2014-02-09 | ||||||||
4km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
8 | Albin Larsson | Sunderby SK | 13:46.82500 | |||||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
16 | Wilma Kilpala | Sunderby SK | 12:31.75000 | |||||
- | Amalia Söderberg | Sunderby SK | 23:59:59.8639800 | |||||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
- | Hampus Östlin | Sunderby SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
14 | Hanna Kilpala | Sunderby SK | 10:40.63900 | |||||
1km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
- | Malvina Söderberg | Sunderby SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2014-02-08 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
52 | Jim Niemi | Sunderby SK | 2:27:02.882100 | 60.0p | ||||
116 | Anders Johansson | Sunderby SK | 3:03:09.1098800 | 46.0p | ||||
25km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
4 | Jenny Björnfot | Sunderby SK | 1:38:01.588000 | 61.1p | ||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Julia Fridesjö | Sunderby SK | 24:18.145700 | 38.9p | ||||
2014-02-08 | ||||||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
8 | Albin Larsson | Sunderby SK | 4:34.27300 | |||||
1km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
15 | Wilma Kilpala | Sunderby SK | 4:26.26500 | |||||
- | Amalia Söderberg | Sunderby SK | 23:59:59.8639800 | |||||
1km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
- | Hampus Östlin | Sunderby SK | 23:59:59.8639800 | |||||
0.7km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
- | Malvina Söderberg | Sunderby SK | 23:59:59.8639800 | |||||
0.7km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
14 | Hanna Kilpala | Sunderby SK | 3:22.20100 | |||||
2014-02-02 | ||||||||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
- | Albin Larsson | Sunderby SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Ellen Gustafsson | Sunderby SK | 9:31.57000 | |||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
12 | Julia Brännström | Sunderby SK | 9:33.57200 | |||||
14 | Wilma Kilpala | Sunderby SK | 9:56.59500 | |||||
17 | Cecilia Thun | Sunderby SK | 11:44.70300 | |||||
1.3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
9 | Hanna Kilpala | Sunderby SK | 8:06.48500 | |||||
- | Frida Marklund | Sunderby SK | 23:59:59.8639800 | |||||
1.3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
- | Kalle Brännström | Sunderby SK | 23:59:59.8639800 | |||||
- | Nils Olsson Lasu | Sunderby SK | 23:59:59.8639800 | |||||
0.8km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Ebba Marklund | Sunderby SK | 6:07.36600 | |||||
0.8km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
- | Emma Järvenpää Espling | Sunderby SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2014-02-01 | ||||||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Ellen Gustafsson | Sunderby SK | 10:31.63000 | |||||
7 | Amalia Söderberg | Sunderby SK | 12:59.77800 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
11 | Moa Rundgren | Sunderby SK | 10:28.62700 | |||||
12 | Julia Brännström | Sunderby SK | 10:47.64600 | |||||
13 | Wilma Kilpala | Sunderby SK | 11:21.68000 | |||||
14 | Cecilia Thun | Sunderby SK | 13:42.82100 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
15 | Arvid Juuso | Sunderby SK | 11:19.67800 | |||||
16 | Simon Sundbom | Sunderby SK | 11:51.71000 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
3 | Hampus Östlin | Sunderby SK | 9:12.55100 | |||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
10 | Hanna Kilpala | Sunderby SK | 10:07.60600 | |||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
7 | Viktor Hallergren | Sunderby SK | 9:24.56300 | |||||
8 | Kalle Brännström | Sunderby SK | 9:25.56400 | |||||
9 | Nils Olsson Lasu | Sunderby SK | 9:48.58700 | |||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
4 | Ebba Marklund | Sunderby SK | 9:13.55200 | |||||
5 | Hedda Schulz | Sunderby SK | 9:15.55400 | |||||
9 | Malvina Söderberg | Sunderby SK | 9:50.58900 | |||||
11 | Emma Hasselström | Sunderby SK | 10:27.62600 | |||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
4 | MY Rundgren | Sunderby SK | 7:39.45800 | |||||
7 | Stina Åström | Sunderby SK | 8:43.52200 | |||||
8 | Julia Fridesjö | Sunderby SK | 9:53.59200 | |||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
4 | Jim Blomqvist | Sunderby SK | 8:08.48700 | |||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
10 | Adam Reinholdt | Sunderby SK | 10:18.61700 | |||||
2014-01-26 | ||||||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
- | Elias Andersson | Sunderby SK | 23:59:59.8639800 | |||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
3 | Albin Larsson | Sunderby SK | 15:28.92700 | |||||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
4 | Amalia Söderberg | Sunderby SK | 14:36.87500 | |||||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
11 | Wilma Kilpala | Sunderby SK | 11:56.71500 | |||||
14 | Cecilia Thun | Sunderby SK | 15:17.91600 | |||||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
3 | Hampus Östlin | Sunderby SK | 10:32.63100 | |||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
7 | Hanna Kilpala | Sunderby SK | 10:24.62300 | |||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
3 | Malvina Söderberg | Sunderby SK | 9:27.56600 | |||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Emma Järvenpää Espling | Sunderby SK | 7:08.42700 | |||||
2014-01-26 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
47 | Jim Niemi | Sunderby SK | 2:25:01.870000 | 54.7p | ||||
2014-01-12 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
25 | Nicke Juuso | Sunderby SK | 2:20:06.840500 | 61.6p | ||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
4 | Albin Larsson | Sunderby SK | 25:14.151300 | 70.9p | ||||
2014-01-12 | ||||||||
20km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
37 | Elias Andersson | Sunderby SK | 1:01:36.369560 | 74.5p | ||||
2014-01-11 | ||||||||
Längdskidor, Sprint, Fristil | ||||||||
Kval | ||||||||
62 | Elias Andersson | Sunderby SK | 3:26.20510 | |||||
2013-12-28 | ||||||||
6km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
4 | Elias Andersson | Sunderby SK | 14:55.89400 | 73.7p | ||||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
4 | Albin Larsson | Sunderby SK | 7:37.45600 | |||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
9 | Ellen Gustafsson | Sunderby SK | 6:20.37900 | |||||
13 | Wilma Kilpala | Sunderby SK | 6:57.41600 | |||||
- | Amalia Söderberg | Sunderby SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
7 | Hampus Östlin | Sunderby SK | 6:34.39300 | |||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
14 | Malvina Söderberg | Sunderby SK | 8:23.50200 | |||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
13 | Hanna Kilpala | Sunderby SK | 6:24.38300 | |||||
2013-12-28 | ||||||||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
3 | Elias Andersson | Sunderby SK | 7:11.43000 | 76.8p | ||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
3 | Albin Larsson | Sunderby SK | 5:28.32700 | |||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
10 | Ellen Gustafsson | Sunderby SK | 4:52.29100 | |||||
14 | Wilma Kilpala | Sunderby SK | 5:16.31500 | |||||
20 | Amalia Söderberg | Sunderby SK | 6:10.36900 | |||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
6 | Hampus Östlin | Sunderby SK | 4:39.27800 | |||||
1.2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
14 | Malvina Söderberg | Sunderby SK | 5:32.33100 | |||||
1.2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
14 | Hanna Kilpala | Sunderby SK | 4:08.24700 | |||||
2013-12-15 | ||||||||
Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
2 | Ellen Gustafsson | Sunderby SK | 18:33.111200 | |||||
Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
2 | Albin Larsson | Sunderby SK | 29:52.179130 | |||||
2013-12-14 | ||||||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Albin Larsson | Sunderby SK | 15:03.90270 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Ellen Gustafsson | Sunderby SK | 9:21.56090 | |||||
2013-12-08 | ||||||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
48 | Elias Andersson | Sunderby SK | 29:15.175440 | 73.6p | ||||
2013-12-07 | ||||||||
Längdskidor, Sprint, Klassisk stil | ||||||||
Kval | ||||||||
65 | Elias Andersson | Sunderby SK | 3:18.19780 | |||||
2013-11-23 | ||||||||
15km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Elias Andersson | Sunderby SK | 40:25.242440 | 78.1p | ||||
2013-04-14 | ||||||||
7.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Stafett | ||||||||
13 | Sunderby SK 1 | 28:13.169270 | ||||||
Hampus Östlin | Sunderby SK | 8:45.52460 | ||||||
Wilma Kilpala | Sunderby SK | 9:36.57500 | ||||||
Julia Brännström | Sunderby SK | 9:52.59100 | ||||||
7.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Stafett | ||||||||
4 | Sunderby SK 1 | 22:34.135340 | ||||||
Jakob Fridesjö | Sunderby SK | 7:24.44350 | ||||||
Albin Larsson | Sunderby SK | 7:47.46670 | ||||||
Elias Andersson | Sunderby SK | 7:22.44110 | ||||||
4.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Stafett | ||||||||
7 | Sunderby SK 1 | 19:02.114120 | ||||||
Ellen Gustafsson | Sunderby SK | 5:42.34140 | ||||||
Hanna Kilpala | Sunderby SK | 6:44.40350 | ||||||
Amalia Söderberg | Sunderby SK | 6:35.39420 | ||||||
4.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Stafett | ||||||||
18 | Sunderby SK 1 | 19:49.118800 | ||||||
Viktor Hallergren | Sunderby SK | 6:36.39520 | ||||||
Nils Olsson Lasu | Sunderby SK | 7:24.44330 | ||||||
Kalle Brännström | Sunderby SK | 5:48.34740 | ||||||
2013-04-13 | ||||||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
15 | Cecilia Gustafsson | Sunderby SK | 20:22.122170 | |||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
11 | Albin Larsson | Sunderby SK | 16:03.96210 | |||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
4 | Elias Andersson | Sunderby SK | 14:59.89850 | |||||
8 | Jakob Fridesjö | Sunderby SK | 15:35.93400 | |||||
3.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
19 | Wilma Kilpala | Sunderby SK | 12:55.77440 | |||||
24 | Julia Brännström | Sunderby SK | 13:11.79090 | |||||
3.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
15 | Hampus Östlin | Sunderby SK | 12:43.76200 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
20 | Hanna Kilpala | Sunderby SK | 11:50.70990 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
8 | Ellen Gustafsson | Sunderby SK | 10:04.60320 | |||||
13 | Amalia Söderberg | Sunderby SK | 11:08.66750 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
15 | Kalle Brännström | Sunderby SK | 11:05.66400 | |||||
16 | Nils Olsson Lasu | Sunderby SK | 11:22.68130 | |||||
19 | Viktor Hallergren | Sunderby SK | 12:04.72330 | |||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
19 | Julia Fridesjö | Sunderby SK | 8:14.49340 | |||||
2013-03-16 | ||||||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Jakob Fridesjö | Sunderby SK | 15:40.93960 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Cecilia Gustafsson | Sunderby SK | 11:22.68170 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
6 | Julia Fridesjö | Sunderby SK | 8:40.51930 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Ellen Gustafsson | Sunderby SK | 6:01.36080 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Nils Olsson Lasu | Sunderby SK | 6:35.39460 | |||||
6 | Kalle Brännström | Sunderby SK | 6:50.40940 | |||||
2013-03-10 | ||||||||
20km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
6 | Jim Niemi | Sunderby SK | 1:21:15.487400 | 62.0p | ||||
2013-03-10 | ||||||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
3 | Julia Brännström | Sunderby SK | 10:42.64100 | |||||
5 | Cecilia Thun | Sunderby SK | 12:56.77500 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Kalle Brännström | Sunderby SK | 12:41.76000 | |||||
2013-03-09 | ||||||||
7km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Elias Andersson | Sunderby SK | 22:59.137800 | |||||
3 | Jakob Fridesjö | Sunderby SK | 23:30.140900 | |||||
5.2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
10 | Cecilia Gustafsson | Sunderby SK | 24:23.146200 | |||||
5.2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
4 | Albin Larsson | Sunderby SK | 18:13.109200 | |||||
2.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
11 | Hanna Kilpala | Sunderby SK | 14:00.83900 | |||||
2.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
5 | Ellen Gustafsson | Sunderby SK | 11:27.68600 | |||||
15 | Amalia Söderberg | Sunderby SK | 12:56.77500 | |||||
2.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
13 | Julia Brännström | Sunderby SK | 11:33.69200 | |||||
14 | Wilma Kilpala | Sunderby SK | 12:03.72200 | |||||
2.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
8 | Kalle Brännström | Sunderby SK | 13:14.79300 | |||||
2.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
8 | Hampus Östlin | Sunderby SK | 10:36.63500 | |||||
1.7km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
13 | Julia Fridesjö | Sunderby SK | 8:23.50200 | |||||
2013-03-02 | ||||||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Nils Olsson Lasu | Sunderby SK | 12:33.75260 | |||||
2013-02-24 | ||||||||
7km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
- | Cecilia Gustafsson | Sunderby SK | 23:59:59.8639800 | |||||
7km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
- | Jenny Björnfot | Sunderby SK | 23:59:59.8639800 | |||||
7km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
- | Albin Larsson | Sunderby SK | 23:59:59.8639800 | |||||
7km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
3 | Elias Andersson | Sunderby SK | 20:01.120000 | |||||
6 | Jakob Fridesjö | Sunderby SK | 20:50.124900 | |||||
5km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
3 | Ellen Gustafsson | Sunderby SK | 19:58.119700 | |||||
10 | Amalia Söderberg | Sunderby SK | 22:35.135400 | |||||
5km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
12 | Wilma Kilpala | Sunderby SK | 21:19.127800 | |||||
- | Cecilia Thun | Sunderby SK | 23:59:59.8639800 | |||||
5km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
6 | Arvid Juuso | Sunderby SK | 20:52.125100 | |||||
5km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
6 | Hampus Östlin | Sunderby SK | 18:23.110200 | |||||
4km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
7 | Hanna Kilpala | Sunderby SK | 18:11.109000 | |||||
4km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
9 | Nils Olsson Lasu | Sunderby SK | 17:08.102700 | |||||
3km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
10 | Julia Fridesjö | Sunderby SK | 15:18.91700 | |||||
2013-02-17 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
17 | Magnus Enbom | Sunderby SK | 2:07:01.762000 | 65.2p | ||||
20km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Jenny Björnfot | Sunderby SK | 1:15:09.450800 | 56.4p | ||||
20km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
15 | Nils Henriksson | Sunderby SK | 1:21:10.486900 | 52.2p | ||||
Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
11 | Cecilia Gustafsson | Sunderby SK | 40:36.243500 | 52.7p | ||||
13 | Ellen Gustafsson | Sunderby SK | 41:43.250200 | 51.3p | ||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
3 | Nicke Juuso | Sunderby SK | 2:16:37.819600 | 59.5p | ||||
2013-02-16 | ||||||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Jenny Björnfot | Sunderby SK | 18:24.110300 | |||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
- | Albin Larsson | Sunderby SK | 23:59:59.8639800 | |||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
4 | Elias Andersson | Sunderby SK | 15:47.94600 | |||||
5 | Jakob Fridesjö | Sunderby SK | 15:50.94900 | |||||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
4 | Wilma Kilpala | Sunderbyns SK | 10:42.64100 | |||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
12 | Hanna Kilpala | Sunderbyns SK | 7:31.45000 | |||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Ellen Gustafsson | Sunderby SK | 5:44.34300 | |||||
12 | Amalia Söderberg | Sunderby SK | 6:41.40000 | |||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
- | Arvid Juuso | Sunderby SK | 23:59:59.8639800 | |||||
1.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Emma Järvenpää Espling | Sunderby SK | 6:13.37200 | |||||
1.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
11 | Julia Fridesjö | Sunderby SK | 8:07.48600 | |||||
1.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
7 | David Lauri | Sunderby SK | 6:37.39600 | |||||
2013-02-15 | ||||||||
3.3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
54 | Julia Brännström | Sunderby SK | 14:21.86080 | |||||
2013-02-08 | ||||||||
7.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
17 | Elias Andersson | Sunderby SK | 21:03.126280 | |||||
20 | Jakob Fridesjö | Sunderby SK | 21:07.126600 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
27 | Albin Larsson | Sunderby SK | 14:37.87610 | |||||
2013-02-07 | ||||||||
Längdskidor, Skicross, Fristil | ||||||||
26 | Albin Larsson | Sunderby SK | 1:30.8940 | |||||
Längdskidor, Skicross, Fristil | ||||||||
24 | Jakob Fridesjö | Sunderby SK | 1:31.9020 | |||||
- | Elias Andersson | Sunderby SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2013-02-02 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
28 | Jan Erik Töyrä | Sunderby SK | 2:25:00.869900 | 63.8p | ||||
2013-02-02 | ||||||||
4.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Albin Larsson | Sunderby SK | 14:31.87000 | |||||
4.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Jakob Fridesjö | Sunderby SK | 14:35.87400 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Ellen Gustafsson | Sunderby SK | 9:48.58700 | |||||
13 | Amalia Söderberg | Sunderby SK | 11:30.68900 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
12 | Julia Brännström | Sunderby SK | 9:34.57300 | |||||
16 | Wilma Kilpala | Sunderby SK | 10:20.61900 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
12 | Arvid Juuso | Sunderby SK | 10:12.61100 | |||||
14 | Simon Sundbom | Sunderby SK | 12:15.73400 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
7 | Hampus Östlin | Sunderby SK | 8:49.52800 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Emma Järvenpää Espling | Sunderby SK | 6:19.37800 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
9 | MY Rundgren | Sunderby SK | 6:44.40300 | |||||
11 | Stina Åström | Sunderby SK | 7:06.42500 | |||||
13 | Julia Fridesjö | Sunderby SK | 7:41.46000 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
12 | Hanna Kilpala | Sunderby SK | 6:07.36600 | |||||
17 | Frida Marklund | Sunderby SK | 6:45.40400 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
10 | Nils Olsson Lasu | Sunderby SK | 5:38.33700 | |||||
11 | Kalle Brännström | Sunderby SK | 5:48.34700 | |||||
12 | Viktor Hallergren | Sunderby SK | 6:09.36800 | |||||
13 | Ruben Vikström | Sunderby SK | 8:07.48600 | |||||
2013-01-26 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
31 | Jan Erik Töyrä | Sunderby SK | 2:14:20.805900 | 61.0p | ||||
2013-01-26 | ||||||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
13 | Cecilia Gustafsson | Sunderby SK | 21:31.129000 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Albin Larsson | Sunderby SK | 14:40.87900 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
7 | Elias Andersson | Sunderby SK | 14:17.85600 | |||||
13 | Jakob Fridesjö | Sunderby SK | 15:13.91200 | |||||
- | Nils Henriksson | Sunderby SK | 23:59:59.8639800 | |||||
3.3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
13 | Julia Brännström | Sunderby SK | 12:36.75500 | |||||
3.3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
- | Hampus Östlin | Sunderby SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2.2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
6 | Ellen Gustafsson | Sunderby SK | 8:31.51000 | |||||
- | Amalia Söderberg | Sunderby SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2.2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
- | Kalle Brännström | Sunderby SK | 23:59:59.8639800 | |||||
1.7km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Emma Järvenpää Espling | Sunderby SK | 8:58.53700 | |||||
1.7km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
12 | Julia Fridesjö | Sunderby SK | 10:41.64000 | |||||
1.7km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
8 | David Lauri | Sunderby SK | 9:56.59500 | |||||
2013-01-20 | ||||||||
40.8km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
17 | Magnus Enbom | Sunderby SK | 2:13:11.799010 | 67.7p | ||||
2013-01-20 | ||||||||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
6 | Cecilia Gustafsson | Sunderby SK | 12:55.77400 | |||||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
3 | Albin Larsson | Sunderby SK | 9:29.56800 | |||||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Elias Andersson | Sunderby SK | 9:16.55500 | |||||
6 | Jakob Fridesjö | Sunderby SK | 9:37.57600 | |||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
11 | Julia Brännström | Sunderby SK | 9:37.57600 | |||||
12 | Moa Rundgren | Sunderby SK | 9:44.58300 | |||||
18 | Wilma Kilpala | Sunderby SK | 10:20.61900 | |||||
19 | Cecilia Thun | Sunderby SK | 11:27.68600 | |||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
7 | Hampus Östlin | Sunderby SK | 8:43.52200 | |||||
1.3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
9 | Hanna Kilpala | Sunderby SK | 7:40.45900 | |||||
13 | Frida Marklund | Sunderby SK | 8:43.52200 | |||||
1.3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
9 | Amalia Söderberg | Sunderby SK | 7:55.47400 | |||||
- | Ellen Gustafsson | Sunderby SK | 23:59:59.8639800 | |||||
1.3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
6 | Kalle Brännström | Sunderby SK | 7:21.44000 | |||||
7 | Nils Olsson Lasu | Sunderby SK | 7:30.44900 | |||||
0.8km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Emma Järvenpää Espling | Sunderby SK | 5:12.31100 | |||||
0.8km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
5 | MY Rundgren | Sunderby SK | 5:23.32200 | |||||
9 | Julia Fridesjö | Sunderby SK | 6:07.36600 | |||||
2013-01-19 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
32 | Nicke Juuso | Sunderby SK | 2:33:41.922000 | 60.2p | ||||
2013-01-19 | ||||||||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
9 | Frida Marklund | Sunderby SK | 9:40.57900 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Ellen Gustafsson | Sunderby SK | 6:48.40700 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
9 | Kalle Brännström | Sunderby SK | 7:33.45200 | |||||
11 | Nils Olsson Lasu | Sunderby SK | 7:57.47600 | |||||
13 | Ruben Vikström | Sunderby SK | 12:05.72400 | |||||
1.3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
6 | MY Rundgren | Sunderby SK | 5:46.34500 | |||||
7 | Julia Fridesjö | Sunderby SK | 5:48.34700 | |||||
5.6km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Albin Larsson | Sunderby SK | 16:59.101800 | |||||
5.6km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Elias Andersson | Sunderby SK | 16:09.96800 | |||||
5 | Jakob Fridesjö | Sunderby SK | 17:13.103200 | |||||
- | Nils Henriksson | Sunderby SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2.6km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Intervallstart | ||||||||
12 | Julia Brännström | Sunderby SK | 9:17.55600 | |||||
14 | Moa Rundgren | Sunderby SK | 9:34.57300 | |||||
2013-01-13 | ||||||||
4.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
4 | Albin Larsson | Sunderby SK | 14:48.88700 | |||||
4.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Elias Andersson | Sunderby SK | 14:15.85400 | |||||
8 | Jakob Fridesjö | Sunderby SK | 15:29.92800 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
3 | Ellen Gustafsson | Sunderby SK | 9:52.59100 | |||||
12 | Amalia Söderberg | Sunderby SK | 11:31.69000 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
11 | Moa Rundgren | Sunderby SK | 9:46.58500 | |||||
13 | Julia Brännström | Sunderby SK | 10:06.60500 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
5 | Hampus Östlin | Sunderby SK | 8:53.53200 | |||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Emma Järvenpää Espling | Sunderby SK | 6:50.40900 | |||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
10 | Julia Fridesjö | Sunderby SK | 7:56.47500 | |||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
12 | Frida Marklund | Sunderby SK | 7:28.44700 | |||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
8 | David Lauri | Sunderby SK | 7:01.42000 | |||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
7 | Nils Olsson Lasu | Sunderby SK | 6:23.38200 | |||||
9 | Kalle Brännström | Sunderby SK | 6:28.38700 | |||||
2013-01-05 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
32 | Magnus Enbom | Sunderby SK | 2:12:49.796800 | 68.1p | ||||
49 | Ingemar Niemi | Sunderby SK | 2:19:25.836400 | 64.4p | ||||
67 | Jan Erik Töyrä | Sunderby SK | 2:27:33.885200 | 60.3p | ||||
76 | Nicke Juuso | Sunderby SK | 2:31:30.908900 | 58.4p | ||||
84 | Jim Niemi | Sunderby SK | 2:33:47.922600 | 57.4p | ||||
2012-12-16 | ||||||||
Längdskidor, Fristil, Jaktstart | ||||||||
1 | Albin Larsson | Sunderby SK | 36:38.219750 | |||||
Längdskidor, Fristil, Jaktstart | ||||||||
4 | Jakob Fridesjö | Sunderby SK | 35:53.215270 | |||||
2012-12-15 | ||||||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Albin Larsson | Sunderby SK | 18:40.111990 | |||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
4 | Jakob Fridesjö | Sunderby SK | 18:32.111130 | |||||
2012-11-24 | ||||||||
3.75km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Elias Andersson | Sunderby SK | 15:27.92600 | |||||
9 | Jakob Fridesjö | Sunderby SK | 16:13.97200 | |||||
13 | Albin Larsson | Sunderby SK | 16:37.99600 | |||||
2012-04-14 | ||||||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Johanna Engström | Sunderby SK | 15:33.93200 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Elias Andersson | Sunderby SK | 13:43.82280 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
26 | Julia Brännström | Sunderby SK | 9:34.57380 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
11 | Kalle Brännström | Sunderby SK | 6:28.38710 | |||||
12 | Nils Olsson Lasu | Sunderby SK | 6:36.39580 | |||||
2012-03-31 | ||||||||
4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Johanna Engström | Sunderby SK | 12:04.72350 | |||||
- | Jenny Björnfot | Sunderby SK | 23:59:59.8639800 | |||||
4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Elias Andersson | Sunderby SK | 11:06.66570 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
8 | Julia Brännström | Sunderby SK | 9:02.54140 | |||||
13 | Cecilia Thun | Sunderby SK | 11:06.66570 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Alexander Thun | Sunderby SK | 9:25.56440 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Kalle Brännström | Sunderby SK | 6:26.38570 | |||||
2012-03-25 | ||||||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
9 | Jim Niemi | Sunderby SK | 2:43:52.983100 | 60.6p | ||||
2012-03-25 | ||||||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Jenny Björnfot | Sunderby SK | 18:41.112000 | |||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Elias Andersson | Sunderby SK | 16:21.98000 | |||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
- | Anton Andersson | Sunderby SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
8 | Wilma Kilpala | Sunderby SK | 11:31.69000 | |||||
9 | Julia Brännström | Sunderby SK | 11:32.69100 | |||||
14 | Cecilia Thun | Sunderby SK | 13:10.78900 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
6 | Evelina Söderberg | Sunderby SK | 12:23.74200 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Hampus Östlin | Sunderby SK | 10:25.62400 | |||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
5 | Stina Åström | Sunderby SK | 6:47.40600 | |||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
5 | Hanna Kilpala | Sunderby SK | 5:30.32900 | |||||
8 | Frida Marklund | Sunderby SK | 6:58.41700 | |||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
7 | Amalia Söderberg | Sunderby SK | 5:10.30900 | |||||
8 | Chatrine Skarpsvärd | Sunderby SK | 6:16.37500 | |||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
5 | Alexander Thun | Sunderby SK | 6:23.38200 | |||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
4 | Viktor Hallergren | Sunderby SK | 5:23.32200 | |||||
5 | Kalle Brännström | Sunderby SK | 5:28.32700 | |||||
7 | Ruben Vikström | Sunderby SK | 6:38.39700 | |||||
- | Nils Olsson Lasu | Sunderby SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2012-03-18 | ||||||||
20km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
11 | Magnus Enbom | Sunderby SK | 1:07:40.405900 | 67.5p | ||||
2012-03-17 | ||||||||
7km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
- | Anton Andersson | Sunderby SK | 23:59:59.8639800 | |||||
5.2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Jenny Björnfot | Sunderby SK | 21:35.129400 | |||||
5.2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
- | Elias Andersson | Sunderby SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
8 | Amalia Söderberg | Sunderby SK | 13:58.83700 | |||||
2.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
10 | Moa Rundgren | Sunderby SK | 12:30.74900 | |||||
- | Wilma Kilpala | Sunderby SK | 23:59:59.8639800 | |||||
- | Julia Brännström | Sunderby SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
4 | Hampus Östlin | Sunderby SK | 11:59.71800 | |||||
- | Andreas Langås | Sunderby SK | 23:59:59.8639800 | |||||
1.7km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
8 | MY Rundgren | Sunderby SK | 9:00.53900 | |||||
1.7km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
14 | Hanna Kilpala | Sunderby SK | 8:44.52300 | |||||
1.7km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
- | Kalle Brännström | Sunderby SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2012-03-11 | ||||||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
7 | Wilma Kilpala | Sunderby SK | 11:06.66500 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Hanna Kilpala | Sunderby SK | 7:08.42700 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Nils Olsson Lasu | Sunderby SK | 6:50.40900 | |||||
2012-03-03 | ||||||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Frida Marklund | Sunderby SK | 8:23.50200 | |||||
2012-02-26 | ||||||||
5.6km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
8 | Julia Brännström | Sunderby SK | 22:58.137700 | |||||
12 | Wilma Kilpala | Sunderby SK | 23:37.141600 | |||||
- | Moa Rundgren | Sunderby SK | 23:59:59.8639800 | |||||
5.6km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
- | Evelina Söderberg | Sunderby SK | 23:59:59.8639800 | |||||
5.6km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
6 | Hampus Östlin | Sunderby SK | 22:50.136900 | |||||
- | Andreas Langås | Sunderby SK | 23:59:59.8639800 | |||||
4km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
- | Amalia Söderberg | Sunderby SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2.6km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
- | MY Rundgren | Sunderby SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2.6km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
9 | Hanna Kilpala | Sunderby SK | 13:08.78700 | |||||
2.6km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
8 | Kalle Brännström | Sunderby SK | 12:48.76700 | |||||
Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
2 | Johanna Engström | Sunderby SK | 24:51.149000 | 60.6p | ||||
5 | Jenny Björnfot | Sunderby SK | 27:05.162400 | 55.6p | ||||
Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
1 | Elias Andersson | Sunderby SK | 22:15.133400 | 67.7p | ||||
2012-02-19 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
22 | Björn Norberg | Sunderby SK | 2:26:39.879800 | 59.9p | ||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
6 | Mattias Hagbo | Sunderby SK | 2:18:04.828300 | 65.0p | ||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
4 | Jan Erik Töyrä | Sunderby SK | 2:22:06.852500 | 62.5p | ||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
36 | Timmy Kristoffersson | Sunderby SK | 3:08:12.1129100 | 43.4p | ||||
2012-02-18 | ||||||||
0.96km, Längdskidor, Klassisk stil | ||||||||
17 | Johanna Engström | Sunderby SK | ||||||
19 | Jenny Björnfot | Sunderby SK | ||||||
0.96km, Längdskidor, Klassisk stil | ||||||||
25 | Elias Andersson | Sunderby SK | ||||||
2012-02-18 | ||||||||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
- | Evelina Söderberg | Sunderby SK | 23:59:59.8639800 | |||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
- | Amalia Söderberg | Sunderby SK | 23:59:59.8639800 | |||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
6 | Julia Brännström | Sunderby SK | 6:42.40100 | |||||
14 | Moa Rundgren | Sunderby SK | 7:18.43700 | |||||
- | Cecilia Thun | Sunderby SK | 23:59:59.8639800 | |||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
9 | Hampus Östlin | Sunderby SK | 6:41.40000 | |||||
11 | Andreas Langås | Sunderby SK | 7:39.45800 | |||||
1.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
6 | Stina Åström | Sunderby SK | 8:54.53300 | |||||
1.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
- | Alexander Thun | Sunderby SK | 23:59:59.8639800 | |||||
1.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
9 | Nils Olsson Lasu | Sunderby SK | 7:28.44700 | |||||
10 | Kalle Brännström | Sunderby SK | 7:33.45200 | |||||
2012-02-17 | ||||||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
16 | Johanna Engström | Sunderby SK | 19:54.119390 | |||||
27 | Jenny Björnfot | Sunderby SK | 20:47.124690 | |||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
15 | Elias Andersson | Sunderby SK | 16:55.101430 | |||||
2012-02-11 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
48 | Magnus Enbom | Sunderby SK | 2:31:02.906100 | 61.3p | ||||
139 | Timmy Kristoffersson | Sunderby SK | 3:17:59.1187800 | 43.7p | ||||
2012-01-29 | ||||||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
3 | Anton Andersson | Sunderby SK | 37:17.223600 | 61.5p | ||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Jenny Björnfot | Sunderby SK | 18:59.113800 | |||||
- | Johanna Engström | Sunderby SK | 23:59:59.8639800 | |||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Elias Andersson | Sunderby SK | 17:04.102300 | |||||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
- | Evelina Söderberg | Sunderby SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
3 | Amalia Söderberg | Sunderby SK | 12:10.72900 | |||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
10 | Julia Brännström | Sunderby SK | 9:43.58200 | |||||
12 | Wilma Kilpala | Sunderby SK | 10:15.61400 | |||||
13 | Cecilia Thun | Sunderby SK | 11:27.68600 | |||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
3 | Hampus Östlin | Sunderby SK | 9:25.56400 | |||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
6 | Hanna Kilpala | Sunderby SK | 8:47.52600 | |||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Alexander Thun | Sunderby SK | 10:20.61900 | |||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
5 | Kalle Brännström | Sunderby SK | 8:46.52500 | |||||
2012-01-28 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
10 | Anton Andersson | Sunderby SK | 35:27.212600 | 58.6p | ||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Johanna Engström | Sunderby SK | 17:09.102800 | |||||
6 | Jenny Björnfot | Sunderby SK | 18:26.110500 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Elias Andersson | Sunderby SK | 15:55.95400 | |||||
3.3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
- | Evelina Söderberg | Sunderby SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2.2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Amalia Söderberg | Sunderby SK | 12:45.76400 | |||||
2.2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
12 | Julia Brännström | Sunderby SK | 9:25.56400 | |||||
17 | Cecilia Thun | Sunderby SK | 11:25.68400 | |||||
2.2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Hampus Östlin | Sunderby SK | 9:55.59400 | |||||
5 | Andreas Langås | Sunderby SK | 10:25.62400 | |||||
1.7km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Alexander Thun | Sunderby SK | 13:09.78800 | |||||
1.7km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Kalle Brännström | Sunderby SK | 9:25.56400 | |||||
2012-01-22 | ||||||||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Johanna Engström | Sunderby SK | 11:49.70800 | |||||
3 | Jenny Björnfot | Sunderby SK | 11:54.71300 | |||||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Elias Andersson | Sunderby SK | 10:41.64000 | |||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
14 | Evelina Söderberg | Sunderby SK | 12:08.72700 | |||||
1.3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
14 | Amalia Söderberg | Sunderby SK | 8:36.51500 | |||||
1.3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
10 | Julia Brännström | Sunderby SK | 7:27.44600 | |||||
13 | Moa Rundgren | Sunderby SK | 7:33.45200 | |||||
17 | Wilma Kilpala | Sunderby SK | 7:58.47700 | |||||
1.3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
8 | Hampus Östlin | Sunderby SK | 7:28.44700 | |||||
0.8km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
3 | MY Rundgren | Sunderby SK | 6:09.36800 | |||||
0.8km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
8 | Hanna Kilpala | Sunderby SK | 6:01.36000 | |||||
14 | Frida Marklund | Sunderby SK | 6:55.41400 | |||||
0.8km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
7 | Alexander Thun | Sunderby SK | 7:01.42000 | |||||
0.8km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
7 | Kalle Brännström | Sunderby SK | 5:52.35100 | |||||
2012-01-21 | ||||||||
2.2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
8 | Julia Brännström | Sunderby SK | 9:06.54500 | |||||
2.2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
13 | Simon Sundbom | Sunderby SK | 11:49.70800 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
7 | Hanna Kilpala | Sunderby SK | 7:45.46400 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
9 | Kalle Brännström | Sunderby SK | 7:23.44200 | |||||
11 | Nils Olsson Lasu | Sunderby SK | 8:04.48300 | |||||
13.2km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
12 | Anton Andersson | Sunderby SK | 47:07.282600 | 63.5p | ||||
4.4km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
3 | Johanna Engström | Sunderby SK | 15:49.94800 | |||||
5 | Jenny Björnfot | Sunderby SK | 16:32.99100 | |||||
4.4km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
1 | Elias Andersson | Sunderby SK | 14:10.84900 | |||||
2012-01-20 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
44 | Magnus Enbom | Sunderby SK | 2:36:12.937100 | 57.8p | ||||
49 | Nicke Juuso | Sunderby SK | 2:41:19.967800 | 55.5p | ||||
65 | Erik Rudström | Sunderby SK | 2:55:21.1052000 | 50.3p | ||||
2012-01-15 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Anton Andersson | Sunderby SK | 37:24.224300 | 57.4p | ||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Johanna Engström | Sunderby SK | 18:06.108500 | |||||
4 | Jenny Björnfot | Sunderby SK | 20:25.122400 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Elias Andersson | Sunderby SK | 16:40.99900 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
7 | Julia Brännström | Sunderby SK | 10:12.61100 | |||||
9 | Wilma Kilpala | Sunderby SK | 10:54.65300 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Hanna Kilpala | Sunderby SK | 7:33.45200 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Kalle Brännström | Sunderby SK | 7:16.43500 | |||||
2012-01-08 | ||||||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Johanna Engström | Sunderby SK | 16:45.100400 | |||||
5 | Jenny Björnfot | Sunderby SK | 18:52.113100 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Elias Andersson | Sunderby SK | 15:28.92700 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
11 | Moa Rundgren | Sunderby SK | 10:39.63800 | |||||
13 | Wilma Kilpala | Sunderby SK | 11:14.67300 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
9 | Hampus Östlin | Sunderby SK | 10:47.64600 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
6 | Hanna Kilpala | Sunderby SK | 6:48.40700 | |||||
11 | Frida Marklund | Sunderby SK | 7:33.45200 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
16 | Amalia Söderberg | Sunderby SK | 7:13.43200 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
9 | Kalle Brännström | Sunderby SK | 6:33.39200 | |||||
10 | Nils Olsson Lasu | Sunderby SK | 7:04.42300 | |||||
2012-01-07 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
50 | Jan Erik Töyrä | Sunderby SK | 2:36:10.936900 | 61.6p | ||||
69 | Jim Niemi | Sunderby SK | 2:43:04.978300 | 58.3p | ||||
80 | Andreas Bergman | Sunderby SK | 2:54:11.1045000 | 53.7p | ||||
81 | Björn Norberg | Sunderby SK | 2:54:19.1045800 | 53.6p | ||||
133 | Timmy Kristoffersson | Sunderby SK | 3:36:35.1299400 | 41.2p | ||||
2011-12-28 | ||||||||
6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
6 | Anton Andersson | Sunderby SK | 18:42.112100 | 62.9p | ||||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
4 | Johanna Engström | Sunderby SK | 9:46.58500 | |||||
6 | Jenny Björnfot | Sunderby SK | 9:49.58800 | |||||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
8 | Elias Andersson | Sunderby SK | 8:37.51600 | |||||
- | Nils Henriksson | Sunderby SK | 23:59:59.8639800 | |||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
22 | Evelina Söderberg | Sunderby SK | 6:52.41100 | |||||
1.2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
7 | Hanna Kilpala | Sunderby SK | 5:10.30900 | |||||
12 | MY Rundgren | Sunderby SK | 5:38.33700 | |||||
1.2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
8 | Moa Rundgren | Sunderby SK | 4:11.25000 | |||||
13 | Wilma Kilpala | Sunderby SK | 4:24.26300 | |||||
15 | Julia Brännström | Sunderby SK | 4:28.26700 | |||||
19 | Cecilia Thun | Sunderby SK | 4:53.29200 | |||||
- | Amalia Söderberg | Sunderby SK | 23:59:59.8639800 | |||||
1.2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
8 | Hampus Östlin | Sunderby SK | 4:08.24700 | |||||
10 | Andreas Langås | Sunderby SK | 4:25.26400 | |||||
2011-12-17 | ||||||||
Längdskidor, Sprint, Fristil | ||||||||
Final | ||||||||
3 | Johanna Engström | Sunderby SK | ||||||
Längdskidor, Sprint, Fristil | ||||||||
B-Final | ||||||||
2 | Nils Olsson Lasu | Sunderby SK | ||||||
Längdskidor, Sprint, Fristil | ||||||||
B-Final | ||||||||
2 | Andreas Langås | Sunderby SK | ||||||
4 | Hampus Östlin | Sunderby SK | ||||||
Längdskidor, Sprint, Fristil | ||||||||
B-Final | ||||||||
5 | Elias Andersson | Sunderby SK | ||||||
2011-11-27 | ||||||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Julia Brännström | Sunderby SK | 9:10.54900 | |||||
1.25km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Kalle Brännström | Sunderby SK | 5:20.31900 | |||||
2011-11-26 | ||||||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
3 | Julia Brännström | Sunderby SK | 10:45.64400 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Andreas Langås | Sunderby SK | 12:27.74600 | |||||
1.25km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Kalle Brännström | Sunderby SK | 6:03.36200 | |||||
2011-04-10 | ||||||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
6 | Anton Andersson | Sunderby SK | 14:52.89160 | |||||
4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Elias Andersson | Sunderby SK | 9:59.59830 | |||||
2011-04-09 | ||||||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
6 | Anton Andersson | Sunderby SK | 16:55.101470 | |||||
4km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
3 | Elias Andersson | Sunderby SK | 11:10.66920 | |||||
2011-04-02 | ||||||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
4 | Anton Andersson | Sunderby SK | 18:00.107940 | |||||
3.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
13 | Mikaela Langås | Sunderby SK | 15:26.92550 | |||||
3.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
5 | Jenny Björnfot | Sunderby SK | 13:50.82950 | |||||
- | Johanna Engström | Sunderby SK | 23:59:59.8639800 | |||||
3.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
5 | Elias Andersson | Sunderby SK | 12:18.73780 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
15 | Julia Brännström | Sunderby SK | 11:53.71230 | |||||
21 | Wilma Kilpala | Sunderby SK | 12:51.77090 | |||||
22 | Cecilia Thun | Sunderby SK | 13:24.80390 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
- | Evelina Söderberg | Sunderby SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
13 | Hampus Östlin | Sunderby SK | 11:18.67770 | |||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
5 | Hanna Kilpala | Sunderby SK | 9:54.59360 | |||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
- | Amalia Söderberg | Sunderby SK | 23:59:59.8639800 | |||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
7 | Kalle Brännström | Sunderby SK | 9:17.55660 | |||||
2011-03-27 | ||||||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
8 | Jim Niemi | Sunderby SK | 2:42:22.974100 | 57.2p | ||||
2011-03-20 | ||||||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Johanna Engström | Sunderby SK | 8:35.51400 | |||||
6 | Jenny Björnfot | Sunderby SK | 9:14.55300 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
6 | Hampus Östlin | Sunderby SK | 10:30.62900 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Amalia Söderberg | Sunderby SK | 7:18.43700 | |||||
2011-03-20 | ||||||||
20km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
3 | Mikael Pettersson | Sunderby SK | 1:21:48.490700 | 53.9p | ||||
2011-03-12 | ||||||||
7km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Anton Andersson | Sunderby SK | 24:51.149000 | |||||
3.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Jenny Björnfot | Sunderby SK | 12:41.76000 | |||||
3.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
6 | Elias Andersson | Sunderby SK | 11:44.70300 | |||||
2.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
9 | Julia Brännström | Sunderby SK | 12:27.74600 | |||||
13 | Cecilia Thun | Sunderby SK | 14:12.85100 | |||||
2011-03-05 | ||||||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Johanna Engström | Sunderby SK | 9:59.59800 | |||||
2011-02-26 | ||||||||
7.6km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Jenny Björnfot | Sunderby SK | 25:37.153670 | |||||
7.6km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Elias Andersson | Sunderby SK | 22:09.132810 | |||||
7.6km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Intervallstart | ||||||||
6 | Anton Andersson | Sunderby SK | 23:21.140020 | |||||
5.6km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Intervallstart | ||||||||
- | Mikaela Langås | Sunderby SK | 0 | |||||
4km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Intervallstart | ||||||||
11 | Julia Brännström | Sunderby SK | 17:04.102330 | |||||
17 | Wilma Kilpala | Sunderby SK | 18:55.113430 | |||||
19 | Cecilia Thun | Sunderby SK | 22:04.132320 | |||||
2.6km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Hanna Kilpala | Sunderby SK | 14:45.88480 | |||||
2.6km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Nils Olsson Lasu | Sunderby SK | 16:03.96250 | |||||
2011-02-19 | ||||||||
0.5km, Längdskidor, Skicross, Fristil | ||||||||
38 | Jenny Björnfot | Sunderby SK | 1:57.11670 | |||||
2011-02-18 | ||||||||
3.3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
42 | Jenny Björnfot | Sunderby SK | 13:21.80060 | |||||
2011-02-12 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
39 | Jim Niemi | Sunderby SK | 2:42:33.975200 | 56.7p | ||||
43 | Jan Erik Töyrä | Sunderby SK | 2:44:34.987300 | 55.9p | ||||
47 | Stefan Olsson Lasu | Sunderby SK | 2:48:27.1010600 | 54.3p | ||||
50 | Björn Norberg | Sunderby SK | 2:50:57.1025600 | 53.4p | ||||
61 | Henrik Erlandsson | Sunderby SK | 3:03:56.1103500 | 48.9p | ||||
71 | Andreas Bergman | Sunderby SK | 3:15:22.1172100 | 45.5p | ||||
84 | Johan Johansson | Sunderby SK | 3:37:59.1307800 | 40.0p | ||||
2011-02-06 | ||||||||
50km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
170 | Johan Gustafsson | Sunderby SK | 3:57:45.1426400 | 38.9p | ||||
2011-02-06 | ||||||||
1.3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
3 | Moa Rundgren | Sunderby SK | 7:54.47300 |