Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Västgötaloppet
2011-01-30
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa ihopslagen resultatlista
Visar resultat 1 till 500 av 954[
1
2
]
D 21
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
1
Carolin Andersson
Gellivare SK
1:59:10.714900
71.1p
2
Karin Nilsson
IFK Umeå
2:00:59.725800
+1:49.10800
69.8p
3
Emma Larsson
Främmestads IK
2:16:41.820000
+17:31.105000
60.1p
4
Johanna Sundström
Hestra IF
2:18:11.829000
+19:01.114000
59.4p
5
Kristin Ander
OK Landehof
2:19:18.835700
+20:08.120700
58.8p
6
Malin Andersson
Craft
2:28:56.893500
+29:46.178500
54.3p
7
Carolin Gustafsson
Svanesunds GOIF
2:29:16.895500
+30:06.180500
54.2p
8
Helena Karlsson
Falköpings AIK SK
2:31:30.908900
+32:20.193900
53.2p
9
Jane Eriksson
Dalsjöfors GOIF
2:33:56.923500
+34:46.208500
52.2p
10
Jennie Andersson
Ulricehamns IF
2:36:07.936600
+36:57.221600
51.4p
11
Karin A Eliasson
Tvärreds IF
2:40:56.965500
+41:46.250500
49.6p
12
Elin Hamrefors
OK Landehof
2:42:21.974000
+43:11.259000
49.1p
13
Therése Ivarsson
OK Skogshjortarna
2:45:17.991600
+46:07.276600
48.1p
14
Karin A Thern
OK Skogshjortarna
2:46:52.1001100
+47:42.286100
47.5p
15
Tina Karling Hellsvik
IK Gandvik
2:48:07.1008600
+48:57.293600
47.1p
16
Kristiansson Frida
IK Ymer
2:50:39.1023800
+51:29.308800
46.3p
17
Sara Emilsson
Vaggeryds SOK
2:52:00.1031900
+52:50.316900
45.9p
18
Carina Kalered
Skogspojkarnas OK
2:52:10.1032900
+53:00.317900
45.8p
19
Ulrika Eek
IK Stern
2:52:57.1037600
+53:47.322600
45.6p
20
Ida Thuresson
IK Stern
2:53:24.1040300
+54:14.325300
45.5p
21
Eivor Johansson
Navåsens FK
2:54:59.1049800
+55:49.334800
45.0p
22
Fanny Jacobsson
Väst Alpin SK
2:55:13.1051200
+56:03.336200
44.9p
23
Sandra Adriansson
Borgstena IF
2:55:31.1053000
+56:21.338000
44.8p
24
Therese Andersson
Högaborgs Athleter
2:56:17.1057600
+57:07.342600
44.6p
25
Linn Lennartsson
Torsås OK
2:56:19.1057800
+57:09.342800
44.6p
26
Madeleine Björkqvist
IK Stern
2:56:45.1060400
+57:35.345400
44.5p
27
Isa Hammarling
FK Herkules
2:57:11.1063000
+58:01.348000
44.4p
28
Anne Fältström
IF Hallby SOK
2:57:12.1063100
+58:02.348100
44.3p
29
Pia Käck Fritzell
Mullsjö SOK
3:00:10.1080900
+1:01:00.365900
43.5p
30
Camilla Österberg
Ulricehamns IF
3:00:52.1085100
+1:01:42.370100
43.3p
31
Camilla Jacobsson
IK Stern
3:01:10.1086900
+1:02:00.371900
43.2p
32
Emma Hellberg
Göteborgs SK
3:01:59.1091800
+1:02:49.376800
43.0p
33
Helen Larsson
Dalsjöfors GOIF
3:02:43.1096200
+1:03:33.381200
42.8p
34
Pernilla Rasmusson
Svenljunga IK
3:02:46.1096500
+1:03:36.381500
42.8p
35
Ellen Lillvall
OK Landehof
3:02:47.1096600
+1:03:37.381600
42.8p
36
Marina Axelsson
Skene Sim o IS
3:03:57.1103600
+1:04:47.388600
42.5p
37
Jenny Karlsson
Redvägs SK
3:04:43.1108200
+1:05:33.393200
42.3p
38
Lisa Kalered
Skogspojkarnas OK
3:04:49.1108800
+1:05:39.393800
42.3p
39
Lina Persson
OK Kolmården
3:04:50.1108900
+1:05:40.393900
42.3p
40
Karin Filipsson
SOK 68
3:07:05.1122400
+1:07:55.407400
41.7p
41
Amelie Runesson
No Club
3:07:33.1125200
+1:08:23.410200
41.6p
42
Susanne Bylock
Göteborgs SK
3:08:29.1130800
+1:09:19.415800
41.3p
43
Susanne Broberg
Ulricehamns IF
3:09:59.1139800
+1:10:49.424800
41.0p
44
Caroline Stenström
OK Gipen
3:10:21.1142000
+1:11:11.427000
40.9p
45
Lena Kierkegaard
IK Ymer
3:10:29.1142800
+1:11:19.427800
40.8p
46
Therese Wahlgren
Tranemo IF
3:12:57.1157600
+1:13:47.442600
40.2p
47
Paulina Henriksson
IK Stern
3:13:38.1161700
+1:14:28.446700
40.1p
48
Anna Sjödin
IK Stern
3:16:38.1179700
+1:17:28.464700
39.4p
49
Lina Johansson
IK Stern
3:20:01.1200000
+1:20:51.485000
38.6p
50
Annacarin Pettersson
Landsbro IF SK
3:23:44.1222300
+1:24:34.507300
37.8p
51
Maria Ask
No Club
3:24:28.1226700
+1:25:18.511700
37.7p
52
Caroline Svensson
IK Stern
3:41:50.1330900
+1:42:40.615900
34.4p
53
Lena Pernervik
IK Stern
3:43:24.1340300
+1:44:14.625300
34.1p
54
Karin Nyman
Borås SK
3:46:31.1359000
+1:47:21.644000
33.6p
55
Sofia Jonsson
IK Stern
3:54:10.1404900
+1:55:00.689900
32.4p
56
Carin Carlsson
Joa IF
4:00:01.1440000
+2:00:51.725000
31.5p
57
Jessica Egier
No Club
4:03:42.1462100
+2:04:32.747100
31.0p
58
Anita Svensson
Simlångsdalens IF
5:00:50.1804900
+3:01:40.1089900
24.6p
-
Victoria Lind
Sälens IF
23:59:58.8639700
-
-
Maria Halvarsson
Fjärås AIK
23:59:58.8639700
-
-
Maria Thelin
Jönköpings OK
23:59:58.8639700
-
-
Elin Arwidson
OK Lindena
23:59:58.8639700
-
-
Anna Göransson
Rydboholms SK
23:59:58.8639700
-
Logga in för att slippa de här annonserna
H 21
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
1
Bill Impola
Malungs IF
1:43:47.622600
84.6p
2
Erik Johansson
Tranemo IF
1:47:24.644300
+3:37.21600
81.0p
3
Christian Olsson
Tranemo IF
1:47:24.644300
+3:37.21600
81.0p
4
Anders Johansson
Håfreströms IF
1:47:46.646500
+3:59.23800
80.6p
5
Pontus Rygh
Mariestads FK
1:51:42.670100
+7:55.47400
77.1p
6
Per Gustavsson
Herrljunga Skid o OL
1:51:43.670200
+7:56.47500
77.1p
7
Niclas Andersson
Hindås SK
1:51:50.670900
+8:03.48200
77.0p
8
David Erixon
IF Hallby SOK
1:52:06.672500
+8:19.49800
76.7p
9
Martin Gotting
Grönahögs IK
1:52:35.675400
+8:48.52700
76.3p
10
Jonas Hagberg
Borås SK
1:53:24.680300
+9:37.57600
75.6p
11
Lindstrand Kent
OK Alehof
1:53:24.680300
+9:37.57600
75.6p
12
Björn Arnesson
Redvägs SK
1:53:32.681100
+9:45.58400
75.5p
13
Fredrik Rosén
Jönköpings OK
1:54:19.685800
+10:32.63100
74.9p
14
Erik Nero
Mullsjö SOK
1:55:05.690400
+11:18.67700
74.2p
15
Mattias Nygren
Ulricehamns IF
1:55:13.691200
+11:26.68500
74.1p
16
Peter Gustavsson
OK Stigen
1:55:21.692000
+11:34.69300
74.0p
17
Fredrik Ousbäck
IFK Skövde SK
1:55:28.692700
+11:41.70000
73.9p
18
Johan Wigforss
IK Stern
1:55:30.692900
+11:43.70200
73.9p
19
Peter Johansson
OK Skogshjortarna
1:55:34.693300
+11:47.70600
73.9p
20
Marcus Ullman
OK Alehof
1:55:43.694200
+11:56.71500
73.7p
21
Anders Wikström
Borås SK
1:55:47.694600
+12:00.71900
73.7p
22
Micael Elmblad
Gnosjö FK
1:55:49.694800
+12:02.72100
73.7p
23
Fredrik Rosengren
Hestra IF
1:56:03.696200
+12:16.73500
73.5p
24
Dick Gustafsson
OK Landehof
1:56:12.697100
+12:25.74400
73.4p
25
Jonas Lindeblom
SOK 68
1:56:22.698100
+12:35.75400
73.2p
26
Ragnar Crona
OK Landehof
1:57:27.704600
+13:40.81900
72.4p
27
Erik Svensson
Karlslunds IF SF
1:57:51.707000
+14:04.84300
72.1p
28
Mattias Carlzon
Borås SK
1:58:28.710700
+14:41.88000
71.6p
29
Martin Ewaldsson
Hestra IF
1:58:42.712100
+14:55.89400
71.4p
30
Torgny Sundqvist
Gnosjö FK
1:58:54.713300
+15:07.90600
71.3p
31
Karl-Erik Assarsson
Borås SK
1:59:09.714800
+15:22.92100
71.1p
32
Joakim Carlson
IK Trasten
1:59:37.717600
+15:50.94900
70.8p
33
Ulrik Olsson
Brattås Ck
1:59:43.718200
+15:56.95500
70.7p
34
Mikael Svensson
IFK Skövde SK
2:00:05.720400
+16:18.97700
70.4p
35
Claes Björklund
OK Skogsvargarna
2:00:22.722100
+16:35.99400
70.2p
36
Niklas Dahlgren
IK Stern
2:00:24.722300
+16:37.99600
70.2p
37
Daniel Abrahamsson
Dalsjöfors GOIF
2:00:52.725100
+17:05.102400
69.9p
38
Marcus Gustavsson
Tranemo IF
2:00:52.725100
+17:05.102400
69.9p
39
Andreas Furberg
Skellefteå SK
2:00:54.725300
+17:07.102600
69.8p
40
Claes Olsson
Göteborgs SK
2:00:55.725400
+17:08.102700
69.8p
41
Joachim Stadig
Hestra IF
2:00:55.725400
+17:08.102700
69.8p
42
Oskar Eklöf
IK Ymer
2:01:13.727200
+17:26.104500
69.6p
43
Henrik Aiff
OK Skogshjortarna
2:01:16.727500
+17:29.104800
69.6p
44
Martin Mattsson
Uddevalla SK
2:01:40.729900
+17:53.107200
69.3p
45
Magnus Johansson
FK Finn
2:01:45.730400
+17:58.107700
69.2p
46
Martin Andersson
Borås SK
2:02:15.733400
+18:28.110700
68.9p
47
Andreas Samuelsson
OK Reftele
2:03:32.741100
+19:45.118400
68.0p
48
Hg Arvidsson
Sya SK
2:03:32.741100
+19:45.118400
68.0p
49
Tobias Hendén
Högaborgs Athleter
2:03:44.742300
+19:57.119600
67.9p
50
Mads Rosenkilde
København SK
2:03:50.742900
+20:03.120200
67.8p
51
Göran Johansson
OK Landehof
2:04:10.744900
+20:23.122200
67.6p
52
Martin Ivarsson
OK Skogshjortarna
2:04:14.745300
+20:27.122600
67.5p
53
Anders Rundqvist
Annelunds IF
2:04:26.746500
+20:39.123800
67.4p
54
Christian Arnesson
Redvägs SK
2:04:29.746800
+20:42.124100
67.4p
55
John Harrysson
Göteborgs SK
2:04:49.748800
+21:02.126100
67.2p
56
Niklas Johansson
Lekeryd-Svarttorps SK
2:05:17.751600
+21:30.128900
66.8p
57
Jonas Wing
IK Trasten
2:05:22.752100
+21:35.129400
66.8p
58
Magnus Johansson
OK Löftan
2:05:35.753400
+21:48.130700
66.7p
59
Peter Johansson
Falköpings AIK SK
2:05:43.754200
+21:56.131500
66.6p
60
Henrik Andersson
Borås SK
2:06:03.756200
+22:16.133500
66.3p
61
Andréas Thern
OK Skogshjortarna
2:06:30.758900
+22:43.136200
66.1p
62
Jakob Hjelmåker
IK Stern
2:06:38.759700
+22:51.137000
66.0p
63
Magnus Aasa
OK Kullingshof
2:06:40.759900
+22:53.137200
66.0p
64
Ulrik Arnesson
Navåsens FK
2:06:55.761400
+23:08.138700
65.8p
65
Daniel Danielsson
Sya SK
2:07:03.762200
+23:16.139500
65.7p
66
Anders Carlson
SOK 68
2:07:21.764000
+23:34.141300
65.5p
67
Jakob Hanberger
No Club
2:07:38.765700
+23:51.143000
65.3p
68
Kristian Hagberg
Borås SK
2:07:40.765900
+23:53.143200
65.3p
69
Niclas Nilsson
OK Gipen
2:08:24.770300
+24:37.147600
64.9p
70
Robert Björkqvist
IK Stern
2:08:25.770400
+24:38.147700
64.9p
71
Martin Knuuttila
OK Landehof
2:08:27.770600
+24:40.147900
64.8p
72
Peter Karlsson
Kungälvs Roddklubb
2:08:29.770800
+24:42.148100
64.8p
73
Magnus Holtstrand
Borås GIF
2:08:38.771700
+24:51.149000
64.7p
74
Stefan Trennemo
Äspereds IF
2:08:41.772000
+24:54.149300
64.7p
75
Göran Haggren
Mölndals RK
2:08:42.772100
+24:55.149400
64.7p
76
Magnus Ullman
OK Alehof
2:08:43.772200
+24:56.149500
64.7p
77
Joacim Larsson
Lekeryd-Svarttorps SK
2:08:45.772400
+24:58.149700
64.7p
78
Andreas Rom
Främmestads IK
2:08:47.772600
+25:00.149900
64.6p
79
Morten Friis Olsen
København SK
2:09:04.774300
+25:17.151600
64.5p
80
Stefan Pihl
SOK 68
2:09:05.774400
+25:18.151700
64.5p
81
Christian Jansson
Tranemo IF
2:09:06.774500
+25:19.151800
64.4p
81
Dan Claesson
Tranemo IF
2:09:06.774500
+25:19.151800
64.4p
83
Lars Jonasson
Vänersborgs SK
2:09:16.775500
+25:29.152800
64.3p
84
Daniel Ljungkvist
Landsbro IF SK
2:09:24.776300
+25:37.153600
64.3p
85
Rikard Knutsson
Kumla SF
2:09:31.777000
+25:44.154300
64.2p
86
Kenneth Johansson
Tranemo IF
2:09:32.777100
+25:45.154400
64.2p
87
Roland Börjesson
Tranemo IF
2:09:37.777600
+25:50.154900
64.1p
88
Erik Hellsvik
IK Gandvik
2:09:38.777700
+25:51.155000
64.1p
89
Linden Andreas
Äspereds IF
2:09:41.778000
+25:54.155300
64.1p
90
Jocke Johnsson
No Club
2:09:43.778200
+25:56.155500
64.1p
91
Mattias Qvarnström
Lekeryd-Svarttorps SK
2:09:51.779000
+26:04.156300
64.0p
92
Eskil Svensson
Simlångsdalens IF
2:09:59.779800
+26:12.157100
63.9p
93
Markus Johansson
Rydboholms SK
2:10:02.780100
+26:15.157400
63.9p
94
Johan Andersson
Hindås SK
2:10:12.781100
+26:25.158400
63.8p
95
Peter Aronsson
Bredaryds SOK
2:10:29.782800
+26:42.160100
63.6p
96
Marcus Svalsjö
OK Landehof
2:10:41.784000
+26:54.161300
63.5p
97
Henrik Zenob
Sya SK
2:11:00.785900
+27:13.163200
63.3p
98
Bo Andersson
Uddevalla SK
2:11:11.787000
+27:24.164300
63.2p
99
Håkan Axelsson
Borås SK
2:11:19.787800
+27:32.165100
63.1p
100
Glenn Lövgren
Ulricehamns IF
2:11:19.787800
+27:32.165100
63.1p
101
Fredrik Larsson
Skogspojkarnas OK
2:11:24.788300
+27:37.165600
63.1p
102
Magnus Lövgren
IK Trasten
2:11:27.788600
+27:40.165900
63.0p
103
Ulrik Härensten
Anderstorps OK
2:11:27.788600
+27:40.165900
63.0p
104
Mattias Haggärde
Arvika IS
2:11:35.789400
+27:48.166700
63.0p
105
Tomas Gunnarsson
Kungsäters IF
2:12:08.792700
+28:21.170000
62.7p
106
Bo Gotting
Grönahögs IK
2:12:08.792700
+28:21.170000
62.7p
107
Rickard Tengström
Främmestads IK
2:12:30.794900
+28:43.172200
62.4p
108
Björn Petersson
OK Landehof
2:12:39.795800
+28:52.173100
62.4p
109
Staffan Asplund
Kungälvs OK
2:12:46.796500
+28:59.173800
62.3p
110
Albin Andersson
Skene Sim o IS
2:12:53.797200
+29:06.174500
62.2p
111
Lars Nilsson
FK Herkules
2:13:22.800100
+29:35.177400
62.0p
112
Fredrik Persson
IK Stern
2:13:42.802100
+29:55.179400
61.8p
113
Sebastian Wester
Borås SK
2:13:44.802300
+29:57.179600
61.7p
114
Claes Andersson
Tranemo IF
2:14:07.804600
+30:20.181900
61.5p
115
Olle Häggdahl
Äspereds IF
2:14:07.804600
+30:20.181900
61.5p
116
Eskil Mattsson
Urshults IF
2:14:09.804800
+30:22.182100
61.5p
117
Johnny Larsson
Lekeryd-Svarttorps SK
2:14:23.806200
+30:36.183500
61.4p
118
Henrik Lidhage
IK Ymer
2:14:57.809600
+31:10.186900
61.1p
119
Namnlös
No Club
2:15:15.811400
+31:28.188700
60.9p
120
Lennart Olsson
Göteborgs SK
2:15:23.812200
+31:36.189500
60.8p
121
Jerker Aspgård
FK Herkules
2:15:27.812600
+31:40.189900
60.8p
122
Tobias Bovin
Stenungsunds OK
2:15:48.814700
+32:01.192000
60.6p
123
Anders Strandh
IF Hallby SOK
2:15:49.814800
+32:02.192100
60.6p
124
Namnlös Namnlös
No Club
2:15:53.815200
+32:06.192500
60.6p
125
Andreas Stansvik
IK Stern
2:16:09.816800
+32:22.194100
60.4p
126
Ulf Karlsson
Högaborgs Athleter
2:16:13.817200
+32:26.194500
60.4p
127
Tomas Ivarsson
SOK 68
2:16:39.819800
+32:52.197100
60.2p
128
Isak Mankert
Club Ski & Run
2:16:40.819900
+32:53.197200
60.2p
129
Morten Jensen
Team Odlo Dk
2:16:47.820600
+33:00.197900
60.1p
130
Oscar Sjölin
Äspereds IF
2:16:57.821600
+33:10.198900
60.0p
131
Per Orestig
IF Hallby SOK
2:17:00.821900
+33:13.199200
60.0p
132
Tomas Hurtig
OK Skogshjortarna
2:17:50.826900
+34:03.204200
59.5p
133
Peter Klock
IK Stern
2:17:55.827400
+34:08.204700
59.5p
134
Joakim Kjellander
Ryda SK
2:17:57.827600
+34:10.204900
59.5p
135
Magnus Svensson
SOK 68
2:18:00.827900
+34:13.205200
59.5p
136
Erik Abrahamsson
Craft
2:18:06.828500
+34:19.205800
59.4p
137
Henrik Pålsson
Sya SK
2:18:08.828700
+34:21.206000
59.4p
138
Lars Olsson
Hestra IF
2:18:17.829600
+34:30.206900
59.3p
139
Per Kjellander
Göteborg/Majorna OK
2:18:22.830100
+34:35.207400
59.3p
140
Mats R. G. Andersson
OK Skogshjortarna
2:18:36.831500
+34:49.208800
59.1p
141
Benjamin Edlund
Elfsborgs SOK
2:18:49.832800
+35:02.210100
59.0p
142
Anders Bjerke
Falköpings AIK SK
2:18:51.833000
+35:04.210300
59.0p
143
Niclas Bjarnegård
Jönköpings OK
2:18:55.833400
+35:08.210700
59.0p
144
Johan Davidsson
Tranemo IF
2:19:01.834000
+35:14.211300
58.9p
145
Ingemar Ericsson
FK Finn
2:19:07.834600
+35:20.211900
58.9p
146
Kenneth Holgersson
Tidaholm SOK Sisu
2:19:10.834900
+35:23.212200
58.9p
147
Thomas Swahn
Arvika IS
2:19:18.835700
+35:31.213000
58.8p
148
Lars G Johansson
Vänersborgs SK
2:19:23.836200
+35:36.213500
58.8p
149
Holmer Niclas
Craft
2:19:31.837000
+35:44.214300
58.7p
150
Andreas Gustafsson
IFK Skövde SK
2:19:32.837100
+35:45.214400
58.7p
151
Anders Henriksson
IK Trasten
2:19:38.837700
+35:51.215000
58.6p
152
Kenneth Rolling
Filipstads SF
2:19:38.837700
+35:51.215000
58.6p
153
Mattias Rönnqvist
IK Stern
2:19:39.837800
+35:52.215100
58.6p
154
Henrik Martinsson
SOK 68
2:19:40.837900
+35:53.215200
58.6p
155
David Håkanson
Ulricehamns IF
2:19:55.839400
+36:08.216700
58.5p
156
Johan Elverlind
Tranemo IF
2:20:37.843600
+36:50.220900
58.1p
157
Torkel Gustafsson
IK Ymer
2:20:39.843800
+36:52.221100
58.1p
158
Freddy Wegelius
Borås SK
2:20:40.843900
+36:53.221200
58.1p
159
Lucian Semeniuc
FK Finn
2:20:42.844100
+36:55.221400
58.1p
160
Mattias Rahm
IK Stern
2:21:01.846000
+37:14.223300
57.9p
161
Mikael Björertz
Sya SK
2:21:05.846400
+37:18.223700
57.9p
162
Mårten Haraldsson
FK Herkules
2:21:13.847200
+37:26.224500
57.8p
163
Daniel Malmhäll
IK Stern
2:21:33.849200
+37:46.226500
57.7p
164
Thomas Hylander
Tockarps IK
2:21:33.849200
+37:46.226500
57.7p
165
John Brännström
Norrköpings SK
2:22:24.854300
+38:37.231600
57.3p
166
Niclas Andersson
Skene Sim o IS
2:22:29.854800
+38:42.232100
57.2p
167
Peter Jönsson
IK Trasten
2:22:51.857000
+39:04.234300
57.1p
168
Ulf Claesson
Högaborgs Athleter
2:22:55.857400
+39:08.234700
57.0p
169
Kenneth Larsson
SOL Tranås
2:23:02.858100
+39:15.235400
57.0p
170
Fredrik Skaremyr
IFK Skövde SK
2:23:28.860700
+39:41.238000
56.8p
171
Martin Persson
SK Granan
2:23:29.860800
+39:42.238100
56.8p
172
Axel Byrmo
Jönköpings OK
2:23:45.862400
+39:58.239700
56.6p
173
Magnus Trofast
Bredaryds SOK
2:23:50.862900
+40:03.240200
56.6p
174
Jonas Ahlrik
Tidaholm SOK Sisu
2:23:56.863500
+40:09.240800
56.5p
175
Morgan Tideman
Jönköpings OK
2:24:05.864400
+40:18.241700
56.5p
176
Joakim Österlund
Länghems IF
2:24:18.865700
+40:31.243000
56.4p
177
Stefan Pålsson
Tockarps IK
2:24:45.868400
+40:58.245700
56.2p
178
Lars Andervang
Fritsla Vik
2:24:57.869600
+41:10.246900
56.1p
179
Erik Bondesson
IK Stern
2:24:58.869700
+41:11.247000
56.1p
180
Westerlind Pär
Craft
2:25:04.870300
+41:17.247600
56.0p
181
Tomas Hagström
Sya SK
2:25:17.871600
+41:30.248900
55.9p
182
Patrik Hedemyr
IK Stern
2:25:25.872400
+41:38.249700
55.9p
183
Harry Nikula
Herrljunga Skid o OL
2:25:27.872600
+41:40.249900
55.8p
184
Tomas Nilsson
OK Gipen
2:25:28.872700
+41:41.250000
55.8p
185
Peter Jarl
IFK Helsingborg
2:25:29.872800
+41:42.250100
55.8p
186
Lars Bern
Göteborg Energi IF
2:25:37.873600
+41:50.250900
55.8p
187
Bo-Gunnar Gunnarsson
FK Finn
2:25:40.873900
+41:53.251200
55.7p
188
Lars-Göran Järelöv
IK Stern
2:25:43.874200
+41:56.251500
55.7p
189
Arnold Pettersson
IK Wallgårda
2:25:59.875800
+42:12.253100
55.6p
190
Johannes Gunnarzon
Axa SC
2:26:04.876300
+42:17.253600
55.6p
191
Tommy Kreivi Sandell
IF Hallby SOK
2:26:14.877300
+42:27.254600
55.5p
192
Leif Axelsson
IF Klassikern 91
2:26:15.877400
+42:28.254700
55.5p
193
Mikael Peterson
Falköpings AIK SK
2:26:24.878300
+42:37.255600
55.4p
194
Stefan Risberg
Borås SK
2:26:32.879100
+42:45.256400
55.4p
195
Jan-Olof Markinger
Tranemo IF
2:26:37.879600
+42:50.256900
55.3p
196
Roland Sveningsson
OK Vivill
2:26:38.879700
+42:51.257000
55.3p
197
Mattias Hedendahl
SOK 68
2:26:43.880200
+42:56.257500
55.3p
198
Jonas Larsson
Borås SK
2:26:47.880600
+43:00.257900
55.2p
199
Kristjan Laas
OK Skogshjortarna
2:26:49.880800
+43:02.258100
55.2p
200
Henrik Ärlig
Borås SK
2:26:57.881600
+43:10.258900
55.2p
201
Martin Rådbo
FK Herkules
2:27:00.881900
+43:13.259200
55.1p
202
Glenn Edvardsson
OK Alehof
2:27:13.883200
+43:26.260500
55.0p
203
Jonas Claesson
Ulricehamns IF
2:27:16.883500
+43:29.260800
55.0p
204
Jonny Sveningsson
OK Vivill
2:27:16.883500
+43:29.260800
55.0p
205
Sven Johansson
Dalstorps IF
2:27:19.883800
+43:32.261100
55.0p
206
Martin Malmkvist
Axa SC
2:27:48.886700
+44:01.264000
54.8p
207
Gustafsson Fredrik
Mölnlycke IF
2:28:00.887900
+44:13.265200
54.7p
208
Johan Bohlin
OK Landehof
2:28:07.888600
+44:20.265900
54.7p
209
Staffan Larsson
Främmestads IK
2:28:07.888600
+44:20.265900
54.7p
210
Kjell Martinsson
Dalstorps IF
2:28:14.889300
+44:27.266600
54.6p
211
Hans Käll
Hestra IF
2:28:15.889400
+44:28.266700
54.6p
212
Erik Bresky
IK Ymer
2:28:18.889700
+44:31.267000
54.6p
213
Henrik Dellborg
IK Stern
2:28:26.890500
+44:39.267800
54.5p
214
Johan Engman
Bredaryds SOK
2:28:34.891300
+44:47.268600
54.5p
215
Fredrik Almqvist
Skogsbygdens IF
2:28:44.892300
+44:57.269600
54.4p
216
Oscar Lipschutz
Sca Hygiene Prod. Korp IF
2:28:45.892400
+44:58.269700
54.4p
217
Stefan Bjällsjö
Gnosjö FK
2:28:49.892800
+45:02.270100
54.3p
218
Tobias Åberg
Kumla SF
2:28:55.893400
+45:08.270700
54.3p
219
Anders Ranheim
Ericsson IK
2:28:55.893400
+45:08.270700
54.3p
220
Mats Kindlund
Tranemo IF
2:29:03.894200
+45:16.271500
54.2p
221
Dan Kuylenstierna
Mullsjö SOK
2:29:11.895000
+45:24.272300
54.2p
222
Victoria Andersson
Axa SC
2:29:19.895800
+45:32.273100
54.1p
223
Andreas Molholm
København SK
2:29:26.896500
+45:39.273800
54.1p
224
Joakim Claesson
IK Ymer
2:29:29.896800
+45:42.274100
54.1p
225
Henrik Sahlström
Främmestads IK
2:29:29.896800
+45:42.274100
54.1p
226
Fredrik Bergström
Hindås SK
2:29:34.897300
+45:47.274600
54.0p
227
Jan Kalered
Skogspojkarnas OK
2:29:42.898100
+45:55.275400
54.0p
228
Mikael Björkqvist
IK Stern
2:29:46.898500
+45:59.275800
53.9p
229
Magnus Wall Jungbjer
Göteborgs SK
2:29:56.899500
+46:09.276800
53.9p
230
Anders Johansson
OK Kroppefjäll
2:30:09.900800
+46:22.278100
53.8p
231
Fredrik Forsberg
Mullsjö SOK
2:30:12.901100
+46:25.278400
53.8p
232
Anders Torvaldsen
IFK Mora SK
2:30:18.901700
+46:31.279000
53.7p
233
Magnus Lennartsson
Rydboholms SK
2:30:23.902200
+46:36.279500
53.7p
234
Lars Hammarlund
IK Stern
2:30:25.902400
+46:38.279700
53.7p
235
Martin Kristensson
Öxabäcks Vinter-IK
2:30:31.903000
+46:44.280300
53.6p
236
Henrik Svensson
SOK 68
2:30:42.904100
+46:55.281400
53.5p
237
Roger Svensson
Hindås SK
2:30:45.904400
+46:58.281700
53.5p
238
Fredrik Nyberg
OK Landehof
2:31:05.906400
+47:18.283700
53.4p
239
Martin Sylvén
OK Kullingshof
2:31:15.907400
+47:28.284700
53.3p
240
Stefan Hornebrant
Trollhättans SOK
2:31:18.907700
+47:31.285000
53.3p
241
Jan-Åke Pettersson
Trollhättans SOK
2:31:38.909700
+47:51.287000
53.2p
242
Christer Lunde
OK Gipen
2:31:40.909900
+47:53.287200
53.1p
243
Albin Peterson
Navåsen IK
2:32:04.912300
+48:17.289600
53.0p
244
Henrik Halonen
Kungälvs OK
2:32:07.912600
+48:20.289900
53.0p
245
Christian Gunni
Holte Ski
2:32:19.913800
+48:32.291100
52.9p
246
Olof Tullberg
IK Stern
2:32:45.916400
+48:58.293700
52.7p
247
Stefan Gustavsson
Herrljunga Skid o OL
2:32:50.916900
+49:03.294200
52.7p
248
Henrik Gustafsson
Skogsbygdens IF
2:32:57.917600
+49:10.294900
52.6p
249
Oskar Björk
Äspereds IF
2:33:07.918600
+49:20.295900
52.6p
250
Ragnar Hellsvik
IK Gandvik
2:33:13.919200
+49:26.296500
52.5p
251
Niclas Andersson
IK Trasten
2:33:14.919300
+49:27.296600
52.5p
252
Magnus Hjalmarsson
Ellos IF
2:33:21.920000
+49:34.297300
52.5p
253
Sven-Ove Ivarsson
IK Stern
2:33:33.921200
+49:46.298500
52.4p
254
Andersson Per Erik
Uddevalla OK
2:33:44.922300
+49:57.299600
52.3p
255
Kent Nero
Mullsjö SOK
2:33:44.922300
+49:57.299600
52.3p
256
Pelle "Gasol" Svensson
IF Hallby SOK
2:33:45.922400
+49:58.299700
52.3p
257
Staffan Lundin
Ulricehamns IF
2:33:46.922500
+49:59.299800
52.3p
258
Jens Bergquist
Borås GIF
2:33:53.923200
+50:06.300500
52.2p
259
Niclas Edin
OK Vivill
2:33:56.923500
+50:09.300800
52.2p
260
Gert Ove Johansson
Bullarens GOIF
2:34:01.924000
+50:14.301300
52.2p
261
Björn Broberg
Ryda SK
2:34:09.924800
+50:22.302100
52.1p
262
Stefan Olsson
Ericsson IK
2:34:11.925000
+50:24.302300
52.1p
263
Tobias Bromander
Tidaholm SOK Sisu
2:34:25.926400
+50:38.303700
52.0p
264
Lars-Gunnar Josefsson
OK Vivill
2:34:51.929000
+51:04.306300
51.9p
265
Lennart Gustavsson
IK Hakarpspojkarna
2:34:53.929200
+51:06.306500
51.9p
266
Jens Reckman
IK Stern
2:34:57.929600
+51:10.306900
51.8p
267
Tomas Bader
Ikea Fritidsklubb
2:34:57.929600
+51:10.306900
51.8p
268
Martin Karlsson
Ryda SK
2:35:24.932300
+51:37.309600
51.6p
269
Kristian Tydén
IK Ymer
2:35:28.932700
+51:41.310000
51.6p
270
Kristian Adolfsson
IK Ymer
2:35:37.933600
+51:50.310900
51.6p
271
Robin Larsen
Intersport IF
2:35:43.934200
+51:56.311500
51.5p
272
Sture Erixon
Jönköpings OK
2:35:48.934700
+52:01.312000
51.5p
273
Joakim Bergfors
IK Stern
2:35:53.935200
+52:06.312500
51.5p
274
Pekka Hacksell
Borås SK
2:36:04.936300
+52:17.313600
51.4p
275
Mattias Karlsson
Borås SK
2:36:06.936500
+52:19.313800
51.4p
276
Andreas Henningsson
IK Stern
2:36:16.937500
+52:29.314800
51.3p
277
Peter Rundgren
IF Rigor
2:36:19.937800
+52:32.315100
51.3p
278
Stefan Pettersson
Fjärås AIK
2:36:21.938000
+52:34.315300
51.3p
279
Rickard Karlsson
Lekeryd-Svarttorps SK
2:36:42.940100
+52:55.317400
51.1p
280
Frank Tholsgård
Skogsbygdens IF
2:36:42.940100
+52:55.317400
51.1p
281
Stanley Eriksson
Skogsbygdens IF
2:36:44.940300
+52:57.317600
51.1p
282
Tore Hjalmarsson
Malma Aif
2:37:04.942300
+53:17.319600
51.0p
283
Erik Grandt
IF Hallby SOK
2:37:13.943200
+53:26.320500
50.9p
284
Peter Svensson
OK Reftele
2:37:17.943600
+53:30.320900
50.9p
285
Mats Persson
IK Stern
2:37:18.943700
+53:31.321000
50.9p
286
Marcus Abrahamsson
IK Trasten
2:37:19.943800
+53:32.321100
50.9p
287
Peter Johansson
OK Landehof
2:37:20.943900
+53:33.321200
50.9p
288
Jan Hindér
Volvo IF
2:37:22.944100
+53:35.321400
50.9p
289
Hans Hansson
Skene Sim o IS
2:37:24.944300
+53:37.321600
50.9p
290
Lord Henrik
Borås Ca
2:37:28.944700
+53:41.322000
50.9p
291
Kenneth Söderberg
No Club
2:37:29.944800
+53:42.322100
50.8p
292
Fredrik Reinholdsson
Hofors Aif
2:37:36.945500
+53:49.322800
50.8p
293
Stig Hansson
Borås SK
2:38:01.948000
+54:14.325300
50.6p
294
Mikael Johansson
No Club
2:38:01.948000
+54:14.325300
50.6p
295
Lars Josefsson
Astrazeneca IF
2:38:02.948100
+54:15.325400
50.6p
296
Anders Magnusson
IK Stern
2:38:06.948500
+54:19.325800
50.6p
297
Tapio Koppelo
Anderstorps OK
2:38:13.949200
+54:26.326500
50.6p
298
Thomas Riggers
OK Landehof
2:38:15.949400
+54:28.326700
50.6p
299
Peter Carling
Sya SK
2:38:33.951200
+54:46.328500
50.4p
300
Johan Ölander
Borås SK
2:39:17.955600
+55:30.332900
50.2p
301
Tarmo Karjalainen
Hestra IF
2:39:18.955700
+55:31.333000
50.2p
302
Kurt Miettinen
Uddevalla SK
2:39:27.956600
+55:40.333900
50.1p
303
Thomas Norrgård
IK Stern
2:39:30.956900
+55:43.334200
50.1p
304
Dan Lundberg
Borås SK
2:39:30.956900
+55:43.334200
50.1p
305
Claes Lindberg
OK Skogshjortarna
2:39:31.957000
+55:44.334300
50.1p
306
Urban Hedström
IK Stern
2:39:33.957200
+55:46.334500
50.1p
307
Ulf Vuorenmaa
Magra IS
2:40:03.960200
+56:16.337500
49.9p
308
Mikael Jönsson
IK Stern
2:40:03.960200
+56:16.337500
49.9p
309
Hans Tjäder
Kungälvs OK
2:40:10.960900
+56:23.338200
49.9p
310
Joakim Hallin
IK Stern
2:40:20.961900
+56:33.339200
49.8p
311
Jörgen Eriksson
Svenljunga IK
2:40:23.962200
+56:36.339500
49.8p
312
Anders Ådahl
Göteborg Energi IF
2:40:31.963000
+56:44.340300
49.7p
313
Samuel Lang
Lekeryd-Svarttorps SK
2:40:40.963900
+56:53.341200
49.7p
314
Hans Richard Knubbe
IK Trasten
2:40:55.965400
+57:08.342700
49.6p
315
Erland Lettevall
IK Stern
2:41:13.967200
+57:26.344500
49.5p
316
Lars Christian Boberg Ans
Danmark
2:41:17.967600
+57:30.344900
49.5p
317
Anders Ringström
OK Landehof
2:41:17.967600
+57:30.344900
49.5p
318
Peter Aagaard
Køge Skiklub
2:41:31.969000
+57:44.346300
49.4p
319
Johan Olsson
Äspereds IF
2:41:38.969700
+57:51.347000
49.3p
320
Sigvard Gustavsson
Hästhult AIK
2:41:48.970700
+58:01.348000
49.3p
321
Fredrik Westerdahl
IK Stern
2:41:58.971700
+58:11.349000
49.2p
322
Stefan Pettersson
IK Stern
2:41:59.971800
+58:12.349100
49.2p
323
Per Ola Enander
Lidköpings VSK
2:42:04.972300
+58:17.349600
49.2p
324
Roger Pihl
Borås SK
2:42:16.973500
+58:29.350800
49.1p
325
Lars Åke Sörensson
IK Granit
2:42:19.973800
+58:32.351100
49.1p
326
Johan Eriksson
Räddningstjänsten Göteborg
2:42:22.974100
+58:35.351400
49.1p
327
Jonathan Larsson
Vänersborgs SK
2:42:23.974200
+58:36.351500
49.1p
328
Roger Hagström
IF Rigor
2:42:40.975900
+58:53.353200
49.0p
329
Håkan Egerhag
IK Livsnerven
2:42:45.976400
+58:58.353700
48.9p
330
Lennart Adolfsson
Anderstorps OK
2:42:54.977300
+59:07.354600
48.9p
331
Johan Berglund
No Club
2:43:00.977900
+59:13.355200
48.8p
332
Niclas Lygner
IK Stern
2:43:20.979900
+59:33.357200
48.7p
333
Robert Onsander
Stenungsunds OK
2:43:51.983000
+1:00:04.360300
48.6p
334
Magnus Nydén
IK Stern
2:44:01.984000
+1:00:14.361300
48.5p
335
Mats Dahlberg
Borås SK
2:44:04.984300
+1:00:17.361600
48.5p
336
Mats Olsson
Axa SC
2:44:31.987000
+1:00:44.364300
48.3p
337
Roger Rosenström
Falköpings AIK SK
2:44:32.987100
+1:00:45.364400
48.3p
338
Kurt Eriksson
Högaborgs Athleter
2:44:34.987300
+1:00:47.364600
48.3p
Logga in för att slippa de här annonserna
339
Gustav Stenberg
OK Skogshjortarna
2:44:44.988300
+1:00:57.365600
48.2p
340
Mikael Samuelsson
IK Ymer
2:44:47.988600
+1:01:00.365900
48.2p
340
Martin Danklint
Länghems IF
2:44:47.988600
+1:01:00.365900
48.2p
342
Tony Josefsson
Äspereds IF
2:44:57.989600
+1:01:10.366900
48.2p
343
Joakim Rydmark
Sya SK
2:45:08.990700
+1:01:21.368000
48.1p
344
Klaus Thomsen
Marselisborg Kajakklub
2:45:09.990800
+1:01:22.368100
48.1p
345
Isak Nilsson
Gnosjö FK
2:45:30.992900
+1:01:43.370200
48.0p
346
Magnus Andrén
Länghems IF
2:45:49.994800
+1:02:02.372100
47.9p
347
Sören Skålberg
Hindås SK
2:46:02.996100
+1:02:15.373400
47.8p
348
Martin Cappelin
Magra IS
2:46:13.997200
+1:02:26.374500
47.7p
349
Henrik Stenquist
Sjövalla FK
2:46:32.999100
+1:02:45.376400
47.6p
350
Petter Ericsson
Axa SC
2:46:41.1000000
+1:02:54.377300
47.6p
351
Mikael Lundbäck
Kalix SK
2:46:55.1001400
+1:03:08.378700
47.5p
352
Håkan Olsson
Trollhättans SOK
2:46:56.1001500
+1:03:09.378800
47.5p
353
Jan Löngårdh
IK Ymer
2:46:57.1001600
+1:03:10.378900
47.5p
354
Ragne Emardson
SOK 68
2:47:05.1002400
+1:03:18.379700
47.5p
355
Ulf Johansson
IK Stern
2:47:11.1003000
+1:03:24.380300
47.4p
356
Markus Fridén
Astrazeneca IF
2:47:17.1003600
+1:03:30.380900
47.4p
357
Thomas Axberg
OK Landehof
2:47:31.1005000
+1:03:44.382300
47.3p
358
Martin Tevell
IK Stern
2:47:31.1005000
+1:03:44.382300
47.3p
359
Björn Johansson
Byttorps IF
2:48:04.1008300
+1:04:17.385600
47.1p
360
Göran Avenäs
IK Stern
2:48:08.1008700
+1:04:21.386000
47.1p
361
Fredrik Bergström
Joa IF
2:48:16.1009500
+1:04:29.386800
47.1p
362
Linus Iseborn
Södra IF
2:48:40.1011900
+1:04:53.389200
46.9p
363
Stig Ericsson
SOK 68
2:48:54.1013300
+1:05:07.390600
46.9p
364
Runo Schyberg
Fjärås AIK
2:48:57.1013600
+1:05:10.390900
46.9p
365
Bengt Göran Strid
IK Stern
2:49:01.1014000
+1:05:14.391300
46.8p
366
Lars Jannik Boberg Ans
Danmark
2:49:02.1014100
+1:05:15.391400
46.8p
367
Bassam El Nawajhah
Skene Sim o IS
2:49:05.1014400
+1:05:18.391700
46.8p
368
Stefan Gustavsson Club
Club Ski & Run
2:49:16.1015500
+1:05:29.392800
46.8p
369
Carsten Ludvig
Holte Ski
2:49:23.1016200
+1:05:36.393500
46.7p
370
Anders Wallqvist
IF Hallby SOK
2:49:25.1016400
+1:05:38.393700
46.7p
371
Erik Fredman
Göteborg Energi IF
2:49:50.1018900
+1:06:03.396200
46.6p
372
Christofer Hellman
IK Stern
2:50:23.1022200
+1:06:36.399500
46.4p
373
Henrik Karlborg
IK Stern
2:50:50.1024900
+1:07:03.402200
46.3p
374
Jan Berntsson
Magra IS
2:51:01.1026000
+1:07:14.403300
46.2p
375
Mattias Johansson
OK Skogshjortarna
2:51:46.1030500
+1:07:59.407800
46.0p
376
Klas Andersson
IK Stern
2:51:49.1030800
+1:08:02.408100
46.0p
377
Kenneth Bergström
IK Stern
2:52:26.1034500
+1:08:39.411800
45.8p
378
Mikael Bjerdahl
Axa SC
2:52:37.1035600
+1:08:50.412900
45.7p
379
Svanteson Jimmy
Istrums SK
2:52:59.1037800
+1:09:12.415100
45.6p
380
Jonas Rutberg
Axa SC
2:53:15.1039400
+1:09:28.416700
45.5p
381
Fredrik Gren
Äspereds IF
2:53:17.1039600
+1:09:30.416900
45.5p
382
Björn Nyman
Borås SK
2:53:19.1039800
+1:09:32.417100
45.5p
383
Per Anders Axelsson
Skene Sim o IS
2:53:20.1039900
+1:09:33.417200
45.5p
384
Mikael Johansson
Tibrobädden
2:53:23.1040200
+1:09:36.417500
45.5p
385
Jonny Rindevad
Äspereds IF
2:53:25.1040400
+1:09:38.417700
45.5p
386
Roine Håkansson
Simlångsdalens IF
2:53:32.1041100
+1:09:45.418400
45.4p
387
Håkan Kristiansen
OK Landehof
2:53:42.1042100
+1:09:55.419400
45.4p
388
Mikael Fischer
IK Stern
2:53:59.1043800
+1:10:12.421100
45.3p
389
Karl Johan Lennart Larsson
Vapnö IF
2:54:06.1044500
+1:10:19.421800
45.3p
390
Anders Dahlberg
Club Ski & Run
2:54:27.1046600
+1:10:40.423900
45.2p
391
Odd Löfvendahl
IK Stern
2:54:33.1047200
+1:10:46.424500
45.1p
392
Torbjörn Svensson
Axa SC
2:54:37.1047600
+1:10:50.424900
45.1p
393
Claes Stejre
IK Stern
2:54:44.1048300
+1:10:57.425600
45.1p
394
Mikael Rydström
OK Löftan
2:54:48.1048700
+1:11:01.426000
45.1p
395
Lars Erik Heimholt
Hermansby IF
2:54:55.1049400
+1:11:08.426700
45.0p
396
Johan Brandt
IK Stern
2:55:00.1049900
+1:11:13.427200
45.0p
397
Göran Danielsson
OK Alehof
2:55:16.1051500
+1:11:29.428800
44.9p
398
Erik Hallgren
Sjövalla FK
2:55:17.1051600
+1:11:30.428900
44.9p
399
Björn Jönsson
IK Stern
2:55:19.1051800
+1:11:32.429100
44.9p
400
Jimmie Arvidsson
Björnstorps IF
2:55:21.1052000
+1:11:34.429300
44.9p
401
Stefan Johansson
OK Alehof
2:55:26.1052500
+1:11:39.429800
44.9p
402
Bengt Köhlin
IF Rigor
2:55:28.1052700
+1:11:41.430000
44.9p
403
Gustafsson Erik
Mölnlycke IF
2:55:36.1053500
+1:11:49.430800
44.8p
404
Jacob Glad
Glad
2:55:39.1053800
+1:11:52.431100
44.8p
405
Stefan Carlsson
IK Ymer
2:55:45.1054400
+1:11:58.431700
44.8p
406
Martin Pettersson
Borås SK
2:55:49.1054800
+1:12:02.432100
44.8p
407
Andreas Hellberg
IK Stern
2:55:54.1055300
+1:12:07.432600
44.7p
408
Mattias Jonsson
IF Hallby SOK
2:56:03.1056200
+1:12:16.433500
44.7p
409
Anders Andersson
Ryda SK
2:56:11.1057000
+1:12:24.434300
44.6p
410
Johan Göranson
Borås GIF
2:56:38.1059700
+1:12:51.437000
44.5p
411
Bo-Göran Svensson
Falkenbergs OK
2:57:10.1062900
+1:13:23.440200
44.4p
412
Ulrik Wulff
København SK
2:57:22.1064100
+1:13:35.441400
44.3p
413
Torbjörn Halvarsson
Fjärås AIK
2:57:51.1067000
+1:14:04.444300
44.2p
414
Johan Hoff
IK Stern
2:58:12.1069100
+1:14:25.446400
44.1p
415
Henrik Lenngren
Norrköpings SK
2:58:34.1071300
+1:14:47.448600
44.0p
416
Ulf Aiff
OK Skogshjortarna
2:59:08.1074700
+1:15:21.452000
43.8p
417
Arne Olsson
Hermansby IF
2:59:10.1074900
+1:15:23.452200
43.8p
418
Lars Wiklund
IK Stern
2:59:28.1076700
+1:15:41.454000
43.7p
419
Peter Dahlström
IK Stern
2:59:53.1079200
+1:16:06.456500
43.6p
420
Martin Klasson
Gällstads IF
2:59:55.1079400
+1:16:08.456700
43.6p
421
Magnus Nilsson
Kisa SK
2:59:57.1079600
+1:16:10.456900
43.6p
422
Ronny Kristensson
Hindås SK
3:00:03.1080200
+1:16:16.457500
43.5p
423
Fredrik Appelqvist
Borås GIF
3:00:15.1081400
+1:16:28.458700
43.5p
424
Peter Naij
OK Vivill
3:00:20.1081900
+1:16:33.459200
43.5p
425
Magnus Andersson
IK Stern
3:00:21.1082000
+1:16:34.459300
43.5p
426
Philip Krantz
IK Stern
3:00:29.1082800
+1:16:42.460100
43.4p
427
Johan Karlsson
Redvägs SK
3:00:29.1082800
+1:16:42.460100
43.4p
428
Mattias Gustavsson
IK Stern
3:00:47.1084600
+1:17:00.461900
43.3p
429
Jonas Stenström
OK Gipen
3:00:56.1085500
+1:17:09.462800
43.3p
430
Elias Moberg
IK Stern
3:00:59.1085800
+1:17:12.463100
43.3p
431
Emil Rydh
Lerums SOK
3:01:09.1086800
+1:17:22.464100
43.2p
432
Tommy Larsson
Äspereds IF
3:01:12.1087100
+1:17:25.464400
43.2p
432
Mattias Johansson
Axa SC
3:01:12.1087100
+1:17:25.464400
43.2p
432
Lennart Fraiman
Äspereds IF
3:01:12.1087100
+1:17:25.464400
43.2p
436
Tomas Berggren
Herrljunga Skid o OL
3:01:50.1090900
+1:18:03.468200
43.1p
437
Per-Olof Andersson
IK Trasten
3:01:53.1091200
+1:18:06.468500
43.0p
438
Mats Sjöberg
Gnosjö FK
3:01:59.1091800
+1:18:12.469100
43.0p
Visar resultat 1 till 500 av 954[
1
2
]