Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Engelbrektsloppet
2011-02-13
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa ihopslagen resultatlista
Visa deltider
Visar resultat 501 till 1000 av 2190[
1
2
3
4
5
]
H 21
60km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
418
Magnus Ranström
IFK Västerås SK
4:52:01.1752000
+1:58:21.710000
46.4p
419
Jens Bengtsson
Norbergs SK
4:52:17.1753600
+1:58:37.711600
46.3p
420
Anders Johnsson
Landsbro IF SK
4:52:22.1754100
+1:58:42.712100
46.3p
421
Olov Sandberg
Arlanda-Märsta SK
4:52:47.1756600
+1:59:07.714600
46.2p
422
Owe Emanuelsson
Spöland Vännäs IF
4:53:10.1758900
+1:59:30.716900
46.2p
423
Jakob Sjölander
IFK Västerås SK
4:53:16.1759500
+1:59:36.717500
46.2p
424
Andreas Andersson
OK Landehof
4:53:37.1761600
+1:59:57.719600
46.1p
425
Thomas Bergström
Nacka Värmdö SK
4:55:07.1770600
+2:01:27.728600
45.8p
426
Jonas Nygårdh Brandstr
Axa SC
4:55:08.1770700
+2:01:28.728700
45.8p
427
Jonas Broström
Högbo GOIF
4:55:22.1772100
+2:01:42.730100
45.8p
428
Anders Eriksson
Fm Log
4:55:24.1772300
+2:01:44.730300
45.8p
429
Ulf Karlsson
IFK Västerås SK
4:55:54.1775300
+2:02:14.733300
45.7p
430
Rickard Selin
Livgardets IK
4:56:00.1775900
+2:02:20.733900
45.7p
431
Björn Göthlin
Östansjö SK
4:56:06.1776500
+2:02:26.734500
45.6p
432
Henrik Salling
AB Karl Hedin IF
4:56:24.1778300
+2:02:44.736300
45.6p
433
Johan Sandberg
Q-gruppen LF
4:56:39.1779800
+2:02:59.737800
45.5p
434
Stefan Hasselgren
Axa SC
4:57:24.1784300
+2:03:44.742300
45.4p
435
Linus Stenmark
Fmjmhs Karlberg
4:57:33.1785200
+2:03:53.743200
45.4p
436
Fredrik Asp
Nacka Värmdö SK
4:57:39.1785800
+2:03:59.743800
45.4p
437
Ola Berntsson
Astrazeneca IF
4:57:48.1786700
+2:04:08.744700
45.3p
438
Carl Eric Ankarås
Östervåla IF
4:58:22.1790100
+2:04:42.748100
45.2p
439
Oscar Eriksson
Björklinge SOK
4:58:51.1793000
+2:05:11.751000
45.2p
440
Renny Asplund
Skuttunge SK
4:58:52.1793100
+2:05:12.751100
45.2p
441
Peter Hellqvist
Lidköpings VSK
4:59:08.1794700
+2:05:28.752700
45.1p
442
Per Sid
Axa SC
4:59:13.1795200
+2:05:33.753200
45.1p
443
Anders Jorlin
IF Skv Stockholm
4:59:17.1795600
+2:05:37.753600
45.1p
444
Bert Andersson
Falu IK
4:59:25.1796400
+2:05:45.754400
45.1p
445
Tomas Gustén
Setra Sports Club
4:59:27.1796600
+2:05:47.754600
45.1p
446
Per Johansson
IFK Västerås SK
4:59:35.1797400
+2:05:55.755400
45.0p
447
Kim Frellsen
København SK
4:59:52.1799100
+2:06:12.757100
45.0p
448
Kenth Pettersson
Karbennings GOIF
4:59:58.1799700
+2:06:18.757700
45.0p
449
Ola Jeppsson
Abb IF SK
5:00:05.1800400
+2:06:25.758400
44.9p
450
Mats Nydahl
Hofors Aif
5:00:05.1800400
+2:06:25.758400
44.9p
451
Hans Johansson
Sya SK
5:00:14.1801300
+2:06:34.759300
44.9p
452
Hans Boberg
Sundbybergs IK
5:00:19.1801800
+2:06:39.759800
44.9p
453
Svante Lennartsson
Enköpings Aif
5:01:43.1810200
+2:08:03.768200
44.7p
454
Patrik Andersson
IFK Västerås SK
5:02:23.1814200
+2:08:43.772200
44.5p
455
Michael Bergendahl
Göteborgs Hamns IF
5:03:02.1818100
+2:09:22.776100
44.4p
456
Jan Mandahl
IF Thor
5:03:17.1819600
+2:09:37.777600
44.4p
457
Michael Grimsland
Lidingöloppet
5:03:37.1821600
+2:09:57.779600
44.3p
458
Ingemar Carlsson
Fm Fmlog Ska
5:03:56.1823500
+2:10:16.781500
44.3p
459
Christer Gustafsson
IK Droppen
5:04:12.1825100
+2:10:32.783100
44.2p
460
Peter Kréjci
Karlslunds IF SF
5:05:13.1831200
+2:11:33.789200
44.1p
461
Niklas Jarl
Garphyttans IF
5:05:25.1832400
+2:11:45.790400
44.0p
462
Johan Höglund
Gävleborgsgruppen
5:05:27.1832600
+2:11:47.790600
44.0p
463
Rickard Hallström
Axa SC
5:05:29.1832800
+2:11:49.790800
44.0p
464
Pontus Ström
AB Karl Hedin IF
5:05:48.1834700
+2:12:08.792700
44.0p
465
Bo Singman
Enköpings Aif
5:06:24.1838300
+2:12:44.796300
43.9p
466
Stefan Svensson
Axa SC
5:06:28.1838700
+2:12:48.796700
43.9p
467
Gaspar Gil Gómez
IK Stern
5:07:25.1844400
+2:13:45.802400
43.7p
468
Urban Gunnarsson
Östervåla IF
5:07:42.1846100
+2:14:02.804100
43.7p
469
Stefan Ahlros
Hammarby IF SF
5:07:46.1846500
+2:14:06.804500
43.7p
470
Johan Lagerkvist
Högbo GOIF
5:08:06.1848500
+2:14:26.806500
43.6p
471
Patrik Johansson
Axa SC
5:08:06.1848500
+2:14:26.806500
43.6p
472
Bengt Hedkvist
Västerfärnebo AIK
5:08:12.1849100
+2:14:32.807100
43.6p
473
Staffan Löthgren
Granbergsdals IF
5:08:21.1850000
+2:14:41.808000
43.6p
474
Lars Hjelm
Lg
5:08:32.1851100
+2:14:52.809100
43.5p
475
Jonas Granbom
Ernst & Young SK
5:09:39.1857800
+2:15:59.815800
43.3p
476
Lars Karlsson
Östansjö SK
5:09:50.1858900
+2:16:10.816900
43.3p
477
Per Boss
Ekshärads SF
5:10:29.1862800
+2:16:49.820800
43.2p
478
Anders Norén
Enebybergs IF
5:10:40.1863900
+2:17:00.821900
43.2p
479
Marcus Dessle
Östervåla IF
5:10:41.1864000
+2:17:01.822000
43.2p
480
Johannes Jansson
Sätra IF
5:11:19.1867800
+2:17:39.825800
43.1p
481
Robert Forsberg
Kilsmo IK
5:11:32.1869100
+2:17:52.827100
43.0p
482
Fredrik Sand
Axa SC
5:11:37.1869600
+2:17:57.827600
43.0p
483
Matz Ekman
Karlslunds IF SF
5:12:43.1876200
+2:19:03.834200
42.9p
484
Anders Jansson
IFK Sala
5:13:39.1881800
+2:19:59.839800
42.7p
485
Thomas Bergström
Q-gruppen LF
5:13:52.1883100
+2:20:12.841100
42.7p
486
Kjell Tagesson
Fmjf7 Såtenäs
5:14:01.1884000
+2:20:21.842000
42.7p
487
Johan Kraner
Axa SC
5:14:12.1885100
+2:20:32.843100
42.6p
488
Ulf Nilsson
Seb IF
5:14:14.1885300
+2:20:34.843300
42.6p
489
Ove Axelsson
Sunnersta Aif
5:14:23.1886200
+2:20:43.844200
42.6p
490
Lars Gerdin
Östansjö SK
5:14:31.1887000
+2:20:51.845000
42.6p
491
Per Österman
Accenture IF
5:14:40.1887900
+2:21:00.845900
42.6p
492
Thomas Gunnarsson
Södra Vi IF
5:15:03.1890200
+2:21:23.848200
42.5p
493
Johan Olsson
Fm Log
5:15:45.1894400
+2:22:05.852400
42.4p
494
Martin Svärd
Svennevads IF
5:16:05.1896400
+2:22:25.854400
42.3p
495
Stefan Ekholm
Axa SC
5:16:20.1897900
+2:22:40.855900
42.3p
496
Håkan Schüssler
Fm Hkv
5:16:49.1900800
+2:23:09.858800
42.2p
497
Tomas Åkerström
Axa SC
5:16:53.1901200
+2:23:13.859200
42.2p
498
Peter Cederholm
Örlings SK
5:17:02.1902100
+2:23:22.860100
42.2p
499
Johan Karlsson
Östervåla IF
5:17:31.1905000
+2:23:51.863000
42.1p
500
John Kumlin
IK Ymer
5:17:38.1905700
+2:23:58.863700
42.1p
501
Mattia Colombo
Skogis IF
5:17:44.1906300
+2:24:04.864300
42.1p
502
Joel Andersson
Luleå Gjutarens IF
5:18:00.1907900
+2:24:20.865900
42.0p
503
Henry Broström
Skuttunge SK
5:18:13.1909200
+2:24:33.867200
42.0p
504
Martin Carlsson
Axa SC
5:19:19.1915800
+2:25:39.873800
41.8p
505
Richard Salomonsson
Landsbro IF SK
5:20:48.1924700
+2:27:08.882700
41.6p
506
Lars Nilsson
Astrazeneca IF
5:21:35.1929400
+2:27:55.887400
41.5p
507
Erland Koch
Spirit IF
5:21:48.1930700
+2:28:08.888700
41.5p
508
Pål Ljungberger
Lidingö Frilufsfrämjande
5:21:50.1930900
+2:28:10.888900
41.5p
509
Gustav Bergsten
Axa SC
5:21:57.1931600
+2:28:17.889600
41.5p
510
Sven Olof Granstam
Friluftsfrämjandet Uppsala
5:22:12.1933100
+2:28:32.891100
41.4p
511
Jan Andersson
Domnarvets GOIF
5:23:17.1939600
+2:29:37.897600
41.3p
512
Henrik Andersson
IFK Västerås SK
5:23:40.1941900
+2:30:00.899900
41.2p
513
Fredrik Hammarqvist
Vendelsö IK
5:24:04.1944300
+2:30:24.902300
41.1p
514
Mikael Torstensson
Broby GOIF
5:24:20.1945900
+2:30:40.903900
41.1p
515
Patrik Bergquist
Orsa SK
5:25:03.1950200
+2:31:23.908200
41.0p
516
Andreas Frisk
Vaggeryds SOK
5:25:57.1955600
+2:32:17.913600
40.9p
517
Jimmy Larsson
Nybro Ski
5:27:32.1965100
+2:33:52.923100
40.6p
518
Roger Lundin
FK Herkules
5:28:07.1968600
+2:34:27.926600
40.6p
519
Torbjörn Wingårdh
Sundbybergs IK
5:28:46.1972500
+2:35:06.930500
40.5p
520
Johan Lindberg
IK Jarl Rättvik
5:28:51.1973000
+2:35:11.931000
40.5p
521
Carl Bonnier
Bonbiz SK
5:29:13.1975200
+2:35:33.933200
40.4p
522
Adam Borres
Ajb
5:29:15.1975400
+2:35:35.933400
40.4p
523
Edvin Olsson
Ajb
5:29:31.1977000
+2:35:51.935000
40.4p
524
Pontus Erlandsson
Fm Hkv
5:31:28.1988700
+2:37:48.946700
40.1p
525
Kjell Bäckström
Björnstorps IF
5:31:28.1988700
+2:37:48.946700
40.1p
526
Joachim Zdolsek
Vreta Skid o Mk
5:32:17.1993600
+2:38:37.951600
40.0p
527
Ernst Aberger
Sya SK
5:34:14.2005300
+2:40:34.963300
39.7p
528
Jon Jonung
Lugi SK
5:34:52.2009100
+2:41:12.967100
39.6p
529
Per Erik Olsson
Sätra IF
5:36:07.2016600
+2:42:27.974600
39.5p
530
Magnus Byström
Fm Ledr
5:38:03.2028200
+2:44:23.986200
39.2p
531
Per Eriksson
Handelsbankens IF
5:38:15.2029400
+2:44:35.987400
39.2p
532
Mats-Olof Olsson
Kvarnsvedens GOIF SK
5:38:34.2031300
+2:44:54.989300
39.1p
533
Stefan Karlqvist
Axa SC
5:40:04.2040300
+2:46:24.998300
39.0p
534
Esa Rotinen
Stockholm Långdistansklubb
5:41:13.2047200
+2:47:33.1005200
38.8p
535
Jonas Jolhammar
Vansbro AIK SK
5:44:00.2063900
+2:50:20.1021900
38.4p
536
Staffan Movin
IFK Lidingö SOK
5:44:51.2069000
+2:51:11.1027000
38.3p
537
Anders Egerup
Vassunda IF
5:46:38.2079700
+2:52:58.1037700
38.1p
538
Peter Pettersson
Ajb
5:47:01.2082000
+2:53:21.1040000
38.1p
539
Kristian Winter
Stockholms SIF
5:48:34.2091300
+2:54:54.1049300
37.9p
540
Daniel Andersson
Åkers IF
5:50:06.2100500
+2:56:26.1058500
37.7p
541
Magnus Aurell
Axa SC
5:50:29.2102800
+2:56:49.1060800
37.6p
542
Thomas Lövneke
OK Hällen
5:50:34.2103300
+2:56:54.1061300
37.6p
543
Bernhard Riegler
IK Stern
5:50:38.2103700
+2:56:58.1061700
37.6p
544
Per T Carlsson
Fm Hkv
5:51:20.2107900
+2:57:40.1065900
37.5p
545
Peeter Vinnal
IFK Västerås SK
5:51:40.2109900
+2:58:00.1067900
37.5p
546
Pär Olsson
OK Hällen
5:52:35.2115400
+2:58:55.1073400
37.4p
547
Thomas Brage
Sya SK
5:54:55.2129400
+3:01:15.1087400
37.1p
548
Daniel Nyrén
IFK Västerås SK
5:55:08.2130700
+3:01:28.1088700
37.1p
549
Rasmus Smedberg
Axa SC
5:57:35.2145400
+3:03:55.1103400
36.8p
550
Rickard Wahrby
Marinbasen
6:00:21.2162000
+3:06:41.1120000
36.5p
551
Lars Olsson
Fm Log
6:01:15.2167400
+3:07:35.1125400
36.4p
552
Klas Nilsson
Trängregementet
6:01:31.2169000
+3:07:51.1127000
36.4p
553
Stig Liljeström
Täby OK
6:02:18.2173700
+3:08:38.1131700
36.3p
554
Klas Elf
Broby GOIF
6:03:38.2181700
+3:09:58.1139700
36.1p
555
Per Segerberg
Accenture IF
6:06:50.2200900
+3:13:10.1158900
35.8p
556
Olof Ermis Ericsson
Stockholms SIF
6:14:39.2247800
+3:20:59.1205800
34.9p
557
Ragnar Granström
Vasaloppsklubben Hedemora
6:15:26.2252500
+3:21:46.1210500
34.8p
558
Harry Schüssler
Jädraås AIK
6:16:22.2258100
+3:22:42.1216100
34.7p
559
Göran Svensson
Enhörna IF
6:16:49.2260800
+3:23:09.1218800
34.7p
560
Björn Sörman
Wedevågs IF
6:17:42.2266100
+3:24:02.1224100
34.6p
561
Lars Norvik
Fm Hkv
6:18:40.2271900
+3:25:00.1229900
34.5p
562
Lars Gunnar Falk
Fm Hkv
6:19:09.2274800
+3:25:29.1232800
34.5p
563
Bertil Ryttersson
IFK Västerås SK
6:19:31.2277000
+3:25:51.1235000
34.4p
564
Kjell Davidsson
IFK Tuna
6:20:38.2283700
+3:26:58.1241700
34.3p
565
Gustav Davidsson
IFK Tuna
6:20:38.2283700
+3:26:58.1241700
34.3p
566
Lars Selin
Lycksele IF
6:22:59.2297800
+3:29:19.1255800
34.1p
567
Jonas Wahlström
Bilia Sportklubb
6:23:26.2300500
+3:29:46.1258500
34.0p
568
Johan Bodin
Fm Log
6:23:57.2303600
+3:30:17.1261600
34.0p
569
Carl Zdolsek
Vreta Skid o Mk
6:24:46.2308500
+3:31:06.1266500
33.9p
570
Arvid Ekengard
Fm Hkv
6:26:31.2319000
+3:32:51.1277000
33.7p
571
Kenneth Åhs
Huddinge Ais
6:40:02.2400100
+3:46:22.1358100
32.5p
572
Tommy Eriksson
Peab Fritid
6:40:18.2401700
+3:46:38.1359700
32.4p
573
Rolf Karlsson
IFK Mora SK
6:40:45.2404400
+3:47:05.1362400
32.4p
574
Ingemar Svantesson
Genarp
6:40:58.2405700
+3:47:18.1363700
32.4p
575
Johan Haneklou
Sya SK
6:42:39.2415800
+3:48:59.1373800
32.2p
576
Mattias Skoglund
Karlslunds IF SF
6:45:22.2432100
+3:51:42.1390100
32.0p
577
Jens Andersson
Kumla SF
6:45:22.2432100
+3:51:42.1390100
32.0p
578
Tomas Glanshed
Fm Hkv
6:52:08.2472700
+3:58:28.1430700
31.4p
579
Joakim Kumpula
Öråns SK
6:52:56.2477500
+3:59:16.1435500
31.3p
580
Stefan Johansson
Linköpings SK
6:57:28.2504700
+4:03:48.1462700
31.0p
581
Jari Pihlajamäki
Åtvidabergs IF
7:12:18.2593700
+4:18:38.1551700
29.8p
582
Hans Kling
Sya SK
7:31:26.2708500
+4:37:46.1666500
28.4p
583
Rolf Matsson
Vattenfalls IF Trollhättan
7:31:43.2710200
+4:38:03.1668200
28.4p
584
Maciej Kuropatwinski
Gdansk
7:44:35.2787400
+4:50:55.1745400
27.5p
-
Johan Alfredsson
Almby IK
23:59:58.8639700
-
-
Björn Almar
Naturgymnasiet Älvdalen
23:59:58.8639700
-
-
Jan-Ola Andersson
Hvetlanda SK
23:59:58.8639700
-
-
Reijo Anttila
Öset SOK
23:59:58.8639700
-
-
Tomas Berg
Källbottens IK
23:59:58.8639700
-
-
Andreas Elgesjö
Domnarvets GOIF
23:59:58.8639700
-
-
Martin Elnersson
Östervåla IF
23:59:58.8639700
-
-
Roger Franzén
Axa SC
23:59:58.8639700
-
-
Thomas Gustafsson
Norbergs OK
23:59:58.8639700
-
-
Mats Harrysson
Axa SC
23:59:58.8639700
-
-
Ove Johansson
Fjärdhundra SK
23:59:58.8639700
-
-
Patrik Karlkvist
Föreningen Engelbrektsloppet
23:59:58.8639700
-
-
Johan Klingberg
Karbennings GOIF
23:59:58.8639700
-
-
Per Arne Klingström
Fm Hkv
23:59:58.8639700
-
-
Håkan Larsson
Swedint
23:59:58.8639700
-
-
Johan Lintzén
Fmtm
23:59:58.8639700
-
-
Andreas Neumüller
IFK Lidingö SOK
23:59:58.8639700
-
-
Jan Nylund
Fm Log
23:59:58.8639700
-
-
Roger Sjöberg
Motala Aif SK
23:59:58.8639700
-
-
Vidar Stenåsen
Huddinge SK Alpina
23:59:58.8639700
-
-
Lars Strandberg
Föreningen Engelbrektsloppet
23:59:58.8639700
-
-
Michael Thorén
Motala Aif SK
23:59:58.8639700
-
-
Pär Thornell
P4 IF
23:59:58.8639700
-
-
Mikael Östberg
Falun Borlänge SK
23:59:58.8639700
-
-
Patrik Ahlgren
Fm Hkv
23:59:59.8639800
-
-
Daniel Andersson
Stockholms Landstings IF
23:59:59.8639800
-
-
Kent Andersson
Eksjö Garnisons IF
23:59:59.8639800
-
-
Torbjörn Andersson
Norrfors IK
23:59:59.8639800
-
-
Erik Arnland
Storvreta IK
23:59:59.8639800
-
-
Adam Bergal
Eksjö Garnisons IF
23:59:59.8639800
-
-
Per Bergh
Livgardets IK
23:59:59.8639800
-
-
Per Berglund
IF Friska Viljor
23:59:59.8639800
-
-
Tobias Bjöörn
Strängnäs SK
23:59:59.8639800
-
Logga in för att slippa de här annonserna
-
Nicklas Burell
AB Karl Hedin IF
23:59:59.8639800
-
-
Stefan Carlzohn
T7
23:59:59.8639800
-
-
Jonas Cattelin
Lg
23:59:59.8639800
-
-
Mario Cortinovis
Astrazeneca IF
23:59:59.8639800
-
-
Claes Dahlén
Eksjö Garnisons IF
23:59:59.8639800
-
-
Johan Eklöf
Fm Mss
23:59:59.8639800
-
-
Jan Eriksson
Östervåla IF
23:59:59.8639800
-
-
Lars-Åke Eriksson
Östervåla IF
23:59:59.8639800
-
-
Mats Eriksson
Skuttunge SK
23:59:59.8639800
-
-
Olof Eriksson
Helikopterflottiljen
23:59:59.8639800
-
-
Peder Eriksson
Östansjö SK
23:59:59.8639800
-
-
Patrik Fagerfjäll
Göteborg
23:59:59.8639800
-
-
Anders Glämsta
IFK Västerås SK
23:59:59.8639800
-
-
Anders Green
Tunafors SK
23:59:59.8639800
-
-
Anders Grånäs
Sundbybergs IK
23:59:59.8639800
-
-
Magnus Hallenstål
Täby
23:59:59.8639800
-
-
Håkan Hällström
OK Linné
23:59:59.8639800
-
-
Carl Heyman
Abb IF SK
23:59:59.8639800
-
-
Juha Hippinen
Söderbärke GOIF
23:59:59.8639800
-
-
Anders Holmberg
Ålens OK
23:59:59.8639800
-
-
Björn Holmstedt
Luftstridsskolan
23:59:59.8639800
-
-
Kurt Jensen
Föreningen Engelbrektsloppet
23:59:59.8639800
-
-
Erik Johansson
Lg
23:59:59.8639800
-
-
Hans Gunnar Johansson
Sya SK
23:59:59.8639800
-
-
Magnus Johnsson
Helikopterflottiljen
23:59:59.8639800
-
-
Erik Jonsson
Fmjmhs Karlberg
23:59:59.8639800
-
-
Fredric Kaijser
Stocksunds IF
23:59:59.8639800
-
-
Torbjörn Karlsson
IF Hallby SOK
23:59:59.8639800
-
-
Toni Kinnunen
IK Jarl Rättvik
23:59:59.8639800
-
-
Milan Kostic
Hägersta GF
23:59:59.8639800
-
-
Gösta Lagercrantz
IFK Lidingö SOK
23:59:59.8639800
-
-
Johan Lagercrantz
IFK Lidingö SOK
23:59:59.8639800
-
-
Per Lagerström
IFK Västerås SK
23:59:59.8639800
-
-
Mikael Landèn
Arlanda-Märsta SK
23:59:59.8639800
-
-
Anders Lind
Fm Mss
23:59:59.8639800
-
-
Tom Lindberg
Lg
23:59:59.8639800
-
-
Mikael Lindell
Sya SK
23:59:59.8639800
-
-
Johan Litorp
Swedint
23:59:59.8639800
-
-
Lars Lundholm
Rörligt Kompani Strilbat
23:59:59.8639800
-
-
Jörgen Luttu
Fm Ledr
23:59:59.8639800
-
-
Stefan Moberg
Fm Hkv
23:59:59.8639800
-
-
Robert Nilsson
Spirit IF
23:59:59.8639800
-
-
Chris Nyström
K3 IF
23:59:59.8639800
-
-
Anders Olsson
SK Trim/Virsbo
23:59:59.8639800
-
-
Axel Oweling
Fm Hkv
23:59:59.8639800
-
-
Kenneth Pettersson
IFK Sala
23:59:59.8639800
-
-
Sebastian Pettersson
Östervåla IF
23:59:59.8639800
-
-
Josef Rehnström
Fmjmhs Karlberg
23:59:59.8639800
-
-
Mattias Ringqvist
IFK Lidingö SOK
23:59:59.8639800
-
-
Jan Rudolfsson
Landsbro IF SK
23:59:59.8639800
-
-
Mats Sandell
Grönbo IF
23:59:59.8639800
-
-
Mikael Sjöblom Sno
IFK Södertälje
23:59:59.8639800
-
-
Jonatan Steen
Falun Borlänge SK
23:59:59.8639800
-
-
Mikael Svensson
Abb IF SK
23:59:59.8639800
-
-
Thomas Svensson
I 19 IF
23:59:59.8639800
-
-
Henrik Tegner
Accenture IF
23:59:59.8639800
-
-
Magnus Wallin
Strängnäs SK
23:59:59.8639800
-
-
Tomas Wallin
Enköpings Aif
23:59:59.8639800
-
-
Christian Wester
P4 IF
23:59:59.8639800
-
-
Okee Williams
Boo IF
23:59:59.8639800
-
-
Stefan Virtanen
Nässjö SF
23:59:59.8639800
-
Logga in för att slippa de här annonserna
D 21 Motion
60km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
1
Ulrika Troedsson
Lindesberg
4:52:31.1755000
46.3p
2
Peter Lundin
Gustafs GOIF
4:56:15.1777400
+3:44.22300
45.6p
3
Monica Fjellman
Norbergs Ck
4:57:26.1784500
+4:55.29400
45.4p
4
Helene Pellas
Team Pp
4:58:27.1790600
+5:56.35500
45.2p
5
Ylva Stach
Konsulttjänst Ylva It
4:58:49.1792800
+6:18.37700
45.2p
6
Frida Prästings
Domnarvets GOIF
5:01:12.1807100
+8:41.52000
44.7p
7
Helena Faktus
Korsnäs IF SK
5:01:24.1808300
+8:53.53200
44.7p
8
Anna Nohlert
Uppsala
5:05:46.1834500
+13:15.79400
44.0p
9
Lena Tengstrand
IFK Lidingö SOK
5:09:00.1853900
+16:29.98800
43.5p
10
Kristina Elf
Tandvårdsgruppen
5:14:15.1885400
+21:44.130300
42.6p
11
Anna Axelsson Sjöberg
IFK Västerås SK
5:14:45.1888400
+22:14.133300
42.5p
12
Alexandra Wingårdh
Bro
5:16:49.1900800
+24:18.145700
42.2p
13
Katarina Glise Sandblad
Staffans Fanclub
5:19:09.1914800
+26:38.159700
41.9p
14
Malin Annebäck
Sollentuna
5:19:30.1916900
+26:59.161800
41.8p
15
Eva Djupenström
Avesta OK
5:19:59.1919800
+27:28.164700
41.7p
16
Margareta Klingsmo
Boo IF
5:21:36.1929500
+29:05.174400
41.5p
17
Ann-Sofi Holmqvist
Mälarö SOK
5:21:36.1929500
+29:05.174400
41.5p
18
Annika Åström
Kungsängens IF
5:23:26.1940500
+30:55.185400
41.2p
19
Helena Lindström
Camfil IF
5:23:35.1941400
+31:04.186300
41.2p
20
Birgit D Brandner
Stockholm
5:24:05.1944400
+31:34.189300
41.1p
21
Sanna Andersson
Tullinge
5:26:04.1956300
+33:33.201200
40.9p
22
Ann Lindelöf
Norrköping
5:26:42.1960100
+34:11.205000
40.8p
23
Anna Carin
Falk Rosersberg
5:26:44.1960300
+34:13.205200
40.8p
24
Lova Rydberg
Uppsala
5:29:24.1976300
+36:53.221200
40.4p
25
Sofia Andersson
Sickla
5:30:27.1982600
+37:56.227500
40.2p
26
Isabelle Hallquist
Åsarna IK
5:34:30.2006900
+41:59.251800
39.7p
27
Lena Tranvik
Uppsala
5:35:29.2012800
+42:58.257700
39.6p
28
Suzanne Hammarin
Rembo IK
5:35:41.2014000
+43:10.258900
39.5p
29
Åsa Boström
Hartman Uppsala
5:36:36.2019500
+44:05.264400
39.4p
30
Nina Nilsson
Duveds IF
5:36:56.2021500
+44:25.266400
39.4p
31
Johanna Åström
Saltsjö Boo
5:37:35.2025400
+45:04.270300
39.3p
32
Ann Charlotte Israelsson
Huddinge SK LF
5:37:56.2027500
+45:25.272400
39.2p
33
Sofie Sjöhage
Västerås
5:39:41.2038000
+47:10.282900
39.0p
34
Camilla Emretsson
Gävle SK
5:39:45.2038400
+47:14.283300
39.0p
35
Matilda Malmberg
Torekov
5:40:49.2044800
+48:18.289700
38.9p
36
Maria Emretsson
Gävle SK
5:42:14.2053300
+49:43.298200
38.7p
37
Ylva Voxby
Saltsjö Boo
5:42:30.2054900
+49:59.299800
38.6p
38
Liselotte Tunemar
Hammarbyhöjden
5:44:27.2066600
+51:56.311500
38.4p
39
Alma Setterwall Rydberg
Uppsala
5:45:03.2070200
+52:32.315100
38.3p
40
Helena Nyström
Norrortspolisen IF
5:47:03.2082200
+54:32.327100
38.1p
41
Caroline Karlsson
Norrortspolisen IF
5:47:06.2082500
+54:35.327400
38.1p
42
Ursula Dahlén
Stockholm
5:49:45.2098400
+57:14.343300
37.7p
43
Kristin Johansson
Stockholm
5:51:10.2106900
+58:39.351800
37.6p
44
Cecilia Uhlhorn
IF Hallby SOK
5:51:30.2108900
+58:59.353800
37.5p
45
Malin Holfve
Axa SC
5:52:29.2114800
+59:58.359700
37.4p
46
Catharina Haas
Sollentuna
5:53:01.2118000
+1:00:30.362900
37.3p
47
Linda Östling
Tystberga
5:53:23.2120200
+1:00:52.365100
37.3p
48
Margareta Östensson
Sälens IF
5:54:11.2125000
+1:01:40.369900
37.2p
49
Julia Ericsson
Stockholm
5:54:27.2126600
+1:01:56.371500
37.2p
50
Marie Broman
Nyköping
5:54:35.2127400
+1:02:04.372300
37.2p
51
Sofia Eriksson
Fagersta
5:55:03.2130200
+1:02:32.375100
37.1p
52
Christina Klintberg
Stockholm
5:55:24.2132300
+1:02:53.377200
37.1p
53
Katri Linna
Boo IF
5:56:07.2136600
+1:03:36.381500
37.0p
54
Caroline Lindgren
Hallstahammars SK SOFK
5:57:10.2142900
+1:04:39.387800
36.9p
55
Lisa Karlqvist
Stockholm
5:57:57.2147600
+1:05:26.392500
36.8p
56
Jenny Andersson
Högsjö GF
6:00:08.2160700
+1:07:37.405600
36.5p
57
Janna Andersson
Högsjö GF
6:00:09.2160800
+1:07:38.405700
36.5p
58
Annika Lundeberg
IFK Västerås SK
6:01:15.2167400
+1:08:44.412300
36.4p
59
Camilla Logart-Winderud
Stockholms SIF
6:01:16.2167500
+1:08:45.412400
36.4p
60
Johan Isacson
Bromma
6:02:42.2176100
+1:10:11.421000
36.2p
61
Ina Barkskog
Västerås
6:03:24.2180300
+1:10:53.425200
36.1p
62
Johanna Engström
Linköpings SK
6:04:07.2184600
+1:11:36.429500
36.1p
63
Malin Lindgren
Toshiba
6:04:45.2188400
+1:12:14.433300
36.0p
64
Yvonne Kemi
Oxvretens SK
6:06:12.2197100
+1:13:41.442000
35.8p
65
Karin Kedjeås Thrysen
Västerås
6:06:26.2198500
+1:13:55.443400
35.8p
66
Louise Brandt
Stockholm
6:07:03.2202200
+1:14:32.447100
35.7p
67
Liselott Wennborg Ramb
Boo IF
6:07:48.2206700
+1:15:17.451600
35.7p
68
Ingela Alsén
Västerås
6:08:22.2210100
+1:15:51.455000
35.6p
69
Gisela Schillèn Tell
Telia IoFF
6:10:30.2222900
+1:17:59.467800
35.4p
70
Lena Oscarsson
Tierps IF
6:11:24.2228300
+1:18:53.473200
35.3p
71
Karin Sandqvist
Västerås
6:12:13.2233200
+1:19:42.478100
35.2p
72
Malin Gillberg
Malmö
6:12:41.2236000
+1:20:10.480900
35.1p
73
Mariana Borkowski
Lindesberg
6:12:50.2236900
+1:20:19.481800
35.1p
74
Hanna Aludden
Gävle OK
6:14:52.2249100
+1:22:21.494000
34.9p
75
Yvonne Boberg
Sundbybergs IK
6:15:04.2250300
+1:22:33.495200
34.9p
76
Monica Veszelei
IK Droppen
6:15:46.2254500
+1:23:15.499400
34.8p
77
Rachel Willman
Västerås
6:16:05.2256400
+1:23:34.501300
34.8p
78
Towe Fredrikson
Ärla IF
6:16:34.2259300
+1:24:03.504200
34.7p
79
Marie Therese Vinnars
Axa SC
6:18:17.2269600
+1:25:46.514500
34.5p
80
Susanne Rosenqvist
Nyköping
6:18:22.2270100
+1:25:51.515000
34.5p
81
Mari Jönsson
Uppsala
6:20:24.2282300
+1:27:53.527200
34.3p
82
Mi Anell
Bromma
6:22:07.2292600
+1:29:36.537500
34.2p
83
Maria Willerslev Olsen
Danmark
6:22:10.2292900
+1:29:39.537800
34.2p
84
Kristina Nilsson
Uppsala
6:22:18.2293700
+1:29:47.538600
34.1p
85
Louise Plan
Uppsala
6:22:27.2294600
+1:29:56.539500
34.1p
86
Bim Boijsen
Uppsala
6:23:08.2298700
+1:30:37.543600
34.1p
87
Elisabeth Malmborg
Motala Aif SK
6:23:57.2303600
+1:31:26.548500
34.0p
88
Helena Mannerstedt
Fm/Fmif - Ksif
6:24:25.2306400
+1:31:54.551300
33.9p
89
Ingrid Haglind
Lidingö
6:25:27.2312600
+1:32:56.557500
33.8p
90
Camilla Södergren
Göteborgs SK
6:26:38.2319700
+1:34:07.564600
33.7p
91
Evelina Eriksson
Sya SK
6:26:53.2321200
+1:34:22.566100
33.7p
92
Tora Philp
Stockholm
6:27:24.2324300
+1:34:53.569200
33.6p
93
Monika Ylönen
IFK Västerås SK
6:27:59.2327800
+1:35:28.572700
33.6p
94
Britt Marie Nyman
Karbennings GOIF
6:28:07.2328600
+1:35:36.573500
33.6p
95
Gisela Uhlhorn
Motala Aif SK
6:28:30.2330900
+1:35:59.575800
33.5p
96
Rosa Hellström
Saltsjö Boo
6:29:40.2337900
+1:37:09.582800
33.4p
97
Christina Södergren
Sala
6:31:23.2348200
+1:38:52.593100
33.3p
98
Helena Franzon
Boo IF
6:31:38.2349700
+1:39:07.594600
33.2p
99
Ingrid Andersson
Linköpings SK
6:31:48.2350700
+1:39:17.595600
33.2p
100
Johanna Hallberg
Västerås
6:31:55.2351400
+1:39:24.596300
33.2p
101
Linnéa Persson
Ludvika
6:34:08.2364700
+1:41:37.609600
33.0p
102
Åsa Karlsson
Göteborg
6:34:53.2369200
+1:42:22.614100
32.9p
103
Elisabeth Göthberg
Täby
6:35:36.2373500
+1:43:05.618400
32.9p
104
Emma Sundén
Göteborg
6:36:21.2378000
+1:43:50.622900
32.8p
105
Mikaela Nordin
Tandvårdsgruppen
6:36:36.2379500
+1:44:05.624400
32.8p
106
Johanna Treffenberg
Örebro Dibf
6:36:38.2379700
+1:44:07.624600
32.8p
107
Linda Engström
Ställbergs IK
6:37:05.2382400
+1:44:34.627300
32.7p
108
Gunilla Råstock
Ställbergs IK
6:37:06.2382500
+1:44:35.627400
32.7p
109
Maria Svensson
Gustavsberg
6:37:13.2383200
+1:44:42.628100
32.7p
110
Cornelia Liebl
Austria
6:37:26.2384500
+1:44:55.629400
32.7p
111
Sofia Sohl
Norbergs SK
6:37:27.2384600
+1:44:56.629500
32.7p
112
Charlotte Fernvik
Sabis Motionsklubb
6:37:49.2386800
+1:45:18.631700
32.7p
113
Marie Rickan
Västerhaninge
6:39:45.2398400
+1:47:14.643300
32.5p
114
Helena Hansson
Katrineholm
6:40:33.2403200
+1:48:02.648100
32.4p
115
Anna Thor
Vilsta IK
6:41:04.2406300
+1:48:33.651200
32.4p
116
Christina Zetterlund
Lif Landstingets Idrottsföre
6:41:21.2408000
+1:48:50.652900
32.3p
117
Åsa Carlsen
GOIF Tjalve
6:43:37.2421600
+1:51:06.666500
32.1p
118
Ann Axelsson
IK Hakarpspojkarna
6:45:08.2430700
+1:52:37.675600
32.0p
119
Katarina Ingvarsson
Linköpings SK
6:46:28.2438700
+1:53:57.683600
31.9p
120
Elin Björnsson
ASK Växjö
6:46:46.2440500
+1:54:15.685400
31.9p
121
Kristina Schultz
IK Stern
6:49:59.2459800
+1:57:28.704700
31.6p
122
Marie Lidholm
OK Österåker
6:50:06.2460500
+1:57:35.705400
31.6p
123
Katarina Bergkvist
Nyköping
6:51:49.2470800
+1:59:18.715700
31.4p
124
Sara Örn
Linköpings SK
6:52:19.2473800
+1:59:48.718700
31.4p
125
Maria Wall
Vassunda IF
6:52:28.2474700
+1:59:57.719600
31.4p
126
Emelie Lagerlund
IFK Vaxholm
6:52:33.2475200
+2:00:02.720100
31.4p
127
Kristina Lindgren
Karlslunds IF SF
6:52:44.2476300
+2:00:13.721200
31.4p
128
Susanne Westerberg
Häverödals IF
6:55:07.2490600
+2:02:36.735500
31.2p
129
Anna Korbutiak
Uppsala
6:56:16.2497500
+2:03:45.742400
31.1p
130
Åsa Nylin Pahv
IFK Västerås SK
6:57:37.2505600
+2:05:06.750500
30.9p
131
Therese Major
Källbottens IK
6:58:39.2511800
+2:06:08.756700
30.9p
132
Kristina Sporre
Södertälje
7:01:42.2530100
+2:09:11.775000
30.6p
133
Elin Hedström
Stockholm
7:02:34.2535300
+2:10:03.780200
30.5p
134
Marie Louise Andersson
Lund
7:02:53.2537200
+2:10:22.782100
30.5p
135
Katarina Sjövall
Lomma
7:04:43.2548200
+2:12:12.793100
30.4p
136
Kia Lahr
Ludvika
7:05:16.2551500
+2:12:45.796400
30.3p
137
Lahja Nissi
Örebro
7:08:06.2568500
+2:15:35.813400
30.1p
138
Nicole Bohac
Stockholm Hash House Harrier
7:08:30.2570900
+2:15:59.815800
30.1p
139
Elke Schroeter
Stockholm
7:12:02.2592100
+2:19:31.837000
29.8p
140
Mari Trädgårdh
Örsundsbro
7:12:27.2594600
+2:19:56.839500
29.8p
141
Linda Klasson
Västerås
7:15:30.2612900
+2:22:59.857800
29.5p
142
Anna Eriksson
Järvsö
7:15:58.2615700
+2:23:27.860600
29.5p
143
Christina Kalin
Vänersborg
7:16:37.2619600
+2:24:06.864500
29.5p
144
Åsa Johannesson
Stockholm
7:19:37.2637600
+2:27:06.882500
29.2p
145
Anne Mari Engman
Västerås
7:20:51.2645000
+2:28:20.889900
29.2p
146
Anna Lago Lengquist
Stockholm
7:21:03.2646200
+2:28:32.891100
29.1p
147
Emma Truuberg
Södertälje
7:22:57.2657600
+2:30:26.902500
29.0p
148
Josephine Garpsäter
Södertälje
7:23:05.2658400
+2:30:34.903300
29.0p
149
Ida Strandberg
Stockholm
7:23:16.2659500
+2:30:45.904400
29.0p
150
Lotta Gerenmark
Falköpings AIK SK
7:26:21.2678000
+2:33:50.922900
28.8p
151
Britt Marie Persson
Anderstorps OK
7:28:35.2691400
+2:36:04.936300
28.6p
152
Lotta Jönsson
Uppsala
7:29:56.2699500
+2:37:25.944400
28.5p
153
Ann Marie Jansson
IK Nordia
7:34:23.2726200
+2:41:52.971100
28.2p
154
Elisabeth Westerlund
Vallentuna
7:37:44.2746300
+2:45:13.991200
28.0p
155
Anna Bjuggelius
Axa SC
7:40:55.2765400
+2:48:24.1010300
27.8p
156
John Nauckhoff
IK Stern
7:41:03.2766200
+2:48:32.1011100
27.8p
157
Eva Britt Karlsson
Östhammar
7:47:45.2806400
+2:55:14.1051300
27.3p
158
Modesty Hopeson
Göteborg
7:51:26.2828500
+2:58:55.1073400
27.1p
-
Marie Andersson
Hammarö GF
23:59:58.8639700
-
-
Lisa Asterkrans
Trollhättans SOK
23:59:58.8639700
-
-
Malin Brandt
Kvicksund
23:59:58.8639700
-
-
Camilla Ekegren
Solna
23:59:58.8639700
-
-
Anna Johansson
Lidingö
23:59:58.8639700
-
-
Anne Pommer
Mörarp
23:59:58.8639700
-
-
Jessica Sundh
Kungsörs SK
23:59:58.8639700
-
-
Nina Agergård
Karlstad
23:59:59.8639800
-
-
Johanna Back
Danderyds SK
23:59:59.8639800
-
-
Lovisa Backemar
Väsby SK
23:59:59.8639800
-
-
Susanna Backström
Sundbybergs IK
23:59:59.8639800
-
-
Britt Marie Edenhorn
Svenljunga IK
23:59:59.8639800
-
-
Tina Ejnarsson
Vellinge
23:59:59.8639800
-
-
Agneta Franksson
Djursholms IF
23:59:59.8639800
-
-
Marianne Hamberg
Mälarö SOK
23:59:59.8639800
-
-
Carola Jansson
Morgongåva SK
23:59:59.8639800
-
-
Anna Johansson
Handen
23:59:59.8639800
-
-
Carina Johansson
Jälluntofta
23:59:59.8639800
-
-
Inger Järviken
Trättsbo IF
23:59:59.8639800
-
-
Gudrun Karlsson
Karlstad
23:59:59.8639800
-
-
Ingela Kullman
Sollentuna
23:59:59.8639800
-
-
Mina Langendahl
Flängan IF
23:59:59.8639800
-
-
Anna Löf
Hofors
23:59:59.8639800
-
-
Alexandra Magnusson
Fagersta
23:59:59.8639800
-
-
Vickie Peolin
Vinslöv
23:59:59.8639800
-
-
Lisbeth Persson
Göteborg
23:59:59.8639800
-
-
Åsa Telandersson
Bromma
23:59:59.8639800
-
-
Caroline Törnblom
Axa SC
23:59:59.8639800
-
-
Emelie Wiman
Svanesunds GOIF
23:59:59.8639800
-
-
Maria Åsvärd
Solna
23:59:59.8639800
-
H 21 Motion
60km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
1
Marcus Eklund
Värmdö
3:41:27.1328600
64.4p
2
Emil Olsson
Proact Atletklubb
4:05:02.1470100
+23:35.141400
57.0p
3
Jan Fryk
Sigtuna OK
4:05:52.1475100
+24:25.146400
56.8p
4
Magnus Sternbrink
Stockholm
4:08:57.1493600
+27:30.164900
55.9p
5
Petter Martinsson
IFK Grängesberg SK
4:09:04.1494300
+27:37.165600
55.9p
6
Jan Högberg
AB Karl Hedin IF
4:09:55.1499400
+28:28.170700
55.7p
7
Leif Harrå
Vassunda IF
4:10:02.1500100
+28:35.171400
55.7p
8
Magnus Karlsson
Axa SC
4:10:21.1502000
+28:54.173300
55.6p
9
Henrik Kroon
Bromma
4:12:32.1515100
+31:05.186400
55.0p
10
Leo Olsson
Täby
4:13:26.1520500
+31:59.191800
54.8p
11
Per Martinsson
Rönninge
4:13:52.1523100
+32:25.194400
54.7p
12
Ambjörn Lannergård
Lidköpings VSK
4:14:27.1526600
+33:00.197900
54.5p
13
Lars Gustafsson
Axa SC
4:14:47.1528600
+33:20.199900
54.4p
14
Lars Östling
Linköpings SK
4:15:09.1530800
+33:42.202100
54.3p
15
Ola Franzen
Team Hångsdala
4:16:09.1536800
+34:42.208100
54.1p
16
Andreas Winarve
Stockholm
4:18:06.1548500
+36:39.219800
53.6p
17
Anders Joelsson
Finspång
4:18:54.1553300
+37:27.224600
53.4p
18
Stefan Ek
Sogeti IF
4:20:34.1563300
+39:07.234600
53.0p
19
Erik Backman
Bollklubben Gamla Karlbergar
4:21:41.1570000
+40:14.241300
52.7p
20
Stanley Eriksson
Skogsbygdens IF
4:22:54.1577300
+41:27.248600
52.4p
21
Karl Erik Ellström
Ludvika
4:24:02.1584100
+42:35.255400
52.2p
22
Johan Jarding
Boo IF
4:25:32.1593100
+44:05.264400
51.8p
23
Lars Lundberg
Örsundsbro
4:27:23.1604200
+45:56.275500
51.4p
24
Holger Tiberg
Bromma
4:27:28.1604700
+46:01.276000
51.4p
25
David Hellman
Axa SC
4:27:36.1605500
+46:09.276800
51.4p
26
Ola Mårtensson
Sollentuna
4:28:09.1608800
+46:42.280100
51.2p
27
Truls Langendahl
Flängan IF
4:30:43.1624200
+49:16.295500
50.7p
28
Håkan Sandberg
Tullinge SK
4:30:49.1624800
+49:22.296100
50.6p
29
Per Samuelsson
Bromma Vällingby SOK
4:30:59.1625800
+49:32.297100
50.6p
30
Stian Omdal
Storvreta IK
4:31:08.1626700
+49:41.298000
50.6p
31
Hans Rosenqvist
Stockholm
4:31:21.1628000
+49:54.299300
50.5p
32
Michael Grahn
IFK Umeå
4:31:26.1628500
+49:59.299800
50.5p
33
Andreas Hill
Västerås
4:31:43.1630200
+50:16.301500
50.4p
34
Richard Lindahl
Nacka Värmdö SK
4:31:45.1630400
+50:18.301700
50.4p
35
Björn Källström
Axa SC
4:32:37.1635600
+51:10.306900
50.2p
36
Thomas Essén
Ericsson IK
4:32:37.1635600
+51:10.306900
50.2p
37
Fredrik Bergergård
Seb IF
4:32:58.1637700
+51:31.309000
50.2p
38
Fredrik Simonsson
Stockholm
4:33:19.1639800
+51:52.311100
50.1p
39
Pär Dilot
IFK Lidingö SOK
4:33:37.1641600
+52:10.312900
50.0p
40
Magnus Fransson
Sundbybergs IK
4:33:51.1643000
+52:24.314300
50.0p
41
Per Pettersson
Hägersta GF
4:33:53.1643200
+52:26.314500
50.0p
42
Mathias Lindgren
Nyköpings OK
4:34:01.1644000
+52:34.315300
49.9p
43
Thomas Centerström
Vallentuna
4:34:22.1646100
+52:55.317400
49.9p
44
Samuel Rydberg
Norbergs SK
4:34:49.1648800
+53:22.320100
49.8p
45
Christian Rosén
Grästorp
4:35:14.1651300
+53:47.322600
49.7p
46
Johannes Lindholm
Kniv Söder
4:35:19.1651800
+53:52.323100
49.7p
47
Tomas Mårtensson
Stockholm
4:35:51.1655000
+54:24.326300
49.6p
48
Ingemar Franzén
Team Hångsdala
4:36:55.1661400
+55:28.332700
49.3p
49
Johan Sagström
Fagersta
4:37:30.1664900
+56:03.336200
49.2p
50
Mathias Forsgren
Borlänge
4:37:57.1667600
+56:30.338900
49.1p
51
Leif Frenell
Solna
4:38:08.1668700
+56:41.340000
49.1p
Visar resultat 501 till 1000 av 2190[
1
2
3
4
5
]