Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Fjällbryntloppet
2011-01-30
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 21
43km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
1
Emma Bergman
Åsarna IK
2:25:09.870890
64.4p
2
Ylva Andersson
Östersunds SK
2:26:36.879550
+1:26.8560
63.6p
3
Kari Jessen
Norway
2:29:53.899250
+4:43.28260
61.9p
4
Lena Gavelin
Trångsvikens IF
2:32:58.917770
+7:48.46780
60.4p
5
Linda Johansson
Aspås IF
2:39:57.959620
+14:47.88630
57.3p
6
Monika Lund
Fältjägarnas IF
2:43:07.978640
+17:57.107650
55.9p
7
Irina Persson
Lierne IL
2:47:18.1003720
+22:08.132730
54.3p
8
Lina Gahlin
IFK Strömsund
2:53:56.1043570
+28:46.172580
51.8p
9
Marie Krysander
Ösis
2:54:11.1045010
+29:01.174020
51.7p
10
Ulrika Andersson
Granbergsdals IF
3:00:38.1083750
+35:28.212760
49.6p
11
Anna-Lotta Irevall
Tjällmo-Godegårds OK
3:01:20.1087920
+36:10.216930
49.3p
12
Sofia Nording
Östersunds SK
3:06:55.1121400
+41:45.250410
47.6p
13
Charlotta Nilsson
Frösö IF
3:07:21.1124060
+42:11.253070
47.5p
14
Silje Nyborg
Norway
3:11:13.1147240
+46:03.276250
46.4p
15
Karin Stenlund
Svanaby SK
3:11:20.1147990
+46:11.277000
46.3p
16
Helena Nilsson
Storfors SK
3:12:42.1156150
+47:32.285160
46.0p
17
Anneli Hellstrand
Duveds IF
3:13:40.1161990
+48:31.291000
45.7p
18
Karin Lindqvist
Spikbodarnas IK
3:14:41.1168090
+49:32.297100
45.4p
19
Johanna Kempe
Undersåkers IF
3:16:15.1177420
+51:05.306430
45.0p
20
Linda Arvidsson
Östersunds SK
3:16:24.1178340
+51:14.307350
45.0p
21
Ulrika Rogeman
FK Göingarna
3:16:53.1181230
+51:43.310240
44.8p
22
Birgitta Haraldsson
Tandsbyns IF
3:21:15.1207420
+56:05.336430
43.7p
23
Elin Nimark
Östersunds SK
3:24:17.1225610
+59:07.354620
43.0p
24
Katarina Nyberg
No Club
3:24:17.1225640
+59:07.354650
43.0p
25
Hanna Persson
IFK Lidingö SOK
3:24:40.1227960
+59:30.356970
42.9p
26
Louisa Swenne
Hållands SK
3:26:56.1241550
+1:01:46.370560
42.3p
27
Eva Edfeldt
Järpens SK
3:27:59.1247800
+1:02:49.376810
42.1p
28
Josefine Söderlund
Hållands SK
3:29:46.1258590
+1:04:37.387600
41.7p
29
Tove Swenson
No Club
3:32:12.1273110
+1:07:02.402120
41.1p
30
Frida Grahn
Jämtkraft IF
3:32:32.1275130
+1:07:22.404140
41.1p
31
Emy Berglund
Hållands SK
3:32:35.1275400
+1:07:25.404410
41.1p
32
Ylva Jansryd
Jämtkraft IF
3:35:48.1294700
+1:10:38.423710
40.4p
33
Monica Eriksson
Myssjö-Ovikens IF
3:41:51.1331060
+1:16:41.460070
39.1p
34
Anne Andersson
Duveds IF
3:42:22.1334180
+1:17:12.463190
39.0p
35
May Britt Skåle
Lierne IL
3:45:43.1354200
+1:20:33.483210
38.3p
36
Frida Bergner
Jämtland Basket
3:45:55.1355450
+1:20:45.484460
38.3p
37
Karin Nygren Jonsson
Duveds IF
3:50:08.1380710
+1:24:58.509720
37.5p
38
Line Kirknes
Lierne IL
3:54:10.1404970
+1:29:00.533980
36.8p
39
Susanne From
Hattfjelldal IL
3:59:58.1439730
+1:34:48.568740
35.8p
40
Marita Martinsson
Bräcke SK
4:04:19.1465890
+1:39:10.594900
35.1p
-
Mari Guin
Skogn IL
23:59:58.8639700
-
-
Lars Gregorsson
Intersport IF
23:59:59.8639800
-
-
Sofia Braam
Hvetlanda SK
23:59:59.8639800
-
-
Marianne Persson
Stuguns SOK Gjurd
23:59:59.8639800
-