2020-01-04 | ||||||||
5.6km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
29 | Axel Svensson | Sundbybergs IK | 15:57.95630 | |||||
2.8km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
14 | Erik Wiklund | Sundbybergs IK | 8:16.49530 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
9 | William Dovander | Sundbybergs IK | 7:20.43960 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
18 | Eva Pettersson | Sundbybergs IK | 10:24.62350 | |||||
2020-01-04 | ||||||||
5.2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
- | Oskar Ahnbrink | Sundbybergs IK | 23:59:59.8639800 | |||||
2.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
10 | Ruben Tholander | Sundbybergs IK | 8:26.50500 | |||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
5 | Love Tholander | Sundbybergs IK | 7:47.46600 | |||||
2020-01-04 | ||||||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
9 | Ruben Tholander | Sundbybergs IK | 7:57.47600 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
- | Oskar Ahnbrink | Sundbybergs IK | 23:59:59.8639800 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Love Tholander | Sundbybergs IK | 7:28.44700 | |||||
2019-12-26 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
6 | Karin Marell Höglund | Sundbybergs IK | 2:52:20.1033900 | 54.3p | ||||
2019-12-22 | ||||||||
20km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
28 | Alexander Melin | Sundbybergs IK | 53:25.320470 | 82.8p | ||||
53 | Oskar Ahnbrink | Sundbybergs IK | 56:09.336810 | 79.4p | ||||
15km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
83 | Walter Helldén | Sundbybergs IK | 46:24.278330 | 71.0p | ||||
2019-12-21 | ||||||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil | ||||||||
85 | Walter Helldén | Sundbybergs IK | ||||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil | ||||||||
39 | Alexander Melin | Sundbybergs IK | ||||||
65 | Oskar Ahnbrink | Sundbybergs IK | ||||||
2019-12-14 | ||||||||
9.9km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Oskar Ahnbrink | Sundbybergs IK | 26:13.157210 | 83.0p | ||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
30 | Tuva Appeltoft | Sundbybergs IK | 21:53.131280 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
13 | Ruben Tholander | Sundbybergs IK | 15:16.91500 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
12 | William Dovander | Sundbybergs IK | 9:58.59760 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
20 | Love Tholander | Sundbybergs IK | 8:24.50370 | |||||
21 | Erik Wiklund | Sundbybergs IK | 8:27.50640 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Jakob Tholander | Sundbybergs IK | 18:02.108140 | 55.3p | ||||
10 | Jonas Appeltofft | Sundbybergs IK | 25:41.154030 | 38.8p | ||||
2019-12-14 | ||||||||
Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
12 | Walter Helldén | Sundbybergs IK | 31:11.187000 | - | ||||
2019-12-12 | ||||||||
6.6km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
10 | Paige Lembke | Sundbybergs IK | 19:06.114590 | 63.1p | ||||
2019-12-08 | ||||||||
15km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
19 | Alexander Melin | Sundbybergs IK | 40:47.244630 | 85.9p | ||||
44 | Oskar Ahnbrink | Sundbybergs IK | 41:57.251630 | 83.6p | ||||
2019-11-23 | ||||||||
15km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
29 | Walter Helldén | Sundbybergs IK | 47:18.283780 | 70.1p | ||||
2019-11-22 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
26 | Walter Helldén | Sundbybergs IK | 27:40.165960 | 73.0p | ||||
2019-11-16 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
48 | Oskar Ahnbrink | Sundbybergs IK | 28:37.171680 | 77.9p | ||||
2019-11-16 | ||||||||
39km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
9 | Tuva Appeltofft | Sundbybergs IK | 3:20:02.1200100 | 43.7p | ||||
39km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
64 | Jonas Appeltofft | Sundbybergs IK | 3:46:46.1360500 | 38.6p | ||||
2019-10-06 | ||||||||
44km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Annakarin Söderström | Sundbybergs IK | 2:26:24.878370 | 52.7p | ||||
44km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
19 | Martin Höglund | Sundbybergs IK | 1:58:21.710080 | 68.3p | ||||
32 | Jens Andersson | Sundbybergs IK | 2:10:59.785880 | 60.3p | ||||
34 | Elis Cedergren | Sundbybergs IK | 2:11:12.787120 | 60.1p | ||||
- | Alexander Melin | Sundbybergs IK | 23:59:58.8639700 | |||||
- | Kenneth Nybohm | Sundbybergs IK | 23:59:59.8639800 | |||||
44km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
4 | Tomas Jelinek | Sundbybergs IK | 1:52:32.675140 | 72.8p | ||||
8 | Anders Rudolfsson | Sundbybergs IK | 2:11:01.786010 | 60.2p | ||||
14 | Per Johansson | Sundbybergs IK | 2:43:23.980270 | 46.3p | ||||
2019-09-15 | ||||||||
51km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
26 | Martin Höglund | Sundbybergs IK | 2:23:12.859100 | 69.0p | ||||
27 | Kenneth Nybohm | Sundbybergs IK | 2:23:39.861800 | 68.8p | ||||
52 | Per Johansson | Sundbybergs IK | 3:01:08.1086700 | 53.2p | ||||
17km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
4 | Ruben Tholander | Sundbybergs IK | 55:38.333700 | 65.4p | ||||
2019-09-15 | ||||||||
45km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
3 | Tomas Jelinek | Sundbybergs IK | 1:56:28.698790 | 77.3p | ||||
30km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
3 | Anders Rudolfsson | Sundbybergs IK | 1:34:09.564850 | 66.0p | ||||
2019-09-07 | ||||||||
48km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
16 | Tomas Jelinek | Sundbybergs IK | 2:02:10.732900 | 71.6p | ||||
43 | Kenneth Nybohm | Sundbybergs IK | 2:13:49.802800 | 64.2p | ||||
64 | Jens Andersson | Sundbybergs IK | 2:25:13.871200 | 58.3p | ||||
- | Per Johansson | Sundbybergs IK | 23:59:59.8639800 | |||||
- | Anders Rudolfsson | Sundbybergs IK | 23:59:59.8639800 | |||||
2019-08-31 | ||||||||
44km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
26 | Tomas Jelinek | Sundbybergs IK | 1:49:58.659750 | 71.8p | ||||
48 | Martin Höglund | Sundbybergs IK | 1:56:12.697160 | 67.2p | ||||
2019-08-17 | ||||||||
48km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
236 | Tommy Finell | Sundbybergs IK | 2:22:22.854100 | 62.3p | ||||
2019-08-03 | ||||||||
15.9km, Rullskidor | ||||||||
4 | Kenneth Nybohm | Sundbybergs IK | 39:59.239800 | 71.2p | ||||
2019-06-08 | ||||||||
43km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
38 | Kenneth Nybohm | Sundbybergs IK | 1:51:18.667700 | 71.8p | ||||
49 | Tomas Jelinek | Sundbybergs IK | 1:56:51.701000 | 67.6p | ||||
61 | Anders Rudolfsson | Sundbybergs IK | 2:02:26.734500 | 63.9p | ||||
77 | Per Johansson | Sundbybergs IK | 2:21:25.848400 | 53.7p | ||||
2019-05-04 | ||||||||
10km, Rullskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
6 | Daniela Profir | Sundbybergs IK | 34:57.209600 | 47.5p | ||||
10km, Rullskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
20 | Kenneth Nybohm | Sundbybergs IK | 26:19.157800 | 69.2p | ||||
38 | Anders Rudolfsson | Sundbybergs IK | 30:29.182800 | 56.7p | ||||
44 | Per Johansson | Sundbybergs IK | 34:34.207300 | 48.1p | ||||
10km, Rullskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
15 | Erik Wiklund | Sundbybergs IK | 37:30.224900 | 43.4p | ||||
2019-04-21 | ||||||||
30km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
27 | Oskar Ahnbrink | Sundbybergs IK | 1:25:00.509900 | 72.9p | ||||
41 | Henrik Ahnbrink | Sundbybergs IK | 1:29:48.538700 | 68.3p | ||||
2019-04-14 | ||||||||
2.9km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
40 | Love Tholander | Sundbybergs IK | 1:34:28.566780 | |||||
2019-04-14 | ||||||||
35km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
17 | Malin Börjesjö | Sundbybergs IK | 1:46:08.636760 | 74.2p | ||||
31km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
8 | Alexander Melin | Sundbybergs IK | 1:22:08.492740 | 83.2p | ||||
31km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
31 | Oskar Ahnbrink | Sundbybergs IK | 1:32:10.552950 | 74.2p | ||||
31km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
20 | Jonatan Ståhl | Sundbybergs IK | 1:32:00.551960 | 74.3p | ||||
63 | Ruben Tholander | Sundbybergs IK | 1:46:04.636380 | 64.6p | ||||
81 | Leo Sandberg | Sundbybergs IK | 1:52:53.677250 | 60.7p | ||||
92 | Jakob Tholander | Sundbybergs IK | 1:57:27.704690 | 58.4p | ||||
107 | Michael Lembke | Sundbybergs IK | 2:02:49.736840 | 55.9p | ||||
117 | Torbjörn Sandberg | Sundbybergs IK | 2:15:00.809950 | 50.9p | ||||
2019-04-07 | ||||||||
5.8km, Längdskidor, Klassisk stil, Jaktstart | ||||||||
14 | Axel Svensson | Sundbybergs IK | 23:44.142300 | |||||
5.8km, Längdskidor, Klassisk stil, Jaktstart | ||||||||
19 | Walter Helldén | Sundbybergs IK | 25:24.152300 | |||||
3.1km, Längdskidor, Klassisk stil, Jaktstart | ||||||||
15 | Tilde Gyllbäck | Sundbybergs IK | 14:26.86500 | |||||
3.1km, Längdskidor, Klassisk stil, Jaktstart | ||||||||
9 | Tuva Appeltofft | Sundbybergs IK | 14:48.88700 | |||||
3.1km, Längdskidor, Klassisk stil, Jaktstart | ||||||||
13 | Malte Lessing | Sundbybergs IK | 11:00.65900 | |||||
20 | Anton Hörling | Sundbybergs IK | 12:57.77600 | |||||
21 | Carl Svensson | Sundbybergs IK | 13:04.78300 | |||||
3.1km, Längdskidor, Klassisk stil, Jaktstart | ||||||||
7 | Anton Hedlöf | Sundbybergs IK | 11:09.66800 | |||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Jaktstart | ||||||||
15 | Lovisa Gyllbäck | Sundbybergs IK | 9:40.57900 | |||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Jaktstart | ||||||||
4 | Frans Lessing | Sundbybergs IK | 7:31.45000 | |||||
14 | Vilmer Appeltofft | Sundbybergs IK | 10:11.61000 | |||||
2019-04-06 | ||||||||
8km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
15 | Axel Svensson | Sundbybergs IK | 27:12.163100 | |||||
8km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
21 | Walter Helldén | Sundbybergs IK | 28:16.169500 | |||||
4.1km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
15 | Tilde Gyllbäck | Sundbybergs IK | 15:18.91700 | |||||
4.1km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
9 | Tuva Appeltofft | Sundbybergs IK | 15:11.91000 | |||||
4.1km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
13 | Malte Lessing | Sundbybergs IK | 12:39.75800 | |||||
21 | Anton Hörling | Sundbybergs IK | 13:42.82100 | |||||
22 | Carl Svensson | Sundbybergs IK | 14:11.85000 | |||||
4.1km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
9 | Anton Hedlöf | Sundbybergs IK | 12:41.76000 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
15 | Lovisa Gyllbäck | Sundbybergs IK | 7:33.45200 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
4 | Frans Lessing | Sundbybergs IK | 6:20.37900 | |||||
14 | Vilmer Appeltofft | Sundbybergs IK | 7:31.45000 | |||||
2019-04-06 | ||||||||
32.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
14 | Emma Andersson | Sundbybergs IK | 2:46:16.997500 | 43.6p | ||||
32.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
38 | Jonas Staaf | Sundbybergs IK | 2:46:01.996000 | 43.7p | ||||
2019-04-06 | ||||||||
55km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
38 | Nils Risberg | Sundbybergs IK | 2:58:56.1073500 | 74.8p | ||||
55km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
16 | Sandra Öhrström | Sundbybergs IK | 5:06:07.1836600 | 40.3p | ||||
55km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Karin Marell Höglund | Sundbybergs IK | 3:59:59.1439800 | 53.0p | ||||
2019-03-31 | ||||||||
4km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
- | Malin Börjesjö | Sundbybergs IK | 23:59:59.8639800 | |||||
2019-03-30 | ||||||||
30km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
24 | Malin Börjesjö | Sundbybergs IK | 1:30:44.544320 | 75.9p | ||||
2019-03-30 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
14 | Gustav Karlsson | Sundbybergs IK | 26:24.158300 | 80.0p | ||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
23 | Axel Svensson | Sundbybergs IK | 15:25.92400 | |||||
- | Ruben Tholander | Sundbybergs IK | 23:59:58.8639700 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
12 | William Dovander | Sundbybergs IK | 12:07.72600 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
14 | Love Tholander | Sundbybergs IK | 10:28.62700 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
15 | Malte Lessing | Sundbybergs IK | 9:59.59800 | |||||
27 | Anton Hörling | Sundbybergs IK | 10:42.64100 | |||||
35 | Carl Svensson | Sundbybergs IK | 11:10.66900 | |||||
45 | Oscar Lundkvist | Sundbybergs IK | 12:13.73200 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
17 | Anton Hedlöf | Sundbybergs IK | 9:34.57300 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
8 | Carla Dovander | Sundbybergs IK | 10:08.60700 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
25 | Frans Lessing | Sundbybergs IK | 8:52.53100 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
8 | Jakob Tholander | Sundbybergs IK | 15:42.94100 | 60.9p | ||||
11 | Stefan Wiklund | Sundbybergs IK | 16:17.97600 | 58.7p | ||||
12 | Thomas Dovander | Sundbybergs IK | 16:35.99400 | 57.6p | ||||
2019-03-24 | ||||||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Jaktstart | ||||||||
17 | Malin Börjesjö | Sundbybergs IK | 33:49.202870 | 74.5p | ||||
2019-03-23 | ||||||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
22 | Malin Börjesjö | Sundbybergs IK | 15:04.90350 | 76.2p | ||||
2019-03-23 | ||||||||
15km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
8 | Alexander Melin | Sundbybergs IK | 42:50.256920 | 84.2p | ||||
24 | Gustav Karlsson | Sundbybergs IK | 44:49.268800 | 81.0p | ||||
2019-03-22 | ||||||||
1km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
9 | Gustav Karlsson | Sundbybergs IK | ||||||
16 | Alexander Melin | Sundbybergs IK | ||||||
2019-03-16 | ||||||||
50km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
9 | Daniela Profir | Sundbybergs IK | 3:42:04.1332300 | 57.9p | ||||
50km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
54 | Leo Sandberg | Sundbybergs IK | 3:39:28.1316700 | 58.7p | ||||
71 | Torbjörn Sandberg | Sundbybergs IK | 4:11:21.1508000 | 50.2p | ||||
2019-03-09 | ||||||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
43 | Alexander Melin | Sundbybergs IK | 33:02.198160 | 78.6p | ||||
68 | Gustav Karlsson | Sundbybergs IK | 34:09.204800 | 76.2p | ||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
75 | Hoa Sjöholm | Sundbybergs IK | 22:01.132060 | 57.3p | ||||
2019-03-07 | ||||||||
1.47km, Längdskidor, Sprint, Fristil | ||||||||
Semifinal | ||||||||
5 | Gustav Karlsson | Sundbybergs IK | 3:18.19718 | |||||
Kvartsfinal | ||||||||
5 | Alexander Melin | Sundbybergs IK | 3:16.19507 | |||||
2019-03-06 | ||||||||
15km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
5 | Alexander Melin | Sundbybergs IK | 39:15.235480 | 85.1p | ||||
14 | Gustav Karlsson | Sundbybergs IK | 39:56.239500 | 83.8p | ||||
2019-02-24 | ||||||||
19km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
49 | Axel Svensson | Sundbybergs IK | 1:02:13.373200 | |||||
9km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
44 | Tuva Appeltofft | Sundbybergs IK | 29:56.179500 | |||||
48 | Tilde Gyllbäck | Sundbybergs IK | 31:37.189600 | |||||
9km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
13 | William Dovander | Sundbybergs IK | 27:40.165900 | |||||
60 | Noel Hellberg | Sundbybergs IK | 34:36.207500 | |||||
62 | Erik Wiklund | Sundbybergs IK | 35:16.211500 | |||||
9km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
32 | Anton Hedlöf | Sundbybergs IK | 26:43.160200 | |||||
41 | Carl Svensson | Sundbybergs IK | 27:34.165300 | |||||
2019-02-17 | ||||||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
7 | Axel Svensson | Sundbybergs IK | 14:18.85700 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | William Dovander | Sundbybergs IK | 8:11.49000 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Erik Wiklund | Sundbybergs IK | 7:56.47500 | |||||
6 | Wilmer Hagrot | Sundbybergs IK | 9:18.55700 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
6 | Anton Hedlöf | Sundbybergs IK | 7:35.45400 | |||||
16 | Loke Andersson Forsberg | Sundbybergs IK | 10:31.63000 | |||||
1km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Carla Dovander | Sundbybergs IK | 2:49.16800 | |||||
2019-02-17 | ||||||||
30km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Daniela Profir | Sundbybergs IK | 1:44:57.629650 | 54.7p | ||||
30km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Anna Svärdström | Sundbybergs IK | 1:38:52.593130 | 58.1p | ||||
2 | Annakarin Söderström | Sundbybergs IK | 1:40:30.602920 | 57.2p | ||||
2019-02-17 | ||||||||
20km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
4 | Alexander Melin | Sundbybergs IK | 57:47.346660 | 82.8p | ||||
25 | Gustav Karlsson | Sundbybergs IK | 59:50.358960 | 80.1p | ||||
15km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
16 | Malin Börjesjö | Sundbybergs IK | 46:08.276740 | 77.3p | ||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
- | Hoa Sjöholm | Sundbybergs IK | 23:59:59.8639800 | |||||
2019-02-17 | ||||||||
43km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
14 | Nils Risberg | Sundbybergs IK | 2:43:59.983800 | 62.2p | ||||
2019-02-17 | ||||||||
52km, Längdskidor | ||||||||
13 | Maria Wiklund | Sundbybergs IK | 3:52:11.1393000 | 43.7p | ||||
52km, Längdskidor | ||||||||
102 | Alexander Sundin | Sundbybergs IK | 2:53:42.1042100 | 61.1p | ||||
52km, Längdskidor | ||||||||
8 | Tomas Jelinek | Sundbybergs IK | 2:31:43.910200 | 71.9p | ||||
9 | Martin Höglund | Sundbybergs IK | 2:31:57.911600 | 71.8p | ||||
16 | Anders Hübinette | Sundbybergs IK | 2:36:41.940000 | 69.1p | ||||
80 | Jussi Niemetz | Sundbybergs IK | 3:18:16.1189500 | 52.3p | ||||
- | Kenneth Nybohm | Sundbybergs IK | 23:59:58.8639700 | |||||
52km, Längdskidor | ||||||||
19 | Tommy Finell | Sundbybergs IK | 2:50:01.1020000 | 62.7p | ||||
23 | Peter Gyulai | Sundbybergs IK | 2:53:39.1041800 | 61.1p | ||||
46 | Per Johansson | Sundbybergs IK | 3:07:09.1122800 | 56.0p | ||||
52km, Längdskidor | ||||||||
5 | Sven Mörtberg | Sundbybergs IK | 2:57:37.1065600 | 59.5p | ||||
52km, Längdskidor | ||||||||
20 | Josefina Henryson | Sundbybergs IK | 5:03:17.1819600 | 32.4p | ||||
52km, Längdskidor | ||||||||
93 | John Holm | Sundbybergs IK | 3:49:58.1379700 | 44.1p | ||||
94 | Lars Wengström | Sundbybergs IK | 3:50:11.1381000 | 44.1p | ||||
127 | Sebastian Levin | Sundbybergs IK | 4:08:58.1493700 | 40.4p | ||||
2019-02-16 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
12 | Inga Bergström | Sundbybergs IK | 4:18:22.1550100 | 35.9p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
92 | Michael Bergström | Sundbybergs IK | 3:41:10.1326900 | 42.4p | ||||
2019-02-16 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Daniela Profir | Sundbybergs IK | 33:06.198580 | 55.7p | ||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Anna Svärdström | Sundbybergs IK | 30:11.181080 | 61.1p | ||||
2 | Ingela Prtic | Sundbybergs IK | 31:16.187500 | 59.0p | ||||
2019-02-16 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
24 | Malin Börjesjö | Sundbybergs IK | 28:48.172710 | 72.7p | ||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
6 | Alexander Melin | Sundbybergs IK | 24:42.148180 | 84.1p | ||||
11 | Gustav Karlsson | Sundbybergs IK | 25:10.150990 | 82.6p | ||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
64 | Hoa Sjöholm | Sundbybergs IK | 16:05.96490 | 61.3p | ||||
2019-02-16 | ||||||||
16km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
6 | Karin Marell Höglund | Sundbybergs IK | 55:21.332000 | 67.0p | ||||
19 | Caroline Olsmats | Sundbybergs IK | 1:05:44.394300 | 56.4p | ||||
20 | Annika Svensson | Sundbybergs IK | 1:05:45.394400 | 56.4p | ||||
24 | Eva Unell | Sundbybergs IK | 1:08:59.413800 | 53.7p | ||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
7 | Tuva Appeltofft | Sundbybergs IK | 20:15.121400 | 47.4p | ||||
8 | Tilde Gyllback | Sundbybergs IK | 20:45.124400 | 46.2p | ||||
16km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
16 | Cecilia Sjöholm | Sundbybergs IK | 1:27:35.525400 | 42.3p | ||||
41 | Camilla Bäckelin | Sundbybergs IK | 1:40:29.602800 | 36.9p | ||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
12 | Sarah Appeltofft | Sundbybergs IK | 31:18.187700 | 30.7p | ||||
2019-02-16 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
6 | Jessica Sundin | Sundbybergs IK | 3:11:53.1151200 | 48.1p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
4 | Samuel Carlsson | Sundbybergs IK | 2:09:41.778000 | 77.4p | ||||
2019-02-10 | ||||||||
46km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Maria Wiklund | Sundbybergs IK | 3:42:17.1333610 | 40.9p | ||||
46km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Karin Marell Höglund | Sundbybergs IK | 2:49:24.1016320 | 56.1p | ||||
46km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
3 | Tomas Jelinek | Sundbybergs IK | 2:25:20.871900 | 67.5p | ||||
9 | Jussi Niemetz | Sundbybergs IK | 2:57:55.1067400 | 52.9p | ||||
46km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
13 | Per Johansson | Sundbybergs IK | 3:15:45.1174490 | 47.3p | ||||
46km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Sven Mörtberg | Sundbybergs IK | 2:48:52.1013170 | 56.3p | ||||
46km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
13 | Cecilia Sjöholm | Sundbybergs IK | 4:06:34.1479300 | 36.4p | ||||
46km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
50 | Joakim Malmquist | Sundbybergs IK | 3:20:15.1201470 | 46.1p | ||||
2019-02-10 | ||||||||
Längdskidor, Fristil, Stafett | ||||||||
26 | Sundbybergs IK | 26:50.160990 | ||||||
Axel Svensson | Sundbybergs IK | |||||||
Ruben Tholander | Sundbybergs IK | |||||||
Leo Sandberg | Sundbybergs IK | |||||||
2019-02-10 | ||||||||
60km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
12 | Samuel Carlsson | Sundbybergs IK | 3:10:45.1144400 | 75.6p | ||||
22 | Alexander Sundin | Sundbybergs IK | 3:32:28.1274700 | 65.9p | ||||
60km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
- | Jonas Appeltofft | Sundbybergs IK | 23:59:59.8639800 | |||||
60km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
17 | Henrik Elmefur | Sundbybergs IK | 3:42:58.1337700 | 62.1p | ||||
60km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
12 | Anders Fryxell | Sundbybergs IK | 3:42:10.1332900 | 62.3p | ||||
33 | Anders Carlsson | Sundbybergs IK | 4:03:39.1461800 | 55.7p | ||||
34 | Magnus Eklund | Sundbybergs IK | 4:04:11.1465000 | 55.5p | ||||
- | Jonas Lundborg | Sundbybergs IK | 23:59:59.8639800 | |||||
60km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
3 | Johanna Svalstedt | Sundbybergs IK | 4:39:29.1676800 | 47.2p | ||||
16 | Malin Lindell | Sundbybergs IK | 5:15:53.1895200 | 41.0p | ||||
91 | Therese Giertta Augustsson | Sundbybergs IK | 6:30:56.2345500 | 32.1p | ||||
- | Britt-marie Korpi | Sundbybergs IK | 23:59:59.8639800 | |||||
60km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
109 | Jörgen Tisell | Sundbybergs IK | 5:10:34.1863300 | 41.8p | ||||
181 | Andreas Westerberg | Sundbybergs IK | 5:34:41.2008000 | 38.3p | ||||
312 | Carl-Michael Augustsson | Sundbybergs IK | 6:30:53.2345200 | 32.1p | ||||
- | Sina Bahmani | Sundbybergs IK | 23:59:58.8639700 | |||||
- | Björn Westman | Sundbybergs IK | 23:59:58.8639700 | |||||
- | Gustaf Risling | Sundbybergs IK | 23:59:58.8639700 | |||||
- | Andreas Burghauser | Sundbybergs IK | 23:59:59.8639800 | |||||
2019-02-10 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
4 | Stefan Norberg | Sundbybergs IK | 2:55:24.1052300 | 55.2p | ||||
2019-02-09 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
9 | Hans Olsén | Sundbybergs IK | 2:46:00.995900 | 59.6p | ||||
21km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
3 | Helena Allgulander | Sundbybergs IK | 1:41:34.609300 | 50.1p | ||||
2019-02-09 | ||||||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
12 | Anna Trankell | Sundbybergs IK | 3:42:14.1333300 | 42.4p | ||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
14 | Anders Lindhe | Sundbybergs IK | 2:52:53.1037200 | 58.3p | ||||
20 | Victor Skantze | Sundbybergs IK | 2:55:04.1050300 | 57.4p | ||||
43 | Trankell Richard | Sundbybergs IK | 3:09:52.1139100 | 51.6p | ||||
159 | Mathias Jonsson Franzén | Sundbybergs IK | 3:57:09.1422800 | 39.1p | ||||
30km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
17 | Joakim Skantze | Sundbybergs IK | 2:06:06.756500 | 48.4p | ||||
2019-02-09 | ||||||||
30km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
9 | christina carlsson | Sundbybergs IK | 2:24:29.866800 | 50.0p | ||||
30km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
166 | Janet Stråhle | Sundbybergs IK | 3:25:34.1233300 | 35.2p | ||||
223 | Kristina Gidlund | Sundbybergs IK | 3:46:38.1359700 | 31.9p | ||||
- | Astrid Erwall | Sundbybergs IK | 23:59:59.8639800 | |||||
2019-02-09 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
9 | Inga Bergström | Sundbybergs IK | 3:50:05.1380400 | 35.2p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
35 | Jesper Marklund | Sundbybergs IK | 2:16:13.817200 | 64.3p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
20 | Johan Oliv | Sundbybergs IK | 2:38:59.953800 | 53.5p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
3 | Tommy Finell | Sundbybergs IK | 2:15:07.810600 | 64.9p | ||||
30 | Michael Bergström | Sundbybergs IK | 3:18:35.1191400 | 41.5p | ||||
2019-02-09 | ||||||||
41km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
3 | Malin Börjesjö | Sundbybergs IK | 2:36:49.940860 | 65.9p | ||||
2019-02-09 | ||||||||
1km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
37 | Ruben Tholander | Sundbybergs IK | 2:29.14898 | |||||
70 | Axel Svensson | Sundbybergs IK | 2:42.16199 | |||||
1km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
37 | Ruben Tholander | Sundbybergs IK | ||||||
70 | Axel Svensson | Sundbybergs IK | ||||||
1km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
62 | Walter Helldén | Sundbybergs IK | 2:40.15921 | |||||
65 | Leo Sandberg | Sundbybergs IK | 2:42.16182 | |||||
68 | Jacob Lundkvist | Sundbybergs IK | 2:44.16336 | |||||
1km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
62 | Walter Helldén | Sundbybergs IK | ||||||
65 | Leo Sandberg | Sundbybergs IK | ||||||
68 | Jacob Lundkvist | Sundbybergs IK | ||||||
2019-02-08 | ||||||||
7km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
64 | Leo Sandberg | Sundbybergs IK | 20:51.125060 | |||||
69 | Walter Helldén | Sundbybergs IK | 21:46.130570 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
44 | Ruben Tholander | Sundbybergs IK | 13:08.78750 | |||||
73 | Axel Svensson | Sundbybergs IK | 14:11.85010 | |||||
2019-02-03 | ||||||||
15km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
23 | Malin Börjesjö | Sundbybergs IK | 50:34.303340 | 75.4p | ||||
2019-02-03 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Karin Marell Höglund | Sundbybergs IK | 3:02:51.1097070 | 53.4p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
14 | Sebastian Jansson | Sundbybergs IK | 2:31:33.909230 | 65.9p | ||||
19 | Anders Fryxell | Sundbybergs IK | 2:38:18.949700 | 62.7p | ||||
31 | Henrik Elmefur | Sundbybergs IK | 2:44:44.988390 | 59.9p | ||||
32 | Thomas Dovander | Sundbybergs IK | 2:45:16.991530 | 59.7p | ||||
43 | Andreas Nyhlén | Sundbybergs IK | 2:57:49.1066890 | 55.0p | ||||
47 | Magnus Eklund | Sundbybergs IK | 3:01:47.1090680 | 53.7p | ||||
20km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Ellinor Bergman | Sundbybergs IK | 1:59:43.718270 | 53.8p | ||||
2019-02-03 | ||||||||
30km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Daniela Profir | Sundbybergs IK | 1:58:31.711000 | 70.2p | ||||
2019-02-03 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
41 | Linus Studeny | Sundbybergs IK | 2:41:06.966500 | 60.8p | ||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
16 | Martin Höglund | Sundbybergs IK | 2:31:07.906600 | 65.6p | ||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
94 | Bengt Nilsson | Sundbybergs IK | 4:56:23.1778200 | 30.7p | ||||
- | Mårten Snickare | Sundbybergs IK | 23:59:59.8639800 | |||||
2019-02-02 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
11 | Johan Beskow | Sundbyberg | 2:29:27.896600 | 58.7p | ||||
2019-01-30 | ||||||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
44 | Malin Börjesjö | Sundbybergs IK | 36:42.220140 | 72.2p | ||||
2019-01-27 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Maria Lind | Sundbybergs IK | 3:18:23.1190200 | 42.7p | ||||
3 | Sandra Öhrström | Sundbybergs IK | 3:18:24.1190300 | 42.7p | ||||
2019-01-26 | ||||||||
15km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
- | Ellinor Bergman | Sundbybergs IK | 23:59:59.8639800 | |||||
15km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
3 | Daniela Profir | Sundbybergs IK | 51:16.307520 | 54.0p | ||||
15km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Anna Svärdström | Sundbybergs IK | 45:05.270430 | 62.7p | ||||
2 | Annakarin Söderström | Sundbybergs IK | 49:08.294770 | 56.7p | ||||
3 | Karin Marell Höglund | Sundbybergs IK | 50:22.302150 | 55.1p | ||||
15km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
4 | Ingalill Börjesjö | Sundbybergs IK | 1:10:51.425000 | 37.6p | ||||
15km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Alexander Melin | Sundbybergs IK | 36:02.216140 | 81.7p | ||||
4 | Gustav Karlsson | Sundbybergs IK | 37:41.226000 | 77.5p | ||||
11 | Carl Svensson | Sundbybergs IK | 47:00.281990 | 59.7p | ||||
- | Emil Henriksson | Sundbybergs IK | 23:59:59.8639800 | |||||
15km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
- | Marcus Lagerquist | Sundbybergs IK | 23:59:59.8639800 | |||||
15km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
- | Joar af Ekenstam | Sundbybergs IK | 23:59:59.8639800 | |||||
- | Anders Hübinette | Sundbybergs IK | 23:59:59.8639800 | |||||
15km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
4 | Martin Höglund | Sundbybergs IK | 41:38.249770 | 68.8p | ||||
8 | Jakob Tholander | Sundbybergs IK | 42:42.256120 | 66.8p | ||||
9 | Kenneth Nybohm | Sundbybergs IK | 42:46.256590 | 66.6p | ||||
10 | Jonas Karlsson | Sundbybergs IK | 43:56.263500 | 64.6p | ||||
15km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Anders Fryxell | Sundbybergs IK | 43:50.262960 | 64.7p | ||||
9 | Torbjörn Sandberg | Sundbybergs IK | 55:22.332160 | 49.5p | ||||
- | Anders Carlsson | Sundbybergs IK | 23:59:58.8639700 | |||||
- | Per Johansson | Sundbybergs IK | 23:59:59.8639800 | |||||
15km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
3 | Tommy Finell | Sundbybergs IK | 42:33.255220 | 67.0p | ||||
7 | Michael Lembke | Sundbybergs IK | 51:11.307040 | 54.1p | ||||
9km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
4 | Hoa Sjöholm | Sundbybergs IK | 30:09.180870 | 62.1p | ||||
9km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Lars Hagrot | Sundbybergs IK | 31:42.190170 | 59.0p | ||||
6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Ruben Tholander | Sundbybergs IK | 16:26.98580 | |||||
6 | Leo Sandberg | Sundbybergs IK | 17:50.106940 | |||||
7 | Axel Svensson | Sundbybergs IK | 18:46.112500 | |||||
8 | Jacob Lundkvist | Sundbybergs IK | 19:12.115130 | |||||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
6 | Tilde Gyllbäck | Sundbybergs IK | 10:48.64750 | |||||
8 | Tuva Appeltofft | Sundbybergs IK | 10:55.65440 | |||||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
3 | Erik Wiklund | Sundbybergs IK | 9:41.58010 | |||||
4 | Love Tholander | Sundbybergs IK | 9:49.58800 | |||||
5 | William Dovander | Sundbybergs IK | 9:53.59280 | |||||
20 | Wilmer Hagrot | Sundbybergs IK | 12:39.75800 | |||||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
5 | Malte Lessing | Sundbybergs IK | 9:13.55260 | |||||
10 | Anton Hörling | Sundbybergs IK | 10:55.65410 | |||||
11 | Oscar Lundkvist | Sundbybergs IK | 11:58.71770 | |||||
12 | Loke Andersson Forsberg | Sundbybergs IK | 12:56.77520 | |||||
13 | Pontus Åkerlund | Sundbybergs IK | 13:36.81530 | |||||
- | Anton Hedlöf | Sundbybergs IK | 23:59:59.8639800 | |||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
5 | Carla Dovander | Sundbybergs IK | 9:59.59860 | |||||
8 | Pauline Dahl | Sundbybergs IK | 10:58.65730 | |||||
10 | Linnea Åkerlund | Sundbybergs IK | 11:32.69160 | |||||
11 | Matilda Högberg | Sundbybergs IK | 11:53.71250 | |||||
12 | Linnea Planting-bergloo | Sundbybergs IK | 11:54.71330 | |||||
- | Lovisa Gyllbäck | Sundbybergs IK | 23:59:59.8639800 | |||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Frans Lessing | Sundbybergs IK | 8:22.50130 | |||||
7 | Arvid Vallin | Sundbybergs IK | 11:23.68250 | |||||
12 | Viktor Eriksson | Sundbybergs IK | 14:15.85450 | |||||
13 | Vide Mann | Sundbybergs IK | 15:09.90810 | |||||
- | Linus Höjer | Sundbybergs IK | 23:59:59.8639800 | |||||
2019-01-26 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
7 | Cecilia Ryden | Sundbybergs IK | 3:27:19.1243800 | 37.0p | ||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
7 | Maria Wiklund | Sundbybergs IK | 3:27:51.1247000 | 36.9p | ||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
16 | Jesper Marklund | Sundbybergs IK | 2:30:47.904600 | 54.2p | ||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
8 | Sven Mörtberg | Sundbybergs IK | 2:30:30.902900 | 54.3p | ||||
2019-01-26 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
13 | Emma Jansson | Sundbybergs IK | 3:14:07.1164650 | 49.0p | ||||
25 | Anna Trankell | Sundbybergs IK | 3:40:15.1321400 | 42.4p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
4 | Samuel Carlsson | Sundbybergs IK | 2:09:55.779450 | 79.4p | ||||
43 | Sebastian Jansson | Sundbybergs IK | 2:31:57.911690 | 65.4p | ||||
2019-01-20 | ||||||||
7km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
13 | Anton Hedlöf | Sundbybergs IK | 25:52.155110 | |||||
7km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
12 | Ruben Tholander | Sundbybergs IK | 21:51.131020 | |||||
20 | Leo Sandberg | Sundbybergs IK | 24:23.146280 | |||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
5 | Erik Wiklund | Sundbybergs IK | 17:51.107090 | |||||
11 | Love Tholander | Sundbybergs IK | 18:29.110890 | |||||
- | William Dovander | Sundbybergs IK | 23:59:59.8639800 | |||||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
- | Carla Dovander | Sundbybergs IK | 23:59:59.8639800 | |||||
2019-01-19 | ||||||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Gustav Karlsson | Sundbybergs IK | 23:05.138400 | 80.2p | ||||
2019-01-19 | ||||||||
44km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
25 | Emma Jansson | Sundbybergs IK | 2:56:21.1058000 | 49.8p | ||||
35 | Jessica Sundin | Sundbybergs IK | 3:20:11.1201000 | 43.2p | ||||
44km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Annakarin Söderström | Sundbybergs IK | 2:54:28.1046700 | 50.4p | ||||
44km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
28 | Samuel Carlsson | Sundbybergs IK | 1:59:07.714600 | 79.2p | ||||
74 | Sebastian Jansson | Sundbybergs IK | 2:14:04.804300 | 68.7p | ||||
99 | Mikael Karlehag | Sundbybergs IK | 2:19:38.837700 | 65.4p | ||||
114 | Alexander Sundin | Sundbybergs IK | 2:24:40.867900 | 62.7p | ||||
44km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
87 | Andreas Nyhlén | Sundbybergs IK | 2:43:38.981700 | 54.3p | ||||
44km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
18 | Tommy Finell | Sundbybergs IK | 2:18:39.831800 | 66.0p | ||||
- | Matts Jansson | Sundbybergs IK | 23:59:59.8639800 | |||||
44km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
141 | Mikael Klockseth | Sundbybergs IK | 4:14:38.1527700 | 33.1p | ||||
2019-01-19 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Daniela Profir | Sundbybergs IK | 2:25:40.873900 | 55.2p | ||||
2 | Karin Marell Höglund | Sundbybergs IK | 2:27:01.882000 | 54.6p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
22 | Anders Hübinette | Sundbybergs IK | 2:01:06.726500 | 69.1p | ||||
24 | Kenneth Nybohm | Sundbybergs IK | 2:01:11.727000 | 69.0p | ||||
24 | Linus Studeny | Sundbybergs IK | 2:01:11.727000 | 69.0p | ||||
52 | Anders Fryxell | Sundbybergs IK | 2:10:33.783200 | 63.0p | ||||
64 | Jonas Lundborg | Sundbybergs IK | 2:15:53.815200 | 60.0p | ||||
68 | Hans Olsén | Sundbybergs IK | 2:18:07.828600 | 58.8p | ||||
93 | Sven Mörtberg | Sundbybergs IK | 2:29:44.898300 | 53.4p | ||||
111 | Gunnar Hedlund | Sundbybergs IK | 2:45:32.993100 | 47.4p | ||||
21km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
7 | Helena Allgulander | Sundbybergs IK | 1:29:43.538200 | 56.3p | ||||
21 | Nathalie Hedlund | Sundbybergs IK | 2:13:53.803200 | 37.7p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
- | Maria Wiklund | Sundbybergs IK | 23:59:59.8639800 | |||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
52 | Stefan Norberg | Sundbybergs IK | 2:49:00.1013900 | 46.3p | ||||
54 | Viktor Appel | Sundbybergs IK | 2:49:29.1016800 | 46.2p | ||||
128 | Daniel Olsson | Sundbybergs IK | 3:51:24.1388300 | 32.4p | ||||
- | Elias Widenius | Sundbybergs IK | 23:59:59.8639800 | |||||
2019-01-13 | ||||||||
30km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
6 | Kenneth Nybohm | Sundbybergs IK | 1:42:48.616700 | 67.4p | ||||
8 | Martin Höglund | Sundbybergs IK | 1:43:54.623300 | 66.5p | ||||
9 | Thomas Dovander | Sundbybergs IK | 1:45:56.635500 | 65.0p | ||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
3 | Louisa Sjöholm | Sundbybergs IK | 53:39.321800 | 53.1p | ||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Daniela Profir | Sundbybergs IK | 44:36.267500 | 63.9p | ||||
2 | Annakarin Söderström | Sundbybergs IK | 45:41.274000 | 62.4p | ||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
3 | Ruben Tholander | Sundbybergs IK | 20:16.121500 | |||||
6 | Leo Sandberg | Sundbybergs IK | 21:53.131200 | |||||
7 | Axel Svensson | Sundbybergs IK | 22:53.137200 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Erik Wiklund | Sundbybergs IK | 11:07.66600 | |||||
3 | Love Tholander | Sundbybergs IK | 11:36.69500 | |||||
4 | William Dovander | Sundbybergs IK | 11:48.70700 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
4 | Malte Lessing | Sundbybergs IK | 11:44.70300 | |||||
- | Anton Hedlöf | Sundbybergs IK | 23:59:59.8639800 | |||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Carla Dovander | Sundbybergs IK | 7:49.46800 | |||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Frans Lessing | Sundbybergs IK | 6:37.39600 | |||||
2019-01-12 | ||||||||
20km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Gustav Karlsson | Sundbybergs IK | 1:14:05.444450 | 78.3p | ||||
2019-01-12 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
3 | Sebastian Jansson | Sundbybergs IK | 26:16.157540 | 75.5p | ||||
10km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
7 | Jonas Karlsson | Sundbybergs IK | 28:30.170900 | 68.8p | ||||
9 | Jakob Tholander | Sundbybergs IK | 29:15.175410 | 66.8p | ||||
10 | Stefan Wiklund | Sundbybergs IK | 29:38.177710 | 65.8p | ||||
23 | Torbjörn Sandberg | Sundbybergs IK | 37:40.225980 | 50.3p | ||||
5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
2 | Hoa Sjöholm | Sundbybergs IK | 15:51.95050 | 53.7p | ||||
5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
2 | Emma Jansson | Sundbybergs IK | 16:09.96830 | 52.7p | ||||
5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
7 | Ruben Tholander | Sundbybergs IK | 13:37.81640 | |||||
12 | Axel Svensson | Sundbybergs IK | 14:40.87930 | |||||
13 | Leo Sandberg | Sundbybergs IK | 15:05.90450 | |||||
14 | Jacob Lundkvist | Sundbybergs IK | 15:42.94150 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
4 | William Dovander | Sundbybergs IK | 7:59.47850 | |||||
5 | Erik Wiklund | Sundbybergs IK | 8:05.48430 | |||||
6 | Love Tholander | Sundbybergs IK | 8:17.49660 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
5 | Malte Lessing | Sundbybergs IK | 7:26.44590 | |||||
12 | Anton Hedlöf | Sundbybergs IK | 8:13.49220 | |||||
16 | Anton Hörling | Sundbybergs IK | 8:35.51490 | |||||
18 | Carl Svensson | Sundbybergs IK | 8:47.52650 | |||||
24 | Oscar Lundkvist | Sundbybergs IK | 9:43.58210 | |||||
1.9km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
10 | Carla Dovander | Sundbybergs IK | 9:09.54810 | |||||
2019-01-12 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
5 | Malin Börjesjö | Sundbybergs IK | 2:19:49.838800 | 62.3p | ||||
2019-01-06 | ||||||||
1.1km, Längdskidor, Klassisk stil | ||||||||
8 | Gustav Karlsson | Sundbybergs IK | ||||||
0.8km, Längdskidor, Klassisk stil | ||||||||
56 | Hoa Sjöholm | Sundbybergs IK | ||||||
2019-01-06 | ||||||||
5.6km, Längdskidor, Jaktstart | ||||||||
15 | Daniela Profir | Sundbybergs IK | 26:08.156710 | 40.9p | ||||
5.6km, Längdskidor, Jaktstart | ||||||||
26 | Axel Svensson | Sundbybergs IK | 21:06.126570 | |||||
2.8km, Längdskidor, Jaktstart | ||||||||
- | Carl Svensson | Sundbybergs IK | 23:59:59.8639800 | |||||
2km, Längdskidor, Jaktstart | ||||||||
5 | William Dovander | Sundbybergs IK | 7:49.46820 | |||||
2km, Längdskidor, Jaktstart | ||||||||
11 | Erik Wiklund | Sundbybergs IK | 7:53.47200 | |||||
1.5km, Längdskidor, Jaktstart | ||||||||
6 | Carla Dovander | Sundbybergs IK | 8:01.48030 | |||||
2019-01-06 | ||||||||
5km, Längdskidor, Jaktstart | ||||||||
10 | Ruben Tholander | Sundbybergs IK | 16:24.98300 | |||||
3km, Längdskidor, Jaktstart | ||||||||
5 | Love Tholander | Sundbybergs IK | 9:21.56050 | |||||
2019-01-06 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
103 | Linus Studeny | Sundbybergs IK | 2:04:15.745400 | 64.7p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
38 | Tommy Finell | Sundbybergs IK | 2:06:54.761300 | 63.1p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
17 | Gunnar Hedlund | Sundbybergs IK | 2:40:51.965000 | 48.1p | ||||
2019-01-05 | ||||||||
5.6km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
18 | Daniela Profir | Sundbybergs IK | 17:42.106110 | 49.4p | ||||
5.6km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
29 | Axel Svensson | Sundbybergs IK | 15:54.95350 | |||||
2.8km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
36 | Carl Svensson | Sundbybergs IK | 9:54.59340 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
5 | William Dovander | Sundbybergs IK | 6:27.38690 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
7 | Erik Wiklund | Sundbybergs IK | 6:06.36530 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
7 | Carla Dovander | Sundbybergs IK | 6:33.39230 | |||||
2019-01-05 | ||||||||
1km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
18 | Daniela Profir | Sundbybergs IK | 3:08.18760 | |||||
1km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
29 | Axel Svensson | Sundbybergs IK | 2:44.16370 | |||||
0.8km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
37 | Carl Svensson | Sundbybergs IK | 2:03.12240 | |||||
0.4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
9 | Carla Dovander | Sundbybergs IK | 1:48.10720 | |||||
0.4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | William Dovander | Sundbybergs IK | 1:14.7320 | |||||
0.4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
7 | Erik Wiklund | Sundbybergs IK | 1:09.6830 | |||||
2019-01-05 | ||||||||
20km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
- | Alexander Melin | Sundbybergs IK | 23:59:59.8639800 | |||||
2019-01-05 | ||||||||
3.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
12 | Ruben Tholander | Sundbybergs IK | 11:48.70770 | |||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
3 | Love Tholander | Sundbybergs IK | 7:20.43970 | |||||
2019-01-05 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
8 | Anna Trankell | Sundbybergs IK | 2:55:42.1054100 | 43.1p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
67 | Trankell Richard | Sundbybergs IK | 2:26:29.878800 | 53.0p | ||||
115 | Magnus Finne | Sundbybergs IK | 3:13:40.1161900 | 38.7p | ||||
2019-01-04 | ||||||||
2.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
8 | Ruben Tholander | Sundbybergs IK | 9:02.54100 | |||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Love Tholander | Sundbybergs IK | 8:14.49300 | |||||
2019-01-04 | ||||||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
8 | Ruben Tholander | Sundbybergs IK | 8:38.51700 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
6 | Love Tholander | Sundbybergs IK | 5:39.33800 | |||||
2019-01-04 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
21 | Gustav Karlsson | Sundbybergs IK | 28:07.168620 | 81.0p | ||||
- | Alexander Melin | Sundbybergs IK | 23:59:59.8639800 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
70 | Hoa Sjöholm | Sundbybergs IK | 18:59.113890 | 58.4p | ||||
2018-12-31 | ||||||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
- | Jacob Lundkvist | Sundbybergs IK | 23:59:59.8639800 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
- | Oscar Lundkvist | Sundbybergs IK | 23:59:59.8639800 | |||||
2018-12-27 | ||||||||
11km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
2 | Alexander Melin | Sundbybergs IK | 29:17.175600 | 78.7p | ||||
6 | Carl Svensson | Sundbybergs IK | 37:34.225300 | 61.4p | ||||
6.6km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
1 | Daniela Profir | Sundbybergs IK | 22:58.137700 | 55.8p | ||||
2018-12-27 | ||||||||
2.7km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
5 | Ruben Tholander | Sundbybergs IK | 12:50.76990 | |||||
1.7km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
2 | Love Tholander | Sundbybergs IK | 8:50.52900 | |||||
2018-12-26 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
37 | Jörgen Tisell | Sundbybergs IK | 3:49:50.1378900 | 43.8p | ||||
2018-12-09 | ||||||||
10km, Längdskidor, Jaktstart | ||||||||
31 | Jonatan Ståhl | Sundbybergs IK | 1:05:47.394660 | |||||
2.5km, Längdskidor, Jaktstart | ||||||||
35 | Tuva Appeltofft | Sundbybergs IK | 22:31.135090 | |||||
5km, Längdskidor, Jaktstart | ||||||||
10 | Jonas Appeltofft | Sundbybergs IK | 51:17.307660 | |||||
2018-12-09 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
10 | Alexander Melin | Sundbybergs IK | 25:35.153450 | 82.4p | ||||
14 | Gustav Karlsson | Sundbybergs IK | 25:52.155180 | 81.5p | ||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
- | Hoa Sjöholm | Sundbybergs IK | 23:59:59.8639800 | |||||
- | Paige Lembke | Sundbybergs IK | 23:59:59.8639800 | |||||
2018-12-08 | ||||||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil | ||||||||
10 | Gustav Karlsson | Sundbybergs IK | ||||||
15 | Alexander Melin | Sundbybergs IK | ||||||
2018-12-08 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
33 | Jonatan Ståhl | Sundbybergs IK | 33:25.200400 | 72.7p | ||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
37 | Tuva Appeltofft | Sundbybergs IK | 10:56.65500 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
12 | Jonas Appeltofft | Sundbybergs IK | 27:24.164300 | 37.2p | ||||
2018-12-02 | ||||||||
1.05km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
1 | Malin Börjesjö | Sundbybergs IK | ||||||
2018-11-29 | ||||||||
6.6km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
19 | Paige Lembke | Sundbybergs IK | 20:57.125610 | 62.6p | ||||
2018-11-25 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
30 | Malin Börjesjö | Sundbybergs IK | 29:05.174430 | 74.1p | ||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
13 | Alexander Melin | Sundbybergs IK | 25:24.152310 | 83.9p | ||||
28 | Gustav Karlsson | Sundbybergs IK | 26:31.159030 | 80.6p | ||||
76 | Oskar Ahnbrink | Sundbybergs IK | 29:41.178030 | 72.7p | ||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
- | Hoa Sjöholm | Sundbybergs IK | 23:59:58.8639700 | |||||
2018-11-24 | ||||||||
1.3km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
32 | Hoa Sjöholm | Sundbybergs IK | ||||||
1.3km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
25 | Malin Börjesjö | Sundbybergs IK | ||||||
1.3km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
10 | Alexander Melin | Sundbybergs IK | ||||||
12 | Gustav Karlsson | Sundbybergs IK | ||||||
1.3km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
35 | Oskar Ahnbrink | Sundbybergs IK | ||||||
2018-11-18 | ||||||||
1.3km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
60 | Paige Lembke | Sundbybergs IK | ||||||
1.3km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
101 | Oskar Ahnbrink | Sundbybergs IK | ||||||
2018-11-17 | ||||||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
81 | Paige Lembke | Sundbybergs IK | 21:31.129010 | 50.8p | ||||
2018-10-07 | ||||||||
36.5km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
6 | Daniela Profir | Sundbybergs IK | 2:15:59.815800 | 47.8p | ||||
36.5km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Annakarin Söderström | Sundbybergs IK | 2:01:30.728900 | 54.4p | ||||
36.5km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
11 | Tomas Jelinek | Sundbybergs IK | 1:35:59.575800 | 72.0p | ||||
14 | Martin Höglund | Sundbybergs IK | 1:36:08.576700 | 71.8p | ||||
17 | Oskar Ahnbrink | Sundbybergs IK | 1:37:47.586600 | 70.4p | ||||
18 | Kenneth Nybohm | Sundbybergs IK | 1:39:48.598700 | 68.7p | ||||
31 | Nils Risberg | Sundbybergs IK | 1:58:20.709900 | 56.1p | ||||
- | Gustav Karlsson | Sundbybergs IK | 23:59:58.8639700 | |||||
36.5km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
6 | Tommy Finell | Sundbybergs IK | 1:44:11.625000 | 65.2p | ||||
13 | Per Johansson | Sundbybergs IK | 2:10:25.782400 | 50.1p | ||||
- | Anders Rudolfsson | Sundbybergs IK | 23:59:59.8639800 | |||||
2018-09-23 | ||||||||
90km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
5 | Tomas Jelinek | Sundbybergs IK | 3:43:08.1338700 | 76.5p |