Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Lilla SS Distans
2013-03-09
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 12
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Tilda Östberg
Stora Tuna IK SK
8:49.52800
2
Tilde Bångman
Offerdals SK
9:04.54300
+15.1400
3
Moa Hansson
Landsbro IF SK
9:21.56000
+32.3100
4
Gabriella Thors
Malungs IF
9:32.57100
+43.4200
5
Nora Lignell
Lucksta IF
9:40.57900
+51.5000
6
Sandra Ringsby
Töcksfors IF
9:42.58100
+53.5200
7
Lisa Melén Olsson
Häverödals SK
9:43.58200
+54.5300
8
Josehanna Lundgren-wikström
Grava SK
9:46.58500
+57.5600
8
Petra Forsman
Öje IF
9:46.58500
+57.5600
10
Linn Tapani
Falu IK
9:53.59200
+1:04.6300
11
Linnea Sjödin
Rembo IK
9:54.59300
+1:05.6400
11
Julia Jonsson
Jättendals IF
9:54.59300
+1:05.6400
13
Ida Olaspers
Orsa SK
10:01.60000
+1:12.7100
14
Julia Hansson
Svegs IK
10:05.60400
+1:16.7500
14
Alva Sköld
Häverödals SK
10:05.60400
+1:16.7500
16
Tove Levin-johansson
IFK Hedemora SK
10:09.60800
+1:20.7900
17
Ella Georgsson
Kungsgårdens SK
10:23.62200
+1:34.9300
18
Ebba Eriksson
Falu IK
10:24.62300
+1:35.9400
19
Kerstin Näslund
SK Bore
10:29.62800
+1:40.9900
20
Signe Svensson
Ikj Haninge
10:31.63000
+1:42.10100
21
Sara Eckerlid
Falu IK
10:32.63100
+1:43.10200
22
Elin Ljunglund
Falu IK
10:34.63300
+1:45.10400
23
Nora Jonsson
Filipstads SF
10:36.63500
+1:47.10600
23
Josefine Fridsjö
Tierps IF
10:36.63500
+1:47.10600
25
Elin Lindberg
Älvdalens IF SK
10:39.63800
+1:50.10900
26
Elsa Wallin
Järbo IF
10:40.63900
+1:51.11000
26
Tove Pettersson
Vreta Skid O MK
10:40.63900
+1:51.11000
28
Julia Wanner
Rembo IK
10:41.64000
+1:52.11100
29
Mathilda Evaldsson
Ekshärads SF
10:45.64400
+1:56.11500
30
Julia Andersson
Kvarnsvedens Goif SK
10:51.65000
+2:02.12100
30
Elin Busk
Svegs IK
10:51.65000
+2:02.12100
32
Hilma Persson
Delsbo IF
10:55.65400
+2:06.12500
33
Amanda Eriksson
Öregrunds IK
10:57.65600
+2:08.12700
33
Ida Andersson
Sågmyra SK
10:57.65600
+2:08.12700
35
Moa Backlund
Högbo GIF
11:00.65900
+2:11.13000
35
Matilda Bäck
Svegs IK
11:00.65900
+2:11.13000
37
Hanna Bengtsson
Orsa SK
11:01.66000
+2:12.13100
38
Tuva Persson
Tranemo IF Skidklubb
11:07.66600
+2:18.13700
39
Wilma Larsson
Hällbybrunns IF
11:11.67000
+2:22.14100
39
Lovisa Lillsjö
Torshälla-nyby IS
11:11.67000
+2:22.14100
41
Mirelle Petersdotter
Malungs IF
11:16.67500
+2:27.14600
42
Moa Karlsson
Storviks IF
11:23.68200
+2:34.15300
43
Wilma Lövgren
Alnö SK
11:24.68300
+2:35.15400
44
Amanda Hedström
Ekshärads SF
11:45.70400
+2:56.17500
45
Lina Skogh
Årsunda IF
11:46.70500
+2:57.17600
46
Irma Olofsson
Svegs IK
11:52.71100
+3:03.18200
47
Malva Zachrisson
Svegs IK
11:53.71200
+3:04.18300
48
Ronja Andersdotter
Garphyttans IF
12:04.72300
+3:15.19400
49
Olivia Lavén
Täby IS SK
12:05.72400
+3:16.19500
50
Maja Hedlund
Korsnäs IF SK
12:06.72500
+3:17.19600
51
Alva Rytther
IFK Grängesberg SK
12:50.76900
+4:01.24000
52
Maja Eriksson
Valbo Aif
12:53.77200
+4:04.24300
53
Hanna Carlsson
Falu IK
13:05.78400
+4:16.25500
54
Ronja Lindberg
Funäsdalens IF
13:17.79600
+4:28.26700
55
Emelie Andersson
Falu IK
14:10.84900
+5:21.32000
-
Lovisa Bivstedt
Sundbybergs IK
23:59:58.8639700
-
Tindra Fröberg
Zinkgruvans IF
23:59:59.8639800
-
Ellinor Wijk
Högbo GIF
23:59:59.8639800
-
Ida Johnsson
Falu IK
23:59:59.8639800
-
Thea Andersson-sjösten
IFK Mora SK
23:59:59.8639800
-
Malin Hedström
Delsbo IF
23:59:59.8639800
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)