10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Marcus Lennartsson | Garphyttans IF | 29:25.176400 | | 78.6p |
2 | Tobias Bjernulf | Sundbybergs IK | 29:55.179400 | | 77.3p |
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Axel Ekström | Garphyttans IF | 26:52.161100 | | 86.1p |
2 | Teodor Thåli | Falu IK | 28:32.171100 | | 81.0p |
3 | Magnus Brander | Åmotfors IF | 30:57.185600 | | 74.7p |
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Simon Sveder | Hällefors SK | 28:57.173600 | | 79.9p |
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Ella Halvarsson | Stora Tuna IK SK | 16:32.99100 | | |
2 | Nora Jacobsson | Rembo IK | 17:07.102600 | | |
3 | Sofia Eriksson | Stora Tuna IK SK | 18:31.111000 | | |
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Sofie Oskarsson | SK Leksand | 15:53.95200 | | |
2 | Emma Larsson | Kvarnsvedens GOIF SK | 16:45.100400 | | |
3 | Frida Peterson | Älvdalens IF SK | 17:02.102100 | | |
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Madelene Nord | IFK Grängesberg SK | 16:54.101300 | | 62.1p |
2 | Matilda Widen | IFK Grängesberg SK | 18:27.110600 | | 57.0p |
3 | Maria Andersson | IFK Grängesberg SK | 18:45.112400 | | 56.1p |
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Gustav Johnsson | Hällbybrunns IF | 15:16.91500 | | |
2 | Emil Lundmark | Kvarnsvedens GOIF SK | 15:33.93200 | | |
3 | Johannes Engdahl | Domnarvets GOIF | 15:54.95300 | | |
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Martin Johansson | Korsnäs IF SK | 14:10.84900 | | |
2 | Oskar Danielson Frost | Dala-Järna IK | 14:32.87100 | | |
3 | Alexander Karlsson | Källbottens IK | 14:34.87300 | | |
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Maja Furunäs | IFK Grängesberg SK | 10:09.60800 | | |
2 | Elsa Hermansson | IFK Mora SK | 10:45.64400 | | |
3 | Maja Unger | Sågmyra SK | 11:33.69200 | | |
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Klara Andersson | Dala-Järna IK | 9:13.55200 | | |
2 | Alva Björk | Orsa SK | 9:14.55300 | | |
3 | Julia Lundmark | Kvarnsvedens GOIF SK | 9:40.57900 | | |
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Tilda Östberg | Stora Tuna IK SK | 8:25.50400 | | |
2 | Petra Forsman | Öje IF | 8:41.52000 | | |
3 | Linnea Sjödin | Rembo IK | 8:44.52300 | | |
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Elin Lindroth | IFK Mora SK | 8:23.50200 | | |
2 | Alicia Furunäs | IFK Grängesberg SK | 8:37.51600 | | |
3 | Ella Olsson | Sågmyra SK | 8:38.51700 | | |
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Mattias Östberg | Stora Tuna IK SK | 8:24.50300 | | |
2 | Mattias Andersson | Domnarvets GOIF | 9:09.54800 | | |
3 | Christoffer Lindgren | Falu IK | 9:22.56100 | | |
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Edvin Anger | IFK Hedemora SK | 7:56.47500 | | |
2 | Isak Garfvé | IFK Mora SK | 8:00.47900 | | |
3 | Sander Krouwel | Stora Tuna IK SK | 9:03.54200 | | |
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Edvard Nilsson | Hagfors SF | 7:52.47100 | | |
2 | Viktor Svensk | Stora Tuna IK SK | 8:04.48300 | | |
3 | Alfred Eriksson | Dala-Järna IK | 8:14.49300 | | |
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Samuel Oskarsson | SK Leksand | 7:26.44500 | | |
2 | Axel Eriksson | Kvarnsvedens GOIF SK | 7:45.46400 | | |
3 | Natanael Pehrs | Dala-Järna IK | 7:46.46500 | | |
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Hanna Östberg | Domnarvets GOIF | 7:04.42300 | | |
2 | Ellen Heldt Cassel | Källbottens IK | 7:11.43000 | | |
3 | Ellen Bengtsson | Orsa SK | 7:14.43300 | | |
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Malin Oskarsson | SK Leksand | 4:53.29200 | | |
2 | Alva Hermansson | Kvarnsvedens GOIF SK | 5:09.30800 | | |
3 | Ellen Björk | Orsa SK | 5:19.31800 | | |
|
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Gustav Einarsson | Källbottens IK | 6:11.37000 | | |
2 | Trond Fredriksen | IFK Grängesberg SK | 6:28.38700 | | |
3 | Alfred Bransell | Källbottens IK | 7:53.47200 | | |
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Bosse Lövgren | Falu IK | 5:23.32200 | | |
2 | Anton Andersson | Falu IK | 5:41.34000 | | |
3 | Simon Larsson | Dala-Järna IK | 5:58.35700 | | |