Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Lilla fjälltopploppet
2019-04-14
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
Visar resultat 1 till 500 av 565[
1
2
]
6.2km
Längdskidor, Fristil, Masstart
1
H 15
Bosse Lövgren
Falu IK
14:24.86300
2
H 15
Hugo Ström
Dala-Järna IK
14:27.86630
+3.230
3
H 16
Ludvig Berg
Granbergsdals IF
14:35.87400
+11.1000
4
H 15
Petter Solhaug Saeter
Os IL
14:37.87600
+13.1200
5
H 16
Leo Svahn
Östersunds SK
14:43.88260
+19.1860
6
H 16
Albin Augustsson
Källbottens IK
14:44.88350
+20.1950
7
H 16
Markus Almgren
IFK Mora SK
14:44.88360
+20.1960
8
H 16
Sebastian Roed Feragen
Tynset IL
14:45.88460
+21.2060
9
H 16
Markus Melén
Falu IK
14:46.88530
+22.2130
10
H 16
Albin Gezelius
IFK Mora SK
14:46.88550
+22.2150
11
H 16
Frank Krouwel
Stora Tuna IK SK
14:46.88570
+22.2170
12
H 16
Philip Johansen
Nybergsund IL
14:48.88760
+24.2360
13
H 16
Albin Blomberg
Rehns BK
15:01.90000
+37.3600
14
H 15
Karl Grönland
Saléns IF
15:02.90110
+38.3710
15
H 15
Viktor Norberg
Kvarnsvedens GOIF SK
15:03.90200
+39.3800
16
H 15
Pelle Boberg
Duveds IF
15:03.90250
+39.3850
17
H 15
Niklas Pålsson
Hovden Sportsklubb
15:05.90450
+41.4050
18
H 16
Erik Johansson
Domnarvets GOIF
15:05.90480
+41.4080
19
H 16
Sebastian Hägglöf
Hägglunds Ski Team SK
15:08.90770
+44.4370
20
H 16
Nils Ole Fuglem
Selbu IL
15:10.90920
+46.4520
21
H 15
Arvid Norberg
Hudiksvalls IF
15:12.91110
+48.4710
22
H 15
Hjalmar Oskarsson
Ås IF
15:15.91420
+51.5020
23
H 16
Vincent Grein
Tullus Sg
15:18.91710
+54.5310
24
H 16
Wille Långberg
Hudiksvalls IF
15:21.92080
+57.5680
25
H 16
Alexander Danneskog
Hudiksvalls IF
15:22.92100
+58.5700
26
H 16
Victor Berglund
Duveds IF
15:23.92200
+59.5800
27
H 16
Ebbe Abrahamsson Gjersvol
Östersunds SK
15:36.93530
+1:12.7130
28
H 16
Malte Jutterdal
Vreta Skid o Mk
15:36.93560
+1:12.7160
29
H 16
Lowe Wagman
Sollefteå Skidor IF
15:40.93900
+1:16.7500
30
H 15
Erik Franzén
Duveds IF
15:44.94390
+1:20.7990
31
H 15
Axel Palm
Falu IK
15:45.94420
+1:21.8020
32
H 15
Wilhelm Sterner
Täby IS SK
15:49.94800
+1:25.8400
33
H 15
Marcus Nilsson
Hägglunds Ski Team SK
15:50.94990
+1:26.8590
34
D 16
Tove Eriksson
Stockviks SF
15:51.95070
+1:27.8670
35
H 16
Viktor Olsson
Hägglunds Ski Team SK
15:54.95390
+1:30.8990
36
H 16
Axel Karlsson
Täby IS SK
15:58.95780
+1:34.9380
37
H 15
Jacob Larsson
IFK Mora SK
15:59.95860
+1:35.9460
38
H 15
Rikard Sjödin
Bondsjöhöjdens IK
16:01.96050
+1:37.9650
39
H 15
Carl Gustafsson
Vårby IK
16:03.96270
+1:39.9870
40
H 16
Anders Dahl
Alnö SK
16:04.96340
+1:40.9940
41
H 15
Axel Mäkinen
Högbo GIF
16:05.96450
+1:41.10050
42
H 15
Kalle Sörling
Hedesunda IF
16:08.96760
+1:44.10360
43
D 15
Elin Näslund
Vårby IK
16:14.97380
+1:50.10980
44
D 15
Andrea Verdenius Saether
Tolga IL
16:15.97410
+1:51.11010
45
D 15
Lina Rydén
IFK Mora SK
16:16.97560
+1:52.11160
46
D 15
Maja Boberg
Duveds IF
16:18.97720
+1:54.11320
47
H 15
Henning Lindh Ten Berg
Östersunds SK
16:21.98070
+1:57.11670
48
H 16
Tomas Östbyhaug
Selbu IL
16:22.98100
+1:58.11700
49
H 15
Karl Herman Rønning
Strindheim IL
16:25.98410
+2:01.12010
50
D 16
Ingeborg Østgård
No Club
16:26.98540
+2:02.12140
51
D 16
Clara Zetterwall
Domnarvets GOIF
16:26.98560
+2:02.12160
52
D 16
Tove Karlsson
Täby IS SK
16:28.98750
+2:04.12350
53
H 15
Emil Tänglander
Östersunds SK
16:30.98900
+2:06.12500
54
D 16
Elin Forsgren
Vårby IK
16:34.99320
+2:10.12920
55
H 15
Axel Gunneriusson
Östersunds SK
16:34.99370
+2:10.12970
56
D 16
Emma Lindberg
SK Leksand
16:41.100030
+2:17.13630
57
H 15
Esten Nytrøen
Rendalen il
16:46.100510
+2:22.14110
58
D 15
Vilda Book
IFK Strömsund
16:54.101350
+2:30.14950
59
D 16
Irja Brandfjell
Funäsdalens IF
16:56.101540
+2:32.15140
60
D 15
Matilda Bandefur
Ljustorps IF
16:57.101690
+2:33.15290
61
H 15
Johan Borg
Hudiksvalls IF
17:02.102120
+2:38.15720
62
H 15
Erik Wøhni-lyng
Strindheim IL
17:03.102230
+2:39.15830
63
D 15
Erika Lavén
Täby IS SK
17:03.102240
+2:39.15840
63
D 15
Ida Garfvè
IFK Mora SK
17:03.102240
+2:39.15840
65
D 15
Molly Furunäs
IFK Grängesberg SK
17:03.102270
+2:39.15870
66
H 15
Erik Byström
Vårby IK
17:11.103010
+2:47.16610
67
H 15
Anton Andersson
Falu IK
17:12.103110
+2:48.16710
68
D 15
Jonna Kjellgren
Järpens SK
17:12.103170
+2:48.16770
69
D 16
Amanda Pallin
Alnö SK
17:14.103300
+2:50.16900
70
H 16
Kalle Georgsson
Högbo GIF
17:20.103930
+2:56.17530
71
D 16
Maja Heikki
Saléns IF
17:33.105250
+3:09.18850
72
H 16
Erik Mart Rand
Tartu Skiclub
17:36.105520
+3:12.19120
73
H 16
Lukas Jonsson
Årjängs IF
17:39.105810
+3:15.19410
74
D 16
Frida Poromaa
Johannisbergs AIK
17:41.106050
+3:17.19650
75
H 15
Axel Arnesson
Ås IF
17:45.106400
+3:21.20000
76
H 15
Alvin Ljunggren
Hudiksvalls IF
17:46.106510
+3:22.20110
77
H 15
Isak Bodin
Sollefteå Skidor IF
17:47.106650
+3:23.20250
78
D 15
Katja Kulsetås
Strindheim IL
17:48.106790
+3:24.20390
79
D 15
Tuva Lundin
Alnö SK
17:50.106930
+3:26.20530
80
H 15
Johan Lindén
Matfors SK
17:50.106950
+3:26.20550
80
D 16
Tindra Österberg
Ås IF
17:50.106950
+3:26.20550
82
D 15
Kerstin Åberg
OK
17:52.107120
+3:28.20720
83
D 15
Elsa Granholm
Stockviks SF
17:54.107310
+3:30.20910
84
H 15
Lukas Walther
Matfors SK
17:55.107410
+3:31.21010
85
H 15
Victor Lundh
Bergeforsens SK
17:57.107610
+3:33.21210
86
H 16
Wilhelm Dabach
Åsarna IK
18:05.108410
+3:41.22010
87
D 16
Maja Furunäs
IFK Grängesberg SK
18:06.108570
+3:42.22170
88
H 15
Mihkel Renning
Tartu Skiclub
18:10.108940
+3:46.22540
89
D 15
Hedda Samuelsson
Östersunds SK
18:13.109220
+3:49.22820
90
H 15
Melwin Bång
Östersunds SK
18:13.109230
+3:49.22830
91
D 15
Maja Wallberg
Hägglunds Ski Team SK
18:15.109470
+3:51.23070
92
H 16
Tristan Marshall
British Nordic Ski Team
18:19.109830
+3:55.23430
93
D 15
Ida Rosjö
IF Hallby SOK
18:27.110630
+4:03.24230
94
D 15
Alva Dahlin
Bergeforsens SK
18:27.110660
+4:03.24260
95
D 15
Louise Jonsson
Alnö SK
18:27.110690
+4:03.24290
96
D 15
Irma Östberg
Åsarna IK
18:31.111080
+4:07.24680
97
D 16
Lina Hennings
Östersunds SK
18:31.111090
+4:07.24690
98
D 15
Yrla Abrahamsson
Östersunds SK
18:35.111460
+4:11.25060
99
D 15
Elsa Carling
Falu IK
18:35.111490
+4:11.25090
100
D 15
Greta Perers
IFK Hedemora SK
18:40.111940
+4:16.25540
101
D 16
Kätlin Kukk
Tartu Skiclub
18:44.112360
+4:20.25960
102
D 15
Greta Lind
Täby IS SK
18:46.112500
+4:22.26100
103
D 15
Elin Morlind
Åsarna IK
18:48.112790
+4:24.26390
104
D 15
Ylva Sandström
Stockviks SF
18:49.112880
+4:25.26480
105
D 15
Tilda Andersson
Åsarna IK
19:07.114660
+4:43.28260
106
D 16
Lina Lundgren
Bergeforsens SK
19:08.114780
+4:44.28380
107
H 15
Markel Fundin
Svegs IK
19:20.115920
+4:56.29520
108
H 15
Kieren Forth
British Nordic Ski Team
19:21.116000
+4:57.29600
109
D 16
Julia Bosell
Falu IK
19:22.116140
+4:58.29740
110
D 16
Olivia Ednarsson
Brandsbols SK
19:27.116680
+5:03.30280
111
D 15
Nanna Grönborg
Bergeforsens SK
20:01.120080
+5:37.33680
112
D 15
Amanda Andersson
Tynderö IK
20:03.120220
+5:39.33820
113
D 16
Sofia Redman
Östersunds SK
20:03.120230
+5:39.33830
114
D 16
Nova Noaksson
Ås IF
20:03.120240
+5:39.33840
114
D 15
Louise Hallander
Vreta Skid o Mk
20:03.120240
+5:39.33840
116
D 15
Klara Forslund
Stockviks SF
20:12.121140
+5:48.34740
117
D 15
Wilma Nilsson
Sollefteå Skidor IF
20:13.121290
+5:49.34890
118
D 15
Fanny Israelsson
Tullus Sg
20:29.122890
+6:05.36490
119
D 15
Ebba Andersson
Stockviks SF
20:53.125230
+6:29.38830
120
D 15
Ebba Lindholm
Stockviks SF
21:32.129150
+7:08.42750
121
D 15
Stina Lindholm
Stockviks SF
22:15.133490
+7:51.47090
122
D 15
Alva Bergkvist
Matfors SK
24:06.144500
+9:42.58100
123
D 15
Wilma Åkebring
Matfors SK
26:11.157040
+11:47.70640
124
D 16
Trude Burman
Alnö SK
35:32.213160
+21:08.126760
125
H 15
Valter Ljungdahl
Matfors SK
23:59:58.8639700
125
D 16
Thea Eriksson
Bergeforsens SK
23:59:58.8639700
125
D 15
Nora Westerlund
Vårby IK
23:59:58.8639700
128
H 16
Amund Flataker
Hommelvik IL
23:59:59.8639800
128
H 16
William Grip
Svegs IK
23:59:59.8639800
128
H 16
Vetle Meli Narjord
Østerdalen
23:59:59.8639800
128
H 16
Loke Sköld
Ljustorps IF
23:59:59.8639800
128
H 15
Jakob Carlsson Stora
Ljustorps IF
23:59:59.8639800
128
H 15
Lukas Ejvinsson
Matfors SK
23:59:59.8639800
128
H 15
Viktor Eriksson
Östersunds SK
23:59:59.8639800
128
H 15
Edvard Fuglem
Utleira IL
23:59:59.8639800
128
H 15
Kasper Kulsetås
Strindheim IL
23:59:59.8639800
128
H 15
Viggo Stein
Ås IF
23:59:59.8639800
128
H 15
Sebastian Svahn
IFK Mora SK
23:59:59.8639800
128
D 16
Sara Andersson
IFK Mora SK
23:59:59.8639800
128
D 16
Ebba Bengtsson
Tynderö IK
23:59:59.8639800
128
D 16
Ebba Englund
Bergeforsens SK
23:59:59.8639800
128
D 16
Klara Göransson
Åsarna IK
23:59:59.8639800
128
D 16
Kajsa Heikki
Saléns IF
23:59:59.8639800
128
D 16
Elsa Hermansson
IFK Mora SK
23:59:59.8639800
128
D 16
Klara Torshage
Vårby IK
23:59:59.8639800
128
D 16
Hedda Fevang Tveit
Utleira IL
23:59:59.8639800
128
D 15
Maja Aronsson
Östersunds SK
23:59:59.8639800
128
D 15
Tomina Ripa
Ljustorps IF
23:59:59.8639800
Logga in för att slippa de här annonserna
4.5km
Längdskidor, Fristil, Masstart
1
H 14
Viking Olsson
Hägglunds Ski Team SK
11:01.66090
2
H 13
Alvar Myhlback
Trysil
11:02.66120
+0
3
H 14
Oskar Höglund
Sollefteå Skidor IF
11:02.66150
+0
3
H 14
Adrian Cornelius Kaasbøll
Byåsen IL
11:02.66150
+0
5
H 14
Hugo Nilsson
Hudiksvalls IF
11:02.66170
+0
6
H 14
Martin Granheim
Utleira IL
11:16.67530
+14.1340
7
H 14
Tomas Holmgren
Matfors SK
11:17.67630
+15.1440
8
H 14
Andre Luuk
KFK
11:21.68060
+19.1870
9
H 14
Nils Borin
Östersunds SK
11:23.68250
+21.2060
10
H 14
Elias Bengtsson
Tynderö IK
11:25.68410
+23.2220
11
H 14
Alexander Bjuredal
Saléns IF
11:25.68450
+23.2260
12
H 14
Jason Blomqvist
Matfors SK
11:27.68690
+26.2500
13
H 13
Eddie Pettersson
Oxbergs IF
11:31.69090
+30.2900
14
H 13
Erik Nederheim
Täby IS SK
11:34.69350
+32.3160
15
H 14
Alvin Noaksson
Ås
11:37.69690
+36.3500
16
H 13
Benjamin Kulsetås
Strindheim IL
11:44.70370
+42.4180
17
H 14
David Palmgren
Bergeforsens SK
11:45.70450
+43.4260
18
H 14
Elias Redman
Östersunds SK
11:45.70480
+43.4290
19
H 14
Olle Långberg
Hudiksvalls IF
11:52.71160
+50.4970
20
D 14
Mira Göransson
Äspereds IF
11:57.71690
+56.5500
21
D 14
Alva Nilsson
Bergeforsens SK
11:58.71750
+56.5560
22
H 13
Måns Rawald
Ås IF
11:59.71850
+57.5660
23
H 14
Eric Staaf
Ås
12:09.72860
+1:07.6670
24
H 13
Leo Kristiansson
Dala-Järna IK
12:12.73120
+1:10.6930
25
H 14
Hugo Fryxell
Täby IS SK
12:13.73230
+1:11.7040
26
H 13
Jåvva Rensberg
Funäsdalens IF
12:16.73590
+1:15.7400
27
H 14
Elias Thellsén
Vreta Skid o Mk
12:21.74070
+1:19.7880
28
D 14
Sofia Pedersen
Järpens SK
12:22.74160
+1:20.7970
29
H 14
Charlie Ahlmark
Sollefteå Skidor IF
12:24.74310
+1:22.8120
30
H 13
David Wallin
Järbo IF
12:32.75120
+1:30.8930
31
D 14
Saga Östling
Bergeforsens SK
12:32.75140
+1:30.8950
32
H 13
Melvin Löfgren
Falu IK
12:33.75220
+1:31.9030
33
H 14
Mattias Larsson
Matfors SK
12:33.75290
+1:32.9100
34
H 13
Malte Söderlund
Falu IK
12:35.75420
+1:33.9230
35
D 13
Ida Åström
Täfteå IK
12:35.75430
+1:33.9240
36
H 14
Linus Pettersson
Sollefteå Skidor IF
12:36.75570
+1:34.9380
37
H 14
Björn Östlund
Järpens SK
12:37.75650
+1:35.9460
38
H 14
Halvard Livik
MERÅKER
12:37.75660
+1:35.9470
39
H 13
Rasmus Anttila
Järbo IF
12:38.75730
+1:36.9540
39
D 13
Maja Pålsson
Utrikes SK
12:38.75730
+1:36.9540
41
D 14
Irma Burman
Alnö SK
12:39.75810
+1:37.9620
42
D 13
Leia Ugarph Nordström
Näsvikens IK
12:40.75950
+1:38.9760
43
H 13
Gustav Palm
Västerås Skidklubb
12:40.75980
+1:38.9790
44
D 14
Ida Bergfors
Matfors SK
12:41.76090
+1:40.9900
45
D 14
Linnea Björkman
IFK Mora SK
12:42.76130
+1:40.9940
45
D 13
Minna Mikaelsson
Vårby IK
12:42.76130
+1:40.9940
47
D 14
Ellen Norenius
Hägglunds Ski Team SK
12:43.76280
+1:41.10090
48
H 14
Philip Sundbom
Bergeforsens SK
12:45.76410
+1:43.10220
49
D 13
Maya Rennermalm
Saléns IF
12:45.76490
+1:44.10300
50
H 13
Oskar Bergman
IFK Mora SK
12:46.76580
+1:44.10390
51
H 13
Oscar Wikander
Alnö SK
12:49.76860
+1:47.10670
52
D 14
Louise Wallin
IFK Mora SK
12:50.76980
+1:48.10790
53
H 14
Helmer Nordvall
Matfors SK
12:51.77030
+1:49.10840
54
H 14
Hampus Bergkvist
Matfors SK
12:51.77050
+1:49.10860
55
D 14
Ella Hyttinen
IFK Hedemora SK
12:52.77110
+1:50.10920
56
D 13
Nora Nordlund
Falu IK
12:54.77310
+1:52.11120
57
D 13
Frida Kjellgren
Järpens SK
12:56.77500
+1:54.11310
58
D 13
Guro Mikkelsen Stokke
Tynset IL
12:57.77630
+1:55.11440
59
D 14
Ida Høsøien
Tynset
12:59.77870
+1:57.11680
60
D 13
Julia Noren
Ås
13:01.78070
+1:59.11880
61
H 14
Axel Eriksson
Myssjö-Ovikens IF
13:01.78090
+2:00.11900
62
D 14
Kretel Kaljumäe
KFK
13:02.78190
+2:01.12000
63
D 14
Nelly Söderström
Malungs IF
13:04.78350
+2:02.12160
64
D 14
Filippa Bernsten
Spikbodarnas IK
13:05.78440
+2:03.12250
65
H 13
Fabian Sedin
Frösö IF
13:08.78720
+2:06.12530
66
H 13
Marcus Edlund Nylander
Hägglunds Ski Team SK
13:09.78810
+2:07.12620
66
D 13
Tuva Furunäs
IFK Grängesberg SK
13:09.78810
+2:07.12620
68
H 13
Nils Danneskog
Hudiksvalls IF
13:10.78960
+2:08.12770
69
H 13
Sixten Lindblom
Frösö IF
13:12.79100
+2:10.12910
70
H 13
Alvin Vestman
Åsarna IK
13:12.79130
+2:10.12940
71
H 13
Emil Jönsson
Malungs IF
13:12.79150
+2:10.12960
72
D 13
Ellen Berg
Granbergsdals IF
13:12.79160
+2:10.12970
73
D 14
Moa Blomgren
Östersunds SK
13:12.79170
+2:10.12980
74
H 13
Teo Dolk
Sollefteå Skidor IF
13:13.79240
+2:11.13050
75
H 13
Filip Fevang Tveit
Utleira IL
13:13.79260
+2:11.13070
76
D 14
Hanna Stenmark
Östersunds SK
13:14.79300
+2:12.13110
77
D 13
Emma Forsgren
Vårby IK
13:16.79550
+2:14.13360
78
D 14
Liv Persson
Sollefteå Skidor IF
13:21.80000
+2:19.13810
79
D 13
Elin Gezelius
IFK Mora SK
13:22.80110
+2:20.13920
80
D 14
Ebba Hennings
Östersunds SK
13:24.80380
+2:22.14190
81
H 14
Sixten Partanen
Högbo GIF
13:24.80390
+2:23.14200
82
D 13
Kajsa Limby
IFK Mora SK
13:25.80400
+2:23.14210
83
H 13
Olle Book
IFK Strömsund
13:28.80730
+2:26.14540
84
D 14
Sanna Hörnell
Domnarvets GOIF
13:31.81010
+2:29.14820
85
D 13
Linnea Hermansson
IFK Mora SK
13:38.81720
+2:36.15530
86
D 14
Ronja Nilsson
Sollefteå Skidor IF
13:39.81820
+2:37.15630
87
H 14
Ebbe Zachrisson
Östersunds SK
13:39.81860
+2:37.15670
88
D 14
Emma Strand
Selånger SOK
13:39.81890
+2:38.15700
89
H 14
Aston Seger
Myssjö-Ovikens IF
13:40.81910
+2:38.15720
90
D 14
Ida Backén
Svegs IK
13:40.81940
+2:38.15750
91
D 14
Guro Schjoelberg
Tynset IL
13:45.82410
+2:43.16220
92
H 13
Anton Nordgren
Åsarna IK
13:46.82560
+2:44.16370
93
D 13
Wilma Helmersson
Svegs IK
13:47.82660
+2:45.16470
94
D 13
Agnes Millén
Saléns IF
13:50.82930
+2:48.16740
95
D 14
Elsa Palmberg
Högbo GIF
13:50.82950
+2:48.16760
96
H 13
Linus Källman
Sollefteå Skidor IF
13:55.83470
+2:53.17280
97
D 13
Irma Lind
Täby IS SK
13:58.83780
+2:56.17590
98
D 13
Julia Jonsson
Alnö SK
13:58.83790
+2:57.17600
99
D 13
Stina Olsson Wallin
Stockviks SF
13:59.83880
+2:57.17690
100
H 14
Nils Engberg
Bondsjöhöjdens IK
14:00.83930
+2:58.17740
101
D 14
Thea Hägg
Funäsdalens IF
14:01.84030
+2:59.17840
102
H 13
Joel Nilsson
Matfors SK
14:03.84230
+3:01.18040
103
D 14
Moa Flodin
Alnö SK
14:05.84430
+3:03.18240
104
H 13
Martin Pålsson Hovden
No Club
14:07.84660
+3:05.18470
105
D 13
Hilde Oscarsson
Ås
14:10.84920
+3:08.18730
106
D 13
Selma Stengårds
Lima IF
14:17.85610
+3:15.19420
107
D 13
Nellie Sjöberg
Kovlands IF
14:18.85750
+3:16.19560
108
D 14
Filippa Hägglund
Sollefteå Skidor IF
14:19.85860
+3:17.19670
109
D 14
Julia Byvall
Matfors SK
14:23.86280
+3:21.20090
110
H 13
Lukas Ullberg
Näsvikens IK
14:28.86720
+3:26.20530
111
D 13
Elsa Norberg
Hudiksvalls IF
14:28.86780
+3:26.20590
112
H 13
August Lilja
Matfors SK
14:28.86790
+3:27.20600
113
H 13
Mark Mägi
Tartu Skiclub
14:29.86850
+3:27.20660
114
D 13
Kajsa Johansson
Hägglunds Ski Team SK
14:29.86880
+3:27.20690
115
D 13
Selma Rudlund
Hägglunds Ski Team SK
14:31.87010
+3:29.20820
116
H 13
Max Svensson
Matfors SK
14:32.87160
+3:30.20970
117
H 14
Allan Wahlström
Bålsta SK
14:34.87370
+3:32.21180
118
D 13
Märta Hübenette
Husums IF SK
14:38.87730
+3:36.21540
119
H 14
Logan Duncan
British Nordic Ski Team
14:43.88250
+3:41.22060
120
D 13
Astrid Öhrn
Bergeforsens SK
14:46.88580
+3:44.22390
121
D 13
Wilma Olofsson
Malungs IF
14:57.89690
+3:56.23500
122
D 13
Emma Olofsson
Offerdals SK
15:04.90330
+4:02.24140
123
D 13
Ida Hallin
Husums IF SK
15:16.91570
+4:14.25380
124
D 14
Isabell Engberg
Stockviks SF
15:17.91600
+4:15.25410
125
D 14
Klara Sätter
Tullus Sg
15:20.91990
+4:19.25800
126
H 13
Olle Sjöblom
Ås IF
15:22.92180
+4:20.25990
127
H 13
Håkon Fuglem
Utleira IL
15:30.92990
+4:29.26800
128
H 13
Wilmer Thorén
Hägglunds Ski Team SK
15:32.93180
+4:30.26990
129
D 14
Alva Perbo
Vårby IK
15:36.93520
+4:34.27330
130
D 13
Tuva Nilsson
Spikbodarnas IK
15:47.94660
+4:45.28470
131
H 14
Nils Blomberg
Rehns BK
15:47.94690
+4:46.28500
132
H 13
Herman Göransson
Åsarna IK
15:49.94800
+4:47.28610
133
D 14
Elsa Bergqvist
Sollefteå Skidor IF
15:51.95070
+4:49.28880
134
D 13
Skade Spovmark
Husums IF SK
16:06.96570
+5:04.30380
135
D 13
Ida Johansson
IFK Mora SK
16:07.96610
+5:05.30420
136
H 13
Max Landorf
Järpens SK
16:11.97050
+5:09.30860
137
D 13
Felicia Ahlberg-Sahlen
Åsarna IK
16:47.100630
+5:45.34440
138
H 13
Joar Rosvold
Rehns BK
16:48.100770
+5:46.34580
139
D 13
Nora Nordqvist
Husums IF SK
16:59.101850
+5:57.35660
140
D 13
Stina Eriksson
Åsarna IK
19:16.115520
+8:14.49330
141
H 14
Erik Bergström
Domnarvets GOIF
23:59:59.8639800
141
H 14
Hugo Granström
Funäsdalens IF
23:59:59.8639800
141
H 14
Jonathan Lindberg
SK Leksand
23:59:59.8639800
141
H 14
Björn Rönnestrand
Ås
23:59:59.8639800
141
H 14
Magnar Ryttervoll
Brekken IL
23:59:59.8639800
141
H 14
Linus Ytterbom
Bergeforsens SK
23:59:59.8639800
141
H 13
Ville Åkerlund
Saléns IF
23:59:59.8639800
141
H 13
Leon Dahlin
IFK Hedemora SK
23:59:59.8639800
141
H 13
Simon Löfholm
Ås
23:59:59.8639800
141
H 13
Alfred Nilsson
Domnarvets GOIF
23:59:59.8639800
141
D 14
Anna Backlund
Högbo GIF
23:59:59.8639800
141
D 14
Klara Eriksson
Högbo GIF
23:59:59.8639800
141
D 14
Nova Johansson
Funäsdalens IF
23:59:59.8639800
141
D 14
Sofie Karlsson-holmer
IFK Mora SK
23:59:59.8639800
141
D 13
Enya Daabach
Åsarna IK
23:59:59.8639800
141
D 13
Angelica Dahlgren
Älvdalens IF SK
23:59:59.8639800
141
D 13
Alva Norgren
Selånger SOK
23:59:59.8639800
141
D 13
Olsson Julie
Tynset IL
23:59:59.8639800
141
D 13
Ellen Westerlund
Vårby IK
23:59:59.8639800
Logga in för att slippa de här annonserna
2.9km
Längdskidor, Fristil, Masstart
1
D 12
Astrid Hermansson
Kvarnsvedens GOIF SK
8:46.52590
2
H 12
Martin Nilsson
Hägglunds Ski Team SK
8:47.52630
+0
2
D 12
Elsa Tänglander
Östersunds SK
8:47.52630
+0
4
H 12
Kalle Grahn-Birve
Alnö SK
8:48.52790
+2.100
5
H 12
Arvid Trofast
Vreta Skid o Mk
8:49.52800
+2.110
6
H 12
Pelle Anger
IFK Hedemora SK
8:49.52830
+2.140
7
H 12
Hugo Enhörning
Täby IS SK
8:51.53090
+5.400
8
H 12
Kaspar Ericsson
Stockviks SF
8:52.53170
+5.480
9
H 11
Albin Persson
Lucksta IF
8:53.53240
+6.550
10
H 11
Ville Jutterdal
Vreta Skid o Mk
8:53.53290
+7.600
11
H 12
Oskar Söder
IFK Grängesberg SK
8:54.53340
+7.650
12
H 11
Samuel Henriksson
Tynderö IK
8:55.53420
+8.730
13
H 12
Vegard Nordbrandt
Åsarna IK
8:55.53460
+8.770
14
H 12
Lucas Tommila
Hudiksvalls IF
9:00.53990
+14.1300
15
H 12
Noa Rindeskog
Hägglunds Ski Team SK
9:01.54070
+14.1380
16
H 12
Hugo Kallin
Hägglunds Ski Team SK
9:04.54380
+17.1690
17
H 12
Erik Borg
Hudiksvalls IF
9:04.54390
+18.1700
18
D 12
Nora Samuelsson
Östersunds SK
9:05.54400
+18.1710
19
H 12
Felix Öhman
Hägglunds Ski Team SK
9:07.54660
+20.1970
20
H 12
Thijn Omblets
Saléns IF
9:08.54750
+21.2060
21
H 12
Isak Lind
Selånger SOK
9:14.55360
+27.2670
22
H 12
Eric Stigers
IFK Hedemora SK
9:18.55790
+32.3100
23
D 12
Lydia Hägg Eveby
Östersunds SK
9:22.56130
+35.3440
24
H 12
Gustav Grändborn
Trönö IK
9:22.56170
+35.3480
25
D 12
Teresia Ytterbom
Kovlands IF
9:25.56450
+38.3760
26
D 12
Nilla Grönborg
Kovlands IF
9:26.56580
+39.3890
27
H 11
Adrian Luha
Tartu Skiclub
9:27.56680
+40.3990
27
D 12
Tilde Karlsson
IFK Mora SK
9:27.56680
+40.3990
29
H 12
Juhan Leenurm
Tartu Skiclub
9:28.56790
+42.4100
30
D 12
Selma Partanen
Högbo GIF
9:29.56820
+42.4130
31
D 12
Ida Persson
Järvsö IF
9:30.56940
+43.4250
32
D 12
Eline Roed Feragen
Tynset
9:30.56960
+43.4270
33
H 12
Vilgot Lundin
Alnö SK
9:31.57040
+44.4350
34
H 11
Linus Stjern-strand
Byåsen IL
9:31.57060
+44.4370
35
D 11
Malva Nisén
Svegs IK
9:34.57330
+47.4640
36
D 12
Linnea Arnlöf
Hägglunds Ski Team SK
9:35.57430
+48.4740
37
D 11
Ella Nordanbro
Falu IK
9:37.57690
+51.5000
38
D 11
Julia Blomgren
Östersunds SK
9:38.57780
+51.5090
39
D 11
Viola Grändborn
Trönö IK
9:38.57790
+52.5100
40
H 11
Jacob Myrland
Byåsen IL
9:39.57880
+52.5190
41
H 12
Arvid Karlsson
Åsarna IK
9:41.58030
+54.5340
42
D 11
Filippa Källman
Sollefteå Skidor IF
9:42.58160
+55.5470
43
D 12
Lisa Saether Verdenius
Tolga IL
9:44.58320
+57.5630
44
H 12
Vile Noaksson
Ås
9:45.58460
+58.5770
45
H 11
Julius Eklund
IK Rex
9:47.58680
+1:00.5990
46
D 11
Moa Kristiansson
Dala-Järna IK
9:49.58840
+1:02.6150
47
H 11
Elvin Alvtegen
Järpens SK
9:50.58970
+1:03.6280
48
D 11
Maja Wallin
Ås
9:50.58990
+1:04.6300
49
H 12
Eskil Engberg
Bondsjöhöjdens IK
9:51.59070
+1:04.6380
50
D 12
Emma Maria Päärson
KFK
9:53.59240
+1:06.6550
51
D 11
Agnes Boström
Kovlands IF
9:53.59280
+1:06.6590
52
H 11
Erik Tengblad
Ås
9:54.59300
+1:07.6610
53
D 11
Ebba Fryxell
Garphyttans IF
9:55.59410
+1:08.6720
54
H 12
Manne Bernhardsson
Östersunds SK
9:57.59670
+1:10.6980
55
D 11
Dinah Handeland
IFK Hedemora SK
10:00.59950
+1:13.7260
56
D 11
Hanna Oscarsson
Ås
10:02.60110
+1:15.7420
57
D 12
Wilma Lindström
Alnö SK
10:03.60220
+1:16.7530
58
D 12
Stine Nilsen
Trondheim
10:05.60410
+1:18.7720
59
H 12
Alexander Hägglöf
Hägglunds Ski Team SK
10:05.60470
+1:18.7780
60
H 12
Isak Oscarsson
Ås
10:08.60700
+1:21.8010
60
H 11
Arvid Andersson
Myssjö-Ovikens IF
10:08.60700
+1:21.8010
62
D 11
Emma Larsson
IFK Mora SK
10:09.60870
+1:22.8180
63
D 12
Mali Nytrøen
Rendalen il
10:14.61370
+1:27.8680
64
H 12
Nils Wallberg
Hägglunds Ski Team SK
10:15.61410
+1:28.8720
65
H 12
Melker Rentzhog
Frösö IF
10:15.61470
+1:28.8780
66
H 11
Nils Rönnestrand
Ås
10:16.61500
+1:29.8810
67
H 12
Jonatan Walther
Matfors SK
10:21.62010
+1:34.9320
68
H 12
Tuve Johnson
Östersunds SK
10:21.62050
+1:34.9360
69
H 11
Albin Tuvesson
Stockviks SF
10:22.62140
+1:35.9450
70
H 12
Anton Hedmark
Täby IS SK
10:23.62250
+1:36.9560
71
D 11
Amelie Rostedt
IFK Mora SK
10:26.62570
+1:39.9880
71
D 11
Vera Norenius
Hägglunds Ski Team SK
10:26.62570
+1:39.9880
73
H 12
Alfred Pedersen
Åsarna IK
10:27.62670
+1:40.9980
73
H 12
Oscar Alenius
IFK Hedemora SK
10:27.62670
+1:40.9980
75
D 11
Hannah Karlsson
Sollefteå Skidor IF
10:28.62780
+1:41.10090
76
D 11
Wera Eckerbom
Svegs IK
10:29.62810
+1:42.10120
77
H 11
Audun Palo
Võru Suusaklubi
10:30.62950
+1:43.10260
77
D 11
Erle Heksem Kjellås
Buvik
10:30.62950
+1:43.10260
79
D 11
Lina Lingman
Trönö IK
10:30.62960
+1:43.10270
80
D 11
Nete Nicole Harkmann
Tartu Skiclub
10:31.63070
+1:44.10380
81
H 12
Arvid Eriksson
Myssjö-Ovikens IF
10:37.63610
+1:50.10920
82
H 12
Kristofer Põlluste
Tartu Skiclub
10:39.63850
+1:52.11160
83
D 12
Astrid Forslund
Stockviks SF
10:39.63880
+1:52.11190
84
D 11
Vera Johansson Källstrand
Östersunds SK
10:44.64320
+1:57.11630
85
D 11
Nora Strid
Stockviks SF
10:51.65070
+2:04.12380
86
D 12
Hedvig Ulander
Husums IF SK
10:54.65300
+2:07.12610
87
H 11
Emil Olsson
Tynset
10:55.65490
+2:09.12800
88
H 11
Melker Israelsson
Tullus Sg
10:56.65590
+2:10.12900
89
D 11
Mirtel Kaljumäe
KFK
11:00.65970
+2:13.13280
90
H 11
Vilmer Wikström
Åsarna IK
11:01.66070
+2:14.13380
91
H 11
Oscar Johansson
IFK Mora SK
11:03.66220
+2:16.13530
92
H 11
Isak Engberg
Stockviks SF
11:08.66730
+2:21.14040
93
D 12
Alva Viklund
Järvsö IF
11:10.66900
+2:23.14210
94
H 11
Wilmer Salmonsson Bystrand
Järpens SK
11:10.66950
+2:23.14260
95
H 11
Sixten Andersson
Tullus Sg
11:12.67140
+2:25.14450
96
D 12
Noelia Frank
Alnö SK
11:12.67150
+2:25.14460
97
H 11
Gustav Norberg
Kvarnsvedens GOIF SK
11:13.67250
+2:26.14560
98
D 11
Vera Myhr
Funäsdalens IF
11:17.67610
+2:30.14920
99
D 11
Astrid Hagström
Saléns IF
11:19.67880
+2:32.15190
100
H 12
Oliver Wall
Kungsgårdens SK
11:21.68080
+2:34.15390
101
D 12
Ellen Fränckel
Husums IF SK
11:23.68210
+2:36.15520
102
H 11
Alvar Lindblom
Frösö IF
11:23.68230
+2:36.15540
103
H 12
Edvin Thelander
Östersunds SK
11:26.68570
+2:39.15880
103
D 11
Lovisa Lilja
Matfors SK
11:26.68570
+2:39.15880
105
H 11
Loa Nordström
Ås
11:27.68660
+2:40.15970
106
D 12
Hilda Bergqvist
Sollefteå Skidor IF
11:27.68690
+2:41.16000
107
D 12
Ebba Lindström
Husums IF SK
11:28.68760
+2:41.16070
108
D 11
Mira Varg
Järpens SK
11:28.68780
+2:41.16090
109
D 11
Stina Berglöf
Järpens SK
11:30.68950
+2:43.16260
110
D 11
MY Mikaelsson
Vårby IK
11:31.69050
+2:44.16360
111
D 11
Ida Joanne Oldertrøen
Tynset
11:35.69470
+2:48.16780
112
D 11
Ellen Björklund
IFK Hedemora SK
11:36.69530
+2:49.16840
113
H 11
Henning Nordvall
Matfors SK
11:36.69540
+2:49.16850
114
D 12
Tilde Johnson
Östersunds SK
11:40.69910
+2:53.17220
115
D 12
Signe Gullikstad
Röros IL
11:42.70190
+2:56.17500
116
D 12
Marie Pavlovská
Trönö IK
11:51.71070
+3:04.18380
117
H 11
Herje Olsson
Offerdals SK
11:54.71320
+3:07.18630
118
D 11
Maja Widell
Matfors SK
11:56.71590
+3:10.18900
119
D 11
Elin Lundmark
Järpens SK
11:57.71630
+3:10.18940
120
D 11
Tuva Halvorsen
Buvik
12:14.73300
+3:27.20610
121
H 11
Oskar Granström
Funäsdalens IF
12:17.73670
+3:30.20980
122
H 11
Martin Lundh
Bergeforsens SK
12:20.73990
+3:34.21300
123
H 11
Adrian Dahlgren
Älvdalens IF SK
12:23.74270
+3:36.21580
124
D 12
Tilde Karelius
Lima IF
12:28.74790
+3:42.22100
125
D 12
Stina Morin
Utrikes SK
12:34.75370
+3:47.22680
126
D 11
Lisa Graipe
Östersunds SK
12:50.76940
+4:03.24250
127
D 11
Sigrid Norlander
Funäsdalens IF
12:53.77270
+4:06.24580
128
H 11
Axel Landorf
Järpens SK
13:11.79060
+4:24.26370
128
D 12
Astrid Johansson
Duveds IF
13:11.79060
+4:24.26370
130
H 12
Jakob Edlund Fransson
Täby IS SK
13:11.79080
+4:24.26390
131
D 11
Alma Nilsson
Spikbodarnas IK
13:16.79540
+4:29.26850
132
H 12
Jesper Troiterud
Lima IF
13:26.80570
+4:39.27880
133
H 11
Hilmer Bergqvist
Husums IF SK
13:35.81420
+4:48.28730
134
H 12
Jordan Blomqvist
Matfors SK
13:53.83220
+5:06.30530
135
D 11
Ellen Vesterström
Svegs IK
13:54.83350
+5:07.30660
136
D 11
Emilia Hildahl
Östersunds SK
14:02.84100
+5:15.31410
137
D 11
Ebba Lundkvist
Östersunds SK
14:02.84110
+5:15.31420
138
H 11
Jeremias Melander Viksten
Matfors SK
14:21.86070
+5:34.33380
139
H 11
Mattis Halvarsson
Tullus Sg
14:32.87140
+5:45.34450
140
H 11
Valter Gradin
Järpens SK
17:58.107790
+9:12.55100
141
H 12
Love Tholander
Sundbybergs IK
1:34:28.566780
+1:25:41.514090
142
H 12
Atle Blomquist
Funäsdalens IF
23:59:59.8639800
142
H 12
Theo Ferngren
Duveds IF
23:59:59.8639800
142
H 12
Linus Granström
Funäsdalens IF
23:59:59.8639800
142
H 12
Einar Ljungdahl
Matfors SK
23:59:59.8639800
142
H 12
Theo Lundblad
Hägglunds Ski Team SK
23:59:59.8639800
142
H 11
Fred Abrahamsson Gjersvold
Östersunds SK
23:59:59.8639800
142
H 11
Wilmer Hoflin
Funäsdalens IF
23:59:59.8639800
142
H 11
Arvid Karlsson
Täby IS SK
23:59:59.8639800
142
H 11
Oskar Krondahl
Ås
23:59:59.8639800
Logga in för att slippa de här annonserna
2.4km
Längdskidor, Fristil, Masstart
1
H 10
Hugo Söder
IFK Grängesberg SK
7:47.46600
2
H 10
Marius Brandfjell
Funäsdalens IF
8:13.49240
+26.2540
3
H 10
Sigge Löfgren
Falu IK
8:17.49620
+30.2920
4
H 10
Aron Hyttinen
IFK Hedemora SK
8:29.50880
+42.4180
5
H 9
Simon Långberg Holgersson
Stockviks SF
8:36.51530
+49.4830
6
H 10
Erik Nordahl
Domnarvets GOIF
8:37.51600
+50.4900
7
D 10
Kerstin LÖVGREN
Falu IK
8:37.51640
+50.4940
8
H 10
Kennet Luuk
KFK
8:41.52060
+54.5360
9
H 10
Elias Eklund
IK Rex
8:42.52130
+55.5430
10
H 10
Kevin Åkerlind
Lofsdalens SK
8:43.52220
+56.5520
11
H 9
Vilhelm Lind
Duveds IF
8:51.53020
+1:04.6320
12
H 10
Sixten Hägg
Funäsdalens IF
9:00.53970
+1:13.7270
12
D 10
Selma Ullberg
Näsvikens IK
9:00.53970
+1:13.7270
14
D 9
Lina Grahn-birve
Alnö SK
9:02.54180
+1:15.7480
15
H 10
Sigge Staaf
Ås
9:05.54430
+1:18.7730
16
D 9
Molly Rostedt
IFK Mora SK
9:06.54570
+1:19.7870
17
D 10
Aurora Oldertrøen
Tynset
9:09.54810
+1:22.8110
18
H 9
Uddo Sonnefelt
Duveds IF
9:11.55000
+1:24.8300
19
H 9
Noel Alsin
Åmåls OK
9:12.55100
+1:25.8400
20
H 9
Max Enhörning
Täby IS SK
9:16.55500
+1:29.8800
21
D 10
Emilia Larsson
Näsvikens IK
9:21.56040
+1:34.9340
22
D 10
Agnes Karlsson
IFK Mora SK
9:22.56170
+1:35.9470
23
D 10
Frida Lauri
Hägglunds Ski Team SK
9:23.56230
+1:36.9530
24
H 10
Måns Lindström
Husums IF SK
9:32.57110
+1:45.10410
24
H 10
Felix Dahlin
Kovlands IF
9:32.57110
+1:45.10410
26
H 10
Sixten Rudlund
Hägglunds Ski Team SK
9:36.57510
+1:49.10810
27
H 9
Samuel Wallin
Järbo IF
9:38.57760
+1:51.11060
28
D 10
Tove Anttila
Järbo IF
9:43.58260
+1:56.11560
29
D 10
Alvina Millestu
Utrikes SK
9:45.58410
+1:58.11710
30
D 10
Ebba Persson Kjellgren
Järpens SK
9:45.58420
+1:58.11720
31
H 10
Erik Lind
Selånger SOK
9:47.58600
+2:00.11900
32
H 9
Sixten Norberg
Svegs IK
9:55.59400
+2:08.12700
33
D 10
Elin Bergman
IFK Mora SK
9:55.59410
+2:08.12710
34
D 9
Svea Eriksson
Svegs IK
9:55.59470
+2:08.12770
35
H 9
Samuel Svensson
Trönö IK
9:55.59490
+2:08.12790
36
D 9
Alva Widmark
Svegs IK
9:57.59660
+2:10.12960
37
H 10
Samuel Walldén
Stockviks SF
9:57.59690
+2:10.12990
38
D 10
Astrid Stenberg
Hägglunds Ski Team SK
9:59.59820
+2:12.13120
39
H 9
Carl Ingebrand
Östersunds SK
10:05.60450
+2:18.13750
40
D 10
Selma Normelli
Selånger SOK
10:06.60580
+2:19.13880
41
D 10
Meja Hållberg
Hägglunds Ski Team SK
10:11.61030
+2:24.14330
42
H 9
Milton Sjöberg
Kovlands IF
10:15.61400
+2:28.14700
43
H 9
Alfred Nääs
Myssjö-Ovikens IF
10:15.61430
+2:28.14730
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)
Visar resultat 1 till 500 av 565[
1
2
]