700
102
D 14
Elsa Hermansson
IFK Mora SK
8:58.53700
+1:49.10800
103
H 14
Elias Hedlund
Granbergsdals IF
8:59.53800
+1:50.10900
104
H 11
Melvin Löfgren
Falu IK
9:00.53900
+1:51.11000
105
H 11
Malte Lessing
Sundbybergs IK
9:01.54000
+1:52.11100
105
H 13
Anton Andersson
Falu IK
9:01.54000
+1:52.11100
107
H 11
Sigurd Hollum
Röros IL
9:03.54200
+1:54.11300
107
D 12
Alva Nilsson
Bergeforsens SK
9:03.54200
+1:54.11300
107
D 13
Elin Carlsson
Åsarna IK
9:03.54200
+1:54.11300
110
H 14
Joel Eriksson
Sunne SLF
9:04.54300
+1:55.11400
110
H 14
Wilhelm Dabach
Åsarna IK
9:04.54300
+1:55.11400
110
D 14
Lina Björk
IFK Skövde SK
9:04.54300
+1:55.11400
113
H 11
Vilgot Eriksson
SK Leksand
9:05.54400
+1:56.11500
113
H 12
Noel Stenlund
Falu IK
9:05.54400
+1:56.11500
113
H 14
Samuel Dunder
Siljansnäs Skid & Löparklubb
9:05.54400
+1:56.11500
113
D 14
Anja Stolpe
Filipstads SF
9:05.54400
+1:56.11500
117
H 11
Anton Unger
Falu IK
9:06.54500
+1:57.11600
117
H 11
Gustav Jäderblom
Fjärdhundra SK
9:06.54500
+1:57.11600
119
H 14
Isak Lissel
Stora Tuna IK SK
9:07.54600
+1:58.11700
120
H 11
Vilmer Hylén
Falu IK
9:09.54800
+2:00.11900
120
D 13
Alma Olsson
Garphyttans IF
9:09.54800
+2:00.11900
120
D 13
Ellen Björk
Orsa SK
9:09.54800
+2:00.11900
120
D 14
Kajsa Heikki
Sälens IF
9:09.54800
+2:00.11900
124
H 12
Sixten Partanen
Högbo GIF
9:10.54900
+2:01.12000
124
D 13
Ellen Holm
Vreta Skid o Mk
9:10.54900
+2:01.12000
124
H 14
Malte Jutterdal
Vreta Skid o Mk
9:10.54900
+2:01.12000
124
H 14
Axel Karlsson
Täby IS SK
9:10.54900
+2:01.12000
128
D 13
Astrid Kolberg
Köla AIK
9:11.55000
+2:02.12100
128
H 14
Simon Arnestrand
Öregrunds IK
9:11.55000
+2:02.12100
130
H 13
Wilhelm Sterner
Täby IS SK
9:12.55100
+2:03.12200
130
H 14
Albin Björk
Högbo GOIF
9:12.55100
+2:03.12200
132
D 12
Sofia Tunesson
Finspångs SOK
9:13.55200
+2:04.12300
132
H 13
Simon Claesson
Öregrunds IK
9:13.55200
+2:04.12300
132
H 13
Esbjörn Montelius
Falu IK
9:13.55200
+2:04.12300
135
D 12
Mira Göransson
Äspereds IF
9:14.55300
+2:05.12400
135
D 13
Moa Hansson
Högbo GOIF
9:14.55300
+2:05.12400
137
H 12
Olle Börjesson
Vreta Skid o MK
9:15.55400
+2:06.12500
138
D 13
Ninni Einarsson
Årjängs IF
9:16.55500
+2:07.12600
138
D 14
Tilde Ingvarsson
Svegs IK
9:16.55500
+2:07.12600
140
H 12
Axel Wernersson
IF Hallby SOK
9:17.55600
+2:08.12700
Logga in för att slippa de här annonserna
140
H 14
Albin Jäderblom
Fjärdhundra SK
9:17.55600
+2:08.12700
142
D 13
Yrla Abrahamsson
IK Stern
9:18.55700
+2:09.12800
143
H 12
Alexander Bjuredal
Sälens IF
9:19.55800
+2:10.12900
143
H 12
Anton Sternander
Vreta Skid o MK
9:19.55800
+2:10.12900
143
H 13
Pontus Norén
Falu IK
9:19.55800
+2:10.12900
146
D 13
Terese Terent
Näsvikens IK
9:22.56100
+2:13.13200
146
D 13
Tomina Ripa
Idre SK
9:22.56100
+2:13.13200
146
D 13
Wilma Gustafsson
IFK Hedemora SK
9:22.56100
+2:13.13200
146
D 14
Elsa Pulkkinen
SK Leksand
9:22.56100
+2:13.13200
150
H 12
Måns Bergqvist
Garphyttans IF
9:23.56200
+2:14.13300
150
H 13
Alfons Wedin
Garphyttans IF
9:23.56200
+2:14.13300
152
H 12
Oskar Strömblad
Täby IS SK
9:25.56400
+2:16.13500
152
D 13
Elsa Carling
Falu IK
9:25.56400
+2:16.13500
152
D 14
Clara Zetterwall
Domnarvets GOIF
9:25.56400
+2:16.13500
155
H 11
Malte Söderlund
Falu IK
9:26.56500
+2:17.13600
155
H 13
Arvid Lindqvist
Funäsdalens IF
9:26.56500
+2:17.13600
157
D 12
Matilda Åberg
Pargas IF
9:27.56600
+2:18.13700
157
D 13
Alva Klockare
Kvarnsvedens GOIF SK
9:27.56600
+2:18.13700
159
D 11
Tuva Furunäs
IFK Grängesberg SK
9:28.56700
+2:19.13800
159
D 12
Emilia Johansson
Pargas IF
9:28.56700
+2:19.13800
161
D 11
Enya Daabach
Åsarna IK
9:29.56800
+2:20.13900
162
H 12
Elias Thellsén
Vreta Skid o MK
9:30.56900
+2:21.14000
162
H 12
Elias Nyqvist
OK Landehof
9:30.56900
+2:21.14000
162
D 13
Greta Perers
IFK Hedemora SK
9:30.56900
+2:21.14000
165
H 11
Emil Larsson
Filipstads SF
9:31.57000
+2:22.14100
165
D 14
Rebecka Westlund
Sunne SLF
9:31.57000
+2:22.14100
167
D 13
HIlma Claesson
Tumba-mälarhöjden OK
9:32.57100
+2:23.14200
168
D 13
Elin Björklind
Västerås Skidklubb
9:33.57200
+2:24.14300
169
D 11
Moa Söderqvist
Storvreta IK
9:34.57300
+2:25.14400
170
D 13
Greta Munters
Dala-Järna IK
9:35.57400
+2:26.14500
171
D 13
Anja Pousette
Funäsdalens IF
9:36.57500
+2:27.14600
172
D 14
Tuva Forsell
Sya SK
9:37.57600
+2:28.14700
173
H 13
Ludvig Johansson
Korsnäs IF SK
9:38.57700
+2:29.14800
173
H 13
Melker Åkesson
OK Landehof
9:38.57700
+2:29.14800
173
D 13
Alice Eriksson Björling
Domnarvets GOIF
9:38.57700
+2:29.14800
173
H 14
Joel Owén
Valbo Aif
9:38.57700
+2:29.14800
177
H 12
Anton Lindberg
Sätra IF
9:39.57800
+2:30.14900
177
D 12
Elsa Malmgren
Åsarna IK
9:39.57800
+2:30.14900
177
D 13
Kerstin Åberg
Tumba-mälarhöjden OK
9:39.57800
+2:30.14900
180
D 12
Ida Ernstsson
Finspångs SOK
9:40.57900
+2:31.15000
180
D 12
Linnea Björkman
IFK Mora SK
9:40.57900
+2:31.15000
180
H 13
Oskar Jäderblom
Fjärdhundra SK
9:40.57900
+2:31.15000
180
D 13
Tilde Josefsson
Täby IS SK
9:40.57900
+2:31.15000
184
H 11
Tore Sandegård
Valbo AIF
9:41.58000
+2:32.15100
184
H 12
Melvin Törshagen
Granbergsdals IF
9:41.58000
+2:32.15100
184
H 14
Walter Helldén
Sundbybergs IK
9:41.58000
+2:32.15100
187
H 12
Isak Nordanbro
Grava SK
9:42.58100
+2:33.15200
187
H 13
Axel Rustas
Storvreta IK
9:42.58100
+2:33.15200
189
D 12
Hanna Östberg
Domnarvets GOIF
9:43.58200
+2:34.15300
189
D 12
Evelina Eriksson
SK Bore
9:43.58200
+2:34.15300
191
D 11
Klara Olsson
IFK Mora SK
9:44.58300
+2:35.15400
191
H 12
Erik Källström
OK Landehof
9:44.58300
+2:35.15400
191
D 12
Alva Thudeen
Sya SK
9:44.58300
+2:35.15400
191
H 13
Theo Abrahamsen
Filipstads SF
9:44.58300
+2:35.15400
195
D 11
Ellen Berg
Granbergsdals IF
9:45.58400
+2:36.15500
195
H 12
Erik Gustafsson
Täby IS SK
9:45.58400
+2:36.15500
195
H 13
Wiliam Björklin
Högbo GOIF
9:45.58400
+2:36.15500
198
D 12
Sofie Ettling
Finspångs SOK
9:46.58500
+2:37.15600
199
D 11
Nike Werner
IK Stern
9:47.58600
+2:38.15700
200
D 12
Nelly Söderström
Malungs IF
9:48.58700
+2:39.15800
201
D 12
Lisa Lantz
Sya SK
9:50.58900
+2:41.16000
202
H 12
Oliver Vesterlund
Finspångs SOK
9:51.59000
+2:42.16100
202
D 12
Louise Wallin
IFK Mora SK
9:51.59000
+2:42.16100
202
H 13
Leo Alvolin
Falu IK
9:51.59000
+2:42.16100
202
D 13
Lilly Engman
Dala-Järna IK
9:51.59000
+2:42.16100
206
H 11
Lukas Ullberg
Näsvikens IK
9:52.59100
+2:43.16200
207
D 13
Elsa Gustafsson
Täby IS SK
9:53.59200
+2:44.16300
208
H 13
Hannes Olsson
IFK Mora SK
9:54.59300
+2:45.16400
208
D 13
Frida Melby
Funäsdalens IF
9:54.59300
+2:45.16400
210
H 11
Emil Jönsson
Malungs IF
9:55.59400
+2:46.16500
210
H 12
Ludvig Brenter
Nacka Värmdö SK
9:55.59400
+2:46.16500
210
H 12
Jesper Schouten
Vreta Skid o MK
9:55.59400
+2:46.16500
210
D 12
Elsa Palmberg
Högbo GIF
9:55.59400
+2:46.16500
210
H 14
Calle Eriksson
Bålsta SK
9:55.59400
+2:46.16500
215
H 11
David Wallin
Åshammars IK
9:58.59700
+2:49.16800
215
H 12
Simon Stridh
Skogsluffarnas OK
9:58.59700
+2:49.16800
217
H 11
Harald Eriksson
Dala-Järna IK
9:59.59800
+2:50.16900
217
H 14
Elliot Angelsiöö
Storvreta IK
9:59.59800
+2:50.16900
219
H 11
Ville Åkerlund
Sälens IF
10:00.59900
+2:51.17000
219
H 12
Erik Odin
Västerås Skidklubb
10:00.59900
+2:51.17000
219
D 12
Julia Björn
SK Bore
10:00.59900
+2:51.17000
219
D 12
Elsa Kaipe
Falu IK
10:00.59900
+2:51.17000
223
D 11
Philippa Eriksson
Filipstads SF
10:02.60100
+2:53.17200
223
D 12
Anna Backlund
Högbo GIF
10:02.60100
+2:53.17200
223
D 14
Moa Hedman
Valbo Aif
10:02.60100
+2:53.17200
226
H 11
Anton Modigs
Korsnäs IF SK
10:04.60300
+2:55.17400
226
H 13
Albin Värnebjörk
Månkarbo IF
10:04.60300
+2:55.17400
228
H 11
Noah Rådmark
Täby IS SK
10:05.60400
+2:56.17500
228
H 12
Johannes Skogtjärn-Lundstein
Storvreta IK
10:05.60400
+2:56.17500
228
D 12
Nelly Mårtensson
Garphyttans IF
10:05.60400
+2:56.17500
231
H 12
Alfred Mårtensson
Falu IK
10:06.60500
+2:57.17600
231
H 14
Måns Sandmark
Gävle SK
10:06.60500
+2:57.17600
233
H 11
Albin Möllerberg
Valbo AIF
10:07.60600
+2:58.17700
233
D 12
Ellen Bengtsson
Orsa SK
10:07.60600
+2:58.17700
235
D 11
Agnes Millén
Sälens IF
10:09.60800
+3:00.17900
236
D 13
Vilma Larsson
Norabygdens SK
10:10.60900
+3:01.18000
236
D 13
Louise Hallander
Vreta Skid o Mk
10:10.60900
+3:01.18000
238
D 12
Maja Axelsson
OK Landehof
10:12.61100
+3:03.18200
239
H 11
Leon Dahlin
IFK Hedemora SK
10:13.61200
+3:04.18300
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)
Visar resultat 1 till 500 av 891[
1
2
]