10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Helena Olsson | Brandsbols SK | 32:00.191900 | 62.0p | ||||
2 | Carolina Nilsson | IK Fryken | 33:50.202900 | 58.7p | ||||
3 | Erika Andersson | IK Fryken | 34:36.207500 | 57.4p | ||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Anna Simberg | Piteå Elit SK | 26:25.158400 | 75.1p | ||||
2 | Ulrica Persson | Sunne SLF | 26:57.161600 | 73.6p | ||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Tony Kaspersson | Älgå SK | 28:42.172100 | 69.2p | ||||
2 | Christian Stenmark | Brandsbols SK | 29:00.173900 | 68.4p | ||||
3 | Rashid El Hamoul | Sunne SLF | 33:49.202800 | 58.7p | ||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Bill Impola | Malungs IF | 22:23.134200 | 88.7p | ||||
2 | Martin Liljemark | SK Bore | 22:41.136000 | 87.5p | ||||
3 | Simon Kvarnström | Ekshärads SF | 25:19.151800 | 78.4p | ||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Elin Larsson | Hagfors SF | 16:21.98000 | |||||
2 | Johanna Larsson | Hagfors SF | 18:10.108900 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Josefin Nilsson | IK Fryken | 16:37.99600 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Ola Kaspersson | Älgå SK | 14:32.87100 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Markus Grann | Sunne SLF | 13:55.83400 | |||||
2 | Magnus Brander | Köla AIK | 14:15.85400 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Maja Karlsson | Årjängs IF | 8:18.49700 | |||||
2 | Wilma Persson | Älgå SK | 8:28.50700 | |||||
3 | Hanna Thorn | Bengtsfors Bois | 8:34.51300 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Jenny Nilsson | Töcksfors IF | 7:52.47100 | |||||
2 | Mikela Johnson | Brandsbols SK | 8:03.48200 | |||||
3 | Vilma Ling | Årjängs IF | 8:06.48500 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Jennifer Sahlström | SK Bore | 7:33.45200 | |||||
1 | Moa Olsson | SK Bore | 7:33.45200 | |||||
3 | Emma Dahl | Sunne SLF | 7:56.47500 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Mathilda Ruus | Årjängs IF | 6:43.40200 | |||||
2 | Linn Gustafsson | Grava SK | 7:03.42200 | |||||
3 | Mikaela Eriksen | SK Bore | 7:26.44500 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Kim Norberg | Filipstads SF | 7:48.46700 | |||||
2 | Erik Stenmark | Brandsbols SK | 7:59.47800 | |||||
3 | Tobias Carlsson | Bengtsfors Bois | 8:03.48200 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Viktor Gustafsson | Grava SK | 7:40.45900 | |||||
2 | Viktor Brandt | Grava SK | 7:41.46000 | |||||
3 | Christian Olsson | Älgå SK | 8:01.48000 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Elias Edvinsson | Hagfors SF | 7:31.45000 | |||||
2 | Simon Lundberg | Hagfors SF | 7:33.45200 | |||||
3 | Elis Berg | Sunne SLF | 7:50.46900 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Adrian Dahlström | Åmåls OK | 6:41.40000 | |||||
2 | Jonathan Hallstensson | Älgå SK | 6:53.41200 | |||||
3 | Oskar Zetterström | Bengtsfors Bois | 7:12.43100 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Emma Eriksson | Filipstads SF | 5:53.35200 | |||||
2 | Clara Lundqvist | Gillberga SK | 6:37.39600 | |||||
3 | Johanna Axelsson | SK Bore | 6:46.40500 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Josehanna Lundgren Wikström | Grava SK | 5:41.34000 | |||||
1 | Sandra Ringsby | Töcksfors IF | 5:41.34000 | |||||
3 | Kerstin Näslund | SK Bore | 6:08.36700 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Joel Blomqvist | Köla AIK | 5:47.34600 | |||||
2 | Daniel Näs | Gillberga SK | 8:30.50900 | |||||
3 | Hannes Marsch | Sunne SLF | 11:46.70500 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Linus Jonsson | Årjängs IF | 5:29.32800 | |||||
2 | Edvard Nilsson | Hagfors SF | 5:37.33600 | |||||
3 | Christoffer Eriksson | Årjängs IF | 5:41.34000 |