Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Final race Östergötland
2015-03-29
INFO
RESULTAT
KARTA
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
1km
Längdskidor, Fristil, Masstart
1
H 14
Joel Ernstsson
Finspångs SOK
2:32.15100
2
H 16
Albin Johansson
Linköpings SK
2:39.15800
+7.600
3
H 17
Jonas Braam
Kimstad GOIF
2:44.16300
+12.1100
3
H 14
Joel Wessman
Vreta Skid o Mk
2:44.16300
+12.1100
5
H 17
Mattias Palo
Borensbergs IF SK
2:46.16500
+14.1300
6
H 16
Ludvig Carlsson
Sya SK
2:49.16800
+17.1600
7
H 14
Oskar Pettersson
Boxholm-Ekeby SK
2:50.16900
+18.1700
8
H 14
Alexander Thudeen
Sya SK
2:58.17700
+26.2500
9
H 17
Olov Wagne
Linköpings SK
3:02.18100
+30.2900
10
H 14
Pontus Eriksson
Linköpings SK
3:04.18300
+32.3100
11
H 16
Erik Wagne
Linköpings SK
3:06.18500
+34.3300
12
D 14
Linnea Johansson
Linköpings SK
3:09.18800
+37.3600
12
H 14
Albin Hallander
Linköpings SK
3:09.18800
+37.3600
14
H 14
Hugo Enetjärn
Nyköpings OK
3:12.19100
+40.3900
15
H 17
Per Hallander
Linköpings SK
3:16.19500
+44.4300
16
H 14
Oscar Karlsson
Kimstad GOIF
3:36.21500
+1:04.6300
17
D 14
Elsa Styrenius
Kimstad GOIF
3:38.21700
+1:06.6500
18
D 17
Lisa Dahlberg
Kimstad GOIF
3:56.23500
+1:24.8300
19
D 14
Wilma Thudén
Boxholm-Ekeby SK
4:05.24400
+1:33.9200
0.5km
Längdskidor, Fristil, Masstart
1
H 12
Arvid Pettersson
Boxholm-Ekeby SK
1:43.10200
2
H 10
Edvin Elofsson
Boxholm-Ekeby SK
1:45.10400
+2.100
3
D 12
Ellen Holm
Vreta Skid o Mk
1:46.10500
+3.200
4
H 10
Elias Thellsén
Vreta Skid o Mk
1:48.10700
+5.400
5
H 12
Malte Jutterdal
Vreta Skid o Mk
1:50.10900
+7.600
6
H 10
Karl Bennet
Zinkgruvans IF
1:54.11300
+11.1000
6
H 12
Sven Weber
Vreta Skid o Mk
1:54.11300
+11.1000
8
H 10
Anton Sternander
Vreta Skid o Mk
1:55.11400
+12.1100
9
H 12
Felix Sternander
Vreta Skid o Mk
1:59.11800
+16.1500
9
D 12
Tilda Thudèn
Boxholm-Ekeby SK
1:59.11800
+16.1500
11
H 10
Lukas Rudberg
Sya SK
2:03.12200
+20.1900
12
H 10
Karl Pettersson
Boxholm-Ekeby SK
2:04.12300
+21.2000
13
H 12
Oscar Carlsson
Sya SK
2:06.12500
+23.2200
13
D 12
Elsa Björkman
Sya SK
2:06.12500
+23.2200
15
H 12
Laban Dahlberg
Kimstad GOIF
2:09.12800
+26.2500
16
D 10
Ida Ernstsson
Finspångs SOK
2:11.13000
+28.2700
17
D 10
Lisa Lantz
Sya SK
2:14.13300
+31.3000
18
H 10
Morgan Pettersson
Kimstad GOIF
2:16.13500
+33.3200
19
H 10
Hugo Braam
Kimstad GOIF
2:17.13600
+34.3300
20
D 12
Emma-lisa Björeman
Kimstad GOIF
2:18.13700
+35.3400
20
D 10
Alva Thudeen
Sya SK
2:18.13700
+35.3400
22
D 10
Sigrid Forsman
Sya SK
2:19.13800
+36.3500
23
D 12
Alice Pettersson
Kimstad GOIF
2:24.14300
+41.4000
24
D 12
Louise Hallander
Linköpings SK
2:31.15000
+48.4700
25
D 10
Elsa Palo
Borensbergs IF SK
2:32.15100
+49.4800
26
H 12
Ture Bergqvist
Kimstad GOIF
2:40.15900
+57.5600
27
D 10
Alva Forsman
Sya SK
2:56.17500
+1:13.7200