Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Sundsvalls Ungdomsspel Topprace
2018-03-17
INFO
RESULTAT
KARTA
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
0.2km
Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
H 11
Kaspar Ericsson
Stockviks SF
1:07.6670
2
H 16
Rasmus Westerlund
Bergeforsens SK
1:10.6910
+2.140
3
H 14
Hilmer Grenedal
Hudiksvalls IF
1:11.7070
+4.300
4
D 12
Leia Ugarph Nordström
Näsvikens IK
1:12.7110
+4.340
5
H 14
Johan Borg
Hudiksvalls IF
1:12.7160
+4.390
6
H 13
Hugo Nilsson
Hudiksvalls IF
1:14.7360
+6.590
7
H 10
Albin Persson
Lucksta IF
1:15.7420
+7.650
8
D 14
Elin Näslund
Vårby IK
1:15.7450
+7.680
9
H 16
Laban Nordin
Vårby IK
1:17.7610
+9.840
10
H 12
Max Zetterberg
Hudiksvalls IF
1:17.7640
+9.870
11
H 12
Oscar Wikander
Alnö SK
1:17.7650
+9.880
12
H 10
Theo Malm
Vreta Skid o Mk
1:17.7670
+10.900
13
H 11
Vegard Nordbrandt
Åsarna IK
1:18.7720
+10.950
14
H 11
Erik Borg
Hudiksvalls IF
1:19.7810
+11.1040
15
D 12
Minna Mikaelsson
Vårby IK
1:19.7870
+12.1100
16
H 12
Joel Nilsson
Matfors SK
1:20.7910
+12.1140
17
H 10
Viktor Kullman
Stora Tuna IK SK
1:20.7920
+12.1150
18
H 14
Isac Lundblad
Hägglunds Ski Team SK
1:20.7930
+12.1160
19
H 14
Marcus Nilsson
Hägglunds Ski Team SK
1:20.7970
+13.1200
20
H 14
Rikard Sjödin
Bondsjöhöjdens IK
1:20.7980
+13.1210
21
H 15
August Rosén
Jättendals IF
1:21.8080
+14.1310
22
H 16
Melker Eklund
Vårby IK
1:22.8150
+14.1380
23
H 16
Jonas Lenz
Matfors SK
1:22.8170
+15.1400
24
H 11
Martin Nilsson
Hägglunds Ski Team SK
1:23.8240
+15.1470
25
H 16
Axel Lundgren
Stockviks SF
1:23.8290
+16.1520
26
H 14
Lukas Ejvinsson
Matfors SK
1:24.8350
+16.1580
27
H 11
Hugo Kallin
Hägglunds Ski Team SK
1:24.8360
+16.1590
28
H 14
Erik Byström
Vårby IK
1:24.8380
+17.1610
29
H 11
Pontus Westfal
Alnö SK
1:24.8390
+17.1620
30
H 12
Johan Richardsson
Järpens SK
1:25.8440
+17.1670
31
H 11
Gustav Grändborn
Trönö IK
1:25.8460
+17.1690
31
H 13
Hugo Nordlander
Stockviks SF
1:25.8460
+17.1690
33
H 15
Viktor Olsson
Husums IF SK
1:26.8560
+18.1790
34
H 14
Carl Gustafsson
Vårby IK
1:27.8600
+19.1830
35
H 13
Viking Olsson
Husums IF SK
1:27.8640
+19.1870
36
D 12
Emma Forsgren
Vårby IK
1:27.8660
+19.1890
37
H 15
Wille Långberg
Hudiksvalls IF
1:27.8680
+20.1910
38
H 11
Vilgot Lundin
Alnö SK
1:27.8690
+20.1920
38
H 13
Simon Nordlander
Stockviks SF
1:27.8690
+20.1920
40
H 16
Ludvig Jonsson
Hudiksvalls IF
1:28.8720
+20.1950
41
H 13
Olle Långberg
Hudiksvalls IF
1:28.8770
+21.2000
42
H 13
Tomas Holmgren
Matfors SK
1:28.8790
+21.2020
43
H 11
Kalle Birve
Alnö SK
1:29.8830
+21.2060
44
H 12
Alfred Johansson
Selånger SOK
1:29.8850
+21.2080
45
H 12
Max Svensson
Matfors SK
1:29.8870
+22.2100
46
H 10
Albin Tuvesson
Stockviks SF
1:30.8920
+22.2150
47
H 14
Valter Ljungdahl
Matfors SK
1:30.8930
+22.2160
48
D 12
Nellie Sjöberg
Kovlands IF
1:30.8940
+22.2170
49
H 10
Manne Olsson
Lucksta IF
1:30.8960
+22.2190
49
D 12
Stina Olsson Wallin
Stockviks SF
1:30.8960
+22.2190
51
H 11
Andreas Walldén
Stockviks SF
1:31.9010
+23.2240
51
D 15
Klara Torshage
Vårby IK
1:31.9010
+23.2240
53
H 14
Sebastian Höglund
Bondsjöhöjdens IK
1:31.9020
+23.2250
54
D 10
Viola Grändborn
Trönö IK
1:31.9030
+23.2260
55
D 11
Nilla Grönborg
Kovlands IF
1:31.9080
+24.2310
56
H 9
Oscar Gustafsson
Vårby IK
1:32.9110
+24.2340
57
D 15
Tove Eriksson
Stockviks SF
1:32.9140
+24.2370
58
H 15
Nils Norberg
Lucksta IF
1:32.9160
+24.2390
59
D 14
Tuva Lundin
Alnö SK
1:32.9180
+25.2410
60
D 11
Linnea Arnlöf
Hägglunds Ski Team SK
1:33.9280
+26.2510
61
H 11
Erik Gustafsson
Vårby IK
1:33.9290
+26.2520
62
H 10
Ludvig Johansson
Täby IS SK
1:34.9300
+26.2530
62
D 12
Ebba Westrin
Trönö IK
1:34.9300
+26.2530
62
D 13
Alva Nilsson
Bergeforsens SK
1:34.9300
+26.2530
62
H 13
Elis Liukkonen
Stockviks SF
1:34.9300
+26.2530
66
H 15
Axel Karlsson
Täby IS SK
1:34.9330
+26.2560
67
H 13
Charlie Ahlmark
Sollefteå Skidor IF
1:34.9360
+26.2590
68
H 10
Oskar Jansson
Stockviks SF
1:34.9380
+27.2610
69
D 14
Sara Henriksson
Tynderö IK
1:34.9390
+27.2620
69
H 16
Axel Saitton
Vårby IK
1:34.9390
+27.2620
71
H 15
Arve Lignell
Lucksta IF
1:35.9400
+27.2630
72
H 15
Axel Mannelqvist
Vårby IK
1:35.9410
+27.2640
73
D 12
Maja Olsson
Lucksta IF
1:35.9480
+28.2710
74
H 12
William Forslund
Stockviks SF
1:35.9490
+28.2720
74
H 13
Love Däldehög
Hudiksvalls IF
1:35.9490
+28.2720
76
H 12
August Lilja
Matfors SK
1:36.9500
+28.2730
77
D 12
Julia Jonsson
Alnö SK
1:36.9530
+28.2760
78
D 10
Agnes Andersson
Tynderö IK
1:36.9540
+28.2770
78
H 14
Viggo Östlund
Kovlands IF
1:36.9540
+28.2770
80
H 9
Erik Ellefors
Sigtuna OK
1:36.9580
+29.2810
80
D 11
Frida Bergkvist
Lucksta IF
1:36.9580
+29.2810
80
H 13
Mattias Larsson
Matfors SK
1:36.9580
+29.2810
83
D 11
Marie Pavlovská
Trönö IK
1:36.9590
+29.2820
84
D 11
Tuva Landfors
Hägglunds Ski Team SK
1:37.9620
+29.2850
85
H 11
Einar Ljungdahl
Matfors SK
1:37.9630
+29.2860
85
H 12
Emil Lundgren
Stockviks SF
1:37.9630
+29.2860
87
H 13
Oskar Höglund
Sollefteå Skidor IF
1:37.9660
+29.2890
88
H 10
Sigge Saitton
Vårby IK
1:37.9670
+30.2900
89
H 15
Oskar Vikström
Stockviks SF
1:38.9700
+30.2930
90
H 9
Axel Danielsson Johansson
Stockviks SF
1:38.9740
+30.2970
91
D 14
Maja Wallberg
Hägglunds Ski Team SK
1:38.9760
+30.2990
92
D 10
Lovisa Lilja
Matfors SK
1:38.9770
+31.3000
93
D 10
MY Mikaelsson
Vårby IK
1:39.9820
+31.3050
94
D 12
Penny Spets
Vårby IK
1:39.9830
+31.3060
94
D 14
Ebba Andersson
Stockviks SF
1:39.9830
+31.3060
94
D 16
Ebba Karlsson
Täby IS SK
1:39.9830
+31.3060
97
D 10
Molly Sandin
Stockviks SF
1:39.9850
+31.3080
98
D 11
Wilma Lindström
Alnö SK
1:39.9860
+31.3090
99
H 11
Axel Tjärnlund
Stockviks SF
1:40.9900
+32.3130
99
H 11
Joel Lindqvist
Matfors SK
1:40.9900
+32.3130
101
H 10
Hugo Bergström
Selånger SOK
1:40.9920
+32.3150
102
H 13
Linus Pettersson
Sollefteå Skidor IF
1:40.9950
+32.3180
103
D 10
Agnes Boström
Kovlands IF
1:40.9970
+33.3200
103
D 10
Vera Norenius
Hägglunds Ski Team SK
1:40.9970
+33.3200
105
H 11
Jordan Blomqvist
Matfors SK
1:40.9980
+33.3210
105
D 12
Tuva-li Nilsson
Lucksta IF
1:40.9980
+33.3210
105
D 15
Amanda Pallin
Alnö SK
1:40.9980
+33.3210
108
D 12
Astrid Öhrn
Bergeforsens SK
1:40.9990
+33.3220
108
H 12
Oskar Holmlund
Alnö SK
1:40.9990
+33.3220
110
D 11
Alma Gyllroth
Hägglunds Ski Team SK
1:41.10010
+33.3240
110
H 12
Nico Larsson Taja
Jättendals IF
1:41.10010
+33.3240
112
H 10
Samuel Nordlund
Alnö SK
1:41.10040
+33.3270
113
D 16
Ida Nilsson
Bergeforsens SK
1:41.10050
+33.3280
114
H 9
Mille Björklund
Alnö SK
1:41.10080
+34.3310
115
H 10
Melker Jakobsson
Alnö SK
1:42.10120
+34.3350
115
H 11
James Cunningham
Alnö SK
1:42.10120
+34.3350
117
H 11
Nils Wallberg
Hägglunds Ski Team SK
1:42.10160
+34.3390
118
D 11
Alva Strand
Selånger SOK
1:42.10180
+35.3410
119
D 13
Filippa Hägglund
Sollefteå Skidor IF
1:43.10200
+35.3430
120
H 13
Elias Bengtsson
Tynderö IK
1:43.10230
+35.3460
121
H 13
Hampus Bergkvist
Matfors SK
1:43.10250
+35.3480
122
H 11
Albert Östlund
Alnö SK
1:43.10260
+35.3490
123
D 9
Meja Hållberg
Hägglunds Ski Team SK
1:43.10270
+36.3500
124
D 9
Meja Holmgren-grahn
Stockviks SF
1:43.10290
+36.3520
124
H 11
Alex Andersson
Stockviks SF
1:43.10290
+36.3520
126
D 16
Emelie Englund
Bergeforsens SK
1:44.10300
+36.3530
127
D 11
Ottilia Alvarsson
Täby IS SK
1:44.10350
+36.3580
128
H 14
Wilhelm Sterner
Täby IS SK
1:44.10370
+37.3600
129
D 11
Klara Edström
Stockviks SF
1:45.10420
+37.3650
130
H 13
Jason Blomqvist
Matfors SK
1:45.10440
+37.3670
131
H 13
Knut Saitton
Vårby IK
1:45.10450
+37.3680
132
D 14
Belle Spets
Vårby IK
1:45.10470
+38.3700
133
D 14
Elsa Granholm
Stockviks SF
1:45.10490
+38.3720
134
D 14
Nora Westerlund
Vårby IK
1:46.10530
+38.3760
135
D 12
Charlotte Ellefors
Sigtuna OK
1:46.10540
+38.3770
136
H 11
Lucas Tommila
Hudiksvalls IF
1:46.10570
+39.3800
137
D 16
Sigrid Hübenette
Husums IF SK
1:46.10580
+39.3810
138
H 11
Erik Nordin
Lucksta IF
1:47.10600
+39.3830
139
H 9
Felix Dahlin
Kovlands IF
1:47.10620
+39.3850
140
D 9
Hedda Fochsen
Täby IS SK
1:47.10640
+39.3870
140
H 12
Isak Jeppling
Alnö SK
1:47.10640
+39.3870
142
D 9
Julia Wikander
Alnö SK
1:47.10680
+40.3910
142
D 14
Kerstin Åberg
Tumba-mälarhöjden OK
1:47.10680
+40.3910
144
D 15
Tove Karlsson
Täby IS SK
1:47.10690
+40.3920
145
D 15
Elin Forsgren
Vårby IK
1:48.10700
+40.3930
146
H 10
Isak Engberg
Stockviks SF
1:48.10720
+40.3950
147
D 13
Julia Byvall
Matfors SK
1:48.10780
+41.4010
148
D 13
Emma Strand
Selånger SOK
1:49.10810
+41.4040
149
H 9
Alexander Dufva
Stockviks SF
1:49.10850
+41.4080
149
H 11
Alvin Nordensson
Lucksta IF
1:49.10850
+41.4080
151
H 11
Theo Lundblad
Hägglunds Ski Team SK
1:49.10860
+41.4090
152
D 14
Tova Grahn
Alnö SK
1:50.10900
+42.4130
153
H 15
Arvid Jönsson
Svegs IK
1:50.10920
+42.4150
154
H 9
Samuel Walldén
Stockviks SF
1:50.10990
+43.4220
155
D 13
Saga Östling
Kovlands IF
1:51.11040
+43.4270
156
D 11
Astrid Forslund
Stockviks SF
1:52.11150
+44.4380
156
H 13
Helmer Nordvall
Matfors SK
1:52.11150
+44.4380
158
D 10
Lina Lingman
Trönö IK
1:52.11170
+45.4400
159
H 12
Joel Byström
Vårby IK
1:52.11180
+45.4410
160
H 9
Isak Norgren
Selånger SOK
1:53.11210
+45.4440
160
H 11
Anton Hedmark
Täby IS SK
1:53.11210
+45.4440
162
D 14
Terese Terent
Näsvikens IK
1:53.11220
+45.4450
163
H 16
Adam Näslund
Bergeforsens SK
1:53.11250
+45.4480
164
H 11
Zack Söderholm
Alnö SK
1:53.11270
+46.4500
165
H 11
Albin Persson
Täby IS SK
1:54.11310
+46.4540
166
D 11
Enola Jonsson
Alnö SK
1:54.11340
+46.4570
167
D 10
Nora Strid
Stockviks SF
1:54.11370
+47.4600
168
D 13
Elsa Malmgren
Åsarna IK
1:54.11390
+47.4620
169
D 14
Ylva Sandström
Stockviks SF
1:55.11490
+48.4720
170
D 15
Moa Hedman
Valbo Aif
1:56.11560
+48.4790
171
D 15
Ebba Englund
Bergeforsens SK
1:57.11640
+49.4870
172
H 10
Elias Häggström
Vårby IK
1:58.11700
+50.4930
173
D 14
Louise Jonsson
Alnö SK
1:58.11710
+50.4940
174
H 10
Axel Högberg
Täby IS SK
1:58.11790
+51.5020
174
D 16
Emma Höglund
Sollefteå Skidor IF
1:58.11790
+51.5020
176
D 13
Moa Flodin
Alnö SK
1:59.11810
+51.5040
177
H 14
Vigor Aastrup
Täby IS SK
2:00.11910
+52.5140
178
D 16
Agnes Öhrn
Bergeforsens SK
2:00.11940
+52.5170
179
H 9
Herman Eliasson
Lucksta IF
2:00.11950
+52.5180
180
H 9
Jonas Lind
Stockviks SF
2:00.11960
+52.5190
181
D 15
Emma Holmgren
Bergeforsens SK
2:01.12000
+53.5230
182
D 15
Lina Lundgren
Bergeforsens SK
2:01.12020
+53.5250
183
D 11
Amanda Karunarathna
Matfors SK
2:01.12040
+53.5270
184
D 13
Ronja Nilsson
Sollefteå Skidor IF
2:01.12080
+54.5310
185
D 16
Tove Lundh
Bergeforsens SK
2:02.12100
+54.5330
186
D 14
Wilma Nilsson
Sollefteå Skidor IF
2:02.12170
+55.5400
187
D 13
Ellen Norenius
Hägglunds Ski Team SK
2:02.12190
+55.5420
187
D 14
Nanna Grönborg
Kovlands IF
2:02.12190
+55.5420
189
D 15
Agnes Westrin
Trönö IK
2:03.12210
+55.5440
190
D 9
Stella Kristoffersson
Vårby IK
2:03.12270
+56.5500
191
D 9
Elsa Sahlman
Vårby IK
2:04.12360
+56.5590
192
D 15
Maja Andersson
Bergeforsens SK
2:06.12500
+58.5730
193
D 11
Lina Lindström
Hägglunds Ski Team SK
2:06.12510
+58.5740
194
D 9
Emma Gärd
Stockviks SF
2:06.12540
+58.5770
195
H 15
Teo Eikelboom
Vårby IK
2:06.12570
+59.5800
196
H 10
Leo Nordin
Vårby IK
2:07.12600
+59.5830
197
D 12
Ellen Thermaenius
Täby IS SK
2:07.12650
+59.5880
198
D 11
Noelia Frank
Alnö SK
2:07.12660
+59.5890
199
H 9
Malte Gyllroth
Hägglunds Ski Team SK
2:07.12670
+1:00.5900
200
D 9
Alice Nordbrandt
Åsarna IK
2:07.12680
+1:00.5910
Logga in för att slippa de här annonserna
201
D 9
Lina Nilsson
Näsvikens IK
2:08.12760
+1:00.5990
202
D 15
Ebba Bengtsson
Tynderö IK
2:09.12850
+1:01.6080
203
D 9
Minnah Nilsson
Lucksta IF
2:10.12920
+1:02.6150
204
D 12
Joline Landqvist
Matfors SK
2:10.12950
+1:02.6180
205
D 9
Moa Persson
Täby IS SK
2:10.12970
+1:02.6200
206
D 9
Märta Mannelqvist
Vårby IK
2:10.12990
+1:03.6220
207
H 9
Anton Nolberg
Matfors SK
2:14.13390
+1:07.6620
208
D 9
Alice Bryngelsson
Vårby IK
2:15.13440
+1:07.6670
209
D 9
Emma Byström
Vårby IK
2:16.13540
+1:08.6770
210
D 15
Signe Fannkvist
Stockviks SF
2:17.13620
+1:09.6850
211
D 13
Alva Perbo
Vårby IK
2:20.13960
+1:12.7190
212
H 12
Tom Hammar
Täby IS SK
2:21.14030
+1:13.7260
213
H 9
Gustav Sjödin
Stockviks SF
2:21.14050
+1:13.7280
214
H 9
Björn Andersson
Täby IS SK
2:21.14070
+1:13.7300
215
D 16
Julia Nordlander
Stockviks SF
2:21.14080
+1:14.7310
216
D 9
Ebba Hedmark
Täby IS SK
2:22.14180
+1:15.7410
217
D 9
Meja Öberg
Vårby IK
2:24.14320
+1:16.7550
218
D 10
Isadora Ugarph Nordström
Näsvikens IK
2:24.14330
+1:16.7560
219
H 13
Viktor Serneborg
Matfors SK
2:27.14650
+1:19.7880
220
D 10
Emma Perbo
Vårby IK
2:30.14920
+1:22.8150
221
D 9
Milia Lockner
Selånger SOK
2:30.14940
+1:22.8170
222
D 14
Amanda Andersson
Tynderö IK
2:30.14970
+1:22.8200
223
D 16
Sanna Sundström
Husums IF SK
2:37.15650
+1:29.8880
224
D 11
Alice Andersson
Täby IS SK
2:45.16410
+1:37.9640
225
D 9
Olivia Andersson
Stockviks SF
23:59:59.8639800
225
D 9
Alma Näsström
Vårby IK
23:59:59.8639800
225
H 9
Colin Abrahamsson
Kovlands IF
23:59:59.8639800
225
H 9
David Walther
Matfors SK
23:59:59.8639800
225
H 9
Hjalmar Unger
Matfors SK
23:59:59.8639800
225
D 10
Ester Sundberg
Sidensjö IK
23:59:59.8639800
225
H 10
Samuel Henriksson
Tynderö IK
23:59:59.8639800
225
H 10
Elias Furestad
Täby IS SK
23:59:59.8639800
225
H 10
Henning Nordvall
Matfors SK
23:59:59.8639800
225
H 11
Jonatan Walther
Matfors SK
23:59:59.8639800
225
D 12
Alva Norgren
Selånger SOK
23:59:59.8639800
225
H 12
Marcus Edlund
Hägglunds Ski Team SK
23:59:59.8639800
225
D 13
Ida Bergfors
Matfors SK
23:59:59.8639800
225
D 13
Ines Lignell
Lucksta IF
23:59:59.8639800
225
H 13
David Palmgren
Bergeforsens SK
23:59:59.8639800
225
D 14
Klara Forslund
Stockviks SF
23:59:59.8639800
225
D 14
Emma Johansson
Stockviks SF
23:59:59.8639800
225
H 14
Erik Sundberg
Vårby IK
23:59:59.8639800
225
H 14
Lucas Wanner
IFK Hedemora SK
23:59:59.8639800
225
H 14
Lukas Walther
Matfors SK
23:59:59.8639800
225
H 14
Elis Olsson
Lucksta IF
23:59:59.8639800
225
D 15
Elsa Eriksson
Husums IF SK
23:59:59.8639800
225
D 15
Frida Poromaa
Johannisbergs AIK
23:59:59.8639800
225
H 16
Elias Thun-hansson
Bergeforsens SK
23:59:59.8639800
225
H 16
Jonne Liukkonen
Stockviks SF
23:59:59.8639800