Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Ångermanland
Ångermanland
Info
Resultat
Medlemmar
Information
Antal medlemmar: 3
Antal resultat: 1261
Karta
Senaste resultaten
Ski Team Ungdomscup Skicross
2023-03-11
D 13
1.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart
11
Amanda Granberg
Ångermanland
4:12.25140
45
Hilma Sundström
Ångermanland
4:34.27380
56
Indra Jonasson
Ångermanland
4:39.27810
64
Elsa Woxlin
Ångermanland
4:46.28570
66
Märta Mikaelsson
Ångermanland
4:47.28640
73
Wilma Nilsson
Ångermanland
4:52.29100
82
Mimmi Spets
Ångermanland
4:57.29680
84
Ellen Hansson
Ångermanland
5:01.30040
88
Valda Grönros
Ångermanland
5:03.30280
89
Alice Eriksson
Ångermanland
5:04.30370
94
Emilia Lind
Ångermanland
5:14.31300
D 14
1.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart
2
Alice Bryngelsson
Ångermanland
3:46.22520
4
Vanja Björk
Ångermanland
3:49.22870
19
Frida Lauri
Ångermanland
4:05.24490
22
Alma Näsström
Ångermanland
4:07.24630
29
Livia Forsberg
Ångermanland
4:14.25390
32
Märta Mannelqvist
Ångermanland
4:15.25450
45
Nellie Axelsson
Ångermanland
4:23.26280
67
Moa Hansson
Ångermanland
4:44.28380
69
Lovisa Vestman
Ångermanland
4:49.28800
88
Alice Shahedi Razavi
Ångermanland
5:20.31990
H 13
1.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart
30
Nils Åberg
Ångermanland
4:10.24990
60
Vilmer Fröier
Ångermanland
4:40.27940
63
Valter Svensson
Ångermanland
4:42.28180
66
Linus Nylander
Ångermanland
4:46.28510
H 14
1.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart
11
Erik Tingelöf
Ångermanland
3:36.21580
34
Oscar Gustafsson
Ångermanland
3:49.22800
46
Jesper Nilsson
Ångermanland
4:00.23970
52
Måns Lindström
Ångermanland
4:03.24290
55
Malte Gyllroth
Ångermanland
4:05.24440
71
William Ribbefors
Ångermanland
4:20.25960
91
Ilian Lidén
Ångermanland
5:16.31500
Logga in för att slippa de här annonserna
Ski Team Ungdomscup Sprint
2023-03-11
D 13
0.9km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart
13
Amanda Granberg
Ångermanland
3:03.18280
46
Hilma Sundström
Ångermanland
3:20.19950
52
Indra Jonasson
Ångermanland
3:22.20130
57
Elsa Woxlin
Ångermanland
3:24.20370
70
Märta Mikaelsson
Ångermanland
3:32.21100
78
Mimmi Spets
Ångermanland
3:35.21480
81
Wilma Nilsson
Ångermanland
3:37.21610
89
Valda Grönros
Ångermanland
3:44.22330
91
Ellen Hansson
Ångermanland
3:45.22490
94
Emilia Lind
Ångermanland
3:49.22870
98
Alice Eriksson
Ångermanland
3:54.23340
D 14
0.9km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart
4
Vanja Björk
Ångermanland
2:44.16390
8
Alma Näsström
Ångermanland
2:52.17190
11
Frida Lauri
Ångermanland
2:56.17530
22
Alice Bryngelsson
Ångermanland
3:00.17950
27
Märta Mannelqvist
Ångermanland
3:02.18160
32
Livia Forsberg
Ångermanland
3:05.18400
43
Nellie Axelsson
Ångermanland
3:13.19200
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)
Fler resultat
Bäst rankade medlemmarna
Längdskidor
Rullskidor
Listan är tom
Se hela listan
Medlemmar med flest resultat
Ellen Nordberg Fränckel
3 st
Alice Shahedi Razavi
3 st
Chrostoffer Wikström
1 st