Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
JSM Fristil
2012-03-07
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 18
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Jonna Sundling
IFK Umeå
12:15.73440
77.2p
2
Sofia Henriksson
Strömnäs GIF
12:42.76140
+27.2600
74.2p
3
Jackline Lockner
Graninge-Alliansen
12:42.76190
+27.2650
74.2p
4
Maja Dahlqvist
Domnarvets GOIF
12:58.77760
+43.4220
72.5p
5
Linnéa Björn
Sundbybergs IK
13:06.78540
+51.5000
71.7p
6
Hedda Bångman
Offerdals SK
13:20.79930
+1:04.6390
70.4p
7
Isabelle Persson
Stockviks SF
13:21.80040
+1:06.6500
70.3p
8
Sandra Olsson
SK Bore
13:29.80840
+1:14.7300
69.5p
9
Emma Rusth
Alnö SK
13:33.81240
+1:18.7700
69.1p
10
Helena Lundkvist
Kalix SK
13:35.81440
+1:20.7900
69.0p
11
Sarah Hale
IFK Mora SK
13:52.83120
+1:36.9580
67.4p
12
Moa Wikberg
Grava SK
13:52.83130
+1:36.9590
67.4p
13
Moa Molander Kristiansen
Domnarvets GOIF
13:52.83170
+1:37.9630
67.4p
14
Erika Forslin
Hudiksvalls IF
13:56.83550
+1:41.10010
67.1p
15
Josefin Jonsson
Delsbo IF
13:59.83810
+1:43.10270
66.8p
16
Frida Gustavsson
Tullus Sg
14:07.84620
+1:51.11080
66.1p
17
Frida Hedman
Lycksele IF
14:08.84720
+1:52.11180
66.1p
18
Linnéa Öberg
Bergeforsens SK
14:10.84910
+1:54.11370
65.9p
19
Rebecka Dannberg
Storviks IF
14:10.84960
+1:55.11420
65.9p
20
Mimmi Björn
IFK Arvidsjaur SK
14:14.85330
+1:58.11790
65.5p
20
Matilda Andersson
Häggenås SK
14:14.85330
+1:58.11790
65.5p
22
Vendela Westin
Remsle SK
14:16.85510
+2:00.11970
65.4p
23
Olivia Hansson
Garphyttans IF
14:20.85910
+2:04.12370
65.1p
24
Angelica Johansson
IFK Mora SK
14:22.86140
+2:07.12600
64.9p
25
Julia Seger
Boo IF
14:24.86370
+2:09.12830
64.7p
26
Lina Fastesson
Östersunds SK
14:27.86680
+2:12.13140
64.4p
27
Julia Nyström
Hägglunds IOFK
14:28.86750
+2:13.13210
64.4p
28
Lisa Vinsa
Jukkasjärvi IF
14:32.87130
+2:16.13590
64.1p
29
Linn Högman
Malmbergets Aif
14:38.87720
+2:22.14180
63.6p
30
Josefine Stolt
Leksands SK
14:39.87830
+2:23.14290
63.5p
31
Ida Jonsson
Duveds IF
14:39.87890
+2:24.14350
63.5p
32
Johanna Ågran
Tullus Sg
14:47.88600
+2:31.15060
62.9p
33
Josefin Nilsson
IK Fryken
14:50.88910
+2:34.15370
62.7p
34
Johanna Cavallin
Valbo Aif
14:50.88980
+2:35.15440
62.6p
35
Emma Strömberg
Remsle SK
14:52.89170
+2:37.15630
62.5p
36
Lovisa Gunterberg
Ulricehamns IF
14:57.89600
+2:41.16060
62.2p
37
Hanna Wikman
Gellivare Skidallians IK
14:57.89660
+2:42.16120
62.1p
38
Elin Blick
OK Alehof
15:07.90640
+2:52.17100
61.4p
39
Malin Jansson
Garphyttans IF
15:12.91130
+2:56.17590
61.0p
40
Linnéa Nyström
Älvdalens IF SK
15:13.91200
+2:57.17660
61.0p
41
Therese Axelsson
SK Bore
15:14.91300
+2:58.17760
60.9p
42
Carolina Nilsson
IK Fryken
15:31.93070
+3:16.19530
59.7p
43
Julia Johansson
Duveds IF
15:43.94240
+3:28.20700
58.9p
44
Sofia Johansson
OK Alehof
18:12.109180
+5:57.35640
50.3p
-
Emma Björklund
IFK Mora SK
23:59:58.8639700
-
-
Lotten Sjödén
Älvdalens IF SK
23:59:59.8639800
-
-
Emma Pakkala
Sävast Ski Team IF
23:59:59.8639800
-
-
Emma Åsberg
Duveds IF
23:59:59.8639800
-
-
Maja Karlsson
Järpens SK
23:59:59.8639800
-
-
Ulrika Axelsson
Sya SK
23:59:59.8639800
-
-
Fanny Andersson
Sävast Ski Team IF
23:59:59.8639800
-
-
Adina Johansson
IK Hakarpspojkarna
23:59:59.8639800
-
-
Evelina Wickbom
Sävast Ski Team IF
23:59:59.8639800
-
-
Emma Bivstedt
Sundbybergs IK
23:59:59.8639800
-
-
Lina Kardin
Offerdals SK
23:59:59.8639800
-