Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Lilla Skidspelen Distans
2019-03-30
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 13
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Maja Pålsson
Utrikes SK
9:36.57500
2
Tuva Furunäs
IFK Grängesberg SK
9:59.59800
+23.2200
3
Enya Daabach
Åsarna IK
10:01.60000
+25.2400
3
Ronja Westerlund
Pargas IF
10:01.60000
+25.2400
5
Maya Rennermalm
Sälens IF
10:13.61200
+37.3600
6
Nora Nordlund
Falu IK
10:16.61500
+40.3900
6
Ellen Berg
Granbergsdals IF
10:16.61500
+40.3900
8
Agnes Josefsson
Täby IS SK
10:24.62300
+48.4700
9
Minna Mikaelsson
Vårby IK
10:30.62900
+54.5300
10
Klara Pettersson
Åmåls OK
10:36.63500
+1:00.5900
11
Kajsa Limby
IFK Mora SK
10:40.63900
+1:04.6300
12
Linnea Hermansson
IFK Mora SK
10:43.64200
+1:07.6600
13
Agnes Millén
Sälens IF
10:45.64400
+1:09.6800
13
Frida Tynell
Falu IK
10:45.64400
+1:09.6800
15
Moa Söderqvist
Storvreta IK
10:47.64600
+1:11.7000
16
Johanna Hägg
Finspångs SOK
10:51.65000
+1:15.7400
17
Philippa Eriksson
Filipstads SF
10:52.65100
+1:16.7500
18
Ines Stjerna
Utrikes SK
10:58.65700
+1:22.8100
19
Selma Stengårds
Lima IF
11:03.66200
+1:27.8600
20
Hanna Jonsson
Valbo Aif
11:05.66400
+1:29.8800
21
Irma Lind
Täby IS SK
11:08.66700
+1:32.9100
22
Hanna Bengtsson
Sya SK
11:12.67100
+1:36.9500
23
Felicia Ståhlberg
Högbo GIF
11:13.67200
+1:37.9600
24
Wilma Helmersson
Svegs IK
11:30.68900
+1:54.11300
25
Hilde Oscarsson
Ås IF
11:38.69700
+2:02.12100
26
Beata Åkerström
IFK Skövde SK
12:05.72400
+2:29.14800
27
Saga Värmsjö
SK Bore
12:14.73300
+2:38.15700
28
Vera Värmsjö
SK Bore
12:16.73500
+2:40.15900
29
Amanda Frid
Filipstads SF
12:17.73600
+2:41.16000
30
Sandra Forsman
Valbo Aif
12:25.74400
+2:49.16800
31
Wilma Olofsson
Malungs IF
12:28.74700
+2:52.17100
32
Ida Johansson
IFK Mora SK
12:45.76400
+3:09.18800
33
Klara Wedholm
Falu IK
13:02.78100
+3:26.20500
34
Emmy Roos
IF Thor
13:05.78400
+3:29.20800
35
Embla Näsbom
Sätra IF
13:10.78900
+3:34.21300
36
Angelica Dahlgren
Älvdalens IF SK
13:25.80400
+3:49.22800
37
Ellen Thermaenius
Täby IS SK
14:34.87300
+4:58.29700
38
Julia Eriksson
Tierps IF
15:13.91200
+5:37.33600
39
Ellen Westerlund
Vårby IK
15:59.95800
+6:23.38200
40
Julia Karlsson
Zinkgruvans IF
16:29.98800
+6:53.41200
41
Alina Kruglowa
Linköpings SK
19:00.113900
+9:24.56300
-
Ella Jonsson
Zinkgruvans IF
23:59:58.8639700
-
Astrid Öhrn
Bergeforsens SK
23:59:59.8639800
-
Ayla Boberg
Älvdalens IF SK
23:59:59.8639800
-
Ellen Rydhult
Svegs IK
23:59:59.8639800
-
Hanna Johansen
Högbo GIF
23:59:59.8639800
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)