Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Lindmansloppet
2004-01-25
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
H/D 21 Motion
30km, Längdskidor, Klassisk stil
1
Göran Kampegård
Huddinge SK LF
1:38:26.590500
70.8p
2
Stig Eriksson
Sundbybergs IK
1:58:36.711500
+20:10.120900
58.8p
3
Lennart Mattsson
Bälinge IF
1:58:54.713300
+20:28.122700
58.6p
4
Lennart Crona
Huddinge SK LF
1:59:52.719100
+21:26.128500
58.2p
5
Gösta Eriksson
Storvreta IK
1:59:54.719300
+21:28.128700
58.1p
6
Börje Eriksson
OK Borgen
2:00:24.722300
+21:58.131700
57.9p
7
Görgen Ytterberg
Häverödals IF
2:01:06.726500
+22:40.135900
57.6p
8
Urban Ståhl
Enebybergs IF
2:03:25.740400
+24:59.149800
56.5p
9
Erik Leijonmark
Uppsala Studenters IF
2:04:56.749500
+26:30.158900
55.8p
10
Erik Strömberg
Brottby SK
2:05:10.750900
+26:44.160300
55.7p
11
Jens Erkas
Häverödals IF
2:05:18.751700
+26:52.161100
55.6p
12
Petter Leife
Uppsala Studenters IF
2:06:56.761500
+28:30.170900
54.9p
13
Göran Hugosson
Storvreta IK
2:11:04.786300
+32:38.195700
53.2p
14
Örjan Kampegård
Ericsson IK
2:12:56.797500
+34:30.206900
52.4p
15
Janne Lindell
Vassunda IF
2:13:00.797900
+34:34.207300
52.4p
16
Lars Jönsson
Roslagsbro IF
2:14:06.804500
+35:40.213900
52.0p
17
Jenny Persson
Öset Skidor
2:16:41.820000
+38:15.229400
51.0p
18
Charlotta Norrgård
Arlanda-Märsta SK
2:20:32.843100
+42:06.252500
49.6p
19
Johan Frantz
Arlanda-Märsta SK
2:22:10.852900
+43:44.262300
49.0p
20
Judith Varjasken
Sundbybergs IK
2:34:01.924000
+55:35.333400
45.3p
21
Curt Pettersson
Roslags-Länna IF
2:41:42.970100
+1:03:16.379500
43.1p
22
Robert Liljeholm
Stockholms-Postens IK
2:41:44.970300
+1:03:18.379700
43.1p
23
Esa Keinonen Falk
Tele2 Com2Gether
2:41:45.970400
+1:03:19.379800
43.1p
24
Ursula Worsch-Persson
Forsmarks IF
2:56:55.1061400
+1:18:29.470800
39.4p
25
Anna Strömberg
Brottby SK
3:00:18.1081700
+1:21:52.491100
38.7p
26
Viktoria Alfjorden
Backe IF
3:08:53.1133200
+1:30:27.542600
36.9p
27
Birgitta Bergstrand
Roslags-Länna IF
3:12:48.1156700
+1:34:22.566100
36.2p
28
Marie Hansson
Sim o IK Hellas
3:50:07.1380600
+2:11:41.790000
30.3p