Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Lilla SS Intervalstart fri stil
2018-03-24
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
H 15
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Mattias Andersson
Domnarvets GOIF
12:42.76100
2
Ludvig Berg
Granbergsdals IF
12:56.77500
+14.1300
3
Albin Augustsson
Källbottens IK
13:04.78300
+22.2100
4
Nils Ole Fuglem
Selbu IL
13:09.78800
+27.2600
5
Hjalmar Berg
Sunne SLF
13:15.79400
+33.3200
6
Erik Bryne
Sunne SLF
13:31.81000
+49.4800
7
Markus Melén
Falu IK
13:49.82800
+1:07.6600
8
Tomas Östbyhaug
Selbu IL
13:51.83000
+1:09.6800
9
Filip Strand
Sunne SLF
13:54.83300
+1:12.7100
10
Kalle Georgsson
Högbo GIF
14:01.84000
+1:19.7800
11
Mattias Östberg
Stora Tuna IK SK
14:03.84200
+1:21.8000
12
Frank Krouwel
Stora Tuna IK SK
14:18.85700
+1:36.9500
13
Herman Swärd
Tidaholm SOK Sisu
14:23.86200
+1:41.10000
14
Albin Källiden
Granbergsdals IF
14:26.86500
+1:44.10300
15
Måns Sandmark
Gävle SK
14:32.87100
+1:50.10900
15
Martin Arfs
IFK Hedemora SK
14:32.87100
+1:50.10900
17
Lukas Jonsson
Årjängs IF
14:34.87300
+1:52.11100
18
Simon Nilsson
Granbergsdals IF
14:43.88200
+2:01.12000
19
Elias Hedlund
Granbergsdals IF
14:44.88300
+2:02.12100
20
Jonathan Bergman
Fagersta Södra IK
14:55.89400
+2:13.13200
21
Albin Nyqvist
OK Landehof
15:04.90300
+2:22.14100
22
Markus Almgren
IFK Mora SK
15:07.90600
+2:25.14400
23
Christian Eriksson
Årjängs IF
15:10.90900
+2:28.14700
24
Anton Linden
Medåkers IF
15:15.91400
+2:33.15200
25
Nils Sjöberg
OK Landehof
15:16.91500
+2:34.15300
26
Simon Arnestrand
Öregrunds IK
15:24.92300
+2:42.16100
27
Gustav Svensson
Strängnäs SK
15:29.92800
+2:47.16600
28
Jacob Lundkvist
Sundbybergs IK
15:43.94200
+3:01.18000
29
Leo Sandberg
Sundbybergs IK
16:03.96200
+3:21.20000
30
Wilhelm Dabach
Åsarna IK
16:35.99400
+3:53.23200
31
Elliot Angelsiöö
Storvreta IK
16:44.100300
+4:02.24100
32
Joel Owén
Valbo Aif
16:46.100500
+4:04.24300
33
Tor Vincent
Sätra IF
17:22.104100
+4:40.27900
34
Walter Helldén
Sundbybergs IK
17:36.105500
+4:54.29300
35
Tim Lundgren
Kimstad GOIF
21:34.129300
+8:52.53100
-
Erik Johansson
Domnarvets GOIF
23:59:59.8639800
-
Malte Johansson
Högbo GIF
23:59:59.8639800
-
Axel Karlsson
Täby IS SK
23:59:59.8639800
-
Lukas Karlberg
IK Rex
23:59:59.8639800
-
Malte Jutterdal
Vreta Skid o Mk
23:59:59.8639800
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)