Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Torsby Rullen Fristil
2015-05-16
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
7km
Rullskidor, Fristil, Intervallstart
1
H 21
Robin Norum
IFK Umeå
21:24.128300
90.1p
2
H 21
Bill Impola
SK Bore
21:38.129700
+14.1300
89.1p
3
H 21
Oscar Persson
SK Bore
21:43.130200
+19.1800
88.8p
4
H 20
Marcus Fredriksson
Lycksele IF
22:16.133500
+52.5100
86.6p
5
H 20
Viktor Thorn
Ulricehamns IF
22:25.134400
+1:01.6000
86.0p
6
H 20
Alfred Buskqvist
IK Stern
22:44.136300
+1:20.7900
84.9p
7
H 21
Johannes Andersson
IF Ski Team Skåne
22:46.136500
+1:22.8100
84.7p
8
H 20
Johannes Eklöf
IF Hallby SOK
22:54.137300
+1:30.8900
84.2p
9
H 21
Tom Fahlén
Landsbro IF SK
23:05.138400
+1:41.10000
83.6p
10
H 21
Samuel Norlén
IK Stern
23:09.138800
+1:45.10400
83.3p
11
H 21
Markus Jönsson
Tranemo IF
23:14.139300
+1:50.10900
83.0p
12
H 20
Marcus Lennartsson
Garphyttans IF
23:29.140800
+2:05.12400
82.2p
13
H 20
Jens Selahn
Stockviks SF
24:04.144300
+2:40.15900
80.2p
14
H 21
Tobias Westman
IK Stern
24:08.144700
+2:44.16300
80.0p
15
H 20
Pontus Hermansson
Ulricehamns IF
24:27.146600
+3:03.18200
78.9p
16
H 20
Adam Persson
Borås SK
24:36.147500
+3:12.19100
78.5p
17
H 21
Johannes Ringsby
SK Bore
24:38.147700
+3:14.19300
78.4p
18
H 21
Rasmus Blom
SK Bore
24:44.148300
+3:20.19900
78.0p
19
H 21
Måns Sunesson
Sellnäs IF
25:00.149900
+3:36.21500
77.2p
20
D 21
Marika Sundin
IFK Mora SK
25:03.150200
+3:39.21800
77.1p
21
H 20
Erik Lieback
Ulricehamns IF
25:23.152200
+3:59.23800
76.1p
22
H 21
Andreas Blohm
Filipstads SF
25:27.152600
+4:03.24200
75.9p
23
H 21
Rickard Bergengren
IF Ski Team Skåne
25:42.154100
+4:18.25700
75.1p
24
D 21
Linn Sömskar
IFK Umeå
25:48.154700
+4:24.26300
74.8p
25
H 21
Emil Folkesson
Nybro Ski
25:54.155300
+4:30.26900
74.6p
26
H 20
Emil Nykvist
Sunne SLF
26:11.157000
+4:47.28600
73.8p
27
H 21
Oskar Henriksson
IF Ski Team Skåne
26:18.157700
+4:54.29300
73.4p
28
H 20
Erik Sjöberg
Eksjö SOK
26:48.160700
+5:24.32300
72.1p
29
H 20
Zackarias Björn
Rembo IK
26:49.160800
+5:25.32400
72.0p
30
H 21
Johan Lennartsson
IFK Skövde SK
27:10.162900
+5:46.34500
71.1p
31
D 21
Emma Nilsson
SK Bore
27:53.167200
+6:29.38800
69.3p
32
H 20
Samuel Björn
Rembo IK
27:54.167300
+6:30.38900
69.2p
33
D 20
Mathilda Björn
Sundbybergs IK
28:13.169200
+6:49.40800
68.5p
34
D 20
Sandra Olsson
Malungs IF
28:48.172700
+7:24.44300
67.1p
35
D 21
Johanna Skottheim
Sälens IF
28:51.173000
+7:27.44600
67.0p
36
H 20
Ludvig Svenningsson
Ulricehamns IF
29:07.174600
+7:43.46200
66.4p
37
H 21
Nils Nordlander
IFK Skövde SK
29:15.175400
+7:51.47000
66.1p
38
H 20
Kevin Henriksson
Garphyttans IF
31:27.188600
+10:03.60200
61.5p
39
D 20
Freya Orban
IF Ski Team Skåne
33:02.198100
+11:38.69700
58.5p
40
D 20
Sanna Forsman
Öje IF
33:13.199200
+11:49.70800
58.2p
41
D 20
Moa Olsson
SK Bore
34:32.207100
+13:08.78700
56.0p
42
H 20
Gustav Aflodal
Sundbybergs IK
23:59:58.8639700
-
42
D 20
Moa Westh
SK Bore
23:59:58.8639700
-
44
H 20
Martin Edman
Eds SK
23:59:59.8639800
-
44
H 20
Anton Persson
SK Bore
23:59:59.8639800
-
44
H 20
Markus Johansson
Zinkgruvans IF
23:59:59.8639800
-
44
H 21
Bob Impola
SK Bore
23:59:59.8639800
-
44
H 21
Jack Impola
SK Bore
23:59:59.8639800
-