Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Tour de Fyrfasen Fas 3
2015-01-03
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 14
4km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
1
Tilda Östberg
Stora Tuna IK SK
10:25.62470
2
Tilde Bångman
Offerdals SK
10:27.62670
+2.100
3
Ida Lundgren
Täfteå IK
10:34.63330
+8.760
4
Elin Andersson
Stuguns SOK Gjurd
10:39.63800
+13.1230
5
Ida Andersson
Stuguns SOK Gjurd
11:01.66080
+36.3510
6
Signe Svensson
Föreningen IKJ Haninge
11:17.67630
+51.5060
7
Maja Årebäck
Bolidens SK
11:25.68400
+59.5830
8
Ida Olaspers
Orsa SK
11:30.68900
+1:04.6330
9
Petra Forsman
Öje IF
11:30.68930
+1:04.6360
10
Julia Nilsson
Offerdals SK
11:32.69190
+1:07.6620
11
Elsa Wallin
Högbo GOIF
11:35.69470
+1:10.6900
12
Nora Lignell
Lucksta IF
11:36.69540
+1:10.6970
13
Ella Hugg Olsson
Matfors SK
11:43.70280
+1:18.7710
14
Agnes Stjerna
Utrikes SK
11:51.71090
+1:26.8520
15
Sara Kajsa Hermansson
Spikbodarnas IK
11:53.71200
+1:27.8630
16
Ida Wasell
Järpens SK
11:59.71870
+1:34.9300
17
Hanna Bengtsson
Orsa SK
12:07.72620
+1:41.10050
18
Linn Schogster
Täfteå IK
12:07.72690
+1:42.10120
19
Jenny Edin
Stöde IF
12:08.72710
+1:42.10140
20
Matilda Bäck
Svegs IK
12:08.72760
+1:42.10190
21
Lowisa Engholm
Stöde IF
12:08.72780
+1:43.10210
22
Julia Hansson
Svegs IK
12:18.73750
+1:52.11180
23
Evelina Christensen
Föreningen IKJ Haninge
12:19.73880
+1:54.11310
24
Olivia Lavén
Täby IS SK
12:22.74150
+1:56.11580
25
Thea Rickardsson
Järpens SK
13:39.81810
+3:13.19240
-
Malva Zachrisson
Svegs IK
23:59:59.8639800
-
Wilma Löfgren
Alnö SK
23:59:59.8639800
-
Elin Busk
Svegs IK
23:59:59.8639800
-
Magda Aspholm
Spikbodarnas IK
23:59:59.8639800
-
Bente Skåle
Östersunds SK
23:59:59.8639800
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)