10.4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Adam Persson | IF Hallby SOK | 24:50.148900 | |||||
2 | Gustav Berglund | Storvreta IK | 25:22.152100 | |||||
3 | Axel Aflodal | Sundbybergs IK | 25:43.154200 | |||||
10.4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Filip Danielsson | Garphyttans IF | 24:22.146100 | |||||
2 | Alfred Buskqvist | IK Stern | 25:08.150700 | |||||
3 | Jonathan Engström | Borås SK | 25:40.153900 | |||||
10.4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Anton Lindblad | Hudiksvalls IF | 23:41.142000 | |||||
2 | Daniel Svensson | IFK Mora SK | 24:10.144900 | |||||
3 | Anton Karlsson | Åsarna IK | 24:27.146600 | |||||
4.8km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Tilda Östberg | Stora Tuna IK SK | 15:07.90600 | |||||
2 | Gabriella Thors | Malungs IF | 15:52.95100 | |||||
3 | Linn Tapani | Sågmyra SK | 15:54.95300 | |||||
4.8km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Katrin Sjödén | Älvdalens IF SK | 14:19.85800 | |||||
2 | Olivia Alm | Strömnäs GIF | 14:34.87300 | |||||
3 | Louise Lindström | Högbo GOIF | 15:10.90900 | |||||
4.8km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Johanna Hagström | Falköpings AIK SK | 14:28.86700 | |||||
2 | Johanna Andersson | Falu IK | 14:39.87800 | |||||
3 | Kristina Axelsson | Sya SK | 14:56.89500 | |||||
4.8km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Mathilda Björn | Rembo IK | 14:30.86900 | |||||
2 | Cajsa Martinsson | IFK Grängesberg SK | 14:33.87200 | |||||
3 | Moa Olsson | Vansbro AIK SK | 14:48.88700 | |||||
4.8km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Helene Söderlund | IFK Mora SK | 13:53.83200 | |||||
2 | Frida Erkers | IFK Mora SK | 14:17.85600 | |||||
2 | Ida Lindkvist | IFK Mora SK | 14:17.85600 | |||||
4.8km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Alfred Eriksson | Dala-Järna IK | 13:59.83800 | |||||
2 | Emil Rapp | SK Leksand | 14:08.84700 | |||||
3 | Jakob Thellsén | Vreta Skid o Mk | 14:12.85100 | |||||
4.8km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | William Poromaa | Johannisbergs AIK | 13:05.78400 | |||||
2 | Jonathan Norder | IF Rigor | 13:20.79900 | |||||
3 | Samuel Oskarsson | SK Leksand | 13:23.80200 | |||||
3.2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Emma Lindberg | SK Leksand | 10:39.63800 | |||||
2 | Sara Andersson | IFK Mora SK | 10:59.65800 | |||||
3 | Moa Petersson | Boxholm-Ekeby SK | 11:14.67300 | |||||
3.2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Kajsa Rapp | SK Leksand | 10:18.61700 | |||||
2 | Märta Anderson | Dala-Järna IK | 10:34.63300 | |||||
2 | Emma Eriksson | Filipstads SF | 10:34.63300 | |||||
3.2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Hjalmar Berg | Sunne SLF | 10:01.60000 | |||||
2 | Mattias Andersson | Domnarvets GOIF | 10:13.61200 | |||||
3 | Mattias Östberg | Stora Tuna IK SK | 10:25.62400 | |||||
3.2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Edvin Anger | IFK Hedemora SK | 9:06.54500 | |||||
2 | Isak Garfvé | IFK Mora SK | 9:07.54600 | |||||
3 | Nils Bergström | Domnarvets GOIF | 9:19.55800 | |||||
2.6km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Elsa Brandt | Domnarvets GOIF | 8:45.52400 | |||||
2 | Moa Birkebaek | Stora Tuna IK SK | 8:50.52900 | |||||
3 | Alva Ersson | IFK Mora SK | 8:51.53000 | |||||
2.6km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Malin Oskarsson | SK Leksand | 7:46.46500 | |||||
2 | Ellen Björk | Orsa SK | 8:08.48700 | |||||
3 | Erika Lavén | Täby IS SK | 8:12.49100 | |||||
2.6km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Erik Bergström | Domnarvets GOIF | 7:20.43900 | |||||
2 | Jonathan Lindberg | SK Leksand | 7:47.46600 | |||||
3 | Martin Höiby | OK Landehof | 8:01.48000 | |||||
2.6km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Gabriel Norder | IF Rigor | 7:28.44700 | |||||
2 | Elias Danielsson | Högbo GOIF | 7:29.44800 | |||||
3 | Fabian Nordgren | Falu IK | 7:35.45400 | |||||
2.1km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Fanny Jansson | Filipstads SF | 8:18.49700 | |||||
2 | Tilde Karlsson | IFK Mora SK | 8:24.50300 | |||||
3 | Selma Partanen | Högbo GOIF | 8:41.52000 | |||||
2.1km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Philippa Eriksson | Filipstads SF | 7:41.46000 | |||||
2 | Leia Ugarph Nordström | Näsvikens IK | 7:47.46600 | |||||
3 | Elin Gezelius | IFK Mora SK | 8:02.48100 | |||||
2.1km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Pelle Anger | IFK Hedemora SK | 7:33.45200 | |||||
2 | Erik Danielsson | Dala-Järna IK | 8:05.48400 | |||||
3 | Olle Gedda | OK Landehof | 8:25.50400 | |||||
2.1km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Alvar Myhlback | Bjursås IK | 6:21.38000 | |||||
2 | Täpp Olof Almlöf | IK Jarl Rättvik | 6:41.40000 | |||||
3 | Albin Larsson | Filipstads SF | 6:50.40900 |