Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Lilla Skidspelen Distans
2019-03-30
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 10
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Kerstin LÖVGREN
Falu IK
7:42.46100
2
Vera Myhlback
IL Trysilgutten
7:44.46300
+2.100
3
Hanna Strand
Sävedalens AIK
7:47.46600
+5.400
4
Noomi Zeffer
Mälarö SOK
8:13.49200
+31.3000
5
Lisa Lundberg
Falu IK
8:14.49300
+32.3100
6
Signe Thoresson
Häverödals SK
8:31.51000
+49.4800
7
Hedda Fochsen
Täby IS SK
8:34.51300
+52.5100
8
Eira Olsson
Åmåls OK
8:37.51600
+55.5400
8
Agnes Karlsson
IFK Mora SK
8:37.51600
+55.5400
10
Idde Vernersson
Norbergs SK
8:44.52300
+1:02.6100
11
Emilia Larsson
Näsvikens IK
8:45.52400
+1:03.6200
12
Tove Anttila
Järbo IF
8:50.52900
+1:08.6700
13
Selma Ullberg
Näsvikens IK
8:54.53300
+1:12.7100
14
Annie Modigs
Korsnäs IF SK
9:05.54400
+1:23.8200
14
Märta Eriksson
Stora Tuna IK SK
9:05.54400
+1:23.8200
16
Siri Colliander
Häverödals SK
9:06.54500
+1:24.8300
16
Alva Ekström
IFK Hedemora SK
9:06.54500
+1:24.8300
18
Elin Bergman
IFK Mora SK
9:07.54600
+1:25.8400
19
Edith Brenter
Nacka Värmdö SK
9:08.54700
+1:26.8500
20
Alva Hedlund
Åmåls OK
9:14.55300
+1:32.9100
21
Agnes Liss Berglund
Korsnäs IF SK
9:15.55400
+1:33.9200
22
Meja Bylund
Häverödals SK
9:27.56600
+1:45.10400
22
Maja Sveder
Domnarvets GOIF
9:27.56600
+1:45.10400
24
Majken Norgren
Domnarvets GOIF
9:46.58500
+2:04.12300
25
Signe Forslund
Domnarvets GOIF
9:50.58900
+2:08.12700
26
Alice Nordbrandt
Åsarna IK
9:58.59700
+2:16.13500
27
Svea Nordqvist
Malungs IF
9:59.59800
+2:17.13600
28
Esther Hellman
SK Leksand
10:17.61600
+2:35.15400
29
Vilma Hagelberg Nordahl
Falu IK
10:24.62300
+2:42.16100
29
Ebba Hedmark
Täby IS SK
10:24.62300
+2:42.16100
31
Elmira Eriksson
Östmarks IF
10:41.64000
+2:59.17800
32
Greta Brandin
Falu IK
10:57.65600
+3:15.19400
33
Hanna Norman
Falu IK
11:10.66900
+3:28.20700
34
Hanna Wennberg
Gävle SK
11:22.68100
+3:40.21900
34
Joline Frykstedt
Lima IF
11:22.68100
+3:40.21900
36
Inez Sjögren
Siljansnäs Skid & Löparklubb
11:24.68300
+3:42.22100
37
Jonna Seiler
Falu IK
11:32.69100
+3:50.22900
38
Ellen Eriksson
Lima IF
11:41.70000
+3:59.23800
39
Ebba Eriksson
Tierps IF
11:47.70600
+4:05.24400
40
Moa Persson
Täby IS SK
11:53.71200
+4:11.25000
41
Julia Jennische Péclard
Falu IK
11:55.71400
+4:13.25200
42
Molly Joelsson
Östervåla IF
12:04.72300
+4:22.26100
43
Emma Ehrling
Falu IK
12:14.73300
+4:32.27100
44
Disa Sigmundstad
IFK Hedemora SK
12:21.74000
+4:39.27800
45
Hanna Götesson
Falu IK
13:04.78300
+5:22.32100
46
Elsa Elf Boberg
Falu IK
13:29.80800
+5:47.34600
-
Elna Grahn
Falu IK
23:59:58.8639700
-
Tuva Lindberg
Kungsgårdens SK
23:59:58.8639700
-
Moa Jäderberg
SK Leksand
23:59:59.8639800
-
Frema Teclu
Svegs IK
23:59:59.8639800
-
Ida Ludvigsson
Korsnäs IF SK
23:59:59.8639800
-
Lovis Vernersson
Norbergs SK
23:59:59.8639800
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)