10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Andreas Svensson | Ulricehamns IF | 25:57.155688 | 82.9p | |
2 | Markus Johansson | Zinkgruvans IF | 26:08.156759 | 82.3p | |
3 | Gustav Johansson | Ulricehamns IF | 26:26.158513 | 81.3p | |
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Marcus Johansson | Gillberga SK | 28:14.169392 | 75.7p | |
2 | Viktor Axelsson | Borås SK | 29:16.175594 | 72.9p | |
8km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Mathilda Ruus | Åsarna IK | 22:49.136892 | 71.7p | |
2 | Agnes Berglund | Ulricehamns IF | 23:05.138472 | 70.9p | |
3 | Hanna Dahlberg | Ulricehamns IF | 23:32.141127 | 69.6p | |
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Kristina Axelsson | Sya SK | 16:02.96184 | ||
2 | Johanna Johansson | Tranemo IF | 16:06.96583 | ||
3 | Maja Karlsson | Årjängs IF | 16:17.97670 | ||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Leo Johansson | Skillingaryds FK | 13:25.80428 | ||
2 | Linus Nygren | Ulricehamns IF | 14:03.84297 | ||
3 | Jonathan Norder | IF Rigor | 14:10.84981 | ||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Yrla Abrahamsson | IK Stern | 9:27.56658 | ||
2 | Emma Bengtsson | Tranemo IF | 10:03.60222 | ||
3 | Ida Rosjö | IF Hallby SOK | 10:07.60607 | ||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Moa Petersson | Boxholm-Ekeby SK | 8:47.52641 | ||
2 | Maria Björnlinger | IK Vista | 9:13.55211 | ||
3 | Filippa Lundgren Wikström | Grava SK | 9:15.55429 | ||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Lova Broström | Sya SK | 8:16.49599 | ||
2 | Andrea Aulin | Eksjö SOK | 8:33.51252 | ||
3 | Anja Andersdotter | Garphyttans IF | 8:46.52584 | ||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Moa Hansson | Landsbro IF SK | 7:20.43999 | ||
2 | Josehanna Lundgren Wikström | Grava SK | 7:54.47328 | ||
3 | Ellen Blennow | Falköpings AIK SK | 8:10.48907 | ||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Gabriel Norder | IF Rigor | 8:45.52424 | ||
2 | Simon Claesson | Ulricehamns IF | 8:51.53005 | ||
3 | Karl Kylborn | Almby IK | 9:05.54478 | ||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Erik Bryne | IK Fryken | 8:25.50497 | ||
2 | Ludvig Berg | Granbergsdals IF | 8:52.53164 | ||
3 | Ludvig Anderberg | IFK Skövde SK | 8:54.53311 | ||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Emil Granstedt | Eksjö SOK | 7:50.46942 | ||
2 | Simon Nilsson | IF Hallby SOK | 7:53.47295 | ||
3 | David Borg | Oxvretens SK | 7:54.47396 | ||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Isak Lieback | Ulricehamns IF | 7:06.42567 | ||
2 | Linus Rydin | Tranemo IF | 7:06.42577 | ||
3 | Joel Ernstsson | Finspångs SOK | 7:26.44529 | ||
1km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Anna Karlsson | Årjängs IF | 7:31.45012 | ||
2 | Alva Bengtsson | Tranemo IF | 7:31.45027 | ||
3 | Ida Ernstsson | Finspångs SOK | 7:35.45418 | ||
1km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Martin Höiby | OK Landehof | 6:18.37798 | ||
2 | Carl Björk | IFK Skövde SK | 6:21.38041 | ||
3 | Erik Källström | OK Landehof | 6:29.38844 |