10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Viktor Thorn | Ulricehamns IF | 17:48.106700 | 81.5p | |
2 | Madeleine Thorn | Ulricehamns IF | 19:17.115600 | 75.3p | |
3 | Tommie Andersson | Ekshärads SF | 21:17.127600 | 68.2p | |
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Mathilda Ruus | Gillberga SK | 10:31.63000 | ||
2 | Linn Gustafsson | Grava SK | 11:04.66300 | ||
3 | Frida Lindqvist | Hagfors SF | 11:38.69700 | ||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Emma Dahlgren | Filipstads SF | 10:30.62900 | 61.1p | |
2 | Moa Wikberg | Grava SK | 10:36.63500 | 60.5p | |
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Gabriel Strid | Sunne SLF | 10:01.60000 | ||
2 | Elis Berg | Sunne SLF | 10:10.60900 | ||
3 | Simon Lundberg | Hagfors SF | 10:16.61500 | ||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Alva Andreasson | IK Fryken | 8:03.48200 | ||
2 | Kerstin Näslund | SK Bore | 8:06.48500 | ||
3 | Johanna Axelsson | SK Bore | 8:09.48800 | ||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Maja Karlsson | Årjängs IF | 6:50.40900 | ||
2 | Frida Svensson | Filipstads SF | 7:11.43000 | ||
3 | Louise Adolfsson | SK Bore | 7:21.44000 | ||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Rasmus Hedeberg | SK Bore | 7:15.43400 | ||
2 | Christoffer Eriksson | Årjängs IF | 7:23.44200 | ||
3 | Albin Lundqvist | Gillberga SK | 7:28.44700 | ||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Viktor Gustafsson | Grava SK | 6:35.39400 | ||
2 | Julius Berg | Sunne SLF | 6:43.40200 | ||
3 | David Nykvist | Sunne SLF | 7:03.42200 | ||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Ellen Hedeberg | SK Bore | 5:18.31700 | ||
2 | Paulina Frid | Filipstads SF | 6:26.38500 | ||
3 | Olivia Ednarsson | Brandsbols SK | 6:27.38600 | ||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Hjalmar Berg | Sunne SLF | 4:45.28400 | ||
2 | Erik Bryne | IK Fryken | 4:48.28700 | ||
3 | Filip Strand | Sunne SLF | 4:57.29600 |