Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Västgötaloppet
2014-02-02
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
Visar resultat 1 till 500 av 668[
1
2
]
H 21
43km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
1
Anders Svanebo
Stockviks SF
1:59:29.716800
84.6p
2
Erik Wickström
Ulricehamns IF
1:59:33.717200
+4.300
84.6p
3
Marcus Johansson
Ulricehamns IF
2:00:59.725800
+1:30.8900
83.2p
4
Samuel Norlén
IK Stern
2:01:48.730700
+2:19.13800
82.5p
5
Fredrik Ousbäck
IFK Skövde SK
2:02:50.736900
+3:21.20000
81.5p
6
Martin Gotting
Ulricehamns IF
2:02:50.736900
+3:21.20000
81.5p
7
Mattias Carlzon
Ulricehamns IF
2:04:58.749700
+5:29.32800
79.7p
8
Karl Zeits
Åre SLK
2:05:06.750500
+5:37.33600
79.6p
9
Emil Ekman
Ulricehamns IF
2:05:59.755800
+6:30.38900
78.8p
10
Marcus Thormé
OK Lindéna
2:06:55.761400
+7:26.44500
78.0p
11
Johan Kanto
IK Stern
2:08:01.768000
+8:32.51100
77.1p
12
Stefan Palm
Ulricehamns IF
2:08:10.768900
+8:41.52000
77.0p
13
Jesper Nilsson
Ulricehamns IF
2:08:18.769700
+8:49.52800
76.9p
14
Rickard Bergengren
IF SKi Team Skåne
2:08:30.770900
+9:01.54000
76.8p
15
Gustaf Ljungberg
Ulricehamns IF
2:11:03.786200
+11:34.69300
74.8p
16
Pär Ingelström
IK Stern
2:11:41.790000
+12:12.73100
74.3p
17
Simon Solsjö
Ölmstad IS
2:12:27.794600
+12:58.77700
73.7p
18
Erik Johansson
Tranemo IF
2:12:57.797600
+13:28.80700
73.4p
19
Brynjar Leo Kristinsson
Ulricehamns IF
2:13:12.799100
+13:43.82200
73.2p
20
Esbjörn Jonsson
Boxholm-Ekeby Ski
2:15:44.814300
+16:15.97400
71.4p
21
Robin Sundkvist
IK Stern
2:16:13.817200
+16:44.100300
71.1p
22
Niclas Hansson
Burseryds IF
2:16:14.817300
+16:45.100400
71.1p
23
Robert Malmgren
Borås SK
2:16:16.817500
+16:47.100600
71.1p
24
Erik Finnskog
Tranemo IF
2:16:37.819600
+17:08.102700
70.8p
25
Magnus Dahlblom
SK Hylte
2:17:23.824200
+17:54.107300
70.3p
26
Johan Ölander
Borås SK
2:17:33.825200
+18:04.108300
70.2p
27
Simon Larsson
Äspereds IF
2:17:34.825300
+18:05.108400
70.2p
28
Anders Carlson
SOK 68
2:17:35.825400
+18:06.108500
70.2p
29
Magnus Sjöbjer
Borås SK
2:17:37.825600
+18:08.108700
70.2p
30
Jakob Andersson
IK Ymer
2:17:40.825900
+18:11.109000
70.1p
31
Joakim Jarnelid
Magra IS
2:17:41.826000
+18:12.109100
70.1p
32
Mattias Nygren
Ulricehamns IF
2:17:52.827100
+18:23.110200
70.0p
33
Andreas Voronen
Äspereds IF
2:17:57.827600
+18:28.110700
69.9p
34
Peter Bernroth
Burseryds IF
2:17:59.827800
+18:30.110900
69.9p
35
Marcus Svalsjö
OK Landehof
2:18:10.828900
+18:41.112000
69.8p
36
Dick Gustafsson
OK Landehof
2:18:11.829000
+18:42.112100
69.8p
37
Åke Carlsson Sköld
Jönköpings OK
2:18:20.829900
+18:51.113000
69.7p
38
Fredrik Rosén
Jönköpings OK
2:18:37.831600
+19:08.114700
69.5p
39
Ivan Hedlund
IK Stern
2:18:42.832100
+19:13.115200
69.4p
40
Tommy Jonsson
Sävedalens AIK
2:19:52.839100
+20:23.122200
68.7p
41
Andreas Henningsson
IK Högaborgs Atleter
2:20:15.841400
+20:46.124500
68.4p
42
Johan Andersson
Hindås SK
2:20:30.842900
+21:01.126000
68.3p
43
Joacim Larsson
Lekeryd-Svarttorps SK
2:20:50.844900
+21:21.128000
68.1p
44
Magnus Edgren
Lekeryd-Svarttorps SK
2:21:27.848600
+21:58.131700
67.7p
45
Anders Olsson
Borås GIF
2:21:34.849300
+22:05.132400
67.6p
46
Olle Frykfeldt
IK Hakarpspojkarna
2:22:16.853500
+22:47.136600
67.2p
47
Joakim Svensson
Hultsfreds LK
2:22:52.857100
+23:23.140200
66.8p
48
Jonas Davidsson
Burseryds IF
2:22:55.857400
+23:26.140500
66.8p
49
Gustaf Pettersson
IF SKi Team Skåne
2:23:39.861800
+24:10.144900
66.4p
50
Johan Söderberg
SOK 68
2:24:20.865900
+24:51.149000
66.0p
51
Markus Johansson
Göteborgs Skidklubb
2:24:31.867000
+25:02.150100
65.9p
52
Karl-Erik Assarsson
Borås SK
2:24:41.868000
+25:12.151100
65.8p
53
Stefan Larsson
Magra IS
2:24:47.868600
+25:18.151700
65.7p
54
Daniel Eklund
Craft
2:24:47.868600
+25:18.151700
65.7p
55
Lars Olsson
Hestra IF
2:24:53.869200
+25:24.152300
65.6p
56
jonas söderberg
Navåsens FK
2:25:03.870200
+25:34.153300
65.5p
57
Lars Andervang
Fritsla vik
2:25:04.870300
+25:35.153400
65.5p
58
Johan Olsson
Äspereds IF
2:25:35.873400
+26:06.156500
65.2p
59
Jonas Arnqvist
FK Friskus
2:25:51.875000
+26:22.158100
65.1p
60
Dan Abrahamsson
Nacka Värmdö SK
2:25:57.875600
+26:28.158700
65.0p
61
Magnus Pettersson
Burseryds IF
2:26:15.877400
+26:46.160500
64.9p
62
Johan Käll
Borås GIF
2:26:36.879500
+27:07.162600
64.7p
63
Per-Anders Edh
Mölndal Outdoor IF
2:26:55.881400
+27:26.164500
64.5p
64
Johannes Andersson
IF SKi Team Skåne
2:27:27.884600
+27:58.167700
64.2p
65
Tomas Johansson
Åmåls OK
2:27:39.885800
+28:10.168900
64.1p
66
Fredrik Finnskog
Tranemo IF
2:27:59.887800
+28:30.170900
63.9p
67
Robin Lövgren
IK Trasten
2:28:13.889200
+28:44.172300
63.8p
68
Peter Sprigg
Ulricehamns IF
2:28:15.889400
+28:46.172500
63.7p
69
Marcus Granlund
Skellefteå skidklubb
2:28:44.892300
+29:15.175400
63.5p
70
Lars Leijon
AXA Sports Club
2:29:04.894300
+29:35.177400
63.3p
71
Are Wallin
AXA Sports Club
2:29:16.895500
+29:47.178600
63.2p
72
Sigvard Eriksson
Mölndals Roddklubb
2:29:27.896600
+29:58.179700
63.1p
73
Anders Buskqvist
IK Stern
2:29:34.897300
+30:05.180400
63.0p
74
Magnus Eriksson
Borgstena IF
2:29:46.898500
+30:17.181600
62.9p
75
Lars Svensson
IF Hallby SOK
2:29:52.899100
+30:23.182200
62.9p
76
Conny Eskilson
Eksjö SOK
2:30:02.900100
+30:33.183200
62.8p
77
Mattias Sandstedt
IK Hakarpspojkarna
2:30:26.902500
+30:57.185600
62.6p
78
Fredrik Granlund
Eksjö SOK
2:30:52.905100
+31:23.188200
62.3p
79
Anders Erlandsson
Skanska IF
2:30:52.905100
+31:23.188200
62.3p
80
Leif Hansson
OK Alehof
2:30:55.905400
+31:26.188500
62.3p
81
Lars Lorén
Borgstena IF
2:31:03.906200
+31:34.189300
62.3p
82
Fredrik Petersson
Jönköpings OK
2:31:04.906300
+31:35.189400
62.2p
83
Stefan Melby
Ringhals IF
2:31:16.907500
+31:47.190600
62.1p
84
Sverker Karltorp
Sandhems IF
2:31:17.907600
+31:48.190700
62.1p
85
pär lunnefors
Öxabäcks VIK
2:31:22.908100
+31:53.191200
62.1p
86
Per Thunberg
Burseryds IF
2:31:39.909800
+32:10.192900
61.9p
87
Anders Karlsson
IK Trasten
2:31:54.911300
+32:25.194400
61.8p
88
Magnus Bernhed
Sävedalens AIK
2:32:28.914700
+32:59.197800
61.5p
89
Jörgen eriksson
Ätrans IF
2:32:39.915800
+33:10.198900
61.4p
90
Daniel Tonell
IF SKi Team Skåne
2:33:09.918800
+33:40.201900
61.2p
91
Peder Folmanis
Tranemo IF
2:33:10.918900
+33:41.202000
61.2p
92
Jörgen Lindgren
IK Stern
2:33:22.920100
+33:53.203200
61.1p
93
Markus Qvarnström
IK Hakarpspojkarna
2:33:25.920400
+33:56.203500
61.0p
94
Marcus Götberg
IK Stern
2:33:31.921000
+34:02.204100
61.0p
95
Marcus Vestlund
IF SKi Team Skåne
2:33:38.921700
+34:09.204800
60.9p
96
Roland Börjesson
Tranemo IF
2:34:47.928600
+35:18.211700
60.4p
97
Clas Olsson
Äspereds IF
2:34:48.928700
+35:19.211800
60.4p
98
Simon Nilsson
IF SKi Team Skåne
2:34:54.929300
+35:25.212400
60.3p
99
Greger Lorén
Borgstena IF
2:34:55.929400
+35:26.212500
60.3p
100
Martin Kristensson
Öxabäcks VIK
2:34:56.929500
+35:27.212600
60.3p
101
Harald Hermansson
Gnosjö FK
2:35:08.930700
+35:39.213800
60.2p
102
Per Fernqvist
IK Stern
2:35:15.931400
+35:46.214500
60.1p
103
Tommy Kreivi Sandell
IF Hallby SOK
2:35:18.931700
+35:49.214800
60.1p
104
Benjamin Edlund
Elfsborg SOK
2:35:33.933200
+36:04.216300
60.0p
105
Fredrik Almqvist
Skogsbygdens IF
2:35:38.933700
+36:09.216800
59.9p
106
Peter Rundgren
IK Stern
2:35:40.933900
+36:11.217000
59.9p
107
Johan Gustafsson
Magra IS
2:35:55.935400
+36:26.218500
59.8p
108
Johan Häggqvist
OK Landehof
2:35:59.935800
+36:30.218900
59.8p
109
Anders Johansson
Dalstorps IF
2:36:21.938000
+36:52.221100
59.6p
110
Per Pemberton
Gällivare SK Alpina
2:36:27.938600
+36:58.221700
59.6p
111
Anders Magnusson
IK Stern
2:36:28.938700
+36:59.221800
59.5p
112
Per Nyberg
IK Stern
2:36:28.938700
+36:59.221800
59.5p
113
Viktor Solsjö
Ölmstad IS
2:36:34.939300
+37:05.222400
59.5p
114
Kristian Fältengård Green
Nässjö SKI
2:36:38.939700
+37:09.222800
59.5p
115
Peter Lekberg
Sävedalens AIK
2:36:49.940800
+37:20.223900
59.4p
116
Marcus Johansson
Bredaryds SOK
2:36:49.940800
+37:20.223900
59.4p
117
Joakim Karlsson
IK Hakarpspojkarna
2:36:50.940900
+37:21.224000
59.4p
118
Johan Göranson
IK Ymer
2:36:55.941400
+37:26.224500
59.3p
119
Klas Werdelin
IK Stern
2:36:55.941400
+37:26.224500
59.3p
120
Henrik Grönberg
IK Ymer
2:37:15.943400
+37:46.226500
59.2p
121
Simon Rolfsson
Ölmstad IS
2:37:22.944100
+37:53.227200
59.1p
122
Johan Nilsson
IK Stern
2:37:46.946500
+38:17.229600
58.9p
123
Anders Ringström
OK Landehof
2:37:53.947200
+38:24.230300
58.9p
124
Tomas Johansson
IK Hakarpspojkarna
2:38:04.948300
+38:35.231400
58.8p
125
Eskil Mattsson
IK Stern
2:38:24.950300
+38:55.233400
58.6p
126
Klas Friborg
Jönköpings OK
2:38:33.951200
+39:04.234300
58.6p
127
Mattias Nätterqvist
Vindrarps SK
2:38:47.952600
+39:18.235700
58.5p
128
Robert Davidsson
Ölmstad IS
2:38:51.953000
+39:22.236100
58.4p
129
Peter Bråhn
Burseryds IF
2:39:03.954200
+39:34.237300
58.3p
130
Roger Runebrant
Burseryds IF
2:39:27.956600
+39:58.239700
58.2p
131
Anders Carlson
OK Alehof
2:39:42.958100
+40:13.241200
58.0p
132
Mikael Karlsson
Tormestorp IF
2:39:48.958700
+40:19.241800
58.0p
133
Per Blomberg
Lidköpings Vintersportklubb
2:39:49.958800
+40:20.241900
58.0p
134
Magnus A Frånlund
Lidköpings vintersportklubb
2:39:54.959300
+40:25.242400
58.0p
135
Magnus Petersson
Växjö OK
2:39:55.959400
+40:26.242500
57.9p
136
Kristian Jansson
IF SKi Team Skåne
2:39:58.959700
+40:29.242800
57.9p
137
Ronny Bengtsson
Tormestorp IF
2:40:18.961700
+40:49.244800
57.8p
138
Patrik Hedemyr
IK Stern
2:40:22.962100
+40:53.245200
57.7p
139
Johannes Henriksson
IF SKi Team Skåne
2:40:49.964800
+41:20.247900
57.5p
140
Alexander Gustavsson
IK Stern
2:40:49.964800
+41:20.247900
57.5p
141
Daniel Olsson
Äspereds IF
2:41:01.966000
+41:32.249100
57.5p
142
Magnus Lövgren
IK Trasten
2:41:04.966300
+41:35.249400
57.4p
143
Daniel Björkmyr
OK Kullingshof
2:41:19.967800
+41:50.250900
57.3p
144
Anton Hermansson
IK Ymer
2:41:25.968400
+41:56.251500
57.3p
145
Daniel Malmhäll
IK Stern
2:41:48.970700
+42:19.253800
57.1p
146
Anders Wadman
Arvika IS
2:42:03.972200
+42:34.255300
57.0p
147
Sören Karlsson
Tormestorp IF
2:42:04.972300
+42:35.255400
57.0p
148
Kasper Ørtvig
Dansk Telemarkforum
2:42:41.976000
+43:12.259100
56.7p
149
Daniel Svensson
IK Trasten
2:42:53.977200
+43:24.260300
56.6p
150
Niklas Solsjö
IFK Skövde SK
2:42:59.977800
+43:30.260900
56.6p
151
Christian Bengtsson
IF SKi Team Skåne
2:43:09.978800
+43:40.261900
56.5p
152
Benjamin Ericsson
Äspereds IF
2:43:17.979600
+43:48.262700
56.5p
153
Ola Franzén
Falköpings AIK SK
2:43:20.979900
+43:51.263000
56.4p
154
Jonas Richson
Activitus
2:43:37.981600
+44:08.264700
56.3p
155
Mats Jeppsson
OK Gynge
2:43:47.982600
+44:18.265700
56.2p
156
Ulrik Svensson
IF hallby
2:43:54.983300
+44:25.266400
56.2p
157
Henrik Ärlig
Borås SK
2:44:02.984100
+44:33.267200
56.1p
158
Jörgen Larsson
Skanska IF
2:44:13.985200
+44:44.268300
56.1p
159
Daniel Petersson
Gnosjö FK
2:44:17.985600
+44:48.268700
56.0p
160
Harry Nikula
Herrljunga SK
2:44:27.986600
+44:58.269700
56.0p
161
Magnus Stenvall
IK Hakarpspojkarna
2:44:30.986900
+45:01.270000
55.9p
162
Martin Lawaetz
AXA Sports Club
2:44:42.988100
+45:13.271200
55.9p
163
Staffan Engdegård
IF Rigor
2:44:47.988600
+45:18.271700
55.8p
164
Torbjörn svensson
Dalstorps IF
2:45:02.990100
+45:33.273200
55.7p
165
Thomas Axberg
OK Landehof
2:45:06.990500
+45:37.273600
55.7p
166
Tomas Hurtig
OK Skogshjortarna
2:45:46.994500
+46:17.277600
55.4p
167
Anders Fure´h
Borås SK
2:45:49.994800
+46:20.277900
55.4p
168
dennis Svensson
OK Landehof
2:45:59.995800
+46:30.278900
55.3p
169
Staffan Ahlandsberg
Ski Team Skåne
2:46:08.996700
+46:39.279800
55.3p
170
Fredrik Wahlberg
Borås SK
2:46:09.996800
+46:40.279900
55.3p
171
Thomas Riggers
OK Landehof
2:46:12.997100
+46:43.280200
55.2p
172
Mattias Hermansson
Hestra If
2:46:33.999200
+47:04.282300
55.1p
173
Emil Tiberg
Björke SK
2:46:34.999300
+47:05.282400
55.1p
174
Robert Larsson
IK Högaborgs Atleter
2:46:46.1000500
+47:17.283600
55.0p
175
Mikael Rydström
IK Stern
2:46:53.1001200
+47:24.284300
55.0p
176
Daniel Naurin
OK Skogshjortarna
2:46:55.1001400
+47:26.284500
54.9p
177
Björn Nyman
Borås SK
2:47:09.1002800
+47:40.285900
54.9p
178
Magnus Dahlström
Äspereds IF
2:47:10.1002900
+47:41.286000
54.8p
179
Kristian Tydén
IK Ymer
2:47:11.1003000
+47:42.286100
54.8p
180
Carl Magnus Ullman
Duveds IF
2:47:18.1003700
+47:49.286800
54.8p
181
Hans Herbertsson
Borås SK
2:47:23.1004200
+47:54.287300
54.8p
182
Tomas Amneskog
OK Alehof
2:47:31.1005000
+48:02.288100
54.7p
183
Martin Synneby
Lerums sok
2:47:37.1005600
+48:08.288700
54.7p
184
Hans Torsborn
IK Högaborgs Atleter
2:47:58.1007700
+48:29.290800
54.5p
185
Anders Johansson
Jörlanda
2:48:04.1008300
+48:35.291400
54.5p
186
Tapio Koppelo
Anderstorps OK
2:48:05.1008400
+48:36.291500
54.5p
187
Cristian Bodin
IK Stern
2:48:17.1009600
+48:48.292700
54.4p
188
Harri Sjöblom
Svenljunga IK
2:48:57.1013600
+49:28.296700
54.1p
189
Johan Karlsson
Äspereds IF
2:48:59.1013800
+49:30.296900
54.1p
190
Gunnar Schymberg
IK Stern
2:49:03.1014200
+49:34.297300
54.1p
191
Jonas Rölander
Borås SK
2:49:12.1015100
+49:43.298200
54.0p
192
Pierre Björkli
Borås SK
2:49:14.1015300
+49:45.298400
54.0p
193
Freddy Tengberg
Göteborgs Skidklubb
2:49:32.1017100
+50:03.300200
53.9p
194
Erik Bresky
IK Ymer
2:49:46.1018500
+50:17.301600
53.8p
195
Lars Hammarlund
IK Stern
2:50:02.1020100
+50:33.303200
53.7p
196
Berne Forzelius
IF SKi Team Skåne
2:50:14.1021300
+50:45.304400
53.6p
197
Torben Hansen
Holte Ski
2:50:15.1021400
+50:46.304500
53.6p
198
Olof Gustafsson
Bolidens SK
2:50:39.1023800
+51:10.306900
53.5p
199
Christoffer Eriksson
Äspereds IF
2:50:44.1024300
+51:15.307400
53.4p
200
Johan Hallin
SOK 68
2:50:51.1025000
+51:22.308100
53.4p
Logga in för att slippa de här annonserna
201
Torsten Sörvik
IK Stern
2:50:58.1025700
+51:29.308800
53.3p
202
Jes Mikkel svare
FAL
2:51:10.1026900
+51:41.310000
53.3p
203
Marcus Andersson
IF SKi Team Skåne
2:51:10.1026900
+51:41.310000
53.3p
204
Fredrik Windell
Borås SK
2:51:30.1028900
+52:01.312000
53.1p
205
Magnus Myhrborg
Göteborg
2:51:32.1029100
+52:03.312200
53.1p
206
Gustav Johansson
Ljungskile FK
2:51:40.1029900
+52:11.313000
53.1p
207
Mikkel Kaltoft
Københanvs Skiklub
2:52:17.1033600
+52:48.316700
52.8p
208
Pontus Enhager
OK Landehof
2:52:28.1034700
+52:59.317800
52.8p
209
Åke Lindahl
Ulricehamns IF
2:52:33.1035200
+53:04.318300
52.7p
210
Kurt Eriksson
IK Högaborgs Atleter
2:52:38.1035700
+53:09.318800
52.7p
211
Andréas Håkansson
AXA Sports Club
2:52:56.1037500
+53:27.320600
52.6p
212
Magnus Jägerman
Volvo IF
2:52:58.1037700
+53:29.320800
52.6p
213
Stefan Aroneng
Hestra IF
2:53:01.1038000
+53:32.321100
52.6p
214
Karel Zidek
MFF UK Praha
2:53:31.1041000
+54:02.324100
52.4p
215
Per Yxne
PIF
2:53:34.1041300
+54:05.324400
52.4p
216
Joakim Hallin
IK Stern
2:53:37.1041600
+54:08.324700
52.4p
217
Christoffer Rehn
IF SKi Team Skåne
2:53:38.1041700
+54:09.324800
52.3p
218
Mattias Carlson
Hvetlanda SK
2:53:54.1043300
+54:25.326400
52.2p
219
Tobias Ragnarsson
Hestra IF
2:54:04.1044300
+54:35.327400
52.2p
220
tarmo karjalainen
Borås SK
2:54:06.1044500
+54:37.327600
52.2p
221
Jonathan Lawaetz
AXA Sports Club
2:54:28.1046700
+54:59.329800
52.0p
222
Håkan Gedda
SK Hylte
2:54:38.1047700
+55:09.330800
52.0p
223
Andreas Rangert
IK Hakarpspojkarna
2:54:43.1048200
+55:14.331300
51.9p
224
Conny Eriksson
Ätrans IF
2:54:44.1048300
+55:15.331400
51.9p
225
Karl Norling
Göteborgs Skidklubb
2:54:45.1048400
+55:16.331500
51.9p
226
Per Lundin
Västervik
2:55:19.1051800
+55:50.334900
51.7p
227
martin gottlieb
Københanvs Skiklub
2:55:33.1053200
+56:04.336300
51.6p
228
Mats Franzén
Ulricehamns IF
2:55:35.1053400
+56:06.336500
51.6p
229
Johan Wehle
IF SKi Team Skåne
2:55:46.1054500
+56:17.337600
51.6p
230
Daniel Johansson
IFK Skövde SK
2:55:55.1055400
+56:26.338500
51.5p
231
Mikael Samuelsson
IK Ymer
2:56:26.1058500
+56:57.341600
51.3p
232
Mikael Folkesson
Öxabäcks VIK
2:56:44.1060300
+57:15.343400
51.2p
233
Magnus Kamstedt
Hallby SOK
2:56:56.1061500
+57:27.344600
51.2p
234
Fredrik Tyrberg
LUGI SK
2:57:07.1062600
+57:38.345700
51.1p
235
Christian Gunni
Holte Ski
2:57:12.1063100
+57:43.346200
51.1p
236
Johan Svärd
IF SKi Team Skåne
2:57:13.1063200
+57:44.346300
51.1p
237
Robert Mohammar
AXA Sports Club
2:57:14.1063300
+57:45.346400
51.0p
238
Johan Hedenberg
AXA Sports Club
2:57:15.1063400
+57:46.346500
51.0p
239
Håkan Egerhag
Apladalens LK
2:57:16.1063500
+57:47.346600
51.0p
240
Daniel Spetz
FK Friskus
2:57:44.1066300
+58:15.349400
50.9p
241
Oskar Jensen
IF SKi Team Skåne
2:57:55.1067400
+58:26.350500
50.8p
242
Nicklas Sundell
OK Landehof
2:57:57.1067600
+58:28.350700
50.8p
243
Anders Kristensen
KDY
2:58:21.1070000
+58:52.353100
50.7p
244
Mathias Brorsson
IK Högaborgs Atleter
2:58:26.1070500
+58:57.353600
50.6p
245
Jonny Sveningsson
SK Hylte
2:58:34.1071300
+59:05.354400
50.6p
246
Fredrik Höök
OK Skogshjortarna
2:58:59.1073800
+59:30.356900
50.4p
247
Stefan Pettersson
IK Stern
2:59:40.1077900
+1:00:11.361000
50.2p
248
Erik Westerlind
Säffle Skidklubb
2:59:56.1079500
+1:00:27.362600
50.1p
249
Stefan Johansson
OK Vivill
2:59:59.1079800
+1:00:30.362900
50.1p
250
Daniel Larsson
Vänersborgs SK
3:00:35.1083400
+1:01:06.366500
49.9p
251
Lukas Bertilsson
Kuddby IF
3:00:56.1085500
+1:01:27.368600
49.8p
252
Markus Näslund
IK Stern
3:01:32.1089100
+1:02:03.372200
49.6p
253
Anders Jägard
OK Landehof
3:01:34.1089300
+1:02:05.372400
49.6p
254
Olov Stenström
Ericsson IF
3:01:39.1089800
+1:02:10.372900
49.5p
255
Lars Erik Heimholt
Volvo IF
3:01:45.1090400
+1:02:16.373500
49.5p
256
Henrik Franzén
OK Landehof
3:02:01.1092000
+1:02:32.375100
49.4p
257
Torleif Magnusson
IK Stern
3:02:11.1093000
+1:02:42.376100
49.4p
258
Anders Rosenberg
OK Landehof
3:02:18.1093700
+1:02:49.376800
49.3p
259
Jonas Carlson
Hvetlanda SK
3:02:25.1094400
+1:02:56.377500
49.3p
260
Bo Melén
IK Stern
3:02:41.1096000
+1:03:12.379100
49.2p
261
Andreas Gårdstam
AXA Sports Club
3:03:59.1103800
+1:04:30.386900
48.8p
262
Martin Mårtenson
OK Vivill
3:04:07.1104600
+1:04:38.387700
48.7p
263
Eric Svensson
Ölmstad IS
3:04:24.1106300
+1:04:55.389400
48.7p
264
Anders Ranheim
Ericsson IF
3:04:40.1107900
+1:05:11.391000
48.6p
265
Vidar Augustin
Fredrikstad IF
3:05:16.1111500
+1:05:47.394600
48.4p
266
Thomas Lawaetz
Københanvs Skiklub
3:05:17.1111600
+1:05:48.394700
48.4p
267
Mikael Montelius
Göteborg
3:05:36.1113500
+1:06:07.396600
48.3p
268
Tobias Franzén
ASK Växjö
3:05:55.1115400
+1:06:26.398500
48.2p
269
Pär Svensson
Alvesta SOK
3:06:12.1117100
+1:06:43.400200
48.1p
270
Göran Danielsson
OK Alehof
3:06:13.1117200
+1:06:44.400300
48.1p
271
Håkan Johansson
Gudhems IF
3:06:30.1118900
+1:07:01.402000
48.0p
272
Johan Kastensson
IFK Österbymo
3:06:51.1121000
+1:07:22.404100
47.9p
273
Johannes Carlsson Matti
AXA Sports Club
3:07:19.1123800
+1:07:50.406900
47.7p
274
Henrik Johansson
Ölands SK
3:07:46.1126500
+1:08:17.409600
47.6p
275
Hans Gillesén
IK Stern
3:08:07.1128600
+1:08:38.411700
47.5p
276
Erik Persson
Skene SOIS
3:08:11.1129000
+1:08:42.412100
47.5p
277
Bengt Mattsson
IK Stern
3:08:17.1129600
+1:08:48.412700
47.4p
278
Martin Bergqvist
IK Stern
3:08:17.1129600
+1:08:48.412700
47.4p
279
Jesper Lilja
Astrazenca IF
3:08:34.1131300
+1:09:05.414400
47.4p
280
Peter Wernklev
Borgstena IF
3:08:38.1131700
+1:09:09.414800
47.3p
281
Thomas Blomberg
Kolding Skiklub
3:08:53.1133200
+1:09:24.416300
47.3p
282
Jan Persson
SK Granan
3:08:59.1133800
+1:09:30.416900
47.2p
283
Samuel Elmersson
Bredaryds SOK
3:09:11.1135000
+1:09:42.418100
47.2p
284
Marcus Lundén
ASK Växjö
3:09:12.1135100
+1:09:43.418200
47.2p
285
Mats Hammarström
IFK Österbymo
3:09:37.1137600
+1:10:08.420700
47.0p
286
Mattias Thorén
IF SKi Team Skåne
3:09:40.1137900
+1:10:11.421000
47.0p
287
Niclas Edin
OK Vivill
3:10:05.1140400
+1:10:36.423500
46.9p
288
Joachim Holmberg
IK Högaborgs Atleter
3:10:24.1142300
+1:10:55.425400
46.8p
289
Christian Boye
Københanvs Skiklub
3:10:28.1142700
+1:10:59.425800
46.8p
290
Tobias Johansson
IF Hallby SOK
3:10:34.1143300
+1:11:05.426400
46.8p
291
Thomas Magnusson
IF SKi Team Skåne
3:11:23.1148200
+1:11:54.431300
46.5p
292
Torben Okkels
Københanvs Skiklub
3:11:35.1149400
+1:12:06.432500
46.5p
293
Erik Hartwig
IK Stern
3:12:03.1152200
+1:12:34.435300
46.3p
294
Gustav Berg
IK Stern
3:12:12.1153100
+1:12:43.436200
46.3p
295
Ulrik Peterson
SOL Tranås
3:12:22.1154100
+1:12:53.437200
46.2p
296
Kent Johansson
Hindås SK
3:12:32.1155100
+1:13:03.438200
46.2p
297
Dan Nordlöf
Jönköping
3:12:41.1156000
+1:13:12.439100
46.1p
298
Andreas Mäkinen
Daljöfors GOIF
3:14:06.1164500
+1:14:37.447600
45.7p
299
Kåre Rønhede
Københanvs Skiklub
3:14:26.1166500
+1:14:57.449600
45.7p
300
Joakim Rölander
Borås SK
3:15:04.1170300
+1:15:35.453400
45.5p
301
Stefan Eking
Halmstad OK
3:15:26.1172500
+1:15:57.455600
45.4p
302
Viktor Svensson
IFK Österbymo
3:16:01.1176000
+1:16:32.459100
45.2p
303
Samuel Ahlberg
IFK Österbymo
3:16:14.1177300
+1:16:45.460400
45.2p
304
Urban Nilsson
IK NocOut.se
3:16:22.1178100
+1:16:53.461200
45.1p
305
Mikael Christenson
IK Stern
3:17:17.1183600
+1:17:48.466700
44.9p
306
Fredrik Samuelsson
IK Högaborgs Atleter
3:17:17.1183600
+1:17:48.466700
44.9p
307
Filip Wärnelöv
Gnosjö FK
3:17:23.1184200
+1:17:54.467300
44.8p
308
Seppo Koivisto
Tranemo IF
3:17:31.1185000
+1:18:02.468100
44.8p
309
Joakim Kvist
IFK Österbymo
3:17:32.1185100
+1:18:03.468200
44.8p
310
Mikkel Ninn-Pedersen
Danmark
3:17:49.1186800
+1:18:20.469900
44.7p
311
Eric Tebelius
IK Stern
3:18:01.1188000
+1:18:32.471100
44.7p
312
David Holmström
Bullarens GOIF
3:18:24.1190300
+1:18:55.473400
44.6p
313
Fredrik Fransson
AXA Sports Club
3:18:35.1191400
+1:19:06.474500
44.5p
314
Fredrik Bjuveus
IK Ymer
3:18:59.1193800
+1:19:30.476900
44.4p
315
Linus Andersson
Gnosjö FK
3:19:07.1194600
+1:19:38.477700
44.4p
316
Niklas Sörman
Wedevågs IF
3:19:28.1196700
+1:19:59.479800
44.3p
317
Jonas Jönsson
IF SKi Team Skåne
3:19:40.1197900
+1:20:11.481000
44.2p
318
Jonny Dahlberg
Hermansborg IF
3:19:50.1198900
+1:20:21.482000
44.2p
319
Richard Olivecrona
Göteborg
3:20:04.1200300
+1:20:35.483400
44.1p
320
Jonas Hallberg
OK Landehof
3:20:28.1202700
+1:20:59.485800
44.0p
321
Dennis Stenmark
IK Stern
3:20:33.1203200
+1:21:04.486300
44.0p
322
Leif Hansson
Ringhals IF
3:20:34.1203300
+1:21:05.486400
44.0p
323
Markus Jönsson
Helsingborg
3:20:39.1203800
+1:21:10.486900
44.0p
324
Fredrik Thorbjörnsson
IK Stern
3:20:47.1204600
+1:21:18.487700
43.9p
325
Ragnar Uppström
FK Herkules
3:21:07.1206600
+1:21:38.489700
43.9p
326
Rikard Uddström
Billdal
3:21:48.1210700
+1:22:19.493800
43.7p
327
Johan Leijgård
Gudhems IF
3:21:51.1211000
+1:22:22.494100
43.7p
328
Mattias Marberg
OK Landehof
3:21:54.1211300
+1:22:25.494400
43.6p
329
Fredrik Ringvall
IK Högaborgs Atleter
3:22:17.1213600
+1:22:48.496700
43.6p
330
erik sjöstedt
Linköpings skidklubb
3:22:26.1214500
+1:22:57.497600
43.5p
331
Claes Stejre
IK Stern
3:23:06.1218500
+1:23:37.501600
43.3p
332
Per Marklund
Skogspojkarnas OK
3:23:09.1218800
+1:23:40.501900
43.3p
333
Per-Johan Mosskull
SOL Tranås
3:23:13.1219200
+1:23:44.502300
43.3p
334
Klaus Marius Hansen
Københanvs Skiklub
3:23:22.1220100
+1:23:53.503200
43.3p
335
Björn Söderblom
IK Wallgårda
3:23:31.1221000
+1:24:02.504100
43.2p
336
Tobias Bruhn
IF Rigor
3:23:34.1221300
+1:24:05.504400
43.2p
337
Niklas Lundgren
Borås GIF
3:23:52.1223100
+1:24:23.506200
43.2p
338
FREDRIK NILSSON
Lennartsfors IF
3:23:57.1223600
+1:24:28.506700
43.1p
339
Torben Pihl
IK Stern
3:24:44.1228300
+1:25:15.511400
42.9p
340
Leif Claesson
Hestra IF
3:24:45.1228400
+1:25:16.511500
42.9p
341
Paul Olsson
Trollhättans SOK
3:25:03.1230200
+1:25:34.513300
42.9p
342
Henrik Sandberg
OK Landehof
3:25:25.1232400
+1:25:56.515500
42.8p
343
Johan Olausson
Magra IS
3:25:26.1232500
+1:25:57.515600
42.8p
344
Anders Lindell
Volvo IF
3:25:42.1234100
+1:26:13.517200
42.7p
345
Ronny Andersson
LUGI SK
3:25:46.1234500
+1:26:17.517600
42.7p
346
Martin Bramsved
IK Stern
3:25:55.1235400
+1:26:26.518500
42.6p
347
Peter Hilmerson
Göteborgs Skidklubb
3:26:58.1241700
+1:27:29.524800
42.4p
348
Tobias Eriksson
IK Stern
3:27:09.1242800
+1:27:40.525900
42.3p
349
Stefan Lindh
AXA Sports Club
3:27:10.1242900
+1:27:41.526000
42.3p
350
Jesper Svensson
Alvesta SOK
3:27:10.1242900
+1:27:41.526000
42.3p
351
Marcus Magnusson
Tranemo IF
3:27:17.1243600
+1:27:48.526700
42.3p
352
Oskar Josefsson
Stenungsunds OK
3:27:51.1247000
+1:28:22.530100
42.2p
353
Peter Naij
Skeppshults bk
3:28:10.1248900
+1:28:41.532000
42.1p
354
Bobby Granath
IFK Österbymo
3:28:14.1249300
+1:28:45.532400
42.1p
355
Robert Howe
IF SKi Team Skåne
3:29:03.1254200
+1:29:34.537300
41.9p
356
alexander klasson
Hössna if
3:29:06.1254500
+1:29:37.537600
41.9p
357
Viktor Kastanius
IK Högaborgs Atleter
3:29:07.1254600
+1:29:38.537700
41.9p
358
Sune Johansson
Falköpings AIK SK
3:29:40.1257900
+1:30:11.541000
41.7p
359
Tobias Fröjdlund
Ericsson IF
3:29:58.1259700
+1:30:29.542800
41.7p
360
Peter Täreby
IK Stern
3:30:01.1260000
+1:30:32.543100
41.7p
361
Martin Svensson
Göteborg
3:30:20.1261900
+1:30:51.545000
41.6p
362
Mats Marklund
Helsingborgs SOK
3:30:52.1265100
+1:31:23.548200
41.5p
363
Fredrik Cervin
IF SKi Team Skåne
3:31:00.1265900
+1:31:31.549000
41.4p
364
Hans Pettersson
Hindås SK
3:31:04.1266300
+1:31:35.549400
41.4p
365
Erik Winlöf
AXA Sports Club
3:31:26.1268500
+1:31:57.551600
41.3p
366
Anders Thorell
IK Stern
3:31:44.1270300
+1:32:15.553400
41.3p
367
Per Sörman
Wedevågs IF
3:33:22.1280100
+1:33:53.563200
40.9p
368
Mikael Waltscheff
FK Snapphanarna
3:33:24.1280300
+1:33:55.563400
40.9p
369
Fredrik Ljungkull
IF Rigor
3:33:40.1281900
+1:34:11.565000
40.8p
370
Sven Pettersson
IF SKi Team Skåne
3:33:55.1283400
+1:34:26.566500
40.8p
371
Jakob Valling
Københavns skiklub
3:34:33.1287200
+1:35:04.570300
40.6p
372
Kjell Andersson
OK Gisle
3:35:23.1292200
+1:35:54.575300
40.4p
373
christian fjelstrup
Københanvs Skiklub
3:35:27.1292600
+1:35:58.575700
40.4p
374
Johan Brodin
IK Stern
3:35:38.1293700
+1:36:09.576800
40.4p
375
Christian Wallgren
AXA Sports Club
3:35:50.1294900
+1:36:21.578000
40.3p
376
Henrik Runnander
Sya Skidklubb
3:35:56.1295500
+1:36:27.578600
40.3p
377
Owe Pettersson
IK Livsnerven
3:36:15.1297400
+1:36:46.580500
40.3p
378
Tomas Fröberg
Blidsberg
3:36:34.1299300
+1:37:05.582400
40.2p
379
David Glans
IK Stern
3:37:32.1305100
+1:38:03.588200
40.0p
380
Magnus Täreby
IK Ymer
3:37:57.1307600
+1:38:28.590700
39.9p
381
Tim Aagesen
Københanvs Skiklub
3:38:23.1310200
+1:38:54.593300
39.8p
382
Leo Grundvad Skovgaard
Bornholms Skivenner
3:38:29.1310800
+1:39:00.593900
39.8p
383
Thomas Greschik
OK Landehof
3:39:43.1318200
+1:40:14.601300
39.5p
384
Lars Ryttberg
Tockarp IK
3:40:04.1320300
+1:40:35.603400
39.4p
385
Lars-Gunnar Karlsson
Tranemo IF
3:40:08.1320700
+1:40:39.603800
39.4p
386
Thomas Tjellström
FK Herkules
3:40:11.1321000
+1:40:42.604100
39.4p
387
Dick Gustafsson
OK Alehof
3:40:37.1323600
+1:41:08.606700
39.3p
388
Jonas Florin
IFK Helsingborg
3:41:04.1326300
+1:41:35.609400
39.2p
389
Anders Johanson
Ellos if
3:41:07.1326600
+1:41:38.609700
39.2p
390
Peter Hellman
OK Landehof
3:41:38.1329700
+1:42:09.612800
39.1p
391
Fredrik Larsson
IF SKi Team Skåne
3:41:58.1331700
+1:42:29.614800
39.0p
392
Mats Erixon
SOL Tranås
3:42:12.1333100
+1:42:43.616200
39.0p
393
Martin Gustafsson
Partille
3:42:21.1334000
+1:42:52.617100
39.0p
394
Håkan Olausson
Magra IS
3:42:26.1334500
+1:42:57.617600
38.9p
395
Roger Lundin
FK Herkules
3:42:49.1336800
+1:43:20.619900
38.9p
396
Magnus Uppström
Volvo IF
3:42:55.1337400
+1:43:26.620500
38.9p
397
Niclas Johansson
Göteborg
3:43:04.1338300
+1:43:35.621400
38.8p
398
Patrik Lundqvist
Borgstena IF
3:43:17.1339600
+1:43:48.622700
38.8p
399
Staffan Lekenstam
Göteborgs Skidklubb
3:43:53.1343200
+1:44:24.626300
38.7p
400
Markus Granelund
AXA Sports Club
3:44:39.1347800
+1:45:10.630900
38.5p
401
Ulf Bjerke
Göteborgs Skidklubb
3:44:51.1349000
+1:45:22.632100
38.5p
Logga in för att slippa de här annonserna
402
Ulf Gärdhagen
Göteborgs Skidklubb
3:45:38.1353700
+1:46:09.636800
38.3p
403
Staffan Bredin
IK Stern
3:46:02.1356100
+1:46:33.639200
38.2p
404
Anders Lundin
Göteborg
3:46:43.1360200
+1:47:14.643300
38.1p
405
Hanna Nilsson
Göteborg
3:46:44.1360300
+1:47:15.643400
38.1p
406
Arne Persson
Skene SOIS
3:46:45.1360400
+1:47:16.643500
38.1p
407
Christer Hyléen
Västra Frölunda
3:47:03.1362200
+1:47:34.645300
38.0p
408
Mattias Sjödahl
AXA Sports Club
3:47:18.1363700
+1:47:49.646800
38.0p
409
Anders Johansson
Habo
3:47:19.1363800
+1:47:50.646900
38.0p
410
Graham Watson
Rigor
3:47:53.1367200
+1:48:24.650300
37.9p
411
Patrik Wernklev
Borgstena IF
3:48:41.1372000
+1:49:12.655100
37.7p
412
Daniel Johansson
Kungsäters IF
3:49:46.1378500
+1:50:17.661600
37.5p
413
Samuel Larsson
Vaggeryds SOK
3:50:40.1383900
+1:51:11.667000
37.3p
414
Roger Isaksson
IK Stern
3:50:42.1384100
+1:51:13.667200
37.3p
415
Björn Åkerström
OK Nackhe
3:50:46.1384500
+1:51:17.667600
37.3p
416
Benny Johansson
Äspereds IF
3:50:53.1385200
+1:51:24.668300
37.3p
417
Leif Karlsson
Hindås SK
3:50:53.1385200
+1:51:24.668300
37.3p
418
Jonatan Lampa
IF Rigor
3:50:58.1385700
+1:51:29.668800
37.3p
419
Bertil Carlsson
AXA Sports Club
3:51:05.1386400
+1:51:36.669500
37.3p
420
Håkan Andersson
Ericsson IF
3:51:54.1391300
+1:52:25.674400
37.1p
421
Lasse Winterfeldt
GKN FF
3:51:55.1391400
+1:52:26.674500
37.1p
422
Anders Lamm
JOA IF
3:51:56.1391500
+1:52:27.674600
37.1p
423
Fredrik Primnell
AXA Sports Club
3:55:18.1411700
+1:55:49.694800
36.5p
424
Magnus Arvidsson
Gnosjö FK
3:55:56.1415500
+1:56:27.698600
36.4p
425
Jonas Gamborn
AXA Sports Club
3:56:00.1415900
+1:56:31.699000
36.4p
426
Fredrik Berglund
AXA Sports Club
3:56:06.1416500
+1:56:37.699600
36.3p
427
Staffan Stenfelt
RIGOR IF
3:56:55.1421400
+1:57:26.704500
36.2p
428
Peter Sundström
IK Stern
3:57:47.1426600
+1:58:18.709700
36.0p
429
Jesper Jørn Jensen
Bornholms Skivenner
3:57:55.1427400
+1:58:26.710500
36.0p
430
Jesper Fogelström
Billdal
3:58:34.1431300
+1:59:05.714400
35.9p
431
Per Claesson
Hestra IF
3:58:55.1433400
+1:59:26.716500
35.9p
432
Joakim Thelberg
IK UVEN
3:59:14.1435300
+1:59:45.718400
35.8p
433
Morten Helmer
Slagelse Skiklub
3:59:36.1437500
+2:00:07.720600
35.7p
434
Roberth Wittenbrandt
Almby IK
3:59:54.1439300
+2:00:25.722400
35.7p
435
Sven Verdrengh
AXA Sports Club
4:00:15.1441400
+2:00:46.724500
35.6p
436
Tomas Persson
WCH
4:00:15.1441400
+2:00:46.724500
35.6p
437
Fredrik Bengtsson
IFK Helsingborg
4:02:57.1457600
+2:03:28.740700
35.2p
438
Lennart Carlsson
Ronneby OK
4:03:07.1458600
+2:03:38.741700
35.1p
439
Jimmy Söhrman
IF Rigor
4:03:16.1459500
+2:03:47.742600
35.1p
440
Johan Johansson
Bredaryds SOK
4:03:41.1462000
+2:04:12.745100
35.0p
441
Troels Christensen
Kalundborg skiklub
4:03:53.1463200
+2:04:24.746300
35.0p
442
Anders Strand
Perstorp AB IF
4:04:56.1469500
+2:05:27.752600
34.8p
443
Anders Björhag
IK Livsnerven
4:05:50.1474900
+2:06:21.758000
34.7p
444
Gert-Ove Wahlström
AXA Sports Club
4:06:04.1476300
+2:06:35.759400
34.7p
445
Hannes Svensson
IK Stern
4:06:59.1481800
+2:07:30.764900
34.5p
446
Jens Olsson
klubblös
4:09:22.1496100
+2:09:53.779200
34.1p
447
Jonas Lindahl
OK Vivill
4:10:00.1499900
+2:10:31.783000
34.0p
448
Göran Karlsson
Ullareds SLK
4:10:54.1505300
+2:11:25.788400
33.9p
449
Hans Josefsson
IF SKi Team Skåne
4:11:18.1507700
+2:11:49.790800
33.8p
450
Rune Skytte Pedersen
Køge Ski Klub
4:11:46.1510500
+2:12:17.793600
33.8p
451
Mattias Jakobsson
AXA Sports Club
4:16:25.1538400
+2:16:56.821500
33.1p
452
Jørgen Ahm Petersen
Københanvs Skiklub
4:16:41.1540000
+2:17:12.823100
33.0p
453
Peter Calonne
Axa Sport Club
4:17:24.1544300
+2:17:55.827400
32.9p
454
Daniel Fransson
Tranemo IF
4:18:44.1552300
+2:19:15.835400
32.7p
455
åke åkerblom
Bullarens GOIF
4:19:40.1557900
+2:20:11.841000
32.6p
456
Thomas Brandt Pedersen
Dragør skiklub
4:20:41.1564000
+2:21:12.847100
32.4p
457
Fredrik Carlund
AXA Sports Club
4:20:59.1565800
+2:21:30.848900
32.4p
458
Peter Laursen
PL VASA
4:25:07.1590600
+2:25:38.873700
31.8p
459
Niels Lynggaard Hansen
Taastrup
4:26:21.1598000
+2:26:52.881100
31.7p
460
Arne Andersson
FK Finn
4:26:54.1601300
+2:27:25.884400
31.6p
461
Lars Christensen
KTRI
4:28:14.1609300
+2:28:45.892400
31.4p
462
Bengt Backlund
IK Stern
4:33:16.1639500
+2:33:47.922600
30.8p
463
Scott Edwards
IF Rigor
4:44:33.1707200
+2:45:04.990300
29.4p
464
Lars Jørn Jensen
Holte Ski
4:47:07.1722600
+2:47:38.1005700
29.1p
465
lars uhlin
svalbacken if
5:01:35.1809400
+3:02:06.1092500
27.5p
466
Patrik Gamborn
Axa SC
5:04:19.1825800
+3:04:50.1108900
27.2p
467
Thorbjörn Wennerholm
IF Ski Team Skåne
5:07:53.1847200
+3:08:24.1130300
26.9p
468
Thor Nørregaard
Allerød Skiklub
5:13:12.1879100
+3:13:43.1162200
26.4p
469
Stefan Pålsson
Ringsjö OK
6:27:55.2327400
+4:28:26.1610500
20.9p
-
Anders Martin
Fågelfors IF
23:59:58.8639700
-
-
Carl-Fredrik Ekstrand
Landsbro IF Skidor
23:59:58.8639700
-
-
Carsten Krüger
Helsingør ski- og orienteringsklub
23:59:58.8639700
-
-
Fredrik Wessberg
OK Landehof
23:59:58.8639700
-
-
Hasse Jonsson
IK Albion
23:59:58.8639700
-
-
Henrik Karlsson
Hultsfreds LK
23:59:58.8639700
-
-
Hugo Karlsson
AXA Sports Club
23:59:58.8639700
-
-
Ingemar Franzén
Falköpings AIK SK
23:59:58.8639700
-
-
Jan-Inge Carlsson
AXA Sports Club
23:59:58.8639700
-
-
Jens Hermansson
IK Stern
23:59:58.8639700
-
-
Jerker Fritzell
SK Hylte
23:59:58.8639700
-
-
Jonas Sörensson
Borås SK
23:59:58.8639700
-
-
Karl-Johan Olsson
ELU IF
23:59:58.8639700
-
-
Kim Forsman
Eksjö garnisons IF
23:59:58.8639700
-
-
kristoffer hammarström
IFK Österbymo
23:59:58.8639700
-
-
Lars Marcus Pedersen
Københanvs Skiklub
23:59:58.8639700
-
-
Lars Toft Jacobsen
Københanvs Skiklub
23:59:58.8639700
-
-
Magnus Hall
IF SKi Team Skåne
23:59:58.8639700
-
-
Mats Bogren
AXA Sports Club
23:59:58.8639700
-
-
Michael Johansson
IK Stern
23:59:58.8639700
-
-
Niklas Fredriksson
IK Stern
23:59:58.8639700
-
-
Peter Somvall
IFK Österbymo
23:59:58.8639700
-
-
Pierre Jangteg
IK Stern
23:59:58.8639700
-
-
Stefan Lundqvist
IK Stern
23:59:58.8639700
-
-
Sven-Erik Fredlund
AXA Sports Club
23:59:58.8639700
-
-
Thomas Malmberg
OK Landehof
23:59:58.8639700
-
-
Thomas Strandh Horsager
Aarhus Skiklub
23:59:58.8639700
-
-
Uffe Jacobsen
Silkeborg
23:59:58.8639700
-
-
Daniel Abrahamsson
Borås SK
23:59:58.8639700
-
-
Jakob Hermann
Københavns Skiklub
23:59:58.8639700
-
-
Kjell Berggren
IK Stern
23:59:58.8639700
-
Visar resultat 1 till 500 av 668[
1
2
]