Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Tour De Mösseberg Elgiganten Supersprint
2017-01-28
INFO
RESULTAT
KARTA
Visa vanlig resultatlista
0.1km
Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart
1
D 8
Selma Abrahamsson
Eksjö SOK
1
D 8
Lova Braam
Kimstad GOIF
1
D 8
Meja Eriksson
Årjängs IF
1
D 8
Iris Fherm
Ulricehamns IF
1
D 8
Isabell Fransson
Boxholm-Ekeby SK
1
D 8
Alice Pettersson
Borås GIF
1
D 8
Hanna Strand
Sävedalens AIK
1
D 8
Meja Strid
OK Landehof
1
D 8
Julia Swahn
OK Landehof
1
H 8
Nils Abrahamsson
Eksjö SOK
1
H 8
Arvid Norling-alexandersson
Kimstad GOIF
1
H 8
Malte Alvarsson
IFK Skövde SK
1
H 8
Noel Andersson
Tranemo IF
1
H 8
Daniel Bennet
Zinkgruvans IF
1
H 8
Lowe Ekström
Grava SK
1
H 8
Hannes Perlerot Göransson
Äspereds IF
1
H 8
Johannes Holmberg
Ulricehamns IF
1
H 8
Charlie Lidström
OK Landehof
1
H 8
Vilmer Lindqvist
Ulricehamns IF
1
H 8
Albin Mårts
IK Stern
1
H 8
Hannes Peterson
Kimstad GOIF
1
H 8
Arvid Rosander
SOK Aneby
1
H 8
Wille Sylvan
Borås SK
1
H 8
Oscar Wall
Borås SK
1
H 8
Filip Weber
Borås GIF
26
H 20
Anton Swedberg
Borås SK
12.1162
27
H 16
Carl Hedin
Eksjö SOK
13.1228
28
H 20
Adam Boman
Tranemo IF
13.1256
29
H 20
Olle Windahl
Zinkgruvans IF
13.1264
30
H 20
Max Andersson
Domnarvets GOIF
13.1270
31
H 20
Ludvig Johansson
Ulricehamns IF
13.1271
32
H 15
Viktor Lindqvist
Boxholm-Ekeby SK
13.1272
33
D 16
Anja Andersdotter
Garphyttans IF
13.1284
34
H 20
Emil Hagström
Garphyttans IF
13.1292
35
H 16
Linus Rydin
Tranemo IF
13.1295
36
H 20
Adam Axelsson
Hvetlanda SK
13.1296
37
H 20
Gösta Malmström
IK Stern
14.1303
38
H 20
Simon Jonsson
IF Hallby SOK
14.1305
39
H 20
Albin Johansson
Linköpings SK
14.1307
40
H 20
Simon Lundberg
SK Bore
14.1311
41
H 20
Axel Svensson
Landsbro IF SK
14.1317
42
H 15
Axel Gustavsson
Landsbro IF SK
14.1334
42
H 16
Erik Backlund
Äspereds IF
14.1334
44
H 16
Anton Karlsson
Tanums IF
14.1336
45
H 20
Adrian Lundberg
SK Bore
14.1338
46
H 15
Simon Nilsson
IF Hallby SOK
14.1340
47
H 20
Erik Thorn
Bengtsfors Bois
14.1341
48
H 16
Mattias Törnqvist
Garphyttans IF
14.1342
49
H 20
Christian Olsson
Årjängs IF
14.1344
50
H 16
Lukas Höiby
OK Landehof
14.1358
51
H 16
Christoffer Eriksson
Årjängs IF
14.1359
52
H 15
Emil Granstedt
Eksjö SOK
14.1361
52
H 16
Joel Ernstsson
Finspångs SOK
14.1361
54
H 16
Oskar Pettersson
Boxholm-Ekeby SK
14.1364
55
H 20
Oscar Höiby
OK Landehof
14.1366
56
D 20
Karin Pettersson
Boxholm-Ekeby SK
14.1370
57
H 16
Adam Hertz
IF Hallby SOK
14.1372
58
H 16
Joel Wessman
Vreta Skid o Mk
14.1376
59
H 16
Alfons Peterson
Borås GIF
14.1377
60
H 16
Lucas Laagen
Lidköpings VSK
14.1378
60
D 20
Hanna Abrahamsson
Eksjö SOK
14.1378
60
H 20
Anton Andersson
Garphyttans IF
14.1378
63
H 16
Mårten Gedda
OK Landehof
14.1381
64
H 15
Oskar Lundberg
Borås SK
14.1383
65
H 14
Ludvig Berg
Granbergsdals IF
14.1388
65
D 20
Mathilda Ruus
Åsarna IK
14.1388
67
H 16
Melvin Friis
SK Granan
14.1391
68
D 16
Moa Hansson
Landsbro IF SK
14.1393
69
H 15
Johan Källström
OK Landehof
14.1396
70
H 15
Gustav Andersson
Borås SK
15.1404
71
H 14
Erik Bryne
Sunne SLF
15.1405
72
H 15
Olle Andersson
Tidaholm SOK Sisu
15.1406
73
H 16
Hugo Hilmersson
Göteborgs SK
15.1409
74
H 16
Elliot Setterberg
Falköpings AIK SK
15.1414
75
H 15
Alexander Thudeen
Sya SK
15.1415
76
H 14
Adrian Skiöld
Borås SK
15.1418
77
H 16
Linus Jonsson
Årjängs IF
15.1422
78
H 16
Axel Björkman
IF Hallby SOK
15.1427
79
H 16
Hugo Djurstedt
Eksjö SOK
15.1430
80
H 16
Ask Abrahamsson
IK Stern
15.1433
81
H 14
Christian Eriksson
Årjängs IF
15.1435
82
D 16
Ronja Andersdotter
Garphyttans IF
15.1441
82
H 16
Axel Berglund
Ulricehamns IF
15.1441
84
H 14
Hjalmar Gedda
OK Landehof
15.1445
85
H 20
Sebastian Nilsson
OK Landehof
15.1448
86
H 16
Ludvig Axelsson
Hvetlanda SK
15.1449
87
H 16
Karl Stark
Vaggeryds SOK
15.1453
88
H 15
Olof Hedin
Eksjö SOK
15.1456
89
H 15
Alexander Jonsson
IF Hallby SOK
15.1463
90
H 15
Hugo Sjögren
Tranemo IF
15.1464
91
H 14
Oscar Carlsson
Sya SK
15.1465
92
H 16
Albin Hallander
Vreta Skid o Mk
15.1466
92
D 20
Ida Wånggren
Motala Aif SK
15.1466
92
H 20
Rasmus Nordgren
Falu IK
15.1466
95
D 20
Evelina Lindeberg
Årjängs IF
15.1473
96
H 16
Axel Jernaeus
Äspereds IF
15.1474
97
H 15
Filip Andersson
Garphyttans IF
15.1476
98
D 14
Tuva Forsell
Sya SK
15.1481
99
H 15
Axel Werner
IK Stern
15.1482
100
H 15
Nils Schagerström
Garphyttans IF
15.1483
101
H 14
Lukas Jonsson
Årjängs IF
15.1485
102
D 16
Andrea Aulin
Eksjö SOK
15.1486
103
D 16
Josehanna Lundgren Wikström
Grava SK
15.1488
104
D 14
Moa Petersson
Boxholm-Ekeby SK
15.1494
105
H 15
Arvid Aronsson
OK Kroppefjäll
15.1495
106
H 14
Filip Strand
Sunne SLF
15.1496
106
D 16
Minna Seger
Garphyttans IF
15.1496
108
H 14
Harald Ekenberg
IK Stern
15.1497
108
H 15
Marius Madsstuen
Halmstads Skidklubb
15.1497
110
D 16
Felicia Norrby
Tranemo IF
16.1500
111
D 14
Kristina Finnskog
Tranemo IF
16.1501
111
H 14
Arvid Pettersson
Boxholm-Ekeby SK
16.1501
111
D 16
Maja Högfeldt
Borås SK
16.1501
114
H 13
Elliot Åkesson
IF Hallby SOK
16.1502
115
H 15
Wilhelm Bergentz
Garphyttans IF
16.1504
115
D 20
Moa Westh
SK Bore
16.1504
117
H 16
Joel Broms
FK Friskus Varberg
16.1505
118
H 14
Jesper Nyman
IFK Skövde SK
16.1508
119
H 15
Jacob Edvardsson
Borås SK
16.1511
120
H 14
Ludvig Anderberg
IFK Skövde SK
16.1513
121
H 15
Melker Nordgren
Falu IK
16.1516
121
D 20
Lovisa Blomgren
SOK Aneby
16.1516
123
H 14
Joel Björnlinger
IK Vista
16.1518
124
H 16
Gustav Östensson
Tranemo IF
16.1521
125
D 14
Lina Björk
IFK Skövde SK
16.1522
126
D 16
Lovisa Moqvist
Sävedalens AIK
16.1523
127
D 16
Elin Westh
SK Bore
16.1524
128
D 20
Louise Adolfsson
SK Bore
16.1525
129
D 20
Maja Karlsson
Årjängs IF
16.1527
130
H 12
Lukas Rudberg
Sya SK
16.1528
130
H 14
Simon Wiksell
IK Stern
16.1528
130
D 20
Maja Westh
SK Bore
16.1528
130
D 20
Madelene Melin
Malungs IF
16.1528
134
H 15
Emil Axelsson
OK Landehof
16.1529
135
D 14
Filippa Lundgren Wikström
Grava SK
16.1530
135
D 16
Linnea Johansson
Linköpings SK
16.1530
137
H 20
Linus Dudal
Garphyttans IF
16.1535
137
H 20
Olle Stefansson
IK Stern
16.1535
139
H 12
Martin Höiby
OK Landehof
16.1538
140
D 20
Linn Halvardsson
Åmåls OK
16.1542
141
H 12
Gustav Skogsjö
Skogsluffarnas OK
16.1546
142
D 20
Josefine Ellneskog
IFK Skövde SK
16.1548
143
H 14
Linus Ganebäck
Almby IK
16.1550
143
D 16
Rebecca Lekberg
Sävedalens AIK
16.1550
145
D 20
Gabriella Bengtson
IK Stern
16.1552
146
H 14
Simon Nilsson
Granbergsdals IF
16.1553
146
D 16
Tuva Persson
Tranemo IF
16.1553
148
D 20
Matilda Melander
Falköpings AIK SK
16.1554
149
H 13
Melker Hendén
Ulricehamns IF
16.1557
150
H 14
Albin Källiden
Granbergsdals IF
16.1560
151
H 13
Simon Claesson
Ulricehamns IF
16.1561
152
H 13
Sebastian Fransson
Boxholm-Ekeby SK
16.1563
153
H 13
Anton Grahn
IF Hallby SOK
16.1564
154
H 14
Malte Jutterdal
Vreta Skid o Mk
16.1568
155
H 16
Petter Jonsson
Sävedalens AIK
16.1569
156
H 15
Isac Karlsson
Tranemo IF
16.1570
157
H 15
Benjamin Claesson
IF Hallby SOK
16.1572
158
D 20
Hilma Markinhuhta
Göteborgs SK
16.1574
159
H 11
Carl Björk
IFK Skövde SK
16.1575
159
D 16
Cora Badh
Falköpings AIK SK
16.1575
161
H 15
David Dudal
Garphyttans IF
16.1576
162
H 20
Sebastian Palmér
Tranemo IF
16.1577
163
D 13
Yrla Abrahamsson
IK Stern
16.1581
164
H 13
Adam Dahlgren
Ulricehamns IF
16.1582
165
H 13
Jonathan Hedberg
Sunne SLF
16.1585
166
H 13
Gabriel Claesson
IF Hallby SOK
16.1588
167
H 13
Gabriel Norder
IF Rigor
16.1593
168
H 15
Nils Körle
OK Landehof
16.1594
168
D 20
Klara Ask
Borås SK
16.1594
170
H 13
Filip Sundin
Grava SK
16.1596
171
D 14
Alice Pettersson
Kimstad GOIF
16.1598
172
D 16
Elsa Melin
Landsbro IF SK
17.1601
173
H 12
Edvin Elofsson
Boxholm-Ekeby SK
17.1602
174
H 13
Alfons Wedin
Garphyttans IF
17.1603
174
D 16
Julia Eriksson
Ulricehamns IF
17.1603
176
D 16
Emma Ling
IF Hallby SOK
17.1606
177
H 13
Alexander Helmin
Ärla IF
17.1607
177
H 14
Herman Swärd
Tidaholm SOK Sisu
17.1607
179
H 13
Eskil Peterson
Borås GIF
17.1608
179
H 15
John Gustavsson
Hestra IF
17.1608
181
H 12
Casper Eriksson
Årjängs IF
17.1614
182
D 12
Agnes Hertz
IF Hallby SOK
17.1616
182
D 13
Ninni Einarsson
Årjängs IF
17.1616
182
H 13
Edvin Högman
Ulricehamns IF
17.1616
182
D 14
Mirjam Inemyr
Istrums SK
17.1616
186
D 14
Anja Stolpe
Filipstads SF
17.1617
187
D 14
Agnes Djurstedt
Eksjö SOK
17.1622
188
D 13
Ellen Holm
Vreta Skid o Mk
17.1624
188
D 14
Cayenne Badh
Falköpings AIK SK
17.1624
190
H 13
Philip Merkel
Tranemo IF
17.1625
191
H 12
Olle Börjesson
Vreta Skid o Mk
17.1626
192
H 14
Albin Nyqvist
OK Landehof
17.1628
193
D 13
Alma Olsson
Garphyttans IF
17.1629
194
H 12
Karl Bennet
Zinkgruvans IF
17.1632
195
D 16
Amanda Norrby Rydin
Tranemo IF
17.1638
196
H 16
Hampus Fyhr
SOK Aneby
17.1643
197
H 11
Albin Larsson
Filipstads SF
17.1644
197
D 14
Thea Tanhua
IFK Skövde SK
17.1644
199
D 20
Lisa Jonsson
Sävedalens AIK
17.1647
200
H 12
Jonathan Quick
Falköpings AIK SK
17.1654
Logga in för att slippa de här annonserna
201
D 13
Ida Rosjö
IF Hallby SOK
17.1655
202
H 12
Axel Wernersson
IF Hallby SOK
17.1657
203
D 14
Jensine Svensson
Finspångs SOK
17.1663
204
D 11
Rut Hansson
Landsbro IF SK
17.1664
204
D 12
Sofia Tunesson
Finspångs SOK
17.1664
204
D 16
Alma Gustafsson
SOK Aneby
17.1664
207
H 13
Michael Chao Pettersson
IK Stern
17.1665
208
H 14
Leo Setterberg
Falköpings AIK SK
17.1666
209
D 13
MY Werner
IK Stern
17.1668
209
D 13
Louise Hallander
Vreta Skid o Mk
17.1668
211
D 14
Ella Selmosson
Lidköpings VSK
17.1673
212
H 14
Helmer Tallbacka
IFK Skövde SK
17.1676
213
H 13
Henrik Fladrich
Kimstad GOIF
17.1680
214
D 16
Lovisa Persson
SK Granan
17.1681
215
D 13
Ida Pettersson
Ulricehamns IF
17.1683
215
H 13
Alfred Nilsson
IK Vista
17.1683
217
H 11
Malte Henden
Ulricehamns IF
17.1684
217
H 13
Axel Broms
FK Friskus Varberg
17.1684
219
D 12
Lisa Lantz
Sya SK
17.1685
220
D 16
Nannie Johansson
SK Granan
17.1686
220
D 16
Elin Ekwall
Ulricehamns IF
17.1686
222
D 14
Kajsa Sköld
Filipstads SF
17.1687
223
H 13
Sebastian Pettersson
Finspångs SOK
17.1690
224
H 10
Tage Börjesson
Vreta Skid o Mk
17.1692
224
H 12
Erik Källström
OK Landehof
17.1692
226
D 16
Emilia Österlund
Borås SK
17.1693
227
D 13
Tilda Rosander
SOK Aneby
17.1694
227
H 13
Joel Holmberg
Ulricehamns IF
17.1694
229
D 14
Alice Strömgren
SOK Aneby
17.1695
229
H 15
Odin Torbrink
OK Landehof
17.1695
231
D 13
Ida Abrahamson
Äspereds IF
17.1696
232
D 11
Ida Swärd
Tidaholm SOK Sisu
18.1701
233
D 11
Elsa Moqvist
OK Landehof
18.1706
234
H 13
Melker Åkesson
OK Landehof
18.1707
235
H 12
Elias Nyqvist
OK Landehof
18.1710
236
D 14
Idalia Friman
IF Rigor
18.1711
237
D 13
Tilda Thudèn
Boxholm-Ekeby SK
18.1716
238
H 13
Algot Lindgren
Tranemo IF
18.1720
239
D 14
Isabell Pettersson
SOK Aneby
18.1721
240
D 16
Hanna Björkman
Tranemo IF
18.1725
241
H 10
Rasmus Lövgren
Finspångs SOK
18.1726
242
H 11
Emil Larsson
Filipstads SF
18.1733
242
H 12
Isak Eskilsson
IK Hakarpspojkarna
18.1733
244
D 14
Thuva Andersson
OK Landehof
18.1734
245
H 10
Arvid Trofast
Borensbergs IF SK
18.1735
245
D 12
Sandra Ling
IF Hallby SOK
18.1735
245
D 16
Elisabet Mikkelsen
SOK Viljan
18.1735
248
D 13
Emma Bengtsson
Tranemo IF
18.1736
249
H 13
Acke Dahlblom
Halmstads Skidklubb
18.1738
250
D 12
Rebecka Lennartsson
Årjängs IF
18.1740
250
H 12
Linus Holmström
Borås GIF
18.1740
252
D 12
Mira Göransson
Äspereds IF
18.1741
253
H 13
Adam Hallman
Falköpings AIK SK
18.1743
254
H 11
Anton Weber
Borås GIF
18.1744
254
H 13
Erik Johansson
Zinkgruvans IF
18.1744
256
D 12
Alva Thudeen
Sya SK
18.1746
257
D 12
Tilde Falao
Lidköpings VSK
18.1747
258
D 13
Felicia Fyhr
SOK Aneby
18.1750
259
H 14
Mattias Öhlund
IK Hakarpspojkarna
18.1751
260
D 12
Amanda Abrahamsson
Falköpings AIK SK
18.1754
261
H 11
Lucas Mårts
IK Stern
18.1757
261
H 12
Anton Sternander
Vreta Skid o Mk
18.1757
263
H 11
Hugo Ekström
Grava SK
18.1759
263
D 12
Ida Ernstsson
Finspångs SOK
18.1759
265
D 13
Alice Nossler
Tidaholm SOK Sisu
18.1762
266
H 9
Theo Malm
Vreta Skid o Mk
18.1763
266
D 13
Amanda Johansson
Ulricehamns IF
18.1763
268
H 12
Simon Stridh
Skogsluffarnas OK
18.1764
269
D 11
Ella Jonsson
Zinkgruvans IF
18.1766
270
H 12
Albin Sundström
Hestra IF
18.1768
271
D 12
Maja Axelsson
OK Landehof
18.1771
271
D 13
Jonna Lindblad
Granbergsdals IF
18.1771
273
D 14
Jennie Berge-jonsson
Nässjö SF
18.1773
274
D 12
Anna Karlsson
Årjängs IF
18.1774
275
D 11
Kajsa Ekenberg
IK Stern
18.1776
276
D 11
Alva Bengtsson
Tranemo IF
18.1779
277
H 12
Otto Nilsson
Linköpings SK
18.1780
278
H 9
Ville Jutterdal
Vreta Skid o Mk
18.1782
278
H 11
Felix Frykfeldt
IK Hakarpspojkarna
18.1782
280
H 15
Oscar Ericsson
Årjängs IF
18.1784
281
H 12
Alvin Johansson
IK Vista
18.1786
281
D 13
Hanni Beronius
Boxholm-Ekeby SK
18.1786
283
D 13
Elsa Boberg
IF Rigor
18.1787
284
H 9
Viggo Rudklint
OK Landehof
18.1788
284
D 12
Filippa Swärd
Tidaholm SOK Sisu
18.1788
286
H 13
Filip Berglund
Ulricehamns IF
18.1789
287
H 10
Oskar Olsson
Äspereds IF
18.1790
287
H 10
Adam Carlsson
Sya SK
18.1790
289
D 10
Fannie Strand
Sunne SLF
18.1795
290
H 11
Natanael Bokesand
Sävedalens AIK
18.1796
291
H 11
Viktor Persson
Borås SK
19.1802
292
D 12
Thea Eriksson
Årjängs IF
19.1804
293
D 11
Elma Rudklint
OK Landehof
19.1805
294
D 12
Amanda Atterhed
Garphyttans IF
19.1807
295
H 12
Erik Halvarsson
Åmåls OK
19.1810
296
D 13
Stina Karlsson
Tidaholm SOK Sisu
19.1811
297
H 10
Olle Gedda
OK Landehof
19.1817
298
H 10
Albin Fransson
Boxholm-Ekeby SK
19.1818
299
H 12
Trond Forssten
OK Landehof
19.1819
300
H 11
Pål Hassellöf
IK Stern
19.1821
301
H 11
Wilhelm Kuylenstierna
Sävedalens AIK
19.1822
302
D 10
Märta Wernersson
IF Hallby SOK
19.1824
302
H 10
Emil Ling
IF Hallby SOK
19.1824
304
D 12
Ida Karlsson
Boxholm-Ekeby SK
19.1826
304
D 12
Ellen Norman
Sävedalens AIK
19.1826
306
D 11
Nike Werner
IK Stern
19.1828
307
H 13
Alexander Holmberg
Ulricehamns IF
19.1830
308
D 12
Nelly Mårtensson
Garphyttans IF
19.1832
309
D 10
Ebba Fryxell
Garphyttans IF
19.1834
310
D 12
Julie Sylvan
Borås SK
19.1836
311
H 11
Hugo Braam
Kimstad GOIF
19.1838
312
D 10
Ellen Olsson
Garphyttans IF
19.1840
313
D 13
Signe Schagerström
Garphyttans IF
19.1843
314
D 12
Matilda Lekberg
Sävedalens AIK
19.1848
315
D 11
Agnes Källiden
Granbergsdals IF
19.1849
315
D 12
Ida Gotting
Grönahögs IK
19.1849
317
H 9
Oskar Helmin
Ärla IF
19.1852
317
H 10
Leo Reinholdsson
Ulricehamns IF
19.1852
317
H 12
Elis Peterson
Kimstad GOIF
19.1852
320
H 13
Anton Larsson
OK Landehof
19.1853
321
H 10
Edvin Håkansson
IF Hallby SOK
19.1855
321
H 12
Oskar Österlund
Borås SK
19.1855
323
H 11
Joel Hoflund Martinsson
IK Hakarpspojkarna
19.1856
324
D 12
Towa Laagen
Lidköpings VSK
19.1857
325
D 13
Thea Flogård
IK Stern
19.1859
326
D 10
Inez Ljungberg
Ulricehamns IF
19.1862
327
H 11
Vilhelm Lernevik
IK Hakarpspojkarna
19.1863
327
H 12
Ivar Serrander
Borås GIF
19.1863
329
H 10
Erik Pihl
Borås SK
19.1871
330
H 10
Måns Åkerlind
IFK Skövde SK
19.1872
331
H 9
Hjalmar Anderberg
IFK Skövde SK
19.1877
332
D 12
Lisa Östensson
Tranemo IF
19.1880
333
H 11
Ludvig Åkvist
Borås GIF
19.1881
334
H 10
Alfred Swahn
OK Landehof
19.1883
335
H 11
Oliver Hedberg
Sunne SLF
19.1884
335
D 12
Julia Forsgren
Grava SK
19.1884
337
D 11
Amanda Frid
Filipstads SF
19.1889
338
H 10
Sixten Lindberg
IF Hallby SOK
19.1890
339
D 10
Lisa Ahlrik
Tidaholm SOK Sisu
19.1893
340
D 12
Ida Kristin Löngårdh
Ulricehamns IF
19.1894
341
D 12
Ellen Trofast
Borensbergs IF SK
19.1895
342
D 13
Emilia Eriksson
Ulricehamns IF
19.1897
343
D 10
Matilda Grahn
IF Hallby SOK
20.1902
344
H 10
Linus Wedin
Garphyttans IF
20.1904
345
D 11
Ingrid Skiöld
Borås SK
20.1908
346
D 10
Edith Carlander
Sya SK
20.1912
346
D 11
Ella Jansson
Tidaholm SOK Sisu
20.1912
346
H 12
Morgan Pettersson
Kimstad GOIF
20.1912
349
H 11
Gustav Wågesson
Landsbro IF SK
20.1914
350
H 13
Filip Lyckelid
Borås GIF
20.1916
351
H 11
Nils Johansson
IK Hakarpspojkarna
20.1919
352
H 10
Isak Hertz
IF Hallby SOK
20.1920
352
H 10
Anton Håkansson
IF Hallby SOK
20.1920
354
D 10
Vera Sandelin
IFK Skövde SK
20.1922
355
D 10
Tuva Carlsson
Sya SK
20.1923
355
H 14
Erik Ling
IF Hallby SOK
20.1923
357
D 10
Elin Axelsson
OK Landehof
20.1924
358
H 14
Oscar Olin
IK Hakarpspojkarna
20.1926
359
H 11
Anton Olsson
Äspereds IF
20.1930
359
D 14
Anna Wennerholm
Falköpings AIK SK
20.1930
361
D 10
Elsa Karlsson
Tranemo IF
20.1933
362
H 11
Albin Lundqvist
Falköpings AIK SK
20.1938
363
D 11
Vilma Högman
Ulricehamns IF
20.1940
364
D 12
Ida Körle
OK Landehof
20.1942
364
H 12
Tomas Nilsson
Granbergsdals IF
20.1942
366
D 11
Maja Hörnström
Grava SK
20.1943
367
D 11
Hannah Hedström
Grava SK
20.1947
368
H 12
Viktor Halvarsson
Åmåls OK
20.1949
369
H 10
Birk André Löngårdh
Ulricehamns IF
20.1950
370
D 10
Maja Lax
Nässjö SF
20.1952
371
H 10
Matheo Rydén
Ulricehamns IF
20.1953
372
D 11
Agnes Claesson
Ulricehamns IF
20.1956
373
H 11
Gabriel Svärd
Ulricehamns IF
20.1961
374
H 9
Melker Alvarsson
IFK Skövde SK
20.1965
375
D 10
Ester Strand
Sävedalens AIK
20.1968
376
D 13
Kim Hassellöf
IK Stern
20.1969
377
H 11
Melvin Rydin
Tranemo IF
20.1979
378
D 14
Alva Brorsson
IK Stern
20.1980
379
D 10
Julia Holmström
Borås GIF
20.1982
380
H 12
Tim Andersson
Tranemo IF
20.1985
381
H 10
Isac Berglund
Ulricehamns IF
20.1986
382
D 10
Alva Johansson
Ulricehamns IF
20.1991
383
H 11
David Stomberg
Almby IK
20.1992
384
D 10
Mercedes Melbye
Årjängs IF
20.1998
385
H 12
Casper Nedemark
Ulricehamns IF
21.2006
386
D 11
Stina Karlsten
Zinkgruvans IF
21.2019
387
H 11
Rasmus Ganebäck
Almby IK
21.2021
387
H 12
Martin Eriksson
Annebergs GIF
21.2021
389
D 11
Amanda Kjellgren
Grava SK
21.2026
390
H 11
Isac Dahlqvist
Ulricehamns IF
21.2027
391
D 10
Tilde Elofsson
Boxholm-Ekeby SK
21.2030
392
H 11
Anton Jonsson
Grava SK
21.2036
393
D 12
Elin Stomberg
Almby IK
21.2061
394
D 10
Elin Quick
Falköpings AIK SK
21.2070
395
D 10
Mimmi Leiderth
Ulricehamns IF
21.2078
396
H 11
Adam Stråle
Grava SK
22.2100
397
H 11
Wilmer Wall
Borås SK
22.2101
398
H 10
Axel Kamstedt
IF Hallby SOK
22.2103
399
D 11
Wilda Friman
IF Rigor
22.2110
400
H 9
Johannes Isaksson
Grava SK
22.2113
400
H 10
Ludwig Norén
Ulricehamns IF
22.2113
Logga in för att slippa de här annonserna
402
D 12
Linnea Andersson
OK Landehof
22.2124
403
H 9
Tim Drakfors
Falköpings AIK SK
22.2126
404
D 11
Tilde Strid
OK Landehof
22.2127
405
H 12
Otto Larsson
Tranemo IF
22.2131
406
D 12
Rebecca Norling
IK Stern
22.2133
407
D 10
Ebba Karlsson
Boxholm-Ekeby SK
22.2143
408
H 10
Marcus Ramberg
Ulricehamns IF
22.2144
409
H 11
William Olsson
Ulricehamns IF
22.2146
410
D 10
Hanna Lidström
OK Landehof
22.2153
411
D 10
Signe Lyckelid
Borås GIF
22.2158
412
D 12
Lova Möller
IK Stern
22.2166
413
H 10
Jacob Holmberg
Ulricehamns IF
22.2178
414
H 9
Gustav Ramsin
IFK Skövde SK
22.2190
414
D 12
Wilma Dahlander
Borås SK
22.2190
416
H 10
Gabriel Fherm
Ulricehamns IF
22.2191
417
H 9
Axel Lindblad
Granbergsdals IF
23.2200
418
D 10
Adelina Bokesand
Sävedalens AIK
23.2204
419
H 9
Carl Sjögren
Tidaholm SOK Sisu
23.2213
420
D 11
Ebba Johansson
Borås SK
23.2228
421
D 12
Alice Klasson
Tidaholm SOK Sisu
23.2232
422
H 9
Melker Swärd
Tidaholm SOK Sisu
23.2242
422
D 13
Linnea Nordling
IK Stern
23.2242
424
H 9
Elias Bengtsson
Tranemo IF
23.2250
424
H 9
Melker Sundström
Hestra IF
23.2250
426
D 10
Astrid Kraft
Almby IK
23.2254
427
D 10
Vendela Olsson
Ulricehamns IF
23.2258
428
H 9
Oscar Dahlander
Borås SK
23.2272
429
H 11
Sidor Nordling
IK Stern
23.2296
430
D 10
Wilma Jonsson
Grava SK
24.2301
431
H 9
Johan Fladrich
Kimstad GOIF
24.2304
432
H 9
Melwin Darius-trogen
Falköpings AIK SK
24.2320
433
D 11
Saga Grundin
Grava SK
24.2330
434
H 9
Carl Söderhielm
Falköpings AIK SK
24.2358
435
H 10
Ludvig Möller
IK Stern
25.2402
436
H 9
Felix Grundin
Grava SK
25.2413
437
H 9
Theo Larsson
Tranemo IF
25.2460
438
D 12
Lisen Eklund
IK Stern
26.2542
439
H 10
Olle Lindqvist
Ulricehamns IF
27.2690
440
H 9
Oliver Dahlqvist
Ulricehamns IF
27.2698
441
D 10
Amanda Larsson
OK Landehof
31.3050
442
H 11
Albin Isaksson
Grava SK
1:56.11589
443
H 20
Edvin Quist Weghagen
IFK Skövde SK
2:47.16658