Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Billingens Långlopp
2010-02-07
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 21 Motion
21km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
1
Matilda Wilsson
IFK Skövde SK
1:13:42.442100
68.4p
2
Veronica Moberg
IFK Skövde SK
1:21:33.489200
+7:51.47000
61.8p
3
Ida Tegner
Hindås SK
1:29:10.534900
+15:28.92700
56.5p
4
Ingrid Bengtsson
IF Hagen SK
1:32:45.556400
+19:03.114200
54.3p
5
Marie Ahlander
Tibro
1:36:52.581100
+23:10.138900
52.0p
6
Susanna Tropp
Göteborgs SK
1:37:28.584700
+23:46.142500
51.7p
7
Jenny Johansson
Vänersborgs SK
1:37:39.585800
+23:57.143600
51.6p
8
Lotta Carlsson
Jönköping-Gränna
1:37:40.585900
+23:58.143700
51.6p
9
Ann Sofie Gustafson
IFK Skövde SK
1:38:41.592000
+24:59.149800
51.1p
10
Karin Sigurdh
Landsbro IF SK
1:39:33.597200
+25:51.155000
50.6p
11
Frida Sandström
Bromma Vällingby SOK
1:40:11.601000
+26:29.158800
50.3p
12
Tone Björnstad Pedersen
Mariestads FK
1:42:02.612100
+28:20.169900
49.4p
13
Rebecka Åsbrink
IK Stern
1:43:07.618600
+29:25.176400
48.9p
14
Hanna Inemyr
Istrums SK
1:43:42.622100
+30:00.179900
48.6p
15
Torun Bergdahl
Lidköpings VSK
1:45:30.632900
+31:48.190700
47.8p
16
Annika Landström
Lidköpings VSK
1:45:44.634300
+32:02.192100
47.6p
17
Madeleine Barkestedt
OK Kullingshof
1:46:03.636200
+32:21.194000
47.5p
18
Wera Tegner Johansson
Hindås SK
1:46:06.636500
+32:24.194300
47.5p
19
Anna Sannö
Lerdala IF
1:46:33.639200
+32:51.197000
47.3p
20
Ewa Börjebo
Täby OK
1:49:50.658900
+36:08.216700
45.9p
21
Anna Karlsson
IFK Skövde SK
1:50:23.662200
+36:41.220000
45.6p
22
Ann Marie Wallgren
Lidköpings VSK
1:52:37.675600
+38:55.233400
44.7p
23
Åse Hansen
Fjärås AIK
1:54:14.685300
+40:32.243100
44.1p
24
Maud Gustavsson
Tibro
1:55:45.694400
+42:03.252200
43.5p
25
Isabelle Wester
IFK Skövde SK
1:58:19.709800
+44:37.267600
42.6p
26
Åsa Sundell
Västra Götalandsregionen
1:59:06.714500
+45:24.272300
42.3p
27
Karin Lindén
OK Landehof
2:00:36.723500
+46:54.281300
41.8p
28
Elin Isaksson
Sätuna
2:04:39.747800
+50:57.305600
40.4p
29
Sofia Karlsson
Istrums SK
2:05:23.752200
+51:41.310000
40.2p
30
Maud Sörman
IFK Skövde SK
2:07:20.763900
+53:38.321700
39.6p
31
Åsa Hedman
Hjobygdens OK
2:09:10.774900
+55:28.332700
39.0p
32
Lena Tropp
Göteborgs SK
2:09:12.775100
+55:30.332900
39.0p
33
Cornelia Jareteg
Göteborgs SK
2:09:23.776200
+55:41.334000
38.9p
34
Birgitta Johansson
OK Skogsstjärnan
2:11:33.789200
+57:51.347000
38.3p
35
Elin Karlsson
Göteborgs SK
2:11:38.789700
+57:56.347500
38.3p
36
Gunilla Johansson
OK Skogsstjärnan
2:14:39.807800
+1:00:57.365600
37.4p
37
Lisa Bolin
Borås SK
2:16:20.817900
+1:02:38.375700
37.0p
38
Susanna Viktorsson
Sirius Sportsclub
2:22:56.857500
+1:09:14.415300
35.2p
39
Katarina Hammar Sjöberg
Stockholms SIF
2:29:26.896500
+1:15:44.454300
33.7p
40
Agneta Grangård
Västra Götalandsregionen
2:34:11.925000
+1:20:29.482800
32.7p
41
Sandra Karlsson
Götlunda IF
2:45:52.995100
+1:32:10.552900
30.4p