Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Lilla fjälltopploppet
2019-04-14
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 15
6.2km, Längdskidor, Fristil, Masstart
1
Elin Näslund
Vårby IK
16:14.97380
2
Andrea Verdenius Saether
Tolga IL
16:15.97410
+0
3
Lina Rydén
IFK Mora SK
16:16.97560
+1.80
4
Maja Boberg
Duveds IF
16:18.97720
+3.240
5
Vilda Book
IFK Strömsund
16:54.101350
+39.3870
6
Matilda Bandefur
Ljustorps IF
16:57.101690
+43.4210
7
Erika Lavén
Täby IS SK
17:03.102240
+48.4760
8
Ida Garfvè
IFK Mora SK
17:03.102240
+48.4760
9
Molly Furunäs
IFK Grängesberg SK
17:03.102270
+48.4790
10
Jonna Kjellgren
Järpens SK
17:12.103170
+57.5690
11
Katja Kulsetås
Strindheim IL
17:48.106790
+1:34.9310
12
Tuva Lundin
Alnö SK
17:50.106930
+1:35.9450
13
Kerstin Åberg
OK
17:52.107120
+1:37.9640
14
Elsa Granholm
Stockviks SF
17:54.107310
+1:39.9830
15
Hedda Samuelsson
Östersunds SK
18:13.109220
+1:58.11740
16
Maja Wallberg
Hägglunds Ski Team SK
18:15.109470
+2:00.11990
17
Ida Rosjö
IF Hallby SOK
18:27.110630
+2:12.13150
18
Alva Dahlin
Bergeforsens SK
18:27.110660
+2:12.13180
19
Louise Jonsson
Alnö SK
18:27.110690
+2:13.13210
20
Irma Östberg
Åsarna IK
18:31.111080
+2:17.13600
21
Yrla Abrahamsson
Östersunds SK
18:35.111460
+2:20.13980
22
Elsa Carling
Falu IK
18:35.111490
+2:21.14010
23
Greta Perers
IFK Hedemora SK
18:40.111940
+2:25.14460
24
Greta Lind
Täby IS SK
18:46.112500
+2:31.15020
25
Elin Morlind
Åsarna IK
18:48.112790
+2:34.15310
26
Ylva Sandström
Stockviks SF
18:49.112880
+2:35.15400
27
Tilda Andersson
Åsarna IK
19:07.114660
+2:52.17180
28
Nanna Grönborg
Bergeforsens SK
20:01.120080
+3:47.22600
29
Amanda Andersson
Tynderö IK
20:03.120220
+3:48.22740
30
Louise Hallander
Vreta Skid o Mk
20:03.120240
+3:48.22760
31
Klara Forslund
Stockviks SF
20:12.121140
+3:57.23660
32
Wilma Nilsson
Sollefteå Skidor IF
20:13.121290
+3:59.23810
33
Fanny Israelsson
Tullus Sg
20:29.122890
+4:15.25410
34
Ebba Andersson
Stockviks SF
20:53.125230
+4:38.27750
35
Ebba Lindholm
Stockviks SF
21:32.129150
+5:17.31670
36
Stina Lindholm
Stockviks SF
22:15.133490
+6:01.36010
37
Alva Bergkvist
Matfors SK
24:06.144500
+7:51.47020
38
Wilma Åkebring
Matfors SK
26:11.157040
+9:56.59560
-
Nora Westerlund
Vårby IK
23:59:58.8639700
-
Maja Aronsson
Östersunds SK
23:59:59.8639800
-
Tomina Ripa
Ljustorps IF
23:59:59.8639800
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)