Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
USM Distans
2018-02-09
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
7.5km
Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart
1
H 16
Gustav Hedström
Östersunds SK
21:53.131290
2
H 16
Sander Krouwel
Stora Tuna IK SK
21:55.131420
+1.30
3
H 16
Hannes Mickelsson
OK Sarven
22:06.132550
+12.1160
4
H 16
Jonas Carlsson
Stora Tuna IK SK
22:09.132840
+15.1450
5
H 16
Rasmus Westerlund
Bergeforsens SK
22:12.133110
+18.1720
6
H 16
Olle Andersson
Tidaholm SOK Sisu
22:16.133570
+22.2180
7
H 16
Måns Skoglund
Täby IS SK
22:18.133780
+24.2390
8
H 16
Calle Rune
Täby IS SK
22:22.134190
+29.2800
9
H 16
Nils Bergström
Domnarvets GOIF
22:24.134370
+30.2980
10
H 16
Axel Werner
IK Stern
22:37.135600
+43.4210
11
H 16
Gustav Karlsson
Sundbybergs IK
22:46.136590
+53.5200
12
H 16
Gabriel Söderqvist
Storvreta IK
22:58.137710
+1:04.6320
13
H 16
Pontus Lundholm
Strömnäs GIF
22:58.137790
+1:05.6400
14
H 16
Ludvig Fredriksson
Strömnäs GIF
23:07.138620
+1:13.7230
15
H 16
Kasper Olsen
Grava SK
23:09.138870
+1:15.7480
16
H 16
Alexander Jonsson
IF Hallby SOK
23:12.139190
+1:19.7800
17
H 16
Edvin Anger
IFK Hedemora SK
23:16.139570
+1:22.8180
18
H 16
Birk Blomqvist
Funäsdalens IF
23:25.140450
+1:31.9060
19
H 16
Nils Schagerström
Garphyttans IF
23:31.141040
+1:37.9650
20
H 16
Erik Fransson
Borås SK
23:33.141270
+1:39.9880
21
D 16
Saga Fältenhag
Högbo GIF
23:39.141850
+1:45.10460
21
H 16
Emil Granstedt
Eksjö SOK
23:39.141850
+1:45.10460
23
H 16
Jonas Lenz
Matfors SK
23:42.142150
+1:48.10760
24
H 16
Anders Danielson Frost
Dala-Järna IK
23:45.142480
+1:51.11090
25
H 16
David Melin
Gimo IF SK
23:45.142490
+1:52.11100
26
H 16
Viktor Holmgren
Täfteå IK
23:50.142940
+1:56.11550
27
H 16
Karl Grywenz
Storvreta IK
23:50.142970
+1:56.11580
28
H 16
Simon Eriksson
Kalix SK
23:54.143380
+2:00.11990
29
H 16
Melker Nordgren
Falu IK
23:56.143570
+2:02.12180
30
H 16
Tobias Snell
Luleå Gjutarens IF
23:59.143810
+2:05.12420
31
H 16
Viktor Majbäck
Jukkasjärvi IF
24:00.143900
+2:06.12510
32
H 16
Rasmus Hedeberg
SK Bore
24:00.143920
+2:06.12530
33
H 16
Martin Blomberg
Lycksele IF
24:04.144350
+2:10.12960
34
H 16
Olof Hedin
Eksjö SOK
24:07.144680
+2:13.13290
35
H 16
Hugo Sjögren
Tranemo IF
24:09.144840
+2:15.13450
36
H 16
Hampus Hallberg
Hudiksvalls IF
24:11.145020
+2:17.13630
37
H 16
Adam Näslund
Bergeforsens SK
24:20.145950
+2:26.14560
38
H 16
Laban Nordin
Vårby IK
24:25.146450
+2:31.15060
39
H 16
Isac Morin
Utrikes SK
24:26.146520
+2:32.15130
40
H 16
David Borg
Täby IS SK
24:27.146630
+2:33.15240
41
H 16
Alexander Thudeen
Sya SK
24:28.146730
+2:34.15340
42
H 16
Oskar Algotsson
Åsarna IK
24:30.146950
+2:36.15560
43
D 16
Josefin Lindström
Högbo GIF
24:33.147250
+2:39.15860
44
H 16
Gabinus Ripa
Funäsdalens IF
24:36.147540
+2:42.16150
45
D 16
Hanna Lundberg
Luleå Gjutarens IF
24:43.148240
+2:49.16850
46
H 16
Melker Eklund
Vårby IK
24:46.148560
+2:52.17170
47
H 16
Oskar Lundberg
Borås SK
24:54.149370
+3:00.17980
48
H 16
Vidar Lindqvist
Funäsdalens IF
24:56.149530
+3:02.18140
49
H 16
Christoffer Alm
Strömnäs GIF
24:57.149610
+3:03.18220
50
H 16
Elias Thun-hansson
Bergeforsens SK
25:01.150080
+3:07.18690
51
D 16
Lisa Ingesson
Strömnäs GIF
25:04.150300
+3:10.18910
52
D 16
Julia Löfström
Månkarbo IF
25:04.150340
+3:10.18950
53
H 16
Hugo Enetjärn
Hällbybrunns IF
25:11.151050
+3:17.19660
54
D 16
Kajsa Rapp
SK Leksand
25:13.151220
+3:19.19830
55
D 16
Märta Rosenberg
Duveds IF
25:15.151430
+3:21.20040
56
H 16
Martin Lundström
Bodens SK
25:20.151990
+3:27.20600
57
D 16
Lova Broström
Sya SK
25:21.152000
+3:27.20610
58
H 16
Ludvig Jonsson
Hudiksvalls IF
25:24.152310
+3:30.20920
59
H 16
Sebastian Rilde
Garphyttans IF
25:24.152350
+3:30.20960
60
H 16
Gabriel Miernik
Malmbergets AIF
25:26.152580
+3:32.21190
61
H 16
Arvid Henning
Bondsjöhöjdens IK
25:39.153810
+3:45.22420
62
H 16
Philip Forngren
Täby IS SK
25:40.153900
+3:46.22510
63
D 16
Tilda Ström
Dala-Järna IK
25:40.153940
+3:46.22550
64
D 16
Ebba Karlsson
Täby IS SK
25:41.154010
+3:47.22620
65
D 16
Saga Nilsson
Skellefteå SK
25:44.154300
+3:50.22910
66
H 16
Tor Rönnestrand
Ås IF
25:53.155200
+3:59.23810
67
D 16
Anja Andersdotter
Garphyttans IF
26:01.156070
+4:07.24680
68
H 16
Filip Andersson
Garphyttans IF
26:02.156160
+4:08.24770
69
D 16
Emma Höglund
Sollefteå Skidor IF
26:03.156270
+4:09.24880
70
H 16
Lukas Stridsman
Antnäs BK
26:07.156610
+4:13.25220
71
H 16
Jon Trägårdh
IFK Umeå
26:08.156710
+4:14.25320
72
H 16
Gabriel Nordgren
Vännäs SK
26:15.157480
+4:21.26090
73
D 16
Sofia Lundkvist
Kalix SK
26:16.157540
+4:22.26150
74
D 16
Lisa Nystedt
Täby IS SK
26:17.157630
+4:23.26240
75
H 16
Arvid Gustafsson
IFK Hedemora SK
26:20.157990
+4:27.26600
76
H 16
Seth Borglund
Bondsjöhöjdens IK
26:23.158280
+4:29.26890
77
D 16
Elin Modin
Sollefteå Skidor IF
26:31.159040
+4:37.27650
78
D 16
Cora Badh
Falköpings AIK SK
26:33.159290
+4:40.27900
79
H 16
Benjamin Claesson
IF Hallby SOK
26:44.160330
+4:50.28940
80
H 16
Lukas Magnerfelt
Falköpings AIK SK
26:53.161220
+4:59.29830
81
D 16
Elina Franzén
Idre SK
26:56.161510
+5:02.30120
82
D 16
Elin Westh
SK Bore
26:59.161870
+5:05.30480
83
D 16
Emelie Englund
Bergeforsens SK
27:04.162340
+5:10.30950
84
D 16
Alma Nordström
Vassunda IF
27:08.162700
+5:14.31310
85
D 16
Anna Jonsson
Duveds IF
27:09.162860
+5:15.31470
86
D 16
Andrea Aulin
Eksjö SOK
27:12.163120
+5:18.31730
87
D 16
Julia Lundgren
Lycksele IF
27:14.163340
+5:20.31950
88
D 16
Enja Jonsson
Åsarna IK
27:15.163450
+5:21.32060
89
D 16
Emma Lindqvist
Bodens SK
27:26.164570
+5:32.33180
90
D 16
Elin Eriksson Englund
Kvarnsvedens GOIF SK
27:34.165370
+5:40.33980
91
D 16
Moa Pettersson-waara
Antnäs BK
27:36.165570
+5:42.34180
92
D 16
Frida Åsander
Bondsjöhöjdens IK
27:37.165640
+5:43.34250
93
D 16
Elin Vesterlund
Vännäs SK
27:37.165680
+5:43.34290
94
D 16
Sara Ingard
IK Rex
27:41.166000
+5:47.34610
95
D 16
Lovisa Moqvist
Sävedalens AIK
27:50.166910
+5:56.35520
96
H 16
David Dudal
Garphyttans IF
27:57.167670
+6:03.36280
97
D 16
Anna Novak
Offerdals SK
28:07.168620
+6:13.37230
98
D 16
Alva Eriksson
Sollefteå Skidor IF
28:19.169840
+6:25.38450
99
D 16
Agnes Öhrn
Bergeforsens SK
28:23.170240
+6:29.38850
100
D 16
Elsa Holmbom
Sävast Ski Team IF
28:25.170460
+6:31.39070
101
D 16
Klara Roos
Ås IF
28:29.170850
+6:35.39460
102
D 16
Tove Lundh
Bergeforsens SK
28:32.171150
+6:38.39760
103
D 16
Amanda Norrby Rydin
Tranemo IF
28:37.171660
+6:43.40270
104
D 16
Elsa Carlsson
Åsarna IK
28:39.171840
+6:45.40450
105
H 16
Elias Pedersen
Åsarna IK
28:45.172450
+6:51.41060
106
D 16
Tua Germann
IFK Umeå
29:00.173900
+7:06.42510
107
H 16
Johannes Trost
Täby IS SK
29:01.174000
+7:07.42610
108
D 16
Wilma Johansson
Åsarna IK
29:13.175230
+7:19.43840
109
D 16
Sanna Sundström
Husums IF SK
29:17.175600
+7:23.44210
110
D 16
Sigrid Hübenette
Husums IF SK
29:21.176000
+7:27.44610
111
H 16
Jakob Wickenberg
Ås IF
29:22.176120
+7:28.44730
112
D 16
Ellen Sjölund
Duveds IF
29:24.176350
+7:30.44960
113
D 16
Moa Danielsson
Sävast Ski Team IF
29:36.177510
+7:42.46120
114
D 16
Thea Braneby
Sunne SLF
29:42.178140
+7:48.46750
115
D 16
Saga Törngren
Luleå Gjutarens IF
29:51.179050
+7:57.47660
116
D 16
Hoa Sjöholm
Sundbybergs IK
29:52.179160
+7:58.47770
117
D 16
Agnes Roslund
Malå IF
30:48.184710
+8:54.53320
118
D 16
Gisela Bjursell
Norsjö SK
30:56.185590
+9:03.54200
119
H 16
Isac Sjödin
Lycksele IF
32:22.194100
+10:28.62710
120
D 16
Ester Olofsson
Ås IF
36:30.218940
+14:36.87550
121
D 16
Alva Zakrisson
Lycksele IF
37:36.225570
+15:42.94180
122
D 16
Alva Björk
Orsa SK
23:59:59.8639800
122
D 16
Martina Alnelind
Bodens SK
23:59:59.8639800
122
D 16
Cornelia Nilsson
Strömnäs GIF
23:59:59.8639800
122
D 16
Ida Nilsson
Bergeforsens SK
23:59:59.8639800
122
H 16
Gustav Pålsson
Utrikes SK
23:59:59.8639800
122
H 16
Axel Saitton
Vårby IK
23:59:59.8639800
122
H 16
Simon Nilsson
IF Hallby SOK
23:59:59.8639800
122
H 16
Erik Brandt
Domnarvets GOIF
23:59:59.8639800
122
H 16
Albin Åström
Bodens SK
23:59:59.8639800
Logga in för att slippa de här annonserna
5km
Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart
1
H 15
Jens Junes
IFK Umeå
13:56.83580
2
H 15
Albin Blomberg
Rehns BK
14:04.84380
+8.700
3
H 15
Markus Melén
Falu IK
14:15.85430
+18.1750
4
H 15
Hjalmar Berg
Sunne SLF
14:15.85440
+18.1760
5
H 15
Theo Mattei
Sävast Ski Team IF
14:22.86170
+25.2490
6
H 15
Albin Augustsson
Källbottens IK
14:26.86540
+29.2860
7
H 15
Mattias Andersson
Domnarvets GOIF
14:29.86870
+32.3190
8
H 15
Albin Gezelius
IFK Mora SK
14:33.87220
+36.3540
9
H 15
Filip Strand
Sunne SLF
14:37.87670
+40.3990
10
H 15
Ludvig Berg
Granbergsdals IF
14:42.88170
+45.4490
11
H 15
Erik Bryne
Sunne SLF
14:44.88360
+47.4680
12
H 15
Victor Berglund
Bodens SK
14:48.88710
+51.5030
13
D 15
Tove Eriksson
Stockviks SF
14:56.89500
+59.5820
14
H 15
Hugo Abrahamsson
IFK Umeå
14:57.89630
+1:00.5950
15
H 15
David Lantto
OK Sarven
14:59.89830
+1:02.6150
16
H 15
Viktor Sundén
Strömnäs GIF
14:59.89890
+1:03.6210
17
H 15
Isak Lundholm
Täfteå IK
15:00.89920
+1:03.6240
18
H 15
Leo Svahn
Östersunds SK
15:04.90370
+1:07.6690
19
H 15
Kalle Georgsson
Högbo GIF
15:08.90730
+1:11.7050
20
H 15
Mattias Östberg
Stora Tuna IK SK
15:12.91190
+1:16.7510
21
H 15
Hampus Björck
IFK Umeå
15:13.91230
+1:16.7550
22
H 15
Markus Almgren
IFK Mora SK
15:13.91260
+1:16.7580
23
H 15
Simon Markström
Luleå Gjutarens IF
15:14.91340
+1:17.7660
24
H 15
Herman Swärd
Tidaholm SOK Sisu
15:14.91380
+1:18.7700
25
H 15
Anders Dahl
Alnö SK
15:15.91430
+1:18.7750
26
H 15
Lowe Wagman
Sollefteå Skidor IF
15:17.91660
+1:20.7980
27
H 15
Nils Norberg
Lucksta IF
15:18.91740
+1:21.8060
28
H 15
Emil Löfgren
Täfteå IK
15:22.92120
+1:25.8440
29
H 15
Sebastian Hägglöf
Hägglunds Ski Team SK
15:24.92370
+1:27.8690
30
H 15
Malte Johansson
Högbo GIF
15:24.92380
+1:28.8700
31
H 15
August Rosén
Jättendals IF
15:27.92680
+1:31.9000
32
H 15
Gustav Svensson
Strängnäs SK
15:30.92950
+1:33.9270
33
H 15
Henri Murto
OK Sarven
15:32.93110
+1:35.9430
34
H 15
Rasmus Eriksson
IFK Umeå
15:34.93380
+1:38.9700
34
H 15
Harald Ekenberg
IK Stern
15:34.93380
+1:38.9700
36
H 15
Hjalmar Gedda
OK Landehof
15:39.93880
+1:43.10200
37
D 15
Lisa Eriksson
Strömnäs GIF
15:40.93990
+1:44.10310
38
H 15
Arve Lignell
Lucksta IF
15:41.94020
+1:44.10340
39
H 15
Måns Olsen
Grava SK
15:44.94320
+1:47.10640
40
D 15
Klara Torshage
Vårby IK
15:46.94520
+1:49.10840
41
H 15
Ebbe Abrahamsson Gjersvol
Östersunds SK
15:48.94720
+1:51.11040
42
D 15
Elin Forsgren
Vårby IK
15:52.95130
+1:55.11450
42
H 15
Frank Krouwel
Stora Tuna IK SK
15:52.95130
+1:55.11450
44
H 15
Jon Oscarsson
Ås IF
15:52.95150
+1:55.11470
45
D 15
Sara Andersson
IFK Mora SK
15:55.95490
+1:59.11810
46
H 15
Axel Mannelqvist
Vårby IK
15:56.95530
+1:59.11850
47
D 15
Therese Patomella
Jukkasjärvi IF
15:57.95600
+2:00.11920
48
H 15
Viktor Olsson
Husums IF SK
15:59.95870
+2:02.12190
49
D 15
Wilma Riekkola
Sävast Ski Team IF
16:01.96000
+2:04.12320
50
H 15
Wille Långberg
Hudiksvalls IF
16:02.96110
+2:05.12430
51
D 15
Elin Henriksson
Skellefteå SK
16:03.96230
+2:06.12550
52
H 15
Lukas Karlberg
IK Rex
16:03.96290
+2:07.12610
53
D 15
Clara Zetterwall
Domnarvets GOIF
16:04.96330
+2:07.12650
54
D 15
Amanda Pallin
Alnö SK
16:05.96400
+2:08.12720
55
H 15
David Musslinder
Falköpings AIK SK
16:11.97050
+2:14.13370
56
H 15
Axel Karlsson
Täby IS SK
16:15.97400
+2:18.13720
57
D 15
Frida Poromaa
Johannisbergs AIK
16:20.97900
+2:23.14220
58
H 15
Alexander Danneskog
Jättendals IF
16:21.98030
+2:24.14350
59
D 15
Tilde Ingvarsson
Svegs IK
16:21.98060
+2:24.14380
60
H 15
Jacob Lundkvist
Sundbybergs IK
16:22.98120
+2:25.14440
61
H 15
Otto Balck
Täby IS SK
16:23.98200
+2:26.14520
62
D 15
Irja Brandfjell
Funäsdalens IF
16:23.98220
+2:26.14540
63
D 15
Tove Karlsson
Täby IS SK
16:25.98450
+2:28.14770
64
H 15
Oskar Johansson
IFK Umeå
16:35.99450
+2:38.15770
65
H 15
Malte Jutterdal
Vreta Skid o Mk
16:39.99880
+2:43.16200
66
H 15
Leo Sandberg
Sundbybergs IK
16:41.100030
+2:44.16350
67
D 15
Lovisa Broström
Sävast Ski Team IF
16:45.100450
+2:48.16770
68
D 15
Filippa Lundgren Wikström
Grava SK
16:47.100610
+2:50.16930
69
D 15
Maja Furunäs
IFK Grängesberg SK
16:47.100660
+2:50.16980
70
D 15
Flisa Ravald
Ås IF
16:48.100770
+2:51.17090
71
D 15
Lina Björk
IFK Skövde SK
16:49.100800
+2:52.17120
72
D 15
Elsa Larsson
Sävast Ski Team IF
16:54.101300
+2:57.17620
73
D 15
Elsa Eriksson
Husums IF SK
16:55.101440
+2:58.17760
74
D 15
Alice Widholm
Lidköpings VSK
16:57.101670
+3:00.17990
75
D 15
Ebba Englund
Bergeforsens SK
16:58.101750
+3:01.18070
76
H 15
Teo Eikelboom
Vårby IK
16:59.101840
+3:02.18160
77
D 15
Tindra Österberg
Ås IF
17:03.102200
+3:06.18520
78
D 15
Emma Holmgren
Bergeforsens SK
17:03.102280
+3:07.18600
79
H 15
Edvin Nordgren
Åsarna IK
17:05.102450
+3:08.18770
80
D 15
Ella Selmosson
Lidköpings VSK
17:12.103180
+3:16.19500
81
H 15
Linus Sörlin
Offerdals SK
17:18.103770
+3:21.20090
82
H 15
Martin Arfs
IFK Hedemora SK
17:19.103800
+3:22.20120
83
D 15
Lina Sjöberg
Gimo IF SK
17:20.103970
+3:23.20290
84
D 15
Sofia Redman
Östersunds SK
17:26.104590
+3:30.20910
85
D 15
Elin Törnqvist
Garphyttans IF
17:32.105160
+3:35.21480
86
D 15
Maja Heikki
Sälens IF
17:34.105330
+3:37.21650
87
D 15
Moa Petersson
Boxholm-Ekeby SK
17:36.105520
+3:39.21840
88
D 15
Moa Hedman
Valbo Aif
17:37.105640
+3:40.21960
89
D 15
Tuva Forsell
Sya SK
17:40.105920
+3:43.22240
90
D 15
Saga Gunneriusson
Östersunds SK
17:51.107070
+3:54.23390
91
H 15
Wilhelm Dabach
Åsarna IK
17:53.107290
+3:57.23610
92
D 15
Lina Lundgren
Bergeforsens SK
17:54.107300
+3:57.23620
93
D 15
Kajsa Heikki
Sälens IF
18:02.108130
+4:05.24450
94
D 15
Alice Vretblom
IFK Umeå
18:03.108290
+4:07.24610
95
D 15
Evelina Nilsson
IFK Umeå
18:05.108440
+4:08.24760
96
D 15
Ellen Hedeberg
SK Bore
18:06.108500
+4:09.24820
97
D 15
Josefine Söderqvist
Bälinge IF
18:09.108880
+4:13.25200
98
D 15
Klara Göransson
Åsarna IK
18:11.109020
+4:14.25340
99
D 15
Stina Nilsson
Rembo IK
18:11.109040
+4:14.25360
100
D 15
Alba Björnsdotter
Funäsdalens IF
18:14.109360
+4:17.25680
100
D 15
Alva Eklund
Sollefteå Skidor IF
18:14.109360
+4:17.25680
102
D 15
Cayenne Badh
Falköpings AIK SK
18:18.109740
+4:21.26060
103
D 15
Maja Andersson
Bergeforsens SK
18:20.109960
+4:23.26280
104
D 15
Minna Johansson
Östersunds SK
18:22.110180
+4:26.26500
105
H 15
Calle Eriksson
Bålsta SK
18:28.110750
+4:31.27070
106
D 15
Ebba Bengtsson
Tynderö IK
18:38.111730
+4:41.28050
107
D 15
Elina Karlsson
Skellefteå SK
18:40.111950
+4:43.28270
108
D 15
Marie Dahlberg
Sollefteå Skidor IF
18:45.112440
+4:48.28760
109
D 15
Elvira Hermansson
Offerdals SK
19:03.114240
+5:06.30560
110
D 15
Trude Burman
Alnö SK
19:04.114360
+5:07.30680
111
H 15
Andreas Svensson
Vindelns IF
19:07.114620
+5:10.30940
112
D 15
Alma Lundström
Skellefteå SK
19:17.115660
+5:20.31980
113
D 15
Olivia Ednarsson
Brandsbols SK
19:26.116570
+5:29.32890
114
D 15
Saga Nelson
Bodens SK
19:49.118840
+5:52.35160
115
D 15
Josefin Ahnbrink
Täby IS SK
19:57.119680
+6:01.36000
116
D 15
Rebecca Johnselius
Kalix SK
20:04.120320
+6:07.36640
117
D 15
Jasmin Persson
Kalix SK
20:14.121320
+6:17.37640
118
D 15
Mirjam Inemyr
Istrums SK
20:16.121560
+6:19.37880
119
D 15
Emma Johansson
Sävast Ski Team IF
20:18.121740
+6:21.38060
120
D 15
Klara Vennberg
Sävast Ski Team IF
20:25.122400
+6:28.38720
121
D 15
Wilma Johansson
Norsjö SK
20:39.123890
+6:43.40210
122
D 15
Kristina Finnskog
Tranemo IF
23:59:58.8639700
122
H 15
Hannes Sjölund Myhr
Ås IF
23:59:58.8639700
124
D 15
Agnes Westrin
Trönö IK
23:59:59.8639800
124
D 15
Elsa Hermansson
IFK Mora SK
23:59:59.8639800
124
D 15
Lina Hennings
Östersunds SK
23:59:59.8639800
124
D 15
Emma Lindberg
SK Leksand
23:59:59.8639800
124
H 15
Otto Gustavsson
Ulricehamns IF
23:59:59.8639800
124
H 15
Lukas Ivarsson
Bålsta SK
23:59:59.8639800
124
H 15
Elliot Angelsiöö
Storvreta IK
23:59:59.8639800
124
H 15
Adrian Skiöld
Borås SK
23:59:59.8639800
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)