4.1km, Längdskidor, Fristil, Masstart |
1 | Gry Abrahamsson Gjersvold | Utrikes SK | 12:30.74970 | | |
2 | Ida Palmberg | Högbo GOIF | 12:42.76190 | | |
3 | Elin Backén | Svegs IK | 12:59.77880 | | |
4.1km, Längdskidor, Fristil, Masstart |
1 | Tua Dahlgren | Spikbodarnas IK | 12:17.73690 | | |
2 | Moa Lundgren | Täfteå IK | 12:18.73770 | | |
3 | Alicia Persson | Stockviks SF | 12:19.73810 | | |
4.1km, Längdskidor, Fristil, Masstart |
1 | Linnea Stark | Stockviks SF | 12:03.72260 | | 66.8p |
2 | Ida Dahl | Östersunds SK | 12:06.72520 | | 66.6p |
3 | Maria Jonasson | Östersunds SK | 12:08.72740 | | 66.3p |
4.1km, Längdskidor, Fristil, Masstart |
1 | Ida Jonsson | Duveds IF | 12:28.74790 | | 64.2p |
2 | Matilda Andersson | Häggenås SK | 12:40.75980 | | 63.0p |
3 | Erika Forslin | Hudiksvalls IF | 12:43.76260 | | 62.8p |
4.1km, Längdskidor, Fristil, Masstart |
1 | Adam Westman | Alnö SK | 11:18.67780 | | |
2 | Gustav Johnsson | Hällbybrunns IF | 11:25.68460 | | |
3 | Felix Forsberg | Järpens SK | 11:27.68650 | | |
4.1km, Längdskidor, Fristil, Masstart |
1 | Alexander Karlsson | Källbottens IK | 10:58.65700 | | |
2 | Jacob Nystedt | Sundbybergs IK | 11:03.66280 | | |
3 | Anton Eriksson | Östersunds SK | 11:22.68180 | | |
4.1km, Längdskidor, Fristil, Masstart |
1 | Konrad Mattsson Myhr | Funäsdalens IF | 10:37.63670 | | 77.6p |
2 | Gabriel Hallquist | Åsarna IK | 10:51.65000 | | 75.7p |
3 | Carl Schogster | Täfteå IK | 10:51.65060 | | 75.6p |
4.1km, Längdskidor, Fristil, Masstart |
1 | Jens Burman | Åsarna IK | 10:15.61400 | | 81.1p |
2 | Axel Jonsson | Duveds IF | 10:16.61560 | | 80.8p |
3 | Olof Roos | Östersunds SK | 10:16.61570 | | 80.8p |
2.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart |
1 | Tilde Bångman | Offerdals SK | 8:13.49220 | | |
2 | Ida Lundgren | Täfteå IK | 8:16.49510 | | |
3 | Ida Andersson | Östersunds SK | 8:19.49880 | | |
2.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart |
1 | Gabriella Pålsson | Utrikes SK | 8:05.48460 | | |
2 | Julia Albertsson | Stuguns SOK Gjurd | 8:19.49860 | | |
3 | Maja Eriksson | Filipstads SF | 8:21.50040 | | |
2.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart |
1 | Emil Danielsson | Högbo GOIF | 7:47.46650 | | |
2 | Marius Bengs | Närpes Kraft SF Finland | 8:16.49580 | | |
3 | Alfred Eriksson | Dala-Järna IK | 8:18.49750 | | |
2.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart |
1 | Jesper Persson | Åsarna IK | 7:05.42420 | | |
2 | Samuel Oskarsson | SK Leksand | 7:06.42590 | | |
3 | William Poromaa | Fränsta IK | 7:07.42610 | | |
2km, Längdskidor, Fristil, Masstart |
1 | Erika Ingves | Närpes Kraft SF Finland | 8:01.48000 | | |
2 | Elsa Palmberg | Högbo GOIF | 8:20.49940 | | |
3 | Ebba Hennings | Östersunds SK | 9:48.58770 | | |
2km, Längdskidor, Fristil, Masstart |
1 | Malin Oskarsson | SK Leksand | 7:07.42620 | | |
2 | Gry Dahlgren | Spikbodarnas IK | 7:08.42780 | | |
3 | Erika Lavén | Täby IS SK | 7:49.46800 | | |
2km, Längdskidor, Fristil, Masstart |
1 | Frida Poromaa | Fränsta IK | 6:48.40700 | | |
2 | Linn Palmberg | Högbo GOIF | 7:04.42300 | | |
3 | Lina Hennings | Östersunds SK | 7:25.44450 | | |
2km, Längdskidor, Fristil, Masstart |
1 | Märta Rosenberg | Duveds IF | 6:28.38720 | | |
2 | Emma Eriksson | Filipstads SF | 6:32.39130 | | |
3 | Ylva Olsson | Mörsils IF | 6:36.39500 | | |
2km, Längdskidor, Fristil, Masstart |
1 | Björn Rönnestrand | ÅS IL | 7:55.47460 | | |
2 | Björn Östlund | Järpens SK | 8:16.49520 | | |
3 | Jonathan Lindberg | Funäsdalens IF | 8:19.49880 | | |
|
2km, Längdskidor, Fristil, Masstart |
1 | Elias Danielsson | Högbo GOIF | 6:30.38980 | | |
2 | Hampus Skoglund | Täby IS SK | 6:34.39370 | | |
3 | Hilmer Grenedal | Delsbo IF | 6:41.40020 | | |
2km, Längdskidor, Fristil, Masstart |
1 | Ebbe Abrahamsson Gjersvold | Utrikes SK | 6:40.39910 | | |
2 | Oskar Vikström | Stockviks SF | 6:53.41260 | | |
3 | Axel Karlsson | Täby IS SK | 6:57.41600 | | |
2km, Längdskidor, Fristil, Masstart |
1 | Gustav Pålsson | Utrikes SK | 5:49.34890 | | |
2 | Måns Skoglund | Täby IS SK | 5:50.34900 | | |
3 | Edvin Anger | IFK Hedemora SK | 5:58.35720 | | |